Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , ZetaK είπε:

      Καλημέρα! Αντιβίωση είχα πάρει την πρώτη φορά! Τώρα έχω ξεκινήσει νωρίτερα από τα αποτελέσματα τα προβιοτικά! Θα δούμε τι θα βγάλει το αποτέλεσμα και θα δούμε την συνέχεια ! Το βασικό είναι να έχει ανεβεί το ποσοστό ! 

      Εύχομαι να ανέβει και να ξεκινήσεις κανονικά και εμβρυομεταφορά. 

      • Ευχή 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

αφήστε κορίτσια εμάς στον παιδικό μας έπιασαν τον κ$%λο.27 ευρώ για μια φώτο σε καραβάκι ,μία σε κουτάκι και τεσσερις μικρούλες.Ωραία δουλειά αλλά έλεος...

Μήπως να έπαιρνες τα στοιχεία του φωτογράφου της Αγγελίνας και να τους τα έστελνες; Εγώ θα το έκανα!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραία η παρέα σας,αλλά έχω νύστα τρελή!!!

Πάω να κοιμηθώ,γιατί δεν ξέρω τι σχέδια έχει απόψε το σπλάχνο μου

Αμα ξυπνησει πάλι στις 3 θα είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες

Καληνύχτα!!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ θέλω να πίνει/τρώει βλακείες. Κι όντως είναι κοροιδία να έχει ένας χυμός 2 ευρώ!

Αλλά...

Κι εμείς δεν πίνουμε έξω καφέ ενώ μπορούμε να φτιάξουμε από το σπίτι?

Θέλω να πω, για 1-2 φορές δεν τρέχει και τίποτα. Εννοείται φυσικά πως στα ενδιάμεσα πέφτει συζήτηση περί υγιεινής διατροφής / συντηρητικών/ κ.λ.π. καθώς και ενημέρωση, τύπου "τα λεφτά δεν είναι για να τα σπαταλάμε αλλά για ν' αγοράζουμε τ' απαραίτητα κι απαραίτητα είναι... και βάσει της διατροφής που λέγαμε... .... ...."

έχουμε ακριβώς το ίδιο σκεπτικό...γι'αυτό στο περλθόν όταν ήταν αλλιώς τα οικονομικά δεν με πείραζε να πάρει μια στο τόσο.Γι αυτό ένιωσα τόσο άσχημα σήμερα.Γιατί αν δεν σκεφτόμουν τα χρήματα μάλλον θα του έπαιρνα.Αν ήταν επειδή πίστευα πως δεν ήταν σωστό από θέμα υγιεινής διατροφής,δε θα είχα κανένα πρόβλημα που θα του έλεγα όχι.Τεσπα δεν ξέρω αν τα γράφω μπερδεμένα.

Πολυφορεμένο αυτό που θα σου πω, όμως πραγματικά πρέπει να διαλέγουμε τις μάχες που δίνουμε. Και στο λέω εγώ που έχω χάσει αρκετές τσάμπα...

το κακό είναι πως το συνηδητοποιείς αφού έχει γίνει

Στα υπόλοιπα, συμφωνώ με ότι είπαν τα κορίτσια.

Για τις στολές - κι εγώ έτσι μεγάλωσα, με υπέροχες αυτοσχέδιες!! Τα παιδιά μας όμως (και δεν μιλώ για τα μωρά που δεν καταλαβαίνουν) ζουν σε μια σούπερ καταναλωτική/ανταγωνιστική κοινωνία κι είναι δύσκολο να τα πείσεις να ντυθούν αλά παλαιά όταν τα φιλαράκια τους πράττουν το αντίθετο. Όταν όλο το μοντέλο ζωής είναι διαφορετικό.

Πιστεύω ότι αυτό με την κρίση θ' αλλάξει (από τα θετικά της κρίσης!) και σε κάθε περίπτωση, ναι, αυτή είναι μια μάχη που πρέπει να δώσουμε, να τους δώσουμε να καταλάβουν : ότι δεν έχει σημασία το περιτύλιγμα...

τα είπες όλα...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα πόστερ με φωτό του παιδιού ολόσωμο (φάτσα στο κρεββάτι μου το κρέμασα)

χαχαχαχα! παρομοίως!! πάει και τελείωσε - είμαστε άρρωστες (αγορο)μάνες!!:rolleyes::cool:

(τι ευχάριστη έκπληξη φιλενάδα μου, καλησπέρα!!)

Θα μας πείτε τι έγινε στο φατσοβιβλίο??:confused:

Μερέντα, ε? Για δώστε διευθύνσεις να στείλω βαζάκια!!:tongue:


Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ θέλω να πίνει/τρώει βλακείες. Κι όντως είναι κοροιδία να έχει ένας χυμός 2 ευρώ!

Αλλά...

Κι εμείς δεν πίνουμε έξω καφέ ενώ μπορούμε να φτιάξουμε από το σπίτι?

Θέλω να πω, για 1-2 φορές δεν τρέχει και τίποτα. Εννοείται φυσικά πως στα ενδιάμεσα πέφτει συζήτηση περί υγιεινής διατροφής / συντηρητικών/ κ.λ.π. καθώς και ενημέρωση, τύπου "τα λεφτά δεν είναι για να τα σπαταλάμε αλλά για ν' αγοράζουμε τ' απαραίτητα κι απαραίτητα είναι... και βάσει της διατροφής που λέγαμε... .... ...."

Πολυφορεμένο αυτό που θα σου πω, όμως πραγματικά πρέπει να διαλέγουμε τις μάχες που δίνουμε. Και στο λέω εγώ που έχω χάσει αρκετές τσάμπα...

Στα υπόλοιπα, συμφωνώ με ότι είπαν τα κορίτσια.

Για τις στολές - κι εγώ έτσι μεγάλωσα, με υπέροχες αυτοσχέδιες!! Τα παιδιά μας όμως (και δεν μιλώ για τα μωρά που δεν καταλαβαίνουν) ζουν σε μια σούπερ καταναλωτική/ανταγωνιστική κοινωνία κι είναι δύσκολο να τα πείσεις να ντυθούν αλά παλαιά όταν τα φιλαράκια τους πράττουν το αντίθετο. Όταν όλο το μοντέλο ζωής είναι διαφορετικό.

Πιστεύω ότι αυτό με την κρίση θ' αλλάξει (από τα θετικά της κρίσης!) και σε κάθε περίπτωση, ναι, αυτή είναι μια μάχη που πρέπει να δώσουμε, να τους δώσουμε να καταλάβουν : ότι δεν έχει σημασία το περιτύλιγμα...

Συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!!

αφήστε κορίτσια εμάς στον παιδικό μας έπιασαν τον κ$%λο.27 ευρώ για μια φώτο σε καραβάκι ,μία σε κουτάκι και τεσσερις μικρούλες.Ωραία δουλειά αλλά έλεος...

Πανακριβες........αλλα και παλι θα τις επερνα....νπμιζω οτι η αξια των παιδικων αναμνησεων ειναι μαγαλητερη!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραία η παρέα σας,αλλά έχω νύστα τρελή!!!

Πάω να κοιμηθώ,γιατί δεν ξέρω τι σχέδια έχει απόψε το σπλάχνο μου

Αμα ξυπνησει πάλι στις 3 θα είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες

Καληνύχτα!!

άμα σε ξυπνήσει να το εκμεταλλευτείς και να μπεις να μιλήσεις με τα νυχτοπούλια μας;):D


Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα! παρομοίως!! πάει και τελείωσε - είμαστε άρρωστες (αγορο)μάνες!!:rolleyes::cool:

(τι ευχάριστη έκπληξη φιλενάδα μου, καλησπέρα!!)

Θα μας πείτε τι έγινε στο φατσοβιβλίο??:confused:

Μερέντα, ε? Για δώστε διευθύνσεις να στείλω βαζάκια!!:tongue:

Ναι ρε κοριτσια τι ακριβως εγινε στο φειςμπουκ?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραία η παρέα σας,αλλά έχω νύστα τρελή!!!

Πάω να κοιμηθώ,γιατί δεν ξέρω τι σχέδια έχει απόψε το σπλάχνο μου

Αμα ξυπνησει πάλι στις 3 θα είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες

Καληνύχτα!!

Καληνυχτα κουκλα.Φιλια στον παιδαρο γιο σου!!!!

Ζωπ,εχεις πμ.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


άμα σε ξυπνήσει να το εκμεταλλευτείς και να μπεις να μιλήσεις με τα νυχτοπούλια μας;):D

Ναι, λειτουργούμε επί 24ωρου βάσεως :-P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Πανακριβες........αλλα και παλι θα τις επερνα....νπμιζω οτι η αξια των παιδικων αναμνησεων ειναι μαγαλητερη!!!!!

αυτό έκανα κι εγώ!χαλάλι του! η αλήθεια είναι πως μια πετριά την έχω με τις φωτογραφίες και δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...