Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Jo1984 είπε:

      Και όλα αυτά ήταν από την «μέθη» σου είπαν οι γιατροί; Ίσως είναι και ο κάθε οργανισμός διαφορετικός βέβαια 

      Ναι, εγω υποθετω πως μου εβαλαν μεγαλη δοση αναισθητικου γιατι εχω ξανακανει μεθη και μετα απο 2 3 ωρες ημουν απολυτως καλα. Τι να πω..τελος καλο, ολα καλα. Ευχομαι οσες κοπελες ειναι στη φαση της ωοληψιας να το περασουν ανωδυνα! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ακουω ενα τραγουδι που λεει: "και εγω που μπορω τον κοσμο ναλλαξω, να γινω πουλι και να πεταξω,..., σε κοιταζω οταν κοιμασαι, απο ποια ταινια νασαι, μιλα μου...".δεν ξερω ποιος το λεει αλλα μαρεσει και μου θυμιζει την κορη μου..;)

αχχχ, βαχχχ, αυτο δεν παει στην κορη , παει γενικα στα υπολοιπα...μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

περαστικά σου.

κ σε μας λείπεις.

κ εγώ πονοκέφαλο χθες κ σήμερα.

πάει ασορτί με τη διάθεση!

να χαίρεσαι τον Νικολή σου!

καλά έκανες με το φαγητό!

φούμπι μου κ εγώ κάπως έτσι κοιμήθηκα χθες. όλο το βράδυ η αγαπούλα έπαιρνε το χέρι μου αγκαλιά στο σώμα της. αν γύριζα πλευρό, άρχιζε το νιαρ νιουρ!ηθελε αγκαλιτσα απο μανουλα!!!

είμαι πιασμένη, δεν κοιμήθηκα καλά!

στο περίπου όπως η αφροδίτη...

ελενη αγγλία, συλλυπητήρια! έγινε η ζωή μας κονσέρβα, όχι μόνο στην αγγλία.

κ εδώ στην ελλάδα, με τόσες ώρες εργασίας, με ψίχουλα μισθό, τρέχεις για δουλειά όλη μέρα, χάνεις τη ζωή σου, την ανθρωπιά σου, τα παιδιά σου τα παρκάρεις σε σταθμούς, γιαγιάδες, μετά τα βάζουμε στην τηλεόραση να προλάβουμε να μαγειρέψουμε-καθαρίσουμε κ μετά μας μαθαίνουν ότι πρέπει να κοιμούνται μόνα τους από νεογέννητα, μη τυχόν κ χαλάσει η συνοχή της οικογένειας!

αντοχή στο κλάμα του μωρού,

μη ζητήσεις ποιότητα ζωής ούτε στη δουλειά, ούτε στις διαπροσωπικές σου σχέσεις...ποιές σχέσεις; πότε να δεις φίλους;

ΣΚ που τρέχεις να σώσεις ό,τι σώζεται; που βγαίνουν οι ελλείψεις της καθημερινότητας;πες τα πες τα. ετσι κανουμε ολες μας.

α, πα πα!

δεν παίζομαι με την αρνητική διάθεση!

να το παρω αλλιώς λοιπόν.

είμαι η φέφη κ αν κ δεν είμαι εντελώς καλά, αλλά θα γίνω!:cool:

χθες έκανα τυρόπιτα με φύλλο κρούστας!και εγω εκανα, αλλα δεν μου φουσκωσε...τι νακανα λαθος???εγινε πολυ λεπτη

σήμερα τρώμε το κοτόπουλο.

Φέφι έχεις δίκιο σε όλα, όμως έχω αποφασίσει να μην αφήσω κανένα και τίποτα να με χαλάσει! Μπορεί να στραβώνω στην αρχή με όσα συμβαίνουν αλλά μετά γυρίζει η βίδα και αρνούμαι πεισματικά να χαλαστώ περισσότερο.

Ο άντρας μου με λεει αναίσθητη αλλά εγώ δεν θα χαλάσω την ψυχική μου ηρεμία και την υγεία μου επειδή κάποιοι αποφασίζουν για εμένα χωρίς εμένα. Πατάω στα πόδια μου γερά, όσο μπορώ ακόμα, και προχωράω.πολυ καλα κανεις, μπραβο σου, σε χαιρομαι

Και όπως λεει και ο Βασίλης σε κάθε συναυλία του, δεν θα πεθάνουμε ποτέ .ουφάλα νεκροθάφτη!!!!θεος!!!!![/QUOTE]

Κορίτσια,εμείς και σήμερα είμαστε στα ίδια,ο μικρός έχει ακόμα πυρετό και το μεσημέρι περιμένω το γιατρό να έρθει να τον δει.περαστικα σας βρε κοριτσακι μου. τι κακο κιαυτο????

Εχθές μου έφερε η πεθερά μου έτοιμα χόρτα για πίττα και έτσι έφιαξα μία κατευθείαν και φάγαμε το βράδυ.Σήμερα τρώμε πατζάρια,πατάτες βραστές και μπακαλιάρο τηγανητό.Δεν ξέρω τι θα βάλω του μικρού:confused:

καλημερααααα.......τι πραγμα ειναι αυτο?παλι χαλια ειμαι..... ποναμε αυτια λαιμος.....μυτεσ...πωπω....σημερα θα κανω τραχανουλη η κοτοσουπα.....θελω σουπιτσα...καγκλυ μουνα τον χαορεσαι!!!!!!!αννα4 καλα που μου θυμησες τον αρακα.τον ειχα ξεχασει:lol:θα παρω να κανω.
περαστικουλια και σε σας.αμαν, αμαν, βαρεθηκα μαυτες τις αρρωστιες!!!ξου ξου...
Link to comment
Share on other sites

Σουπίτσες για τα αρρωστούλια της παρέας! Είναι θρεπτικές και ότι πρέπει για το κρύο.

Περαστικά!!!

ευχαριστω αγγελικη μου.μα τι παθαμε ολοι?δεν μπορω να καταλαβω.και να πω οτι βγαινω εξω για να παρω κρυο.....

Link to comment
Share on other sites

αχ Θεε μου θα τρελλαθώ...νομίζω πως πλησιάζει η ώρα να πάρω την πιο δύσκολη απόφαση στη ζωή μου...γιατί είναι τόσο δύσκολο?

Τι σου συμβαίνει κοριτσάκι? Πες μας ίσως βοηθήσουμε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα.

Περαστικα στα αρρωστουλια.

Εμεις ειμαστε καλυτερα.....

Απυρετος πια ο θησαυρος,απο προχθες.....ευτυχως!!!

Σημερα ηπιε το γαλατακι του,ευτυχως δεν εκανε εμετο...ελπιζω να σταματησει πια....

Και σε λιγο φρουτακια.....

Σημερα ξυπνησαμε και οι 2 αργα....10 και.....:mrgreen:

αλλα το χρειαζομασταν και οι 2μας.

Εγω ποναω λιγακι.....αδιαθετησα κι ολας......διπλος πονος δλδ!!!!

Κατα τα αλλα καλα.

Χθες εφερε ο αντρουλης παστα σοκολατινα και την τσακισα....στις 12 το βραδυ....:rolleyes::roll::shock:

Σημερα για τον θησαυρουλη μου θα φτιαξω μοσχαρακι με κριθαρακι,σουπα..

και για μας πατατες με αυγα.

Εκανα και πιτσακια-πεινιρλι χθες...(μολις τσακισα ενα...)

Ελενη Αγγλια,συλλυπητηρια και απο μενα.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Περαστικα στα αρρωστουλια.

Εμεις ειμαστε καλυτερα.....

Απυρετος πια ο θησαυρος,απο προχθες.....ευτυχως!!!

Σημερα ηπιε το γαλατακι του,ευτυχως δεν εκανε εμετο...ελπιζω να σταματησει πια....

Άντε τώρα να ησυχάσεις κι εσύ!

Και σε λιγο φρουτακια.....

Σημερα ξυπνησαμε και οι 2 αργα....10 και.....:mrgreen:

αλλα το χρειαζομασταν και οι 2μας.

και πολύ καλά κάνατε! Αυτός ο καιρός είναι για χουζούρι!!!

Εγω ποναω λιγακι.....αδιαθετησα κι ολας......διπλος πονος δλδ!!!!

Κατα τα αλλα καλα.

παρε ξανά ένα αναλγητικό να σε ανακουφίσει!

Χθες εφερε ο αντρουλης παστα σοκολατινα και την τσακισα....στις 12 το βραδυ....:rolleyes::roll::shock:

Μμμμμμ! Σε προσέχει ο αντρούλης σου! Φτου φτου σκόρδα!!!

Σημερα για τον θησαυρουλη μου θα φτιαξω μοσχαρακι με κριθαρακι,σουπα..

και για μας πατατες με αυγα. Μιαμ μιαμ μιαμ!!!

Εκανα και πιτσακια-πεινιρλι χθες...(μολις τσακισα ενα...)

Ελενη Αγγλια,συλλυπητηρια και απο μενα


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

μπράβο Δώρα μου, επιτέλους καλά νέα!

θησαυρός μπαμπάς κ γιος!

χρύσα περαστικά κ κουράγια!

φαίη περαστικά!

αφροδίτη, οι κόρες μας είναι χαρά Θεού! αρκεί για να τραγουδάμε!

φούμπι μου, ;;;

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια θα σας ζητουσαν τα παιδια σας βοηθεια και θα νευριαζατε?αν ειναι δυνατον....εμεινα τωρα.πηρε ο Σ την μαμα του τηλ και τησ ζητησε 100 ευρω για να δωσει στον μηχανικο του αυτοκινητου να ξεκινησει την δουλεια και εκτος οτι αρνηθηκε με πηρε τηλ και εμενα και μου λεει οτι ο γιατρος ειπε δεν κανει να νευριαζει και να την αφησουμε σε ησυχια....μα ειναι δυνατον?και να πω οτι εχει και προβλημα.εμεινα τωρα

Link to comment
Share on other sites

πόσες ευκαιρίες δίνεις σ'έναν άνθρωπο που ξέρει τι είναι αυτό που σε κάνει κομμάτια κι όμως το κάνει,και το ξανακάνει και το ξανακάνει?πότε παύεις να ελπίζεις?πως το παίρνεις απόφαση ότι η κατάσταση δεν αλλάζει?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φούμπι μου;

πάντα ξέρουμε μέσα μας τί γίνεται κ τί πρέπει να κάνουμε για να είμαστε καλά, απλά δεν είναι εύκολο πράγμα να ζήσουμε την αλήθεια.

προτιμούμε το παραμύθι, είναι φαινομενικά πιο εύκολο να παριστάνουμε πως δεν καταλάβαμε...δεν ξέρουμε..

είσαι σπίτι;

Link to comment
Share on other sites

πόσες ευκαιρίες δίνεις σ'έναν άνθρωπο που ξέρει τι είναι αυτό που σε κάνει κομμάτια κι όμως το κάνει,και το ξανακάνει και το ξανακάνει?πότε παύεις να ελπίζεις?πως το παίρνεις απόφαση ότι η κατάσταση δεν αλλάζει?

Σα να μη μας τα λες καθόλου καλά φιλενάδα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...