Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, ZetaK είπε:

      Ναι το ξέρω πως είναι ρίσκο ! Αλλά λογικά Δευτέρα θα βγουν κλείνουν 20 μέρες απλά μεσολαβεί το Σαββατοκύριακο!  Στο πρώτο μικροβιωμα βγήκε 8 το ποσοστό ! Έκανα έπειτα αγωγή 50 μέρες και επειδή δεν ήθελα να κάνω δεύτερη φορά εξέταση πήγα μετά για έμβρυο μεταφορά δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα θετικό!  Ο γιατρός μου σύστησε να κάνουμε ξανά την εξέταση για να βεβαιωθούμε πως έστω έχει ανεβεί διότι πιστεύει πως είναι η αιτία αυτή! Παράλληλα έχω ξεκινήσει ξανά προβιοτικά! 

      Έχεις πάρει και αντιβίωση όμως φαντάζομαι. Και επίσης αν πέφτει η περίοδος σου πριν τα αποτελέσματα εγώ τουλάχιστον με τον γιατρό ξεκινούσαμε την διαδικασία με τα cyclacur (ξέροντας βέβαια ότι το πολύ σε 5 μέρες θα έχω τα αποτελέσματα από το μικροβιωμα) και ανάλογα αν ήταν καλό συνεχίζαμε αλλιώς σταματούσαμε. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Τα μικρόβια (ή όπως και να τα ονομάσουμε: σκόνη, βρωμιές) που μένουν πάνω στα ρούχα προέρχονται από το περιβάλλον, όταν απλώνουμε τα ρούχα έξω στο σχοινί της βεράντας. Αν τα βγάλουμε από το πλυντήριο και μετά από το στεγνωτήριο, δεν έρχονται σε επαφή με σκόνες, τουλάχιστον, από το περιβάλλον. Σ' αυτό αναφερόμουν.

μπα ο γιατρος που σας ελεγα μου ειπε αν τα διατηρεις μετα το σιδερο σε αποστειρωμενο περιβαλλον τοτε παω πασο αλλιως η σκονη ειναι παντου...

βρε τρωμε τετοια μολυνση απο παντου,στα ρουχα θα γλυτωσουμε...αλλα ειπαμε κ εγω τα εσωρουχα δεν μπορω αν δεν τα σιδερωσω......μανα μανουλα μαμα:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Επειδη πριν βιαζομουνα να παω να ταισω θησαυρουλη,δεν εγραψα τι τρομε σημερα.

Λοιπον εκανα χθες μπατζινα και πιτσακαι με αυγο-φετα-γραβιερα...

και ενα κεικ πορτοκαλιου με σοκολατα!!!!!!!

Ειχα χαρα που ερχετε η μανουλα σημερα και εφτιαξα απο ολα να την ευχαριστησω..:P

Για φαγητο θα τηγανισω πατατες τηγανιτες και καλαμαρακια τηγανιτα.

Εχω και 2 μεριδες απο χθες μακαρονια με σαλτσα με τονο,μια χαρα θα σαβουριασουμε!!!!!

Παντως κοριτσακια,αυτο που κανουν καποιες μανουλες εδω μεσα,το κανω κι εγω.

Σηκωνω δλδ καποιον που καθετε στον καναπε για να στρωσω το ριχταρι!!!!!

Ευτυχως εχω τακτ και δεν το κανω στους φιλοξενουμενους,αλλα στον καλο μου-μαμα-αδερφη..κτλ το κανω.

Ειμαι λιγο υστερω ειναι η αληθεια με καποιες δουλειες....

Πχ ξεσκονιζω καθε μερα,σφουγγαριζω και σκουπιζω μερα παρα μερα....

Θυμαμαι μικρη,την μανα μου να κανειθ ετσι....αλλα αυτη ειχε τρελο κολλημα με το σφουγγαρισμα.

Με εβαζε,θυμαμαι,2 και 3 φορες να κανω το πατωμα,αν δεν τις αρεσε!!!!!!

Κια τελικα τις εμοιασα...και η αδερφη μου επισεις!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πριν βιαζομουνα να παω να ταισω θησαυρουλη,δεν εγραψα τι τρομε σημερα.

Λοιπον εκανα χθες μπατζινα και πιτσακαι με αυγο-φετα-γραβιερα...

και ενα κεικ πορτοκαλιου με σοκολατα!!!!!!!

Ειχα χαρα που ερχετε η μανουλα σημερα και εφτιαξα απο ολα να την ευχαριστησω..:P

Για φαγητο θα τηγανισω πατατες τηγανιτες και καλαμαρακια τηγανιτα.

Εχω και 2 μεριδες απο χθες μακαρονια με σαλτσα με τονο,μια χαρα θα σαβουριασουμε!!!!!

Παντως κοριτσακια,αυτο που κανουν καποιες μανουλες εδω μεσα,το κανω κι εγω.

Σηκωνω δλδ καποιον που καθετε στον καναπε για να στρωσω το ριχταρι!!!!!

Ευτυχως εχω τακτ και δεν το κανω στους φιλοξενουμενους,αλλα στον καλο μου-μαμα-αδερφη..κτλ το κανω.

Ειμαι λιγο υστερω ειναι η αληθεια με καποιες δουλειες....

Πχ ξεσκονιζω καθε μερα,σφουγγαριζω και σκουπιζω μερα παρα μερα....

Θυμαμαι μικρη,την μανα μου να κανειθ ετσι....αλλα αυτη ειχε τρελο κολλημα με το σφουγγαρισμα.

Με εβαζε,θυμαμαι,2 και 3 φορες να κανω το πατωμα,αν δεν τις αρεσε!!!!!!

Κια τελικα τις εμοιασα...και η αδερφη μου επισεις!!!!!!

βρε παρτε το χαμπαρι ειμαστε κορες των μαμαδων μας,κ ετσι θα γινουν κ τα δικα μας παιδια!

πχ να σας πω ενα κολλημα που εχω,που το συζητουσα με μια φιλη μου κ μου ελεγε οτι ειμαι τρελλη,λοιπον καλτσες κ τζιν με εσωρουχα κ πιτζαμεμες δεν ανακατευω ποτε,ουτε στο πλυντηριο ουτε στο καλαθι για τα απλυτα.ε αυτο μου το περασε η μανα μου,αντε τωρα να το αλλαξω χαχαχαχα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Για "σέρβις" και εμβόλια μας βλέπει νοσοκόμα. Για αρρώστειες πάμε στον γενικό γιατρό και ο Θεός βοηθός. Για επείγοντα, στο νοσοκομείο.

Αμαν, δηλαδή δεν υπάρχει γιατρός που να ξέρει το ιστορικό του παιδιού? Πρέπει μονίμως να αναφέρετε τυχόν αλλεργίες κλπ? Δεν μου αρέσει καθόλου αυτό το σύστημα!

Και το καλυτερο;Αυριο το μεσημερι θα ειναι εδω η μανουλα μου!!!!!!!!!

Γιεεεεεεες!!!!!!!!

Με το καλό να την δεχτείς!

Πήγαμε να δούμε την παρέλαση και περάσαμε λίγες ώρες ευχάριστα. Είδαμε κάμποσα θέματα μασκαράδων. Βέβαια, το συμπέρασμά μου είναι ότι δεν υπήρχε ποικιλία. Όλα τα θέματα έμοιαζαν μεταξύ τους, δηλαδή όλα ήταν γύρω-γύρω από μάγισσες, ζόμπι, δύσμορφους και αιμοδιψείς ανθρώπους, και στο τσακίρ κέφι είχε κάποιες ομάδες με μαζορέτες, με αθλητικές ομάδες, φιλαρμονικές μασκαρεμένες, και μόνο μία ομάδα με λίγους κλόουν. Αρκετές ομάδες πετούσαν καραμέλες στον κόσμο και κάποιοι απ' αυτούς, κυρίως αυτοί που ήταν ντυμένοι μάγισσες, πείραζαν τους θεατές (έπαιρναν τα κοκαλάκια από τις γυναίκες, τις έπαιρναν αγκαλιά σαν τσουβάλια στον ώμο, έβαφαν με κραγιόν καρδούλες και σχήματα στα μάγουλα και στις μύτες μας, ζητούσαν να τους βγάλουμε φωτογραφία με τα παιδιά μας και γενικά έκαναν πλάκα με τον κόσμο).

Το κακό είναι ότι μάλλον πήγαμε αρκετά νωρίς, γιατί η οικογένεια με την οποία συναντηθήκαμε δεν ήξεραν καλά τι ώρα ξεκινάει η παρέλαση, έτσι φτάσαμε μία ώρα νωρίτερα και μας έφαγε η ορθοστασία και το κρύο. Στο τέλος, δεν ένιωθα τα δάχτυλα των ποδιών μου και τα χέρια μου.

Τουλάχιστον όμως, είδαμε πώς είναι η αποκριάτικη παρέλαση στη Στουτγκάρδη.

Τουλάχιστον ήταν όμορφα αν και δεν υπήρχε ιδιαίτερη φαντασία από ότι μας περιγράφεις.

Όσο ζει κανείς μαθαίνει. Κορίτσια αυτά που λέτε δεν τα γνώριζα και τα διαβάζω με πολύ ενδιαφέρον. Πάντως ο άντρας μου μου λέει ότι όταν ένα ζώο αργοπεθαίνει, αντί να κάνει καλό στον ανθρώπινο οργανισμό με το κρέας που θα φαγωθεί, κάνει κακό γιατί ανεβάζει τοξίνες λόγω του στρες που παθαίνει την ώρα του αργού θανάτου. Γι' αυτό στην Ελλάδα κοιτάνε οι σφαγείς να είναι όσο το δυνατόν πιο σύντομος ο θάνατος ενός ζώου για να μη στρεσαριστεί και ανεβάσει τοξίνες.

Έτσι ακριβώς είναι Εβιράκι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Τα μικρόβια (ή όπως και να τα ονομάσουμε: σκόνη, βρωμιές) που μένουν πάνω στα ρούχα προέρχονται από το περιβάλλον, όταν απλώνουμε τα ρούχα έξω στο σχοινί της βεράντας. Αν τα βγάλουμε από το πλυντήριο και μετά από το στεγνωτήριο, δεν έρχονται σε επαφή με σκόνες, τουλάχιστον, από το περιβάλλον. Σ' αυτό αναφερόμουν.

Ετσι ειναι....

Εγω ακομα κι οταν απλωνω εξω,καλοκαιρι συνηθως,παντα μετα τα βαζω σε ενα προγραμμα στο στεγνωτηριο για αποστειρωση και μονο.

θα γεννούσα το παιδί μου κ θα του φορουσα ρουχαλάκια που δεν έχουν πλυθεί; γιατί; τί κερδίζω έτσι; χρόνο;

αλλεργία δεν παθαίνεις κάθε φορά που θα έρθεις σε επαφή με αλλεργιογόνα.

!

Συμφωνω απολυτως.

Εγω δεν εχω φορεσει μεχρι αημερα ρουχο καινουργιο στον θησαυρο μου,που να μην το εχω πλυνει πρωτα!!!!!!!!Κια τα δικα μας επισεις!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε παρτε το χαμπαρι ειμαστε κορες των μαμαδων μας,κ ετσι θα γινουν κ τα δικα μας παιδια!

πχ να σας πω ενα κολλημα που εχω,που το συζητουσα με μια φιλη μου κ μου ελεγε οτι ειμαι τρελλη,λοιπον καλτσες κ τζιν με εσωρουχα κ πιτζαμεμες δεν ανακατευω ποτε,ουτε στο πλυντηριο ουτε στο καλαθι για τα απλυτα.ε αυτο μου το περασε η μανα μου,αντε τωρα να το αλλαξω χαχαχαχα!

Γιατι ομως;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

φιλικά. μην είσαι απόλυτη. θα σε διευκολύνει στη ζωή σου!

σου μιλάω έτσι γιατί σε νιώθω!

Fefi μου, χωρίς παρεξήγηση, δεν με νιώθεις καθόλου. Άσε που μου μιλάς λες και είμαι κοριτσάκι (και δεν είμαι πια....) αχ βαχ :oops:

Μάλλον δεν εξήγησα καλά τι εννοώ. Δεν πιστέυω σε καμία περίπτωση ότι το σαπούνι καθαρίζει καλύτερα από τα μοντέρνα απορρυπαντικά. Όσο για το ότι καθαρίζει καλύτερα το κρύο νερό (γιατί όταν πλένεις σε σκάφη ή σε ποτάμι, πάντα με κρύο νερό πλένεις) αυτό δεν έχει καμία λογική. Επειδή έχω πλύνει άπειρες φορές με σαπούνι σε σκάφη, πώς να το πω, τα ρούχα δεν καθαρίζουν με τίποτα. Θέλουν τρίψιμο και ξανά τρίψιμο και στο τέλος πάντα μένουν πάνω λεκέδες, σημάδι ότι οι βρωμιές δεν έχουν φύγει. Όταν πλένεις στο πλυντήριο, αυτό το πρόβλημα δεν το έχεις ή δεν θα πρέπει να το έχεις εφόσον πλένεις σε κανονική θερμοκρασία με κατάλληλο απορρυπαντικό.

Αν το μπαλκόνι μου μαύριζε από τα καυσαέρια, σε καμία περίπτωση δεν θα άπλωνα ρούχα έξω. Θα τα άπλωνα μέσα στο σπίτι σε απλώστρα. Δεν θα περίμενα από το σίδερο να αφαιρέσει μαυρίλες.

Δεν έχω δει πουθενά, σε κανένα βιβλίο ή μελέτη ή έρευνα και δεν μου έχει πει ποτέ γιατρός ότι σε φυσιολογικές συνθήκες η επαφή με τη σκόνη του περιβάλλοντος είναι επικίνδυνη. Ξαναλέω ότι δεν μιλάω για περιπτώσεις που στα 5 μέτρα από το μπαλκόνι σου περνάνε φορτηγά ή που έχει κάποιος μια σπάνια δερματική πάθηση ή κάτι ανάλογο. Μιλάμε για φυσιολογικές περιπτώσεις.

Γυναικολόγος δεν μου έχει πει ποτέ να σιδερώνω εσώρουχο από μέσα. Παραμένω υγιέστατη. Και άντε να υποθέσουμε ότι αποστειρώνεις το κυλοτάκι σου με το σιδέρωμα. Στο συρτάρι που το βάζεις, δεν έρχεται σε επαφή με άλλα ρούχα που έχουν έρθει σε επαφή με το περιβάλλον; Κάθε φορά που πας τουαλέτα, που ντύνεσαι, που πιάνεις τα ρούχα σου, τα χέρια σου είναι αποστειρωμένα; Μήπως τα σερβιετάκια ή οι σερβιέτες που βάζουμε είναι αποστειρωμένες; Ούτε για αστείο.

Δεν ξέρω, εμένα όλα αυτά μου φαίνονται υπερβολές και μισαλήθειες. Ο καθένας όπως βολεύεται βέβαια, απλά κουβέντα κάνουμε. Φιλικά πάντα :-)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ομως;

χαχαχαχαχα γιατι ετσι μας το κολλησε η μανα μου!μου ελεγε καλτσες με βρακια ποτε,κ τζιν επισης,οποτε εμεινε,εγραψε στον εγκεφαλο μου κ δεν αλλαζει :tongue::tongue::tongue::tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

βρε παρτε το χαμπαρι ειμαστε κορες των μαμαδων μας,κ ετσι θα γινουν κ τα δικα μας παιδια!

πχ να σας πω ενα κολλημα που εχω,που το συζητουσα με μια φιλη μου κ μου ελεγε οτι ειμαι τρελλη,λοιπον καλτσες κ τζιν με εσωρουχα κ πιτζαμεμες δεν ανακατευω ποτε,ουτε στο πλυντηριο ουτε στο καλαθι για τα απλυτα.ε αυτο μου το περασε η μανα μου,αντε τωρα να το αλλαξω χαχαχαχα!

Άμα ο γιος μου γίνει σαν τη μάνα μου, θα σκοτωθώ λέμε!!!! :lol:

Στο πλυντήριο ούτε κι εγώ τα ανακατεύω, γιατί μπαίνουν σε διαφορετικά προγράμματα, αλλά στο καλάθι για τα άπλυτα γιατί να μην ανακατωθούν; Το εσώρουχο δεν ακουμπάει στο τζην όταν το φοράς;;;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Άμα ο γιος μου γίνει σαν τη μάνα μου, θα σκοτωθώ λέμε!!!! :lol:

Στο πλυντήριο ούτε κι εγώ τα ανακατεύω, γιατί μπαίνουν σε διαφορετικά προγράμματα, αλλά στο καλάθι για τα άπλυτα γιατί να μην ανακατωθούν; Το εσώρουχο δεν ακουμπάει στο τζην όταν το φοράς;;;

βρε μην ψαχνετε λογικη,δεν υπαρχει χαχαχαχαχα!ειναι κολλημα λεμε:tongue::tongue::tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αμαν, δηλαδή δεν υπάρχει γιατρός που να ξέρει το ιστορικό του παιδιού? Πρέπει μονίμως να αναφέρετε τυχόν αλλεργίες κλπ? Δεν μου αρέσει καθόλου αυτό το σύστημα!

Όχι δεν υπάρχει, και αυτό είναι ένα πρόβλημα γενικότερα. Βέβαια υποτίθεται ότι σημειώνουν στο κομπιούτερ όλα τα σχετικά (αλλεργίες, ιστορικό) αλλά αν τα σημειώνουν σωστά ή αν τα διαβάζουν σωστά, ένας θεός ξέρει. Το μεγαλύτερο θέμα για μένα είναι ότι δεν παρακολουθεί τα παιδιά γιατρός με ειδικές γνώσεις και δεν γίνεται κανενός είδους πρόληψη εκτός από τον εμβολιασμό.

Ούτε γυναικολόγος παρακολουθεί τις γυναίκες. Όλα τα κάνουν οι νοσοκόμες και ο γενικός γιατρός.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σιδερώνω τα πάντα και εννοείται δεν φοράμε ρούχα που προηγουμένως δεν έχουμε πλύνει.Μία γνωστή μου που δούλευε παλαιότερα σε βιοτεχνία με παιδικά ρούχα μου είχε πει πως ψήκάζαν τα ρούχα με εντομοκτόνα για να μην πηγαίνουν τα ποντικια στις αποθήκες:!:

Οσον αφορά το σίδερο δεν το κάνω για απολύμανση αλλά γιατί μου αρέσει πολύ η αίσθηση του φρεσκοσιδερωμένου!:wink:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι παμφάγο -φαίνεται ε ????- δλδ αρνάκι στον φούρνο με πατατούλες... και να είναι ψημένο σε ξυλόφουρνο, στο χωριό, ή φρικασέ με μπόλικο λεμονάκι ... τί λες τώρα ?????

Μεταξία μου άνοιξες την όρεξη και πλησιάζει και η ώρα του φαγητού!

και μιας και γράφετε για τέτοια νόστιμα φαγητά... τί μου ήρθε εμένα τώρα πουρνό πουρνό ... γαμοπίλαφο !!! Με στάκα !!! Έχετε πάει σε Κρητικό γάμο να φάτε ???? Με μπόλικο πιπέρι αχνιστό αχνιστό ??? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ λέμε !!! Γεια και χαρά σου Μάνα Κρήτη !!!

Εχω φάει Μεταξία και γιανα είμαι ειλικρινής δεν τρελάθηκα! Βέβαια μπορεί και να μην ήταν κολομαγειρεμένο, δεν ξέρω....

Φιλάκια σε όλες !

Έχω απλώσει ρούχα -3 πλυντήρια εις τον αριθμό- και δεν βλέπω να στεγνώνουν μέχρι το βράδυ... αν ναι, θα σιδερώσω... και σιδερώνω ΤΑ ΠΑΝΤΑ... και ναι, θαυμάζω όσες γυναίκες μπορούν να μην το κάνουν.. μου φαίνεται αδιανόητο... απλά... η μάνα μου φταίει τώρα που το σκέφτομαι...

Αμαρτίες γονέων παιδεύουσι τέκνα!!!!!

Φεφος αδερφός περιστέρη...όβερ!!

Αλλά σιγά μην του περάσει

Του περιστερη εννοώ

Τα σιδερώνω όλα εκτός από τις κάλτσες

Του μικρού αρχικά τις σιδέρωνα πλέον όχι

Το σιδέρωμα είναι η πιο αγαπημένη μου δουλειά

Είναι καθαριότητα,υγεία,τάξη

Απορώ πώς μπορούν κάποιες να μην σιδερώνουν

Αμα το σεντόνι που πέφτω να κοιμηθω δεν είναι σιδερωμένο,δεν μπορώ!!

Ε ναι

Σε αυτό το θεμα είμαι άρρωστη

Να σου στείλω 2-3 πλυντήρια ασιδερώτα που έχω????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

βρε μην ψαχνετε λογικη,δεν υπαρχει χαχαχαχαχα!ειναι κολλημα λεμε:tongue::tongue::tongue:

Όλοι δικαιούνται να έχουν κολλήματα. Δεν αντιλέγουμε :lol:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...