Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , ZetaK είπε:

      Καλημέρα! Αντιβίωση είχα πάρει την πρώτη φορά! Τώρα έχω ξεκινήσει νωρίτερα από τα αποτελέσματα τα προβιοτικά! Θα δούμε τι θα βγάλει το αποτέλεσμα και θα δούμε την συνέχεια ! Το βασικό είναι να έχει ανεβεί το ποσοστό ! 

      Εύχομαι να ανέβει και να ξεκινήσεις κανονικά και εμβρυομεταφορά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

τη ζύμη της πίτσας κ εγώ την κάνω όπως η εβίρι, όπως του ψωμιού.

μόνο λιγάκι γάλα βάζω, όταν θυμηθώ κ μια κουτ. του γλυκού ζάχαρη.

αλλά δεν τρυπούσα τη ζύμη. θα την τρυπάω στο εξής.

έχω μικρή κατάψυξη κ δεν νομίζω να χωράει τίποτα σε ταψάκι.

έχω μέσα πολύ πράγμα από μαϊδανό, σέληνο, πιπεριές, φασολάκια, μπάμιες, ντομάτες, κοτόζουμο, μαγιά νωπή, κρέατα μεριδούλες της σύσας, κρέατα δικά μας για μαγείρεμα. μέχρι κ δικό μου παγωτό. τί να πρωτοβάλω μέσα;

χώρο για καταψύκτη θα ήθελα αλλά δεν έχω κ έξω στη βεράντα δεν θα ήθελα.

αρτοπαρασκευαστή ζήλεψα από ζώπυρον που ρώτησε.

πολύ θα ήθελα να τρώμε δικό μας ψωμάκι, ψωμάκι για τοστ κ τσουρεκάκι!

αλλά κοστίζει κ αυτό τον καιρό είμαστε πολύ ζορισμένοι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας και πάλι. Μπήκα να σας πω ότι φάγαμε αρακά. :P

Ζούπυ, ντροπή μου! Ξέχασα να σου ευχηθώ περαστικά! :oops:

Φέφη, κάτι ανέφερες για το Τσάρλι και Λόλα - το παιδικό, ε? Το νοίκιασες για τη μικρή? Εγώ το βρίσκω τ-έ-λ-ε-ι-ο!!! Ίσως το καλύτερο όλων, μπορώ να πω, τα της ντίσνεϋ δε με συγκινούν ιδιαιτέρως...πολύ βία, πολύ έντονα χρώματα και εναλαγγές εικόνων. Ο μεγάλος μου τρελαίνεται για Τσαρλι και Λόλα! Ο μικρός, άσε...μόνο αν κάτι έχει μέσα πειρατές τον εξιτάρει! :confused:

Μαρία και Μπίγκι, θα συμφωνήσω με Φέφη για το κεμπάπ! Ααααχχχχ δεν ξέρετε να τρώτε! :lol:

Δε σας είπα και τα υπόλοιπα της κουμπάρας. Μετά την τσιρίδα, με κοιτάει αποσβολωμένη και μου λέει "μα την αλήθεια, το σκέφτηκα, αλλά είπα να μην το πω, μήπως ακουστεί κάπως..." Ε μα πες το χρυσή μου, τι μ' αφήνεις και εκτίθεμαι? :lol: Κατά τα άλλα, είναι χρυσό κορίτσι και την αγαπώ πολύ. Πρόσφατα είχε τα γενέθλιά της και σκέφτομαι να της δωρίσω ένα πακετάκι μασάζ σώματος στην αισθητικό μου. Πώς σας φαίνεται σαν ιδέα?


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

εβίρι, τί έψαχνες στο γιου τιουμπ βραδιάτικα;

Βιντεάκια με χορό. Μετά κολλάω και δε φεύγω.

τελικά το εβιροκοτόπουλο πώς έγινε;

Αχ έγινε καταπληκτικό, μια γεύση άλλο πράγμα, βέβαια πιο πολύ χριστουγεννιάτικο το λες, αλλά από τη στιγμή που ήταν τέλεια η γεύση και δε μαγείρεψα εγώ, τι με νοιάζει.

αντε και καλή σου πρόοδο...

χαχαχαχαχαχαχα

βρε παλιοκόριτσα τι θα κάνω μ'εσάς!

παραλίγο να κάψω το φαί.στο τσακ το γλίτωσα!

αντίγια σπετσοφάι θα τρώγαμε λουκάνικα καρβουνιασμένα!

Γιατί άσχημα είναι, έτσι δε θα έχουν και θερμίδες. :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα είχε τα γενέθλιά της και σκέφτομαι να της δωρίσω ένα πακετάκι μασάζ σώματος στην αισθητικό μου. Πώς σας φαίνεται σαν ιδέα?

Καταπληκτική και πρωτότυπη ιδέα. Εγώ θα ήθελα να μου κάνουν ένα τέτοιο δώρο.

Link to comment
Share on other sites

αααααχ !

Ας πούμε ότι πρόλαβα να σας διαβάσω...

Είμαι εγώ η Κάντυ/Λοβ, πώς με λέτε εδώ μέσα στο μαγερειό σας επιτέλους ???

Εγώ η ΚΟΥΦΗ, ναι ναι... δυστυχώς έχω περάσει πολύ άσχημα... Παρασκευή απόγευμα με το που έφτασα σπίτι άρχισαν τα όργανα... συγγνώμη, τα ρίγη ήθελα να πω... έκανα ένα ωραιότατο 39,5, ε,και μετά από αυτό ΈΠΡΕΠΕ να πάω στον γιατρούλη..

ωτίτιδα ( ω μα ναι ??? δεν το είχαμε καταλάβει) και πάρε να ΄χεις μανδάμ 2 κουτιά αντιβίωση, μεζουλιντ και σταγόνες... κάτι μου είπε ότι μαλον έχω υπο-διάφραγμα και πως κάτι δεν επικοινωνεί καλά μεταξύ μύτης-αυτιού και μαζεύεται υγρό στο αυτί...

ε καλά Γιατρέ μου... δεν επικοινωνεί καλά όλο το δεξί και το μισό αριστερό ημιασφαίριο... στην μύτη θα κολλήσουμε ????

έχω μέλλον από ότι δείχνει... θέλω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...

Και στα δικά μας: έβγαλα το πρωί κότα από την κατάψυξη..και σκέφτομαι να την βάλω στον φούρνο με πατατούλες... ανάλογα με τα κουράγια μου + τα κέφια των παιδιών βεβαίως βεβαίως !

Θα επανέλθω ΓΑΛΙΑΝΤΡΕΣ !!! Α μα πια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι καλε ειναι ..πονεμενο το κορμι σου? Κατι κανεις και δεν μας λες ;)

Δεν είναι προιόν ερωτικής πράξης αλλά... γήρατος!:rolleyes:

Χθες το βράδυ και κατά την διάρκεια της νύχτας, ο Ζώπυρος - ενώ κοιμόμαστε - μ' έτριβε συχνά πυκνά:cool: κι έριχνε και καμιά σπρωξιά να μπορέσω να γυρίσω πλευρό:cool:. Το πρωί σηκώθηκα καλύτερα:cool:.

Διαδραματίστηκαν αυτά και μόνο αυτά, εντάξει?:mrgreen:

:lol::lol::lol:

O δικός μου μαγειρεύει καλά ευτυχώς

Το μετα είναι το πρόβλημα...Ο βαμβαρδισμός της κουζινας:tongue::confused:

Κορίτσια, εμένα΄ο άντρας μου έχει ελάχιστο ελεύθερο χρόνο. Όταν μαγειρεύει όμως φτιάχνει πολύ ωραία φαγητά (αν και πειραματίζεται επικίνδυνα μερικές φορές) και μετά κάνει την κουζίνα λαμπίκο!! Είναι πολύ νοικοκυρόπαιδο - κατά μάνα κατά κύρη που λένε...:roll:

Πρόσφατα είχε τα γενέθλιά της και σκέφτομαι να της δωρίσω ένα πακετάκι μασάζ σώματος στην αισθητικό μου. Πώς σας φαίνεται σαν ιδέα?

Τώρα εσύ, θέλεις ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ?????:evil::evil::evil::evil::evil:

Για σήμερα, αποπειράθηκα αυτό αλλά στο φούρνο (που να το βρω το τζάκι?) : http://www.sintagespareas.gr/sintages/i-rebithada-tis-argiros.html . Δεν έχει γίνει ακόμη, θα σας πω μετά εντυπώσεις.

Δώρααααααααααααα......?

Η κάντυ-κάντυ που είναι?

υ.γ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!


Link to comment
Share on other sites

Τώρα εσύ, θέλεις ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ?????:evil::evil::evil::evil::evil:

Να σου κάνω κι εσένα, my love, be my guest! :P

Λοιπόν, σηκώθηκε ο γιος μου και μου παραπονέθηκε για πόνο στο αυτί, ενώ δεν έχει ούτε συνάχι ούτε τίποτα...γιατί??? :confused::confused: Άντε πάλι γιατρό το απόγευμα...:mad::-x

Το έχει ξανακάνει, βασικά, κι όταν τον πήγα δεν υπήρχε τίποτα. Δεν νομίζω ότι λέει ψέματα, όμως, να είναι κανένας αντανακλαστικός πόνος? Ας ελπίσουμε να είμαστε τόσο τυχεροί και αυτή τη φορά...


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τις τυχόν προσθήκες στο μενού του πάρτυ γενεθλίων... δεν τις ζήτησα για τα παιδιά (αυτά θα βολευτούν με αυτά που σας είπα, ΑΝ φάνε και δεν ξεχαστούν με το παιχνίδι) αλλά για εμάς τους μεγάλους...

Αγγελίνα, γρήγορα στο γιατρό! Εύχομαι να μην είναι τίποτα!!

Περιμένω κι άλλες προτάσεις για σίδερο - σκουπάκι - αρτοπαρασκευαστή (διάβαζα από κει γι' αυτό του λιντλ=40 ευρώ αλλά δεν κάνει τσουρέκια ρε γμτ κι είναι το μεγάλο μου απωθημένο...).


Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι. Μπήκα να σας πω ότι φάγαμε αρακά. :P

Ζούπυ, ντροπή μου! Ξέχασα να σου ευχηθώ περαστικά! :oops:

Φέφη, κάτι ανέφερες για το Τσάρλι και Λόλα - το παιδικό, ε? Το νοίκιασες για τη μικρή? Εγώ το βρίσκω τ-έ-λ-ε-ι-ο!!! Ίσως το καλύτερο όλων, μπορώ να πω, τα της ντίσνεϋ δε με συγκινούν ιδιαιτέρως...πολύ βία, πολύ έντονα χρώματα και εναλαγγές εικόνων. Ο μεγάλος μου τρελαίνεται για Τσαρλι και Λόλα! Ο μικρός, άσε...μόνο αν κάτι έχει μέσα πειρατές τον εξιτάρει! :confused:

μας το έχει γράψει ο νονούλης, αλλά πήρα κ το περιοδικό-διαφορετικές φωνές.

είναι αγαπημένο μας. συμφωνώ!

Μαρία και Μπίγκι, θα συμφωνήσω με Φέφη για το κεμπάπ! Ααααχχχχ δεν ξέρετε να τρώτε! :lol:

ΠΕΣ ΤΑ!

Δε σας είπα και τα υπόλοιπα της κουμπάρας. Μετά την τσιρίδα, με κοιτάει αποσβολωμένη και μου λέει "μα την αλήθεια, το σκέφτηκα, αλλά είπα να μην το πω, μήπως ακουστεί κάπως..." Ε μα πες το χρυσή μου, τι μ' αφήνεις και εκτίθεμαι? :lol: Κατά τα άλλα, είναι χρυσό κορίτσι και την αγαπώ πολύ. Πρόσφατα είχε τα γενέθλιά της και σκέφτομαι να της δωρίσω ένα πακετάκι μασάζ σώματος στην αισθητικό μου. Πώς σας φαίνεται σαν ιδέα?

Αστειεύεσαι; το καλυτερότερο!:o

αααααχ !

Ας πούμε ότι πρόλαβα να σας διαβάσω...

Είμαι εγώ η Κάντυ/Λοβ, πώς με λέτε εδώ μέσα στο μαγερειό σας επιτέλους ???

Εγώ η ΚΟΥΦΗ, ναι ναι... δυστυχώς έχω περάσει πολύ άσχημα... Παρασκευή απόγευμα με το που έφτασα σπίτι άρχισαν τα όργανα... συγγνώμη, τα ρίγη ήθελα να πω... έκανα ένα ωραιότατο 39,5, ε,και μετά από αυτό ΈΠΡΕΠΕ να πάω στον γιατρούλη..

ωτίτιδα ( ω μα ναι ??? δεν το είχαμε καταλάβει) και πάρε να ΄χεις μανδάμ 2 κουτιά αντιβίωση, μεζουλιντ και σταγόνες... κάτι μου είπε ότι μαλον έχω υπο-διάφραγμα και πως κάτι δεν επικοινωνεί καλά μεταξύ μύτης-αυτιού και μαζεύεται υγρό στο αυτί...

ε καλά Γιατρέ μου... δεν επικοινωνεί καλά όλο το δεξί και το μισό αριστερό ημιασφαίριο... στην μύτη θα κολλήσουμε ????

έχω μέλλον από ότι δείχνει... θέλω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...

Και στα δικά μας: έβγαλα το πρωί κότα από την κατάψυξη..και σκέφτομαι να την βάλω στον φούρνο με πατατούλες... ανάλογα με τα κουράγια μου + τα κέφια των παιδιών βεβαίως βεβαίως !

Θα επανέλθω ΓΑΛΙΑΝΤΡΕΣ !!! Α μα πια !

περαστικά σου αγάπη μου!

Δεν είναι προιόν ερωτικής πράξης αλλά... γήρατος!:rolleyes:

Χθες το βράδυ και κατά την διάρκεια της νύχτας, ο Ζώπυρος - ενώ κοιμόμαστε - μ' έτριβε συχνά πυκνά:cool: κι έριχνε και καμιά σπρωξιά να μπορέσω να γυρίσω πλευρό:cool:. Το πρωί σηκώθηκα καλύτερα:cool:.

Διαδραματίστηκαν αυτά και μόνο αυτά, εντάξει?:mrgreen:

Κορίτσια, εμένα΄ο άντρας μου έχει ελάχιστο ελεύθερο χρόνο. Όταν μαγειρεύει όμως φτιάχνει πολύ ωραία φαγητά (αν και πειραματίζεται επικίνδυνα μερικές φορές) και μετά κάνει την κουζίνα λαμπίκο!! Είναι πολύ νοικοκυρόπαιδο - κατά μάνα κατά κύρη που λένε...:roll:

Τώρα εσύ, θέλεις ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ?????:evil::evil::evil::evil::evil:

Για σήμερα, αποπειράθηκα αυτό αλλά στο φούρνο (που να το βρω το τζάκι?) : http://www.sintagespareas.gr/sintages/i-rebithada-tis-argiros.html . Δεν έχει γίνει ακόμη, θα σας πω μετά εντυπώσεις.

Δώρααααααααααααα......?

Η κάντυ-κάντυ που είναι?

υ.γ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

περαστικά!

Να σου κάνω κι εσένα, my love, be my guest! :P

Λοιπόν, σηκώθηκε ο γιος μου και μου παραπονέθηκε για πόνο στο αυτί, ενώ δεν έχει ούτε συνάχι ούτε τίποτα...γιατί??? :confused::confused: Άντε πάλι γιατρό το απόγευμα...:mad::-x

Το έχει ξανακάνει, βασικά, κι όταν τον πήγα δεν υπήρχε τίποτα. Δεν νομίζω ότι λέει ψέματα, όμως, να είναι κανένας αντανακλαστικός πόνος? Ας ελπίσουμε να είμαστε τόσο τυχεροί και αυτή τη φορά...

μακάρι να μην είναι τίποτα απολύτως! να είναι γερό το παιδί!

μάκια σχόλασα!

Link to comment
Share on other sites

έχω μικρή κατάψυξη κ δεν νομίζω να χωράει τίποτα σε ταψάκι.

έχω μέσα πολύ πράγμα από μαϊδανό, σέληνο, πιπεριές, φασολάκια, μπάμιες, ντομάτες, κοτόζουμο, μαγιά νωπή, κρέατα μεριδούλες της σύσας, κρέατα δικά μας για μαγείρεμα. μέχρι κ δικό μου παγωτό. τί να πρωτοβάλω μέσα;

χώρο για καταψύκτη θα ήθελα αλλά δεν έχω κ έξω στη βεράντα δεν θα ήθελα.Eγω ευτυχως,εχω....αλλα εχω μικρο,σχετικα ψυγειο και καταψυξη.Γιαυτο και με εσωσε ο καταψυκτης και τον βαλαμε στην αποθηκη.

Καθε φορα που αδειαζει η καταψυξη,εφοδιαζομαι απο κει.

αρτοπαρασκευαστή ζήλεψα από ζώπυρον που ρώτησε.Κι εγω θα ηθελα.....

πολύ θα ήθελα να τρώμε δικό μας ψωμάκι, ψωμάκι για τοστ κ τσουρεκάκι!

αλλά κοστίζει κ αυτό τον καιρό είμαστε πολύ ζορισμένοι.

Γεια σας και πάλι. Μπήκα να σας πω ότι φάγαμε αρακά. :P

Μια χαρα...

Φέφη, κάτι ανέφερες για το Τσάρλι και Λόλα - το παιδικό, ε? Το νοίκιασες για τη μικρή? Εγώ το βρίσκω τ-έ-λ-ε-ι-ο!!! Ίσως το καλύτερο όλων, μπορώ να πω, τα της ντίσνεϋ δε με συγκινούν ιδιαιτέρως...πολύ βία, πολύ έντονα χρώματα και εναλαγγές εικόνων. Ο μεγάλος μου τρελαίνεται για Τσαρλι και Λόλα! Ο μικρός, άσε...μόνο αν κάτι έχει μέσα πειρατές τον εξιτάρει! :confused:

Με ειχε ρωτησει η φεφη πανω σε αυτο....

κι εγω πηρα τσαρλι και λολα,του αρεσε του θησαυρου,δεν μπορω να πω....αλλα αυτος ο γκαμυ μπεαρ,δεν λεει να βγει απο το μυαλλο του!!!!!:rolleyes:

:lol: Κατά τα άλλα, είναι χρυσό κορίτσι και την αγαπώ πολύ. Πρόσφατα είχε τα γενέθλιά της και σκέφτομαι να της δωρίσω ένα πακετάκι μασάζ σώματος στην αισθητικό μου. Πώς σας φαίνεται σαν ιδέα?

Τελειο δωρο.......κανε και σε μας ενα καλε....ειχαμε κι εμεις γενεθλια!!!!!!:tongue:

αααααχ ! Βαχ!!!!

Εγώ η ΚΟΥΦΗ, ναι ναι... δυστυχώς έχω περάσει πολύ άσχημα... Παρασκευή απόγευμα με το που έφτασα σπίτι άρχισαν τα όργανα... συγγνώμη, τα ρίγη ήθελα να πω... έκανα ένα ωραιότατο 39,5, ε,και μετά από αυτό ΈΠΡΕΠΕ να πάω στον γιατρούλη..πωπωωωωω....

ωτίτιδα ( ω μα ναι ??? δεν το είχαμε καταλάβει) και πάρε να ΄χεις μανδάμ 2 κουτιά αντιβίωση, μεζουλιντ και σταγόνες... κάτι μου είπε ότι μαλον έχω υπο-διάφραγμα και πως κάτι δεν επικοινωνεί καλά μεταξύ μύτης-αυτιού και μαζεύεται υγρό στο αυτί...

ε καλά Γιατρέ μου... δεν επικοινωνεί καλά όλο το δεξί και το μισό αριστερό ημιασφαίριο... στην μύτη θα κολλήσουμε ????

έχω μέλλον από ότι δείχνει... θέλω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...

Περαστικα βρε κοριτσακι......χοντρη ζημία βλεπω...

Και στα δικά μας: έβγαλα το πρωί κότα από την κατάψυξη..και σκέφτομαι να την βάλω στον φούρνο με πατατούλες... ανάλογα με τα κουράγια μου + τα κέφια των παιδιών βεβαίως βεβαίως !Μιαμ μιαμ μιαμ!!!!!

Θα επανέλθω ΓΑΛΙΑΝΤΡΕΣ !!! Α μα πια !

:lol:

Δεν είναι προιόν ερωτικής πράξης αλλά... γήρατος!:rolleyes:Αει μαρη....

Χθες το βράδυ και κατά την διάρκεια της νύχτας, ο Ζώπυρος - ενώ κοιμόμαστε - μ' έτριβε συχνά πυκνά:cool: κι έριχνε και καμιά σπρωξιά να μπορέσω να γυρίσω πλευρό:cool:. Το πρωί σηκώθηκα καλύτερα:cool:.

Διαδραματίστηκαν αυτά και μόνο αυτά, εντάξει?:mrgreen:

Αμα θελουμε το πιστευουμε....:tongue::tongue::tongue:

Περαστικα φιλεναδα.....αν επινες και κανενα μυοχαλαρωτικο;

Για σήμερα, αποπειράθηκα αυτό αλλά στο φούρνο (που να το βρω το τζάκι?) : http://www.sintagespareas.gr/sintages/i-rebithada-tis-argiros.html . Δεν έχει γίνει ακόμη, θα σας πω μετά εντυπώσεις.

Δώρααααααααααααα......?

ΠΑΡΟΥΣΑ!!!!!!!!!!!!Αργησα να μπω σημερα,μη βαλεις ομως απουσια,οκ;

Η κάντυ-κάντυ που είναι?

Καλησπερα.

Μπηκα κι εγω,λιγο αργα βεβαια,αλλα το αποτελεσμα μετραει!!!!

Που λετε σχετικα με την θεια μου,ευτυχως ειναι πολυ καλα και αυριο(ναι,ναι...)βγαινει απο το νοσοκομειο...βεβαια χρειαζεται πολυ προσοχη,αλλα βγαινει!!!!!!!:P

Εφτιαξα ωραιοτατες φακουλες και εφαγε και το θησαυρακι μου,μια κουταλα με μπολικο ψωμακι μεσα.....ηπιε και 100μλ γαλα και τωρα κοιμαται,το πουλακι μου!!!!!

Εγω ειμαι ολιγον τι στραβη,αλλα το παλευω...


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου κάνω κι εσένα, my love, be my guest! :P

Λοιπόν, σηκώθηκε ο γιος μου και μου παραπονέθηκε για πόνο στο αυτί, ενώ δεν έχει ούτε συνάχι ούτε τίποτα...γιατί??? :confused::confused: Άντε πάλι γιατρό το απόγευμα...:mad::-x

Το έχει ξανακάνει, βασικά, κι όταν τον πήγα δεν υπήρχε τίποτα. Δεν νομίζω ότι λέει ψέματα, όμως, να είναι κανένας αντανακλαστικός πόνος? Ας ελπίσουμε να είμαστε τόσο τυχεροί και αυτή τη φορά...

Αγγελινα μακαρι να μηνειναι τιποτα.

Πριν τα χριστουγεννα ειχε παραπονεθει κι οδικος μου για πονο στο αυτι,χωρις συναχι-πυρετο κτλ.

Αλλα εμενα εκλεγε πολυ πιανοντας το αυτακι του.Τον ειχα παει γιατρο και ηταν αρχη ωτιτιδας και πηρε αντιβιωση 10 μερουλες.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

και εμενα ο αντρας μου θελει ωρες ωρες νασχολειται με την κουζινα, αλλα δεν τον πολυαφηνω γιατι την αποτελειωνει και κανω μετα διπλασιο χρονο να μαζζεψω. ο δικος μου επισης θεωρει οτι πλενει τα πιατα και ολα πεντακαθαρα:):)εαν εχει ο παγκος ψιχουλα, πιτσιλιες, δεν μετραει:lol::lol::lol:αχχχ, αντρες, τι να πεις???

Εμένα ο δικός μου ψήνει τέλεια στα καρβουνα, οπότε φαντάζεστε ποιός έψησε την τσικνοπέμπτη!

κοριτσάρα μου γιατί άλλη στη θέση σου θα μας έσουρνε τα εξ'αμάξης...και θα 'χε και χίλια δίκια.Εσύ είσαι κορίτσι μάλαμα!!!!!

Καλέ με έκανες και κοκκίνησα!!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Πρόσφατα είχε τα γενέθλιά της και σκέφτομαι να της δωρίσω ένα πακετάκι μασάζ σώματος στην αισθητικό μου. Πώς σας φαίνεται σαν ιδέα?

Μασάζ??????? Είναι το απωθημένο μου εδώ και κάτι μήνες!!!!

Εγώ η ΚΟΥΦΗ, ναι ναι... δυστυχώς έχω περάσει πολύ άσχημα... Παρασκευή απόγευμα με το που έφτασα σπίτι άρχισαν τα όργανα... συγγνώμη, τα ρίγη ήθελα να πω... έκανα ένα ωραιότατο 39,5, ε,και μετά από αυτό ΈΠΡΕΠΕ να πάω στον γιατρούλη..

ωτίτιδα ( ω μα ναι ??? δεν το είχαμε καταλάβει) και πάρε να ΄χεις μανδάμ 2 κουτιά αντιβίωση, μεζουλιντ και σταγόνες... κάτι μου είπε ότι μαλον έχω υπο-διάφραγμα και πως κάτι δεν επικοινωνεί καλά μεταξύ μύτης-αυτιού και μαζεύεται υγρό στο αυτί...

Ποπό ταλαιπωρία ρε κορίτσι! Τουλάχιστον σε πιάνουν τα παυσίπονα να μην πονάς?

ε καλά Γιατρέ μου... δεν επικοινωνεί καλά όλο το δεξί και το μισό αριστερό ημιασφαίριο... στην μύτη θα κολλήσουμε ????

έχω μέλλον από ότι δείχνει... θέλω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...

χαχαχαχαχαχα!

Και στα δικά μας: έβγαλα το πρωί κότα από την κατάψυξη..και σκέφτομαι να την βάλω στον φούρνο με πατατούλες... ανάλογα με τα κουράγια μου + τα κέφια των παιδιών βεβαίως βεβαίως !

Θα επανέλθω ΓΑΛΙΑΝΤΡΕΣ !!! Α μα πια !


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή απόγευμα με το που έφτασα σπίτι άρχισαν τα όργανα... συγγνώμη, τα ρίγη ήθελα να πω... έκανα ένα ωραιότατο 39,5, ε,και μετά από αυτό ΈΠΡΕΠΕ να πάω στον γιατρούλη..

Πωρεεεεεε εσύ ψήθηκες και ξεροτηγανίστηκες. Περαστικά σου Μεταξία.

Δεν είναι προιόν ερωτικής πράξης αλλά... γήρατος!:rolleyes:

Χθες το βράδυ και κατά την διάρκεια της νύχτας, ο Ζώπυρος - ενώ κοιμόμαστε - μ' έτριβε συχνά πυκνά:cool:

Εκεί πάνω στο τρίψιμο γίνονται όλα τις περισσότερες φορές.

Εγω ειμαι ολιγον τι στραβη,αλλα το παλευω...

Γιατί;

Παιδιά αν δεν κάνω λάθος, δεν έχει γράψει η Λίτσα, η Ελένη, η Σμαρτάκι....ποια άλλη;

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη.μαλλον χαζοχαρουμενη γιατι δεν ειναι λογος να χαιρομαι αλλα εκανα το πρωτο μου γιαουρτι!!βγηκε ενα ταπερ τεραστιο βεβαια αλλα δεν πειραζει!θα τρωμε πολυ.τωρα ψαχνω να βρω συνταγη για κουλουρακια βανιλια αλλα τα περισστερα θελουν κονιακ και δεν εχω....ξερει καμια με τι μπορω να το αντικαταστησω?

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...