Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Εκανα τεστ φαρμακείου 10 μέρες μετά τη μεταφορά και βγήκε αρνητικό. 😣Το ξέρω πως δεν είναι αξιόπιστα όσο αφορά τα αρνητικά αποτελέσματα, αλλά είπα να το κάνω και γω μήπως δείξει θετικό και πάρω τα πάνω μου! Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα για τη χοριακη πφφφφφφ. 
      Καμια με εμπειρία αρνητικού τεστ και θετικής χοριακης;;;

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

.Ηδη αντιλαμβάνεται πολλά πράγματα και αναρωτιέμαι πώς να νιώθει όταν για παράδειγμα ακούει:"Να πας σπίτι σου,να κάνεις τα κακά σου παλιόπαιδο,που έρχεσαι εδώ για να με χ...!!"Εντάξει,μπορεί αυτά να λέγονται και για πλάκα,αλλά πόσες φορες;Μια,δύο;Μετα καταντά γελοιότητα!Κάπως ετσι λοιπόν το αντιμετωπίζει η γιαγια του για κάτι που την ενοχλεί..."ΝΑ φύγεις από το σπίτι μου,παλιόπαιδο"είναι η επωδός πολλές φορες.Τι κι αν ο πατερας μου της λέει να μη μιλά ετσι στο παιδι,αυτή εκεί...Και μετα εχει απορία που ο μικρός σηκώνει χέρι ή τη δαγκώνει!!!Ενω δεν το κάνει σε κανέναν άλλο

Να της το επισημάνεις αυτό, ότι το παιδί δεν την αγαπάει με τέτοια συμπεριφορά. Ότι ήδη την έχει μισήσει κάτι που δεν το θέλεις κι ότι θα σταματήσεις να της το πηγαίνεις τόσο συχνά για να μην τραυματίζεις άλλο την ψυχή του. Με συγχωρείς που το επισημαίνω αυτό, αλλά έχεις σκεφτεί ότι πράγματι η μητέρα σου μπορεί να μη συμπαθεί πολύ το παιδί; Ο λόγος που το λέω είναι ότι, δεν είναι φυσιολογική αντίδραση γιαγιάς αυτή; Όταν γεννήθηκε το παιδί ήταν πιο θερμή; Όσο ήταν πιο μικρό πώς αντιδρούσε; Κάνε μια αναδρομή στο παρελθόν να επαναφέρεις στη μνήμη σου κουβέντες, αντιδράσεις, εκφράσεις προσώπου, ήταν όλα διαφορετικά ή μήπως αυτό που βλέπεις σήμερα απλώς συντηρείται από τότε;

Αυτό με τα λοξα ηράμματα,μπορεί να οδηγησει άνθρωπο στη λόξα!!

Το έπαθε το πρωί κι ο άντρας μου

Συμβαινει πολύ συχνά

Κόντεψε να με οδηγήσει κι εμένα στη λόξα. Άρα μάλλον ήταν κάτι γενικό κι όχι κάτι που συνέβη μόνο σε μένα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Όχι Φούμπη δεν πειράζει. Πολλοί άνθρωποι βάζουν λιγότερη ζάχαρη στις μαρμελάδες γιατί δεν τις θέλουν πολύ γλυκές. Το λεμόνι αν δεν το έριξες ακόμη, βάλ' το καλύτερα προς το τέλος.

Τι αναλογίες έβαλες;

Link to comment
Share on other sites

Εβίρι μου έκανα αυτή τη συνταγή μόνο που τα ψιλοέκοψα αντί να τα βάλω στο μπλέντερ και έβαλα και κανέλα.Ζάχαρη έβαλα λίγο παραπάνω απ'τη μισή αλλά και πάλι μου φαίνεται πολύ γλυκιά.

http://www.sintagespareas.gr/sintages/marmelada-milo.html


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δεν έχω διαβάσει ακόμη τα νέα σας, θα το κάνω μόλις λασκάρω λίγο από την δουλειά!

Σήμερα η καλή μου η μανούλα θα ψήσει στα παιδιά μία μεγάλη τσιπούρα που ψάρεψε ένας φίλος μας. Οι υπόλοιποι θα φάμε αυγά τηγανιτά με πατατούλες γιατί μας έστειλαν πολλά από το χωριό και δεν θέλω να μείνουν να μπαγιατέψουν.

αχ..προχειρο μεν αλλα απ τα καλυτερα!το καλοκαιρι με τις δουλειες επειση η δικοι μου εχουν χωραφια και εχει πολυ δουλεια ειναι λυση πρωτης αναγκης...και ποσο ωραια ειναι τα αυγα απο το χωριο..ζηλεψα τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Θα πήξει, αλλά θέλει υπομονή με το βράσιμο πάντα σε χαμηλή φωτιά. Οι μαρμελάδες συνήθως θέλουν 2-3 ώρες ανάλογα την ποσότητα που βράζουμε. Η ζάχαρη που συνήθως αναγράφεται στις συνταγές εκτός του ότι τη βοηθάει να γίνει γλυκιά, τη βοηθάει και να συντηρηθεί, όπως και το λεμόνι. Αυτό βέβαια, δε σημαίνει ότι αν σου αρέσει λιγότερο γλυκιά δε μπορείς να παραλείψεις ένα μέρος της ζάχαρης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ Εβίρι μου είσαι θησαυρός.Μπορεί και να την πεταγα,δεν ήξερα ότι θέλει τόση ώρα.Πάντως μαρμελάδα ονλάιν πρώτη φορά πρέπει να γίνεται!

να βάλω και λεμόνι τελικά ή κάνει και το πορτοκάλι που έβαλα την ίδια δουλειά?


Link to comment
Share on other sites

Φούμπι μου,

Αυτό που κάνει ο μικρός σου λέγεται head banging Κοινώς "χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο (ή οπουδήποτε) από τα νεύρα μου !!!!"... :rolleyes: μωρέ κάτι μου θυμίζει, κάτι μου θυμίζει... μα ναι !!! τον γιόκα μου, που το ξεκίνησε από 16 μηνών περίπου και το 'κοψε κάπου εκεί στα 2 γιατί βέβαια μετά ανακάλυψε και τις στριγγλιές χα χα !!!

Είναι τρόπος που βρίσκουν για να εκφράσουν την απάιτησή τους, να σε στρεσάρουν για να πάρουν αυτό που θέλουν -τελικά-...ένα θα σου πω : ΜΗΝ μασάς ! Αδιαφορία ! Να έχεις τις κεραίες "ανοιχτές" βέβαια μην πάει και ανοίξει κάνα κεφάλι, αλλά πού 'σαι ???? ξέρουν εκείνα και χτυπούν εκεί που δεν θα πάθουν κακό... τόσο, όσο... εγώ το ξεκίνησα λέγοντάς του είναι κακό, πονάει το κεφαλάκι σου κλπ κλπ έπεφτα και στο ύψος του για να του μιλάω μην τυχόν και θεωρήσει ότι τον μαλώνω... εξηγούσα κοιτώντας τον στα μάτια... τζίφος ! Με την 1η "στραβή" εκεί ο Νικόλας : κατευθείαν στο ντουβάρι ! Λέω από μέσα μου "Έτσι είσαι ? Τώρα θα δεις ..." και την επόμενη φορά τον αφήνω - δεν δίνω καμία σημασία... ώσπου έφτασα στο σημείο να αλλάζω δωμάτιο για να μην τον βλέπω (γιατί θες δεν θες, άνθρωπος είσαι και φρικάρεις) -- την τελευταία φορά που το έκανε τελείως επιδεικτικά όμως

{πρόσεξε σκηνικό : είμαστε στο σαλόνι για κάτι στράβωσε που του είπα όχι , με κοιτάει (διερευνητικά όμως) πάει μπροστά στην βιβλιοθήκη, με ξανακοιτάει και ρίχνει μια δυνατή όμως κουτουλιά στην γωνία.... πώς κρατήθηκα, δεν ξέρω... τέρας ψυχραιμίας, τον κοίταζα του λέω "Θα το ξανακάνεις ?" με κοιτάει πάλι, ρίχνει ακόμη μια (αλλά η 2η τον πόνεσε γιατί έτριβε και το σημείο που χτύπησε χα χα ) και γυρνάω και του λέω "Χτύπα μέχρι αύριο δεν με νοιάζει" ούτε που σηκώθηκα να τον πάρω αγκαλιά ούτε τπτ... από τότε το έκοψε μαχαίρι... :lol:} ΘΕΛΕΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ το συγκεκριμένο !

Υπομονή ! Τα αγόρια συνηθίζουν περισσότερο από τα κορίτσια να το κάνουν !

Η αδερφή σου πώς είναι ? Το ακούει το μωρό τελικά ? Όλα καλά ?

Ζωπ,

Τί γίνεται με το χέρι βρε ψυχή ??? Δεν θα πας ποτέ σε γιατρό εσύ να το κοιτάξεις ???

Ντελ,

Μην αγχώνεσαι για το παιδί... θα το αναπληρώσει το 1/2 κιλό που έχασε μόλις αναρρώσει το πουλάκι μου, σιγά-σιγά ! Εσύ πώς είσαι τώρα ?

Μάρτζι,

Τί έκανες τελικά με τον γιατρό ? Θα περιμένεις να επιστρέψει ο δικός σου ή θα πας στον άλλο ???

Περιστέρω 'μ,

Διάβασα τα καθέκαστα... συμφωνώ με τα κορίτσια πώς αυτή τη στιγμή όοολο το σκηνικό και τα νεύρα σας είναι τεντωμένα... άφησε λίγο να καταλαγιάσει η μπόρα, και είμαι σίγουρη πως θα τα βρείτε με την αδερφή σου... έχεις κάθε δικαίωμα να κάνεις την βάφτιση του παιδιού σου με τους δικούς σου όρους έτσι όπως ονειρεύεσαι εσύ... μίλα μαζί της 2 σας, μόνες σας, ήρεμα και απλά: εξήγησέ της ότι την θέλεις για νονά γιατί αγαπάει το παιδί, πως καταλαβαίνεις ότι αυτό που έκανε το έκανε για να μην σας επιβαρύνει κλπ κλπ αλλά δώσ' της να καταλάβει πώς ότι και να γίνει αδέρφια είστε και δεν γίνεται να ψυχραθείτε για την βάφτιση... στην τελική ρώτα την : θα της αρέσει κάποιος άλλος "ξένος" να γίνει τελικά νονός αφού το έχετε μελετήσει διαφορετικά ???? Μπορείτε να τα βρείτε αν βάλετε λίγο νερό στο κρασί του ο καθένας από την πλευρά του... λίγο και οι 2 να τσοντάρετε στα χρήματα, λίγο εσύ με τα προσκλητήρια λίγο εκείνη με τις παραπανίσεις μπομπονιέρες... βρε παιδιά ένα μυστήριο είναι που διαρκεί μισή ώρα και κρατάει μια ζωή... εκεί είναι η ουσία... δείτε το έτσι ! Τόσο απλά !

Να μην ξεχάσω να πω περαστικά στον άντρα της Ελένης2008 !

Στα δικά μας τώρα: χθες, μπήκαμε σπίτι στις 10+20 το βράδυ ... ναι, ναι ζήσαμε στιγμές άπειρης χαλάρωσης και ξεκούρασης βεβαίως-βεβαίως...

στα καπάκια μετά την λογοθεραπεία, παιδίατρος, είχε πολλά πιτσιρίκια... μας πήρε στις 10 παρά τέταρτο... ΕΥΤΥΧΩΣ, τα παιδιά μας ήταν απόλυτα συνεργάσιμα: έκαναν και τα 2 εμβόλιο... η Σεμίνα πάει καλά, δεν θα χρειαστεί να κάνει εξτρά εξετάσεις είναι μόλις 88εκ.+11.600 σε βάρος αλλά φαίνεται πως αρχίζει και δένει τώρα... Ο Νικ όλα ΟΚ. Έκανε επαναληπτικό mantoux.. και στον σταθμό εχθές έβγαλε το μπροστινό του δόντι....

δεν ξέρω αν ποτέ τα είχαμε πει εδώ περίπου στα 2 χτύπησε** με αποτέλεσμα να φύγει κομμάτι από τα 2 μπροστινά του δοντάκια (αριστερό+δεξί)... στην πορεία το αριστερό όλο μαύριζε...΄μετά κουνιόταν... βέβαια κι εκείνος δεν το άφηνε σε ησυχία... ώσπου χθες, μόνος του, κούνα-κούνα, το έβγαλε και ησύχασε ! Μου έλεγε συνέχεια επειδή ήμουν κάπως "Μην φοβάσαι μαμά ! Δεν πονάω!Δεν τρέχει αίμα"... η παιδίατρος δεν ήταν ανήσυχη. σήμερα θα πάρω τηλ και την παιδοδοντίατρο να μου πει κι εκείνη αν μπορούμε να κάνουμε κάτι ή αν το αφήνουμε έτσι μέχρι να βγει το κανονικό...

Επίσης, σήμερα το απόγευμα έχω υπέρηχο με γυν/γο στις 18:30 και πρέπει να μιλήσω και με τον ΩΡΛ για το αυτί... είναι η ενδομάδα των Γιατρών οεο !

Είμαι ψόφια εντελώς !

***αυτό το χτύπησε να σας το διευκρινήσω: τότε τα κράταγε γυναίκα στο σπίτι, ήταν η περίοδος 02-08/2010 που είχα την Σ μωρό...κι ένα ωραίο απόγευμα επιστρέφοντας από την δουλειά, βρήκα το παιδί χωρίς... δόντια μπροστά ! Η κυρία θεώρησε σωστό να μην μου πει τπτ και απλά να πάει σπίτι της !!! Φαντάζεστε σκηνές απέιρου κάλλους που έζησα τότε ε ??? :confused:

Μετά μου τα μάσαγε τύπου δεν ξέρω πώς χτύπησε... γλίστρησε όπως πήγε να σκαρφαλώσει στο πάρκο... ποτέ δεν έμαθα πώς έγινε... αυτό που ξέρω είναι πως το παιδί μου έπαθε ζημιά (αναλογικά μικρή) που την πληρώνει ακόμη... και πως μερικοί άνθρωποι είναι τελείως μα τελείως ανεύθυνοι... ωχ τί πήγα και θυμήθηκα τώρα !

Δώρα,

Να ρυθμίσεις ματάκια μου τον θυρεοειδή σου... φέρνει απίστευτη αναστάτωση στον οργανισμό αν κάτι δεν πάει καλά.. δεν είναι κάτι τρομερό. Κάν' τις εξετάσεις σου, ακολούθα την αγωγή που θα σου δώσει ο/η ενδοκρινολόγος σου και όλα καλά !Έχεις πυρετό και σήμερα? Δε νομίζω... ξεκίνησες αντιβίωση έτσι (ή με γελά η μνήμη μου) ???

Αγγελική2,

Χθες ήταν κι εσένα η τυχερή σου μέρα ε ???? :wink: Στο ίδιο καζάνι βράζουμε φιλενάδα... κι εμείς πατάτες με αυγά.. ωραιοτάτατα χα χα

Φιλάκια σας !

αυτο το φοβαμαι κι εγω πολυ με τα μικρουλια που προσεχω αλλα ευτυχως εχουμε οριοθετησει ενα ανοιχτο μερος και εχουμε μεταφερει εκει τα παιχνιδια και φροντιζω να τα απασχολω εκει....στις αρχες απο τον φοβο μου δεν πηγαινα ουτε τουαλετα αλλα τωρα,ντρεπομαι που το λεω παιρνω την μικρη μαζι μου και την εχω στην πορτα γιατι την πρωτη φορα που πηγα τουαλετα μονη την βρηκα πανω στο τραπεζι.και ειναι μονο ενος χρονου!μηπως δεν κανω καλα?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, λίγα διάβασα! Δεν έχω ΤΟΣΟ χρόνο! Θέλω να ξαπλώσω,να ξεκουραστώ ( δεν κοιμήθηκα καλα, γιατί εκανα βόλτες στην τουαλέτα). Θα σας πω τα νέα μου: με πήρε τηλ ο γιατρός μου ( τον έπαιρνα εγώ χθες αλλά δεν το σήκωνε). Είπε πως θα είναι στην πόλη μου μετά το Πάσχα και να μην ανησυχώ, θα με αναλάβει τότε! Θα τον πάρω το απογευμα να πούμε λεπτομέρειες.Ουφ! Ευτυχώς. Σας φιλώ.....

Fefi, τι υπέροχες στιγμές! Μόνο που τα διάβαζα, χαμογελούσα. Να είστε πάντα έτσι κοπέλα μου!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Να της το επισημάνεις αυτό, ότι το παιδί δεν την αγαπάει με τέτοια συμπεριφορά. Ότι ήδη την έχει μισήσει κάτι που δεν το θέλεις κι ότι θα σταματήσεις να της το πηγαίνεις τόσο συχνά για να μην τραυματίζεις άλλο την ψυχή του. Με συγχωρείς που το επισημαίνω αυτό, αλλά έχεις σκεφτεί ότι πράγματι η μητέρα σου μπορεί να μη συμπαθεί πολύ το παιδί; Ο λόγος που το λέω είναι ότι, δεν είναι φυσιολογική αντίδραση γιαγιάς αυτή; Όταν γεννήθηκε το παιδί ήταν πιο θερμή; Όσο ήταν πιο μικρό πώς αντιδρούσε; Κάνε μια αναδρομή στο παρελθόν να επαναφέρεις στη μνήμη σου κουβέντες, αντιδράσεις, εκφράσεις προσώπου, ήταν όλα διαφορετικά ή μήπως αυτό που βλέπεις σήμερα απλώς συντηρείται από τότε;

Η μάνα μου το αγαπάει παθολογικά το παιδί,όπως επίσης μας αγαπάει όλους.

Δεν θα ισχυριστώ το αντίθετο

Θα ήταν ανέντιμο.

Αλλά θέλει να γίνεται πάντα το δικό της.Αν δεν λειτουργούν όλα όπως θελει αυτή, δεν προσαρμόζεται σε καμια κατάσταση.

Οσες φορες της είπα ότι κάτι δεν κάνει σωστα και τσακωνόμασταν,μου το έδινε και μου έλεγε "Πάρε το παιδάκι σου και δρόμο"

Μια φορά μάλιστα μας έσπρωξε μέχρι την πόρτα και κυριολεκτικά μας πέταξε έξω.Κι αυτό γιατί δεν συμφωνουσα να δει το 2 μηνών παιδι μου μια φίλη της,μέσα στο καταχείμωνο,με έξαρση ιώσεων.

Γι'αυτήν ό,τι δεν φαίνεται,απλά δεν υπάρχει!!!Ο ιός της γρίπης ας πούμε...

Αμα της κάνεις τα χατήρια και την παινεύεις ότι τα κάνει όλα καλά,τότε σε έχει στα ώπα ώπα

Αυτό γίνεται με όλους τους ανθρωπους

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, λίγα διάβασα! Δεν έχω ΤΟΣΟ χρόνο! Θέλω να ξαπλώσω,να ξεκουραστώ ( δεν κοιμήθηκα καλα, γιατί εκανα βόλτες στην τουαλέτα). Θα σας πω τα νέα μου: με πήρε τηλ ο γιατρός μου ( τον έπαιρνα εγώ χθες αλλά δεν το σήκωνε). Είπε πως θα είναι στην πόλη μου μετά το Πάσχα και να μην ανησυχώ, θα με αναλάβει τότε! Θα τον πάρω το απογευμα να πούμε λεπτομέρειες.Ουφ! Ευτυχώς. Σας φιλώ.....

Fefi, τι υπέροχες στιγμές! Μόνο που τα διάβαζα, χαμογελούσα. Να είστε πάντα έτσι κοπέλα μου!

Μπραβο πολυ καλα τα νεα με τον γιατρο ειδες ολα θα παρουν μια σειρα και να σταματησεις και εσυ να εχεις αγχος στο δρομο ειναι το μπεμπε.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η μάνα μου το αγαπάει παθολογικά το παιδί,όπως επίσης μας αγαπάει όλους.

Δεν θα ισχυριστώ το αντίθετο

Θα ήταν ανέντιμο.

Αλλά θέλει να γίνεται πάντα το δικό της.Αν δεν λειτουργούν όλα όπως θελει αυτή, δεν προσαρμόζεται σε καμια κατάσταση.

Οσες φορες της είπα ότι κάτι δεν κάνει σωστα και τσακωνόμασταν,μου το έδινε και μου έλεγε "Πάρε το παιδάκι σου και δρόμο"

Μια φορά μάλιστα μας έσπρωξε μέχρι την πόρτα και κυριολεκτικά μας πέταξε έξω.Κι αυτό γιατί δεν συμφωνουσα να δει το 2 μηνών παιδι μου μια φίλη της,μέσα στο καταχείμωνο,με έξαρση ιώσεων.

Γι'αυτήν ό,τι δεν φαίνεται,απλά δεν υπάρχει!!!Ο ιός της γρίπης ας πούμε...

Αμα της κάνεις τα χατήρια και την παινεύεις ότι τα κάνει όλα καλά,τότε σε έχει στα ώπα ώπα

Αυτό γίνεται με όλους τους ανθρωπους

περιστεράκι μου θα διαφωνήσω.Αυτό δεν είναι αγάπη.Αυτός είναι ένας υπέρμετρος εγωισμός καμουφλαρισμένος με δόσεις ενδιαφέροντος.

Αγάπη για μένα είναι να δίνεσαι με τον τρόπο που σε χρειάζεται ο άλλος και όχι όπως βολεύει εσένα.

Αγάπη δεν είναι να σου παρέχω υλικά αγαθά γιατί αυτό μπορώ και δεν απαιτεί κόπο.Είναι να προσπαθείς να γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος,να υπερβαίνεις τις συνήθειες και τα θέλω σου.Να βάζεις τις δικές σου ανάγκες δεύτερες.


Link to comment
Share on other sites

Η μάνα μου το αγαπάει παθολογικά το παιδί,όπως επίσης μας αγαπάει όλους.

Δεν θα ισχυριστώ το αντίθετο

Θα ήταν ανέντιμο.

Αλλά θέλει να γίνεται πάντα το δικό της.Αν δεν λειτουργούν όλα όπως θελει αυτή, δεν προσαρμόζεται σε καμια κατάσταση.

Οσες φορες της είπα ότι κάτι δεν κάνει σωστα και τσακωνόμασταν,μου το έδινε και μου έλεγε "Πάρε το παιδάκι σου και δρόμο"

Μια φορά μάλιστα μας έσπρωξε μέχρι την πόρτα και κυριολεκτικά μας πέταξε έξω.Κι αυτό γιατί δεν συμφωνουσα να δει το 2 μηνών παιδι μου μια φίλη της,μέσα στο καταχείμωνο,με έξαρση ιώσεων.

Γι'αυτήν ό,τι δεν φαίνεται,απλά δεν υπάρχει!!!Ο ιός της γρίπης ας πούμε...

Αμα της κάνεις τα χατήρια και την παινεύεις ότι τα κάνει όλα καλά,τότε σε έχει στα ώπα ώπα

Αυτό γίνεται με όλους τους ανθρωπους

φυσικα και σας αγαπαει!απλα υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που ο τροπος τους δεν ειναι και ο πιο ενδεδειγμενος για να το δειξουν!ετσι ειναι η γιαγια μου.πολλες φορες εχει νευρα με την νυφη μας και μιλαει ασχημα στα παιδια οπως λες για το περιστεροπουλο!η ιδια μου η μανα που ειναι κορη της λεει οτι αν ηταν στην θεση της νυφης μας δεν θα αντεχε...αυτο τι θα πει οτι δεν αγαπαει τα εγγονια της?οχι!απλα ετσι λειτουργουν...μην στεναγχωριεσαι!σε παρακαλω...ηρεμια θελει και ολα θα γινουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...