Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Τι έγραψες τωρααααα!!!! Τι τέλειο φαγητό!!!!

Υπόδειγμα ο άντρας σου Αννούλα! Μετά το καλούπι έσπασε;;;:lol::lol:

μωρε παντα ετσι ηταν,αλλα ειδικα τωρα ενα παραπανω!κοτσαμ μπεμπακι θα του κανω χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!μολις φτιαξει ο καιρος να κανονισουμε,πλεον βεβαια μονο στο σπιτι μου μπορουμε μιας κ πρεπει να προσεχω,να ρθειτε με το Δωρακι να σας δω κ να μας δειτε!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερουδια κ χρονια πολλα στους ερωτευμενους!!!Μεταξια να τον χαιρεσαι τον αγαπουλη σου,παντα μαζι κ παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!!!!!!!φτου φτου σκορδα,που ελεγε κ η γιαγια μου!!!!

Ελενες ποσο συμφωνω με αυτα που γραψατε!!!

σημερα θα φαμε ρολο ψαρονεφρι γεμισμενο με προσουτο,γαλετα κ διαφορα μυρωδικα κ σαλτσα απο μανιταρια μαζι με ρυζι!ολα αυτα τα εφτιαξε εχθες το βραδυ ο καλος μου γιατι σημερα δουλευε πρωι κ ηθελε να μου κανει το τραπεζι,μωρε ειναι κ οι ορμονες αλλα με συγκινησε...εχθες γυρισε στις 24:00 απο την δουλεια κ μαγειρευε μεχρι τις 2:00 κ σημερα ξυπνησε απο τις 6:00...

φιλια σε ολες να ειμαστε γερες κ ευτυχισμενες στην ζωη μας!!!

Σκέτος θησαυρός ο αντρούλης σου Αννούλα! Να τον προσέχεις σαν τα μάτια σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κ χρονια πολλα στους ερωτευμενους!!!Μεταξια να τον χαιρεσαι τον αγαπουλη σου,παντα μαζι κ παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!!!!!!!φτου φτου σκορδα,που ελεγε κ η γιαγια μου!!!!

Ελενες ποσο συμφωνω με αυτα που γραψατε!!!

σημερα θα φαμε ρολο ψαρονεφρι γεμισμενο με προσουτο,γαλετα κ διαφορα μυρωδικα κ σαλτσα απο μανιταρια μαζι με ρυζι!ολα αυτα τα εφτιαξε εχθες το βραδυ ο καλος μου γιατι σημερα δουλευε πρωι κ ηθελε να μου κανει το τραπεζι,μωρε ειναι κ οι ορμονες αλλα με συγκινησε...εχθες γυρισε στις 24:00 απο την δουλεια κ μαγειρευε μεχρι τις 2:00 κ σημερα ξυπνησε απο τις 6:00...

φιλια σε ολες να ειμαστε γερες κ ευτυχισμενες στην ζωη μας!!!

Αννα δεν υπάρχει αυτό που περιγράφεις!Να τον χαίρεσαι τον αντρα σου!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την ημέρα !!!!

Σήμερα έχει γενέθλια ο αντρούλης μου ! Κλείνει τα 34 το μωρό μου και τον αγαπάω τόοοοοσο πολύυυυυ !!!!

Το απόγευμα θέλω να πάω να πάρω με τα παιδιά μια τουρτίτσα-έκπληξη και όταν με το καλό γυρίσουμε από την λογοθεραπεία να πάμε σπίτι να σβήσουμε τα κεράκια όλοι μαζί !

Από φαγητό δεν ξέρω κάτι εύκολο και γρήγορο... μάλλον για κανένα ζυμαρικό το κόβω στον φούρνο με τυράκια και κρέμα γάλακτος !

Χρόνια πολλά στον αντρούλη σου,να τον χαίρεσαι και να είστε πάντα αγαπημένοι!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σκέτος θησαυρός ο αντρούλης σου Αννούλα! Να τον προσέχεις σαν τα μάτια σου!
Αννα δεν υπάρχει αυτό που περιγράφεις!Να τον χαίρεσαι τον αντρα σου!:)

να στε καλα κοριτσακια,τον προσεχω τον Βαλεντινο μου,τον προσεχω γιατι του αξιζει!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αποφεύγω να σχολιάσω τα γεγονοτα τα προχθεσινα,αγανακτώ και θλίβομαι!

Εχθές φάγαμε κατεψυγμένη στήρα σούπα και το βράδυ έφιαξα ομελέτα στο φούρνο.Σήμερα έχουμε ραδικια από τον κήπο με πατάτες βραστές και μπιφτέκια στα κάρβουνα.Αυτές τις ημέρες όλο τα ίδια φαγητά μαγειρευω αλλά προσπαθώ να είναι φαγητά που τα τρώει ευχάριστα ο μικρός μπας και δυναμώσει σιγά σιγα ,γιατι αυτή η ίωση πολύ τον έριξε.

Καλημέρα σε όλες!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κ χρονια πολλα στους ερωτευμενους!!!Μεταξια να τον χαιρεσαι τον αγαπουλη σου,παντα μαζι κ παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!!!!!!!φτου φτου σκορδα,που ελεγε κ η γιαγια μου!!!!

Ελενες ποσο συμφωνω με αυτα που γραψατε!!!

σημερα θα φαμε ρολο ψαρονεφρι γεμισμενο με προσουτο,γαλετα κ διαφορα μυρωδικα κ σαλτσα απο μανιταρια μαζι με ρυζι!ολα αυτα τα εφτιαξε εχθες το βραδυ ο καλος μου γιατι σημερα δουλευε πρωι κ ηθελε να μου κανει το τραπεζι,μωρε ειναι κ οι ορμονες αλλα με συγκινησε...εχθες γυρισε στις 24:00 απο την δουλεια κ μαγειρευε μεχρι τις 2:00 κ σημερα ξυπνησε απο τις 6:00...

φιλια σε ολες να ειμαστε γερες κ ευτυχισμενες στην ζωη μας!!!

Τι ειπες τωρα? καθισε και μαγειρεψε μεχρι τις 2 μπραβο του να τον χαιρεσαι Αννα μου.
Link to comment
Share on other sites

Αποφεύγω να σχολιάσω τα γεγονοτα τα προχθεσινα,αγανακτώ και θλίβομαι!

Εχθές φάγαμε κατεψυγμένη στήρα σούπα και το βράδυ έφιαξα ομελέτα στο φούρνο.Σήμερα έχουμε ραδικια από τον κήπο με πατάτες βραστές και μπιφτέκια στα κάρβουνα.Αυτές τις ημέρες όλο τα ίδια φαγητά μαγειρευω αλλά προσπαθώ να είναι φαγητά που τα τρώει ευχάριστα ο μικρός μπας και δυναμώσει σιγά σιγα ,γιατι αυτή η ίωση πολύ τον έριξε.

Καλημέρα σε όλες!:)

Ωραιο φαγητο εχεις Χρυσα μου δεν μου στελνεις ενα ταπερακι?:D Πως ειναι τωρα ο μικρος σου?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και χρόνια πολλά για την ημέρα.

Σήμερα θα φάμε φισ στικς με πατάτες.

Σήμερα έχει γενέθλια ο αντρούλης μου ! Κλείνει τα 34 το μωρό μου και τον αγαπάω τόοοοοσο πολύυυυυ !!!!

Μεταξία να τα εκατοστήσει ο άντρας σου και να είστε μια ζωή αγαπημένοι.

!

σημερα θα φαμε ρολο ψαρονεφρι γεμισμενο με προσουτο,γαλετα κ διαφορα μυρωδικα κ σαλτσα απο μανιταρια μαζι με ρυζι!ολα αυτα τα εφτιαξε εχθες το βραδυ ο καλος μου γιατι σημερα δουλευε πρωι κ ηθελε να μου κανει το τραπεζι,μωρε ειναι κ οι ορμονες αλλα με συγκινησε...εχθες γυρισε στις 24:00 απο την δουλεια κ μαγειρευε μεχρι τις 2:00 κ σημερα ξυπνησε απο τις 6:00...

Άννα σε θησαυροφυλάκιο πρέπει να βάλεις τον άντρα σου. Είναι είδος προς εξαφάνιση. Να τον συγχαρείς εκ μέρους μου.

Link to comment
Share on other sites

Αποφεύγω να σχολιάσω τα γεγονοτα τα προχθεσινα,αγανακτώ και θλίβομαι!

Εχθές φάγαμε κατεψυγμένη στήρα σούπα και το βράδυ έφιαξα ομελέτα στο φούρνο.Σήμερα έχουμε ραδικια από τον κήπο με πατάτες βραστές και μπιφτέκια στα κάρβουνα.Αυτές τις ημέρες όλο τα ίδια φαγητά μαγειρευω αλλά προσπαθώ να είναι φαγητά που τα τρώει ευχάριστα ο μικρός μπας και δυναμώσει σιγά σιγα ,γιατι αυτή η ίωση πολύ τον έριξε.

Καλημέρα σε όλες!:)

καταρχήν καλή ανάρρωση στον μικρούλη σου!

Λύστε μου μιά απορία. Έχω διαβάσει και από άλλες κοπέλες πως φτιάχνουν ομελέτα στον φούρνο, πως την κάνετε? Εγώ ξέρω μόνο την γνωστη ομελέτα που κάνουμε στο τηγάνι.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καταρχήν καλή ανάρρωση στον μικρούλη σου!

Λύστε μου μιά απορία. Έχω διαβάσει και από άλλες κοπέλες πως φτιάχνουν ομελέτα στον φούρνο, πως την κάνετε? Εγώ ξέρω μόνο την γνωστη ομελέτα που κάνουμε στο τηγάνι.....

τηγανίζεις πατάτες η για πιο ελαφριά τις βράζεις,λαδώνεις ελαφρά ένα πυρεξ,στρώνεις τις πατάτες και ο'τι άλλο υλικό θες,αλλαντικό,τυρί,πιπεριές,,λαχανικά και τέλος από πάνω τα αυγά χτυπημένα και φροντίζεις ώστε να καλυφθεί ελαφρά όλη η επιφάνεια.Βάζεις στο φούρνο ,περίπου στους 180 βαθμούς στον αέρα,και ψήνεις μέχρι να ροδίσει κάπως η επιφάνεια.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

μολις φτιαξει ο καιρος να κανονισουμε,πλεον βεβαια μονο στο σπιτι μου μπορουμε μιας κ πρεπει να προσεχω,να ρθειτε με το Δωρακι να σας δω κ να μας δειτε!!!

Γιατί κοριτσάκι μου; Είσαι στο κρεβάτι;

Ναι, να το κανονίσουμε! Να σας γνωρίσω επιτέλους κι από κοντά!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...δεν προλαβα να διαβασω πολλα.σημερα προσεχα τα παιδακια πρωι βραδυ και γιατι εχω βηχα φορεσα μια μασκα.δεν μπορουσα να παρω αερα.δεν περνουσαν οι ωρες.ελπιζω ολα τα κοριτσακια να ειναι καλα σημερα δεν μαγειρεψα..μου εστειλε η μανουλα μου εφοδια....φαγαμε παστιτσιο ε,και για αυριο κατι θα βρουμε.εχει 3 πιτες κεφτεδακια ετοιμο κιμα για μακαρονια,κατι θα βρουμε,να ναι καλα η μανουλιτσα μου.θα γλιτωσουμε σουπερ μαρκετ για καποιες μερες!φιλακια πολλα.καλο βραδυ...

μάνα είναι μόνο μία!

Καλημέρα!

Επιτέλους ξημέρωσε νωρίς και βγαίνει ήλιος!!!! Τώρα για πόσο.....άγνωστο, αλλά και το λίγο καλό είναι!

Και σήμερα θα φάμε παστίτσιο και ο χάμπυ ομελέτα και μανιτάρια φρεσκα που έκανα!

Λάθος! Ο αγρότης δεν φτωχυνε! Αντίθετα έβαλε πολλά λεφτά στην τσέπη του από τις ευρωπαϊκες επιδοτήσεις και παράτησε την γεωργία γιατί την είδε κάπως!

Οι περισσότεροι αγρότες απέκτησαν μερσεντές και γυρνούσαν κάθε βράδυ στα μπουζούκια τρογωντας από τα έτοιμα και αδιαφορόντας για το αύριο..(και προς Θεού, μην παρεξηγηθώ...δεν αναφέρομαι στους ανθρώπους που έχουν μερικά στρεμματάκια αλλά στους καρχαρίες που επηρρεάζουν την γεωργία αυτού του κράτους)

εδώ θα διαφωνήσω κ θα συμφωνήσω.:)

οι περισσότεροι αγρότες είναι σαν τον μπαμπά μου, χαμηλού ή μεσαίου εισοδήματος κ πίστεψέ με ούτε με μερσέντες κυκλοφορεί ούτε στα μπουζούκια πάτησε ποτέ το πόδι του.

διακοπές έχει πάει το 2009 τελευταία φορά στην Αιδηψό κ πριν από αυτό είχε να πάει από τότε που πήγαινα στο δημοτικό!

οι λίγοι που έχουν τις στρεμματάρες όντως κυκλοφορούν με καγιέν, έχουν καλομαθει στο άσπεν, σε εξοχικά με πισίνες! κοκ! αυτοί καθορίζουν τη γεωργική πολτική, γιατί αυτοί χρηματοδοτούν τα βουλευτόνια! τις ενώσεις αγροτών-συνεταιρισμοί! άλλο σπυρί! τί λέρες!!

πολλές κ μεγάλες λαμογιές από λίγους!

πολλοί είναι οι αγρότες με μεσαίο εισόδημα που ουδέποτε χρεώθηκαν στην τράπεζα ουδέποτε φέσωσαν την αγροτική, για να πάνε διακοπές στο παρίσι, σε αντίθεση με τους λίγους πλούσιους αγρότες που είναι ρετάλια!

κ όλοι οι πλούσιοι αγρότες πάλι δεν είναι ρετάλια!

υπάρχουν κ άνθρωποι που απλά δουλεύον σωστά! κληρονόμησαν κ διαχειρίστηκαν έξυπνα τον πλούτο!

οι πολλοί μικρομεσαίοι, έχε υπόψη σου ότι είναι αγράμματοι κ δεν ασχολούνται με τίποτα άλλο παρά μόνο με τη γή! έτσι είναι ο φάδερ μου!

αν τον ακούσεις λες αυτός βγήκε από τον περισσό! άσχετο που πάντα ψήφιζε μπλε!

αλλά είναι αγαθός άνθρωπος με χρυσή καρδιά!;)

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???ελπιζω σημερα να ξημερωσε για ολους μας μια πιο ευχαριστη και αισιοδοξη μερα...αντε νανεβουμε!!!!!!στη δουλεια ειμαι, πηγα το πρωι και εδωσα αιμα για να κανω ενα ετησιο τσεκ απ , ο αντρουλης φυσικα και δεν ηρθε , πρεπει να τον πριζω κανενα μηνα για να κανει....σημερα δεν ξερω τι τρωμε!!!θα κανω τραχανα μαλλον για γρηγορα.θελω να παω να της παρω και μια στολη της αγαπης μου. μακια

καλά αποτελεέσματα!

καλά ψώνια!

κόρες γράφτηκε το παιδάκι μου στο σχολείο!

γνώρισα τη διευθύντρια! το χώρο, τα κορίτσια!

την άλλη παρασκευή έχουν γιορτούλα για τα καρναβάλια!

θέλω να την στείλω!

πού να πάω για στολή; εκτός από τζάμπο; δεν το αποκλείω, αλλά για να είναι κάτι πρωτότυπο!

έχω ενθουσιαστεί!

Καλημέρα !!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την ημέρα !!!!

Σήμερα έχει γενέθλια ο αντρούλης μου ! Κλείνει τα 34 το μωρό μου και τον αγαπάω τόοοοοσο πολύυυυυ !!!!

Το απόγευμα θέλω να πάω να πάρω με τα παιδιά μια τουρτίτσα-έκπληξη και όταν με το καλό γυρίσουμε από την λογοθεραπεία να πάμε σπίτι να σβήσουμε τα κεράκια όλοι μαζί !

Από φαγητό δεν ξέρω κάτι εύκολο και γρήγορο... μάλλον για κανένα ζυμαρικό το κόβω στον φούρνο με τυράκια και κρέμα γάλακτος !

να τον χαίρεσαι αγάπη! μικρούλης ο αντρούλης!!!!

να είστε πάντα αγαπημένοι κ να καμαρώνετε την ευτυχία των παιδιών σας!!!!!!!!

χρόνια του πολλά κ γλυκά!

Άννα, ο άντρας σου μας έστειλε!!!!!καταπληκτικό φαγητό, αλλά ακόμα πιο καταπληκτική χειρονομία να σου μαγειρέψει τόσο αργά!!!!!!!

σκόρδα πουλάκι μου! να είστε πάντα έτσι αγαπημένοι!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κοριτσάκι μου; Είσαι στο κρεβάτι;

Ναι, να το κανονίσουμε! Να σας γνωρίσω επιτέλους κι από κοντά!;)

απλα προληπτικα,λογω της προηγουμενης φορας,πρεπει να προσεχουμε μεχρι να κλεισω την 28εβδομαδα,μετα θα χαλαρωσουμε!δεν ειμαι στο κρεββατι απλα ολη μερα ξεκουραζομαι:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!εχω πηξει στο λαπτοπ αλλα χαλαλι:D:D:D


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

η μάνα μου πάντα λέει σε όποια είναι έγκυος: όσο είσαι καλά, να προσέχεις! τότε έχει νόημα!

όλα καλά θα πάνε!

μάκια σε όλες κ χρόνια πολλά για τον έρωτά σας, αν κ το θεωρώ βλακεία. αυτή η μέρα προσφέρεται για σοκολάτα ίον, κ εγώ ήδη την έφαγα χθες βράδυ!

αλλά ζήτησα κ άλλη για σήμερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...