Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Angot είπε:

      δεν είναι απαραίτητα πάνω από 1 ! δεν ξέρω αν έχεις παρακολουθήσει γενικά πιο παλιά το φόρουμ αλλά ειχα κάνει  χοριακη με 3ων ημερών έμβρυα 12η ημέρα και ειχα 3700 με 1 μωράκι!  θα δεις στην επόμενη μέτρηση την αύξηση που θα έχεις .. από κει θα καταλάβεις! με το καλό εύχομαι το / τα μωράκι-α σου ! 

      εμένα με βοηθούσε πολύ το μαρούλι ! καλα πλυμένο εννοείται!

      αχαχαχαχ θα με σκάσεις! 

      είσαι  πολυ  οριακα κορίτσι μ! να είσαι επιφυλακτική , πιστευω θα σου έδειχνε. βλαστοκυστες είχες βάλει; ποιο τεστ εκανες;

      μέχρι να γεννήσεις πονάκια ελαφρια θα έχεις ! από την εμπειρία μ αν αυξάνονται οι πόνοι όσο περνάει ο καιρός σημαίνει πως χρειάζεσαι ξεκούραση! 

      @Supergirl87 έχει δίκιο η μαια Λινα , ειχα φλεγμονή , εκανα 2 αποτυχημένες μεταφορές! μόλις πήρα αντιβίωση και προβιοτικά έμεινα έγκυος ! Να τι ψάξεις 

      επειδή όπως ξέρεις εχω  και γω  πρόωρο μωράκι άσχετα τλκ αν δεν μπήκαμε  το έψαξα αρκετά ! μπορεί να πάει από 100-300 περίπου το μωρο. Εξαρτάται σε ποια από τις 3 μονάδες είναι! επισης ακόμα και δίδυμα μωράκια να είναι δε σημαίνει ότι θα μπουν και τα 2 μωρά , μπορεί να μην μπει κ κανένα! του αδελφού μ δεν μπήκε κανένα 36η γέννησε! μιας κοπέλα μα που νοσηλευόμαστε μαζί γέννησε 35η και μπήκε το ένα της μωράκι! μην τα σκέφτεσαι από τώρα αυτά και αγχώνεσαι . Για το θεό δλδ τι έκατσε και σου είπε ο χριστιανός! 

      @Angot Σ ευχαριστω για την απάντηση,εννοείται πως θα το ψάξω..Είναι κρίμα  να μεταφέρω τις βλαστοκυστες πάλι έτσι χωρίς να έχω κάνει το κάτι παραπάνω..

      πρίν από 1 λεπτό , Supergirl87 είπε:

      @Angot Σ ευχαριστω για την απάντηση,εννοείται πως θα το ψάξω..Είναι κρίμα  να μεταφέρω τις βλαστοκυστες πάλι έτσι χωρίς να έχω κάνει το κάτι παραπάνω..

      Αχ μάλλον αλλού απάντησα….Ευτυχώς που σε ταγκαρα..

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας αγάπες!

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και την συμπαράστασή σας!!

Οταν σας λέω αγάπες,το εννοώ...

έχεις δίκιο, αλλά κ ο περιστέρης έχει δίκιο, να νοιάζεται για τη μανα του!

μπράβο του, είναι σωστός!!!!! δεν είναι ρετάλι άνθρωπος!

να τον χαίρεσαι, εγώ του βγάζω το καπέλο φιλενάδα! από τους λίγους άντρες με φιλότιμο κ καρδιά!

τα κουνιάδια τα αφήνω ασχολίαστα γιατί αυτά που σκέφτομαι δεν γράφονται!

φιλιά, κοίτα να στηρίξεις τον αγαπούλη σου!

Ναι ο αγαπούλης μου,κάτι τετοια κάνει και τον αγαπάω ακόμα περισσότερο

Πωπο εχεις δικιο κοριτσι μου καλα ο κουνιαδος τον πατερα του που ειναι μονος του δεν τον σκεφτεται?Δεν ανησηχει 80 χρονων μηπως παθει κατι?Και ειναι λαθος τα βαρη με την καλη ενοια να τα αναλαμβανει μονο ο ενας.

Αυτόν τον γέροντα σκέφτομαι κυρίως και τα παίρνω ακόμα περισσότερο!!

τα έχουμε ξαναπεί, εδώ είμαστε το καφέ της εκτόνωσης!!!:wink:

Αμα δεν ήταν,πόσες από εμάς θα είχαν πάρει τα βουνά...

Παρ' όλα αυτά(*), σήμερα πουρνό γράφτηκε γυμναστήριο!! Έχετε ανοιχτά τα δελτία ειδήσεων απ' αύριο, αν τα καταφέρει χρονικά και σωματικά να πάει.

Και η δασκάλα του γιού της... της έστειλε μια συγχαρητήρια επιστολή (!) όπου με λίγα λόγια της έγραφε ότι κυρίως η συμπεριφορά (αλλά και η επίδοση) του παιδιού της είναι άριστη και πως πρέπει να επιβραβεύσει το παιδί που τα καταφέρνει τόσο καλά μέσα στον αδηφάφο (#) μικρόκοσμο του δημόσιου δημοτικού σχολείου (κι αφού είχαμε και δύσκολη προσαρμογή στην αρχή, λόγω διαφόρων θεμάτων).

Ήταν τόσο δύσκολη η μέρα μου κορίτσια αλλά μόλις διάβασα την επιστολή... στην αρχή τα έχασα (εξεπλάγην, κυρίως με τον αυθορμητισμό και την πρωτοβουλία της δασκάλας) και μετά δάκρυσα...

Γι' αυτό μην χαλιέσαι με τα ασχημα,αλλά με τα όμορφα που σου έφερε η ημέρα!!!

Αλλωστε βλέπω ότι τα πιο πολλά διορθώνονται...

Και πολύ καλά έκανες να ξεκινήσεις κάτι για τον εαυτό σου

Σου βγαζω το καπέλο!!

Περιστεράκι, συνήθως συμβαίνει σε όλες τις οικογένειες... Κάποιος τραβάει τον πρώτο λαχνό... Σιδερένια η πεθερά σου!

Στο παιδί έχεις βάλει καθόλου θερμόμετρο?

Οχι,αλλά δεν θα το καταλάβαινα;Αυτός είναι ντούρασελ!!!

Κουκου!

Πήγαμε μια βόλτα οικογενειακώς στην παραλία!Τι ωραία αίσθηση τώρα που ανοίγει ο καιρός!Αν και δεν νομίζω να κρατήσει για πολύ!

Παίζαμε με τα κύμματα...μας κυνηγούσαν να μας βρέξουν λεει...τι γάργαρο γέλιο έβγαινε απ΄την ψυχούλα του βρε κορίτσια...τράβηξε και πήρε όλα τα βάρη μακριά!!!

Τι μαγικά πλάσματα είναι τα παιδάκια μας.

Και μαγική η περιγραφή

Περιστέρω μου υπομονή!το θέμα είναι να γίνει καλά η γυναίκα!Να χαίρεσαι που ο άντρας σου είναι τόσο καλός!

Από τη μια χαιρομαι και από την άλλη ΤΟΝ λυπάμαι

Περιστέρω,

Έχεις δίκιο με τον κουνιάδο σου που γίνεσαι φούρκα αλλά κοπέλα μου υπάρχουν σε αυτή την ζωή κάποιοι άνθρωποι που λέγονται ΠΑΡΤΑΚΗΔΕΣ !!! Μάλλον τέτοιου είδους άνθρωπος είναι ο κουνιάδος σου με την γυναίκα του ! Ο άντρας σου πολύ καλά κάνει και παραστέκεται στο πλευρό της μάνας του κι εσύ επίσης είσαι άξια συγχαρητηρίων για όλα όσα κάνεις (από το να στηρίζεις τον άντρα σου μέχρι να μαγειρεύεις για 3 μέρες για τον πειερό σου και να ανησυχείς) !!!

Μη φοβάσαι: έχει ο Θεός... όλα τα καλά (και τα κακά) γυρνάνε πάνω μας

ΑΠΟΡΙΑ: ΠΏΣ γίνεται συνήθως σε μια οικογένεια να την πληρώνει ένας τη νύφη κατά 90% ???? μου λέτε ???? :cool:

Χαίρομαι που το βλέπετε όλες ετσι και δεν είμαι εγω η τρελή και υπερβολική της υπόθεσης

Θα έρθω για δύο εβδομάδες πριν το Πάσχα και θα φύγω μετά τα μεσάνυχτα της Κυριακής του Πάσχα. Δηλαδή, Δευτέρα του Πάσχα το πρωί θα ταξιδεύω.

Η εβίρι μας σχολίασε μέσα στο μήνυμα και δεν ξέρω πώς να παραθέσω τα όμορφα λόγια της

Εβίρι μου σε ευχαριστώ

ΚΑταφέρνεις κάθε φορα και δίνεις στα πράγματα μια άλλη οπτική κι αυτό μου αρέσει πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αχ, με συγκινείς βρε Περιστεράκι μου.

Βασικά, σου δίνω οδηγίες επειδή έχεις ξαναπεί ότι δε γνωρίζεις πώς γίνεται, κάνεις κόπι πέιστ όταν το μήνυμα που θες να σχολιάσεις βρίσκεται εντός της παράθεσης, είτε κάνοντάς το από την αρχή πριν απαντήσεις, είτε μετά βρίσκοντας το μήνυμα κάτω από το πλαίσιο της απάντησης, είτε ανοίγοντας διπλό ταμπ με τη σελίδα του πάρεντς να τη βλέπεις όπως είναι ολόκληρη και να κάνεις κόπι πέιστ σε ό,τι σε ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι και εγω, παω να σας διαβασω και ερχομαι, απλα δεν προλαβαινα να μπω, ειχα παρεα στο σπιτι και επισης πλεκω με μανια...

αχ, ποσες σελιδες εχω... 7-8-10?????

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας τρελλα μωρα!!!

Τι κανετε? Ολα καλα? Σημερα ειχα πολλη δουλεια και δεν προλαβα να μπω..θα διαβασω ομως οπως βλεπω τον τριτο τομο του "Πολεμος και Ειρηνη";)

Καλησπερα κοριτουδια τι κανετε???Εμεις καλα εγω νυσταζω κλασσικα δεν μπορεσα να κοιμηθω το μεσημερι...Ανυπομονω να ερθει η πεμπτη να παμε για την αυχενικη,χτες το βραδυ ενιωσα ενα γουργουρητο εκει που ειναι το αυγουλακι αλλα μαλλον κανενα εντερο ειναι:rolleyes:....Ασχετο αλλα καποια κοπελα μου εχει ''κλεψει'' το αβαταρ :confused::mrgreen::evil: και εχω φυτιλιαστει λιγο ορμονες στο κοκκινο:tongue::cool:,και να μην φευγουμε απο το θεμα σημερα εκανα μακαρονια με κιμα!

Σου εκλεψε το Αβαταρ? Να της την πεις Αννια...

Κοίτα... Δεν θα με χάλαγαν οι Κυκλάδες, άντε Ρόδο στην τελική...:rolleyes:

Σοβαρά τώρα : Θα μπορούσαμε κάτι να καταφέρουμε στην Αθήνα που είναι ο ομφαλός...:rolleyes:

Το θέμα είναι : Θέτε να το προσπαθήσουμε/οργανώσουμε? Θα πρέπει να είναι και οι σύζυγοι μαζί?:rolleyes:

(δεν είμαστε μόνο... οι της Ελλάδος όμως...):cool:

Καλά, για τις Αγγλιδούλες μας βολεύει μάλλον το καλοκαίρι, ε?

Η ΕΒΙΡΙ όμως δεν θα είναι εδώ πριν το Πάσχα?:D

Εγω θα κατεβω τον αλλο μηνα, αλλα εγω κοριτσια μου θα ειμαι Κρητη και οχι Αθηνα...

Να και μια άλλη οπτική, που μου διέφευγε ... ναι Σμαρτάκι έχεις δίκιο ! Τελικά, ίσως και να 'χει το γούστο του λίιιγο !!! ;)

Περαστικά σου και πάλι και να προ-σέ-χεις !!!

......

στο θέμα Κρήτη, αν κ δεν έχω πάει, θέλω πολύ να γνωρίσω αυτόν τον τόπο, όπως κ Κύπρο, Μάνη! κάτι με τραβάει! ίσως το γεγονός ότι ως Καππαδόκισσα έχουμε πολλά κοινά στοιχεία, γλωσσικά, κουζίνας, οικογένειας, κλπ!!!!!!!

γενικώς θα πρότεινα, όταν προγραμαμτίσουμε διακοπές κάποια στιγμή οι μαγείρισσες-μη γελάτε, τα όνειρα δεν κοστίζουν- να το κανονίζαμε από κοινού, να βρισκόμασταν όλες, με τα βλαστάρια μας! θα ήταν τέλεια!***

Μαρή ΟΚ η Κύπρος είναι εξωτερικό (ας πούμε ο Θεός να το κάνει δλδ) δεν έχεις πάει ούτε καν στην Μάνη ???? Αυτή την άγρια ομορφιά δεν την έχεις δει ???? Και κάτι θάλασσες κρύσταλλο !!!

Ω ρε μάνα μου, αδερφούλα, να πάμε στο Οίτυλο , λεει, να φάμε τα καλύτερο ever ψάρι της Ελλάδος στην ταβέρνα του Τάκη ή στον Μπαρμπα-Πέτρο (Πιέρρο) στην Αερόπολη να χτυπήσουμε τα μαγειρευτά του κι ένα γαλακτομπούρεκο ιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!!:cool:

Όσο για την Κρήτη, ναι καλά, θες 2 ζωές να την γυρίσεις κι άλλη μια να την χορτάσεις !!!!!!

....QUOTE]

Αυτο ειναι αληθεια, ακομη και μετα απο τοσα χρονια δεν μπορω να πω οτι εχω παει παντου...Παντως παιδια, θες μια ζωη να τη χορτασεις αλλα μερικες μερες για να την ερωτευτεις!

Τί άλλα ????


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα ξεχασα....Λοβ ναι, καιει αρκετο ρευμα το στεγνωτηριο , ευτυχως που εδω το ρευμα ειναι φτηνο...Αν και εκει παιζουν πατεντες με το βραδυνο ηλεκτρικο ρευμα..καπως ετσι ..που ειναι πιο φτηνο..ξερεις τι εννοω!

Εμεις δεν εχουμε και αλλη επιλογη, δεν προλαβαινουν να στεγνωνουν τα ρουχα στο καλοριφερ, εξαλλου αν βαλεις 3 πλυντηρια μαζεμενα που θα χωρεσουν? Ασε που δε μ αρεσει αισθητικα να βλεπω πετσετακια και βρακια απλωμενα παντου..και δεν υπαρχει περιπτωση να απλωσω σε κοινοχρηστη αυλη , να ξυπνησω και να λειπει καμμια μπλουζα...

Οσο για το καυτο θεμα της ημερας...εγω δεν εχω παιδι και ετσι δε μπορω να σχολιασω...Μονο οτι γυρναμε πτωματα στην κουραση συνηθως...οποτε..σβκ:D


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια τι κανετε?σας εχασα αυτες τις μερες ημουν στη μαμα μου....

εγω σημερα λιγο στεναχωρηθηκα πηγα στο γιατρο για να κανω παπ κ υπερηχο κ ειμαι στην 15η μερα κ ωορηξια γιοκ με βρηκε πολυ μικρο το ενδομητριο κ 2 μικρα ωαρια κ στον επομενο μηνα θα παρω για 11 μερες τα cyclacur για να παχυνει το ενδομητριο κ μετα μαλλον κλομιφαιν για να μεγαλωνουν τα ωαρια προκληση ωορηξιας...

κ τωρα στο θεμα μας αυριο το μενου εχει μακαρονια με κιμα

δεν διαβασα τα μηνυματα σας ευχομαι ολες νασται καλα..


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα σιδερώνω όλα, εκτός από κάλτσες βέβαια, μην το παρακάνουμε.

me too μητερα!!!

είμαι υπερβολική;

δεν είναι θέμα σιδερώματος, αλλά υγείας!

εσείς τί κάνετε;

οχι δεν εισαι, το σιδερο ομρφαινει τα ρουχα..

Το σιδέρωμα είναι η πιο αγαπημένη μου δουλειά

Είναι καθαριότητα,υγεία,τάξη

Απορώ πώς μπορούν κάποιες να μην σιδερώνουν

Αμα το σεντόνι που πέφτω να κοιμηθω δεν είναι σιδερωμένο,δεν μπορώ!!

Ε ναι

Σε αυτό το θεμα είμαι άρρωστη

και εμενα ειναι, βαριεμαι το απλωμα και το διπλωμα αλλα το σισεδωμα με χαλαρωνει και κανει και καθαρισμο προσωπου ο ατμος:lol::lol:

πω πω Εβιρι εχεις τοσο δικιο,εχω μια θεια με το που τελειωνουμε το φαγητο μας αρπαζει τα πιατα κ αρχιζει να μαζευει κ να κ να τα πλενει!το θεωρω μεγαλη αγενεια,αλλωστε οι φιλοι μας ξερουν ποιοι ειμαστε δεν χρειαζομαστε να το αποδειξουμε!

οντως ειναι μεγαλη αγενεια, εγω απλα σηκωνω τα πιατα και τα βαζω στην κουζινα, εχω και την τηχη να ειναι χωριστο δωματιο η κουζινα οποτε κλεινω την πορτα και δεν βλεπουμε και τον χαμο...

μετα να'ναι καλα το πλυντηριο!!!

Για να μην σας πω ότι σε ένα αγγλικό φόρουμ ανάλογο με το δικό μας, γινόταν συζήτηση για το αν πλένουν τα μωρουδίστικα ρούχα που παίρνουν μαζί τους στο μαιευτήριο για το νεογέννητο, και οι περισσότερες είπαν ότι "φυσικά" δεν τα πλένουν αφού δεν είναι βρώμικα! Για σίδερο ούτε λόγος...

καλα δεν φημιζονται οι Αγγλιδες για την καθαριοτητα τους...:lol::lol:

να μη πλυνω τα ρουχα του μωρου μου??????:?::?:

Τα μικρόβια (ή όπως και να τα ονομάσουμε: σκόνη, βρωμιές) που μένουν πάνω στα ρούχα προέρχονται από το περιβάλλον, όταν απλώνουμε τα ρούχα έξω στο σχοινί της βεράντας. Αν τα βγάλουμε από το πλυντήριο και μετά από το στεγνωτήριο, δεν έρχονται σε επαφή με σκόνες, τουλάχιστον, από το περιβάλλον. Σ' αυτό αναφερόμουν.

με καλυψες και παλι μανουλα...

γειά σου μπίγκι μου.

διαφωνώ οριζοντίως κ καθέτως με όσα έγραψες.

τα καλύτερα απορρυπαντικά από άποψη υγείας είναι το νεράκι κ το πράσινο σαπούνι. δεν το χρησιμοποιούμε, γιατί χαλάει το πλυντήριο.

για τα μικρόβια όταν λέμε, εννοούμε ότι το άπλωμα έξω στα ρούχα τα φερνει σε επαφή με το περιβάλλον της πόλης, που όσο να πεις γνωρίζεις τί φορτίο έχεις. δεν θα σου παραθέσω μελέτη.

αρκεί να σου πω ότι το μπαλκόνι μου μαυρίζει από τη σκόνη, κάνει λεκέδες κ δεν μυρίζει λουλούδια κ αγρούς! μυρίζει καυσαέριο!!!!

δεν μένω σε μεγαλούπολη, είμαι τυχερή. μένω σε πόλη της επαρχίας!

τα εσώρουχα τα γυναικεία πρέπει να σιδερώνονται από μέσα! το λένε γυναικολόγοι!

δεν έχω επιστημονική έρευνα, δεν μου χρειάστηκε. είναι αυτονόητο για μένα!

εσώρουχο καλό είναι μια γυναίκα να αλλάζει συχνά, αλλά ταυτόχρονα να πλένεται κιόλας συχνά!

υπάρχουν κάποιοι κανόνες στην καθαριότητα της γυναίκας που σε προφυλάσσουν από δυσάρεστα!

ε, αυτά τα έμαθα από τη μάνα μου, αργότερα από το γυναικολόγο, κ αργότερα κάποια από διάφορα μέσα ενημέρωσης.

θα γεννούσα το παιδί μου κ θα του φορουσα ρουχαλάκια που δεν έχουν πλυθεί; γιατί; τί κερδίζω έτσι; χρόνο;

αλλεργία δεν παθαίνεις κάθε φορά που θα έρθεις σε επαφή με αλλεργιογόνα.

όταν όμως αντιδράσει το σώμα σου, δεν έχει γυρισμό! αυτό μου το είπε γυναικολόγος! επ'ευκαιρία μιας ενόχλησης που είχα από όλγουεηζ σερβιέτες!

φιλικά. μην είσαι απόλυτη. θα σε διευκολύνει στη ζωή σου!

σου μιλάω έτσι γιατί σε νιώθω!

συμφωνω σε ολα, το σιδερο δεν καθαριζει τα ρουχα αλλα η θερμοκρασια τα απολυμαινει...

Και εγώ σιδερώνω τα πάντα και εννοείται δεν φοράμε ρούχα που προηγουμένως δεν έχουμε πλύνει.Μία γνωστή μου που δούλευε παλαιότερα σε βιοτεχνία με παιδικά ρούχα μου είχε πει πως ψήκάζαν τα ρούχα με εντομοκτόνα για να μην πηγαίνουν τα ποντικια στις αποθήκες:!:

Οσον αφορά το σίδερο δεν το κάνω για απολύμανση αλλά γιατί μου αρέσει πολύ η αίσθηση του φρεσκοσιδερωμένου!:wink:

η πεθερα μου ειναι μοδοστρα και εχει δουλεψει σε βιοτεχνιες και καλυτερα να μην σας πω σε τι κατασταση ειναι τα υφασματα που ραβονται τα ρουχαλακια μας..

Δεν φοραμε ποτε τιποτα καινουριο που να μη εχει πλυθει πρωτα..

Να σου στείλω 2-3 πλυντήρια ασιδερώτα που έχω????

μπορω και εγω...:lol:
αα, τελευταια αρχισα να χρησιμοποιω κ το πλυντηριο πιατων

:lol::lol::lol:

αυτο θα κανω πως δεν το ειδα???? δεν μπορω χωρις πλυντηριο πιατων..

Μου εχει γινει απιστευτη συνηθεια, εχει τοσα πλεονεκτηματα... παντα καθαρη κουζινα, οικονομικο, αποτελεσματικο, στεγνωνει κιολας τα πιατικα, δεν με κλεινει στην κουζινα..

ειναι η τελεια συσκευη... αγαοω πλυντηριο πιατων!!!!

Την πεθερά μου βέβαια,που πρωτα τα πλένει κανονικά τα πιάτα και μετα τα βάζει στο πλυντήριο,δεν την φτάνει καμιά...

κανει ζημια ετσι στο φιλτρο του πλυντηριου, τα πιατα πρεπει να ειναι λερωμενα απλα να μην εχουν κομματια τρφων επανω..

smartaki09 μου περαστικα σου, χαιρομαι που σε βλεπω, πως ειναι ο γιος σου???

φεφι μολις γινει το στελνω με κουριερ :lol:θα σας ανεβασω φωτο να δειτε:!:

θελουμε φωτο,μπραβο φαιακι!!

κοριτσακια, σας διαβασα ολες, να σας πω οτι εχω μπεξει με το πλεξιμο και κολλησα, για οσο με αφηνει βεβαια η θεα μου που θελει συνεχεια να παιζουμε και να χορευουμε και να στεκεται ορθια!

για σημερα φαγαμε σνιτσελ..

Φουμπακι μου τελειος ο καθρεπτης..

Ζωπ τι να πουμε για σεξ? ενταξει το καταδυναμην!! χαχχαχ!!

φιλακια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

me too μητερα!!!

οχι δεν εισαι, το σιδερο ομρφαινει τα ρουχα..

και εμενα ειναι, βαριεμαι το απλωμα και το διπλωμα αλλα το σισεδωμα με χαλαρωνει και κανει και καθαρισμο προσωπου ο ατμος:lol::lol:

Κανει και φλεβιτιδα απο την ορθοστασια ;)

οντως ειναι μεγαλη αγενεια, εγω απλα σηκωνω τα πιατα και τα βαζω στην κουζινα, εχω και την τηχη να ειναι χωριστο δωματιο η κουζινα οποτε κλεινω την πορτα και δεν βλεπουμε και τον χαμο...

μετα να'ναι καλα το πλυντηριο!!!

Α εγω τρελλαινομαι να πλενω πιατα...

η πεθερα μου ειναι μοδοστρα και εχει δουλεψει σε βιοτεχνιες και καλυτερα να μην σας πω σε τι κατασταση ειναι τα υφασματα που ραβονται τα ρουχαλακια μας..

Δεν φοραμε ποτε τιποτα καινουριο που να μη εχει πλυθει πρωτα..

μπορω και εγω...:lol:

αυτο θα κανω πως δεν το ειδα???? δεν μπορω χωρις πλυντηριο πιατων..

Μου εχει γινει απιστευτη συνηθεια, εχει τοσα πλεονεκτηματα... παντα καθαρη κουζινα, οικονομικο, αποτελεσματικο, στεγνωνει κιολας τα πιατικα, δεν με κλεινει στην κουζινα..

ειναι η τελεια συσκευη... αγαοω πλυντηριο πιατων!!!!

κανει ζημια ετσι στο φιλτρο του πλυντηριου, τα πιατα πρεπει να ειναι λερωμενα απλα να μην εχουν κομματια τρφων επανω..

smartaki09 μου περαστικα σου, χαιρομαι που σε βλεπω, πως ειναι ο γιος σου???

Γιατι καλε κανει ζημια? το νερακι με το απορρυπαντικο κανει κακο? Γιαυτο σχεδιαστηκαν τα πλυντηρια!

θελουμε φωτο,μπραβο φαιακι!!

κοριτσακια, σας διαβασα ολες, να σας πω οτι εχω μπεξει με το πλεξιμο και κολλησα, για οσο με αφηνει βεβαια η θεα μου που θελει συνεχεια να παιζουμε και να χορευουμε και να στεκεται ορθια!

για σημερα φαγαμε σνιτσελ..

Φουμπακι μου τελειος ο καθρεπτης..

Ζωπ τι να πουμε για σεξ? ενταξει το καταδυναμην!! χαχχαχ!!

φιλακια σε ολες!!

κοριτσακια τι κανετε?σας εχασα αυτες τις μερες ημουν στη μαμα μου....

εγω σημερα λιγο στεναχωρηθηκα πηγα στο γιατρο για να κανω παπ κ υπερηχο κ ειμαι στην 15η μερα κ ωορηξια γιοκ με βρηκε πολυ μικρο το ενδομητριο κ 2 μικρα ωαρια κ στον επομενο μηνα θα παρω για 11 μερες τα cyclacur για να παχυνει το ενδομητριο κ μετα μαλλον κλομιφαιν για να μεγαλωνουν τα ωαρια προκληση ωορηξιας...

κ τωρα στο θεμα μας αυριο το μενου εχει μακαρονια με κιμα

δεν διαβασα τα μηνυματα σας ευχομαι ολες νασται καλα..

Εμεις φαγαμε χοιρινο μπουκιες!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

me too μητερα!!!

με καλυψες και παλι μανουλα...

χαχαχαχαχαχαχαχα πόσο μ' αρέσεις!!!!!!!!!

κοριτσακια, σας διαβασα ολες, να σας πω οτι εχω μπεξει με το πλεξιμο και κολλησα,

Ααααα πολύ χαίρομαι που πλέκεις, κι εμένα μου αρέσει κάθε είδους εργόχειρο.

για οσο με αφηνει βεβαια η θεα μου που θελει συνεχεια να παιζουμε και να χορευουμε και να στεκεται ορθια!

Μα είναι χαρούμενο παιδάκι μωρέ.

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα λιγο στεναχωρηθηκα πηγα στο γιατρο για να κανω παπ κ υπερηχο κ ειμαι στην 15η μερα κ ωορηξια γιοκ με βρηκε πολυ μικρο το ενδομητριο κ 2 μικρα ωαρια κ στον επομενο μηνα θα παρω για 11 μερες τα cyclacur για να παχυνει το ενδομητριο κ μετα μαλλον κλομιφαιν για να μεγαλωνουν τα ωαρια προκληση ωορηξιας...

Είναι κατανοητό ότι στενοχωριέσαι Χρυσοβαλάντω, πρέπει όμως να βρεις ένα τρόπο να ξεχνιέσαι. Αν αφεθείς, θα σου γίνει έμμονη ιδέα πότε έχεις ωορηξία, πόσα ωάρια παράγονται, αν γονιμοποιήθηκαν, μήπως είναι σήμερα, μήπως είναι αύριο, κι αυτό μόνο κακό θα σου κάνει και κυρίως θα σου καθυστερήσει κι άλλο τη σύλληψη. Όλοι λένε ότι, όταν μια γυναίκα βάλει αυτοσκοπό να γίνει μητέρα, δεν τα καταφέρνει λόγω άγχους. Μόνο όταν θα σταματήσει να τριγυρνάει από το μυαλό σου, θα συλλάβεις.

Ακολούθα κανονικά τις οδηγίες του γιατρού, αλλά μη σκέφτεσαι. Βρες κάποιο χόμπυ κι αν δε φτάνει ένα, βρες κι άλλο, βρες πολλά, τόσα που να μη φτάνουν οι ώρες της μέρας να σκέφτεσαι. Μόλις βλέπεις ότι το μυαλό σου πάει ξανά στη σκέψη της εγκυμοσύνης να το διώχνεις και να φέρνεις άλλες εικόνες, άλλα σχέδια, έτσι ώστε να μοιάζει ότι δεν υπάρχει στον ορίζοντα τέτοιο γεγονός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρααα!!!!\

images?q=tbn:ANd9GcToHCVdY5hguILMDa7tGNSY2JC70fHc_pMVtjuZ9hCrA2bIL9v_

Καλέ δεν σας προλαβαίνω γλωσσοκοπάνες!!!!:lol::lol:

Εχει υπέροχη μέρα και θα κατέβω κέντρο για οπότε λέω να απολαυσο κι έναν καφέ στην (επιτέλους) ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη!!!;)

Για σήμερα έκανα κοκκινιστό με ρύζάκι και για τον χάμπυ τονοσαλάτα!

και για να δείτε πόσο ανάποδη είμαι όταν πάω σε ξενοδοχείο που τα σεντόνια είναι σιδερωμένα δεν μπορώ να κοιμηθώ αν δεν στριφογυρίσω μ'εχρι να τα τσαλακώσω και να βολευτώ:confused::rolleyes::tongue:

χαχαχαχα!!!! Δεν παίζεσαι!!!!:lol::lol::lol:

ασχετο αλλα φτιαχνω τυρι.πηρα απο κτηνοτροφο 4 λιτρα γαλα εκανα την διαδικασια οπως για το γιαουρτι και το εβαλα στο πανι το λευκο που βαζουν τα τυρια να στραγγιξουν.θα το αφησω 6 μερες και μετα θα το παρω θα το κοψω και θα το αλατισω.αλλα ειναι πολυ καλο!σαν πεπονι ασπρο...ολοστρογγυλο...θα σας πω εντυπωσεισ οταν γινει...

Φαιη δοκίμασέ το και αν γίνει καλό πες μας πως το φτιάχνεις!

Η Ζωπ είναι εδώ και δεν είναι καλά.

1) Πονάει πολύ το χέρι της/μπράτσο της. (*)

2) Πάτησε έναν γερό καβγά με τον Ζώπυρο το πρωί.

3) Ένας φίλος της χτύπησε με την μηχανή, όχι πάρα πολύ σοβαρά.

4) Μια θεία του Ζώπυρου έπαθε εγκεφαλικό. Δύσκολη κατάσταση, γενικώς.

5) Η μανούλα της έχει τσακίσει λίγο το νευρικό σύστημα.

6) Έχει επαγγελματικές/οικονομικές/κοινωνικές/πολιτικές ανησυχίες.

Περαστικούλια και άλλο κακό να ΜΗΝ σας βρει!

Παρ' όλα αυτά(*), σήμερα πουρνό γράφτηκε γυμναστήριο!! Έχετε ανοιχτά τα δελτία ειδήσεων απ' αύριο, αν τα καταφέρει χρονικά και σωματικά να πάει.

χαχαχα!!!!! Χθες πάντως δεν αναφέρθηκε τίποτις στις ειδήσεις!!!:tongue:

Και η δασκάλα του γιού της... της έστειλε μια συγχαρητήρια επιστολή (!)

Συγχαρητήρια! Έχεις παιδί μάλαμα!

Ήταν τόσο δύσκολη η μέρα μου κορίτσια αλλά μόλις διάβασα την επιστολή... στην αρχή τα έχασα (εξεπλάγην, κυρίως με τον αυθορμητισμό και την πρωτοβουλία της δασκάλας) και μετά δάκρυσα... Και για την προσπάθεια που κάνει ο μικρός... και που ο Θεός μου δεν μ' αφήνει ποτέ : από το πρωί μου έριχνε χαστούκια και μετά ήρθε πάλι και με γέμισε φιλιά...

Έτσι... Αυτό είναι η ζωή γλυκειά μου ζωπ... Εκεί που ρίχνει στα τάρταρα ξαφνικά σε ανεβάζει στα ουράνια και τα ξεχνάς όλα!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

.Ασχετο αλλα καποια κοπελα μου εχει ''κλεψει'' το αβαταρ :confused::mrgreen::evil: και εχω φυτιλιαστει λιγο ορμονες στο κοκκινο:tongue::cool:,

άννια μου μπορεί να μην έχετε συναντηθεί σε κάποιο θέμα και να μην το ξέρει.Κι εγώ ένα άγχος το είχα όταν πήγα να διαλέξω αβαταρ για δίπλα πρώτη φορά;)

Αμα δεν ήταν,πόσες από εμάς θα είχαν πάρει τα βουνά...

εγώ πάντως πρώτη πρώτη νομίζω!:rolleyes:

Από τη μια χαιρομαι και από την άλλη ΤΟΝ λυπάμαι

περιστεράκι μου να μην τον λυπάσαι αφού το κάνει με την καρδιά του.Πιστεύω πως η γαιδουριά του κουνιάδου σου του δίνει ένα λόγο παραπάνω να φέρεται με τόση μεγαλοψυχία.

Η εβίρι μας σχολίασε μέσα στο μήνυμα και δεν ξέρω πώς να παραθέσω τα όμορφα λόγια της

Εβίρι μου σε ευχαριστώ

ΚΑταφέρνεις κάθε φορα και δίνεις στα πράγματα μια άλλη οπτική κι αυτό μου αρέσει πολύ

Αυτό είναι αλήθεια κι εγώ πάντα περιμένω να διαβάσω την γνώμη της σοφής μας Εβίρι!

κοριτσακια τι κανετε?σας εχασα αυτες τις μερες ημουν στη μαμα μου....

εγω σημερα λιγο στεναχωρηθηκα πηγα στο γιατρο για να κανω παπ κ υπερηχο κ ειμαι στην 15η μερα κ ωορηξια γιοκ με βρηκε πολυ μικρο το ενδομητριο κ 2 μικρα ωαρια κ στον επομενο μηνα θα παρω για 11 μερες τα cyclacur για να παχυνει το ενδομητριο κ μετα μαλλον κλομιφαιν για να μεγαλωνουν τα ωαρια προκληση ωορηξιας...

κ τωρα στο θεμα μας αυριο το μενου εχει μακαρονια με κιμα

δεν διαβασα τα μηνυματα σας ευχομαι ολες νασται καλα..

Χρυσοβαλάντω προσπάθησε να μην σκέφτεσαι το αρνητικό κομμάτι αλλά το ότι τα φάρμακα θα σε βοηθήσουν να έρθεις πιο κοντά στο όνειρό σου.Ολα θα πάνε καλά!!!!

me too μητερα!!!

και εμενα ειναι, βαριεμαι το απλωμα και το διπλωμα αλλα το σισεδωμα με χαλαρωνει και κανει και καθαρισμο προσωπου ο ατμος:lol::lol:

χμ...ενδιαφέρον:D

συμφωνω σε ολα, το σιδερο δεν καθαριζει τα ρουχα αλλα η θερμοκρασια τα απολυμαινει...

κι αυτό σωστό!

η πεθερα μου ειναι μοδοστρα και εχει δουλεψει σε βιοτεχνιες και καλυτερα να μην σας πω σε τι κατασταση ειναι τα υφασματα που ραβονται τα ρουχαλακια μας..

Δεν φοραμε ποτε τιποτα καινουριο που να μη εχει πλυθει πρωτα..

Κι εγώ δεν μπορώ να φορέσω τίποτα καινουριο χωρίς να το πλύνω.Πόσο μάλλον στα παιδιά!

κανει ζημια ετσι στο φιλτρο του πλυντηριου, τα πιατα πρεπει να ειναι λερωμενα απλα να μην εχουν κομματια τρφων επανω..

ναι κι εμένα μου το είχε πει ο τεχνικός αυτό!

Kαλημέρααα!!!!\

Καλέ δεν σας προλαβαίνω γλωσσοκοπάνες!!!!:lol::lol:

Εχει υπέροχη μέρα και θα κατέβω κέντρο για οπότε λέω να απολαυσο κι έναν καφέ στην (επιτέλους) ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη!!!;)

Ζηλεύωωωωωωω!Τρελλαίνομαι για Θεσσαλονίκη!Να περασεις τέλεια!

χαχαχαχα!!!! Δεν παίζεσαι!!!!:lol::lol::lol:

αλήθεια!είναι το χούι μου!ευτυχώς είναι έτσι κι ο άντρας μου!

Έτσι... Αυτό είναι η ζωή γλυκειά μου ζωπ... Εκεί που ρίχνει στα τάρταρα ξαφνικά σε ανεβάζει στα ουράνια και τα ξεχνάς όλα!!!

πολύ πολύ σωστό.Πρέπει να το θυμόμαστε όταν νιώθουμε πως είμαστε στα Τάρταρα!


Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να πω καλημέρα!

Ξύπνησα επιτέλους μια μέρα ξεκούραστη.Την πάτησε ο άντρας μου γιατί όταν του έλεγα πως δεν κοιμάμαι τα βράδια όταν έχω το μωρό στο κρεβάτι δεν με πίστευε!

Ετσι προσφέρθηκε με απίστευτη ευκολία χθες να αναλάβει αυτός!Και τώρα γκρινιάζει πως δεν κοιμήθηκε καθόλου!Τώρα ελπίζω να με καταλαβαίνει !χιχιχι!

χθες άπλωσα λοιπόν την κορμάρα μου απ'τις 11,00 και ευχαριστήθηκα ύπνο!!!!


Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,

υπεροχη μερα και εδω, εχω ανοιξει το σπιτι να μπει καθαρος αερας και σε λιγο μολις φαμε την κρεμα μας, θα βγουμε για βολτιτσα!

Εχω βαλει αρακουλι να γινεται.

Φουμπακι μου και εμενα μου το εχει πει οχι ενας αλλα ολοι οι τεχνικοι της καθε μαρκας, μιας και δουλευω σε καταστημα ηλεκτρικων και εχω καθημερινη επαφη μαζι τους. Επισης το γραφουν και τα εγχειριδια, μονο σκουπισμα οταν ειναι νωπα τα φαγητα αρκει.

Χρυσοβαλαντουλα, σε νιωθω για το αγχος, εγω βεβαια δεν ειχα προβλημα ωαριων και γονιμοτητας αλλα ειχα αλλα θεματακια που μου δημιουργουσαν απιστευτο αγχος, Η Εβιρι στα ειπε μια χαρα, χαλαρωσε, απολαυσε το και δεν θα μετανοιωσεις.. Και εγω το ιδιο εκανα, αισιοδοξια και υπομονη...

Ελενακι καλο καφε στη ομορφη σαλονικα, αχ, ποσο χαιρομαι που εχω φιλες σε ολα τα μερη της Ελλαδας!!!

φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα... Δεν θα με χάλαγαν οι Κυκλάδες, άντε Ρόδο στην τελική...:rolleyes:

Σοβαρά τώρα : Θα μπορούσαμε κάτι να καταφέρουμε στην Αθήνα που είναι ο ομφαλός...:rolleyes:

Το θέμα είναι : Θέτε να το προσπαθήσουμε/οργανώσουμε? Θα πρέπει να είναι και οι σύζυγοι μαζί?:rolleyes:

(δεν είμαστε μόνο... οι της Ελλάδος όμως...):cool:

Καλά, για τις Αγγλιδούλες μας βολεύει μάλλον το καλοκαίρι, ε?

Η ΕΒΙΡΙ όμως δεν θα είναι εδώ πριν το Πάσχα?:D

Η Εβίρι μας είπε ότι θα είναι εδώ από 01/04 (στο περίπου) μέχρι και την Δευτέρα του Πάσχα.... λοιπόν, σας ενημερώνω -τουλάχιστον όσες Κυρίες βρίσκονται Αθήνα- πως εγώ δεν μπορώ Μ.Πέμπτη που έχω ραντεβού στο ΙΚΑ να περάσει ο Νικόλας μου από επιτροπή σχετικά με τις λογοθεραπείες...

Οποιαδήποτε άλλη ημερομηνία προτείνετε, θα είμαι μέσα φυσικά .... άντε, να πάρω και άδεια από την δουλειά, να αφήσω τα παιδιά στον χάμπυ... τί άλλο να κάνω η γυναίκα ??????:lol:

Αλλά, για φανταστείτε τί σκεφτόμουν χθες το βράδυ μόνη μου και γέλαγα : να πηγαίναμε λέει όλες μαζί -μόνες μας- σε ένα μέρος γραφικό και κοντά ας πούμε Υδρα ή Σπέτσες (αγαπημένα και τα δυο) και να κλείσουμε δωμάτια όλα για πάρτη μας και να λέμε να λέμε να λέμε... η καλύτερη ψυχοθεραπεία.... ΜΟΝΟ που θα θέλαμε κι ένα μηχανηματάκι σαν αυτά που έχουν οι τράπεζες για να παίρνουμε σειρά πορτεραιτότητας ! χα χα

......

Θα έρθω για δύο εβδομάδες πριν το Πάσχα και θα φύγω μετά τα μεσάνυχτα της Κυριακής του Πάσχα. Δηλαδή, Δευτέρα του Πάσχα το πρωί θα ταξιδεύω.

Εβίρι,

Θα έρθετε και οι τρεις σας φαντάζομαι ε ????

Τελικά σήμερα το μενού έχει... νουντλς με κάρυ και γαρίδες. Λίγο νερουλά έγιναν (τα προόριζα για μακαρονάδα και έγιναν σούπα) αλλά πολύ ωραία.

Ελλάδα δεν έχω ιδέα πότε θα κατέβουμε. Εξαρτάται από τη δουλειά, οπότε... καλά ξεμπερδέματα!!

Ωραίο φαγάκι έκαμες, από τα αγαπημένα μου ! Αγαπώ πολύ Ασιατική / Ινδονησιακή κουζίνα... Far East for ever !!!

εδω ειμαι και εγω, παω να σας διαβασω και ερχομαι, απλα δεν προλαβαινα να μπω, ειχα παρεα στο σπιτι και επισης πλεκω με μανια...

αχ, ποσες σελιδες εχω... 7-8-10?????

Μπράβο βρε Μαράκι που πλέκεις !! Πόσο μου αρέσουν οι γυναίκες που κάνουν χειροτεχνίες γενικά... εγώ πάλι, καθότι αριστερόχειρ, δεν είχα την τύχη να μάθω... μου έδειχναν δλδ αλλά τα έβλεπα "ανάποδα" και δεν καταλάβαινα...

έχω μετανιώσει που δεν έμαθα κοφτό από την γιαγιά την Μεταξία... έφτιαχνε αγγέλους μιλάμε η γυναίκα και, ευτυχώς, έχω αρκετά πράγματα που μας έχει αφήσει !! Αχ γιαγιάκα !

κοριτσακια τι κανετε?σας εχασα αυτες τις μερες ημουν στη μαμα μου....

εγω σημερα λιγο στεναχωρηθηκα πηγα στο γιατρο για να κανω παπ κ υπερηχο κ ειμαι στην 15η μερα κ ωορηξια γιοκ με βρηκε πολυ μικρο το ενδομητριο κ 2 μικρα ωαρια κ στον επομενο μηνα θα παρω για 11 μερες τα cyclacur για να παχυνει το ενδομητριο κ μετα μαλλον κλομιφαιν για να μεγαλωνουν τα ωαρια προκληση ωορηξιας...

κ τωρα στο θεμα μας αυριο το μενου εχει μακαρονια με κιμα

δεν διαβασα τα μηνυματα σας ευχομαι ολες νασται καλα..

Χρυσοβαλάντω μου,

Να μην το σκέφτεσαι όσο μπορείς γιατί έτσι μπλοκάρεις τον εγκέφαλό σου και η ψυχολογία είναι το Α και το Ω στο θέμα αυτό... ναι μεν ακολούθα ότι σου είπε ο γυναικολόγος αλλά προσπάθησε να "απεμπλακείς" συναισθηματικά και να αποφορτιστείς... έχω φίλη κολλητή που προσπαθούσε καιρό και... δεν... μόλις μπήκε στην διαδικασία για εξετάσεις ορμονολογικές κλπ που ξε-αγχώθηκε, έμεινε έγκυος το κορίτσι !

Όλα καλά θα πάνε μωρό μου ! Βρες πράγματα να αποσχολείσαι και να είσαι ήρεμη !

Εχει υπέροχη μέρα και θα κατέβω κέντρο για οπότε λέω να απολαυσο κι έναν καφέ στην (επιτέλους) ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη!!!;)

Αγαπώ Θεσσαλονίκη !!!! Αχ ! και βαχ...

Καλημέρα !!!!

Σήμερα τα τέκνα μου πήγαν ντυμένα στον σταθμό και ήμουν τόσο χαρούμενη !

Τους ευχήθηκα "και του χρόνου" και από μέσα μου ευχαριστούσα την Παναγία που μας αξιώνει να το ζούμε αυτό και Την παρακαλούσα να τα έχει γερά κάτω από τις φτερούγες της ....

Χθες "τσαταλιάστηκα" από την κούραση: έφυγα από γραφείο στις 6 τρέχοντας να πάω να πάρω παιδιά (6+20) να πάμε για λογ/πεία στο Μοσχάτο στις 7 παρά 15... γυρίσαμε σπίτι 8.30 και κάτι ψιλά... τί να πρωτοκάνω εκείνη την ώρα...

πέσανε για ύπνο τα παιδιά... ο Μάκης ήρθε στις 11 (!!!!!! :confused: είναι αυτό που λέμε η πολλή δουλειά...) κι ευτυχώς την βγάλαμε με ... τοστ !!!τέτοια προκοπή αλλά και τέτοια ώρα, τέτοια λόγια !

Γι' αυτό σήμερα λέω να κάμω πατατούλες ογκρατέν και σνιτσελάκια που έχω και γίνονται γρήγορα με μια σαλατούλα ! Μου είπε η αγαπούλα ότι θα έρθει νωρίς (δλδ στις 9 και...)...

Φούμπι μου,

Το νησί σου μου θυμίζει τα νιάτα μου... είχαμε ερθει (κλασικά) 5νθήμερη αλλά πιο πολύ την είχα γυρίσει το καλοκαίρι που θα πήγαινα Γ' Λυκείου (1992) όταν είχαμε πάει Κατασκήνωση εκεί... και πιο πολύ από όσα έχω συγκρατήσει μου άρεσε η Λίνδος !

Ιωάννα μας (Άννια),

Με το καλό η αυχενική σας !

Δεν ξέρω τί ξεχνάω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...