Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια είμαι να σκάσω... Έχω κορονοιο.. Πρώτη φορά κολλάω. Περίμενα αυτή τη βδομάδα να ξεκινήσουμε για εμβρυομεταφορά.. Έτυχε σε καμία? Πόσο καιρό μετά κάνατε εμβρυομεταφορα? Θα μπορέσω να κάνω τον άλλο μήνα ή πρέπει να περάσει περισσότερος καιρός; 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

σταμάτα βρε και μεγαλώνω άντρες...ε ρε τι έχουν να μου σούρουν στο μέλλον:rolleyes:

'εκανε ο μικρός κακάκια του και ήταν μαύρα.μόλις τα πήγα για εξέταση.αχ,νόμιζα πως είχαμε ξεμπερδέψει απ'αυτό το θέμα. Κάνω προσευχές να μην είναι τίποτα και να είμαι υπερβολική.

όταν φύγαμε είχε ήλιο και μέσα σ'ένα τέταρτο άρχισε να ρίχνει χαλάζι.Απ'το παράθυρο τα βάλαμε τα πιτσιρίκια στο σπίτι.Που θα πάει αυτό το πράγμα με τον καιρό?

α ολα κ ολα μιλαμε για τους αλλους αντρες,κ ΟΧΙ για τα δικα μας υπεροχα κ πανεξυπνα αγορακια!!γιατι αμα η σποντα της Φεφης παει παντου θα φαμε τα στρουμφομουστακια μας:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

τα μαυρα κακακια τι σημαινουν?κ εμενα που παιρνω σιδηρο ετσι ειναι,μηπως φαγατε κατι σε χορταρικο σε σπανακι,καπως ετσι δεν βγαινουν μετα?


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ναι άμα παίρνεις σίδηρο ή φας κάτι μπορεί να βγουν έτσι.Ο μικρός έχει μεγάλο ιστορικό αλλεργιών και την τελευταία φορά που το έπαθε τρέχαμε και δεν φτάναμε.Είχε πάθει εσωτερική αιμορραγία από κάτι που τον πείραζε και του δημιούργησε πληγή στο στομάχι.Στο παρατσάκ γλιτώσαμε την μετάγγιση.Γι αυτό και κάνω σαν την τρελλή με την υποψία και μόνο.Δεν μπορώ να σκεφτώ και κάτι που να έφαγε και να δίνει τέτοιο χρώμα.Θα τρελλαθώ μέχρι τις 1,30 που θα βγουν τ'αποτελέσματα


Link to comment
Share on other sites

ναι άμα παίρνεις σίδηρο ή φας κάτι μπορεί να βγουν έτσι.Ο μικρός έχει μεγάλο ιστορικό αλλεργιών και την τελευταία φορά που το έπαθε τρέχαμε και δεν φτάναμε.Είχε πάθει εσωτερική αιμορραγία από κάτι που τον πείραζε και του δημιούργησε πληγή στο στομάχι.Στο παρατσάκ γλιτώσαμε την μετάγγιση.Γι αυτό και κάνω σαν την τρελλή με την υποψία και μόνο.Δεν μπορώ να σκεφτώ και κάτι που να έφαγε και να δίνει τέτοιο χρώμα.Θα τρελλαθώ μέχρι τις 1,30 που θα βγουν τ'αποτελέσματα

εμ κ με τα δικια σου να τρελλαινεσαι!ευχομαι να μην ειναι τιποτα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα!κ εχω να δηλωσω πως ναι ειμαστε εξυπνοτερες χοχοχοχο!!!!!!

είμαστε, όταν τους επιλέγουμε; ή είμαστε επειδή τους επιλέγουμε;:rolleyes::cool::lol:

σταμάτα βρε και μεγαλώνω άντρες...ε ρε τι έχουν να μου σούρουν στο μέλλον:rolleyes:

δεν μου φταίει η φεφομάνα εδώ, αν το παιδί της έχει τα τα δικά της γονίδια, γιατί κ αυτή τα κληρονόμησε από κάπου! άρα; μύλος!;)

'εκανε ο μικρός κακάκια του και ήταν μαύρα.μόλις τα πήγα για εξέταση.αχ,νόμιζα πως είχαμε ξεμπερδέψει απ'αυτό το θέμα. Κάνω προσευχές να μην είναι τίποτα και να είμαι υπερβολική.

όταν φύγαμε είχε ήλιο και μέσα σ'ένα τέταρτο άρχισε να ρίχνει χαλάζι.Απ'το παράθυρο τα βάλαμε τα πιτσιρίκια στο σπίτι.Που θα πάει αυτό το πράγμα με τον καιρό?

εύχομαι να μην είναι τίποτα! τί έφαγε το παιδί χθες;

α ολα κ ολα μιλαμε για τους αλλους αντρες,κ ΟΧΙ για τα δικα μας υπεροχα κ πανεξυπνα αγορακια!!γιατι αμα η σποντα της Φεφης παει παντου θα φαμε τα στρουμφομουστακια μας:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

γλυκιά μανούλα εσύ! απίστευτη με τα στρουμφομουστάκια!

γι τον φέφο πάει αυτό, αλλά κολλάει γάντι κ για τους άντρες γενικώς που συναναστρέφομαι. α ρ γ ο ί!!!!!!!!!!

είμαι κ εγώ τσούγδω, δεν λέω, έχω απαιτήσεις! αλλά ρε κύριος όπως έχω από την πάρτη μου, έχω κ από εσένα!

μήπως στις απόκριες να βγω με το μαστίγιο; θα ήμουν ο εαυτός μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρεται μαγειροκόριτσα!

Ως συνήθως πάλι γράψατε κατεβατά κι εγώ αρχίζω αμέσως μαραθώνιο διαβάσματος!

ίδιο φαγάκι είχαμε κάγκλυ μου!

ρε κόρες, με πήραν από εεταα για επιδότηση βρεφονηπιακών σταθμών. μαλλον θα πάει η σύσα σε ιδιωτικό τζαμπαντάν!

κ πολύ καλό!

αυτά! τα είπα κ ξέδωσα.

Μπράβο Φεφάκι, πολύ καλά νέα!!!

Μπράβο το μωρό μου !!! Είδες τελικά Φέφη μου ???? :rolleyes: μια ανάσα είναι κι αυτό !

Χρυσοβαλάντω μου,

Άντε κοπέλα μου. Σταμάτα να κλαις και να αγχώνεσαι και πήγαινε ΒΟΥΡ για χοριακή ! Κι εμένα το 1ο τεστ που είχα κάνει στον Νικολιό έδειχνε αρνητικό σου λέω !!! Και βγήκε ένας πάιδαρος, μα ΤΙ παίδαρος !!! (ευλογώ τα γένια μου τώρα !)

και ο Νικόλας κούκλος και παίδαρος αλλά και η Σεμίνα μία ζωγραφιά!

Πω πω κόρες, έχω ένα κεφάλι καζάν σκέτο (όχι από το άλλο το καλό δλδ το καζάν-ντιπί !!!) φταίει αυτή η κ@λο-υγρασία .... έξω τσουρ τσου από το πρωί δε λέει να σταματήσει κι έχουμε και μάθημα ντάρλικνγς στις 19:30 κιόλας... αργάμισυ !!!

Καλά μου κουράγια λοιπόν ! και βαριέεεεεμαι απίστευτα !

Πάλι καλά που σιδέρωσα εχθές.... :rolleyes:

Γεια σας κοριτσαρες μου.

Ευχαριστω σας για την αγαπη σας και τις ευχες σας.

Λοιποοοοον....

Πηγαμε παιδιατρο το πρωι...(Αφου ξυπνησαμε στις 7 με 39 πυρετο....και με χιλια παρακαλια ηπιε 230 μλ γαλα σε δυο δοσεις...,εφαγε και μια μπανανουλα με ενα αχλαδακι σε κρεμα.....) οταν τον εξετασε,ευτυχως δεν ειχε ακροαστικα...(ευτυχως και παλι...) αλλα εχει πυωδη αμυγδαλιτιδα...:-(:sad:

Οι αμυγδαλές κάνουν στάνταρ υψηλό πυρετό, οπότε υπομονή! Αντιβίωση δεν σας έδωσε?

Το καλο ειναι οτι μεσα σε ενα μηνα που ειχαμε να παμε,εβαλε μισο κιλο και πηρε ενα ποντο!!!!:D (12μιση κιλα και 92 ποντους....μικροκαμωμένος,το ξερω!!!!:rolleyes:)

Το μεσημερι εφαγε κοτοσουπιτσα αρκετα καλα,αλλα ξυπνησε μετα απο 2 ωρες με κλαματα και με 39,3 πυρετο.

Ε,εκανε εναν εμετο και μετα τον καναμε ενα χλιαρο μπανακι,που παρολο που τρελενεται για μπανιο αυτη τη φορα δεν ηθελε να μπει με τιποτα!!!!!!

Κρύωνε μωρέ ο θησαυρούλης σου γι΄αυτό δεν ήθελε μπανάκι...

Τωρα εχει φαει μισο γιαουρτακι και με 38,5 πυρετο,παιζει και ειναι πολυ ευδιαθετος....(παλι καλα!!!!)

Το θεμα ειναι οτι εχθες το βραδυ,πριν ανεβασει πυρετο ειχαμε παει σε ενα παιδακι να παιξουν........

Και ρωτησα παιδιατρο,αν θα κολλησει κι εκεινο και μου ειπε...σιγουρα!!!!!

Φτου ρε γμτ....κριμαααα δεν θελω με τιποτα.Μακαρι να μην κολλησει η ψυχη μου.

Δωράκι μου δεν το θεωρώ δεδομένο ότι θα κολλήσει το άλλο παιδάκι οπωσδήποτε. Κάθε ένα έχει διαφορετικό οργανισμό και δεν προσβάλεται από τα ίδια μικρόβια.

Φεφη,μπραβο για τον παιδικο.......τυχερη η Συσα!!!!

Χρυσοβαλαντω κοριτσακι μου,μην κλαις ψυχουλα μου,κανε μια χοριακη.

Αν ειναι θετικη εχουμε γλεντι,αν οχι...δεν πειραζει....καποια στιγμη θα ερθει.....

Ο Θεουλης ξερει γιατι και ποτε!!!!!!

Οταν εχασα το ενα απο τα διδυμακια,στεναχωριομουν παρα πολυ,αλλα ελεγα κατι περισσοτερο θα ξερει Ο Θεος......ισως απο κατι ηθελε να με προστατεψει.....

Οταν παλι γεννησα τον θησαυρουλη μου προωρα,ειπα"Γιατιιιι"μετα που σκεφτηκα πιο ψυχραιμα παλι σκεφτηκα οτι για να τον εβγαλε νωριτερα απο την κοιλια μου,κατι κακο ηθελε να προλαβει.......

Και ειμαι σιγουρη,οτι και τις δυο φορες ,το μικρακι μου ο καλος Θεουλης το προστατεψε και δεν ειχε παθει κατι.Οπως μου τον προστατευει και τωρα!!!!!

Οποτε να σκεφτεσαι οτι ΕΚΕΙΝΟΣ παντα μας φυλαει απο χειροτερα.

Ευχομαι να εισαι εγκυος μεσα απο την καρδια μου.φιλια.

τελικα δεν ειμαι μολις τωρα εκανα κ το κλιαρ κ βγηκε κ αυτο αρνητικο...τουλαχιστον ας με ερθει κ να ξεμπερδευω..ειμαι λιγο πεσμενη αλλα θα ξανααναιβω γρηγορα

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου, το καλό πράγμα αργεί να γίνει:wink:;-):wink:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ αννούλα!

είμαστε, όταν τους επιλέγουμε; ή είμαστε επειδή τους επιλέγουμε;:rolleyes::cool::lol:

πιασ'το αυγό και κούρευ'το:tongue:

εύχομαι να μην είναι τίποτα! τί έφαγε το παιδί χθες;

δεν ξέρω ρε φέφη.ξεκίνησε από χθές η κατάσταση αλλά το δικαιολόγησα γιατί είχα φάει προχθές κάτι μπισκοτάκια οραίο που του πήρε ο μπαμπάς του:twisted::twisted::twisted:

χθες κάτι τυροπιτάκια που του έφτιαξα,σπανακόπιτα δεν άγγιξε.γιαούρτι.γάλα και κατι κριτσίνια. αυτά τα πολλά γιατί είμαστε και καλόφαγάδες:rolleyes:

γλυκιά μανούλα εσύ! απίστευτη με τα στρουμφομουστάκια!

γι τον φέφο πάει αυτό, αλλά κολλάει γάντι κ για τους άντρες γενικώς που συναναστρέφομαι. α ρ γ ο ί!!!!!!!!!!

είμαι κ εγώ τσούγδω, δεν λέω, έχω απαιτήσεις! αλλά ρε κύριος όπως έχω από την πάρτη μου, έχω κ από εσένα!

μήπως στις απόκριες να βγω με το μαστίγιο; θα ήμουν ο εαυτός μου!

όλεεεε


Link to comment
Share on other sites

περαστικά Δώρα μου.

σε θαυμάζω για την ποιότητα του χαρακτήρα σου!

χρυσοβαλαντάκι μου, τα τεστ είναι αναξιόπιστα. τράβα κάνε μια χοριακή. κ ένα τάμα στην οσία!

φιλάκια σε όλες, καληνύχτα κ όνειρα γλυκά.

ρε αδερφούλα, όχι κ Πυθια, όχι κ Πυθία!

εβίρι, 4;

ντέρμπυ κ έλεν ήνγκλαντ γράψατε!

κάγκλυ μου, όταν μια από μας γράφει ότι δεν γράφει όσα αισθάνεται για να μη μας ζαλίζει, ντρέπομαι που σας ανοίγομαι κάθε μέρα...ενώ πιστεύω ότι είμαστε η μία για την άλλη. λες να κάνω τόσο λάθος; δεν αποκλείεται!

Είμαστε η μία για την άλλη, σωστά τα λες Φεφάκι! Μπορεί να μην γνωριζόμαστε σε προσωπικό επιπεδο αλλά νοιαζόμαστε η μία για την άλλη, σωστα????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Το παιδάκι μου είχε και απόψε τη νύχτα πυρετό,ο γιατρός που τον είδε εχθές είπε πως μόνο ίωση έχει,αλλά μας έδωσε και αερολίν ,μην τυχον κάνει βρογχίτιδα,γιατι κάτι άκουσε:rolleyes:Ειμαστε στο τρίτο εικοσιτετράωρο ,ελπίζω να είναι καλύτερα σήμερα.

Θα κάνει τον κύκλο της η ιωσούλα και θα υποχωρήσει, περαστικούλια σας!

Εχθές το βράδυ ψήσαμε μπριζόλες στο τζάκι,μήπως φάει και ο μικρός αλλά τίποτα.Σήμερα μαγειρεύω γίγαντες στο φούρνο με λουκάνικο.Δεν ξέρω τι να βάλω του μικρού,ίσως καμιά ψαρόσουπα...

Καλημέρα!

Για σήμερα έκανα μπριζολίτσες λαιμού με πατατούλες στο φούρνο!

Βρε κορίτσια πριν από δύο-τρία χρόνια είχα πάει στον χασάπη να του ζητήσω κι εγώ μπριζόλες λαιμού και μου είπε να μην αγοράζω λαιμό γιατί σε αυτό το σημείο εμβολιάζουν τα ζώα και επηρεάζεται το κρέας:confused:

Ισχύει??? Ξέρει καμία???

Κορίτσι το μόνο που δεν θέλει είναι άγχος!

Σου το λέω εκ πείρας!!! Αν αφοσιωθείς σε κάτι αλλο και το μυαλό σου δεν είναι συνέχεια εκεί θα δεις πόσο γρήγορα και εύκολα θα έρθει το μπεμπέ!!! Και εύχομαι να είναι πολύ γρήγορα!

Αυτό ακριβώς! Κι εμείς τον Χρήστο ένα χρόνο προσπαθούσαμε αλλά επειδή καταλάβαινα πως είχα συνέχεια το μυαλό μου εκεί δεν γινόταν σύλληψη. Όταν λοιπόν πήρα ανάποδες και είπα πως δεν ξαναασχολούμαι με το θεμα τσούπ νάτος ο Χρήστος!!!

Καλε; 7;;;;;; Εσύ είσαι χειρότερη από μενα!!!:lol::lol::lol:

Δωράκι περαστικά σας! Τώρα με την αντιβίωση θα συνέλθει το παιδί!

Φέφη πότε θα ξεκινήσει;

Κι εμείς στους γιατρούς είμασταν χθες... Η Λουκία εχει υγρό στα αυτάκια και ο χάμπυ βροχίτιδα!

περαστικά και σε σας Ελενάκι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιατί ρε φίλε φεύγεις κ πας δίπλα; πού θα σας ψάχνω εγώ στους μαχαλάδες;

Συμφωνώ! Πείτε τα εδώ ρε κόρες να σας διαβάσουμε κι εμείς και να μην χρειάζεται να τρεχουμε δεξιά αριστερά:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κ έχω να κάνω μια δήλωση: οι άντρες είναι μπάζα!

μα ντιπ δεν τους κόβει, ντιπ!

Ήμουν έτοιμη να σε ρωτήσω τι σου έκανε ο Φέφος αλλά απάντησες πιο κάτω....

τα μαυρα κακακια τι σημαινουν?κ εμενα που παιρνω σιδηρο ετσι ειναι,μηπως φαγατε κατι σε χορταρικο σε σπανακι,καπως ετσι δεν βγαινουν μετα?

Κι εγώ είμαι της άποψης πως μάλλον κάτι έφαγε ο μικρούλης και είναι έτσι τα κακάκια του. Μην ανησυχείς....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ειμαι σε θεση να κερασω πλεον το κεικ πορτοκαλι!!!!ωραιοτατο βγηκε, μοσχομυριστο!!!!

εχω συνταγη κ για φακες σαν σαλατουλα, επειδη εμενα δε μ αρεσαν ποτε ιδιαιτερα...

τις βραζουμε κανονικα εως οτου μαλακωσουν με μια σκελιδα σκορδο κ δαφνοφυλλο.

αφου μαλακωσουν στραγγιζουμε κ τις βαζουμε στην ακρη.

σε ενα πιατακι ψιλοκοβουμε σελινο ωμο κ στραγγιζουμε λιγο ανθο καπαρης.

σε μπολ βαζουμε μουσταρδα,λαδι κ ξυδι σε αναλογια που μας αρεσει κ το χτυπαμε καλα(εγω χρησιμοποιω τη φραπιερα)

βαζουμε τις φακες σε πιατελα ριχνουμα απο πανω σελινο-καπαρη κ περιχυνουμε με τη σως.το τρωνε ολοι!!!!


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites

ζωπυράκι όλα καλά????

Μπα...:(

Τι έγινε με το παιδί και τα κακάκια του?

Χρύσα κι Ελένη, περαστικά στα παιδάκια σας.

Δεν θυμάμαι τώρα κάποιον άλλον άρρωστο.

Δωράκι, που είσαι κοριτσάκι μου?

Χρυσοβαλάντω, έχε πίστη, όλα θα γίνουν.

Ντελ...?

Καλό μεσημέρι σε όλες.


Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα.

Επιτελους μετα απο ενα πολυ δυσκολο πρωινο,εκατσα.

Τι να σας πρωτο πω....

Το πρωι ο θησαυρος εκανε 3 εμετους τιγκα στο φλεμμα....

Του εδωσα με το κουταλι 200 σχεδων μλ γαλα και εβαλα σκουπα.

Ειχα βαλει ενα πλυντηριο,με το ριχταρι του καναπε που γεμισε απο τον εμετο και ειχα αλλο ενα με τα ρουχα του θησαυρου που εβγαλε απο χθες το βραδυ εως το πρωι....

Οταν ξαφνικα βλεπω στο μπανιο φουλ νερα στο πατωμα......

Χαλασε το πλυντηριο δλδ.

Παω να τα σφουγγαρισω...και παρτην κατω....

επεσα και συρθηκα επανω στην λεκανη....

Χτυπησα σε ολη την αριστερη πλευρα.......κ τωρα υποφερω!!!!!!

Εδωσα τα ρουχα στην γειτονισσα,ευτυχως εχω κι αυτη,και πριμενω να τα παρω να τα στεγνωσω.

Ο μικρος δεν εκανε καθολου πυρετο απο χθες το βραδυ αλλα ποναει πολυ στο λαιμακο του...και δεν τρωει με τιποτα......

Τον ζοριζω εγω και τρωει κατι....οταν ομως βλεπει πιατο κλαιει!!!!!

Τωρα κοιμαται εξαντλημενο το μωρο μου.......απο τους εμετους!!!!!

Σημερα φαγαμε λουκανικα χωριατικα στο φουρνο και σαλατα λαχανο με φετα.

Ο θησαυρος τραχανα...με το ζορι!!!!!!

περαστικά Δώρα μου.Αχ ευχαριστωωωω

σε θαυμάζω για την ποιότητα του χαρακτήρα σου!...................

είμαστε η μία για την άλλη. λες να κάνω τόσο λάθος; δεν αποκλείεται!

Εμεις ειμαστε σαν τους τρεις σωματοφυλακες.....ενας για ολους και ολοι για εναν!!!!!!!!;)

.

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε σήμερα?Δωράκι πως είναι ο θησαυρός σου?

Απυρετος απο χθες,αλλα χαλια γενικος!!!!

Το παιδάκι μου είχε και απόψε τη νύχτα πυρετό,ο γιατρός που τον είδε εχθές είπε πως μόνο ίωση έχει,αλλά μας έδωσε και αερολίν ,μην τυχον κάνει βρογχίτιδα,γιατι κάτι άκουσε:rolleyes:Ειμαστε στο τρίτο εικοσιτετράωρο ,ελπίζω να είναι καλύτερα σήμερα.Περαστικα του κοριτσακι.

Εχθές το βράδυ ψήσαμε μπριζόλες στο τζάκι,μήπως φάει και ο μικρός αλλά τίποτα.Σήμερα μαγειρεύω γίγαντες στο φούρνο με λουκάνικο.Δεν ξέρω τι να βάλω του μικρού,ίσως καμιά ψαρόσουπα...

Καλητερη η ψαροσουπα....

Καλημέρα!

Για σήμερα έκανα μπριζολίτσες λαιμού με πατατούλες στο φούρνο!

Νοστιμες.....μμμμμμμ!!!!

Δωράκι περαστικά σας! Τώρα με την αντιβίωση θα συνέλθει το παιδί!

Αχ,δεν βλεπω την ωρα.....

Κι εμείς στους γιατρούς είμασταν χθες... Η Λουκία εχει υγρό στα αυτάκια και ο χάμπυ βροχίτιδα!

Αμαν.....περαστικα σας.

Κι Ο θησαυρος εχει υγρο στο ενα αυτακι,απο την ωτίτιδα που εκανε πριν τα χριστουγεννα.Μας ειπε η παιδιατρος οτι κανει κανενα τριμηνο μετα την ωτιτιδα για να φυγει.Τον μαρτιο θα παμε να τον δει παιδοωριλα.

πυωδη κιολας ε,?ψυχουλιτσα μου..γρηγορα να γινει καλα..περαστικα σας δωρα.Σε ευχαριστω.....κοριτσια σας θαυμαζω.ειστε τοσο ψυχραιμες με τα παιδια σασ οταν αρρωστησουν....ελπιζω κι εγω οταν με το καλο κανω μωρακι ετσι να ειμαι
Ετσι θα σαι.

[quote name=fefi;1442511

χθες έκανα κοτόπουλο με πατάτες λεμονάτες στο φούρνο' date=' Γιαμιιιι

έβρασα κοκκαλάκια κοτόπουλου με λίγο ψαχνο από στήθος, με καροτάκι, έγινε ένας ωραιότατος κοτόζουμος...χαχαχα...το σούρωσα, έβαλα αστράκι, 2 ντοματίνια κήπου, αλάτι, πιπερι, λάδι, ρίγανη κ έτοιμο φαγάκι για την σύσα τα βράδια!Τελειααα

άλλο που δεν έφαγε, παρά το ότι της έβαλα κ κασεράκι τριμμένο!

έφαγε μόνο κρέμα!Καλη ειναι κι αυτη.

κατά τα άλλα, έβαλα σκούπα, τίναξα ριχτάρια, έπλυνα από πιάτα τα πάνταόλα, σιδέρωσα ρούχα του παιδιού...

ακόμα δεν έχω συνεννοηθεί οριστικά με την διευθύντρια. σε λιγάκι θα πάρω να τα πούμε.Να μας γραψεις....

πολύ φόρτωμα στη δουλειά. ώρες ώρες ασφυκτιώ!

έχω κ την αυριανή επέμβαση, που μου δένει τα χέρια, αφού δεν ξέρω σε τί κατάσταση θα είμαι την Παρασκευή, αν θα πάρω άδεια, πότε θα μπορέσω να πάω να δω τον σταθμό...πότε έχω περιθώριο...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

χρειάζομαι ξεκούραση! είμαι στην τσίτα!

να φύγω, να πάω ΑΛΛΟΥ!

Καλο κουραγια για αυριο..........

σε σκεφτομαι!!!!!

Δώρα μου πώςείναι ο ρ;

Καπως καλυτερα.......απο θεμα πυρετου γιατι απο αφαγια και εμετους καλα παμε!!!!!!

σταμάτα βρε και μεγαλώνω άντρες...ε ρε τι έχουν να μου σούρουν στο μέλλον:rolleyes:

Κι εγω αντρακι μεγαλωνω.....

'εκανε ο μικρός κακάκια του και ήταν μαύρα.μόλις τα πήγα για εξέταση.αχ,νόμιζα πως είχαμε ξεμπερδέψει απ'αυτό το θέμα. Κάνω προσευχές να μην είναι τίποτα και να είμαι υπερβολική.

Πωπω βρε κοριτσακι...μακαρι να μην ειναι τιποτα το ανησυχητικο!!!

όταν φύγαμε είχε ήλιο και μέσα σ'ένα τέταρτο άρχισε να ρίχνει χαλάζι.Απ'το παράθυρο τα βάλαμε τα πιτσιρίκια στο σπίτι.Που θα πάει αυτό το πράγμα με τον καιρό?

Χειμωνας κοριτσακι....

Εβιρι,

Καλε πως κοιμηθηκατε με 7 κουβερτες;

πωπωπωπω δεν ξεπλατιστηκατε μαρη;:lol::lol::lol::lol:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...