Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ρε κοριτσια θα σας ζητουσαν τα παιδια σας βοηθεια και θα νευριαζατε?αν ειναι δυνατον....εμεινα τωρα.πηρε ο Σ την μαμα του τηλ και τησ ζητησε 100 ευρω για να δωσει στον μηχανικο του αυτοκινητου να ξεκινησει την δουλεια και εκτος οτι αρνηθηκε με πηρε τηλ και εμενα και μου λεει οτι ο γιατρος ειπε δεν κανει να νευριαζει και να την αφησουμε σε ησυχια....μα ειναι δυνατον?και να πω οτι εχει και προβλημα.εμεινα τωρα

Μην απορείς καθόλου...

Οι γονείς του φιλικού μας ζευγαριού που επαθε τη μεγαλη ζημια από την κακοκαιρία δεν έχουν πάρει ούτε τηλέφωνο να δουν τι κανουν.Ούτε από το σπίτι έχουν πάει,μήπως χρειάζονται κάποια βοήθεια...

Δεν καταλαβαινω γιατί κάποιοι γονείς αντιδρούν με τετοιο τρόπο,ειλικρινά

Πάντως να μην στενοχωριέσαι

Καλύτερα να μην σας τα δωσει στην τελική για να μην εχει και να το λέει μετα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Μην απορείς καθόλου...

Οι γονείς του φιλικού μας ζευγαριού που επαθε τη μεγαλη ζημια από την κακοκαιρία δεν έχουν πάρει ούτε τηλέφωνο να δουν τι κανουν.Ούτε από το σπίτι έχουν πάει,μήπως χρειάζονται κάποια βοήθεια...

Δεν καταλαβαινω γιατί κάποιοι γονείς αντιδρούν με τετοιο τρόπο,ειλικρινά

Πάντως να μην στενοχωριέσαι

Καλύτερα να μην σας τα δωσει στην τελική για να μην εχει και να το λέει μετα

σιγουρα απλα με σταναγχωρει ο Σ γιατι χθες επεσε πολυ και γυρναει και μου λεει ''Αν ζουσε ο μπαμπας τωρα το αμαξι θα ηταν φτιαγμενο....νιωθει απο τοτε που πεθανε οτι δεν εχει κανεναν δικο του....ουφ.....και με εκνευριζομαι γιατι εμεις το καλοκαιρι της δωσαμε 1200 ευρω για να αλλαξει τεντες που φυσικα δεν αλλαξε.....

Link to comment
Share on other sites

Φαιη...

Αυτοι κοριτσακι δεν ειναι γονεις..............:rolleyes:

Τι να πεις.....

Εγω ξερω οτι η μανα μου που περναει δυσκολα με μια μικροσυνταξη που παιρνει...γινεται θυσια για μας...

Το ιδιο εκανε και η συγχωρεμενη η πεθερα μου....

Φουμπι μου,μην σκεφτεσαι να κανεις κατι πανω στα νευρα σου.Ηρεμησε και σκεψου λογικα...

Εμεις καναμε ξανα εναν εμετουλη...αλλα ευτυχως εφαγε τα φρουτακια του.....


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Φαιη...

Αυτοι κοριτσακι δεν ειναι γονεις..............:rolleyes:

Τι να πεις.....

Εγω ξερω οτι η μανα μου που περναει δυσκολα με μια μικροσυνταξη που παιρνει...γινεται θυσια για μας...

Το ιδιο εκανε και η συγχωρεμενη η πεθερα μου....

Φουμπι μου,μην σκεφτεσαι να κανεις κατι πανω στα νευρα σου.Ηρεμησε και σκεψου λογικα...

Εμεις καναμε ξανα εναν εμετουλη...αλλα ευτυχως εφαγε τα φρουτακια του.....

Αργει να φύγει η γαστραντερίτιδα,υπομονή!!!Το παρήγορο είναι ότι τρώει:)

Ο δικός μου έχει ένα βήχα απίστευτο:(Του έδωσα κορτιζόνη και τον έχω και πάνω από τους ατμούς...Είναι η μαμά μου τώρα εδώ και παίζουν ήσυχα στο δωμάτιό του...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα απλα με σταναγχωρει ο Σ γιατι χθες επεσε πολυ και γυρναει και μου λεει ''Αν ζουσε ο μπαμπας τωρα το αμαξι θα ηταν φτιαγμενο....νιωθει απο τοτε που πεθανε οτι δεν εχει κανεναν δικο του....ουφ.....και με εκνευριζομαι γιατι εμεις το καλοκαιρι της δωσαμε 1200 ευρω για να αλλαξει τεντες που φυσικα δεν αλλαξε.....

Είναι στενάχωρο αλλά δεν μπορείς να αλλάξεις ανθρώπους τέτοιας ηλικίας και με αυτά τα μυαλά!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι στενάχωρο αλλά δεν μπορείς να αλλάξεις ανθρώπους τέτοιας ηλικίας και με αυτά τα μυαλά!

να πω οτι ειναι μεγαλη...47 χρονων ειναι....τι ναπεις.....

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο που ηθελα να σας ρωτησω.απο την δευτερα θα ξεκινησω να προσεχω παλι τα παιδακια που πηγαινω.τωρα που εχω το συναχι και αυτα τι να κανω να μην τα κολλσω?η μαμα τους μου ειπε να βαλω μονο μια μασκα.θα τα προστατεψει αυτο?εσεις τι κανετε?ειδικα η μικρη ειμαι μωρακι,ειναι ενος χρονου..εσεις τι κανετε με τα παιδακια σας?

Link to comment
Share on other sites

Μην απορείς καθόλου...

Οι γονείς του φιλικού μας ζευγαριού που επαθε τη μεγαλη ζημια από την κακοκαιρία δεν έχουν πάρει ούτε τηλέφωνο να δουν τι κανουν.Ούτε από το σπίτι έχουν πάει,μήπως χρειάζονται κάποια βοήθεια...

Δεν καταλαβαινω γιατί κάποιοι γονείς αντιδρούν με τετοιο τρόπο,ειλικρινά

Πάντως να μην στενοχωριέσαι

Καλύτερα να μην σας τα δωσει στην τελική για να μην εχει και να το λέει μετα

αχ!ειλικρινά απορώ γιατί μερικοί άνθρωποι κάνουν παιδιά!

σιγουρα απλα με σταναγχωρει ο Σ γιατι χθες επεσε πολυ και γυρναει και μου λεει ''Αν ζουσε ο μπαμπας τωρα το αμαξι θα ηταν φτιαγμενο....νιωθει απο τοτε που πεθανε οτι δεν εχει κανεναν δικο του....ουφ.....και με εκνευριζομαι γιατι εμεις το καλοκαιρι της δωσαμε 1200 ευρω για να αλλαξει τεντες που φυσικα δεν αλλαξε.....

στήριξε τον εσύ κούκλα μου και δεν έχει κανεναν άλλον ανάγκη.ειδικά σε τέτοιους ανθρώπους να μην έχεις καμιά υποχρέωση

Φαιη...

Αυτοι κοριτσακι δεν ειναι γονεις..............:rolleyes:

Τι να πεις.....

Εγω ξερω οτι η μανα μου που περναει δυσκολα με μια μικροσυνταξη που παιρνει...γινεται θυσια για μας...

Το ιδιο εκανε και η συγχωρεμενη η πεθερα μου....

και μενα οι γονείς μου,και να φανταστείς ότι δουλεύουν απ'τα άγρια χαράματα για να μπορέσουν να μας βοηθήσουν

Φουμπι μου,μην σκεφτεσαι να κανεις κατι πανω στα νευρα σου.Ηρεμησε και σκεψου λογικα...

αχ το κακό είναι ότι το σκέφτομαι κι όταν δεν έχω νεύρα.Ευτυχώς μίλησα με μια ψυχή στο τηλέφωνο και ήδη νιώθω καλύτερα!Φεφάκι ευχαριστώωωωω!

Εμεις καναμε ξανα εναν εμετουλη...αλλα ευτυχως εφαγε τα φρουτακια του.....

ώχου το μωρε!πολύ ταλαιπωρήθηκε το πλασματάκι μας!εύχομαι να περάσει πολύ πολύ γρήγορα

Είναι στενάχωρο αλλά δεν μπορείς να αλλάξεις ανθρώπους τέτοιας ηλικίας και με αυτά τα μυαλά!

δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια.αν και εδώ που τα λέμε εξίσου δύσκολο είναι ν'αλλάξεις κι ανθρώπους άλλης ηλικίας:rolleyes:

η σμαρτάκι που είναι?


Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο που ηθελα να σας ρωτησω.απο την δευτερα θα ξεκινησω να προσεχω παλι τα παιδακια που πηγαινω.τωρα που εχω το συναχι και αυτα τι να κανω να μην τα κολλσω?η μαμα τους μου ειπε να βαλω μονο μια μασκα.θα τα προστατεψει αυτο?εσεις τι κανετε?ειδικα η μικρη ειμαι μωρακι,ειναι ενος χρονου..εσεις τι κανετε με τα παιδακια σας?

ναι συμφωνώ.μια μάσκα και καλό πλύσιμο των χεριών.ίσως και ένα απ'αυτά τα τζελ που κυκλοφορούν


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να πεις δόξα τω Θεώ που ξεστραβώθηκε ο Σ! έστω τώρα!

κοριτσια σας ρωταει γιατι εγω τα ξερω αλλιως τα πραγματα.οταν το παιδι εχει προβλημα οι γονεις και να μην εχουν για τους ιδιους γινονται χαλι για να τον βοηθησουν και μου λεει ναι αλλα στην αθηνα ειναι αλλιως.δεν ειναι οπως στο χωριο σου.δεν ηξερα οτι η αγαπη και η φροντιδα παει ανα γεωγραφικο διαμερισμα....

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια θα σας ζητουσαν τα παιδια σας βοηθεια και θα νευριαζατε?αν ειναι δυνατον....εμεινα τωρα.πηρε ο Σ την μαμα του τηλ και τησ ζητησε 100 ευρω για να δωσει στον μηχανικο του αυτοκινητου να ξεκινησει την δουλεια και εκτος οτι αρνηθηκε με πηρε τηλ και εμενα και μου λεει οτι ο γιατρος ειπε δεν κανει να νευριαζει και να την αφησουμε σε ησυχια....μα ειναι δυνατον?και να πω οτι εχει και προβλημα.εμεινα τωρα

Τι να σου πω βρε κορίτσι μου! Υποτίθεται πως οι γονείς είναι δίπλα στα παιδιά τους συνέχεια πόσο μάλλον σε δύσκολές στιγμές....Τι να πω ίσως είναι καλύτερα που δεν σας τα έδωσε γιατί μετάμπορεί και να σας το χτύπαγε συνέχεια:confused::confused::confused:

φούμπι μου;

πάντα ξέρουμε μέσα μας τί γίνεται κ τί πρέπει να κάνουμε για να είμαστε καλά, απλά δεν είναι εύκολο πράγμα να ζήσουμε την αλήθεια.

προτιμούμε το παραμύθι, είναι φαινομενικά πιο εύκολο να παριστάνουμε πως δεν καταλάβαμε...δεν ξέρουμε..

Δυστυχώς έτσι είναι όπως τα λες Φέφι.....Έρχεται όμως κάποια στιγμή που κάνουμε μπαμ και δεν αντέχουμε άλλο....

είσαι σπίτι;

σιγουρα απλα με σταναγχωρει ο Σ γιατι χθες επεσε πολυ και γυρναει και μου λεει ''Αν ζουσε ο μπαμπας τωρα το αμαξι θα ηταν φτιαγμενο....νιωθει απο τοτε που πεθανε οτι δεν εχει κανεναν δικο του....ουφ.....και με εκνευριζομαι γιατι εμεις το καλοκαιρι της δωσαμε 1200 ευρω για να αλλαξει τεντες που φυσικα δεν αλλαξε.....

Την χαρτζιλικώσατε δηλαδή κανονικά και σας την είπε κιόλας.........


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

φαίη μου, πλύσιμο χεριών με κρεμοσάπουνο, συχνά κ καλά!

μάσκα!χαρτομάντηλο μόνο μια φορά κ πέταμα!

τα μάτια σου κ η μύτη σου είναι τα πιο επικίνδυνα σημεία...να το πω απλά.

αυτά!

φούμπι μου, αν δεν τα λέμε, δεν ξεσκάμε, κάθονται στο στομάχι!

να τα λέμε όποτε θέλεις! κ εγώ χάρηκα που σε άκουσα.

λύσεις δεν έχω ούτε για μένα, αλλά είμαι εδώ όποτε χρειαστείς!

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο που ηθελα να σας ρωτησω.απο την δευτερα θα ξεκινησω να προσεχω παλι τα παιδακια που πηγαινω.τωρα που εχω το συναχι και αυτα τι να κανω να μην τα κολλσω?η μαμα τους μου ειπε να βαλω μονο μια μασκα.θα τα προστατεψει αυτο?εσεις τι κανετε?ειδικα η μικρη ειμαι μωρακι,ειναι ενος χρονου..εσεις τι κανετε με τα παιδακια σας?
ναι συμφωνώ.μια μάσκα και καλό πλύσιμο των χεριών.ίσως και ένα απ'αυτά τα τζελ που κυκλοφορούν

Συμφωνώ με foubi!!!

κοριτσια σας ρωταει γιατι εγω τα ξερω αλλιως τα πραγματα.οταν το παιδι εχει προβλημα οι γονεις και να μην εχουν για τους ιδιους γινονται χαλι για να τον βοηθησουν και μου λεει ναι αλλα στην αθηνα ειναι αλλιως.δεν ειναι οπως στο χωριο σου.δεν ηξερα οτι η αγαπη και η φροντιδα παει ανα γεωγραφικο διαμερισμα....

Φαίη δεν έχει να κάνει με γεωγραφικά διαμερίσματα αλλά με χαρακτήρες ανθρώπων και μόνο.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...