Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 31 minutes ago, Angel83 said:

      Καλησπέρα, για εμάς η μέθοδος zymot μας βοήθησε πολύ νομίζω, είχαμε πολύ καλύτερα αποτελέσματα από θέμα γονιμοποιησεων κ τελικά βλαστοκυστεων που πήραμε σε σχέση με τις φορές που δεν την χρησιμοποίησαμε. Έχω κάνει 5 ωοληψιες κ στις 2 τελευταίες που χρησιμοποίησαμε αυτή τη μέθοδο πήραμε συνολικά 13 βλαστοκυστες ενώ στις προηγούμενες 3, 9 συνολικά έμβρυα 3 ημερών. Από ότι μας εξήγησε ο γιατρός είναι μια μέθοδος με την οποία γίνεται πιο φυσικα η επιλογή των καλών σπερματοζωαριων με αποτέλεσμα να στρεσάρονται λιγότερο. Εμείς είχαμε dfi 25%.

      Ο συνδυασμός όμως και των δύο τεχνικών που ανέφερα θα βοηθήσει παραπάνω? Εγώ είχα και την προηγούμενη φορά βλαστοκυστες

       

      32 minutes ago, Angel83 said:

      Καλησπέρα, για εμάς η μέθοδος zymot μας βοήθησε πολύ νομίζω, είχαμε πολύ καλύτερα αποτελέσματα από θέμα γονιμοποιησεων κ τελικά βλαστοκυστεων που πήραμε σε σχέση με τις φορές που δεν την χρησιμοποίησαμε. Έχω κάνει 5 ωοληψιες κ στις 2 τελευταίες που χρησιμοποίησαμε αυτή τη μέθοδο πήραμε συνολικά 13 βλαστοκυστες ενώ στις προηγούμενες 3, 9 συνολικά έμβρυα 3 ημερών. Από ότι μας εξήγησε ο γιατρός είναι μια μέθοδος με την οποία γίνεται πιο φυσικα η επιλογή των καλών σπερματοζωαριων με αποτέλεσμα να στρεσάρονται λιγότερο. Εμείς είχαμε dfi 25%.

       

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

εγω θα ντυθω αυριο νοσοκομα, αλλα απλη οχι σεξυ, θα παω σε ενα παρτυ με τις γειτονοκουμπαρες.. ο αντρουλης μαλλον δεν θα ερθει..

εχει υπηρεσια και θα δουλευει.

Χαχαχα κι εγω νοσοκομα ειχα σκεφτει:P Πρωτοτυπο ;)


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βαλε το γυρο κολιε, και θα σου φερω και εγω 4 κερασια απο εδω να τα βαλεις σκουλαρικια

A ρε Ελένη γκουβαρντού!!!

Κορίτσια τα κεράσια στην Αγγλία έχουν γύρω στα 18 ευρώ το κιλό. Είναι φρούτο πολυτελείας :lol:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


A ρε Ελένη γκουβαρντού!!!

Κορίτσια τα κεράσια στην Αγγλία έχουν γύρω στα 18 ευρώ το κιλό. Είναι φρούτο πολυτελείας :lol:

Εεεεμη νομίζεις....κι εδώ μέχρι την άνοιξη που θα βγουν τα κεράσια είδος πολυτελείας θα είναι μιας και δεν θα έχουμε για να τα αγοράσουμε...


bV53p3.png
Link to comment
Share on other sites

Είχα νοσηλεία λίγο πριν γι' αυτό δεν απαντούσα.

Καληνύχτα Δωράκι.

Μανουλίνα, τι έγινε μπουκωμένη σε βλέπω τις τέλειωσες όλες;

Μα είδες Μπίγκι τι ωραίο και ακριβό δώρο θα μου κάνει η Έλεν; Σκουλαρίκια κεράσια και μάλιστα της καλύτερης σοδειάς.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο να μην έχεις και άλλο να είναι γενικώς απλησίαστα. Έχω να αγοράσω κεράσια πολλά χρόνια.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Μα είδες Μπίγκι τι ωραίο και ακριβό δώρο θα μου κάνει η Έλεν; Σκουλαρίκια κεράσια και μάλιστα της καλύτερης σοδειάς.

Καλά, δεν το συζητώ. Θα είναι και εισαγωγής, γιατί εδώ τις καταργήσανε τις κερασιές, ήταν λέει πολύ ψηλά τα δέντρα και δεν βόλευε να τα μαζεύουν :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...