Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , ZetaK είπε:

      Καλημέρα! Αντιβίωση είχα πάρει την πρώτη φορά! Τώρα έχω ξεκινήσει νωρίτερα από τα αποτελέσματα τα προβιοτικά! Θα δούμε τι θα βγάλει το αποτέλεσμα και θα δούμε την συνέχεια ! Το βασικό είναι να έχει ανεβεί το ποσοστό ! 

      Εύχομαι να ανέβει και να ξεκινήσεις κανονικά και εμβρυομεταφορά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Εβιρι κι εγώ θέλω σήμερα μασάζ, τώρα φεύγω από την δουλειά!!!!

Μου έκατσε Η στραβή:confused::confused::confused::confused:.

Ναι αλλά θα περιμένεις τη σειρά σου, να τελειώσω πρώτα τις άλλες.

Σήμερα η κόρη μου ξυπνησε στις 5 και κοιμήθηκε 6κ30. Εγώ φευγω στις 7 αρα είμαι όρθια από τις 5!!!!! Ωραία ε;;;

Καλέ μόνο ωραία; Τέλεια.

ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΣΑΖ ΣΕ ΠΟΙΟΝ??

Τίνος είναι βρε γυναίκα το παιδί;

Για σιγά, να οργανωθούμε βρε παιδιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Δεν σας παίζω.:tongue: Εγώ είπα πρώτη πως πονάω και θέλω μασάζ.:cool: Κι εσείς το... δίνετε αλλού!:rolleyes:

(Βάρυνα λίγο και με το θέμα της Περιστεράκι...)

Πάω να διαβάσω το βιβλίο μου και μετά... νάνι!!

Καλή μας νύχτα!!


Link to comment
Share on other sites

Δεν σας παίζω.:tongue: Εγώ είπα πρώτη πως πονάω και θέλω μασάζ.:cool: Κι εσείς το... δίνετε αλλού!:rolleyes:

χαχαχαχαχαχα έλα μωρέ παίξε μας, θα σου κάνω κι εσένα. Εγώ φταίω που δε θυμάμαι ποια το είπε πρώτη.

Καλή μας νύχτα!!

Καληνύχτα Ζωπ.

Οντως εχουμε μπλεξει τα μπουτια μας..;)

Κοτσιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα Ζωπ.

Κοτσιδάκια.

Kοτσιδακια???:confused:

ΑΑααα εκανα μια διαιτητικη παραλλαγη στο σερβιρισμα της πορτοκαλοπιττας.. Εβαλα ενα κομματι μαυρη σοκολατα πανω στο κομματι την πορτοκαλοπιττα και το ζεστανα στα μικροκυματα...και ελιωσε..και το φαγα με παγωτο βανιλια! Μμμμ..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοτσιδάκια έγιναν τα μπούτια μας Έλεν.

Στάζει δίαιτα από παντού η πορτοκαλόπιτα.

χαχαχαχαχ γαλλικη πλεξουδα!

Σε προκαλει να τη δοκιμασεις η πορτοκαλοπιτα η διαιτητικη τι λεμε τωρα...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε ποσο απλα τα αναφερει το Φουμπακι..

Εφτιαξα ενα γρηγορο κ απλο παστιτσιο (5 λεπτων φαι), ε εκανα και παραπανω κιμα, εκανα και μια τυροπιττα ( ενα τσιγαρο δουλεια), ε πεταξα κ ενα κεικ πορτοκαλι στο φουρνο....

Κοίτα, αυτά τα κάνω κι εγώ, μόνο που αντί για παστίτσιο φτιάχνω μουσακά, αντί για τυρόπιτα ζαμπονοτυρόπιτα και αντί για κέικ πορτοκάλι γαλακτομπούρεκο. Πού και πού αντί για γαλακτομπούρεκο φτιάχνω μπακλαβά.

Τη Φούμπη πρωτάρα την κόβω :tongue:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας!

Ο μπέμπης αποφάσισε ότι δεν του αρέσει να τον ταΐζω κρεμούλες και θέλει να τρώει με τα χέρια, κατά προτίμηση το ίδιο φαγητό που τρώω κι εγώ. Σήμερα αντί για μπισκοτόκρεμα έφαγε μπισκότα (βρεφικά εννοείται) και πασαλείφτηκε μέχρι και στο πίσω μέρος του κεφαλιού :rolleyes:

Αύριο λέω να του δώσω πρώτη φορά ψωμί που θα φτιάξω στον αρτοπαρασκευαστή. Η συνταγή λέει να βάλω 1 κουταλιά ζάχαρη στο μείγμα. Καμιά φορά βάζω μέλι. Τώρα λέω να μην βάλω τίποτα από τα δύο, και να μην βάλω ούτε αλάτι. Τι θα γίνει αν τα παραλείψω; Θα βγει ψωμί ή κάτι άλλο; Για πείτε γνώμες!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Τη Φούμπη πρωτάρα την κόβω :tongue:

χαχαχαχαχαχαχα

Σήμερα αντί για μπισκοτόκρεμα έφαγε μπισκότα (βρεφικά εννοείται) και πασαλείφτηκε μέχρι και στο πίσω μέρος του κεφαλιού :rolleyes:

χαχαχαχαχαχα

Αύριο λέω να του δώσω πρώτη φορά ψωμί που θα φτιάξω στον αρτοπαρασκευαστή. Η συνταγή λέει να βάλω 1 κουταλιά ζάχαρη στο μείγμα. Καμιά φορά βάζω μέλι. Τώρα λέω να μην βάλω τίποτα από τα δύο, και να μην βάλω ούτε αλάτι. Τι θα γίνει αν τα παραλείψω; Θα βγει ψωμί ή κάτι άλλο; Για πείτε γνώμες!

Τη ζάχαρη ή το μέλι (ειδικά το μέλι αν το μωρό είνα κάτω του ενός έτους) μπορείς να τα παραλείψεις. Δεν είναι σημαντικό να τα βάλεις. Το αλάτι όμως αν δεν το βάλεις θα φαίνεται ότι κάτι του λείπει του ψωμιού. Θα γίνει άνοστο. Βάλε αν θες κάπως λιγότερη ποσότητα από την αναγραφόμενη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοίτα, αυτά τα κάνω κι εγώ, μόνο που αντί για παστίτσιο φτιάχνω μουσακά, αντί για τυρόπιτα ζαμπονοτυρόπιτα και αντί για κέικ πορτοκάλι γαλακτομπούρεκο. Πού και πού αντί για γαλακτομπούρεκο φτιάχνω μπακλαβά.

Τη Φούμπη πρωτάρα την κόβω :tongue:

Σουτ εσυ :tongue: Την Τεταρτη ξαναμπαινεις κουζινα;)


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Σουτ εσυ :tongue: Την Τεταρτη ξαναμπαινεις κουζινα;)

Ε ναι, να φάμε πρώτα το μουσακά, τη ζαμπονοτυρόπιτα, το γαλακτομπούρεκο και τον μπακλαβά....


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, να φάμε πρώτα το μουσακά, τη ζαμπονοτυρόπιτα, το γαλακτομπούρεκο και τον μπακλαβά....

Αυτο εννοουσα...Αληθεια μπορεις να δωσεις τη συνταγη για τη ζαμπονοτυροπιτα?:P


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Τη Φούμπη πρωτάρα την κόβω :tongue:

χαχαχα!αν σας πω ότι μπορεί να έχω κάνει παστίτσιο όλες κι όλες 4-5 φορές θα με δουλεύετε μέχρι αύριο?

μερικά φαγητά τα έκανε η μάνα μου να φαίνονται τόσο μπελαλίδικα που τα έχω πάρει απο φόβο.

να φανταστείτε όταν ο άντρας μου ήθελε μακαρόνια με κιμά πάντα πέρναμε ντελίβερι γιατί φοβομουν να φτάξω τον κιμά:oops::rolleyes:

Μάπα τελικά η τυρόπιτα,μάλλον έβαλα πολύ γάλα.

Το κέικ το συστήνω ανεπιφύλακτΑ.ΤΟ αρωμα!!!!

http://www.sintagespareas.gr/sintages/keik-portokali.html

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας!

Ο μπέμπης αποφάσισε ότι δεν του αρέσει να τον ταΐζω κρεμούλες και θέλει να τρώει με τα χέρια, κατά προτίμηση το ίδιο φαγητό που τρώω κι εγώ. Σήμερα αντί για μπισκοτόκρεμα έφαγε μπισκότα (βρεφικά εννοείται) και πασαλείφτηκε μέχρι και στο πίσω μέρος του κεφαλιού :rolleyes:

τώρα αρχίζουν τα γλέντια:lol:

εμάς σήμερα πάλι μας έλουσε με το αυγό.Μα να μην το θέλει με τίποτα.Πείτε κανένα κολπάκι


Link to comment
Share on other sites

Αυτο εννοουσα...Αληθεια μπορεις να δωσεις τη συνταγη για τη ζαμπονοτυροπιτα?

Α δεν μπορώ. Είναι μυστική συνταγή. Αν στην πω θα πρέπει να σε σκοτώσω :tongue:

Μπορώ όμως να σου δώσω μια συνταγή για σουφλέ με μακαρόνια.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...