Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , ZetaK είπε:

      Καλημέρα! Αντιβίωση είχα πάρει την πρώτη φορά! Τώρα έχω ξεκινήσει νωρίτερα από τα αποτελέσματα τα προβιοτικά! Θα δούμε τι θα βγάλει το αποτέλεσμα και θα δούμε την συνέχεια ! Το βασικό είναι να έχει ανεβεί το ποσοστό ! 

      Εύχομαι να ανέβει και να ξεκινήσεις κανονικά και εμβρυομεταφορά. 

      • Ευχή 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ελα ρε,απλα λεω οτι εμεις καναμε πλακα,καθαρα και μονο πανω στον χαβαλε...

Μια απο το ιδιο....

Τι χαζη,νομιζα οτι μιλαμε κρυφα.....

βρε εσύ καλά νόμιζες.αλλά αφού είναι κοινός ο λογαριασμός τους.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλέ τι γίνεται εδώ;

Ρεζίλι γίναμε...

εγω τωρα δεν το καταλαβα αυτο:lol::lol: τι ρεζιλι γιναμε???

ζωπ πριν το έκανα γιατί δεν ήθελα να πίνει τέτοιες βλακείες.Σήμερα επέμενε κι επειδή ξέρει πως άμα πω όχι είναι όχι μου έλεγε εντάξει μαμα δεν θα πάρω τυρόπιτα θέλω χυμό.Αν δεν ήταν το θέμα των χρημάτων δεν θα με πείραζε να του πω όχι.Αλλά ενώ κρατούσα λεφτά δε μου πήγαινε η καρδιά να δώσω τόσα.Μου φάνηκε κοροιδία.

δεν νομιζω να υπαρχει λογος για να στεναχωριεσαι, εκανες το σωστο..

Νύφη με πιασίματα

Αποστολή εξετελέσθη:lol:

η νυφη θα ειναι κορμαρα, η πεθερα θα ειναι βαρελακι...

Link to comment
Share on other sites

εσείς σουσουράδες μην μιλάτε καθόλου!εγώ που έχω και τη φώτο μου φάτσα κάρτα!

να με πετύχει πουθενά ο χριστιανός:tongue::tongue::tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φαντάζομαι τι γέλιο θα ριξε

Ελπιζω να γελουσε.......

Πέθανε από τη ντροπή της!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Έχω πολύν καιρό να γράψω, βλέπω πως μπήκε νέο αίμα...ξενιτεμένο! :lol: Καλή η ερώτηση ζώπυρον, κι εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω τι σκέφτονται οι κοπέλες.

Ήμασταν (και είμαστε) σε μία πολύ δύσκολη φάση. :( Θα αναφερθώ εκτενώς άλλη φορά. Ευτυχώς τα παιδιά μας είναι μια χαρά και αυτό είναι το μόνο που με ενδιαφέρει, σε αυτή τη φάση της ζωής μου.

Δωράκι, περαστικά στη θεία σου. Εσύ πώς πας? Κάτι σα να πήρε το μάτι μου. Ο γιος σου τρώει καμια μπουκια παραπάνω? Κουράγιο, μάνα, σε καταλαβαίνω όσο δε φαντάζεσαι, για τα περί αφαγίας.

Στο νηπιαγωγείο του μεγάλου πήγε σχολικός φωτογράφος και μας παρέδωσε τα εξής: Ένα πόστερ με φωτό του παιδιού ολόσωμο (φάτσα στο κρεββάτι μου το κρέμασα), ένα αλμπουμάκι με διαφορες φωτό από το σχολείο, την τάξη, τα παιδιά όλα μαζί και χώρια το καθένα, μία κουπα, ένα mouse pad, ένα αναμνηστικό κουτί, όλα με έντυπη φωτό του παιδιού και 8 μικρές φωτό μεγέθους ταυτότητας + μία σακούλα με δώρα διάφορα για το καθένα, όλα μαζί 15 ευρώ. Μου έκανε τρομερή εντύπωση ο επαγγελματισμός και η τιμή. Είναι τέλεια όλα, μιλάμε! Όλοι οι γονείς ενθουσιάστηκαν και πρέπει να τον ψάξω, γιατί θέλω επανάληψη σε μερικά από αυτά...η πεθερά μού άρπαξε την κούπα, πχ, να τη στείλει πεσκέσι στον κουνιάδο! :lol:

Τα γράφω κάπως ασυνάρτητα, είναι και η ώρα, συγχωρέστε με. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα. Σας φιλώ όλες.


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε εσύ καλά νόμιζες.αλλά αφού είναι κοινός ο λογαριασμός τους.

Αμ ελα που εγω δεν ηξερα οτι εχουν κοινο λογαριασμο!!!!:confused::confused::confused::confused::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μαρακι,δεν μου απαντησες...εχεις φβ;

Και μη φοβασαι εσυ δεν εγινες ρεζιλι,

μερικες μερικες εδω μεσα γιναμε!!!!!!!!:mrgreen::oops::oops::oops::oops:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μια λιγούρα για...καρπούζι:tongue::tongue::tongue:με μαϊντανο

Α δεν ξέρω για σας, εγώ πάντα με μαϊντανό το τρώω το καρπούζι :tongue:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Αμ ελα που εγω δεν ηξερα οτι εχουν κοινο λογαριασμο!!!!:confused::confused::confused::confused::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

μαρή αφού γράφουν και τα δύο ονόματα!

Μαρακι,δεν μου απαντησες...εχεις φβ;

Και μη φοβασαι εσυ δεν εγινες ρεζιλι,

μερικες μερικες εδω μεσα γιναμε!!!!!!!!:mrgreen::oops::oops::oops::oops:

χμ,χμ...που στο καλό είναι το κατακκόκινο από ντροπή εμότικον που σφυρίζει αδιάφορα?


Link to comment
Share on other sites

Αγγελινα μου,καλυτερα ειμαι εγω.

Ο μικρος με χιλια παρακαλια τρωει μερικες μπουκιες απο το μεσημεριανο και μετα συμληρωνω με γαλα.....Ελπιζω συντομα να τρωει ξανα φυσιολογικες ποσοτιτες!!!!

Τελεια η τιμη με τοσες φωτο και ποστερ + τα διακοσμιτικα.

Ευκαιρια ηταν!!!!!!Κι εγω θα τις επερνα!!!!!

Ζωπ,θελω μερενταααααααα


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο νηπιαγωγείο του μεγάλου πήγε σχολικός φωτογράφος και μας παρέδωσε τα εξής: Ένα πόστερ με φωτό του παιδιού ολόσωμο (φάτσα στο κρεββάτι μου το κρέμασα), ένα αλμπουμάκι με διαφορες φωτό από το σχολείο, την τάξη, τα παιδιά όλα μαζί και χώρια το καθένα, μία κουπα, ένα mouse pad, ένα αναμνηστικό κουτί, όλα με έντυπη φωτό του παιδιού και 8 μικρές φωτό μεγέθους ταυτότητας + μία σακούλα με δώρα διάφορα για το καθένα, όλα μαζί 15 ευρώ. Μου έκανε τρομερή εντύπωση ο επαγγελματισμός και η τιμή. Είναι τέλεια όλα, μιλάμε! Όλοι οι γονείς ενθουσιάστηκαν και πρέπει να τον ψάξω, γιατί θέλω επανάληψη σε μερικά από αυτά...η πεθερά μού άρπαξε την κούπα, πχ, να τη στείλει πεσκέσι στον κουνιάδο!

Πλάκα κάνεις!! Εμείς 4 φωτογραφίες για διαβατήριο βγάλαμε, και πληρώσαμε 10 ευρώ (στην Ελλάδα αυτά). Μήπως να έπαιρνες άλλο ένα πακέτο για τη νονά, καμιά θεία κ.λπ.

Στην Αγγλία έπεσα προχθές πάνω σε μια απίστευτη συνομιλία. Ήταν ένας κύριος, μεγαλούτσικος στην ηλικία (60άρης άνετα) που είχε πάει σε ένα φωτογραφείο να βγάλει φωτογραφίες για διαβατήριο. Του τις εμφάνισαν και του τις έδωσαν με ένα ψαλίδι να τις κόψει, γιατί λέει η υπάλληλος δεν μπορούσε να τις κόψει, γιατί αν γινόταν κανένα λάθος όταν τις έκοβε, ο κύριος θα της ζητούσε τα ρέστα :rolleyes:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Α δεν ξέρω για σας, εγώ πάντα με μαϊντανό το τρώω το καρπούζι :tongue:

Εγω παλι αν δε ριξω λιγο τριμμενο κρεμμυδι και τζατζικακι απο πανω δε το φχαριστιεμαι...:-P

Κοπελιες ουτε εγω καταλαβα γιατι γιναμε ρεζιλι...!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

ζωπ πριν το έκανα γιατί δεν ήθελα να πίνει τέτοιες βλακείες.Σήμερα επέμενε κι επειδή ξέρει πως άμα πω όχι είναι όχι μου έλεγε εντάξει μαμα δεν θα πάρω τυρόπιτα θέλω χυμό.Αν δεν ήταν το θέμα των χρημάτων δεν θα με πείραζε να του πω όχι.Αλλά ενώ κρατούσα λεφτά δε μου πήγαινε η καρδιά να δώσω τόσα.Μου φάνηκε κοροιδία.

Ούτε εγώ θέλω να πίνει/τρώει βλακείες. Κι όντως είναι κοροιδία να έχει ένας χυμός 2 ευρώ!

Αλλά...

Κι εμείς δεν πίνουμε έξω καφέ ενώ μπορούμε να φτιάξουμε από το σπίτι?

Θέλω να πω, για 1-2 φορές δεν τρέχει και τίποτα. Εννοείται φυσικά πως στα ενδιάμεσα πέφτει συζήτηση περί υγιεινής διατροφής / συντηρητικών/ κ.λ.π. καθώς και ενημέρωση, τύπου "τα λεφτά δεν είναι για να τα σπαταλάμε αλλά για ν' αγοράζουμε τ' απαραίτητα κι απαραίτητα είναι... και βάσει της διατροφής που λέγαμε... .... ...."

Πολυφορεμένο αυτό που θα σου πω, όμως πραγματικά πρέπει να διαλέγουμε τις μάχες που δίνουμε. Και στο λέω εγώ που έχω χάσει αρκετές τσάμπα...

Στα υπόλοιπα, συμφωνώ με ότι είπαν τα κορίτσια.

Για τις στολές - κι εγώ έτσι μεγάλωσα, με υπέροχες αυτοσχέδιες!! Τα παιδιά μας όμως (και δεν μιλώ για τα μωρά που δεν καταλαβαίνουν) ζουν σε μια σούπερ καταναλωτική/ανταγωνιστική κοινωνία κι είναι δύσκολο να τα πείσεις να ντυθούν αλά παλαιά όταν τα φιλαράκια τους πράττουν το αντίθετο. Όταν όλο το μοντέλο ζωής είναι διαφορετικό.

Πιστεύω ότι αυτό με την κρίση θ' αλλάξει (από τα θετικά της κρίσης!) και σε κάθε περίπτωση, ναι, αυτή είναι μια μάχη που πρέπει να δώσουμε, να τους δώσουμε να καταλάβουν : ότι δεν έχει σημασία το περιτύλιγμα...


Link to comment
Share on other sites

Κοπελιες ουτε εγω καταλαβα γιατι γιναμε ρεζιλι...!

Ούτε κι εγώ!

Με τζατζίκι, ε; Λες να το δοκιμάσω κι εγώ;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Κοπελιες ουτε εγω καταλαβα γιατι γιναμε ρεζιλι...!

Αστα!

Μεγάλη ιστορία!

Οχι όλες μας

Μερικές από εμάς κάναμε μια πατατα πριν λίγο

Αλλά it's ok!

Δεν κάναμε κι έγκλημα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...