Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Zaxaroulamak είπε:

      Δυσκολευτηκα να συνελθω μετα. Ειχα πολλα πονακια (που ισως ειχε να κανει καο με τον αριθμο των ωαριων που μου πηραν) ειχα για πολλες ωρες ζαλαδα και εμετο και δεν μπορουσα να ουρησω οποτε ξαναπηγα στο νοσοκομειο το ιδιο βραδυ οπου μου εβαλαν ορο και καθετηρα..την αλλη μερα ημουν πολυ καλυτερα αλλα ειχα φοβερη αδυναμια κι αυτο κρατησε 4 5 μερες..

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Από το πρωί ξύπνησα με πονοκέφαλο και συνεχίζω. Για να δούμε θα μου περάσει με το παυσίπονο που πήρα; Ίσως να φταίει ο βροχερός καιρός που έχουμε σήμερα και κάθε φορά που βρέχει εγώ έχω πονοκέφαλο. Η θερμοκρασία στις 09:00 το πρωί που κοίταξα ήταν +5 βαθμοί, γι' αυτό και το γύρισε σε βροχή, άρχισαν οι ζέστες.

Μαγείρεψα αρακά λεμονάτο για σήμερα.

Κοριτσάκια ,χθες όταν πήγαινα να ξαπλώσω ήρθε ο άντρας μου και με πήρε αγκαλιά και μου είπε σ'ευχαριστώ που προσπαθείς ν'αλλάξεις την κατάσταση.Σάγαπώ κι ας μην στο δείχνω

Τελικά κάθε προσπάθεια πιάνει τόπο. Μπράβο και στους δυο σας Φούμπη.

Α δεν σας είπα!!

Σήμερα εγραψα... διαγώνισμα στο... φβ

χαχαχαχα Να μας πεις τι δίπλωμα θα σου δώσουνε τώρα που πέρασες το τεστ.

πηραμε ενα τζιν, 2 μπλουζακια και 2 μπιτζαμακια με 36 ευρω. μια δυο φορμες ακομη και ειμαστε πληρεις για του χρονου.μακια

Πάρα πολύ καλές οι τιμές για την ποσότητα ρούχων που πήρατε. Με 'γεια.

Λοιπόν εγώ στα πατώματα ακόμα.

Υγεία έχουμε και δοξάζω το Θεό γι'αυτό

Σε λίγο καιρό όμως θα πάψω εγώ προσωπικά να έχω και από αυτή γιατί θα κάνω μπάμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!

Αχ μωρέ γιατί έτσι; Ακόμη είσαι χάλια; Κακό αυτό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Εμείς σήμερα με τον άνεργο αντρούλη μου ( είμαστε χρεοκοπημένοι από΄όλες τις απόψεις- τέλος) φάγαμε πατάτες τηγανιτές και σαλάτο λάχανο! Οικονομικά, για να μπορέσουμε να πάμε αυριο να τσικνίσουμε με τους συναδέλφους μου. Μην αποκοπούμε λέμε πλήρως, αν και μετά θα χρειαστει να κάνουμε το σκ.....παξιμάδι. Τι να κάνουμε όμως ρε κορίτσια;;;Δεν πάμε πλέον πουθενά και ξεκίνησε και μία γκρίνια για το παραμικρό, άλλο πράγμα! Παιδεύμαστε για παιδί, δεν έρχεται .( Λέμε για εξωσωματική σε δημοσιο νοσ.) Παιδευεται για καμία δουλεια, πού να βρεθεί. Να πάμε καμία βόλτα να ξεσκάσουμε δεν έχουμε τα φράγκα.....Ελεος πια.....

Μεγάλο ζόρι τραβάτε βρε κορίτσι μου! Υπομονή και ψυχραιμία, τι άλλο να πω......Και προσπαθήστε να μην αφήσετε αυτά τα προβλήματα να επηρεάσουν την προσωπική σας σχέση. Θα μου πεις άμα είσαι έξω από τον χορό....Ελπίζω να βελτιωθέί η κατάσταση.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

περιστερω το ποσο γελασα με τα απλα και τα σπεσιαλ καθαρισματα σου , δεν λεγεται!!!ειμαι και στη δουλεια και με κοιτανε να γελαω μονη μου!!!!σημερα καθολου ορεξη για δουλεια....χαζευω...

που είναι καλέ αυτό και το έχασα εγώ??????

Γεια

Τι κάνετε;

Εγω βαριέμαι. Σήμερα ξύπνησα 9 η ωρα και δεν μπορούσα να σηκωθώ απο το κρεβάτι. Ανοιξα τηλ. και κοιμόμουνα ξυπνόυσα και ξανα μανά. Ωσπου ξύπνησα 10:30 αλλά βαριόμουνα απίστευτα και νύσταζα ακόμα πιο πολύ.

Πάλι κρύο, πολύ κρύο και αέρας.

Εβαλα μια σκούπα και ξεσκόνισα αλλά δεν σφουγγάρισα γιατι νιώθω μια ατονία. Και αυριο μέρα είναι.

Εκανα και μια μακαρονάδα για να φάμε.

Φιλάκια

καλά έκανες κοριτσάκι.εμείς να είμαστε καλά και από σφουγγαρίσματα αλλο τίποτα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα άπαντα φαίη μου, ως συνηθως:tongue:

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εμείιιιιιιιιιιιιις?μα γιατί το λες αυτό????:confused::confused::confused::confused::tongue:

Μην αγχώνεσαι Φαίη! Ο πρώτος καιρός είναι λίγο ζόρικος. Μετά βρίσκεις τους ρυθμούς σου! Όποτε έχεις χρόνο διάβαζέ μας και γράφε μας και κανένα νέο σου!

πότε ακριβώς βρε αγγελική?δώσε μου κουράγιο γιατι δεν μου πάει η στολή του διαιτητή καθόλου:rolleyes:

η σμαρτάκι και η ζωπ που εξαφανίστηκαν?


Link to comment
Share on other sites

margi αυτό για τα φάρμακα το άκουσα κι εγώ. Κάτι έλεγε το πρωί η τηλεόραση, ότι θα πηγαίνουμε στο φαρμακείο και δε θα ζητάμε ακριβώς το τάδε παυσίπονο για παράδειγμα, αλλά το συστατικό του παυσίπονου. Ο φαρμακοποιός μετά θα κρίνει ποιο είναι το παυσίπονο που περιέχει το συστατικό και είναι το πιο φθηνό που θα μπορούσε να χορηγήσει το ταμείο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Από το πρωί ξύπνησα με πονοκέφαλο και συνεχίζω. Για να δούμε θα μου περάσει με το παυσίπονο που πήρα; Ίσως να φταίει ο βροχερός καιρός που έχουμε σήμερα και κάθε φορά που βρέχει εγώ έχω πονοκέφαλο. Η θερμοκρασία στις 09:00 το πρωί που κοίταξα ήταν +5 βαθμοί, γι' αυτό και το γύρισε σε βροχή, άρχισαν οι ζέστες.

να υποθέσω πως κυκλοφορείς με το μαγιό ε?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να υποθέσω πως κυκλοφορείς με το μαγιό ε?

Μα κι εγώ αυτό σκέφτηκα...Αλλά με τριπλό μαγιό...

Πάνε οι 7 κουβερτες...

Μπήκαν στη ντουλάπα:tongue::tongue::lol::lol:

margi αυτό για τα φάρμακα το άκουσα κι εγώ. Κάτι έλεγε το πρωί η τηλεόραση, ότι θα πηγαίνουμε στο φαρμακείο και δε θα ζητάμε ακριβώς το τάδε παυσίπονο για παράδειγμα, αλλά το συστατικό του παυσίπονου. Ο φαρμακοποιός μετά θα κρίνει ποιο είναι το παυσίπονο που περιέχει το συστατικό και είναι το πιο φθηνό που θα μπορούσε να χορηγήσει το ταμείο.

Αϊντε,χάϊντε...

Από το χειρότερο στο χείριστο πάμε...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κόρες!!!!!

Αύριο και μεθαύριο έχω άδεια και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπω καθόλου από το σπίτι.

Αν δεν τα καταφέρω θα τα πούμε ξανά από Δευτέρα. Ξέρω τι με περιμένει, σελίδες επί σελίδων για ανάγνωση!!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, εγώ σήμερα δεν θα μαγειρέψω θα φύγω απο το γραφείο μετά τις 6 οπότε......θα με εφοδιάσει με ταπεράκια η μαμά μου....τα οποία δεν ξέρω τι περιέχουν αλλά ειλικρινά δεν με νοιάζει!!!!!!!


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Μάρτζι μου, τα καλύτερα σου εύχομαι. πάνω κάτω τα ίδια περνάμε.

άλλοι καλύτερα, άλλοι χειρότερα ελαφρώς.

κοίτα να είσαι καλά με τον άντρα σου.

εβίρι, λιοπύρι, ε;

φαίη, κρατουσες παιδάκια σήμερις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μάρτζι μου, τα καλύτερα σου εύχομαι. πάνω κάτω τα ίδια περνάμε.

άλλοι καλύτερα, άλλοι χειρότερα ελαφρώς.

κοίτα να είσαι καλά με τον άντρα σου.

εβίρι, λιοπύρι, ε;

φαίη, κρατουσες παιδάκια σήμερις;

απο τον ιανουαριο φεφι μου.απλα ειχα σταματσει για την εξεταστικη και τωρα αρχισα ξανα....αχ και το κεφαλι μου γινεται καζανι.αλλα ειναι και γλυκες τα ταρζανακια μου.

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι Φαίη! Ο πρώτος καιρός είναι λίγο ζόρικος. Μετά βρίσκεις τους ρυθμούς σου! Όποτε έχεις χρόνο διάβαζέ μας και γράφε μας και κανένα νέο σου!

το ελπιζω ειλικρινα:lol:ρε κοριτσια κι εγω ειμαι εκει για 7 ωρες.οι μανουλες που τα κρατανε ολη μερα πως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

και κατι ασχετο σχετικο που ηθελα να σας πω.εδω και καποιες μερες βλεπω καποια πραγματα που με ριχνουν πολυ.ναι λεγανε για οικονομικη κριση αλλα αυτα δεν τα ειχα δει ακομη εδω βορεια.ολο και πιο συχνα βλεπω ανθρωπους να ψαχνουν σε σκουπιδοτενεκεδες σε καθε στενο.και το αναφερω γιατι σημερα ειδα αρκετους και σταναγχωρηθηκα.και αυτο πουυ μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ειναι κυριοι καλοντυμενοι.εννοω με ρουχα οπως εμεις οπως οι δικοι μας ανθρωποι που θα τους δεις να περναν απο διπλα σου και δεν θα το πιστευεις.τι εχουμε να δουμε ακομη?με εχει ζαλισει ο Σ με το αμαξι.και χαλασε και πως θα το φτιαξουμε και γυρναω και του λεω να σταματησει να αγχωνεται για χαζομαρες και οτι τουλαχιστον εχουμε ενα σπιτι και κατι να φαμε.μου κοπηκε η καρδια κοριτσια.ειλικρινα!τι περναει ο διπλανος μας?:!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

και κατι ασχετο σχετικο που ηθελα να σας πω.εδω και καποιες μερες βλεπω καποια πραγματα που με ριχνουν πολυ.ναι λεγανε για οικονομικη κριση αλλα αυτα δεν τα ειχα δει ακομη εδω βορεια.ολο και πιο συχνα βλεπω ανθρωπους να ψαχνουν σε σκουπιδοτενεκεδες σε καθε στενο.και το αναφερω γιατι σημερα ειδα αρκετους και σταναγχωρηθηκα.και αυτο πουυ μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ειναι κυριοι καλοντυμενοι.εννοω με ρουχα οπως εμεις οπως οι δικοι μας ανθρωποι που θα τους δεις να περναν απο διπλα σου και δεν θα το πιστευεις.τι εχουμε να δουμε ακομη?με εχει ζαλισει ο Σ με το αμαξι.και χαλασε και πως θα το φτιαξουμε και γυρναω και του λεω να σταματησει να αγχωνεται για χαζομαρες και οτι τουλαχιστον εχουμε ενα σπιτι και κατι να φαμε.μου κοπηκε η καρδια κοριτσια.ειλικρινα!τι περναει ο διπλανος μας?:!::!::!:

αυτό ξαναπέστω.υπάρχουν ένα σωρό συνάνθρωποί μας που δεν έχουν ούτε τα βασικά...δεν μιλάω για τους νεοάστεγους.....να κάνουμε το σταυρό μας που έχουμε ένα κεραμίδι και ένα πιάτο φαγητό.


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...