Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Angot είπε:

      δεν είναι απαραίτητα πάνω από 1 ! δεν ξέρω αν έχεις παρακολουθήσει γενικά πιο παλιά το φόρουμ αλλά ειχα κάνει  χοριακη με 3ων ημερών έμβρυα 12η ημέρα και ειχα 3700 με 1 μωράκι!  θα δεις στην επόμενη μέτρηση την αύξηση που θα έχεις .. από κει θα καταλάβεις! με το καλό εύχομαι το / τα μωράκι-α σου ! 

      εμένα με βοηθούσε πολύ το μαρούλι ! καλα πλυμένο εννοείται!

      αχαχαχαχ θα με σκάσεις! 

      είσαι  πολυ  οριακα κορίτσι μ! να είσαι επιφυλακτική , πιστευω θα σου έδειχνε. βλαστοκυστες είχες βάλει; ποιο τεστ εκανες;

      μέχρι να γεννήσεις πονάκια ελαφρια θα έχεις ! από την εμπειρία μ αν αυξάνονται οι πόνοι όσο περνάει ο καιρός σημαίνει πως χρειάζεσαι ξεκούραση! 

      @Supergirl87 έχει δίκιο η μαια Λινα , ειχα φλεγμονή , εκανα 2 αποτυχημένες μεταφορές! μόλις πήρα αντιβίωση και προβιοτικά έμεινα έγκυος ! Να τι ψάξεις 

      επειδή όπως ξέρεις εχω  και γω  πρόωρο μωράκι άσχετα τλκ αν δεν μπήκαμε  το έψαξα αρκετά ! μπορεί να πάει από 100-300 περίπου το μωρο. Εξαρτάται σε ποια από τις 3 μονάδες είναι! επισης ακόμα και δίδυμα μωράκια να είναι δε σημαίνει ότι θα μπουν και τα 2 μωρά , μπορεί να μην μπει κ κανένα! του αδελφού μ δεν μπήκε κανένα 36η γέννησε! μιας κοπέλα μα που νοσηλευόμαστε μαζί γέννησε 35η και μπήκε το ένα της μωράκι! μην τα σκέφτεσαι από τώρα αυτά και αγχώνεσαι . Για το θεό δλδ τι έκατσε και σου είπε ο χριστιανός! 

      @Angot Σ ευχαριστω για την απάντηση,εννοείται πως θα το ψάξω..Είναι κρίμα  να μεταφέρω τις βλαστοκυστες πάλι έτσι χωρίς να έχω κάνει το κάτι παραπάνω..

      πρίν από 1 λεπτό , Supergirl87 είπε:

      @Angot Σ ευχαριστω για την απάντηση,εννοείται πως θα το ψάξω..Είναι κρίμα  να μεταφέρω τις βλαστοκυστες πάλι έτσι χωρίς να έχω κάνει το κάτι παραπάνω..

      Αχ μάλλον αλλού απάντησα….Ευτυχώς που σε ταγκαρα..

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

κορίτσια μήπως ξέρει καμιά πως στο καλό βγαίνουν τα υπολείμματα από τα αυτοκόλητα?

σήμερα στη βόλτα μάζεψα θαλασσόξυλα και ξεκίνησα να φτιάχνω αυτό τον καθρέφτη

αλλά δεν βγαίνει με τίποτα το αυτοκόλλητο που είχε πάνω.:-(προσπάθησα με βρεγμένο πανί και μετά με καθαριστικό τζαμιών αλλά τζίφος.είναι αυτό που φαίνεται σαν γραμμή .

θα τα καταφέρω να το βγάλω ή να τον παρατήσω?

Με οινόπνευμα θα βγει πολύ εύκολα η κόλλα. Μπράβο για τις καλλιτεχνικές σου επιδόσεις, είναι πολύ ωραίο το καθρεφτάκι σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

εβίρι μου ήξερα πως θα με ξελασπώσεις. πάω να δοκιμάσω γιατί ήμουν έτοιμη να τα παρατήσω.έχει δουλίτσα ακόμη αλλά τουλάχιστον να ξέρω πως δεν το κάνω τζάμπα!Ευχαριστώ!


Link to comment
Share on other sites

άη μαρή δουλευόμαστε και μεταξύ μας τώρα?:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:απλά το κάνω γιατί με χαλαρώνει!

καθόλου δεν σε δουλεύω

σε θαυμάζω γιατί εμένα τα χέρια μου δεν πιάνουν

είτε δεν το προσπάθησα

γιατί να σε δουλεύω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καθόλου δεν σε δουλεύω

σε θαυμάζω γιατί εμένα τα χέρια μου δεν πιάνουν

είτε δεν το προσπάθησα

γιατί να σε δουλεύω;

μάλλον δεν το επιχείρησες.το συστήνω σαν μέθοδο αποσυμπίεσης.δεν είναι ανάγκη να κάνουμε αριστουργήματα.

μόνο που ασχολείσαι με κάτι δημιουργικό ξεφεύγει το μυαλό και ανεβαίνει το ηθικό.

Το ίδιο συμβαίνει πιστεύω και με την μαγειρική γι'αύτο αρέσει στους περισσότερους ,αν δεν πρέπει να το κάνεις σαν αγγαρεία.

Εγώ στεναχωριέμαι μόνο που πολύ σπάνια βρίσκω πια χρόνο.Αν και κάποιες φορές βάζω και το πιτσιρίκι να "βοηθαέι" και ξετρελλαίνεται!


Link to comment
Share on other sites

καλά αυτό με τα μωρουδίστικα ρούχα το είπε η πεθερά της στην αδερφή μου.δλδ γιατί τα πλένουμε και τα σιδερώνουμε αφού είναι καινούρια.Κόντεψε να λιποθυμήσει η καημένη η αδερφή μου!!!

ΑΡΑ δεν τα λένε μόνο οι Αγγλίδες αυτά, ε; :lol:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν το επιχείρησες.το συστήνω σαν μέθοδο αποσυμπίεσης.δεν είναι ανάγκη να κάνουμε αριστουργήματα.

μόνο που ασχολείσαι με κάτι δημιουργικό ξεφεύγει το μυαλό και ανεβαίνει το ηθικό.

Το ίδιο συμβαίνει πιστεύω και με την μαγειρική γι'αύτο αρέσει στους περισσότερους ,αν δεν πρέπει να το κάνεις σαν αγγαρεία.

Εγώ στεναχωριέμαι μόνο που πολύ σπάνια βρίσκω πια χρόνο.Αν και κάποιες φορές βάζω και το πιτσιρίκι να "βοηθαέι" και ξετρελλαίνεται!

Μπαααα γούστα είναι αυτά. Εγώ ούτε με τις χειροτεχνίες ούτε με τη μαγειρική αποσυμπιέζομαι. Αυτό που με χαλαρώνει αφάνταστα είναι η ζαχαροπλαστική. Δυστυχώς :rolleyes:

Για τον καθρέφτη, δοκίμασε οινόπνευμα ή πολύ ζεστό νερό.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα γούστα είναι αυτά. Εγώ ούτε με τις χειροτεχνίες ούτε με τη μαγειρική αποσυμπιέζομαι. Αυτό που με χαλαρώνει αφάνταστα είναι η ζαχαροπλαστική. Δυστυχώς :rolleyes:

Για τον καθρέφτη, δοκίμασε οινόπνευμα ή πολύ ζεστό νερό.

Ki εγω κοριτσια με μαγειρικη χαλαρωνω...αλλα μ αρεσει πολυ το μακιγιαζ, κανω μεικ οβερς σ ολες τις φιλες μου..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη συνεχεια γλυκια μου.

Και μην ξεχνας μια υποσχεση!!!!!!

Δεν ξεχνώ ποτέ!! Ας όψεται... του κουτρούλη ο γάμος!!:lol::lol::rolleyes::rolleyes:

Πολύ σύντομα, θα είμαι συνεπής!!:cool:

Αααα, για το διάβασμα που λέγαμε : Μια ώρα λιγότερη, ύπνο-ίντερνετ-δουλειές-τηλεόραση-κ.λ.π. και (ξανα)μπαίνεις στον μαγικό κόσμο!!

Λοιπόν, κλείνω τα πάντα και πάω για ΥΠΝΟ!!!!!!!:D

Φιλιά σε όλες σας!!

υ.γ. Μετά τις 12 θα συζητήσετε για... τον απαγορευμένο καρπό?:mrgreen:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξεχνώ ποτέ!! Ας όψεται... του κουτρούλη ο γάμος!!:lol::lol::rolleyes::rolleyes:

Πολύ σύντομα, θα είμαι συνεπής!!:cool:

Αααα, για το διάβασμα που λέγαμε : Μια ώρα λιγότερη, ύπνο-ίντερνετ-δουλειές-τηλεόραση-κ.λ.π. και (ξανα)μπαίνεις στον μαγικό κόσμο!!

Λοιπόν, κλείνω τα πάντα και πάω για ΥΠΝΟ!!!!!!!:D

Φιλιά σε όλες σας!!

υ.γ. Μετά τις 12 θα συζητήσετε για... τον απαγορευμένο καρπό?:mrgreen:

Ζωπ , συζηταμε και τωρα αν θελεις ;) Κ μιας και τ ανεφερες θελω να παω να παρω σεξυ αλλα και ανετα εσωρουχα, διοτι αυτα που εχω ειναι ειτε σεξυ (αβολα), ειτε ανετα (οχι ερωτικα)...απο που να παω? Τι μαρκα λετε ειναι καλη?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα γούστα είναι αυτά. Εγώ ούτε με τις χειροτεχνίες ούτε με τη μαγειρική αποσυμπιέζομαι. Αυτό που με χαλαρώνει αφάνταστα είναι η ζαχαροπλαστική. Δυστυχώς :rolleyes:

Για τον καθρέφτη, δοκίμασε οινόπνευμα ή πολύ ζεστό νερό.

κι εμένα η ζαχαροπλαστική μου αρέσει αφάνταστα!

Ki εγω κοριτσια με μαγειρικη χαλαρωνω...αλλα μ αρεσει πολυ το μακιγιαζ, κανω μεικ οβερς σ ολες τις φιλες μου..

τι κρίμα να μένεις τόσο μακριά!

Δεν ξεχνώ ποτέ!! Ας όψεται... του κουτρούλη ο γάμος!!:lol::lol::rolleyes::rolleyes:

Πολύ σύντομα, θα είμαι συνεπής!!:cool:

εγώ πειράζει που δεν κατάλαβα?:confused::confused::confused:

Αααα, για το διάβασμα που λέγαμε : Μια ώρα λιγότερη, ύπνο-ίντερνετ-δουλειές-τηλεόραση-κ.λ.π. και (ξανα)μπαίνεις στον μαγικό κόσμο!!

Λοιπόν, κλείνω τα πάντα και πάω για ΥΠΝΟ!!!!!!!:D

Φιλιά σε όλες σας!!

υ.γ. Μετά τις 12 θα συζητήσετε για... τον απαγορευμένο καρπό?:mrgreen:

σωστή ζωπ αλλά γμτ είναι και το οικονομικό στη μέση:(και δεν έχουμε και δανειστική της προκοπής...στο Λουλουδιστάν την είχα ξεπατώσει!:D


Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...καλε ουτε μηχανες να ειχατε....γραφετε γραφετε!ουφ.ρε κοριτσια εκει που ειπα οτι οκ περασε η γριπη σημερα με πιανει ενα συναχι ξανα...αλλο πραγμα.κουραστικα!σημερα φαγαμε μακαρονια και γιατι προσεχα τα μωρα και δεν προλΑΒα πηρα μια σαλτσα απο αυτεσ τις ετοιμεσ σε σκονη που ειναι.δεν εχω φαει πιο αθλια μακαρονια στην ζωη μου.χαλια ηταν.για αυριο εκανα φακιεσ και ρε κοριτσια αν εχετε το Θεο σας μου βγαλανε ασπρες ουριτσες:lol:σαν φυτρες!αν ειναι δυνατον.τις πεταξα και νευριασα κι απο πανω.αμα πια...παω να διαβασω οσο αντεξω...

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα φτιαχνω τυρι.πηρα απο κτηνοτροφο 4 λιτρα γαλα εκανα την διαδικασια οπως για το γιαουρτι και το εβαλα στο πανι το λευκο που βαζουν τα τυρια να στραγγιξουν.θα το αφησω 6 μερες και μετα θα το παρω θα το κοψω και θα το αλατισω.αλλα ειναι πολυ καλο!σαν πεπονι ασπρο...ολοστρογγυλο...θα σας πω εντυπωσεισ οταν γινει...

Link to comment
Share on other sites

Ki εγω κοριτσια με μαγειρικη χαλαρωνω...αλλα μ αρεσει πολυ το μακιγιαζ, κανω μεικ οβερς σ ολες τις φιλες μου..

Εμένα πάλι με χαλαρώνει αφάνταστα να με μακιγιάρουν. Μήπως να κάναμε κοννέ;;; :lol:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...