Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , ZetaK είπε:

      Καλημέρα! Αντιβίωση είχα πάρει την πρώτη φορά! Τώρα έχω ξεκινήσει νωρίτερα από τα αποτελέσματα τα προβιοτικά! Θα δούμε τι θα βγάλει το αποτέλεσμα και θα δούμε την συνέχεια ! Το βασικό είναι να έχει ανεβεί το ποσοστό ! 

      Εύχομαι να ανέβει και να ξεκινήσεις κανονικά και εμβρυομεταφορά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Μπράβο βρε Φαίη για το γιαουρτάκι από τα χεράκια σου, είσαι φοβερή.

Το κονιάκ ή θα το αντικαταστήσεις με άλλο ποτό της αρεσκείας σου ή με χυμό πορτοκάλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

eviri ειλικρινα ελεγα απο μεσα μου οταν εγραφα το μηνυμα΄'κανε να ειναι η eviri μεσα παντα εχει καποια καλη ιδεα να μας δωσει σε ολεσ μαςα :rolleyes:....ουφ!παω να βρω τα αλλα υλικα μου!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη.μαλλον χαζοχαρουμενη γιατι δεν ειναι λογος να χαιρομαι αλλα εκανα το πρωτο μου γιαουρτι!!βγηκε ενα ταπερ τεραστιο βεβαια αλλα δεν πειραζει!θα τρωμε πολυ.τωρα ψαχνω να βρω συνταγη για κουλουρακια βανιλια αλλα τα περισστερα θελουν κονιακ και δεν εχω....ξερει καμια με τι μπορω να το αντικαταστησω?

:rolleyes:

Μπράβο για το γιαουρτάκι Φαίη! Άξια, άξια!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη.μαλλον χαζοχαρουμενη γιατι δεν ειναι λογος να χαιρομαι αλλα εκανα το πρωτο μου γιαουρτι!!βγηκε ενα ταπερ τεραστιο βεβαια αλλα δεν πειραζει!θα τρωμε πολυ.τωρα ψαχνω να βρω συνταγη για κουλουρακια βανιλια αλλα τα περισστερα θελουν κονιακ και δεν εχω....ξερει καμια με τι μπορω να το αντικαταστησω?

:rolleyes:

Μπράβο φαίη χρυσοχέρα!!Γιαούρτι βρε θηρίο;

Το κονιάκ ή θα το αντικαταστήσεις με άλλο ποτό της αρεσκείας σου ή με χυμό πορτοκάλι.

Αυτό θα σου έλεγα

Επίσης νοστιμότατα είναι και τα κουλουράκια του κρασιού

Δεν εχω φτιάξει ποτε,αλλά όπου τα βρω τα τσακίζω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σηκώθηκε ο γιος μου και μου παραπονέθηκε για πόνο στο αυτί, ενώ δεν έχει ούτε συνάχι ούτε τίποτα...γιατί??? :confused::confused: Άντε πάλι γιατρό το απόγευμα...:mad::-x

Το έχει ξανακάνει, βασικά, κι όταν τον πήγα δεν υπήρχε τίποτα. Δεν νομίζω ότι λέει ψέματα, όμως, να είναι κανένας αντανακλαστικός πόνος? Ας ελπίσουμε να είμαστε τόσο τυχεροί και αυτή τη φορά...

Αν δεν είναι ωτίτιδα, μήπως είναι από δόντια; Αν δεν βρει τίποτα ο παιδίατρος, εγώ θα τον πήγαινα σε οδοντίατρο. Υπάρχει ένα νεύρο που λέγεται τρίδυμο και πιάνει δόντια-αυτί-σαγόνι. Καμιά φορά, όταν πονάει δόντι, ο πόνος "χτυπάει" στο αυτί. Περαστικά, ό,τι και να 'ναι!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που δεν τρώγεται με τίποτα. Συγύρισμα.

Όχι μόνο δεν τρώγεται, αλλά χάνεις και θερμίδες :wink:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοπελες ομορφες !

Αγγελικη, Ζωπυρον, Φεφη, Εβιρι, Φουμπι, Περιστερακι, Μπιγκι, Δωρακι, Λοβ, Μαρια- Ελπιδα, ξεχασα καμμια???????

Τι κανετε? Εγω διανυκτερευω που λεει και η Εβιρι αλλα και σεις κανετε μεροκαματο! Τι ειναι ολα αυτα καλε ..ποτε θα προλαβω να τα μελετησω?;)

Σημερα μαγειρευω, χοιρινες μπριζολες με πατατες στο φουρνο (λεμονατο), ετσι οπως αρεσει στο δικο μου που πλεον αγγλικη κουζινα ουτε δοκιμαζει :tongue:

Η πορτοκαλοπιτα εγινε πολυ καλη, δε χρησιμοποιησα οσο σιροπι εφτιαξα για να γινει πιο ελαφρια και τη φαγαμε με παγωτο βανιλια...! Παρολα αυτα το αγαπημενο μας εξακολουθει να ειναι το γαλακτομπουρεκο. Εγω βασικα προτιμω μπουγατσα, αλλα ο αντρας μου βλεπει ολη αυτη τη ζαχαρη που πασπαλιζω απο πανω και τον πιανει κοκο μπλοκο..

Εβιρι ωραια η συνταγη για ζυμη πιτσας θα τη δοκιμασω!

Οσο για το κεμπαπ...μετρηστε και μενα μεσα.:P


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι προιόν ερωτικής πράξης αλλά... γήρατος!:rolleyes:

Χθες το βράδυ και κατά την διάρκεια της νύχτας, ο Ζώπυρος - ενώ κοιμόμαστε - μ' έτριβε συχνά πυκνά:cool: κι έριχνε και καμιά σπρωξιά να μπορέσω να γυρίσω πλευρό:cool:. Το πρωί σηκώθηκα καλύτερα:cool:.

Διαδραματίστηκαν αυτά και μόνο αυτά, εντάξει?:mrgreen:

(Την πιστευει καμμια?)

Τώρα εσύ, θέλεις ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ?????:evil::evil::evil::evil::evil:

Κι εμενα μ αρεσει το μασαζ....αααααχχ! Αλλα ρε γμτ πολυ σπανια παω στην αισθητικο για μασαζ λογω κρισης..Κι αυτο μονο οταν ειμαι τοσο πιασμενη που δε μπορω να γυρισω το λαιμο.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις συνταγές για πίτσα. ¨ΟΟΟΟΟΟΟΟταν βρω χρόνο, πιστεύω μέσα στη βδομάδα, θα προσπαθήσω να κάνω μία. Αλλά βρε κορίτσια σας θαυμάζω... Πότε προλαβαίνετε να κάνετε τόσο νόστιμα φαγητά;;;;; μαζί με σπίτι, δουλειά, παιδί;;;;; Νιώθω πολύ ακαμάτρα. Εγώ όλο κουρασμένη και νυσταγμένη νιώθω! Μπράβο σε όλες σας.( Τώρα βρήκα το χρόνο και γράφω κι εγώ. Συνηθως σας διαβάζω και μου κρατάτε παρεούλα για λίγο)

Link to comment
Share on other sites

κάτι πήρε τ'αυτί μου για μασάζ??χρειάζομαι ΕΠΕΙΓΌΝΤΩΣ!!!!!!!!

Εφτιαξα παστίτσιο για αυριο να μου το ψήσει η μάνα στον ξυλόφουρνο,έκανα παραπάνω κιμά να βάλω και στην κατάψυξη γιατί τον είχαν σε προσφορά.

Εφτιαξα μια τυρόπιτα

Ε κι έριξα κι ένα κέικ πορτοκάλι στο φούρνο

Η κουζίνα μου είναι σαν βομβαρδισμένο τοπίο.Μόνο που την βλέπω μου έρχεται να κλάψω!

Και μέσα σ'όλα αυτά ο μικρός δεν ξεκόλλησε απ'την κουζίνα και συνεισφέρει με ζήλο το σπλάχνο μου στο να την αποτελειώσουμε!!!!


Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις συνταγές για πίτσα. ¨ΟΟΟΟΟΟΟΟταν βρω χρόνο, πιστεύω μέσα στη βδομάδα, θα προσπαθήσω να κάνω μία. Αλλά βρε κορίτσια σας θαυμάζω... Πότε προλαβαίνετε να κάνετε τόσο νόστιμα φαγητά;;;;; μαζί με σπίτι, δουλειά, παιδί;;;;; Νιώθω πολύ ακαμάτρα. Εγώ όλο κουρασμένη και νυσταγμένη νιώθω! Μπράβο σε όλες σας.( Τώρα βρήκα το χρόνο και γράφω κι εγώ. Συνηθως σας διαβάζω και μου κρατάτε παρεούλα για λίγο)

βάλε με κι εμένα στο κλαμπ κι εγώ όλο έτσι νιώθω.Και δεν δουλέυω κιόλας!τι να πουν οι υπόλοιπες!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...