Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Angot είπε:

      δεν είναι απαραίτητα πάνω από 1 ! δεν ξέρω αν έχεις παρακολουθήσει γενικά πιο παλιά το φόρουμ αλλά ειχα κάνει  χοριακη με 3ων ημερών έμβρυα 12η ημέρα και ειχα 3700 με 1 μωράκι!  θα δεις στην επόμενη μέτρηση την αύξηση που θα έχεις .. από κει θα καταλάβεις! με το καλό εύχομαι το / τα μωράκι-α σου ! 

      εμένα με βοηθούσε πολύ το μαρούλι ! καλα πλυμένο εννοείται!

      αχαχαχαχ θα με σκάσεις! 

      είσαι  πολυ  οριακα κορίτσι μ! να είσαι επιφυλακτική , πιστευω θα σου έδειχνε. βλαστοκυστες είχες βάλει; ποιο τεστ εκανες;

      μέχρι να γεννήσεις πονάκια ελαφρια θα έχεις ! από την εμπειρία μ αν αυξάνονται οι πόνοι όσο περνάει ο καιρός σημαίνει πως χρειάζεσαι ξεκούραση! 

      @Supergirl87 έχει δίκιο η μαια Λινα , ειχα φλεγμονή , εκανα 2 αποτυχημένες μεταφορές! μόλις πήρα αντιβίωση και προβιοτικά έμεινα έγκυος ! Να τι ψάξεις 

      επειδή όπως ξέρεις εχω  και γω  πρόωρο μωράκι άσχετα τλκ αν δεν μπήκαμε  το έψαξα αρκετά ! μπορεί να πάει από 100-300 περίπου το μωρο. Εξαρτάται σε ποια από τις 3 μονάδες είναι! επισης ακόμα και δίδυμα μωράκια να είναι δε σημαίνει ότι θα μπουν και τα 2 μωρά , μπορεί να μην μπει κ κανένα! του αδελφού μ δεν μπήκε κανένα 36η γέννησε! μιας κοπέλα μα που νοσηλευόμαστε μαζί γέννησε 35η και μπήκε το ένα της μωράκι! μην τα σκέφτεσαι από τώρα αυτά και αγχώνεσαι . Για το θεό δλδ τι έκατσε και σου είπε ο χριστιανός! 

      @Angot Σ ευχαριστω για την απάντηση,εννοείται πως θα το ψάξω..Είναι κρίμα  να μεταφέρω τις βλαστοκυστες πάλι έτσι χωρίς να έχω κάνει το κάτι παραπάνω..

      πρίν από 1 λεπτό , Supergirl87 είπε:

      @Angot Σ ευχαριστω για την απάντηση,εννοείται πως θα το ψάξω..Είναι κρίμα  να μεταφέρω τις βλαστοκυστες πάλι έτσι χωρίς να έχω κάνει το κάτι παραπάνω..

      Αχ μάλλον αλλού απάντησα….Ευτυχώς που σε ταγκαρα..

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

εμεις ειμαστε ολη μερα μαζι. το λεω αυτο γιατι δουλευουμε στον ιδιο χωρο, παμε, ερχομαστε μαζι. στο σπιτι μονοπωλει βεβαιως το παιδι την προσοχη μας. αλλα στην ουσια σαν ζευγαρι ειμαστε πολυ λιγο μαζι τα βραδια. για εξοδους δεν το συζητω, ελαχιστες. τις εχουμε προσαρμοσει με το παιδι καθως δεν εχω να μου το κρατησουν, εχω δηλαδη αλλα ειναι αλλη ιστορια...οσον αφορα την ερωτικη ζωη, η ποιοτητα δεν αλλαζει αλλα η συχνοτητα. το σκ που θαμαστε στη μανουλα , θα επιδιωξω ομως να βγουμε τα δυο μας γιατι εχουμε πολυ καιρο να το κανουμε....α, σας ειπα???θα παμε στους δικους μου αυριο..ποσο χαιρομαι!!!θαλλαξουμε λιγο τον αερα μας!!!

συμπεθερα δεν παιζεσαι!!!που την βρισκεις την ορεξη μαρη πρωι πρωι????χαχαααα...δεν μπορω με τιποτα με την τσιμπλα στο ματι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τώρα αυτό το "πόσο συχνά κάνετε πράγματα δυο σας" κομματάκι δύσκολο, αναφορικά πάντα με τις ηλικίες των παιδιών μας έτσι ? Θεωρώ ότι τα παιδιά είναι ακόμη μικρά για να σου μένει χρόνος να κάνεις και κάτι σαν ζευγάρι αποκλειστικά... οπότε παίζουν δυο σενάρια: το ένα είναι εξωτερική βοήθεια σαν μάννα εξ ουρανού (βλ. γιαγιά/παππούς) που θα έρθει να παραλάβει παιδιά και να μας αφήσει για ένα 24ωρο μόνους μας (ω ναι , γίνεται κι αυτό μια φορά τον μήνα ή το 2μηνο ανάλογα με την εποχή πάμε εμείς) ενώ το 2ο σενάριο είναι πχ να κοιμηθούν τα τέκνα κι εμείς να δούμε ένα dvd αγκαλίτσα στον καναπέ (πίστεψέ με: αυτό το 2ο είναι πιο δύσκολο από το 1ο σενάριο γιατί συνήθως λόγω εξάντλησης κοιμάμαστε ΚΙ ΕΜΕΙΣ...)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Το ίδιο μας συμβαίνει κι εμάς!!!!

:lol::lol: Και τώρα μου έδωσες ιδέα : να την κοπανήσουμε μια μέρα απ' την δουλειά και να πάμε ξενοδοχείο... σαν τα 20χρονα ... και με τις βέρες... ω ρε μάνα μου... θα μας περάσουν για παράνομους εραστές... και μετά για ουζάκια !!! Πω πω .... τί καλή συμπεθέρα που έχω ! Ένα είπε, χίλια έγραψα και... χαίρομαι κι από πάνω !!!

Αυτό το έχουμε κάνει 2-3 φορές με τον άντρα μου επιστρέφοντας από ποτό ή φαγητό! Την πρώτη φορά ήταν κάπως για μένα αλλά μετα.....

Πάω να δουλέψω λίγο !

"Θα ξανάρθω Ζήκο !!!! "

Υ.Γ. Μην χλευάζετε τσούχτρες !!! Σας βλέπω !!! :lol:

Χλεύασε κανεις?????????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

εμεις ειμαστε ολη μερα μαζι. το λεω αυτο γιατι δουλευουμε στον ιδιο χωρο, παμε, ερχομαστε μαζι. στο σπιτι μονοπωλει βεβαιως το παιδι την προσοχη μας. αλλα στην ουσια σαν ζευγαρι ειμαστε πολυ λιγο μαζι τα βραδια. για εξοδους δεν το συζητω, ελαχιστες. τις εχουμε προσαρμοσει με το παιδι καθως δεν εχω να μου το κρατησουν, εχω δηλαδη αλλα ειναι αλλη ιστορια...οσον αφορα την ερωτικη ζωη, η ποιοτητα δεν αλλαζει αλλα η συχνοτητα. το σκ που θαμαστε στη μανουλα , θα επιδιωξω ομως να βγουμε τα δυο μας γιατι εχουμε πολυ καιρο να το κανουμε....α, σας ειπα???θα παμε στους δικους μου αυριο..ποσο χαιρομαι!!!θαλλαξουμε λιγο τον αερα μας!!!

συμπεθερα δεν παιζεσαι!!!που την βρισκεις την ορεξη μαρη πρωι πρωι????χαχαααα...δεν μπορω με τιποτα με την τσιμπλα στο ματι!!!

Χαχαχαχααχα! Εμείς πρόσφατα έτυχε να ξυπνήσουμε κατα τις 5 τα ξημερώματα γιά πιπί και μετά μας ήρθε και η όρεξη για τρελίτσες και ζουζουνιές! Βέβαια μετά ξεραθήκαμε και οι δύο μέχρι τις 8 που μας ξύπνησε το μικρό ζουζούνι μας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααααααα!!σημερα συνεχιζντας την βδομαδα σουπας τρωμε κρεατοσουπα απο την μανουλα γιαμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

Μπραβο Φαιη,καλε εσυ εισαι αστερι ακου κανεις τυρι!!!!

Φουμπη τελειος ο καθρεπτης!!!

αρε Ζωπ με τις ιδεες σου!στην φαση που ειμαι ουτε σεξ ουτε τιποτα!εχετε γινει απαγορευμενη για μενα,μια γλυκα,μια σεξ ελεος δηλ χιχιχιχι!!!!!!!!!

φιλια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααααααα!!σημερα συνεχιζντας την βδομαδα σουπας τρωμε κρεατοσουπα απο την μανουλα γιαμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

Μπραβο Φαιη,καλε εσυ εισαι αστερι ακου κανεις τυρι!!!!

Φουμπη τελειος ο καθρεπτης!!!

αρε Ζωπ με τις ιδεες σου!στην φαση που ειμαι ουτε σεξ ουτε τιποτα!εχετε γινει απαγορευμενη για μενα,μια γλυκα,μια σεξ ελεος δηλ χιχιχιχι!!!!!!!!!

φιλια σε ολες!

ΑΝΝΑ περιμενε να δουμε τι σοι

τυρι θα βγει πρωτα!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα σε ολες σας Eviri μου εχει δωσει δυο ειδων αντιβιωσεις η μια ενεσιμη μου ειπε οτι ειναι απο ιο και οχι απο μικροβιο που ειναι πιο σοβαρη ωποτε το γλιτωνω το νοσοκομειο αν προσεξω.Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τα περαστικα.Αφροδιτη και εμεις δουλευουμε μαζι με τον αντρα μου και πιστευω οτι ειναι και καλο και κακο να εχεις και επαγγελματικη σχεση με το συζηγο πρεπει να κανεις διαχωρισμους της μιας σχεσης απο την αλλη και μονιμος να την προστατευεις.Χρονο για τους δυο μας πλεον εχουμε πολυ τωρα που ειναι μεγαλα τα παιδια αλλα εμενα μου λειπει αυτο που ηταν μικρα τα βαζαμε για υπνο για να ξεκλεψουμε μια ωριτσα μαζι,και να λεμε σουτ και ησυχια ο ενας στον αλλον για να μην τα ξυπνησουμε:D με καταλαβενεται καλε τι λεω?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα λοιπον....χθες εκει που σας διαβαζα με πηρε ο υπνος στον υπολογιστη:rolleyes:αν ειναι δυνατον.κοριτσια αν ψαξετε στο ιντερνετ εχει πολυ ευκολεσ συνταγες.δοκιμαστε το.και γινεται και μεγαλη ποσοτητα.οταν ερχεται αυτοσ ο καιρος που εχει ηλιο και μας θυμιζει ανοιξη με πιανει μια δημιουργικοτητα γενικα με το σπιτι...τωρα θελω να πρασινισω το μπαλκονι.αλλα δεν εχω χρηματα για λουλουδια..σοβαρο προβλημα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολες σας Eviri μου εχει δωσει δυο ειδων αντιβιωσεις η μια ενεσιμη μου ειπε οτι ειναι απο ιο και οχι απο μικροβιο που ειναι πιο σοβαρη ωποτε το γλιτωνω το νοσοκομειο αν προσεξω.Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τα περαστικα.Αφροδιτη και εμεις δουλευουμε μαζι με τον αντρα μου και πιστευω οτι ειναι και καλο και κακο να εχεις και επαγγελματικη σχεση με το συζηγο πρεπει να κανεις διαχωρισμους της μιας σχεσης απο την αλλη και μονιμος να την προστατευεις.Χρονο για τους δυο μας πλεον εχουμε πολυ τωρα που ειναι μεγαλα τα παιδια αλλα εμενα μου λειπει αυτο που ηταν μικρα τα βαζαμε για υπνο για να ξεκλεψουμε μια ωριτσα μαζι,και να λεμε σουτ και ησυχια ο ενας στον αλλον για να μην τα ξυπνησουμε:D με καταλαβενεται καλε τι λεω?

καλη αναρρωση βρε κοριτσακι. εγω νομιζω οτι περ/ρο κακο ειναι που δουλευουμε μαζι. ειναι αυτο που λες οτι παντα πρεπει να διαχωριζεις την προσωπικη σχεση και να την προστατευεις. οταν ηρθα στην εταιρια ια δουλεια, ηταν πολυ δυσκολο αυτο. τωρα το συνηθισα. αλλα παντα προσπαθω να κραταω μια αποσταση, μη τυχον και βρεθει κανενας .....καλοθελητης και σχολιασει το οτιδηποτε.

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου ξεχασα να σας γραψω εχθες για πρωτη φορα επιτελους το στρουμφακι κλωτσισε τον μπαμπα του!!!μεχρι τωρα καθε φορα που εβαζε το χερι ο Γ. σταματουσε το σκατο,αλλα χθες ηταν η στιγμη!!κλασσικα ο Γ. συγκινηθηκε,επαθε σοκ κ ελεγε ολη την ωρα ο γιος μου με βαρεσε,πω πω τι δυναμη εχει αυτο το παιδι χαχαχαχα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου ξεχασα να σας γραψω εχθες για πρωτη φορα επιτελους το στρουμφακι κλωτσισε τον μπαμπα του!!!μεχρι τωρα καθε φορα που εβαζε το χερι ο Γ. σταματουσε το σκατο,αλλα χθες ηταν η στιγμη!!κλασσικα ο Γ. συγκινηθηκε,επαθε σοκ κ ελεγε ολη την ωρα ο γιος μου με βαρεσε,πω πω τι δυναμη εχει αυτο το παιδι χαχαχαχα!!!

χαχα τα τραβανε βιντεο αυτα ρε αννα...αντε με το καλο να περασει ο καιρος και να τον κλωτσισει και απ εξω απ την κοιλια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα τα τραβανε βιντεο αυτα ρε αννα...αντε με το καλο να περασει ο καιρος και να τον κλωτσισει και απ εξω απ την κοιλια!!!!!!

κ να ηθελα εγω δεν μπορουσα να κουνηθω,το χερι ειχε γινει βεντουζα στην κοιλια μου κ φυσικα ο Γ. ηταν ακινητος μην χασει κλωτσιες χαχαχαχα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου ξεχασα να σας γραψω εχθες για πρωτη φορα επιτελους το στρουμφακι κλωτσισε τον μπαμπα του!!!μεχρι τωρα καθε φορα που εβαζε το χερι ο Γ. σταματουσε το σκατο,αλλα χθες ηταν η στιγμη!!κλασσικα ο Γ. συγκινηθηκε,επαθε σοκ κ ελεγε ολη την ωρα ο γιος μου με βαρεσε,πω πω τι δυναμη εχει αυτο το παιδι χαχαχαχα!!!

Πάνες ακράτειας του πήρες του ευτυχή πατερούλη??????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Τι ωραία μέρα που είναι σήμερα!Επιτέλους μύρισε άνοιξη!

Αφροδιτάκι έφαγα μια φλασιά και θυμήθηκα αυτό με τα πόδια το είχα πάθει κάποτε.Τελικά με πείραζαν τα παπούτσια-αθλητικά παρακαλω-δεν ξέρω γιατί.Μόλις σταμάτησα να φοράω το συγκεκριμένο ζευγάρι ήμουν πάλι μια χαρά.

Αννα μου τι ωραία!Φαντάζομαι συγκίνηση ο άντρας σου!Φιλιά στο στρουμφάκι!

Φαιη δεν χρειάζεται να δώσεις πολλά!Μην παρεις μεγάλα λουλούδια.Στη λαική πουλάνε μικρά εποχιακά φυτά μέχρι 50 λεπτά!Μεταφύτευσέ τα,φρόντισέ τα και θα δεις πόσο γρήγορα θα αναπτυχθούν!!!!!

Εμείς με τον άντρα μου τον τελευταίο καιρό έχουμε χαθεί τελείως! Το μυαλό του είναι μόνο στα οικονομικά και δεν έχει όρεξη για τίποτα άλλο.Ευχομαι να περάσει κάποια στιγμή αυτή η φάση γιατί με είχε καλομαθημένη,με τις εκπλήξεις του και τώρα μου κακοφαίνεται πάαααρα πολύ!

Επίσης μπορείτε να μου πείτε πως στο καλό κοιμήζεται τα πιτσιρίκια τόσο νωρίς?Εμάς αν δεν πάει τουλάχιστον 11.30 δεν υπάρχει περίπτωση να πάει για ύπνο ο μικρός.

Σήμερα λέω να κάνω αυγά τηγανιτά και καμιά σπανακόπιτα!

Αχ Καντυ τι μου κάνεις με την Κρήτη.Μαζί με Κύπρο είναι ο μεγάλος μου καημός.Είχα κλείσει να πάμε το Πασχα του 08 και Μεγάλη Δευτέρα έμαθα πως είμαι εγκυος και τ'ακυρώσαμε όλα.Φοβομουν να ταξιδέψω.

Σμαρτάκι μου είσαι καλύτερα?


Link to comment
Share on other sites

Αχ Καντυ τι μου κάνεις με την Κρήτη.Μαζί με Κύπρο είναι ο μεγάλος μου καημός.Είχα κλείσει να πάμε το Πασχα του 08 και Μεγάλη Δευτέρα έμαθα πως είμαι εγκυος και τ'ακυρώσαμε όλα.Φοβομουν να ταξιδέψω.

Κύπρο φούμπι είχα πάει το 2000 και επέστρεψα καταενθουσιασμένη! Υποσχέθηκα στον εαυτό μου πως θα το επεναλάβω κάποια στιγμή αυτό το ταξίδι! Κρήτη έχω πάει 2 φορές οπότε μου έφυγε ο καημός! Ωραίο μέρος και η Κρήτη!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...