Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Εκανα τεστ φαρμακείου 10 μέρες μετά τη μεταφορά και βγήκε αρνητικό. 😣Το ξέρω πως δεν είναι αξιόπιστα όσο αφορά τα αρνητικά αποτελέσματα, αλλά είπα να το κάνω και γω μήπως δείξει θετικό και πάρω τα πάνω μου! Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για τη χοριακη πφφφφφφ. 
      Καμια με εμπειρία αρνητικού τεστ και θετικής χοριακης;;;

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλό μήνα κορίτσια!

Α!ξέχασα να σας πω.Μόλις έβαλα να γίνεται η μαρμελάδα μήλο.Ελπίζω να μην βγει πατάτα και κλαίω τον κόπο μου και τα μήλα βεβαίως βεβαίως!

Μια χαρά τα πήγες διάβασα, μπράβο!

Καλημέρα!

Κι εμένα ο Κανάκης με νανούρισε χθες βράδυ.Ούτε το πρώτο μέρος δεν κατάφερα να δω.Ξεράθηκα!

Χαχαχα! Αυτό ακριβώς συνέβη και σε μένα!

Εβίρι έχεις απόλυτο δίκιο.Αν χτυπήσουν τα πιτσιρίκια ενώ τα προσέχει κάποιος άλλος ,του λέω να μην στεναχωριέται γιατί μπορεί να συμβεί στον καθένα...Μόνο στον εαυτό μου δεν μπορώ να το εφαρμόσω και πεθαίνω από τύψεις.Ευτυχώς που είναι ενταξει.

Ο γιόκας μου ούτε να την φτύσει την μαρμελάδα μου.Αφησα κι εγώ ένα τάπερ για τον Φούμπο και την υπόλοιπη την μοίρασα.

Περί ορέξεως......

Σήμερα μάλλον τρώμε φακές από χθες.Εκανα και πιτσούλα χθες βράδυ και περισσεψαν μερικά κομμάτια.Μια χαρά!Μόνο που εχει πολύ κρύο και δεν μας βλέπω να ξεμυτάμε πάλι απ'το σπίτι.Το εγκλωβισμένο μου να δούμε πως θα το καταφέρω σήμερα.Κορίτσια δεν υπάρχει αυτό που κάνει το μωρό.

Σήμερα η μανούλα μου μαγειρεύει σουτζουκάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Φουμπι λαχταρησες με το παιδι ε? Η μαρμελαδα απο οτι διαβασα εγινε σουπερ μπραβο σου. Σημερα εδω βρεχει αλλα δεν κανει τοσο κρυο μπουχτησα μεσα βρε κοριτσια δεν μπορω αλλο ουτε στη βεραντα δεν βγαινω.Ο γιος μου επαθε μια αλεργια με σπυρια στο σωμα,πηγαν νοσοκομειο με τον πατερα του και οι γιατροι ειπαν οτι ειναι απο τα φαρμακα που επαιρνε λογω τηε επεμβασης μου εκανε εντυπωση ομως τα φαρμακα τα τελειωσε πριν 2 εβδομαδες τοσο πολυ κραταει η ουσια μεσα στον οργανισμο? Μιλησα με τον καρδιολογο και μου ειπε οτι ειναι πολυ πιθανο απο τα φαρμακα,και Δευτερα θα παμε να τον δει,μακαρι να τον βρει καλα να λειτουργει ενταξει η καρδουλα του,να μην εχουμε αλλα θεματα.Αυτα σας ζαλισα πρωι πρωι με τα δικα μου.Σημερα φτιαχνω λαχανορυζο.
Οι γιατροι ειπαν οξεια κνιδωση και οπως πο λυ σωστα λες Εviri μου ειναι τα φαρμακα,στρες και ισως και καποια τροφη.Του εδωσαν φαρμακα αλοιφες και αποφυγη καποιων τροφων τωρα με τις τροφες σιγα μην με ακουσει μου βγαζει απιστευτα νευρα τον τελευταιο καιρο μου σαν την εφηβεια περιπου,δεν τσακωνομαστε βεβαια και αυτο γιατι στα νευρα του πανω εγω ειμαι ηρεμη και δεν μιλαω,αναρωτιεμαι μια επεμβαση τετοια μπορει να σου αλλαξει τον χαρακτηρα?

Θα συμφωνήσω με αυτά που σου είπαν η ¨Αννα και η Έβιρι. Πιστεύω πως με τον καιρό θα το αφήσει πίσω του όλο αυτό και θα ηρεμήσει.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Love μου ναι μπορει να ειναι και στρες απο οτι ειπαν οι γιατροι και ναι κανουμε ακομη αγκαλιτσες ε οχι και ολη την ωρα μην ειμαστε και πλεονεκτες:D τι ωραιο τραγουδακι που σου ειπε η μικρη σου ανατριχιασα μωρε αλλα και ο γιο σου ειδες πως εκφραζει την αγαπη του πολυ γλυκουλια ετσι ξεκιναει πολυ ωραια η μερα σου.Δωρακι εχεις δικιο ετσι ειναι σε ευχαριστω περαστικα και σε σενα.Περιστερακι σε ευχαριστω και σενα και οταν θα ερθει ο αντρουλη σου δωστου φιλακι για να φυγουν τα μουτρακια.Kagly περαστικα σου και σενα και οχι δουλειτσες κοριτσι μου.Σας φιλω ολες.

Link to comment
Share on other sites

τί παιδί έχω; βιολί! βιολοντσέλο καλύτερα!

χθες τραγούδαγε τον μπουμπουλιά της μπεμπέ λιλή=έλα να πάμε στη χώρα του μπουμπουλιά (αλή μπαμπά)!

ώρες ώρες πάει απ΄οτο ένα τραγούδι στο άλλο κ μοιάζουν όλα ποτ πουρί! από το γύρω γύρω όλοι στο ακαντού με τις ψάθινες τις φούστες...κ την βαγγελιώ μου παινεμένη... ώς την ωραία ΠΟΥΤΟΥΛΟΥΔΑ!!!!

δεν μας αρέσουν τα κλισέ!

DJ Σύσα! Για σίγουρη διασκέδαση!!!

Κορίτσια μου καλημέρα!

Η λιακάδα που βλέπω μαρτυρά άνοιξη,αλλά δεν ξέρω ακόμα,αν πρόκειται για ήλιο με δόντια!

Να έχουμε καλό μήνα κι επιτέλους να έρθει κι η άνοιξη και στις ψυχές μας-που δεν το βλέπω-αλλά ας είμαστε αισιόδοξες!!

Για σήμερα το μενού έχει φακές,που της έφτιαξε ο περιστέρης χθες βράδυ.Μαλώσαμε το πρωί και τώρα είμαστε με μουτράκια,μακάρι μέχρι το βράδυ να έχουν περάσει...

Να μην εύχεσαι, να φροντίσεις να σας περάσουν τα μουτράκια!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?ναχουμε ολες ενα πολυ καλο μηνα κ καρπερο οπως ειπε κ η αννουλα...

σημερα το μενου εχει οραιοτατη φασολαδιτσα..

κοριτσια να ρωτησω ξερει καμια σας συνταγες απο κουλουρακια νηστησιμα οπως με κανελα η μουστοκουλουρα η κ κατι αλλο?μια που κανω νηστεια κ ειμαι γλυκατζου τα θελω στο μενου μου αλλιως τρελενομαι...ααααα το μουστο αληθεια απο που το αγοραζεις?στα σουπερ πουλανε μουστο???


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το κορίτσι μου το μικρό με το που μπήκα σπίτι με έσφιξε στην αγκαλιά της πολύ δυνατά και μου τραγούδησε φαρσί όμως

"Μια αγκαλιά, δυο φιλιά, όλη η Γη μια συντροφιά

Σ' αγαπώ πολύ και θα 'θελα κι εσύ...

Να με αγαπάς πολύυυυυυυ "

Μέσα σε ένα λεπτό η ψυχολογία μου απογειώθηκε !

Τί γλωσσούδες είναι οι κόρες τελικά ! Διαβάζω και τα κατορθώματα της Χ και γελάω... ακούς εκεί ΠΟΥΤΟΥΛΟΥΔΑ ! χα χα

Το αντράκι μου το μεγάλο σήμερα το πρωί στον καναπέ (ότι είχαμε ετοιμαστεί δλδ) με κοίταξε και μου είπε χαμογελώντας

"Μαμά, είσαι το αστέρι μου !"

Όχι πείτε μου: λιώνεις σαν την ΙΟΝ ή δεν λιώνεις ???????????????:lol: θέλω πάμπερς λέμε !

Έχεις δίκιο Μεταξία μου! Με τις αγαπουλίτσες της με έκανε να λιώνω η κόρη μου αλλά και τώρα ο μικρός μόνο ο τρόπος που φωνάζει μαμά με ρίχνει στα πατώματα!!!!

όλα καλά θα πάνε αγαπούλες... να παίρνουμε χαρές από τα μικρά της καθημερινότητάς μας για να μπορούμε να τα βάλουμε με τα άλλα, τα "μεγάλα" και σοβαρά !

Για σήμερα έκαμα πρωί πρωί έναν αρακά γιατί πάλι θα ξεπορτήσω : βλ. λογοθεραπεία και ΩΡΛ για μένα... :rolleyes: το ΄χω παραχ..σει αυτή την εβδομάδα η αλήθεια είναι με τους γιατρούς ! :lol:

Περιστεράκι μου καλό,θα συμφωνήσω ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ που έγραψε η Ζωπυρον.Στο είπα και απο κεί .Είναι υποχρεωση μας να προστατεύσουμε τα παιδιά μας!

Θα συμφωνήσω κι εγώ μαζί της!

Οσο για την τελειότητα.Κάποια πράγματα τα είπα απο κει χθες.Να σου πω πως δεν είσαι η μόνη.Το ότι προσπαθείς όμως σε κάνει ήδη να ξεχωρίζεις.Οταν έμαθα πως είμαι έγκυος μ'επιασε κατάθλιψη.Ενώ το ήθελα τόσο πολύ φοβόμουν μηπως δεν μπορώ να ξεφύγω ,να σπάσω τον κύκλο.Οταν γέννησα έκλαιγα από αγωνία αν θα τα καταφέρω.Τους πρώτους μήνες της ζωής του παιδιού μου δεν τους χάρηκα.Ενιωθα συνέχεια ανεπαρκής.Ολα τα έκανα σύμφωνα με αυτά που διάβαζα σε βιβλία αφού δεν είχα άλλο πρότυπο.

Ενιωθα απίστευτη πίεση που δεν μπορούσα να είμαι η τέλεια μαμά των βιβλίων!Ωσπου κάποια στιγμή κατάλαβα πως μόνο κακό κάνω πιέζοντας τον εαυτό μου να φτάσει την τελειότητα.Δεν υπάρχει το τέλειο.

Και μόνο που προσπαθείς να αποφύγεις κάποια λάθη σε κάνει καλή μανούλα.Θα μπορούσες με την δικαιολογία των τραυμάτων να επαναλαβεις τα ίδια πράγματα.Διάλεξες όμως τον δύσκολο δρόμο.

Κι αν καμιά φορά ξεφεύγουμε ας βρίσκουμε καμιά δικαιολογία και για τον εαυτό μας...όχι μόνο για τους άλλους.Ξέρεις εσυ!

Σου στέλνω πολλά φιλιά,μια σφιχτή αγκαλιά και να ξέρεις πως σε σκέφτομαι και σε νιώθω!

Κάπως έτσι αγχωνόμουν κι εγώ. Όταν γέννησα την κόρη μου, το πρώτο 24ωρο στο μαιευτήριο, ενώ την θήλαζα πνίγηκε από τις βλένες που ήταν μέσα της ακόμη από την γέννα, και μου κοκκίνησε και μέχρι να την πάρει μία νοσοκόμα την είδα να μελανιάζει. Την πήγαν σε ένα δωμάτιο και της τράβηξαν τις βλένες και όλα καλά. Ελα όμως που εμένα μου είχε μείνει αυτή η εικόνα και όταν πήγαμε σπίτι δεν κοιμόμουν τα βράδυα σχεδόν καθόλου κι εκλαιγα μήπως μου πνιγεί το παιδί και δεν την ακούσω ή δεν μπορέσω να την επαναφέρω.

Τώρα με τον μικρό είμαι εντελώς χαλαρή και χαίρομαι πραγματικά το μεγάλωμα του!

Καλημέρα

Σας γράφω απο το κρεβάτι του πόνου.

Ολο το βράδυ είχα 38,5. Ξεκίνησε και βήχας απο χτες αλλά σήμερα δεν έχω πολύ. Πονάει όλο μου το κορμί.

Τώρα το νιώθω ότι ανεβαίνει πάλι.

Και είχα ένα σωρο δουλειές σήμερα. Μόνο σκούπα έβαλα με τα χίλια ζόρια και ξάπλωσα. Θα κάνω αργότερα μια μακαρονάδα για τον άντρα μου εγω ούτε θέλω να ακούσω για φαγητό.

Είμαι χάλιαααααααααααααααααααααααα.

Να είστε όλες καλά

περαστικά σου βρε κοριτσάκι μου. Κάτσε στο κρεββάτι και κοίτα να συνέλθεις πρώτα. Οι δουλειές εκεί θα είναι και θα σε περιμένουν!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κάντυ όλο το βάζεις αλλά πρόσεξε να το αλέσεις καλά γιατί αν μείνουν μεγαλούτσικα κομμάτια δεν ψήνονται καλά!Είναι τέλειο,μυρίζει υπέροχα και δεν πικρίζει καθόλου.

Αχ κοριτσάκια ευτυχώς που έχω κι εσας!!!

Ευχαριστώ !!! ;)

Καλημέρα

Σας γράφω απο το κρεβάτι του πόνου.

Ολο το βράδυ είχα 38,5. Ξεκίνησε και βήχας απο χτες αλλά σήμερα δεν έχω πολύ. Πονάει όλο μου το κορμί.

Τώρα το νιώθω ότι ανεβαίνει πάλι.

Και είχα ένα σωρο δουλειές σήμερα. Μόνο σκούπα έβαλα με τα χίλια ζόρια και ξάπλωσα. Θα κάνω αργότερα μια μακαρονάδα για τον άντρα μου εγω ούτε θέλω να ακούσω για φαγητό.

Είμαι χάλιαααααααααααααααααααααααα.

Να είστε όλες καλά

Άσ' την σκούπα, κάνε ένα ζεστό μία σούπα ένα φιδέ κάτι ή πιες τσαγάκι με μέλι, χαμομήλι, πέσε κάτω από τα παπλώματα και κοιμήσου/ξεκουράσου... είσαι εξαντλημένη παιδί μου με τον πυρετό !

Σκούπα γιατί έβαλες ??? Θα έρθει η Επιθεώρηση Εργασίας και θα σου κατεβάσει τον βαθμό ??? :tongue: έλεος !

Και την μακαρονάδα πες του αντρούλη σου μπορεί να την κάμει και μόνος του μια στις τόσες... άσε που θα το κάνει ο Χριστιανός, είμαι σίγουρη !

Σήμερα η μανούλα μου μαγειρεύει σουτζουκάκια!

Μας πετάς έτσι μες στην μούρη τα σουτζουκάκια.... :rolleyes: κι έχω καιρό να τα φτιάξω ... ωραίο φαί !

Αγγελική(2),

Πήγα σε νέο γυν/γο τελικά είναι ο άντρας της παιδιάτρου μας. Πολύ καλός και αυτός, στον Πειραιά (στο ΡΕΑ -για Μαιευτικά- και είναι Επιμελητής της Γυναικολογικής Κλινικής και στο Λαϊκό), ούτως ή άλλως αυτό που λέγαμε από Οκτώβρη μεριά, όχι ακόμα ! :cool:

Αφροδίτη,

Αφού είσα αδιάθετη ακόμη δεν γινόταν να μην πας στην δουλειά ?????

Link to comment
Share on other sites

ειναι αδυνατον να σας διαβασω!!!!μεχουν πρηξει.μολις παω να μπω, τσουπ μου φερνουν και κατι αλλο. το ποσο εχω εκνευριστει σημερα δεν λεγεται. τοσες μερες δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα , περιμεναν τον μαλ.... να τα κανει. ειναι τοσο δυσκολο να συμπληρωσεις μια φορμα και να στειλεις ενα μειλ.καλα κανουν και το παιζουν χαζοι!!!!ουφφφφ...σας ζαλιζω το ξερω αλλα αφου ειστε οι φιλεναδιτσες μου...!!!!:D:D

παω να συνεχισω και το βραδυ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θα μπω για να ανακτησω δυνμεις και νεα σας. μακια στα μαγουλακια σας...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?ναχουμε ολες ενα πολυ καλο μηνα κ καρπερο οπως ειπε κ η αννουλα...

σημερα το μενου εχει οραιοτατη φασολαδιτσα..

κοριτσια να ρωτησω ξερει καμια σας συνταγες απο κουλουρακια νηστησιμα οπως με κανελα η μουστοκουλουρα η κ κατι αλλο?μια που κανω νηστεια κ ειμαι γλυκατζου τα θελω στο μενου μου αλλιως τρελενομαι...ααααα το μουστο αληθεια απο που το αγοραζεις?στα σουπερ πουλανε μουστο???

μούστο είμαι σχεδόν σίγουρη ότι δεν πουλάνε στα σούπερ μάρκετ. Τώρα που μπορείς να βρεις δεν ξέρω.....Σε φώτισα τώρα εεεεε?????

ειναι αδυνατον να σας διαβασω!!!!μεχουν πρηξει.μολις παω να μπω, τσουπ μου φερνουν και κατι αλλο. το ποσο εχω εκνευριστει σημερα δεν λεγεται. τοσες μερες δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα , περιμεναν τον μαλ.... να τα κανει. ειναι τοσο δυσκολο να συμπληρωσεις μια φορμα και να στειλεις ενα μειλ.καλα κανουν και το παιζουν χαζοι!!!!ουφφφφ...σας ζαλιζω το ξερω αλλα αφου ειστε οι φιλεναδιτσες μου...!!!!:D:D

παω να συνεχισω και το βραδυ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θα μπω για να ανακτησω δυνμεις και νεα σας. μακια στα μαγουλακια σας...

Το πόσο σε καταλαβαίνω δεν λέγεται. Κι εγώ έχω εδώ έναν μακάκα ο οποίος όλο πήζει και δεν μπορεί να κάνει τίποτα αν του ζητήσεις γιατί το ταλαιπωρούν το κακόμοιρο το παιδί! Γκρρρρρρρ!:confused::confused::confused::confused:

Λες κι εγώ δεν έχω δουλειά ή δεν θέλω να ξελαμπικάρω λίγο από την δουλειά! ΄Άντε γιατί φόρτωσα τώρα κι εγώ.....:mad::-x:-x:-x


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

χθες τραγούδαγε τον μπουμπουλιά της μπεμπέ λιλή=έλα να πάμε στη χώρα του μπουμπουλιά (αλή μπαμπά)!

ώρες ώρες πάει απ΄οτο ένα τραγούδι στο άλλο κ μοιάζουν όλα ποτ πουρί! από το γύρω γύρω όλοι στο ακαντού με τις ψάθινες τις φούστες...κ την βαγγελιώ μου παινεμένη... ώς την ωραία ΠΟΥΤΟΥΛΟΥΔΑ!!!!

χαχαχαχαχαχαχα πόσο γέλιο έκανα!!!!!

νιωθω βεβαια βαρος στην κοιλια μου. ποσες μερες λετε να θελει για να κανει τον κυκλο η γαστρεντεριτιδα???να φοραω ακομη μασκα???εχω απτη δευτερα...:(

Μετά τη γαστρεντερίτιδα και τη διάρροια η κοιλιά γεμίζει αέρα και ίσως αυτό είναι που σε κάνει να αισθάνεσαι βάρος. Συνήθως κολλάει στις αρχές και στο τέλος, στην ανάρρωση. Νομίζω μέχρι και 3-4 μέρες μετά το τέλος των συμπτωμάτων.

ΚΜαλώσαμε το πρωί και τώρα είμαστε με μουτράκια,μακάρι μέχρι το βράδυ να έχουν περάσει...

εεεε με τη δική σου βοήθειααααα.

Το κορίτσι μου το μικρό με το που μπήκα σπίτι με έσφιξε στην αγκαλιά της πολύ δυνατά και μου τραγούδησε φαρσί όμως

"Μια αγκαλιά, δυο φιλιά, όλη η Γη μια συντροφιά

Σ' αγαπώ πολύ και θα 'θελα κι εσύ...

Να με αγαπάς πολύυυυυυυ "

Μέσα σε ένα λεπτό η ψυχολογία μου απογειώθηκε !

Σκέτη γλύκα.

Το αντράκι μου το μεγάλο σήμερα το πρωί στον καναπέ (ότι είχαμε ετοιμαστεί δλδ) με κοίταξε και μου είπε χαμογελώντας

"Μαμά, είσαι το αστέρι μου !"

Σκέτη ζάχαρη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, συμβουλέψτε με κι εσεις. Αναστατώθηκα και αγχώθηκα λίγο. Ο γιατρός που σας είπα ότι θα με αναλάβει δεν είναι γνωστός. Είναι σε ένα δημόσιο νοσοκομείο στην πόλη μου και μου τον σύστησε μια κοπέλα από εδώ. Πήγα, τον είδα, μου φάνηκε καλός και - λόγω και οικονομικών- είπαμε να πάμε εκεί. Μια άλλη κοπέλα σήμερα μου έστειλε πμ και μου είπε να τον αποφύγω όσο μπορώ, γιατι έχει ακούσει για αυτόν τα χειρότερα, πως ήταν στο εξωτερικό και απέτυχε στον τομέα της εξωσωματικής γιαυτό έφυγε κακήν κακώς και πως ξέρει κι άλλα που δεν μου τα είπε......Στην πόλη μου εκτός από αυτόν είναι και ένας άλλος ( πολυ γνωστός), τον οποίο επισκέφτηκε η αδελφή μου και δεν της έκανε καθόλου καλή εντύπωση.....Δεν ξέρω τι να κάνω.....Αγχώθηκα λίγο....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

............Mόλις τηλ. από τον σταθμό : ο Νικ με πυρετό + 3 φορές εμετό... welcome to the club ......... αμ δε ! Σιγά που θα ξεφεύγαμε έτσι απλά γμτ !

Ευτυχώς σε μισή ώρα την κάνω να πάω να τα πάρω να πάμε σπίτι... φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites

ναι μπορει να ειναι και στρες απο οτι ειπαν οι γιατροι και ναι κανουμε ακομη αγκαλιτσες ε οχι και ολη την ωρα μην ειμαστε και πλεονεκτες:D

Σμαρτάκι μου, έχει περάσει μεγάλη δοκιμασία το παλληκάρι σου. Να συνεχίσεις να τον κάνεις αγκαλιές!

ααααα το μουστο αληθεια απο που το αγοραζεις?στα σουπερ πουλανε μουστο???

Στα μαγαζιά που πουλάνε κρασί χύμα?

Κάγκλυ, άσε τις δουλειές και κρεββατώσου!!

Αφροδίτη, σιδερένια κορίτσι μου!!

Love, τι έπαθε το παιδί?:confused: Γμ τις παλιοιώσεις, επιτέλους!!:twisted:

Φέφηηηη, μιλάμε ότι το πουτουλούδα έγραψε!!!!!! Πως τα πάει η μικρή σου με τον παιδικό?

Μάρτζι, εμπιστεύσου το ένστικτο... Να είναι καλός άνθρωπος πάνω απ' όλα... Η κοπέλα που επικοινώνησε μαζί σου μέσω π.μ. είναι γνωστή σου? Σου αιτιολόγησε την άποψή της, πλην των φημών? Έχει ιδία εμπειρία?

Το χέρι μου - όσο είμαι ξαπλωμένη ή/και στα ζεστά, σε συνδυασμό με τα αντιφλεγμονώδη - πάει αρκετά καλύτερα. Όταν όμως σηκωθώ, βγω έξω ή κάνω κάποιες δουλίτσες όπως σήμερα (δεν γινόταν να τις αφήσω πλέον!) χειροτερεύει. Τι να πω.?

Εντωμεταξύ, για κάποιο παράξενο λόγο δεν μ' αφήνει έδώ να κάνω πολλαπλή παράθεση.:confused:


Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, συμβουλέψτε με κι εσεις. Αναστατώθηκα και αγχώθηκα λίγο. Ο γιατρός που σας είπα ότι θα με αναλάβει δεν είναι γνωστός. Είναι σε ένα δημόσιο νοσοκομείο στην πόλη μου και μου τον σύστησε μια κοπέλα από εδώ. Πήγα, τον είδα, μου φάνηκε καλός και - λόγω και οικονομικών- είπαμε να πάμε εκεί. Μια άλλη κοπέλα σήμερα μου έστειλε πμ και μου είπε να τον αποφύγω όσο μπορώ, γιατι έχει ακούσει για αυτόν τα χειρότερα, πως ήταν στο εξωτερικό και απέτυχε στον τομέα της εξωσωματικής γιαυτό έφυγε κακήν κακώς και πως ξέρει κι άλλα που δεν μου τα είπε......Στην πόλη μου εκτός από αυτόν είναι και ένας άλλος ( πολυ γνωστός), τον οποίο επισκέφτηκε η αδελφή μου και δεν της έκανε καθόλου καλή εντύπωση.....Δεν ξέρω τι να κάνω.....Αγχώθηκα λίγο....

Καταρχήν πάρε γνώμη και από άλλες κοπέλες. Δεν έχεις κάποιες γειτόνισες ή έστω γνωστές που αυτές ενδεχομένως να έχουν ακούσει κάτι? Εκτός από αυτό κάνε αναζήτηση του γιατρού στο google. Ίσως υπάρχουν σχόλια για τον συγκεκριμένο γιατρό σε κάποια άλλα φόρουμ. Επίσης τσέκαρε και το parents, στην αντίστοιχη ενότητα μήπως και δεις κάτι.

............Mόλις τηλ. από τον σταθμό : ο Νικ με πυρετό + 3 φορές εμετό... welcome to the club ......... αμ δε ! Σιγά που θα ξεφεύγαμε έτσι απλά γμτ !

Ευτυχώς σε μισή ώρα την κάνω να πάω να τα πάρω να πάμε σπίτι... φιλάκια !

Ωχ! βρε Μεταξάκι, περαστικά σας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν πάρε γνώμη και από άλλες κοπέλες. Δεν έχεις κάποιες γειτόνισες ή έστω γνωστές που αυτές ενδεχομένως να έχουν ακούσει κάτι? Εκτός από αυτό κάνε αναζήτηση του γιατρού στο google. Ίσως υπάρχουν σχόλια για τον συγκεκριμένο γιατρό σε κάποια άλλα φόρουμ. Επίσης τσέκαρε και το parents, στην αντίστοιχη ενότητα μήπως και δεις κάτι.

Πολύ σωστά τα λέει η Αγγελικούλα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...