Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

και εγω στο νοσοκομειο το εκανα, μια χαρα.

Ποια η διαφορα του νοσοκομειου με τον ιδιωτη γιατρο? Γιατι αν ειναι μονο το οικονομικο εγω παντα σε νοσοκομειο θα το εκανα!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μονο το οικονομικο ειναι η διαφορα, απλα εγω το εκανα τις προηγουμενες φορες εξω γιατι με καλυπτε η ασφαλεια μου..

μαρια γινεται αυτο που λες?εγω παω σε γυν\λογο συμβεβλημενη με το δημοσιο και μου ειπε οτι κανενα ταμειο δεν το καλυπτει.και κομοτηνη που παω και κατερινη παλιοτερα και εδινα τα 60αρια ετσι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα όσα έχετε γράψει, αλλά έπεσε το μάτι μου στα βαφτιστικά.

Ψάχνω στο ιντερνετ και πράγματι εχει από 200 μέχρι 300 ευρώ και είναι και πολύ όμορφα και ολοκληρωμένα πακέτα,με λαδόπανα,μαρτυρικά,λαμπάδα,ρούχα,παπουτσάκια κτλ

Μου κάνει τρομερή εντύπωση,γιατί γνωρίζω από τιμές βαφτιστικών,αλλά φαίνεται ότι έχει πέσει τέτοια ...φτώχεια που δεν πατά άνθρωπος στα μαγαζιά.

Τέλεια τα νέα για μας που θυμηθήκαμε να κάνουμε παιδιά εν μέσω οικονομικής κρίσης :mrgreen:

Είχαμε μπει σε ένα μαγαζί με την κουμπάρα μου το καλοκαίρι (δεν θυμάμαι ποιο, στο Mall ήταν) και είχαν πέσει τα σαγόνια μας κάτω από τις τιμές!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Μπήκα μόνο να πω ένα γειά και καλή σαρακοστή σε όλους μας.

Πάω να ξαπλώσω γιατί είμαι πάρααααα πολύ κουρασμένη - όλη μέρα αλήτευα:rolleyes: (περάσαμε ωραία πλην ενός περιστατικού που θα σας πω άλλη στιγμή)

και... το χέρι μου είναι σε αισχρή κατάσταση.:?

Φιλιά πολλά και καλή μας νύχτα.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαρια γινεται αυτο που λες?εγω παω σε γυν\λογο συμβεβλημενη με το δημοσιο και μου ειπε οτι κανενα ταμειο δεν το καλυπτει.και κομοτηνη που παω και κατερινη παλιοτερα και εδινα τα 60αρια ετσι

φαιακι, ειχα μεχρι προτεινος ασφαλεια δημοσιου και εκανα παπ σε μια κυτταρολογο που ειχε συμβαση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Μπήκα μόνο να πω ένα γειά και καλή σαρακοστή σε όλους μας.

Πάω να ξαπλώσω γιατί είμαι πάρααααα πολύ κουρασμένη - όλη μέρα αλήτευα:rolleyes: (περάσαμε ωραία πλην ενός περιστατικού που θα σας πω άλλη στιγμή)

και... το χέρι μου είναι σε αισχρή κατάσταση.:?

Φιλιά πολλά και καλή μας νύχτα.

Καληνυχτα Ζωπυρον!!Καλα δε ντρεπεσαι ν' αλητευεις?;) Θα σε μαλωσω αλλη στιγμη :P


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι Εβιροοικογένεια μέχρι εδώ να ήταν η ίωση και αύριο περδίκια.

Ευχαριστούμε Κάγκλυ μου.

φούμπι η πλάδα είναι η νεαρή κότα. Δηλ. φαντάσου τα κοτοπουλάκια είναι τα μωρά. Πλάδες είναι οι έφηβες. Κότες οι ώριμες κυρίες. Ναι, είναι αυτές που φοράνε 2 σειρές μαργαριτάρια, καπελίνο και κρατάνε τη δαντελένια ομπρέλα.

ωραια.θα παω τοτε.ειναι και χωρις ραντευου να γλιτοσουμε κανενα ευρουλακι

Πραγματικά καμμία διαφορά. Κι εγώ σε δημόσιο νοσοκομείο είχα κάνει.

μαρια γινεται αυτο που λες?εγω παω σε γυν\λογο συμβεβλημενη με το δημοσιο και μου ειπε οτι κανενα ταμειο δεν το καλυπτει.και κομοτηνη που παω και κατερινη παλιοτερα και εδινα τα 60αρια ετσι

Με το βιβλιάριο δημοσίου μπορείς να κάνεις τεστ σε δημόσιο νοσοκομείο.

σας καληνυχτωωωω....φιλακια πολλα...και καλο βραδυ!

Καλή σου νύχτα Φαίη.

Πάω να ξαπλώσω γιατί είμαι πάρααααα πολύ κουρασμένη - όλη μέρα αλήτευα:rolleyes: (περάσαμε ωραία πλην ενός περιστατικού που θα σας πω άλλη στιγμή)

και... το χέρι μου είναι σε αισχρή κατάσταση.:?

Ααααα δεν είσαι καλό παιδί. Γιατί δεν προσέχειειειειειες;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λογουδες μου....:tongue::tongue::tongue:

Εγω στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα πολλα ποναλακια περιοδου.Αφου οταν πηγα για χοριακημεχρι να βγουν αποτελεσματα,ειχα φορεσει σερβιετακι,απο τον πονο.....νομιζα οτι αδιαθετησα...

Αλλα ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ειχα στην κοιλιτσα μου σπορακιιιιιιιιιιιιι(α)

Κι οταν ειδε ο γιατρος τα αποτελεσματα γελουσαν τα αυτια του.......ηταν πολυ ψηλη η χοριακη!!!!!!

Που λετε,αποψε λεγαμε να παμε για ποτακιιιιιιι....ναι καλα!!!!!!!

Εχω πυρετοοοοοοο...καιγομαι.......γμτ!!!!!!!!!!!!!!!:(


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Που λετε,αποψε λεγαμε να παμε για ποτακιιιιιιι....ναι καλα!!!!!!!

Εχω πυρετοοοοοοο...καιγομαι.......γμτ!!!!!!!!!!!!!!!:(

Ωχ, κι άλλη με τη βάρκα μας. Τι θα γίνει βρε παιδιά;

Περαστικά γρήγορα-γρήγορα Δωράκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...