Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Εκανα τεστ φαρμακείου 10 μέρες μετά τη μεταφορά και βγήκε αρνητικό. 😣Το ξέρω πως δεν είναι αξιόπιστα όσο αφορά τα αρνητικά αποτελέσματα, αλλά είπα να το κάνω και γω μήπως δείξει θετικό και πάρω τα πάνω μου! Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για τη χοριακη πφφφφφφ. 
      Καμια με εμπειρία αρνητικού τεστ και θετικής χοριακης;;;

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Κοριτσια ασχετο, αλλα διαβαζω τα ζωδια τωρα και βλεπω οτι.θα μας παει καροτσακι ο Μαρτης εμας τους Υδροχοους!

Πιστευετε και εσεις στα ζωδια? Τα διαβαζετε γενικα?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!Αννια συγχαρητηρια για το ζωηρο μπεμπακι,αχ τετοια να ακουμε παντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν σημερα κ κυριως στην Δωρα μας!!!κοριτσακι να εισαι γερη,δυνατη κ παντα ευτυχισμενη με τους αντρες της ζωης σου!σας αγαπαμε ομορφουλα!!!!

για σημερα θα φαμε κοκκινιστο βεβαιως βεβαιως,αφου το μελαταω απο εχθες κ ετσι σημερα θα το φτιαξει η μανουλα μου!!!!!!!!!!!!!

φιλακια ομορφουλς!!!!!!

tt11a5f9.aspx

στρουμφοπαπαγια λαχταριστη χιχιχιχι!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομορφιές!

Χρόνια πολλά στο Δωράκι μας που γιορτάζει!!

Σήμερα έφτιαξα σπανακόρυζο για εμάς και μοσχαρόσουπα για τον μικρό,αν και θα του δώσω να φάει και από το δικό μας φαγητό,να μαθαίνει σιγά-σιγά.

Εχουμε μια υπέροχη ηλιόλουστη και αρκετά ζεστή ημέρα και έχω κανονίσει περπάτημα με μια φίλη το μεσημεράκι.Ασφαλώς θα πάρω και τον γιόκα μου μαζί,που του αρέσει τρελά η καροτσάδα!!

Φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ πολυ κορίτσια απο χτες πετάω απο τη χαρα μου.Δωρακι χρονια σου πολλα να σε χαίρονται οι άντρες σου!!!για σήμερα κάνω κοτοπουλο λεμόνατο με πατάτες στο φούρνο..επίσης ξύπνησα πιασμενη απο το σβέρκο μέχρι την ωμοπλατη κ πονάει φρικτά.


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Δωράκιιιιιιιιιιιι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κι ευτυχισμένα και κυρίως με υγεία για όλη την οικογένειά σου και για σένα που τους στηρίζεις.

Κορίτσια όποια έχει εορταζόμενο σήμερα χρόνια πολλά.

Έφτιαξα φασολάδα και το βράδυ όλο και κάποια λιχουδιά αρμυρή ή γλυκιά θα φτιάξω αλλά θα αποφασίσω αργότερα.

Κοριτσια ασχετο, αλλα διαβαζω τα ζωδια τωρα και βλεπω οτι.θα μας παει καροτσακι ο Μαρτης εμας τους Υδροχοους!

Πιστευετε και εσεις στα ζωδια? Τα διαβαζετε γενικα?

Έλεν, εγώ δεν πιστεύω σ' αυτά που οι αστρολόγοι λένε σχεδόν σε προσωπικό επίπεδο για το κάθε ζώδιο. Πιστεύω όμως, ότι όλοι οι πλανήτες με την τροχιά τους επηρρεάζουν τη γη, σε διάφορα φαινόμενα που έχουν να κάνουν με το ηλεκτρομαγνητικό πεδίο, που με τη σειρά του επηρρεάζει τα καιρικά και τα σεισμικά φαινόμενα. Βέβαια, επηρρεάζονται και οι γενικές τάσεις του ανθρώπου, όπως για παράδειγμα, να οδηγούμαστε μαζικά σε συγκεκριμένες συμπεριφορές.

tt11a5f9.aspx

στρουμφοπαπαγια λαχταριστη χιχιχιχι!!!

Πωπω και πωπω την παπάγια να χαρώ.......Όπου να 'ναι θα το δώσω σε δισκογραφική να το βγάλουν σε σιντι.

Μια γλυκια γλυκια καλημερα σε ολεεεεςςςς!!!!!!

Γεια σου και σένα και καλώς ήρθες Τζιραντόλα.

επίσης ξύπνησα πιασμενη απο το σβέρκο μέχρι την ωμοπλατη κ πονάει φρικτά.

Να βάζεις όλη μέρα ζεστά στην περιοχή που πονάς. Ζεστές κομπρέσσες ειδικά αυτές που έχουν ζελέ μέσα και τις ζεσταίνεις στο φούρνο μικροκυμάτων, θα σε βοηθήσουν πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μαγειρίτσες μου!:mrgreen:

Απείχα λίγο από τα ιντερνετικά δρώμενα και προσπάθησα γενικότερα να χαλαρώσω/ξεκουραστώ αλλά το χέρι μου χειροτέρεψε!:shock: Ξέρω πως έχω γίνει κουραστική μ' αυτό το θέμα αλλά αγάπα τον φίλο σου με τα ελαττώματά του...:rolleyes:

Επίσης, παρέλαβα χθες τον γιο μου από το σχολείο με 38 πυρετό κι ερεθισμένο λαιμό.:? ΔΕΝ χρειάστηκε καν να του δώσω αντιπυρετικό, ο οργανισμός το πάλεψε μόνος του (έκανε άλλη μια φορά πυρετό, καθόλου τη νύχτα ούτε και το πρωί, τώρα έχει 37,1), είναι λιιιιίγο καταβεβλημένος, λιιιιιίγο ανόρεκτος αλλά σε γενικές γραμμές καλά.

Ποιό είναι το θέμα τώρα... Σήμερα είμαστε καλεσμένοι στα γενέθλια της κόρης της νονάς του. Γενικά, είμαι πολύ συντηρητική και το παιδί το "φυλάω" αρκετά όταν αρρωσταίνει (και το δικό μου και τ' άλλα παιδάκια μην κολλήσουν).

Έλα μου όμως που του έχει κατσικωθεί να πάει! Γενικά είναι "εκπαιδευμένος" στις ιώσεις, ξέρει πολύ καλά τι πρέπει να κάνει και δείχνει απίστευτη καρτερία/κατανόηση - για παιδί - όταν αρρωσταίνει, δεν διαμαρτύρεται ούτε ζητάει παράλογα πράγματα. Κι αναρωτιέμαι : Μετράει τις δυνάμεις του (ένα απλό κρύωμα) και τις βρίσκει αρκετές? Η' μήπως παρασύρεται, θα παρασυρθώ κι εγώ και τελικά - έτσι και τον πάω - θα χειροτερέψει και θα πάρουμε στο λαιμό μας και τους υπόλοιπους?:confused:

(Η νονά του λέει να τον πάω...)

Πιστευετε και εσεις στα ζωδια? Τα διαβαζετε γενικα?

Δεν τα διαβάζω. Δεν τα πίστευα. Τα πίστεψα αφού γνώρισα τους Σκορπιούς...:cool:

tt11a5f9.aspx

στρουμφοπαπαγια λαχταριστη χιχιχιχι!!!

Κλείνεις τις 22 εβδομάδες σήμερα κοριτσάκι μου? :D Μπράβο!! Καλή συνέχεια στον... παπάγιο σου!!:D

Σας ευχαριστώ πολυ κορίτσια απο χτες πετάω απο τη χαρα μου.

Τι όμορφα λόγια, τι όμορφα συναισθήματα!! :D

Μια γλυκια γλυκια καλημερα σε ολεεεεςςςς!!!!!!

Καλησπέρα, καλώς ήρθες!!!!!!!

Φούμπι, τι έγινε με την αδελφή σου?

Εμείς, από φαγητό σήμερα... υπόλοιπα των προηγούμενων ημερών και χωριάτικο, ζεστό τραχανά!!

Δωράκι μου, χρόνια σου πολλά και όμορφα. Να χαίρεσαι τις μεγάλες σου αγάπες!! Και να σε χαίρονται φυσικά!!

Που είστε οι υπόλοιπες? Για δώστε σημεία ζωής...


Link to comment
Share on other sites

Ζώπυρον, εγώ το δικό μου παιδί δε θα το πήγαινα, γιατί με το παιχνίδι και την ανησυχία του πάρτι, θα χειροτέρευε. Σίγουρα βέβαια θα κινδύνευαν και τα άλλα παιδάκια να κολλήσουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας ομορφιες μου.

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!!!

Και ναι,Γιορταζω γιορταζω,με ακουτε που το φωναζω;

Θα διασκεδαζω ως το πρωι.............;):lol::lol::lol:

Και μετα το μουσικο προγραμμα...ας ελθουμε στα δικα μας!

Σημερα φαγαμε ριζοτο με θαλλασινα και μυδια σαγανακι.

Επισης εβρασα λαχανο-μπροκολο-κουνουπιδι και εκανα μια νοστιμη σαλατουλα.

Ο θησαυρουληγς εφαγε κριθαρακι με μοσχαρι.

Μετα τις 18:00 περιμενουμε μερικους φιλους.

Δεν θα κανουμε κατι,ετσι για ενα κρασακι...

Αλλα δεν θα φτιαξω τιποτα,λογο ατονιας,

θα παραγγειλουμε μερικες πιτσες και μια χαρα θα τσιμπολογησουμε.

Ε,κανα ξηροκαρπι,κανα πατατακι.....

Εγω ειμαι μια χαρα απο την ιωση,αλλα ακομα εχω ταχυπαλμιες και ατονια στο φουλ.

Το χαπι που παιρνω με ηρεμει εκεινη την ωρα και μετα ξανα μανα τα ιδια.

Ουτε να βαλω ,μια σκουπα δεν μπορω,τι σκ@τ@ εχω παθει μου λετε;

Προς αποσυρση ειμαι!!!!!!!

Ζωπ,να πας στον γιατρο κουκλα μου.......μην αφηνεις το χερι σου ετσι..

Οσο για τα γεννεθλια δεν ξερω,εγω κι αν ειμαι πολυ προσεχτικη σε αυτα.

Αν η κουμπαρα σου επιμενει,να πατε,αλλα αν χειροτερεψει το παιδι;

Εγω τα φοβαμαι αυτα.......

Περαστικα στον μικρουλη.

Αννα,τι πανεμορφη παπαγια,σλουρπ.....λαχταριστη!!!!!!!!;):P

Αννια,μπραβο κοριτσακι για τα καλα αποτελεσματα!!!!!!:P

Οσο για τα ζωδια,εγω δεν τα πιστευω καθολου........

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!

Α,να σας πω τωρα που το θυμηθηκα.....

Σημερα ηταν να κοινωνισω...αλλα δυστυχως εχθες αδιαθετησα.

Το θεμα ειναι οτι παντα την πρωτη μερα εχω πολυυυυυ αιμα,ενω χθες ειχα ελαχιστο και το ιδιο και σημερα........ μην πω απο λιγο εως σχεδων καθολου!!!!!!

Λετε να ειναι απο τα χαπια;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι μου, εγώ δεν ξέρω καθόλου τι συστατικό έχουν τα χάπια αυτά, κι αν επιδρά στο γυναικείο κύκλο και πώς. Ίσως όμως, να μην είναι από τα χάπια, αλλά από τον ίδιο το θυρεοειδή. Αυτός κάνει πολλές τσιριτσάντζουλες στα ορμονικά μας.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, αργησα σημερα να μπω μιας και με την λιακαδα που εχει χορτασαμε βολτα, πηγαμε στην πλατεια για καφε και μετα παραλια για ουζο! ειχε τελειο καιρο, φυσικα δεν μαγειρεψα.. το βραδυ κατι προχειρο..

Δωρακι χρονια πολλα!!!!!

Φλασιά

Βρε παιδιά δεν είπαμε χρόνια πολλά στη Ντόρα την εξερευνήτρια..... που να την είχα μπροστά μου να την πατήσω κάτω......

εισαι θεα οπως παντα, και εγω μισω την Ντορα!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια sos! Η μαμά μου που είναι 61 χρονών και φυσικά στην εμμηνόπαυση από το απόγευμα ξεκίνησε να έχει αιματάκι και να πονάει χαμηλά στην κοιλιά σαν αν έχει περίοδο, λέει. Τι να είναι τώρα αυτό; Της λέμε να την πάμε στο νοσοκομείο και δεν θέλει. Αυριο λέει....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...