Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Τι να σου πω βρε κορίτσι μου! Υποτίθεται πως οι γονείς είναι δίπλα στα παιδιά τους συνέχεια πόσο μάλλον σε δύσκολές στιγμές....Τι να πω ίσως είναι καλύτερα που δεν σας τα έδωσε γιατί μετάμπορεί και να σας το χτύπαγε συνέχεια:confused::confused::confused:

Την χαρτζιλικώσατε δηλαδή κανονικά και σας την είπε κιόλας.........

αν την χαρτζιλικωσαμε λεει...που θα μπορουσαμε να κρατησουμε τα χρηματα για τον γαμο η για το σπιτι....μας κειπουν πολλα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Φαίη δεν έχει να κάνει με γεωγραφικά διαμερίσματα αλλά με χαρακτήρες ανθρώπων και μόνο.....

Συνφωνώωωωωω απόλυτα όμως

αν την χαρτζιλικωσαμε λεει...που θα μπορουσαμε να κρατησουμε τα χρηματα για τον γαμο η για το σπιτι....μας κειπουν πολλα πραγματα.

άσε κοριτσάκι...πονεμένη ιστορία...κοιτάξετε τουλάχιστον το πάθημα να γίνει μάθημα και να μην το επαναλάβετε.

Έχω εγώ έναν πολύ γνωστό:rolleyes: που συνέχεια την πατάει έτσι αλλά μυαλό δεν βάζει.

αρχίδει αρχίδει αρχίδει να χιονίδει!!!!!!!
Θέλω κι εγώ χιόνιιιιιιιιιι! Φέφι να σου έρθω για λίγες μέρες μπας και δω κι εγώ άσπρη μέρα?????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

περιμένετε κι εμένα!γιατί δεν βλέπω άσπρη μέρα αλλιώς


Link to comment
Share on other sites

πάμε όλοι μαζί, σε μια παραλία!!!!!!!!!!!

πάω για τσιγάρο, δεν την παλεύω.

ένα συμφωνητικό είπα να τελειώσω κ έχει καταντήσει σαν το υφαντό της πηνελόπης του οδυσσέα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ....ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΑΧΧΧ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ 5 ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΑΓΑΠΑΕΙ ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑ ΟΠΩς ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..

Link to comment
Share on other sites

μπορει να λεω και υπερβολες ωρες ωρες, μη με βρισετε. απλα οτι σκεφτομαι το λεω ετσι απλα στις φιλεναδες μου.ετσι μου βγαινει...οταν παντρευτηκα πιστευα οτι ολα θαναι αλλιως, ολα ωραια, θαμαστε ΜΑΖΙ σε ολα...ακους φουμπι????δεν νιωθεις μονο εσυ ασχημα...και δεν μιλαω για τον σημερινο καυγα μας, μιλαω για το βαθος και την εστια του προβληματος....θαρχισω το καπνισμα μου φαινεται φεφη...

Link to comment
Share on other sites

δεν βάζουμε μυαλό, όταν επιλέγουμε τα ίδια λάθη, γιατί απλά δεν μετανιώσαμε ποτέ!

α ρε φιλενάδα!τη πικρή αλήθεια είπες με δυο κουβέντες.

πονάει!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ....ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΑΧΧΧ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ 5 ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΑΓΑΠΑΕΙ ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑ ΟΠΩς ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..

μια απ'τα ίδια...αυτή η απογοήτευση...την ίδια λεξη χρησιμοποίησα το πρωί:(

μπορει να λεω και υπερβολες ωρες ωρες, μη με βρισετε. απλα οτι σκεφτομαι το λεω ετσι απλα στις φιλεναδες μου.ετσι μου βγαινει...οταν παντρευτηκα πιστευα οτι ολα θαναι αλλιως, ολα ωραια, θαμαστε ΜΑΖΙ σε ολα...ακους φουμπι????δεν νιωθεις μονο εσυ ασχημα...και δεν μιλαω για τον σημερινο καυγα μας, μιλαω για το βαθος και την εστια του προβληματος....θαρχισω το καπνισμα μου φαινεται φεφη...

ακούω!και στεναχωριέμαι!

κι εμένα μου 'ρχεται να κάνω ένα κάτι τέτοιες ώρες αλλά μετά σκέφτομαι τι παράδειγμα θα δώσω στον μικρό που ήδη έχει αρχίσει και το βλέπει σαν κάτι μαγικό και μου κόβεται η όρεξη...


Link to comment
Share on other sites

Βάλτε κι εμένα στην ομάδα...Μην κοιτάτε που δεν μιλάω...

Δεν μιλάω,δεν μιλάω,αλλά θα τα πω όλα μαζεμένα

Οχι ότι συμβαίνει κάτι σοβαρό,αλλά βαρέθηκα κάποια πράγματα που επαναλαμβάνονται

Εχω και κάτι νεύρα για το Σαββατο

Εχει να παει ο περιστερης σε ενα χορό κι εχει λυσσάξει να πάω μαζί του

Κι εγω βρε κορίτσια λυσσαω τόσο καιρό να βγούμε ενα βράδυ οι δυο μας,μόνοι μας κι όχι με άλλους ΧΨ νοματαίους και δεν μου εχει κανει τη χαρη

Τωρα όμως επιμενει

Και εχει τσαντιστεί κιόλας που λέω ότι δεν θα πάω γιατί απλούστατα βαριέμαι

Εμενα οι βολτες μου είναι κομμενες προ πολλού με το παιδί

Ούτε με τραβάει να βγω

Αλλά άμα βγω θελω να πάω όπου,όπως και μ' όποιον μου γουστάρει

Α τα πα κι εγω γιατι θα εσκαγα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μας ειμαι χαλια το στομαχι μου ποναει ανακατευομαι ζαλιζομαι,εχω πονοκεφαλο και βουιζει ολο μου το κεφαλι,μετα ββιας εφτιαξα λιγες χυλοπιτες σουπιτσα,πηρα και τα μισα αποτελεσματα απο τις ξετασεις και εχω 35,8αιματολριτη χαμηλος ε?


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς την Ιωάννα!

Ελπίζω οι ανακατωσούρες που έχεις και η υπόλοιπη αδιαθεσία να προέρχεται από την εγκυμοσύνη και να μην κόλλησες καμία ίωση!

Για τον αιματοκρίτη μιλά με τον γιατρό σου να ξεκινήσεις σίδηρο ή αν παίρνεις ήδη μήπως πρέπει να σου αυξήσει την δόση.

Όπως και να έχει να προσέχεις και όσο είναι δυνατό να μην κουράζεσαι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

μπορει να λεω και υπερβολες ωρες ωρες, μη με βρισετε. απλα οτι σκεφτομαι το λεω ετσι απλα στις φιλεναδες μου.ετσι μου βγαινει...οταν παντρευτηκα πιστευα οτι ολα θαναι αλλιως, ολα ωραια, θαμαστε ΜΑΖΙ σε ολα...ακους φουμπι????δεν νιωθεις μονο εσυ ασχημα...και δεν μιλαω για τον σημερινο καυγα μας, μιλαω για το βαθος και την εστια του προβληματος....θαρχισω το καπνισμα μου φαινεται φεφη...

το κάπνισμα ούτε να το σκέφτεσαι! μετά θα έχεις ακόμα ένα πρόβλημα!

σε όλα τα άλλα...προσυπογράφω!

φοβάμαι την ώρα που θα το ανοίξω το βρωμόστομά μου εκεί που πρέπει να με ακούσουν!!!!!!

σε σας τα λέω, κ εγώ.

Βάλτε κι εμένα στην ομάδα...Μην κοιτάτε που δεν μιλάω...

Δεν μιλάω,δεν μιλάω,αλλά θα τα πω όλα μαζεμένα

Οχι ότι συμβαίνει κάτι σοβαρό,αλλά βαρέθηκα κάποια πράγματα που επαναλαμβάνονται

Εχω και κάτι νεύρα για το Σαββατο

Εχει να παει ο περιστερης σε ενα χορό κι εχει λυσσάξει να πάω μαζί του

Κι εγω βρε κορίτσια λυσσαω τόσο καιρό να βγούμε ενα βράδυ οι δυο μας,μόνοι μας κι όχι με άλλους ΧΨ νοματαίους και δεν μου εχει κανει τη χαρη

Τωρα όμως επιμενει

Και εχει τσαντιστεί κιόλας που λέω ότι δεν θα πάω γιατί απλούστατα βαριέμαι

Εμενα οι βολτες μου είναι κομμενες προ πολλού με το παιδί

Ούτε με τραβάει να βγω

Αλλά άμα βγω θελω να πάω όπου,όπως και μ' όποιον μου γουστάρει

Α τα πα κι εγω γιατι θα εσκαγα

δίκιο έχεις!

εγώ το έκανα αυτό από την άποψη του περιστερη κ μου μάμησε εντελώς την ψυχολογία με την γκρίνια του....θυμάστε τον χορό της εταιρείας; ξινό μου το έβγαλε!

πήγαινε κ να περάσεις όμορφα με τον περιστερη σου.

κ αυτό κάτι είναι!

μετά πάρε φόρα για άλλα! ως όρο βάλτο!

καλησπερα και απο μας ειμαι χαλια το στομαχι μου ποναει ανακατευομαι ζαλιζομαι,εχω πονοκεφαλο και βουιζει ολο μου το κεφαλι,μετα ββιας εφτιαξα λιγες χυλοπιτες σουπιτσα,πηρα και τα μισα αποτελεσματα απο τις ξετασεις και εχω 35,8αιματολριτη χαμηλος ε?

εσύ μια χαρά είσαι!

μια χαρά είναι ο αιματοκρίτης μαρή!

Link to comment
Share on other sites

θα κανω την ιδια ερωτηση οπως η φουμπι.ποσα μπορει να αντεξει ενας ανθρωπος?ηρθε η δεη.206 ευρω!!!1:eek::eek::eek::confused::confused::confused:καλα τι γινεται?ολο καλα μαντατα μαθαινουμε.δεν αντεχω αλλο.το μεγαλυτερο που εχει ερθει ηταν 72 ευρω.πολεμο μας κανουν γαμωτο?

Link to comment
Share on other sites

θα κανω την ιδια ερωτηση οπως η φουμπι.ποσα μπορει να αντεξει ενας ανθρωπος?ηρθε η δεη.206 ευρω!!!1:eek::eek::eek::confused::confused::confused:καλα τι γινεται?ολο καλα μαντατα μαθαινουμε.δεν αντεχω αλλο.το μεγαλυτερο που εχει ερθει ηταν 72 ευρω.πολεμο μας κανουν γαμωτο?

Μήπως είναι μέσα η δόση για τα κερατιάτικα που πληρώνουμε???


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

το κάπνισμα ούτε να το σκέφτεσαι! μετά θα έχεις ακόμα ένα πρόβλημα!

σε όλα τα άλλα...προσυπογράφω!

φοβάμαι την ώρα που θα το ανοίξω το βρωμόστομά μου εκεί που πρέπει να με ακούσουν!!!!!!

σε σας τα λέω, κ εγώ.

αυτό είναι νομίζω το πρόβλημα μας.Δεν τα λέμε εκεί που πρέπει!

δίκιο έχεις!

εγώ το έκανα αυτό από την άποψη του περιστερη κ μου μάμησε εντελώς την ψυχολογία με την γκρίνια του....θυμάστε τον χορό της εταιρείας; ξινό μου το έβγαλε!

πήγαινε κ να περάσεις όμορφα με τον περιστερη σου.

κ αυτό κάτι είναι!

μετά πάρε φόρα για άλλα! ως όρο βάλτο!

συμφωνώ με φέφη.το χειρότερο θα ήταν να μην θέλεις να πας μαζί.είναι ωραίο που θέλει να πάτε παρέα!ευχαριστήσου το περιστεράκι μου!

εσύ μια χαρά είσαι!

μια χαρά είναι ο αιματοκρίτης μαρή!

άννια μια χαρά είναι ο αιματοκρίτης!

θα κανω την ιδια ερωτηση οπως η φουμπι.ποσα μπορει να αντεξει ενας ανθρωπος?ηρθε η δεη.206 ευρω!!!1:eek::eek::eek::confused::confused::confused:καλα τι γινεται?ολο καλα μαντατα μαθαινουμε.δεν αντεχω αλλο.το μεγαλυτερο που εχει ερθει ηταν 72 ευρω.πολεμο μας κανουν γαμωτο?

μετά από πολύωρη σύσκεψη με τον εαυτό μου μετέτρεψα το ερώτημα σε :πόσα είναι διατεθειμένος ένας άνθρωπος ν'αντέξει...

όσο για τη ΔΕΗ...ασ'τα βράστα,εμάς μας ήρθε η πρώτη δόση τετρακόσια φεύγα...φυσικά και είναι ακόμα απλήρωτη και κοντοζυγώνει η δεύτερη...υπάρχουν και χειρότερα!;)


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...