Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, ZetaK είπε:

      Ναι το ξέρω πως είναι ρίσκο ! Αλλά λογικά Δευτέρα θα βγουν κλείνουν 20 μέρες απλά μεσολαβεί το Σαββατοκύριακο!  Στο πρώτο μικροβιωμα βγήκε 8 το ποσοστό ! Έκανα έπειτα αγωγή 50 μέρες και επειδή δεν ήθελα να κάνω δεύτερη φορά εξέταση πήγα μετά για έμβρυο μεταφορά δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα θετικό!  Ο γιατρός μου σύστησε να κάνουμε ξανά την εξέταση για να βεβαιωθούμε πως έστω έχει ανεβεί διότι πιστεύει πως είναι η αιτία αυτή! Παράλληλα έχω ξεκινήσει ξανά προβιοτικά! 

      Έχεις πάρει και αντιβίωση όμως φαντάζομαι. Και επίσης αν πέφτει η περίοδος σου πριν τα αποτελέσματα εγώ τουλάχιστον με τον γιατρό ξεκινούσαμε την διαδικασία με τα cyclacur (ξέροντας βέβαια ότι το πολύ σε 5 μέρες θα έχω τα αποτελέσματα από το μικροβιωμα) και ανάλογα αν ήταν καλό συνεχίζαμε αλλιώς σταματούσαμε. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

εμενα παλι γιατι ολα μου αρεσουν:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Και μένα με τρελα!!

Το σχόλιο περί χοληστερίνης πάει στο ότι κάθε άλλο παρα νηστεία πείνας είναι

Τι είπες τώρα! Έχω μια φίλη πολύ θρησκευόμενη, που δεν ακουμπάει κρέας σε περίοδο νηστείας. Μια φορά είχε έρθει σπίτι μας και παραγγείλαμε πίτσα, την Greek lover's που νόμιζα ότι δεν έχει κρέας, αλλά τελικά είχε πεπερόνι. Της είπαμε να βγάλει τα πεπερόνι και να φάει τα λαχανικά, αλλά δεν δεχόταν με τίποτα, λόγω νηστείας. Έφαγε μόνο σαλάτα.

Την άλλη μέρα μου έστειλε μύνημα ότι είχε πάει για φαγητό με την κουμπάρα της και είχαν φάει καλαμαράκια και μια "απίστευτη αστακομακαρονάδα". Εμ βέβαια, έτσι κάνω κι εγώ νηστεία :lol:

Κι εγώ!Κι εγώ!όλο τον χρόνο αμα λάχει

και να οι χαλβάδες-800 θερμίδες το κομμάτι-και να τα ψωμιά και οι ταραμοσαλάτες

και να τα πατατάκια

και να κάτι σοκολάτες μαύρες νηστισιμες

Αμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αγγελινα μακαρι να μηνειναι τιποτα.

Πριν τα χριστουγεννα ειχε παραπονεθει κι οδικος μου για πονο στο αυτι,χωρις συναχι-πυρετο κτλ.

Αλλα εμενα εκλεγε πολυ πιανοντας το αυτακι του.Τον ειχα παει γιατρο και ηταν αρχη ωτιτιδας και πηρε αντιβιωση 10 μερουλες.

Ωτίτιδα τελικά κι εμείς. :-( Ceclor των 250 για 8 ημέρες, ανά 8ωρο. Αυτός ο ωρλ είναι πολύ των 8ωρων αντιβιώσεων. Πάντως πρώτη φορά μου το παθαίνει έτσι, στο άσχετο, όλες τις άλλες φορές είχε πολύ καταρροή. Δεν ήξερε κι ο γιατρός να μου πει γιατί. Ας είναι όμως, αφού ήταν να αρρωστήσει και να πάρει αντιβίωση, ήταν το πιο λάιτ που μπορούσε να πάθει...ωτίτιδα έχει ακριβώς έναν χρόνο να κάνει.

Σας ευχαριστώ όλες για τις συνταγές για πίτσα. ¨ΟΟΟΟΟΟΟΟταν βρω χρόνο, πιστεύω μέσα στη βδομάδα, θα προσπαθήσω να κάνω μία. Αλλά βρε κορίτσια σας θαυμάζω... Πότε προλαβαίνετε να κάνετε τόσο νόστιμα φαγητά;;;;; μαζί με σπίτι, δουλειά, παιδί;;;;; Νιώθω πολύ ακαμάτρα. Εγώ όλο κουρασμένη και νυσταγμένη νιώθω! Μπράβο σε όλες σας.( Τώρα βρήκα το χρόνο και γράφω κι εγώ. Συνηθως σας διαβάζω και μου κρατάτε παρεούλα για λίγο)

Σε νιώθω απόλυτα. Εμένα, για να καταλάβεις, το μισό χτόνο μαγειρεύει η πεθερά, ειδικά τώρα που έχει πέσει τρελή δουλειά.

Στάζει δίαιτα από παντού η πορτοκαλόπιτα.

:lol::lol::lol::lol:

Ευτυχώς που δε μ' αρέσει κιόλας.

Οι κρεποδρομίες είναι ως εξής: τρέχουν με τηγάνια στα χέρια που μέσα έχουν κρέπες, συνήθως στη μέση της διαδρομής σταματάνε, αναποδογυρίζουν την κρέπα, και συνεχίζουν. Όποιος φτάσει πρώτος στο τέρμα, νικάει. Έχουν πολύ πλάκα, γιατί συνήθως τρέχουν με ποδιές και καπέλα σεφ :lol:

Άλλο και τούτο, δεν το είχα ακουστά! Στο Λονδίνο τα κάνουν αυτά?

Το μάθαμε/είδαμε κι αυτό ! Σώσον Κύριε τον λαόν σου και Ευλόγησον την Κληρονομίαν Σου ! -και ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚο πλέον το τόπικ-

Καλησπέεεεερα !!!!!

Έχω ψοφήσει στα γέλια με όσα γράψατε !!!! Απ' όλα έχει ο μπαξές !!! Να είστε καλά βρε κόρες... στους χαλεπούς καιρούς που διανύουμε, τουλάχιστον η (εύθυμη) ατάκα (σας) πάει σύννεφο !!!

Σας αγαπώ όλες !!! ;)

Να ρωτήσω κάτι ???? έχει φάει καμία σας μουσακά Τούρκικο ???? μου έχει μείνει η απορία γιατί όταν ήμασταν στην Πόλη μας είχαν σερβίρει, αντί του "δικού" μας μουσακά, μοσχάρι με λαχανικά σε πήλινο... είναι όντως αυτή η συνταγή ή πέσαμε σε παραλλαγή ???? ήταν πάντως από τα πιο νόστιμα φαγητά ever... :rolleyes:

Χθες που λέτε, το έκαμα το κοτοπουλάκι στον φούρνο κι έγινε μιαμ-μιαμ, όσο ξυνό έπρεπε και με το λαδάκι του (για βούτες) , φάγμαε κι έχω και για σήμερα...

Ευχαριστώ για τα περαστικά... αν και δεν ακούω ακόμη .... ευτυχώς όμως πονάει λιγότερο...

Τί να σχολιάσω γμτ... έχω ξεχάσει και τί διάβαζα τόσες ώρες !!!!

Αγγελίνα2,

Το παιδί πώς είναι ???? πήγατε γιατρό ???? {αυτό το θυμάμαι, είπαμε }

Τα γραψα παραπάνω, Κάντυ μου. Περαστικά και σε σένα! Κοίτα μην το αμελήσεις και αυτή τη φορά!

Το επόμενο ταξίδι με τον χάσμπυ λέω να 'ναι Πόλη. Τούρκικο μουσακά, όχι, δεν έχω φάει.

Παρεμπιπτόντως, το καλύτερο τούρκικο γλυκό είναι το κουνεφέ: κανταΐφι με γέμιση τυρί. Απίστευτη γεύση! (πώς μου ήρθε αυτό τώρα; μάλλον γιατί πεινάω... από το πρωί είμαι με μια πορτοκαλάδα!)

kunefe.jpg

Ααααααχχχχ βαααααχχχχχ αυτό τώρα τι το 'θελες? Μάλλον πριν την πόλη, πρέπει να πάω καμια βολτίτσα απ' το Βυζάντιο στην Ξάνθη. :wink: (Γνωρίζει καμία για τι μιλάω?)

στεναχωρηθηκα τωρα γιατι με πηρα μια πολυ καλη μου φιλη και μουπε πτο εχουν τον γιο της στο νοσοκομειο. λυποθημησε χθες στο σχολειο(ειναι συμμαθητες με την κορη μου) και δεν μπορουν να του βρουν κατι...:(:(

Περαστικά του παιδιού. Με λούζει κρύος ιδρώτας όταν ακούω τέτοια...


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

πωπω και μενα δεν μαρεσει καθολου το πασχα. δεν εχω τι να φαω!!!!φεφη απο εδω να σε παει ο χασπυ μου για παιδακια και φρυγαδελια-μπλιαχχχχ, ουτε να τα σκεφτομαι δεν θελω. περιστερω αστους αυτους εμεις παμε για κοτοπουλακι:)

στεναχωρηθηκα τωρα γιατι με πηρα μια πολυ καλη μου φιλη και μουπε πτο εχουν τον γιο της στο νοσοκομειο. λυποθημησε χθες στο σχολειο(ειναι συμμαθητες με την κορη μου) και δεν μπορουν να του βρουν κατι...:(:(

Φρυγαδέλια; δεν ξέρω τί είναι, αλλά θέλω να το φάω. σε κοψίδι μου κάνει!;)

κρίμα το παιδάκι. μακάρι να βρουν τί φταίει να γίνει γρήγορα καλά!

Εδώ δεν έχουμε παιδίατρους και μου λείπει πολύ αυτό το "σέρβις"....

κ πού πάτε για παιδίατρο;

καλό σέρβις αγγελική!

Εμένα μ' αρέσει το Πάσχα γιατί ξεκοιλιάζομαι τη Μ. Εβδομάδα και μετά κάνω δίαιτα. Στάνταρ την Ανάσταση τονοσαλάτα και καμιά πατατούλα τηγανιτή :-)

είστε ανάποδα πλάσματα, με την καλή έννοια!:P

Ετσι Αφροδίτη μου,αντε και καμιά χοιρινή μπριζολίτσα ή μοσχαρίσια

Τωρα με της δίαιτα τις τρωω πολύ.Τις περνά από ένα μηχάνημα ο κρεοπώλης,τις μαρινάρω πριν τις ψησω και γίνονται μούρλια

Παϊδάκια τρωω,αρκεί να μην μου μυρίσουν

Και από το φρικασέ βοσκάω!Αφήνω το κρέας στους άλλους

δεν ξέρεις να τρως!

Κι εγω το ίδιο...

Αυτή η νηστεία με τα θαλασσινά τίγκα στη χοληστερίνη πολύ μου αρέσει...

Την Κυριακή του Πάσχα βοσκάω συνήθως

Ή τρωω κανα κοψιδι που το βαζουν σε σχαρα δίπλα στα κάρβουνα του αρνιού,ποτε από κάτω

Είναι κι άλλοι στην οικογενεια που δεν τρωνε τα αρνια

οικογενειακώς δηλαδή έχετε άγνοια!:tongue:

κοριτσια αφηστε το πασχα πανω μου,παντα βρισκω κατι να φαω χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Αφροδιτη ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ γρηγορα να ναι περδικι το παιδακι!

Αγγελικη καλο σερβις λοιπον χιχιχι!

Φεφι να ρθω στην θεση του Φεφου για πασχα χαχαχαχα!!!

να έρθεις έτσι κ αλλιώς!

Τι είπες τώρα! Έχω μια φίλη πολύ θρησκευόμενη, που δεν ακουμπάει κρέας σε περίοδο νηστείας. Μια φορά είχε έρθει σπίτι μας και παραγγείλαμε πίτσα, την Greek lover's που νόμιζα ότι δεν έχει κρέας, αλλά τελικά είχε πεπερόνι. Της είπαμε να βγάλει τα πεπερόνι και να φάει τα λαχανικά, αλλά δεν δεχόταν με τίποτα, λόγω νηστείας. Έφαγε μόνο σαλάτα.

Την άλλη μέρα μου έστειλε μύνημα ότι είχε πάει για φαγητό με την κουμπάρα της και είχαν φάει καλαμαράκια και μια "απίστευτη αστακομακαρονάδα". Εμ βέβαια, έτσι κάνω κι εγώ νηστεία :lol:

καλά κάνει!

εμενα παλι γιατι ολα μου αρεσουν:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κ εμένα κ δεν έχω στρουμφάκι!;)

Και μένα με τρελα!!

Το σχόλιο περί χοληστερίνης πάει στο ότι κάθε άλλο παρα νηστεία πείνας είναι

Κι εγώ!Κι εγώ!όλο τον χρόνο αμα λάχει

και να οι χαλβάδες-800 θερμίδες το κομμάτι-και να τα ψωμιά και οι ταραμοσαλάτες

και να τα πατατάκια

και να κάτι σοκολάτες μαύρες νηστισιμες

Αμε

ταραμοσαλάτα δεν τρώω. μπλιαχ!

είναι από τα ελάχιστα πράγματα που ΔΕΝ ποτέ!

τώρα που είπες σοκολάτες, παίδες ανακάλυψα τις σοκολάτες αμυγδάλου της ίον με άσπρο χαρτί!!!!!!!!!!!!

δεν υπάρχει καλύτερη! τρως κ μουγκρίζεις απολαυστικά!!!!!

τέλεια!

περιστεράκι, αφροδίτη, ανταλλάσσω τον φέφο μόνο για την ώρα του φαγητού με τους δικούς σας! ντήαλ;

ο φέφος μου προτιμά τα λέπια!:rolleyes:

εγώ πάλι, όχι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι ότι, από ό,τι έχω δοκιμάσει σε ξένη κουζίνα, μόνο το κινέζικο μου έκανε κλικ. Ινδικά και λοιπά ανατολικά που δοκιμάσαμε στο Λονδίνο, λιαξ λιαξ λιαξ. Αλλά η αλήθεια είαι ότι σε ρώσικα και τέτοια, δεν έχει επεκταθεί ακόμα η γκάμα μου. :-P


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγγελική είσαι ξαδέρφη!!!!!!

Γειά σου ξαδερφούλα!!!!!

πωπω και μενα δεν μαρεσει καθολου το πασχα. δεν εχω τι να φαω!!!!φεφη απο εδω να σε παει ο χασπυ μου για παιδακια και φρυγαδελια-μπλιαχχχχ, ουτε να τα σκεφτομαι δεν θελω. περιστερω αστους αυτους εμεις παμε για κοτοπουλακι:)

στεναχωρηθηκα τωρα γιατι με πηρα μια πολυ καλη μου φιλη και μουπε πτο εχουν τον γιο της στο νοσοκομειο. λυποθημησε χθες στο σχολειο(ειναι συμμαθητες με την κορη μου) και δεν μπορουν να του βρουν κατι...:(:(

Ελπίζω να ήταν κάτι τυχαίο και το παιδί να είναι καλά.

Κι εγώ!Κι εγώ!όλο τον χρόνο αμα λάχει

και να οι χαλβάδες-800 θερμίδες το κομμάτι-και να τα ψωμιά και οι ταραμοσαλάτες

και να τα πατατάκια

και να κάτι σοκολάτες μαύρες νηστισιμες

Αμε

Εμένα πάλι αυτά τα νηστήσιμα δεν με ενθουσιάζουν. Χαλβά θα φάω μόνο τον σιμιγδαλένιο σκέτο χωρίς ξηρούς καρπούς που βάζουν μερικοί. Ταραμοσαλάτα? Μπλίαχχχχχχ!

Ωτίτιδα τελικά κι εμείς. :-( Ceclor των 250 για 8 ημέρες, ανά 8ωρο. Αυτός ο ωρλ είναι πολύ των 8ωρων αντιβιώσεων. Πάντως πρώτη φορά μου το παθαίνει έτσι, στο άσχετο, όλες τις άλλες φορές είχε πολύ καταρροή. Δεν ήξερε κι ο γιατρός να μου πει γιατί. Ας είναι όμως, αφού ήταν να αρρωστήσει και να πάρει αντιβίωση, ήταν το πιο λάιτ που μπορούσε να πάθει...ωτίτιδα έχει ακριβώς έναν χρόνο να κάνει.

Περαστικά σας! Δυστυχώς κάποιες παθήσεις δεν περνούν αν δεν πάρεις αντιβίωση και αν τις αφήσεις μπορεί να σου προκαλέσουν σοβαρό πρόβλημα.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ωτίτιδα τελικά κι εμείς. :-( Ceclor των 250 για 8 ημέρες, ανά 8ωρο. Αυτός ο ωρλ είναι πολύ των 8ωρων αντιβιώσεων. Πάντως πρώτη φορά μου το παθαίνει έτσι, στο άσχετο, όλες τις άλλες φορές είχε πολύ καταρροή. Δεν ήξερε κι ο γιατρός να μου πει γιατί. Ας είναι όμως, αφού ήταν να αρρωστήσει και να πάρει αντιβίωση, ήταν το πιο λάιτ που μπορούσε να πάθει...ωτίτιδα έχει ακριβώς έναν χρόνο να κάνει.

περαστικά του!πάλι καλά το πρόλαβες κ το είπε το παιδί!

Ααααααχχχχ βαααααχχχχχ αυτό τώρα τι το 'θελες? Μάλλον πριν την πόλη, πρέπει να πάω καμια βολτίτσα απ' το Βυζάντιο στην Ξάνθη. :wink: (Γνωρίζει καμία για τι μιλάω?)

ναι. έκανα το μεταπτυχιακό μου Κομοτηνή κ κάτι πήρε η μύτη μου!!!:lol:

μάκια!

Link to comment
Share on other sites

καλό σέρβις αγγελική!

Ευχαριστώ! Θα σας πω νέα αύριο.

ταραμοσαλάτα δεν τρώω. μπλιαχ!

είναι από τα ελάχιστα πράγματα που ΔΕΝ ποτέ!

χαχαχααχα! Αυτό έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα! Όχι απλώς ξαδέρφες, πρώτες ξαδέρφες είμαστε!!!!

τώρα που είπες σοκολάτες, παίδες ανακάλυψα τις σοκολάτες αμυγδάλου της ίον με άσπρο χαρτί!!!!!!!!!!!!

δεν υπάρχει καλύτερη! τρως κ μουγκρίζεις απολαυστικά!!!!!

τέλεια!

Δεν τις ήξερες? Είναι καλύτερες και από τις κλασσικές τις αμυγδάλου!

περιστεράκι, αφροδίτη, ανταλλάσσω τον φέφο μόνο για την ώρα του φαγητού με τους δικούς σας! ντήαλ;

ο φέφος μου προτιμά τα λέπια!:rolleyes:

εγώ πάλι, όχι!!!!!

Είπαμε πρώτες ξαδέρφες!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ωτίτιδα τελικά κι εμείς. :-(

Περαστικά σας!

Άλλο και τούτο, δεν το είχα ακουστά! Στο Λονδίνο τα κάνουν αυτά?

Και στο Λονδίνο και αλλού. Βρήκα και ολόκληρη εξήγηση με τη βοήθεια του Γούγλη (και στα ελληνικά παρακαλώ!!): http://rednights.blogspot.com/2010/02/blog-post_15.html

Ααααααχχχχ βαααααχχχχχ αυτό τώρα τι το 'θελες? Μάλλον πριν την πόλη, πρέπει να πάω καμια βολτίτσα απ' το Βυζάντιο στην Ξάνθη. :wink: (Γνωρίζει καμία για τι μιλάω?)

Το Βυζάντιο δεν το γνωρίζω, αλλά γνωρίζω την Ξάνθη, οπότε μπορώ να το φανταστώ :lol:

Φέφηηηηηηη στείλε κι εδώ λίγο κουνεφέ...............


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωτίτιδα τελικά κι εμείς. :-( Ceclor των 250 για 8 ημέρες, ανά 8ωρο. Αυτός ο ωρλ είναι πολύ των 8ωρων αντιβιώσεων. Πάντως πρώτη φορά μου το παθαίνει έτσι, στο άσχετο, όλες τις άλλες φορές είχε πολύ καταρροή. Δεν ήξερε κι ο γιατρός να μου πει γιατί. Ας είναι όμως, αφού ήταν να αρρωστήσει και να πάρει αντιβίωση, ήταν το πιο λάιτ που μπορούσε να πάθει...ωτίτιδα έχει ακριβώς έναν χρόνο να κάνει.

.........

Το επόμενο ταξίδι με τον χάσμπυ λέω να 'ναι Πόλη. Τούρκικο μουσακά, όχι, δεν έχω φάει.

...

Περαστικά στο παιδί ! Εύχομαι να μην πονάει το ψυχάκι μου και να αναρρώσει ΓΡΗΓΟΡΑ !!!

πωπω και μενα δεν μαρεσει καθολου το πασχα. δεν εχω τι να φαω!!!!φεφη απο εδω να σε παει ο χασπυ μου για παιδακια και φρυγαδελια***-μπλιαχχχχ, ουτε να τα σκεφτομαι δεν θελω. περιστερω αστους αυτους εμεις παμε για κοτοπουλακι:)

στεναχωρηθηκα τωρα γιατι με πηρα μια πολυ καλη μου φιλη και μουπε πτο εχουν τον γιο της στο νοσοκομειο. λυποθημησε χθες στο σχολειο(ειναι συμμαθητες με την κορη μου) και δεν μπορουν να του βρουν κατι...:(:(

****http://www.sintagespareas.gr/sintages/frigadelia.html

Φέφη,

αυτό το κάνω paste για σένα !!! Μα να μην ξέρεις τί είναι τα φρυγαδέλια !!!!;)

Εύχομαι να μην συμβαίνει κάτι σοβαρό με το παιδάκι της φίλης σου ... πω πω θα κοντεύει να σκάσει η κοπέλα από την στενοχώρια της !!! :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

κ πού πάτε για παιδίατρο;

Για "σέρβις" και εμβόλια μας βλέπει νοσοκόμα. Για αρρώστειες πάμε στον γενικό γιατρό και ο Θεός βοηθός. Για επείγοντα, στο νοσοκομείο.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε πρώτες ξαδέρφες!!!!

κ ο σύζυγος προτιμά τα λέπια;

Περαστικά σας!

Το Βυζάντιο δεν το γνωρίζω, αλλά γνωρίζω την Ξάνθη, οπότε μπορώ να το φανταστώ :lol:

Φέφηηηηηηη στείλε κι εδώ λίγο κουνεφέ...............

έχω καιρό να κάνω, αλλά όταν ξανακάνω θα σε στείλω ένα κομματάκι!

Για "σέρβις" και εμβόλια μας βλέπει νοσοκόμα. Για αρρώστειες πάμε στον γενικό γιατρό και ο Θεός βοηθός. Για επείγοντα, στο νοσοκομείο.

πωπω!!!! όλα αλλιώς!

κάντυ, το συκώτι το τρώω, αλλά δεν χτυπιέμαι κιόλας!

οπότε κ το φρυγαδέλι...απλά θα το φάω, να μην προσβάλω τον άντρα της αφροδίτης!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

ειναι αδυνατο να σας παρακολουθησω!!!

μια βολτα με την νονα και την κορη πηγα ρε παιδια και μερικες δουλιτσες εκανα στο σπιτι και εσεις αμαν τι γραψατε παλι!!!!

ενα κοτοπουλακι στο μαντεμενιο ταψι μου εκανα με πατατουλες και τωρα σιδερωνα.

φιλακια πολλα να προλαβω να σας διαβασω το βραδυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...