Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

πού να πάω για στολή; εκτός από τζάμπο; δεν το αποκλείω, αλλά για να είναι κάτι πρωτότυπο!έχω ενθουσιαστεί!

Βρες από ίντερνετ και παρήγγειλε ή στο κουκου!

Ωραίος χώρος; Πως σου φάνηκε;

απλα προληπτικα,λογω της προηγουμενης φορας,πρεπει να προσεχουμε μεχρι να κλεισω την 28εβδομαδα,μετα θα χαλαρωσουμε!δεν ειμαι στο κρεββατι απλα ολη μερα ξεκουραζομαι:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!εχω πηξει στο λαπτοπ αλλα χαλαλι:D:D:D

Χαλάλι δεν θα πεις τίποτα!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλά αποτελεέσματα!

καλά ψώνια!

κόρες γράφτηκε το παιδάκι μου στο σχολείο!

γνώρισα τη διευθύντρια! το χώρο, τα κορίτσια!

την άλλη παρασκευή έχουν γιορτούλα για τα καρναβάλια!

θέλω να την στείλω!

πού να πάω για στολή; εκτός από τζάμπο; δεν το αποκλείω, αλλά για να είναι κάτι πρωτότυπο!

έχω ενθουσιαστει

Μπραβο ποτε ξεκιναει?Πως σου φανηκε το περιβαλλον? Για την στολη δεν ξερω να σου πω.
Link to comment
Share on other sites

τηγανίζεις πατάτες η για πιο ελαφριά τις βράζεις,λαδώνεις ελαφρά ένα πυρεξ,στρώνεις τις πατάτες και ο'τι άλλο υλικό θες,αλλαντικό,τυρί,πιπεριές,,λαχανικά και τέλος από πάνω τα αυγά χτυπημένα και φροντίζεις ώστε να καλυφθεί ελαφρά όλη η επιφάνεια.Βάζεις στο φούρνο ,περίπου στους 180 βαθμούς στον αέρα,και ψήνεις μέχρι να ροδίσει κάπως η επιφάνεια.

Ευχαριστώ για την απάντηση Χρύσα! Δεν στεγνώνει?

μάνα είναι μόνο μία!

εδώ θα διαφωνήσω κ θα συμφωνήσω.:)

οι περισσότεροι αγρότες είναι σαν τον μπαμπά μου, χαμηλού ή μεσαίου εισοδήματος κ πίστεψέ με ούτε με μερσέντες κυκλοφορεί ούτε στα μπουζούκια πάτησε ποτέ το πόδι του.

διακοπές έχει πάει το 2009 τελευταία φορά στην Αιδηψό κ πριν από αυτό είχε να πάει από τότε που πήγαινα στο δημοτικό!

οι λίγοι που έχουν τις στρεμματάρες όντως κυκλοφορούν με καγιέν, έχουν καλομαθει στο άσπεν, σε εξοχικά με πισίνες! κοκ! αυτοί καθορίζουν τη γεωργική πολτική, γιατί αυτοί χρηματοδοτούν τα βουλευτόνια! τις ενώσεις αγροτών-συνεταιρισμοί! άλλο σπυρί! τί λέρες!!

πολλές κ μεγάλες λαμογιές από λίγους!

πολλοί είναι οι αγρότες με μεσαίο εισόδημα που ουδέποτε χρεώθηκαν στην τράπεζα ουδέποτε φέσωσαν την αγροτική, για να πάνε διακοπές στο παρίσι, σε αντίθεση με τους λίγους πλούσιους αγρότες που είναι ρετάλια!

κ όλοι οι πλούσιοι αγρότες πάλι δεν είναι ρετάλια!

υπάρχουν κ άνθρωποι που απλά δουλεύον σωστά! κληρονόμησαν κ διαχειρίστηκαν έξυπνα τον πλούτο!

οι πολλοί μικρομεσαίοι, έχε υπόψη σου ότι είναι αγράμματοι κ δεν ασχολούνται με τίποτα άλλο παρά μόνο με τη γή! έτσι είναι ο φάδερ μου!

αν τον ακούσεις λες αυτός βγήκε από τον περισσό! άσχετο που πάντα ψήφιζε μπλε!

αλλά είναι αγαθός άνθρωπος με χρυσή καρδιά!;)

Μόνο ένας καλός άνθρωπος θα μπορούσε να βγάλει ένα τέτοιο καλό παιδί σαν και σένα fefi!

καλά αποτελεέσματα!

καλά ψώνια!

κόρες γράφτηκε το παιδάκι μου στο σχολείο!

γνώρισα τη διευθύντρια! το χώρο, τα κορίτσια!

Υποθέτω πως έχεις καλές εντυπώσεις!

την άλλη παρασκευή έχουν γιορτούλα για τα καρναβάλια!

θέλω να την στείλω!

πού να πάω για στολή; εκτός από τζάμπο; δεν το αποκλείω, αλλά για να είναι κάτι πρωτότυπο!

Δεν ξέρω για το τζάμπο στα μέρη σας αλλά αυτό του Πειραιά δεν έχει καθόλου ποικιλία. Μου έδωσε την εντύπωση πως έβγαλαν ξανά τις περισυνές άντε με κανά δυό νέες.

Ίσως μία βόλτα στα παιχνιδάδικα της πόλης σας σε βοηθούσε!

έχω ενθουσιαστεί!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την όμορφη παρεα!!

πηγα το πρωι και εδωσα αιμα για να κανω ενα ετησιο τσεκ απ , ο αντρουλης φυσικα και δεν ηρθε , πρεπει να τον πριζω κανενα μηνα για να κανει....

Καλά αποτελέσματα!

Κι εγώ έτσι τον πρήζω

Είπαμε,όλοι οι άντρες είναι δίδυμοι...Σε κάποια πράγματα τουλάχιστον

Σήμερα έχει γενέθλια ο αντρούλης μου ! Κλείνει τα 34 το μωρό μου και τον αγαπάω τόοοοοσο πολύυυυυ !!!!

Να τον χαίρεσαι Κάντυ μου και να είστε αγαπημένοι!!!

Ωραία ημερομηνία για γενέθλια αυτή...

Ναι καλέ! Χρόνια πολλά σε όλες τις ερωτευμένες!!!!

images?q=tbn:ANd9GcQ_YO-cSAzbSSce9Uq6MjK-TAjKGy8yEkFkYJy5HtLgksBgRR1N

Μεταξάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!

images?q=tbn:ANd9GcQNHvZhHcdYQYlIHL6SFsiBHI6Ddv8kA00ggf5knZGC4LwD2oHg

:lol::lol::lol::lol::lol:

Μα μας αφήνουν να χαρούμε...τον ερωτά μας οι πολιτικές εξελίξεις;:tongue::tongue::tongue:

Μη χαθεί οξεία από τα ειδησεογραφικά...

να στε καλα κοριτσακια,τον προσεχω τον Βαλεντινο μου,τον προσεχω γιατι του αξιζει!!!

Με τετοια που κάνει σίγουρα του αξίζει Αννα μου...

Σίγουρα θα γίνει και πολύ καλός πατέρας

Link to comment
Share on other sites

[quote name=fefi;1451156 αν κ το θεωρώ βλακεία. αυτή η μέρα προσφέρεται για σοκολάτα ίον' date=' κ εγώ ήδη την έφαγα χθες βράδυ!

αλλά ζήτησα κ άλλη για σήμερα![/quote]

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Κι εγω μια σοκολάτα χθες την εφαγα μετα το ζύγι

Για σήμερα...όχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένας πατέρας συμμαθητή του γιού μου, σήμερα το πρωί μου έδωσε την ακόλουθη πληροφορία (από γνωστό του). Την θεώρησα... τρομακτική.

Έψαξα, έψαξα στο ίντερνετ και την βρήκα μόνο εδώ : http://amazonioscorfu.blogspot.com/2012/02/facebook_13.html

Επειδή δεν έχω φατσοβιβλίο - ξέρετε κάτι εσείς? Ισχύει? Ποιός την ανάρτησε?

Εντάξει, ίσως σε όλο αυτό που συμβαίνει, αυτό να είναι λεπτομέρεια... αλλά θέλω να ξέρω και ειλικρινά δεν θέλω να πιστέψω ότι φθάσαμε εκεί... ή ότι υπάρχουν άνθρωποι που διαδίδουν ψέματα (χωρίς όφελος?)...

Δεν θα το ειχαμε μαθει μεχρι τωρα από επισημες πηγες;

Οχι ότι υπάρχουν κιόλας

Αλλά τραβηγμένο δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

τα κούκου δεν τα είχα σκεφτεί. καλή ιδέα!

σε παιχνιδάδικα ούτε που μου πέρασε από το μυαλό!

σε τζάμπο που κοιτούσα άλλες χρονιές, δεν μου άρεσε τίποτα, εκτός από εξαρτήματα καπέλα, περούκες κλπ!

ο νέος παιδικός σταθμός μου άρεσε, αλλά αυτή τη φορά δεν ενθουσιάζομαι, για να μην την πατήσω! έχει λιγότερα παιδάκια στο τμήμα της, το ένα ήταν σαν νεραϊδάκι! κατάξανθο με καταγάλανα μάτια, ένα κορίτσι βγαλμένο από τα παραμύθια!

πρέπει να γεννήθηκαν την ίδια περίοδο με τη δική μου (ξέρουμε τον μπαμπά της-την ίδια περίοδο πέρασε κ η μαμά της δύσκολη εγκυμοσύνη, όπως κ εγώ),

το πότε θα ξεκινήσει είναι ένα ζήτημα...

εγώ θα ήθελα κ αύριο.

ο φέφος όταν καλοκαιριάσει! μάλλον!

θα έρχεται σχολικό να την παίρνει κ θα την φέρνει!

σκέφτομαι να της δείξω κανένα σχολικό από αύριο το πρωί. περνουν πολλά από το σπίτι μας! για να συνηθίσει. αυτό είναι ένα δύσκολο κομμάτι! να ταξιδέψει μόνη της! χωρίς κάποιον που γνωρίζει ήδη, εννοώ!

μακάρι να τα πάει καλά!

για τους αγρότες είχα ξεχάσει να γράψω το βασικότερο.

ο πατήρ μου είναι από τους λίγους αγρότες που λέει να φορολογηθούν οι αγρότες περισσότερο κ να μην τους ευνοούν φορολογικά λες κ είναι ο λαός ο περιούσιος! είναι περίπτωση!(ούνα φάτσα...)

επίσης τα βάζει κ με αγρότες που αν κ έχουν λίγα, μικρά χωράφια, έχουν καταχρεωμένους λογαριασμούς στις τράπεζες κ περιμένουν από τον ουρανό να βρουν λύση. δεν μπορεί την τεμπελιά!

κάτι τέτοιοι λέει βρίσκουν καταφύγιο σε αγροτοπατέρες που φωνάζουν για άδικα διαιώματα αγροτών κ ξεφτιλίζουν όσους δουλεύουν τη γη με μεράκι!

τον μπαμπά μου τον φωνάζουν μικροβιολόγο κ του ζητουν συχνά πυκνά τη γνώμη του οι άλλοι αγρότες για τα χωράφια τους! λατρεύει τη γη!

κανένας σωστός αγρότης δεν περιμένει από το κράτος να του διαγράψει χρέη που ο ίδιος δημιούργησε ούτε να του επιδοτήσει την τεμπελιά, την κλεψιά!

πολλά γίνονται. δηλώνονται στρέμματα καλλιέργειας άλλ' αντ' άλλα, λαμογιές!αγγελική είδες τί καλός που είναι ο μπούλης μου; σε αυτόν μοιάζω κ στο πρόσωπο κ στο χαρακτήρα! είμαστε όμως αυτό που λένε "δεν χωράς πουθενά, πουθενά, πουθενά!" λέμε αλήθεια!

περιστεράκι μου πώς τα πήγες χθες στο ζύγι; καλά της έκανες της σοκολάτας!

ένα προβληματάκι με το να μπω στο καφέ μας το έχω. εσείς;

Link to comment
Share on other sites

περιστεράκι μου πώς τα πήγες χθες στο ζύγι; καλά της έκανες της σοκολάτας!

Τα έγραψα χθες αλλά είχαμε σοβαρότερα θέματα συζήτησης.

-1,6

Δηλαδή σύνολο -8,5

Πολύ καλά δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

τα κούκου δεν τα είχα σκεφτεί. καλή ιδέα!

σε παιχνιδάδικα ούτε που μου πέρασε από το μυαλό!

σε τζάμπο που κοιτούσα άλλες χρονιές, δεν μου άρεσε τίποτα, εκτός από εξαρτήματα καπέλα, περούκες κλπ!

ο νέος παιδικός σταθμός μου άρεσε, αλλά αυτή τη φορά δεν ενθουσιάζομαι, για να μην την πατήσω! έχει λιγότερα παιδάκια στο τμήμα της, το ένα ήταν σαν νεραϊδάκι! κατάξανθο με καταγάλανα μάτια, ένα κορίτσι βγαλμένο από τα παραμύθια!

πρέπει να γεννήθηκαν την ίδια περίοδο με τη δική μου (ξέρουμε τον μπαμπά της-την ίδια περίοδο πέρασε κ η μαμά της δύσκολη εγκυμοσύνη, όπως κ εγώ),

το πότε θα ξεκινήσει είναι ένα ζήτημα...

εγώ θα ήθελα κ αύριο.

ο φέφος όταν καλοκαιριάσει! μάλλον!

θα έρχεται σχολικό να την παίρνει κ θα την φέρνει!

σκέφτομαι να της δείξω κανένα σχολικό από αύριο το πρωί. περνουν πολλά από το σπίτι μας! για να συνηθίσει. αυτό είναι ένα δύσκολο κομμάτι! να ταξιδέψει μόνη της! χωρίς κάποιον που γνωρίζει ήδη, εννοώ!

μακάρι να τα πάει καλά!

για τους αγρότες είχα ξεχάσει να γράψω το βασικότερο.

ο πατήρ μου είναι από τους λίγους αγρότες που λέει να φορολογηθούν οι αγρότες περισσότερο κ να μην τους ευνοούν φορολογικά λες κ είναι ο λαός ο περιούσιος! είναι περίπτωση!(ούνα φάτσα...)

επίσης τα βάζει κ με αγρότες που αν κ έχουν λίγα, μικρά χωράφια, έχουν καταχρεωμένους λογαριασμούς στις τράπεζες κ περιμένουν από τον ουρανό να βρουν λύση. δεν μπορεί την τεμπελιά!

κάτι τέτοιοι λέει βρίσκουν καταφύγιο σε αγροτοπατέρες που φωνάζουν για άδικα διαιώματα αγροτών κ ξεφτιλίζουν όσους δουλεύουν τη γη με μεράκι!

τον μπαμπά μου τον φωνάζουν μικροβιολόγο κ του ζητουν συχνά πυκνά τη γνώμη του οι άλλοι αγρότες για τα χωράφια τους! λατρεύει τη γη!

κανένας σωστός αγρότης δεν περιμένει από το κράτος να του διαγράψει χρέη που ο ίδιος δημιούργησε ούτε να του επιδοτήσει την τεμπελιά, την κλεψιά!

πολλά γίνονται. δηλώνονται στρέμματα καλλιέργειας άλλ' αντ' άλλα, λαμογιές!αγγελική είδες τί καλός που είναι ο μπούλης μου; σε αυτόν μοιάζω κ στο πρόσωπο κ στο χαρακτήρα! είμαστε όμως αυτό που λένε "δεν χωράς πουθενά, πουθενά, πουθενά!" λέμε αλήθεια!

περιστεράκι μου πώς τα πήγες χθες στο ζύγι; καλά της έκανες της σοκολάτας!

ένα προβληματάκι με το να μπω στο καφέ μας το έχω. εσείς;

fefi εγώ μέχρι στιγμής μπαίνω κανονικά και μάλιστα αναρωτιόμουν που είστε όλες!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

χρονια μας πολλα ευχομαι ολες σημερα να περασετε τελειααα...εμεις εδω θα μασται δεν θα κανουμε κατι ιδιαιτερο αν κ γω οπως κ ολες μας καθε μερα το γιορταζω δεν χρειαζεται η σημερινη μερα για να το αποδειξω...το κακο ειναι οτι ειμαι στα τελειωματα οποτε δεν θα γινει τιποτα σημερα...

το μενου σημερα εχει γιαουρτλου με σουτσουκακια ειχα πολυ καιρο να το φτιαξω κ το επιθυμησα ειναι οραιο φαγακι..

καντυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου πολυχρονος..


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

χρονια μας πολλα ευχομαι ολες σημερα να περασετε τελειααα...εμεις εδω θα μασται δεν θα κανουμε κατι ιδιαιτερο αν κ γω οπως κ ολες μας καθε μερα το γιορταζω δεν χρειαζεται η σημερινη μερα για να το αποδειξω...το κακο ειναι οτι ειμαι στα τελειωματα οποτε δεν θα γινει τιποτα σημερα...

το μενου σημερα εχει γιαουρτλου με σουτσουκακια ειχα πολυ καιρο να το φτιαξω κ το επιθυμησα ειναι οραιο φαγακι..

καντυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου πολυχρονος..

Μμμμμμ! Ωραίο φαγάκι φτιάχνεις σήμερα!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, τι κανετε?

εμεις καλα, ξαχνουμε μαγαζι για το τραπεζι, δεν βρισκουμε τιποτα, ολα ειναι ακριβα, θα δουμε!

Μετα καναμε μια βολτα μεχρι την εκκλησια που θα γινει η βαπτιση να την δουμε και μετα πηγαμε και πηραμε μια φουστιτσα της μικρης και ενα πιανακι-σκυλακι.

Τι ρωτησατε για τα κουκου? εχουν 40% εκπτωση στις στολες τις αποκριατικες.

Σημερα φαγαμε φακες, εγω τις μαγειρεψα και ο αντρουλης μου ειπε οτι τις εκανα εδω πιο νοστιμες απο οτι στο σπιτι μας:rolleyes:!!!

κατα τα αλλα ουτε εμεις φυσικα γιορταζουμε την ημερα, μονο στο βαπτηστηρι μας λεμε χρονια πολλα γιατι εχει γενεθλια σημερα..

Σας φιλω και σας αγαπω ολες πολυ!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, τι κανετε?

εμεις καλα, ξαχνουμε μαγαζι για το τραπεζι, δεν βρισκουμε τιποτα, ολα ειναι ακριβα, θα δουμε!

Μετα καναμε μια βολτα μεχρι την εκκλησια που θα γινει η βαπτιση να την δουμε και μετα πηγαμε και πηραμε μια φουστιτσα της μικρης και ενα πιανακι-σκυλακι.

Τι ρωτησατε για τα κουκου? εχουν 40% εκπτωση στις στολες τις αποκριατικες.

Σημερα φαγαμε φακες, εγω τις μαγειρεψα και ο αντρουλης μου ειπε οτι τις εκανα εδω πιο νοστιμες απο οτι στο σπιτι μας:rolleyes:!!!

κατα τα αλλα ουτε εμεις φυσικα γιορταζουμε την ημερα, μονο στο βαπτηστηρι μας λεμε χρονια πολλα γιατι εχει γενεθλια σημερα..

Σας φιλω και σας αγαπω ολες πολυ!

Γεια σου Μαράκι!

Σε ενέπνευσε το περιβάλλον βρε!!!Γαι τις φακές εννοώ

Με γεια τα ψώνια της πέρδικας

Για κετεριν έξω από την εκκλησία ρωτήσατε;

Δηλαδή πόσο ακριβά;

Πάνω από 25 ευρώ;

Σόρρυ που ρωτάω,αλλά επειδή είμαι κι εγω στο ψαξιμο για τη βαφτιση θελω να δω τι παίζει

Αν και είπαμε να μην κάνουμε τραπέζι...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια, τι κανετε?

εμεις καλα, ξαχνουμε μαγαζι για το τραπεζι, δεν βρισκουμε τιποτα, ολα ειναι ακριβα, θα δουμε!

Η ιδέα που σου έγραψε το περιστεράκι για κέτεριν έξω από την εκκλησία δεν είναι ασχημη!

Μετα καναμε μια βολτα μεχρι την εκκλησια που θα γινει η βαπτιση να την δουμε και μετα πηγαμε και πηραμε μια φουστιτσα της μικρης και ενα πιανακι-σκυλακι.

Τι ρωτησατε για τα κουκου? εχουν 40% εκπτωση στις στολες τις αποκριατικες.

Σημερα φαγαμε φακες, εγω τις μαγειρεψα και ο αντρουλης μου ειπε οτι τις εκανα εδω πιο νοστιμες απο οτι στο σπιτι μας:rolleyes:!!!

Βρε συ είναι άλλος ο αέρας εκεί!!!!

κατα τα αλλα ουτε εμεις φυσικα γιορταζουμε την ημερα, μονο στο βαπτηστηρι μας λεμε χρονια πολλα γιατι εχει γενεθλια σημερα..

Να το χαίρεστε το βαφτηστήρι σας!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...