Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 24 minutes ago, rainbow_2024 said:

      Κάναμε κι εμείς τις μεθόδους αυτές και το αποτέλεσμα ήταν από τα 11 γονιμοποιημένα ωάρια τα 7 προχώρησαν σε βλαστοκυστες.

      Εύχομαι καλή επιτυχία! 🙏

      Το θέμα μου είναι ότι εμείς στην πρώτη εξωσωματική μόνο με picsi έκανα 11 βλαστοκυστες εμένα έγγυος αλλά τα περισσότερα ήταν βιοχημικές. Δεν είναι το πρόβλημα μου τόσο το αν θα πάνε βλαστοκυστες αλλά να μην έχω βιοχημικές. Εγώ έχω μόνο θέμα με την ινσουλίνη για την οποία παίρνω χάπι και τα έχω ψάξει όλα. Δεν έχω θρομβοφιλια και τα λοιπά. Ο ουρολόγος πιστεύει ότι για τις βιοχημικές ευθύνεται το σπέρμα οπότε για αυτό πέσαμε στο τραπεζι και οι δύο τεχνικές. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Λέγαμε σήμερα για φακές, αλλά τελικά θα φάμε πατάτες τηγανητές, ομελέτα και σαλάτα λάχανο. Πείτε ιδέες για πρόχειρα φαγητά;Εγώ όταν δεν έχω τι να φτιάξω, όλο πατάτες κάνω. Πατατιάσαμε!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Εγώ τρελαίνομαι για το κέντημα, αλλά δεν το ξεκινάω γιατί μιλάμε.....δεν ξεκολλάω. Τ'όσο πόρωση....Παλιά είχα φτιάξει έναν υπέροχο πίνακα για τον τοιχο μέσα σε λίγες μέρες! Το τελευταίο που κέντησα ήταν μια Παναγίτσα πριν πολλά χρόνια ( αρραβωνιασμένη ήμουν). Ελεγα θα την κάνω καδρο για να την κ΄ρεμάσω πάνω από την κούνια του μωρού. Ακόμη ακαδράριστη είναι η κάημένη η Παναγίτσα και περιμένει υπομονετικά μέσα στην ντουλάπα.....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Πού να θυμηθώ τώρα αυτά που διάβασα!! Δεν ξέρω να κάνω και πολλαπλή παράθεση, οπότε ο,τι θυμηθώ. Καταρχήν πολλά συγχαρητήρια στον μικρό που η δασκάλα του έστειλε την συγχαρητήρια επιστολή. Μπράβο και στην δασκάλα για την πρωτοβουλία. Τι όμορφη χειρονομία!

Δευτερον, ποια ήταν εκείνη που έτρεχε στα κύματα;;;Τι υπέροχη περιγραφή! Ζήλεψα....Κι εγώ είμαι δίπλα στην θάλασσα, αλλά την απολαμβάνω από το μπαλκόνι. Πολλές φορές σκέφτομαι πως αν είχα ένα παιδάκι θα ήταν διαφορετικά. Θα το έβγαζα βολτες, θα το πήγαινα στην παιδική χαρά ( αχ! τι ωραία θα ήταν!). Σας διαβάζω να λέτε για τα παιδάκια σας και σας ζηλεύω ακόμη κι όταν λέτε ότι δεν μπορείτε να πάρετε τα πόδια σας! Θέλω κι εγώ να μείνω ξάγρυπνη, να κουραστώ, να μην μπορώ να κουνηθώ από την κούραση, αλλά να έχω ένα παιδάκι! Κορίτσια μου, μην σας ρίξω. Είσαστε τόσο τυχερές που έχετε παιδάκια!!! Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω και με έπιασε μια μικρή κατάθλιψη, αφού μετά την περίοδο αρχίζω αγώνα δρόμου για εξωσωματική ( επιτροπές, άδειες, γκρίνια από διευθύντρια, επισκέψεις σε γιατρό........). Πώς θα ήθελα να υπήρχε ένα σποράκι μέσα μου και να μην αδιαθετούσα ποτε!

Ολα θα γινουν καυ ξαγρυπνη θα μεινεις και θα κουραστεις και ολα θα τα γευτεις αλλα χαλαρωσε ηρεμησε και αφου θα ξεκινησεις εξωσωματικη να ενας παραπανω λογος να προσπαθησεις να εισαι οσο μπορεις ηρεμη και ολα καλα θα πανε και θα κρατησεις αγκαλιτσα το μωρακι σου.Καλη αρχη και καλη επιτυχια να εχεις.
Link to comment
Share on other sites

χθες άπλωσα λοιπόν την κορμάρα μου απ'τις 11,00 και ευχαριστήθηκα ύπνο!!!!

σε ζηλεύω!!!!! Εγώ τόσο καιρό κοιμάμαι (που λέει ο λόγος) με την μικρή γιατί είχε πολύ βήχα και με εκτοπίζει κανονικότατα! Αλλά σήμερα ευελπιστώ να πάει στο κρεβάτι της!!!:tongue:

καλημερα κοριτσια,

υπεροχη μερα και εδω, εχω ανοιξει το σπιτι να μπει καθαρος αερας και σε λιγο μολις φαμε την κρεμα μας, θα βγουμε για βολτιτσα!

Καλή βολτίτσα!

Ελενακι καλο καφε στη ομορφη σαλονικα, αχ, ποσο χαιρομαι που εχω φιλες σε ολα τα μερη της Ελλαδας!!!

Κι εγώ χαίρομαι Μαράκι!

Αγαπώ Θεσσαλονίκη !!!! Αχ ! και βαχ...

Και η Σαλόνικα αγαπάει Μεταξάκι!!!;)

Σήμερα τα τέκνα μου πήγαν ντυμένα στον σταθμό και ήμουν τόσο χαρούμενη !

Τους ευχήθηκα "και του χρόνου" και από μέσα μου ευχαριστούσα την Παναγία που μας αξιώνει να το ζούμε αυτό και Την παρακαλούσα να τα έχει γερά κάτω από τις φτερούγες της ....

Πόσο νιώθω αυτά που λες... Με πήραν τα ζουμιά...:-(

θεά η λουκίτσα! τί ματόκλαδο είναι αυτό, τί ματάρες! σκόρδα!

Ευχαριστώ Φεφάκι! Αν κάτι παρακαλούσα να πάρει από τον μπαμπά ήταν τα ματοκλαδα γιατί το έχω άχτι!!!:wink:

μου λείπει βόλτα κ καφές στην παραλία σας!

Να έρθεις να σε κεράσουμε!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Λέγαμε σήμερα για φακές, αλλά τελικά θα φάμε πατάτες τηγανητές, ομελέτα και σαλάτα λάχανο. Πείτε ιδέες για πρόχειρα φαγητά;Εγώ όταν δεν έχω τι να φτιάξω, όλο πατάτες κάνω. Πατατιάσαμε!
Ομελετα φουρνου,μια μακαροναδα με τυρι,θα σκεφτω και θα σου γραψω και αλλα.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολα θα γινουν καυ ξαγρυπνη θα μεινεις και θα κουραστεις και ολα θα τα γευτεις αλλα χαλαρωσε ηρεμησε και αφου θα ξεκινησεις εξωσωματικη να ενας παραπανω λογος να προσπαθησεις να εισαι οσο μπορεις ηρεμη και ολα καλα θα πανε και θα κρατησεις αγκαλιτσα το μωρακι σου.Καλη αρχη και καλη επιτυχια να εχεις.

Μακάρι να πιάσει η ευχή σου, smartaki. Ευχαριστώ πολύ!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται;;;
Τιγανιζεις πατατες τις απλωνεις στο πυρεξ απο πανω βαζεις οτι τυρι εχεις μαλακο, πιπεριες ζαμπον μπεικον χτυπας τα αυγα τα περιχυνεις απο επανω και τα ψηνεις στο φουρνο μεχρι να ροδισει.Ειναι πολυ νοστιμο και μπορεις να βαλεις οτι αλλο θελεις μεσα. Ντοματοσουπα και αυτο προχειρο,και τραχανα μπορεις να φτιαξεις.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο ακούγεται, αλλά θα το φτιάξω άλλη φορά, γιατί δεν έχω τυριά, ουτε μπεικον. Η ντοματοσουπα πώς γίνεται; Δεν έχω φάει ποτέ!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες!

Καλέ πόσα γράψατε πάλι;

Διάβασα κάποια μηνύματα,τα πάνω πάνω και συγκινήθηκα πολύ με τη margi μας.Κοπέλα μου ευχομαι η επιθυμία σου να γίνει γρήγορα πραγματικότητα.Πόσο ντρέπομαι που γκρινιάζω για τα ξενύχτια του μωρού.

Σήμερα εχουμε ωραια ημέρα γι'αυτό πήρα το αγορίνι μου και κάναμε καροτσάδα.Ηπια και καφεδάκι με μια φίλη και ανανεωθηκα.Τωρα συνεχίζω το μαγείρεμα της κοτόσουπας του μικρού,μιας και έφαγε αργα ατο δεκατιανό του,και εγω θα φτιάξω ομελέτα και σαλατούλα.ό,τι λέει η δίαιτα.Να σας ενημερώσω ότι υπάρχει σημαντική πρόοδος και το πρωί που ζυγίστηκα σε σούμα βγαίνει -9,6 κιλά!Επαθα μιλάμε!Στο τσακα-τσάκα χάθηκε 1,1 κιλό μέσα σε 10 μέρες

Θα κάνω μια προσπάθεια να σας διαβάσω όλες,που δεν το βλέπω γιατί το μεσημερι γράφουμε τόσα κι άλλα τόσα.

Δεν πιστεύω να χανω κάτι σημαντικό;

Ε;

Τραβήξτε μου το αυτί άμα μου διαφεύγει κάτι

Μάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραίο ακούγεται, αλλά θα το φτιάξω άλλη φορά, γιατί δεν έχω τυριά, ουτε μπεικον. Η ντοματοσουπα πώς γίνεται; Δεν έχω φάει ποτέ!
θα χρειαστεις ντοματες 2-3,2-3 πατατες 2 κρεμυδια ψιλλοκομενα πρασο αν εχεις αλατι πιπερι λαδι.Κοβεις σε κυβακια τις ντοματες τις πατατες τις βαζεις στην κατσαρολα βαζεις νερακι προσθετεις το κρεμυδι και το πρασο βαζεις το αλατι το πιπερι και το λαδι,και τα αφηνεις να βρασουν.Μολις βρασουν τα περνας απο μυλο και τα ριχνεις ξανα στην κατσαρολα προσθετεις το ρυζι και μολις βρασει ειναι ετοιμο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα μαγειροκόριτσα!

Σήμερα τρώμε αρακά που έμεινε από χθες.

το ίδιο με την κοράκλα μου τρως!

Κουκου!

Πήγαμε μια βόλτα οικογενειακώς στην παραλία!Τι ωραία αίσθηση τώρα που ανοίγει ο καιρός!Αν και δεν νομίζω να κρατήσει για πολύ!

Παίζαμε με τα κύμματα...μας κυνηγούσαν να μας βρέξουν λεει...τι γάργαρο γέλιο έβγαινε απ΄την ψυχούλα του βρε κορίτσια...τράβηξε και πήρε όλα τα βάρη μακριά!!!

Τι μαγικά πλάσματα είναι τα παιδάκια μας.

Σούπερ περιγραφή!

όντως! μας ταξίδεψες!

σήμερα τελειώνω στις 7!

καλά κουράγια!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Για σήμερα λέω να φτιάξω καμμιά ομελέτα κι εγώ να φάω ένα τοστ γιατί μόλις σχολάσει ο συζυγάτος θα βγούμε με οικογένειες συναδέλφων σε ελληνική ταβέρνα για φαγητό και λέω να μη γουρουνιάσω από το μεσημέρι.

να περάσετε τέλεια!

Καλημερα.

Σημερα εχουμε πολυ ομορφη μερα.

Η μανουλα μου ειναι αρκετα καλλητερα,αλλα ακομα ειναι στην απομονωση

για να προφυλαξουμε το παιδι.

Μαγειρεψα φασολαδα και εκανα τραχανα να φαει μανουλα μου

λιγο πιο ελαφρα.

Φτιαχνω και μοσχαρι με χυλοπιτες για τον θησαυρο μου.

Κοριτσακια τι ωραια να μπορουσαμε να βρεθουμε ολες μαζι....αλλα εγω ψηφιζω να εχουμε μαζι και τα παιδια μας...θα εχει αλλη χαρη!!!!!!

ΕΛΕΝΗ κι εγω αριστεροχειρας ειμαι......αλλα εγω εμαθα να πλεκω και μου αρεσει τρελα.Βεβαια χρονο δεν εχω αλλα....

ωραία! θα κάνεις εσύ την προίκα του γαμπρού. η νύφη θα έρθει με την προίκα της μάνας της-γιαγιάς της!:tongue:

ΦΕΦΗ,μικρη ειναι η κορακλα σου ακομα....μην αγχωνεσαι.

λες; την έχω κακομάθει όμως κ το ξέρεις!

Φιλια σε ολες κουκλες!!!!

μάκια σου!

Ελενάκι από Σαλλόνικα καλό καφέ! Ζηλεύωωωωωωωω! Θέλω να σχολάσω τώρα!!!!!

Και όπως είπες μια χαρά πλεκτά και κεντητά υπάρχουν στα μαγαζιά, αυτοί κλέφτες θα γίνουν!!!! (κατά την προσφιλή μου ατάκα όπως θα παρατηρήσει η Μεταξία!):tongue::tongue::tongue::tongue:

:lol:

Καλυτερα δωρακι μου,ξαπλα και καθισιο διοτι μου ειπε οχι κουραση ο γιατρος ευτυχως η κορη μου κανει δουλιτσες και διατηρητε σε καποιο επιπεδο το σπιτι μεχρι να επανελθω.Ο θησαυρος σου ειναι καλα?

το μήλο κάτω από τη μηλιά σμαρτάκι μου!

Λέγαμε σήμερα για φακές, αλλά τελικά θα φάμε πατάτες τηγανητές, ομελέτα και σαλάτα λάχανο. Πείτε ιδέες για πρόχειρα φαγητά;Εγώ όταν δεν έχω τι να φτιάξω, όλο πατάτες κάνω. Πατατιάσαμε!

μακαρόνια! ρυζότο!

λουκάνικα, πίτες με έτοιμο φύλλο, τηγανιά, σνίτσελ,πλιγούρι με ντομάτα!

αβγοφέτες-πείνασα λέμε!

μάρτζι μου ολόψυχα να γίνεις μανούλα γρήγορα! να έχεις πίστη καλή μου. τότε θα φύγει το άγχος κ τότε θα έρθει το μωρό!

Ολα θα γινουν καυ ξαγρυπνη θα μεινεις και θα κουραστεις και ολα θα τα γευτεις αλλα χαλαρωσε ηρεμησε και αφου θα ξεκινησεις εξωσωματικη να ενας παραπανω λογος να προσπαθησεις να εισαι οσο μπορεις ηρεμη και ολα καλα θα πανε και θα κρατησεις αγκαλιτσα το μωρακι σου.Καλη αρχη και καλη επιτυχια να εχεις.

ό,τι σου ευχήθηκε η κοράκλα μου, το ίδιο σου εύχομαι από καρδιάς.

σε ζηλεύω!!!!! Εγώ τόσο καιρό κοιμάμαι (που λέει ο λόγος) με την μικρή γιατί είχε πολύ βήχα και με εκτοπίζει κανονικότατα! Αλλά σήμερα ευελπιστώ να πάει στο κρεβάτι της!!!:tongue:

Κι εγώ χαίρομαι Μαράκι!

Πόσο νιώθω αυτά που λες... Με πήραν τα ζουμιά...:-(

Να έρθεις να σε κεράσουμε!!!!

το θέμα είναι να έρθω.

τί λέτε για μια συνάντηση εμείς οι από πάνω στην σαλόνικα; σε πρώτη φάση!

Link to comment
Share on other sites

Σας διαβάζω να λέτε για τα παιδάκια σας και σας ζηλεύω ακόμη κι όταν λέτε ότι δεν μπορείτε να πάρετε τα πόδια σας! Θέλω κι εγώ να μείνω ξάγρυπνη, να κουραστώ, να μην μπορώ να κουνηθώ από την κούραση, αλλά να έχω ένα παιδάκι! Κορίτσια μου, μην σας ρίξω. Είσαστε τόσο τυχερές που έχετε παιδάκια!!! Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω και με έπιασε μια μικρή κατάθλιψη, αφού μετά την περίοδο αρχίζω αγώνα δρόμου για εξωσωματική ( επιτροπές, άδειες, γκρίνια από διευθύντρια, επισκέψεις σε γιατρό........). Πώς θα ήθελα να υπήρχε ένα σποράκι μέσα μου και να μην αδιαθετούσα ποτε!

Να μην στεναχωριέσαι και κυρίως να μην αγχώνεσαι. Θα έρθει και το ζουζουνάκι σου και θα τα ζήσεις όλα αυτά που λες ότι θες. Και μετά έλα να μας πεις.........

.Να σας ενημερώσω ότι υπάρχει σημαντική πρόοδος και το πρωί που ζυγίστηκα σε σούμα βγαίνει -9,6 κιλά!Επαθα μιλάμε!Στο τσακα-τσάκα χάθηκε 1,1 κιλό μέσα σε 10 μέρες

Θα κάνω μια προσπάθεια να σας διαβάσω όλες,που δεν το βλέπω γιατί το μεσημερι γράφουμε τόσα κι άλλα τόσα.

Δεν πιστεύω να χανω κάτι σημαντικό;

Ε;

Τραβήξτε μου το αυτί άμα μου διαφεύγει κάτι

Μάκια

Είδες που γκρίνιαζες ότι έιχες κολλήσει?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι να έρθω.

τί λέτε για μια συνάντηση εμείς οι από πάνω στην σαλόνικα; σε πρώτη φάση!

Nαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Eviri να περάσετε πολύ όμορφα!Αυτά που γράφουμε είναι αλήθεια.Να σου πω και κάτι που σκέφτομαι καιρό τώρα:τα παιδάκια σου είναι πολύ τυχερά που έχουν τέτοια μανούλα!!!

Kagly να κάτι που θυμόμουν να σχολιάσω και το ξέχασα.Εγραφες κάτι για τις χειροτενίες και την αντιγραφή.Εμένα μου αρέσει πολύ η ζωγραφική.Αλλά δυστυχώς δεν πιάνει το χέρι μου.Ετσι καταπιάνομαι με τις κατασκευές που τα καταφέρνω καλύτερα.Σημασία έχει να κάνουμε πράγματα που μας ευχαριστούν και να ξεφεύγει το μυαλό μας.

Γι΄αυτό δεν μπορούσα να σε γνωρίσω σήμερα? Άλλος άνθρωπος σηκώθηκες;);););)

Ε είδες?Αγνώριστη!!!!

Καλημερα.

Σημερα εχουμε πολυ ομορφη μερα.

Η μανουλα μου ειναι αρκετα καλλητερα,αλλα ακομα ειναι στην απομονωση

για να προφυλαξουμε το παιδι.

Τι καλά που είναι καλύτερα η μαμά σου!

margi σου εύχομαι ολόψυχα σύντομα να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα.

Εγώ τρελαίνομαι για το κέντημα, αλλά δεν το ξεκινάω γιατί μιλάμε.....δεν ξεκολλάω. Τ'όσο πόρωση....Παλιά είχα φτιάξει έναν υπέροχο πίνακα για τον τοιχο μέσα σε λίγες μέρες! Το τελευταίο που κέντησα ήταν μια Παναγίτσα πριν πολλά χρόνια ( αρραβωνιασμένη ήμουν). Ελεγα θα την κάνω καδρο για να την κ΄ρεμάσω πάνω από την κούνια του μωρού. Ακόμη ακαδράριστη είναι η κάημένη η Παναγίτσα και περιμένει υπομονετικά μέσα στην ντουλάπα.....

να το ξεκινήσεις πάλι!είπαμε κάνουμε πράγματα που βοηθούν το μυαλό μας να ξεφύγει!

σε ζηλεύω!!!!! Εγώ τόσο καιρό κοιμάμαι (που λέει ο λόγος) με την μικρή γιατί είχε πολύ βήχα και με εκτοπίζει κανονικότατα! Αλλά σήμερα ευελπιστώ να πάει στο κρεβάτι της!!!:tongue:

μαρή τι ζηλεύεις?κοιμάμαι έτσι 3 χρόνια και τώρα τελευταία προστέθηκε και το τέταρτο μέλος στο κρεβάτι μας.Κάνουμε κάτι μεταμεσονύχτια γλέντια μούρλια!Πότε θα πάνε στα κρεβάτια τους οεο?

Καλησπέρα κούκλες!

Καλέ πόσα γράψατε πάλι;

Διάβασα κάποια μηνύματα,τα πάνω πάνω και συγκινήθηκα πολύ με τη margi μας.Κοπέλα μου ευχομαι η επιθυμία σου να γίνει γρήγορα πραγματικότητα.Πόσο ντρέπομαι που γκρινιάζω για τα ξενύχτια του μωρού.

ρε κοριτσάκι είσαι απλά σε άλλη φάση.όταν με το καλό και η margi αποκτήσει τον δικό της υπνομπελά θα δεις που τα ίδια θα μας λέει.Ευχόμαι να γίνει πολύ γρήγορα!;)

Σήμερα εχουμε ωραια ημέρα γι'αυτό πήρα το αγορίνι μου και κάναμε καροτσάδα.Ηπια και καφεδάκι με μια φίλη και ανανεωθηκα.Τι ωραία!!!!Τωρα συνεχίζω το μαγείρεμα της κοτόσουπας του μικρού,μιας και έφαγε αργα ατο δεκατιανό του,και εγω θα φτιάξω ομελέτα και σαλατούλα.ό,τι λέει η δίαιτα.Να σας ενημερώσω ότι υπάρχει σημαντική πρόοδος και το πρωί που ζυγίστηκα σε σούμα βγαίνει -9,6 κιλά!Επαθα μιλάμε!Στο τσακα-τσάκα χάθηκε 1,1 κιλό μέσα σε 10 μέρες Μπράβο σου φιλενάδα.Φτου φτου!Είδες που ανταμείφθηκες που δεν τα παράτησες?

Θα κάνω μια προσπάθεια να σας διαβάσω όλες,που δεν το βλέπω γιατί το μεσημερι γράφουμε τόσα κι άλλα τόσα.

Δεν πιστεύω να χανω κάτι σημαντικό;

Ε;

Τραβήξτε μου το αυτί άμα μου διαφεύγει κάτι

Μάκια


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...