Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Εκανα τεστ φαρμακείου 10 μέρες μετά τη μεταφορά και βγήκε αρνητικό. 😣Το ξέρω πως δεν είναι αξιόπιστα όσο αφορά τα αρνητικά αποτελέσματα, αλλά είπα να το κάνω και γω μήπως δείξει θετικό και πάρω τα πάνω μου! Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για τη χοριακη πφφφφφφ. 
      Καμια με εμπειρία αρνητικού τεστ και θετικής χοριακης;;;

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!

Χθες μου ζήτησε ο γιόκας μου κρεπούλες "ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΑΜΑ!!!!!" κατά τις δέκα παρά.Κι επειδή ζητάει κάτι πολύ σπάνια τσακίστηκα να του τις κάνω.Χλαπακιάσαμε κι εμείς με την ευκαιρία...σήμερα δεν ξέρω τι θα φτιάξω ακόμα.εισαι πολυ καλη μανουλα. και εγω ετσι θα εκανα

Αφροδιτάκι εκατσες και διάβασες τόσες σελίδες ρε θηρίο?Εγώ δυο σελίδες χάνω και τα παίζω να διαβάζω και να σχολιάζω.Πως είσαι κοριτσάκι?ω ναι, καθησα κ τις διαβασα. ειμαι πολυ καλυτερα φουμπακι μου σευχαριστω.

.Φιλάκια!

Α!Αφροδίτη γι'αυτό που ρώτησες.Τελικά έχει αρκετούς που απλά παρακολουθούν τα θέματα.Στο από κει το καταλαβαίνω αλλά εδώ στο καφέ τι ενδιαφέρον βρίσκει κανείς να παρακολουθεί συζητήσεις άλλων χωρίς να παίρνει μέρος ,ελικρινά δεν μπορώ να το κατανοήσω.Εμένα μου φαινεται πολύ βαρετό,αλλά περι ορέξεως...
και μενα το ιδιο. τεσπα...
Σας καλημέρισα;Δεν σας καλημέρισα...

Καλημέρα αγαπούλες!!

Τι κάνετε;

Εμείς μια χαρά,αν εξαιρεσεις το συνάχι του περιστερη που συνοδεύεται και με πολύ βήχα.Πήγε στο γιατρό χθες και του είπε ότι είναι ίωση.περαστικα του και πρροσοχη στον μικρουλη

Σε λίγο θα πάω στη διαιτολόγα

Και το μεσημέρι έχει ο μικρός εμβόλιο

Από φαγητό δεν ξέρω τι θα κάνω ακόμα

καλημερουδια!!!!!παλι ηλιο εχουμε,αχ τι καλα!!!!!!!!!!!!σημερα θα φαμε φακες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αν κ μεταξυ μας κοκκινιστο ονειρευομαι,αλλα ειπα να μην το παρακανω παρασκευιατικα,θα κανω υπομονη μεχρι αυριο χιχιχι!!!

Αφροδιτη μπορει να ειναι απο τους φακους,ομως παιζει κ καμμια μικρη αλεργια.γενικα για οσο διαστημα ειναι ετι το ματι σου να φορας γυαλλια,οι φακοι το χειροτερευουν!ναι φορεσα γυαλια σημερα.μπορει ναναι καμμια μολυνση

θεσσαλονικιες ο καιρος φτιαχνει,μολις κανω κ τν β επιπεδου να κανονισουμε συναντηση!!!!!!!!!!με το καλο αννακι μου

περαστικα(αμαν να φυγουν οι ιωσεις) στα αρρωστουλικα μας!!!!

φιλακια πολλα!

Καλημέρα κορίτσια.

Οι φακοί κατηγορούνται αρκετά συχνά για ερεθισμούς. Αν δεν είναι από τους φακούς, τότε ίσως να είναι κάποια μικρή ίωση που κοκκινίζει το ασπράδι του ματιού έτσι που να φαίνονται κόκκινα τα αγγεία.

ευχαριστω εβιρακι, γιαυτο σεχουμε δημαρχεσσα
καλημερα ολη μερα, εβγαλε λιγο ηλιο και επιτελους θα ξεμουχλιασουμε λιγο..

Αι στο καλο πια, με ολα τα μετρα τους μας εστειλαν και τον κακο τους τον καιρο.. που ειπε και ο Λαζοπουλος..

Σημερα θα παω εκκλησια ειναι οι χαιρετισμοι και μου αρεσουν πολυ, θα παρω και την περδικα μαζι.

επισης χτες τελειωσα ενα κασκολ και ενα σκουφακι της κορης μου και ξεκινησα και ενα για μενα.

Επισης θα κανω και αρακα.

Αφροδιτη μου ολα καλα? ο φακοι επειδη χρονια φοραω, συχνα μολυνονται και καινουριοι να ειναι. Μην τους φορας για καποιες μερες.

ναι αυτο θα κανω γλυκια μου ευχαριστω. και εγω εχω σκοπο να παρω την θυγατερα μου κ να παμε στους χαιρετισμους

με το άγριο!!!!!!!!

το ίδιο θα κάνω κ εγώ, γιατι με το καλό δεν είχα χαϊρι!λες εεε????

αυτό που σου είπε η εβίρι!

όσο για τα λαμόγια στη δουλειά...πρωί πρωί έρχεται ο λογιστής -η χαρά του τρομολάγνου (τάβλα να μιλάει για πιθανή απόλυση, για μη πληρωμή μισθοδοσίας, για σφράγισμα επιταγών μας κλπ)- κ μου λέει θα μας κόψουν το μισθό, ζούγκλα θα γίνουμε, ό,τι θέλουν θα μας δίνουν...

του απαντώ!

ας μας πληρώσουν πρώτα τον Γενάρη κ μετά τα ξαναλέμε!

ξανά τα ίδια αυτός: μίλησα με την τάδε κυρία στην επιθεώρηση εργασίας κ μου είπε το κ τό!

απαντώ: τα ίδια μας έλεγε η προϊσταμένη κ εσύ το 2009 κ το 2010 κ το 2011!

λογιστής: τώρα όμως είναι αλήθεια. σφραγίστηκαν επιταγές την τετάρτη κ της πλήρωσα χθες!

απάντηση: το ανέκδοτο με τον βοσκό κ τον λύκο το ξέρεις; το έκαψε το χαρτί η εργοδοσία!:mad::rolleyes::cool:

ε μα πιά, πρωινιάτικο!!!!!! με τον κάθε ταβλωμένο!!!!!

ξανά έρχεται ο μεσιέ: αν έρθει η επιθεώρηση για έλεγχο κ δει απλήρωτη μισθοδοσία θα απαντήσει η εργοδοσία ότι δεν έχει για μισθό, μόνο για επιταγές κ δάνεια, αλλιως θα κλείσει!

απάντηση: να το κλείσει το μπακάλικο άμα δεν βγαίνει!

λογ:προτιμάς να απολυθεί τόσος κόσμος;

φέφη:ότι τώρα πληρώνεται;

λογ:εγώ πρότεινα να κάνουμε επιχειρησιακές συμβάσεις!

φέφη: τους απάντησα-γνωμοδότησα ήδη ότι για να γίνει αυτό χρειάζεται αντ χοκ ένωση εργαζομένων να συναινέσει! αλλά κουνιούνται γιατί δεν υπάρχει σωματείο! ε ρε αλέκα που τους χρειάζεται!

στο άλλο μαγαζάκι μας, άργησαν κάτι μέρες να πληρώσουν εργοδοσία κ τους έστειλαν απανωτά τα αυτόφωρα!!!!!!! αλλά εκεί υπάρχει σωματείο σε απευθείας σύνδεση με το παμε! όχι ρετάλια εργαζόμενοι!:P

πολυ καλα εκανες και τα ειπες. πρεπει να μιλαει και καποιος!!!!ελεος!!!!

χθες με το που γύρισα σπίτι τελείωσα σκούπα, σκούπισα βεράντα, έβγαλα πλυντήριο πιάτων που είχε βάλει ο φέφος, ήρθε το παιδί, το τάισα, πήγαμε βολτούλα σε εμπορικό. πήρα κάτι δώρα κ μετά βολτάραμε. η κοράκλα διάλεξε τσιμπιδάκια από αξεσοράηζ κ μετά είδε κάτι παιχνίδια σε χώρους για παιδιά!

΄βρήκε ένα τιμόνι κ έπαιζε μια χαρά. μέχρι που έρχεται μια μύξα κ ΄πιάνει το τιμόνι παραγκωνίζοντας την σύσα! εγώ δίπλα παρατηρούσα. με κοιτάζει το παιδί μου κ της λέω "μαζί"!

έλα όμως που η μύξα είχε άλλη γνώμη κ σπρώχνει απότομα το παιδί μου σε σημείο που η σύσα τρόμαξε κ στενοχωρέθηκε. έφυγε τρέχοντας κ τρέμοντας κ κλαμμένη στην αγκαλιά μου!

ευτυχώς ήρθε ο πατήρ της μύξας κ την μάζεψε, γιατί αλλιώς θα με άκουγε όλο το εμπορικό!!!!!!!!

άει σοιχτήρ πια με τα βλαμμένα!

μετά εξηγούσα για ώρες στο παιδί μου ότι αυτό που έκανε το άλλο παιδί ήταν κακό, λάθος, ότι υπάρχουν κακά παιδιά, αλλά κ καλά παιδιά. αν κάποιος την σπρώξει, θα πρέπει με δυνατή φωνή να του πει σταμάτα κ δεν μου αρέσει αυτό που κάνεις!

αν δεν σταματήσει το κακό παιδί, να το σπρώξει κ εκείνη!

ναι, σιγά!

πότε έσπρωξα εγώ ως παιδί!:(:rolleyes:

γυρίσαμε σπίτι, έκανα μια μακαρονάδα με σάλτσα ντοματας τόνου! τέλεια! φάγαμε, πλυθήκαμε κ πέσαμε ξερές για ύπνο πρώτα τα κορίτσια εννοείται!

σήμερα θέλω να αλλάξω σεντόνια πετσέτες, να ταίσω το παιδί κ να το πάω στους χαιρετισμούς!

αύριο θα πάμε στο χωριό μου για καφέ σε συγγενείς, κ φαγητό στη μαμά μου. θα μας έχει τί άλλο;;; κοψίδια στα κάρβουνα! θα έρθει κ η αδερφή μου! σούπερ θα περάσουμε! κοριτσομάνι! θα έχει καλό καιρό το Σ!

για τις υπόλοιπες μέρες τί καιρό θα κάνει;

Δ αν είναι καλός ο καιρός θα στείλουμε την σύσα παιδικό!

σας φιλώ.

χαιρομαι που περασατε καλα. μπραβο σου για την αντιμετωπιση σου. ποσο γελασα με την μυξα δεν λεγεται!!!!καλα να περασετε αυριο και καλη αρχη για τη δευτερα:wink:
καλημερα κοριτσαρες...σημερα ξυπνησα 10 και μιση η γαιδουρα.....και ειμαι home alone....σημερα δεν εχω ιδεα τι θα φαμε!ξερω οτι η μανουλα εκανε σουσαμι για σουσαμοπιτα και εκανε και κουλουρακια...βρηκα και κατι γαριδουλες στο ψυγειο...ουφ!μου ελειψε η ησυχεια στο χωριο!βγηκα χθες στο μπαλκονι και επικρατουσε απολυτη ησυχια!ηρεμισε το κεφαλι...
και πολυ καλα εκανες!!!;)
Μπορεί να είναι από τους φακούς. Σε πονάει;

τέλεια η όρασή της!

μπραβο, τελεια. οχι δεν με πονανε τα ματια. λιγο με τσουζουν μονο.
Εσυ Eviri μου εκτος απο τσελεμεντε εχεις και ιατρικες γνωσεις πολυ καλες απο οτι καταλαβα χθες μου ειπες για τον γιο μου οτι μπορει να ειναι και στρες πριν προλαβω να το γραψω.Καλε εσυ εισαι θυσαυρος:D
πραγματι θυσαυρος. ομως και εσυ σμαρτακι μου δεν πας πισω!!!μαλαμα εισαι!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα κορίτσια υι κάνετε;;εμείς καλα αν εξαίρεση το χθεσινό που ήμουν ένα ματσο χάλια...σήμερα το απόγευμα ανυπομονω να πάω για την αυχενικη αχ ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ θα δω το μωρακι μου...θα μπω να σας ενημερώσω,σήμερα τρώμε μακαρόνια με σάλτσα ντομάτας πιπερια σκόρδο μαιντανο και μανιτάρια..φιλια σε ολες
καλα αποτελεσματα αννια μου και για τους δυο σας:D:D
Να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο! Μάκια!!
καλο σκ αγγελικουλα, να περασεις ομορφα
Είμαι σίγουρη ότι τα νέα θα είναι τα καλύτερα! Περιμένουμε νέα σου λοιπόν!

Α! να σας πω κι ένα καλό του γιού μου. Πως λέει το σαπούνι???? Μούνι!!!!Προσοχή στον τόνο παρακαλώ!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

χαχααααα
Γειαααααα!

Φεφάκι έτσι έλεγα κι εγώ για τον δικό μου αν θυμάσαι.Παντού τις έτρωγε ο καημένος.Φυσικά έφταιγα εγώ.όταν του είπα πως μπορεί και εκείνος να σπρώξει αν κάποιο παιδάκι δεν παίρνει από λόγια αρχικά δεν αντέδρασε.Μετά άρχισε να το κάνει σε παιδάκια που δεν τον προκαλούσαν.Ενιωσα πολύ άσχημα γιατί έκανε αυτό που κατηγορούσα.Ομώς του μιλάω συνέχεια.Μια μέρα τον πήρα απ'τον παιδότοπο,μόλις είχαμε πάει,επειδή ενόχλησε ένα κοριτσάκι.Εκλαίγε αλλά το κατάλαβε.Πάντως προτιμώ να είναι έτσι -κι ας μαλλιάζει η γλώσσα μου να μιλάω-παρά να κάθεται να τις τρώει.Ειναι σκληρός ο κόσμος εκεί έξω και πρέπει να τα μάθουμε να προστατεύουν τον εαυτό τους.

σωστη. πρεπει να μαθουν να αμυνονται και να υποστηριζουν τον εαυτο τους. δεν τα βοηθαμε με το να τα προστατευουμε συνεχεια και να αντιδραμε πριν απο αυτα , για αυτα.πολυ συζητηση θελει και πολυ υπομονη απο τωρα
Link to comment
Share on other sites

στη δουλεια ειμαι και συνεχιζω...

αντε να περασει η ωρα...ουφφφ!!!!

εχετε καμμια δοκιμασμενη συνταγη για ταρτα με φρουτα???παραγγελια του γκαστρωμενου συζυγου!!!βρηκα διαφορες στο ιντερνετ αλλα δεν εχω καμμι δοκιμασμενη:confused::confused:.

μακια

Link to comment
Share on other sites

πωπω αγχώθηκα τώρα!έχει απ'το πρωί που πονάει η μέση μου.Τώρα είδα πως αδιαθέτησα αλλά είχα ξεχάσει να σημειώσω την τελευταία φορά και μου φαίνεται πως ήρθε πολύ σύντομα....ουφ!ποναω!

Αφροδίτη δεν ξερω συνταγή αλλά όταν φτιάξεις βάλτην και εδώ!

Φαίη ζηλεύωωωωω!Θέλω κι εγώ να ξυπνήσω στις δέκα και να μην κάνω τίποτα όλη μέρα!!!!


Link to comment
Share on other sites

Να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο! Μάκια!!

ευχαριστώ. επίσης!

και γιατί περικαλώ να είναι γαιδουριά το να κοιμάσαι μέχρι τις 10????

Μακάρι να μπορούσα να το κάνω κι εγώ:tongue::tongue::tongue:

γαϊδουριά δεν είναι.

αλλά μετά το παιδί, κ να μπορώ να κοιμηθώ, δεν μου βγαίνει!!! ξυπνάω την ίδια σχεδόν ώρα!

Α! να σας πω κι ένα καλό του γιού μου. Πως λέει το σαπούνι???? Μούνι!!!!Προσοχή στον τόνο παρακαλώ!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

:lol:

Γειαααααα!

Πήγαμε οικογενειακώς σούπερ και μόλις επιστρέψαμε.Θα βάλω να κάνω ένα κριθαράκι με μοσχαρόζουμο που έχω στην κατάψυξη γιατί δεν προλαβαίνω και τίποτα άλλο.

Αγγελική ακόμα δεν ήρθε το κούριερ με τις κρέπες?Την επόμενη φορά δεν θα τους προτιμήσω!χαχα

Πολύ γέλιο το μούνι!

Φεφάκι έτσι έλεγα κι εγώ για τον δικό μου αν θυμάσαι.

θυμάμαι πολύ καλά! περίμενα απάντησή σου, για να είμαι ειλικρινής!

Παντού τις έτρωγε ο καημένος.Φυσικά έφταιγα εγώ.όταν του είπα πως μπορεί και εκείνος να σπρώξει αν κάποιο παιδάκι δεν παίρνει από λόγια αρχικά δεν αντέδρασε.Μετά άρχισε να το κάνει σε παιδάκια που δεν τον προκαλούσαν.Ενιωσα πολύ άσχημα γιατί έκανε αυτό που κατηγορούσα.Ομώς του μιλάω συνέχεια.Μια μέρα τον πήρα απ'τον παιδότοπο,μόλις είχαμε πάει,επειδή ενόχλησε ένα κοριτσάκι.Εκλαίγε αλλά το κατάλαβε.Πάντως προτιμώ να είναι έτσι -κι ας μαλλιάζει η γλώσσα μου να μιλάω-παρά να κάθεται να τις τρώει.Ειναι σκληρός ο κόσμος εκεί έξω και πρέπει να τα μάθουμε να προστατεύουν τον εαυτό τους.

να προστατεύουν τον εαυτό τους φούμπι μου, όχι να γίνονται τραμπούκοι!

Συμφωνώ, πρέπει να μάθουν να αμύνονται γιατί δεν θα έχουν μονίμως την μαμά ή τον μπαμπά πλάι τους να ......καθαρίζει για λογαριασμό τους!

χθες δεν ένιωσα ότι καθάρισα για λογαριασμό της. αυτό που της εξήγησα εκ των υστέρων ήταν κ το λογικό!

αν ο πατήρ της μύξας δεν την μάζευε, θα τα μάζευα κ τα δυο, θα τα έβαζα να παίξουν τουγκέδερ κ θα εξηγούσα τί επιτρέπεται κ τί όχι!

το δικό μου είναι πιο ευαίσθητο, αλλά όλο το βράδυ δεν σταματησα να της λέω πόσο περηφανη είμαι για το χαρακτήρα της! είναι το καμάρι μου!

Επεδή είμαι χαμηλών τόνων και δεν πολυμιλάω -μου παίρνουν άνετα πχ την σειρά στο σούπερ και δεν το κάνω θέμα-ασυναίσθητα το πέρασα και στο παιδί.Του έπαιρναν λοιπόν την σειρά στα παιχνίδια,τον έσπρωχναν να πέσει κλπ κι αυτό κοιτούσε σαστισμένο αφού αυτό είχε για παράδειγμα.Επειδή όμως εγώ δεν είδα προκοπή αποφάσισα να αφήσω το παιδί να πάρει την κατάσταση στα χέρια του.Δεν τον αφήνω να σπρώξει παιδάκι για να πάρει τη θέση του ,αλλά τον αφήνω να σπρώξει παιδάκι όταν πάει να του πάρει τη θέση.Δεν θ'αφήσω το παιδί να γίνει κορόιδο για να μη το κακοχαρακτηρίσουν.Αυτό σκεφτόμουν στην αρχή...:rolleyes:

δεν είμαι πια χαμηλών τόνων. είμαι η τασώ καβαδία σε θέματα τέτοια που περιγράφεις!

παλιά ήμουν έτσι, χαμηλών τόνων, δεν βαριέσαι κ ας μου πάρει τη σειρά...κλπ!

τώρα δαγκώνω! κ αντιλυσσικό δεν έχω κάνει, γυαλιζει ο κόκκινος μάτης μου!

αυτό που περιγράφεις για τον Α, αυτό της εξηγώ κ εγώ της σύσας.

της δείχνω τρόπους αντίδρασης! το βράδυ κάναμε ασκήσεις δυνατής φωνής, σαν παιχνίδι λέγοντας "σταματα" κ "δεν μ' αρέσει".

αν της μάθω το ξύλο...δεν νομίζω ότι θα είναι σε θέση να αξιολογήσει το πότε ρίχνουμε ξύλο-σπρώχνουμε. θα το κάνει αδιακρίτως! κ δεν το θέλω!

αν όλοι οι γονείς το έκαναν αυτό...

φουουμπι μου μια απ τα ιδια αλλα χωρις ζωμο και χωρις λαδι.....ουφ...πως θα περασει η μερα..

εννοείς χωρίς μαγείρεμα;

ναι αυτο θα κανω γλυκια μου ευχαριστω. και εγω εχω σκοπο να παρω την θυγατερα μου κ να παμε στους χαιρετισμους

τί καλά! όλες το ίδιο!

χαιρομαι που περασατε καλα. μπραβο σου για την αντιμετωπιση σου. ποσο γελασα με την μυξα δεν λεγεται!!!!καλα να περασετε αυριο και καλη αρχη για τη δευτερα:wink:

και πολυ καλα εκανες!!!;)

αν την πάμε, ευχαριστώ!

μια χαψιά ήταν μπροστά στην σύσα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Fefi είσαι χείμαρρος!!!

Μου άρεσε πολύ ο διάλογος της τρομολαγνείας...

καλημερουδια!!!!!παλι ηλιο εχουμε,αχ τι καλα!!!!!!!!!!!!σημερα θα φαμε φακες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αν κ μεταξυ μας κοκκινιστο ονειρευομαι,αλλα ειπα να μην το παρακανω παρασκευιατικα,θα κανω υπομονη μεχρι αυριο χιχιχι!!!

Λιγούρες ε;:tongue:

καλημερα ολη μερα, εβγαλε λιγο ηλιο και επιτελους θα ξεμουχλιασουμε λιγο..

Αι στο καλο πια, με ολα τα μετρα τους μας εστειλαν και τον κακο τους τον καιρο.. που ειπε και ο Λαζοπουλος..

Σημερα θα παω εκκλησια ειναι οι χαιρετισμοι και μου αρεσουν πολυ, θα παρω και την περδικα μαζι.

επισης χτες τελειωσα ενα κασκολ και ενα σκουφακι της κορης μου και ξεκινησα και ενα για μενα.

φιλακια σε ολες!!

Φιλάκια συμπεθέρα!!

Κι εμένα μου αρέσουν οι χαιρετισμοί,αλλά δυστυχώς δουλεύω

Το κασκόλ και το σκουφάκι είναι απλά υπέροχα!!!

Οσο για το μοντέλο που τα φορά...σκέτη ζωγραφιά!

καλημερα κοριτσαρες...σημερα ξυπνησα 10 και μιση η γαιδουρα.....και ειμαι home alone....σημερα δεν εχω ιδεα τι θα φαμε!ξερω οτι η μανουλα εκανε σουσαμι για σουσαμοπιτα και εκανε και κουλουρακια...βρηκα και κατι γαριδουλες στο ψυγειο...ουφ!μου ελειψε η ησυχεια στο χωριο!βγηκα χθες στο μπαλκονι και επικρατουσε απολυτη ησυχια!ηρεμισε το κεφαλι...

Κοιμήσου τώρα που μπορείς,ΛΕΜΕ!!

Ακου κι εμάς...

Καλημέρα κορίτσια υι κάνετε;;εμείς καλα αν εξαίρεση το χθεσινό που ήμουν ένα ματσο χάλια...σήμερα το απόγευμα ανυπομονω να πάω για την αυχενικη αχ ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ θα δω το μωρακι μου...θα μπω να σας ενημερώσω,σήμερα τρώμε μακαρόνια με σάλτσα ντομάτας πιπερια σκόρδο μαιντανο και μανιτάρια..φιλια σε ολες

Ολα θα είναι πολύ καλά

Φιλάκια πολλά!

Περιμένουμε νέα!!

Α! να σας πω κι ένα καλό του γιού μου. Πως λέει το σαπούνι???? Μούνι!!!!Προσοχή στον τόνο παρακαλώ!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Το...σαπούνι του γιου σου το είδα σε πρώτη φάση σε μια παράθεση της φούμπι...

Παραλίγο να το πατήσω και να πέσω!!Το σαπούνι ντε...

Μου βγήκαν τα μάτια όξω!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

πες της οτι πινεις πολυ νερο..:lol:εγω οταν πηγα και δεν ειχα χασει γυρναει και μου λεει 'γιατι ετσι φαιη? της λεω ρε φαιη(ετσι την λενε και αυτην)απο το πολυ νερο ειναι!με κοιταει με ενα υφος μου λεει φαιη μην με δουλευεις!!!φυσικα και δεν με πιστεψε!!!:lol::lol:

Της είπα όλη την αλήθεια,φυσικά!!

Δεν κάνω πλάκα

Οτι δηλαδή τις μέρες που έλειπε ο άντρας μου δεν προλάβαινα να φάω και τα 5 γεύματα κι ότι μετα 2 μέρες ξεκοιλιάστηκα στο φαγητό

Αμα δεν της τα πω,πώς θα με βοηθήσει;

Είναι πολύ ενθαρρυντική και πολύ ευχαριστημένη από την απόδοσή μου

Κι ας τα θαλάσσωσα αυτη τη φορά.

Εντάξει έχασα 800γρ.

Δεν πήρα κιόλας

Απλά τωρα μου έφτιαξε ενα πιο ευκολο προγραμμα για να μην εχω πολλά μαγειρεματα,μιας και ο περιστερης θα ξαναφυγει

Link to comment
Share on other sites

Κάναμε εμβόλιο σήμερα!!!

Ο γιατρός μας είχε ξαναδεί ακριβώς ενα μηνα πριν με την γαστρεντερίτιδα

Ο μικρός πήρε 2,5 πόντους!Ειναι 85 εκατ. και 11,5 κιλά,στο 95% και 75% των καμπυλών ανάπτυξης αντίστοιχα

Και μαντεψτε πόσα δόντια έχει...

15!

Ο γιατρός τα έχει χάσει πια!!

Για 14 μηνών παιδί είναι πάααρα πολλά.

Πώς μας βρίσκετε;

Καλοί δεν είμαστε;

Link to comment
Share on other sites

Της είπα όλη την αλήθεια,φυσικά!!

Δεν κάνω πλάκα

Οτι δηλαδή τις μέρες που έλειπε ο άντρας μου δεν προλάβαινα να φάω και τα 5 γεύματα κι ότι μετα 2 μέρες ξεκοιλιάστηκα στο φαγητό

Αμα δεν της τα πω,πώς θα με βοηθήσει;

Είναι πολύ ενθαρρυντική και πολύ ευχαριστημένη από την απόδοσή μου

Κι ας τα θαλάσσωσα αυτη τη φορά.

Εντάξει έχασα 800γρ.

Είδες τελικά που παρά την παρασπονδία έχασες κιόλας? Ακολούθησε λοιπόν το πρόγραμμα που σου έδωσε και όλα οκ!

Δεν πήρα κιόλας

Απλά τωρα μου έφτιαξε ενα πιο ευκολο προγραμμα για να μην εχω πολλά μαγειρεματα,μιας και ο περιστερης θα ξαναφυγει

Αλήθεια, πως πάει η πεθερά σου?

Κάναμε εμβόλιο σήμερα!!!

Ο γιατρός μας είχε ξαναδεί ακριβώς ενα μηνα πριν με την γαστρεντερίτιδα

Ο μικρός πήρε 2,5 πόντους!Ειναι 85 εκατ. και 11,5 κιλά,στο 95% και 75% των καμπυλών ανάπτυξης αντίστοιχα

Και μαντεψτε πόσα δόντια έχει...

15!

Ο γιατρός τα έχει χάσει πια!!

Για 14 μηνών παιδί είναι πάααρα πολλά.

Πώς μας βρίσκετε;

Καλοί δεν είμαστε;

Πόπό!!!! Άντρακλας ο γιόκας σου!!!! Φτου φτου σκόρδα!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Της είπα όλη την αλήθεια,φυσικά!!

Δεν κάνω πλάκα

Οτι δηλαδή τις μέρες που έλειπε ο άντρας μου δεν προλάβαινα να φάω και τα 5 γεύματα κι ότι μετα 2 μέρες ξεκοιλιάστηκα στο φαγητό

Αμα δεν της τα πω,πώς θα με βοηθήσει;

Είναι πολύ ενθαρρυντική και πολύ ευχαριστημένη από την απόδοσή μου

Κι ας τα θαλάσσωσα αυτη τη φορά.

Εντάξει έχασα 800γρ.

Δεν πήρα κιόλας

Απλά τωρα μου έφτιαξε ενα πιο ευκολο προγραμμα για να μην εχω πολλά μαγειρεματα,μιας και ο περιστερης θα ξαναφυγει

Μπράβο αδερφούλα! τέλεια!

Κάναμε εμβόλιο σήμερα!!!

Ο γιατρός μας είχε ξαναδεί ακριβώς ενα μηνα πριν με την γαστρεντερίτιδα

Ο μικρός πήρε 2,5 πόντους!Ειναι 85 εκατ. και 11,5 κιλά,στο 95% και 75% των καμπυλών ανάπτυξης αντίστοιχα

Και μαντεψτε πόσα δόντια έχει...

15!

Ο γιατρός τα έχει χάσει πια!!

Για 14 μηνών παιδί είναι πάααρα πολλά.

Πώς μας βρίσκετε;

Καλοί δεν είμαστε;

δεν έχω λόγια για το περιστερόπουλο! κ κουκλί κ ιδανικά αναπτυγμένος!

κάνετε καλή δουλειά περιστέρω μου...εε, κ τα γονίδια όσο να πεις!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διάβασα μόνο αυτή την σελίδα! ( κάτι είναι και αυτό). Αρχίζω λοιπόν.

Αννια να πάνε όλα καλά! Να μας φέρεις καλά νέα το απόγευμα! Ελπίζουμε και το φύλο....

Αγγελική, σε ευχαρσιτώ πολύ για τα πμ συμπαράστασης που μου έστειλες. Οσο για το γιόκα σου, από τώρα έχει καταλάβει το νόημα της ζωής των ανδρών!!! ( έστω και υποσυνείδητα)

fefi, κι εγώ γέλασα με την μύξα. Κι εγώ κορίτσια είμαι πολύ υποχωρητική και δεν μιλάω και πάντα ( από μικρή) υπολόγιζα την γνώμη των άλλων με αποτέλεσμα να μην διεκδικώ αυτά που μου αξίζουν! Προσπαθώ να αλλάξω αλλά "ο λύκος σαν εγέρασε.....". Καλά κάνετε και μαθαίνετε στα παιδάκια σας την σωστή μέν συμπεριφορά, αλλά όχι και να σκύβουν το κεφάλι και να τις τρώνε....Μία φίλη μου έχει ένα κοριτσάκι 6 ετών. Είχαμε βγει το καλοκαίρι και το είχε μαζι. Εμείς στην καφετερια, η μικρή στην παραλία να παίζει με άλλα παιδιά. Κάποια στιγμή έρχεται κλάιγοντας: την είχαν σπρώξει. Της λέει η μαμά της "Πήγαινε κι αν σε ξανασπρώξουν, φώναξε δυνατα να σταματήσουν". Φευγει και αρχίζουμε να την παρακολουθούμε.....Τα υπόλοιπα την σπρώχνουν σε μία φάση, η μικρή φωνάζει να σταματήσουν και αυτά να συνεχίζουν. Η μικρή να μην απλώνει το χεράκι.....Σηκώνεται έξαλλη η φίλη μου, τα μαλώνει παίρνει την μικρή στο τραπέζι και γεμάτη νέυρα της λέει " αν σε ξαναχτυπήσει κανείς, θα τον χτυπήσεις κι εσύ". Και η μικρή...."μα εμείς, μαμά, στο δικό μας σπίτι δεν δέρνουμε.....είναι αντιπαιδαγωγικό!!!".........

Φούμπι τι έγινε με την αδελφή σου;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, πως πάει η πεθερά σου?

Πόπό!!!! Άντρακλας ο γιόκας σου!!!! Φτου φτου σκόρδα!!!!

Μια χαρά τα πάει,ευτυχώς!

Ναι!Αντρακλάς...σκορδάτος!!:tongue:

Μπράβο αδερφούλα! τέλεια!

δεν έχω λόγια για το περιστερόπουλο! κ κουκλί κ ιδανικά αναπτυγμένος!

κάνετε καλή δουλειά περιστέρω μου...εε, κ τα γονίδια όσο να πεις!!!!!:)

Ευχαριστώ!!!

Τώρα μας είπε ο γιατρός ότι μπορεί να τρώει απ'όλα τα φαγητά,οπότε θα του δίνω να δοκιμάζει και από τα δικά μας...

Οσο για μένα γουρουνιάζω για σήμερα!Εφαγα πίτσα για μεσημέρι και το βράδυ θα ακολουθήσω τον περιστερη στις μασες του

Από αυριο ξανα στο πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

εντάξει μάρτζι μου έλιωσα στο γέλιο!

τα ίδια μου είπε κ η αδερφή μου στο τηλέφωνο πριν λίγο!

"εκεί έξω υπάρχει ζούγκλα μου λέει"!!

αυτό που με ταράζει είναι ότι υπάρχουν μανάδες που παινεύονται για το ξύλο που ρίχνουν τα παιδιά τους!

μου έτυχε να μου τα λέει περιχαρής συγγενής μου, μάνα 3 αγοριών! το τί άκουσε μετά!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ πολύ καλά θα κάνεις αδερφούλα! σήμερα φάε ό,τι έχεις απωθημένο!

γαλατόπιτα περίσσεψε; χτύπα την!

από αύριο πρόγραμμα!

Η γαλατόπιτα σαν γλυκό δεν μου πολυαρέσει

Βγήκε πάντως πολύ καλή,αλλά την πήρε μαζί του περιστέρης,μαζί με το ταψί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...