Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ένας πατέρας συμμαθητή του γιού μου, σήμερα το πρωί μου έδωσε την ακόλουθη πληροφορία (από γνωστό του). Την θεώρησα... τρομακτική.

Έψαξα, έψαξα στο ίντερνετ και την βρήκα μόνο εδώ : http://amazonioscorfu.blogspot.com/2012/02/facebook_13.html

Επειδή δεν έχω φατσοβιβλίο - ξέρετε κάτι εσείς? Ισχύει? Ποιός την ανάρτησε?

Εντάξει, ίσως σε όλο αυτό που συμβαίνει, αυτό να είναι λεπτομέρεια... αλλά θέλω να ξέρω και ειλικρινά δεν θέλω να πιστέψω ότι φθάσαμε εκεί... ή ότι υπάρχουν άνθρωποι που διαδίδουν ψέματα (χωρίς όφελος?)...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ζώπυρον, δεν άκουσα κάτι, αλλά η λογική μου μου λέει ότι δεν θα άφηναν τα ΜΑΤ το χώρο της διαδήλωσης για να πάνε σε άλλο μέρος της Αθήνας, να κυνηγήσουν και να χτυπήσουν-αποτελειώσουν τους τραυματίες. Πώς θα αφήσουν χωρίς επαρκή περιφρούρηση τη Βουλή, για να κυνηγήσουν τον κόσμο μεμονωμένα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Επιτέλους ξημέρωσε νωρίς και βγαίνει ήλιος!!!! Τώρα για πόσο.....άγνωστο, αλλά και το λίγο καλό είναι!

Και σήμερα θα φάμε παστίτσιο και ο χάμπυ ομελέτα και μανιτάρια φρεσκα που έκανα!

η αγορά φτώχυνε αρχικά, όταν φτώχυνε ο αγρότης!

Λάθος! Ο αγρότης δεν φτωχυνε! Αντίθετα έβαλε πολλά λεφτά στην τσέπη του από τις ευρωπαϊκες επιδοτήσεις και παράτησε την γεωργία γιατί την είδε κάπως!

Οι περισσότεροι αγρότες απέκτησαν μερσεντές και γυρνούσαν κάθε βράδυ στα μπουζούκια τρογωντας από τα έτοιμα και αδιαφορόντας για το αύριο..(και προς Θεού, μην παρεξηγηθώ...δεν αναφέρομαι στους ανθρώπους που έχουν μερικά στρεμματάκια αλλά στους καρχαρίες που επηρρεάζουν την γεωργία αυτού του κράτους)

Αννα,είδες το ζευγος στο φβ;

Η καραμελίτσα εχει γίνει το επίκεντρο της σελίδας μου...

Και που να την δείτε ντυμένη χαβανεζα

Μου εστειλε φωτο η Μαρία

Καλά.. τρέλλα η καραμέλα και η καραμελομαμά!!!

Άντε, περιμένουμε τα καινούρια!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως Αφροδιτούλα φοράς ψηλοτάκουνα παπούτσια για πολλές ώρες? Και όταν λέω ψιλιτάκουνα δεν εννοώ απαραιτήτως 10ποντα, αλλά παπούτσια με τακούνι γενικώς.[/quote

οχι αγγελικουλα μου, ολα μα ολα τα παπουτσια που φοραω καθημερινα στη δουλεια ειναι ισια χωρις καθολου τακουνι:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ένας πατέρας συμμαθητή του γιού μου, σήμερα το πρωί μου έδωσε την ακόλουθη πληροφορία (από γνωστό του). Την θεώρησα... τρομακτική.

Έψαξα, έψαξα στο ίντερνετ και την βρήκα μόνο εδώ : http://amazonioscorfu.blogspot.com/2012/02/facebook_13.html

Επειδή δεν έχω φατσοβιβλίο - ξέρετε κάτι εσείς? Ισχύει? Ποιός την ανάρτησε?

Εντάξει, ίσως σε όλο αυτό που συμβαίνει, αυτό να είναι λεπτομέρεια... αλλά θέλω να ξέρω και ειλικρινά δεν θέλω να πιστέψω ότι φθάσαμε εκεί... ή ότι υπάρχουν άνθρωποι που διαδίδουν ψέματα (χωρίς όφελος?)...

Ζώπυρον δεν έχω ακούσει κάτι σχετικά αλλά μου φαίνεται υπερβολικά τραβηγμένο και παρακινδυνευμένο να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Θέλω να πω πως η παρουσιά τους στα νοσοκομεία θα έβγαζε τόσο πολύ μάτι και θα ξεσήκωνε θύελλα αντιδράσεων. Άσε που όπως είπε και η Εβιρι σιγά μην άφηναν την πορεία για να πάνε στα νοσοκομεία. Μάλλον για ράδιο αρβύλα το ακούω!

Καλημέρα!

Επιτέλους ξημέρωσε νωρίς και βγαίνει ήλιος!!!! Τώρα για πόσο.....άγνωστο, αλλά και το λίγο καλό είναι!

Και σήμερα θα φάμε παστίτσιο και ο χάμπυ ομελέτα και μανιτάρια φρεσκα που έκανα!

Λάθος! Ο αγρότης δεν φτωχυνε! Αντίθετα έβαλε πολλά λεφτά στην τσέπη του από τις ευρωπαϊκες επιδοτήσεις και παράτησε την γεωργία γιατί την είδε κάπως!

Οι περισσότεροι αγρότες απέκτησαν μερσεντές και γυρνούσαν κάθε βράδυ στα μπουζούκια τρογωντας από τα έτοιμα και αδιαφορόντας για το αύριο..(και προς Θεού, μην παρεξηγηθώ...δεν αναφέρομαι στους ανθρώπους που έχουν μερικά στρεμματάκια αλλά στους καρχαρίες που επηρρεάζουν την γεωργία αυτού του κράτους)

Συμφωνώ απολύτως. Το έχω δει με τα μάτια μου μεγαλογαιοκτήμονες με τα λεφτά των επιδοτήσεων να χτίζουν μεζονέτες και να κάνουν την χλιδάτη ζωή.

Καλά.. τρέλλα η καραμέλα και η καραμελομαμά!!!

Άντε, περιμένουμε τα καινούρια!!!

Κορίτσια καλημέρα! Σήμερα η καλή μου η μανούλα μαγειρεύει γιουβαρλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???ελπιζω σημερα να ξημερωσε για ολους μας μια πιο ευχαριστη και αισιοδοξη μερα...αντε νανεβουμε!!!!!!στη δουλεια ειμαι, πηγα το πρωι και εδωσα αιμα για να κανω ενα ετησιο τσεκ απ , ο αντρουλης φυσικα και δεν ηρθε , πρεπει να τον πριζω κανενα μηνα για να κανει....σημερα δεν ξερω τι τρωμε!!!θα κανω τραχανα μαλλον για γρηγορα.θελω να παω να της παρω και μια στολη της αγαπης μου. μακια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???ελπιζω σημερα να ξημερωσε για ολους μας μια πιο ευχαριστη και αισιοδοξη μερα...αντε νανεβουμε!!!!!!στη δουλεια ειμαι, πηγα το πρωι και εδωσα αιμα για να κανω ενα ετησιο τσεκ απ , ο αντρουλης φυσικα και δεν ηρθε , πρεπει να τον πριζω κανενα μηνα για να κανει....σημερα δεν ξερω τι τρωμε!!!θα κανω τραχανα μαλλον για γρηγορα.θελω να παω να της παρω και μια στολη της αγαπης μου. μακια

Καλά αποτελέσματα Αφροδιτούλα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την ημέρα !!!!

Σήμερα έχει γενέθλια ο αντρούλης μου ! Κλείνει τα 34 το μωρό μου και τον αγαπάω τόοοοοσο πολύυυυυ !!!!

Το απόγευμα θέλω να πάω να πάρω με τα παιδιά μια τουρτίτσα-έκπληξη και όταν με το καλό γυρίσουμε από την λογοθεραπεία να πάμε σπίτι να σβήσουμε τα κεράκια όλοι μαζί !

Από φαγητό δεν ξέρω κάτι εύκολο και γρήγορο... μάλλον για κανένα ζυμαρικό το κόβω στον φούρνο με τυράκια και κρέμα γάλακτος !

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???ελπιζω σημερα να ξημερωσε για ολους μας μια πιο ευχαριστη και αισιοδοξη μερα...αντε νανεβουμε!!!!!!στη δουλεια ειμαι, πηγα το πρωι και εδωσα αιμα για να κανω ενα ετησιο τσεκ απ , ο αντρουλης φυσικα και δεν ηρθε , πρεπει να τον πριζω κανενα μηνα για να κανει....σημερα δεν ξερω τι τρωμε!!!θα κανω τραχανα μαλλον για γρηγορα.θελω να παω να της παρω και μια στολη της αγαπης μου. μακια

Αφροδιτούλα,

Να πάρεις την πιο όμορφη στολή στη νύφη μου, στο κορίτσι !!!! ;)

Καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου... αν σε πονούν τα πόδια σου (πέλματα) κάνε ένα ζεστό ποδόλουτρο με αιθέρια έλαια και χοντρό αλάτι και θα με θυμηθείς -κάθε βράδυ όμως-.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την ημέρα !!!!

Σήμερα έχει γενέθλια ο αντρούλης μου ! Κλείνει τα 34 το μωρό μου και τον αγαπάω τόοοοοσο πολύυυυυ !!!!

Το απόγευμα θέλω να πάω να πάρω με τα παιδιά μια τουρτίτσα-έκπληξη και όταν με το καλό γυρίσουμε από την λογοθεραπεία να πάμε σπίτι να σβήσουμε τα κεράκια όλοι μαζί !

Από φαγητό δεν ξέρω κάτι εύκολο και γρήγορο... μάλλον για κανένα ζυμαρικό το κόβω στον φούρνο με τυράκια και κρέμα γάλακτος !

Να τα εκατοστήσει ο αντρούλης σου Μεταξία μου! Να τον χαίρεσαι!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα !!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την ημέρα !!!!

Σήμερα έχει γενέθλια ο αντρούλης μου ! Κλείνει τα 34 το μωρό μου και τον αγαπάω τόοοοοσο πολύυυυυ !!!!

Ναι καλέ! Χρόνια πολλά σε όλες τις ερωτευμένες!!!!

images?q=tbn:ANd9GcQ_YO-cSAzbSSce9Uq6MjK-TAjKGy8yEkFkYJy5HtLgksBgRR1N

Μεταξάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!

images?q=tbn:ANd9GcQNHvZhHcdYQYlIHL6SFsiBHI6Ddv8kA00ggf5knZGC4LwD2oHg


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την ημέρα !!!!

Σήμερα έχει γενέθλια ο αντρούλης μου ! Κλείνει τα 34 το μωρό μου και τον αγαπάω τόοοοοσο πολύυυυυ !!!!

Το απόγευμα θέλω να πάω να πάρω με τα παιδιά μια τουρτίτσα-έκπληξη και όταν με το καλό γυρίσουμε από την λογοθεραπεία να πάμε σπίτι να σβήσουμε τα κεράκια όλοι μαζί !

Από φαγητό δεν ξέρω κάτι εύκολο και γρήγορο... μάλλον για κανένα ζυμαρικό το κόβω στον φούρνο με τυράκια και κρέμα γάλακτος !

Nα τα εκατοστησει ο αντρουλη σου Μεταξακι.Χρονια πολλα για την ημερα σε ολες.Για σημερα εχω φασολια μαυροματικα με λουκανικα.
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κ χρονια πολλα στους ερωτευμενους!!!Μεταξια να τον χαιρεσαι τον αγαπουλη σου,παντα μαζι κ παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!!!!!!!φτου φτου σκορδα,που ελεγε κ η γιαγια μου!!!!

Ελενες ποσο συμφωνω με αυτα που γραψατε!!!

σημερα θα φαμε ρολο ψαρονεφρι γεμισμενο με προσουτο,γαλετα κ διαφορα μυρωδικα κ σαλτσα απο μανιταρια μαζι με ρυζι!ολα αυτα τα εφτιαξε εχθες το βραδυ ο καλος μου γιατι σημερα δουλευε πρωι κ ηθελε να μου κανει το τραπεζι,μωρε ειναι κ οι ορμονες αλλα με συγκινησε...εχθες γυρισε στις 24:00 απο την δουλεια κ μαγειρευε μεχρι τις 2:00 κ σημερα ξυπνησε απο τις 6:00...

φιλια σε ολες να ειμαστε γερες κ ευτυχισμενες στην ζωη μας!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενες ποσο συμφωνω με αυτα που γραψατε!!!

Κι εγώ μ'αυτά που είχες γράψει αλλά επειδή ζήτησες να μην συνεχιστεί δεν το έγραψα!

σημερα θα φαμε ρολο ψαρονεφρι γεμισμενο με προσουτο,γαλετα κ διαφορα μυρωδικα κ σαλτσα απο μανιταρια μαζι με ρυζι!ολα αυτα τα εφτιαξε εχθες το βραδυ ο καλος μου γιατι σημερα δουλευε πρωι κ ηθελε να μου κανει το τραπεζι,μωρε ειναι κ οι ορμονες αλλα με συγκινησε...εχθες γυρισε στις 24:00 απο την δουλεια κ μαγειρευε μεχρι τις 2:00 κ σημερα ξυπνησε απο τις 6:00...

φιλια σε ολες να ειμαστε γερες κ ευτυχισμενες στην ζωη μας!!!

Τι έγραψες τωρααααα!!!! Τι τέλειο φαγητό!!!!

Υπόδειγμα ο άντρας σου Αννούλα! Μετά το καλούπι έσπασε;;;:lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...