Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Kαλημερα EleniAgglia συλληπιτιρια για την γιαγιακα σου να εισαι καλα να την θυμασαι.Για σημερα θα φτιαξω γιουβαρλακια.Foubi εχεις πμ.Καλημερα να εχετε ολες σας..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα κορίτσια,πως είστε?

Foubi,διαβάζω πως είαι καλύτερα,καλή αρχή λοιπόν!Ανεξάρτητα από το είδος των προβλημάτων οι άντρες αργούν πολύ να προσαρμοστουν με τον ερχομό ενός παιδιου και ο καθένας αντιδρά με τον δικό του τρόπο.Οχι,δεν τους δικαιολογώ αλλά έτσι είναι.Τα πρώτα 3 χρόνια είναι δύσκολα μετά βρίσκεις τους ρυθμούς σου.

Εμεις ακόμη είμαστε άρρωστοι,ο μικρός ενώ εχθές ήταν απύρετος από τη νύχτα ξαναέκανε.Τουλάχιστον φαίνεται σε καλή κατάσταση.Περιμενω το γιατρό πάλι.

Σήμερα μου έφερε η πεθερά μου κοτόσουπα και έτσι δεν εχω μαγείρεμα.Κάποια στιγμή όμως θα φιάξω και ένα κέικ.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες. τι κανετε???εμεις εχουμε χαλια καιρο...απο διαθεση πιο χαλια λογω των γεγονοτων...οσο παμε και πιανουμε πατο... τι θ ακανουμε????οεοοο?? για σημερα τρωμε ψαρια.παω για σιδερωμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο σκ.

Σημερα θα φαμε ψαροσουπα και ψητο στο φουρνο.

Ο θησαυρουλης μου θα φαει μοσχαρακι με γλυκο τραχανα.

Φουμπι,χαιρομαι για την αποφαση σου.

Ευχομαι απο δω και περα μονο χαρες

να εχεις στο σπιτικο σου.

Φιλια σε ολες κοριτσια.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.

βρέχει πολύ, έχει κρύο. έχω πόνο κ μεγαλύτερο πρήξιμο.

χθες έκανα κρεμούλα, γιατί το παιδάκι μου δεν ήθελε γιαούρτι. μάλλον το βαρέθηκε.

έπλυνα πολύ κουζινικό, άλλαξα σεντόνια, πετσέτες κ σήμερα έχουν μαζευτεί αρκετά.

σιγά σιγά κ χαλαρά θα τα κάνω. ευτυχώς είπα στη μανούλα μου να μου στείλει πάλι κοτόσουπα για μένα κ το παιδί.

δεν πάμε πουθενά με αυτόν τον καιρό!

για τον άντρα μου έχω βγάλει λουκάνικα να τα ψήσω στο φούρνο σε λαδόκολλα!

αύριο θα του κάνω μοσχάρι με πατάτες!

το απόγευμα σίδερο. μαζεύτηκαν μπόλικα ασιδέρωτα. να δούμε πώς θα στεγνώσει το πλυντήριο που θέλω να βάλω σε λίγο!

φούμπι μου, ολόψυχα να πάνε όλα καλά! σε έχω στην προσευχή μου!

χρύσα, περαστικά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδιααααααααα!!!!σημερα θα φαμε ψαρακια κ σαλατα απο την μανουλα!!!

Φουμπι μου ευχομαι τα καλυτερα να ερθουν στην ζωη σας απο εδβ κ περα!!!

Μαρακι τι μεγαλο κορτσακι που εγινε η Εφη μας,φτου φτου στο ομορφο κοριτσακι!

Χρυσα περαστικα σας!!!

φιλακια πολλα ομορφουλες!!!

tt11a5f9.aspx

γιναμε μανγκο!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το ενδιαφέρον.Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο με έχετε συγκινήσει.

Εγώ παω να καθαρίσω και ν'αρχίσω τις ετοιμασίες.Αγχώθηκα τώρα!

Αννούλα μου έδωσες έμπνευση,θα την δείς στο φατσοβιβλίο!

Φιλάκια πολλά!


Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για το ενδιαφέρον.Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο με έχετε συγκινήσει.

Εγώ παω να καθαρίσω και ν'αρχίσω τις ετοιμασίες.Αγχώθηκα τώρα!

Αννούλα μου έδωσες έμπνευση,θα την δείς στο φατσοβιβλίο!

Φιλάκια πολλά!

μμμμμ περιμενω να δω χιχιχιχι!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μαγείρισσες!

Σήμερα εφτιαξα ψαροσουπα του μικρού και εμείς θα βολευτούμε με περισσεύματα μιας και το βραδυ που θα πάμε στο χορό θα εχει φαγητό

Περιμένω το Μαράκι με την καραμελίτσα κι εχω μεγάλη χαρα

Μακάρι να κάνουν μια σταση για να βρεθούμε

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια.

Εγώ σήμερα θα φτιάξω πατάτες και αυγά τηγανητά, και το απόγευμα θα πιούμε καφέ σε φιλικό σπίτι, να παίξουν λίγο και τα παιδιά.

Απόφάσισα λοιπόν να δώσω μια τελευταία ευκαιρία.Να κάνουμε ένα restart.Με ίσους όρους.

Μπράβο βρε Φουμπάκι, εγώ χαίρομαι πολύ.

Κορίτσια μου, σήμερα έχω ξυπνήσει πολύ απαισιόδοξη (πολύ περισσότερο από τις άλλες μέρες) με τα όσα συμβαίνουν. Πάμε από το κακό στο χειρότερο και οι εξελίξεις θα είναι καταιγιστικές. 'Εχω πολύ άσχημο feeling...

Σκέτη απογοήτευση και πίκρα, έτσι αισθάνομαι κι εγώ. Άσε που έβλεπα στον ύπνο μου ότι υπήρχε θάλασσα μπροστά από τη βεράντα της κουζίνας του πατρικού μου σπιτιού κι εγώ ήμουν μέσα σε ψαροκάικο και προσπαθούσα να ψαρέψω ψάρια με κάτι σαν σήτα. Μα όνειρο είναι αυτό;

καλημέρα.

βρέχει πολύ, έχει κρύο. έχω πόνο κ μεγαλύτερο πρήξιμο.

Ωχ αμάν, αμάν, περαστικά σου Φέφη, ελπίζω να σου περάσει το συντομότερο ο πόνος.

tt11a5f9.aspx

γιναμε μανγκο!!!

Βρε, βρε, βρε και πω πω πω, πού 'ντο μου να το χαρώ. Όλοι μαζί, δικό σας.

Link to comment
Share on other sites

φεφουλα μου περαστικα σου αγαπη, παρε κανενα παυσιπονο...

περιστερω πολυ καλα θα κανεις και θα πας.ετοιμασου , φορα και το πιο ωραιο σου χαμογελο και να δεις που θα περασετε τελεια

φουμπι καλες ετοιμασιες και καλα να περασετε.καλημερα και στα υπολοιπΑ κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Τι κάνετε;

Εγω σήμερα δεν είχα τι να μαγειρέψω και έκανα ένα παστίτσιο. Αυτη τη βδομάδα δεν έκανα και πολύ δίαιτα πρόσεχα όμως και φυσικά πήρα 500 γρ.

Το βράδυ θα πάμε στα γεννέθλια του μικρού Νικόλα και μου ζήτησε η κουμπάρα μου να κάνω πίτσα για το μπουφε, οπότε πάλι στη κουζίνα το απόγευμα. Βαρέθηκα να πλένω σήμερα.

Φούμπι πολύ χαίρομαι για σας. Ευχομαι η νέα ευκαιρία που δίνεις να είναι ένα χαρούμενο ριστάρτ στη ζώη σας. Φιλάκια

Φέφη κουράγιο με τον άτιμο πονόδοντο.

Εβιρυ η θάλασσα δεν είναι καλό ονειρο όταν είναι ήρεμη; Ετσι νομίζω.

ΑΝΝΑ έγινε μάνγκο το αγοράκι σου; Τι καλά.

Περιστέρω να γίνεις όμορφη(αυτό είναι σίγουρο δηλ) και να περάσετε τέλεια.

Σήμερα σκεφτόμουνα ούτε αλκυονίδες μέρες δεν έκανε φέτος. Μου λείψε ήλιος(άσχετο αυτό)

Φιλάκια


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...