Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σας,

      Είμαι στην φάση της διέγερσης και μας είπε η εμβρυολογος ότι λόγω dfi του συζύγου 20% και ελαφρώς αυξημένου οξειδωτικού στρες να κάνουμε δύο τεχνικές ταυτόχρονα διότι θα βοηθήσουν. Μας είπε να κάνουμε picsi και zymot.  Να αναφέρω ότι έχω μια παλινδρόμηση κύηση στην 6η εβδομάδα και δύο βιοχημικές κυήσεις από την προηγούμενη μου εξωσωματική.  Έχει κάποια κοπέλλα εμπειρία για αυτές τις μεθόδους?

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ρε φαίη τι όνειρο ήταν αυτό?πωπω!

καλά έκανες !λατρευώ τους βολβούς.τι πήρες?

και γω ταραχτηκα λιγο..και ενα δευτερο που εκει λεω θα παω σε εναν παπα να με διαβασει γιατι φοβηθηκα!ειδα την παιδικη μου φιλη ονειρο η οποια ηταν εγκυος 7 μηνων οτι η κοιλια της ηταν τεραστια και κρατουσε λεφτα στο χερι.την επομενη κιολας ξυπναω και μου λεει η μαμα εμαθες τιποτα για την σταυρουλα?τι της λεω?μου λεει εχασε το μωρο!7 μηνων κοριτσια!εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι και τα 2 ειχαν να κανουν με εγκυμοσυνη!μην με περασετε για τρελη!ουφ!φουμπι μου κροκους κοζανης πηρα σε εντονο μωβ χρωμα!και τα εβαλα σε γκρι-καφε κασπο!και σκεφτομαι να παρω ζουμπουλια και τουλιπες!1 ευρω 5 βολβοι!καλα δεν ειναι?

τι λες βρε κορίτσι μου?φαντάζομαι πως θα ένιωσες!

νομίζω πως τους πήρες πάρα πολύ καλά τους βολβούς.εδώ τις έχουν τσιμπημένες τις τιμές.τι τέλεια λουλούδια που πήρες!δεν έχω δει ποτέ μωβ.και είναι το αγαπημένο μου χρώμα!βάλε μας καμιά φώτο όταν ανθίσουν!


Link to comment
Share on other sites

Πού λέτέ, νύφη είχα δει κι εγώ μια συνάδελφο και μετά από δυο μέρες μαθαίνω ότι χτύπησε το χέρι της άσχημα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Εβιρυ ξέχασα να ευχηθω περαστικά στη κορούλα σου.

Φαίη και γω λατρεύω τα λουλούδια. Στο πατρικό μου που εχουμε αυλή δεν είχα αφήσω λουλούδι στη λαική. Εχει δίκιο η φούμπι θα βρείς φτηνά στη λαική. Αλλά ακόμα δεν έχουν βγάλει πολλά. Λίγο πριν το Πάσχα πήγαινε και θα δεις, Οι πετούνιες έχουν 50 λεπτά και φουντώνουν πολύ. Επίσης μολόχες και πελαργόνια 3-4 ευρώ. Τριανταφυλλιές νανάκια για γλάστρα γύρω στα 5 αλλά έχω βρει και με 2,5. Και οι τριανταφυλλιές δεν χαλάνε για χρόνια. Δηλ αξίζει να δώσεις και 5. Επίσης είναι κατι μαργαρίτες κοντούλες και απλώνουν πολύ γυρω στα 3. Κι αυτες κρατάνε. Ασε με σε μια αυλή να ποτίζω να φυτεύω και να κλαδεύω λουλούδια.

Μάρτζι δεν έχω παιδάκι. Είχα μια παλλίνρδομη τον Ιούνιο.Μας εύχομαι να μας έρθει σύντομα ένα παιδάκι.

Φούμπι να σαι καλά που μας σκέφτεσαι.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας πω εγώ ένα ωραίο όνειρο που είδα; Ημουν σε ένα εκκλησάκι, το οποίο είχα επισκεφτεί πριν από 2 χρόνια, και ειλικρινά το είχα ξεχάσει. Είναι της Αγίας Παρασκευής. Δεν ξέρω πώς και γιατί αλλά σαν κάποιος να μας ρώτησε ( ήμουν με τον άντρα μου) τι θέλουμε. Κι εγώ είπα "ένα παιδί" Κι η φωνή είπε "και γιατί δεν έρχεστε να το ζητήσετε;". Θα παμε με τον άντρα μου κάποια στιγμή. Και σήμερα το απόγευμα άναψα ένα κεράκι στην εκκλησία της Αγίας παρασκευής εδώ στο χωριό. Λέτε να με βοηθήσει;;;Μακάρι.....
Να σας πω ένα όνειρο που είδα το Καλοκαίρι και ανατρίχιασα.

Ανέβαινα μια ανηφόρα και στα μπαίνω στο προαύλιο μιας μικρής εκκλησίας. Εξω απο την εκκλησία ήταν δυο καλάθια για μωρο Ασπρο-Ροζ κρεμασμένα και τρέχω τα κατεβάζω. Και υποτιθέται ότι πήρα δύο μωρά δεν τα είδα όμως το ένα ήταν νεκρό και το άλλο ζωντανο. Δεν είδα όμως τα μωρά ήταν τυλιγμένα. Και μπαίνω στην εκκλήσια απο τα δεξιά μου ήταν η εικόνα της παναγίας με το Χριστούλι αγκαλιά και απο την άλλη μεριά πάρα πολλά κεριά αναμμένα. Και εμφανίζεται μπροστά μου ένας άντρας με γκρίζα μαλλιά και όταν τον είδα φοβήθηκα. Μου λέει μη φοβάσαι. Και του λέω δεν θα μου το πάρεις και δείχνω το ζωντανό μωρό. Μου λέει όχι μη φοβάσαι αυτό δεν θα σου το πάρω. Πετάχτηκα στον ύπνο μου τόσο ζωντανό όνειρο.

Βρε κορίτσια... πραγματικά μου σηκώθηκε η τρίχα...

αυτή αφιερωμένη σε μια πολυ πολύ αγαπημένη μου ψυχή!

sdc16498j.jpg Uploaded with ImageShack.us

Είμαι που είμαι άκεφη... ήρθες και με αποτελείωσες...

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Τον απαυτούλη μου κάτω δεν τον έχω βάλει σήμερα. Όπου γάμος και χαρά, η Βασίλω πρώτη. Αλλά δεν είμαι στα πάνω μου. Πονάει και το χέρι μου πολύ.

Η Εβιροκόρη τι κάνει?


Link to comment
Share on other sites

τι λες βρε κορίτσι μου?φαντάζομαι πως θα ένιωσες!

νομίζω πως τους πήρες πάρα πολύ καλά τους βολβούς.εδώ τις έχουν τσιμπημένες τις τιμές.τι τέλεια λουλούδια που πήρες!δεν έχω δει ποτέ μωβ.και είναι το αγαπημένο μου χρώμα!βάλε μας καμιά φώτο όταν ανθίσουν!

περιμενε να δουμε θα ανθισουν:lol::lol:εχω παρει μανολιες...μου εδωσε η μαμα μου αλλα 2 σαν θαμνακια (και καλα ανθεκτικα) εχω παρει βουκαμβιλιες δεν εχει στεριωσει τιποτα....η τελευταια επιλογη ειναι οι κακτοι!οσο τα αγαπω τοσο δεν επιβιωνουν..για να πω ομως την αληθεια τις βουκαμβιλιες τις ξεχασα τωρα με το τελευταια το κρυο εξω και ξεπαγιασαν!θα σας γεμισω φωτο αμα ανθισουν!απο την χαρα μου!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εβιρυ ξέχασα να ευχηθω περαστικά στη κορούλα σου.

Φαίη και γω λατρεύω τα λουλούδια. Στο πατρικό μου που εχουμε αυλή δεν είχα αφήσω λουλούδι στη λαική. Εχει δίκιο η φούμπι θα βρείς φτηνά στη λαική. Αλλά ακόμα δεν έχουν βγάλει πολλά. Λίγο πριν το Πάσχα πήγαινε και θα δεις, Οι πετούνιες έχουν 50 λεπτά και φουντώνουν πολύ. Επίσης μολόχες και πελαργόνια 3-4 ευρώ. Τριανταφυλλιές νανάκια για γλάστρα γύρω στα 5 αλλά έχω βρει και με 2,5. Και οι τριανταφυλλιές δεν χαλάνε για χρόνια. Δηλ αξίζει να δώσεις και 5. Επίσης είναι κατι μαργαρίτες κοντούλες και απλώνουν πολύ γυρω στα 3. Κι αυτες κρατάνε. Ασε με σε μια αυλή να ποτίζω να φυτεύω και να κλαδεύω λουλούδια.

Μάρτζι δεν έχω παιδάκι. Είχα μια παλλίνρδομη τον Ιούνιο.Μας εύχομαι να μας έρθει σύντομα ένα παιδάκι.

Φούμπι να σαι καλά που μας σκέφτεσαι.

καγλυ μου φωτογραφισες την ,μαμα μου!ειχε πολυ τρελα!αφου εβγαζε ως και τους βολβους απο τα αγρια κυκλαμινα στο δασος και τα μεταφυτευε στον κηπο μας.....οταν ανθιζαν ηταν σαν ροζ χαλι!ποσο ομορφα!λοιπον σου στελνω την θετικη μου ενεργεια και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ερθρει αυτο που τοσο πολυ θελεις.ενα μωρακι!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι που είμαι άκεφη... ήρθες και με αποτελείωσες...

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Τον απαυτούλη μου κάτω δεν τον έχω βάλει σήμερα. Όπου γάμος και χαρά, η Βασίλω πρώτη. Αλλά δεν είμαι στα πάνω μου. Πονάει και το χέρι μου πολύ.

Η Εβιροκόρη τι κάνει?

εγώ βρε στην έβαλα για να χαρείς!έχω καταλάβει πόσο σου αρέσει η θάλασσα!

μα να στεναχωρήσω την αδυναμία μου?

περαστικά για το χέρι!πολύ χαίρομαι που κυκλοφορεί και κάποιος!εμείς κλασσικά σπίτι!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννούλα, ποδοσφαιριστής ο μπανανίτσος?:D Πότε έχεις ΠΗΤ?

αστα να πανε,καποιες μερες ειναι ακομα εντονοτερες οι κλωτσιες ε σημερα ειναι μια απο αυτες!!!!κανονικα εχω 7/07 αλλα πρωτα ο Θεος μεχρι 23/06 θα εχει βγει το αγορι μου :)!!!!

περαστικα στο χερακι!!!

λοιπον σας καληνυχτω,νυχταξα!!φιλακια πολλα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε,καποιες μερες ειναι ακομα εντονοτερες οι κλωτσιες ε σημερα ειναι μια απο αυτες!!!!κανονικα εχω 7/07 αλλα πρωτα ο Θεος μεχρι 23/06 θα εχει βγει το αγορι μου :)!!!!

περαστικα στο χερακι!!!

λοιπον σας καληνυχτω,νυχταξα!!φιλακια πολλα!

μακια πολλα και σε σενα και στον αντρακλα που κουβαλαςελπιζω να μην σε ταραξει στις κλοτσιες:Dτωρα που θα κοιμασαι ο μπομπιρακος!

Link to comment
Share on other sites

εγώ βρε στην έβαλα για να χαρείς!έχω καταλάβει πόσο σου αρέσει η θάλασσα!

μα να στεναχωρήσω την αδυναμία μου?

περαστικά για το χέρι!πολύ χαίρομαι που κυκλοφορεί και κάποιος!εμείς κλασσικά σπίτι!

Ναι, αγαπάω πολύ την θάλασσα, για πολλούς λόγους. Ονειρεύομαι να γεράσω, ζώντας σε μια καλύβα, κοιτώντας την...

Όσο για τις βόλτες... έχω περάσει κι εγώ κλεισούρες (κι ακόμα πολλές φορές), ουυυυυ ένα σωρό - είτε γιατί ήταν μικρό το παιδί είτε γιατί ήταν άρρωστο είτε... είτε... είτε...

κανονικα εχω 7/07 αλλα πρωτα ο Θεος μεχρι 23/06 θα εχει βγει το αγορι μου :)!!!!

Με το καλό κοριτσάκι μου!!

Σας ευχαριστώ όλες για τα περαστικά. Νομίζω όμως πως πρέπει να πάω ορθοπεδικό τελικά, δεν το βλέπω να καλυτερεύει, το αντίθετο μάλλον...


Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας αφηνω κι εγω..θα παραχωρησω το λαπτοπι στον αντρουλη.παω να ξαπλωσω.πω πω αυτη η περιοδος πολυ νυστα φερνει!καληνυχααα...καλο ξυμερωμα να εχουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...