Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλησπερα ομορφουλες!!!σημερα θα φαμε κοτοσουπα απο την μανουλα μου,αχ γιαμι γιαμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες του στρουμφοπαλικαριου μου χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Φεφιμου πω πω τι περασες,καλα διαβαζω για οδοντιατρους κ απλα τα κανω πανω μου.........

Φουμπη μου υπομονη κ δυναμη,στο ξαναλεω να κανεις το καλυτερο δυνατον για σενα!!!!!

Δωρακι μου ευτυχως που εισαι καλυτερα,κ μονο που διαβασα το πως επεσες πονεσα..φτου κακο ματι μακρια σας!περαστικα κ στον θησαυρουλη σου,γρηγορα να γινει περδικι!!!!

αχ αλλα δεν θυμαμαι γι αυτο σας φιλω ολες,μακια σας!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

fefi λέγε με άννα μου κ θα σου το χρωστάω χάρη!!!!!!!!!!!

αντέχω τον πόνο. την βλακεία κ τον εγωισμό δεν αντέχω!

εκεί πονάω μάνα μου!

η κάντυ μου που είναι;

η κοτόσουπα φοριέται πολύ σήμερις!

Link to comment
Share on other sites

fefi λέγε με άννα μου κ θα σου το χρωστάω χάρη!!!!!!!!!!!

αντέχω τον πόνο. την βλακεία κ τον εγωισμό δεν αντέχω!

εκεί πονάω μάνα μου!

η κάντυ μου που είναι;

η κοτόσουπα φοριέται πολύ σήμερις!

σορρυ καταλαθος:tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα !!!! Το ξέρω, το ξέρω, μην βαράτε... ψιλο-χάθηκα !!!

Είχα μείνει όμως μόνη στο γραφείο κι έπηξα ολίγον τί... εν τω μεταξύ χθες που μπήκα στα πεταχτά να σας διαβάσω σας πέτυχα... στα ντάοουν σας... ε, δεν ήμουν κι εγώ στα "πολύ" καλά μου και σκέφτηκα "άσ' το ας μην γράψω... να μην τις μαυρίζω κι άλλο" !

Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν !

Σήμερις είναι μια νέα ημέρα... και Παρασκευή ! Ονειρεύομαι την ώρα και την στιγμή που θα φτάσω σπίτι με τα αγγελούδια μου να απλώσω ένα πλυντηριάκι, να στρώσω καθαρά σεντόνια και να φτιάξω το φαγητάκι μας για αύριο (βλ. θα κάμω παστίτσιο... ναι ναι αυτό μου ήρθε εμένα με την τσίμπλα στο μάτι... από σήμερα θα ετοιμάσω μακαρόνια, κιμά έτοιμα στο ταψί και αύριο πρωί-πρωί κάμω και την μπεσαμέλ και βουρ στον φούρνο) !

Για σήμερα πάντως στάνταρ τα παιδιά μου θα μου ζητήσουν κάτι σε σουπο-ειδές με αυτό το κρύο, εμείς θα φάμε ότι έχει απομείνει (έχω αρκετό κοτόπουλο με πιπερίτσες, καροτάκια κλπ ωραία σαλτσούλα έγινε αυτή για τον αντρούλη να του τηγανήσω και καμία πατάτα κι εγώ θα δω πώς θα την βγάλω... :lol: με καμία ομελέτα και σαλατούλα μάλλον)....

Κατά τα λοιπά έχω να πω

Ελένη (από την Αγγλια),

Τα συλλυπητήριά μου για την γιαγιά σου κοπέλα μου ! Να είσαι γερή να την θυμάσαι και όταν με το καλό έρθεις εδώ, μπορείς να πας να την αποχαιρετήσεις !

Φούμπι μου,

Δεν ξέρω τί να σου γράψω βρε ψυχή. Συμφωνώ με αυτά που σου γράφει και η Φέφη. Βέβαια, στην απ' έξω, είναι πολύ πιο εύκολο να δίνεις συμβουλές ! Μόνο μην παίρνεις αποφάσεις εν ψυχρώ ....

Δώρα μου,

Ποιό είναι αυτο το αντι-εμετικό φάρμακο που αναφέρεις ???? Χορηγείται με συνταγή γιατρού δλδ ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιστεράκι χρόνια πολλά για την πόλη σας που γιορτάζει σήμερα και χρόνια πολλά σε όσους έχουν Χαράλαμπο-Χαραλαμπία.

Έχεις δίκιο Εβιράκι, χρόνια πολλά στην πόλη της Περιστέρως και χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιορτάζουν σήμερα!

Σας ευχαριστώ!!!

Σημερα τελικα,ξεκινησα και αντιεμετικο στον θησαυρο......

Εχθες εκανε 4-5 εμετους.....:(....

Οποτε δεν πηγαινε αλλο!!!!!!

Καλά έκανες!Φιλάκια πολλά σε θησαυρούλη που έχει γίνει κούκλος!!

ρε κοριτσάκι άντε και τα πέταξα σε άσχετη στιγμή.αφού ξέρω πως απ'το ένα μπαίνει απ'το άλλο μπαίνει....

Μπορεί να βγαίνει,αλλά αφού μπαίνει κάτι μένει...Δεν μπορεί...

είπαμε πολλά χτες...και σήμερα μια απ'τα ίδια

Πες τα εσύ,χαμένα δεν πάνε...

Κι άκου κι αυτά που λέει η φεφη...

Πολύ καλά!!

Σήμερις είναι μια νέα ημέρα... και Παρασκευή ! Ονειρεύομαι την ώρα και την στιγμή που θα φτάσω σπίτι με τα αγγελούδια μου να απλώσω ένα πλυντηριάκι, να στρώσω καθαρά σεντόνια και να φτιάξω το φαγητάκι μας για αύριο (βλ. θα κάμω παστίτσιο... ναι ναι αυτό μου ήρθε εμένα με την τσίμπλα στο μάτι... από σήμερα θα ετοιμάσω μακαρόνια, κιμά έτοιμα στο ταψί και αύριο πρωί-πρωί κάμω και την μπεσαμέλ και βουρ στον φούρνο) !

Για σήμερα πάντως στάνταρ τα παιδιά μου θα μου ζητήσουν κάτι σε σουπο-ειδές με αυτό το κρύο, εμείς θα φάμε ότι έχει απομείνει (έχω αρκετό κοτόπουλο με πιπερίτσες, καροτάκια κλπ ωραία σαλτσούλα έγινε αυτή για τον αντρούλη να του τηγανήσω και καμία πατάτα κι εγώ θα δω πώς θα την βγάλω... :lol: με καμία ομελέτα και σαλατούλα μάλλον)....

Με λιγούριασες κακούργα!!!

Φέφη αγαπούλα πονάς;Ποιον κάνεις,τον Αυλωνίτη ή την Βασιλειάδου;:tongue:

Μαρή πού τα βρίσκεις κάθε φορά...Διπλώνομαι από τα γέλια

Link to comment
Share on other sites

φέφη έχεις χρόνο?

τώρα το είδα η κακούργα. να σε πάρω αγαπούλα στο κινητό αν βρεθώ μόνη;

Τσα !!!! Το ξέρω, το ξέρω, μην βαράτε... ψιλο-χάθηκα !!!

μου έλλειψες μαρή καλτάκα!

Είχα μείνει όμως μόνη στο γραφείο κι έπηξα ολίγον τί... εν τω μεταξύ χθες που μπήκα στα πεταχτά να σας διαβάσω σας πέτυχα... στα ντάοουν σας... ε, δεν ήμουν κι εγώ στα "πολύ" καλά μου και σκέφτηκα "άσ' το ας μην γράψω... να μην τις μαυρίζω κι άλλο" !

μμμμμμμμμμμ!!!!φτηνές λαμογίστικες δικαιολογίες!

Τέλος καλό, όλα καλά λοιπόν !

Σήμερις είναι μια νέα ημέρα... και Παρασκευή ! Ονειρεύομαι την ώρα και την στιγμή που θα φτάσω σπίτι με τα αγγελούδια μου να απλώσω ένα πλυντηριάκι, να στρώσω καθαρά σεντόνια και να φτιάξω το φαγητάκι μας για αύριο (βλ. θα κάμω παστίτσιο... ναι ναι αυτό μου ήρθε εμένα με την τσίμπλα στο μάτι... από σήμερα θα ετοιμάσω μακαρόνια, κιμά έτοιμα στο ταψί και αύριο πρωί-πρωί κάμω και την μπεσαμέλ και βουρ στον φούρνο) !

Για σήμερα πάντως στάνταρ τα παιδιά μου θα μου ζητήσουν κάτι σε σουπο-ειδές με αυτό το κρύο, εμείς θα φάμε ότι έχει απομείνει (έχω αρκετό κοτόπουλο με πιπερίτσες, καροτάκια κλπ ωραία σαλτσούλα έγινε αυτή για τον αντρούλη να του τηγανήσω και καμία πατάτα κι εγώ θα δω πώς θα την βγάλω... :lol: με καμία ομελέτα και σαλατούλα μάλλον)....

Κατά τα λοιπά έχω να πω

Φούμπι μου,

Δεν ξέρω τί να σου γράψω βρε ψυχή. Συμφωνώ με αυτά που σου γράφει και η Φέφη. Βέβαια, στην απ' έξω, είναι πολύ πιο εύκολο να δίνεις συμβουλές ! Μόνο μην παίρνεις αποφάσεις εν ψυχρώ ....

ρε προκομμένο με τόσα θα είχα βαρέσει διάλυση! αποσυναρμολόγηση!

τί θα προκάμεις δόλια;

Σας ευχαριστώ!!!

Μπορεί να βγαίνει,αλλά αφού μπαίνει κάτι μένει...Δεν μπορεί...

συμφωνώ! όλα τα πιάνουν!

Πες τα εσύ,χαμένα δεν πάνε...

Κι άκου κι αυτά που λέει η φεφη...

Πολύ καλά!!

ναι, μη χάσεις πρόταση. τα έχω μελετήσει σε βάθος! τα ζω καθημερινά!

μα καλά, γιατί δεν λέτε το αυτονόητο; ότι όλες με τους συζυγάτους σας έχετε τα πάνω κ τα κάτω σας; τις διαφωνίες, διαφοερτικότητες, αλλού κάνετε εσείς υποχωρήσεις, υπομονή, αλλού εκείνοι; εεεεε;;

μόνο η φέφη (καλά εγώ το είχα παραξηλώσει...με τον αυθορμητισμό μου), η αγγελική, άντε κ καμιά σμαρτάκι, καμιά περιστέρω πού κ πού!η κάγκλυ;

όλες οι άλλες χρυσουλάκια μου έχετε τον τέλειο γάμο; ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!:P

Φέφη αγαπούλα πονάς;Ποιον κάνεις,τον Αυλωνίτη ή την Βασιλειάδου;:tongue:

Μαρή πού τα βρίσκεις κάθε φορά...Διπλώνομαι από τα γέλια

το στομάχι μου πονάει από την αντιβίωση...

να μην μπορώ να φάω ένα κοψίδι, να σου πω εγώ για πότε γίνομαι καλά!

αυλωνίτη μάτια μου, καθότι ομορφάντρας!

στην βασιλειάδου φέρνω στον αναστεναγμό!!!!!!:tongue::lol:

Link to comment
Share on other sites

Φεφακι μου συγνωμη αλλα δεν συμφωνω σε αυτα που γραφεις!δηλ οποια δεν λεει παραπονα για τον συζυγο της σημαινει οτι τα κρυβει?δεν ξερω τι θα πει τελειος γαμος,αλλα δεν εχω παραπονα να σας πω,κ αυτο δεν εχει να κανει με ελλειψη αυθορμητισμου αλλα απλη αληθειας!εννοειται πως υπαρχουν στιγμες που κ ο εγω φτανω το Γ, στα ορια του αλλα κ εκεινος,ομως σε γενικες γραμμες περναμε καλα.τωρα τι να πω ισως με ενα παιδι αυτο αλλαζει,δεν το ξερω δεν το ζησει,ομως νιωθω πως αυτα που ονειρευομουνα αυτα ζω,ετσι απλα!κ ισως τα δικα μου θελω για καποιον αλλο να ειναι λιγα ή πολλα,ομως εμενα με καλυπτουν απολυτα!

σορρυ για το μηνυμα αλλα δεν θελω να νιωθεις οτι εσυ μονο ανοιγεσαι μαζι μας,απλα σκεψου κ το ενδεχομενο οι υπολοιπες να μην εχουμε κατι να πουμε...

''ναι, μη χάσεις πρόταση. τα έχω μελετήσει σε βάθος! τα ζω καθημερινά!

μα καλά, γιατί δεν λέτε το αυτονόητο; ότι όλες με τους συζυγάτους σας έχετε τα πάνω κ τα κάτω σας; τις διαφωνίες, διαφοερτικότητες, αλλού κάνετε εσείς υποχωρήσεις, υπομονή, αλλού εκείνοι; εεεεε;;

μόνο η φέφη (καλά εγώ το είχα παραξηλώσει...με τον αυθορμητισμό μου), η αγγελική, άντε κ καμιά σμαρτάκι, καμιά περιστέρω πού κ πού!η κάγκλυ;

όλες οι άλλες χρυσουλάκια μου έχετε τον τέλειο γάμο; ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!''


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια

Χτες μπήκα στα πεταχτά και δεν σας έγραψα.

Ελένη αγγλία ζωή σε σας να τη θυμάστε με αγάπη.

ΑΝΝΑ με το καλό ο παίδαρος σας.

Περιστέρω ΄χρόνια πολλά και σε όσους έχουν κάποιον που γιορτάζει.

Φούμπι μου τι έχεις δεν μπορώ να καταλάβω;

Φέφη δεν σας λέω εγώ όταν σφάζομαι με τον άντρα μου;

Και όχι ο τέλειος γάμος δεν υπάρχει.

Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι κανείς δεν είναι τέλειος, ούτε εγώ είμαι σίγουρα θα κάνω λάθη. Και επίσης οι άνθρωποι αλλάζουν (όχι χαρακτήρα) αλλά αλλιώς αντιμετώπίζεις κάτι όταν είσαι σε σχέση αλλιώς στο γάμο αλλιώς στο γάμο με παιδιά.

Και μεις έχουμε διαφωνίες και πολλές μάλιστα. Το βρίσκω όμως λογικό αλλιώς θα παντρεύομουνα τον ευατό μου. Θέλω και λίγο ένταση στη σχέση. Αλλά έχω αντιμετωπίσει και πολύ πολύ σοβαρά προβλήματα. Ξέρω όμως ότι αγαπιόμαστε πολύ. Δεν θέλω να χωρίσω. Αυτή τη περίοδο είμαστε πολύ καλά με υποχωρήσεις και απο τους δύο και πολύ συζήτηση. Απλά ότι με ενοχλεί πλέον θα το λέω όπως και θέλω να μου το λέει και να βρίσκουμε μια λύση. Επειδή πέρασα ένα χειμώνα πέρυσι που λόγω εξωτερικών παραγόντων (έχω μιλήσει και γι' αυτά) πεταγόμουνα στον ύπνο μου, όχι δεν θα τρελάθω για κανέναν. Και για μένα οι έξω δημιουργούν τα περισόττερα προβλήματα.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μάλλον τίποτα έτσι που είναι η κατάσταση

αν εννοείς την οικονομική κατασταση,μην το μιζεριάσετε στα γενεθλια του παιδιού

δεν χρειαζονται πολλά-πολλά

φτιάξε ενα ευκολο γλυκάκι κι ενα φαγητό

γιορταστε το μεταξύ σας

είναι κρίμα...

τα πρωτα του γενεθλια δεν είναι;

αν εννοείς την κατασταση μεταξύ σας,ένας λόγος παραπάνω να αλλαξεις λίγο την ατμόσφαιρα

το μωρό δεν ξερει ότι εχει γενεθλια και δεν θα σας κρατησει μούτρα!!

αλλά θα το ξερεις εσύ και θα σε τρώει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...