Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angel83 είπε:

      Κορίτσια είμαι να σκάσω... Έχω κορονοιο.. Πρώτη φορά κολλάω. Περίμενα αυτή τη βδομάδα να ξεκινήσουμε για εμβρυομεταφορά.. Έτυχε σε καμία? Πόσο καιρό μετά κάνατε εμβρυομεταφορα? Θα μπορέσω να κάνω τον άλλο μήνα ή πρέπει να περάσει περισσότερος καιρός; 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Περαστικα καταρχας! Ελπίζω να το περνάς ελαφριά! Λοιπόν εμένα φίλη μου με κοβιντ έκανε την μεταφορά και αυτή τη στιγμή είναι εδώ και μια βδομάδα με το μωράκι της αγκαλιά! Και στο δικό μου κέντρο που είναι διαφορετικό από της φίλης μου μου είπαν πως αν τυχόν έχω κοβιντ σε όποια διαδικασία κάνουμε προχωράμε κανονικά δεν επηρεάζει κάπου. Τουλάχιστον έτσι μου είπαν εμένα.οποτε ρωτα τον γιατρό σου και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά! 

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Kαλημέρα κοριτσάκια!

Σέρνομαι γιατί το μικρό μου μωράκι έκλαιγε χθες και δεν ξεκολλούσε απ΄την μανούλα.

Αφροδίτη μου συγγνώμη για χθες αλλά έφυγα άρον άρον,δεν μπορούσε να τον ηρεμήσει ο μπαμπας του.Οτι χρειαστείς πες μου!Με μεγάλη μου χαρά!

Περιστεράκι μου πως είναι η κατάσταση?

Φούμπι μου το γαμπρό τον έχω βρει τα πεθερικά είμαστε έτοιμη η νύφη μας σνομπάρει αλλά θα έρθει που θα πάει.

Καλή μου Kagly θα έρθει και η νύφη!!!Μόνο να μη μου στεναχωριέσαι!Κι αυτό που λένε για το άγχος είναι αλήθεια.Αν και όταν ζεις την κατάσταση λες "τι μου λένε τώρα",αν βρεθεί όμως κάτι άλλο να απασχολήσει το μυαλό σου πραγματικά ,θα δεις ότι ισχύει.Γι'αυτό κι εσύ πρόσεχε την Kagly,να περνάει όσο καλύτερα γίνεται!!!

Σ' αυτήν την περίπτωση αγοράζεις σκύλο και γάτα. Τον αφήνεις να κοιμάται στον καναπέ μαζί με το σκύλο και πας ήσυχα, ήσυχα και πετάς τη γάτα πάνω στο σκύλο.

Βρε,τι είσαι εσύ????

Εντ δε γουίνερ ιζ...... Κάγκλυυυυυυυυ. Πιάνω σαν σωστή την αρχική σου σκέψη που ήταν 7, αλλά δεν το είπες. Δεν τις σήκωνα, από κάτω τους στριφογύριζα. Μόνο κουβέρτες έβαλα, εδώ δεν έχω πάπλωμα, έχω φέρει κουβέρτες από Ελλάδα κι αν δω τα σκούρα θα πάω να πάρω κι άλλες. Σαν υπέδαφος για τους αρχαιολόγους θα γίνω.

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ελεος επρεπε να κανω 2 τεστ να φαω τη σφαλιαρα μου κ να συνελθω μολις πηγα τουαλετα κ ειχα πολλα υγρα κ παρατηρησα 2 σταγονες ροζ αρα κατεβαινει...καθε φορα ετσι την παταω αλλη φορα θα περιμενω μια εβδομαδα κ μετα χοριακη..

Κοριτσάκι δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε καταλαβαίνω!Είπαμε όμως θετική σκέψη!!!

Κι εγώ του απαντάω: " όχι καημένε το χοντρό δερμάτινό σου θέλω να φορέσω πάνω από τη πυτζάμα για να ξαπλώσω"
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ζωπυράκι όλα καλά????


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ελεος επρεπε να κανω 2 τεστ να φαω τη σφαλιαρα μου κ να συνελθω μολις πηγα τουαλετα κ ειχα πολλα υγρα κ παρατηρησα 2 σταγονες ροζ αρα κατεβαινει...καθε φορα ετσι την παταω αλλη φορα θα περιμενω μια εβδομαδα κ μετα χοριακη..

Χρυσοβαλάντω ,μην σε παίρνει από κάτω.

Και εγώ στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι,προσπαθούμε αρκετό καιρό,κάθε φορά νομίζω πως είμαι έγκυος και μετά προσγειώνομαι:-(

Ομως τώρα τελευταία το έχω δει πιο ψύχραιμα,αν είναι να έρθει καλοδεχούμενο,αν όχι,θα ζήσουμε και έτσι.Κάθε βράδυ κάνω την προσευχή μου και παρακαλάω την Παναγία να δώσει το καλύτερο για την οικογένειά μας και αν κρίνει πως μπορούμε να έχουμε άλλο ένα παιδάκι,να μας το χαρίσει.Θέλω να πιστεύω πως μας προστατέυουν όλοι οι Αγιοι από ψηλά και θα μας δώσουν ό,τι αξίζουμε.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια...κρυο και σημερα και πολυυυυ βροχη!!!!

χρυσαμου καλα εισαι???

φεφακι εννοειται οτι πρεπει να μιλαμε. δεν ειπαμ

ε οτι το καφε μας ειναι η ψυχαναλυση μας????:D:D

περιστερακι αναρρωσατε πληρως????τρωει το παιδι???

δωρα πως ειναι ο θυσαυρουλης???επεσε ο πυρετος???

φουμπι, δεν πειραζει βρε!!!θα τα πουμε αλλη στιγμη. ηθελα αρχικα να μου πεις τι συνταγη κανεις για το κεικ, απο που παιρνεις χαρτακια και τι μεγεθος και μετα για το πανω. με την ευκαιρια σου, δεν βιαζομαι. απλα ειπα να αρχισω να κανω δοκιμες και ναμαι ετοιμη μεχρι τοτε.:wink:

καγκλυ μου κανεις δεν σε λυπαται. απλα οτι θελεις να το λες να ξαλαφρωνεις και να το συζηταμε, γιαυτο ειμαστε:wink:

ελενη αγγλια και ντερμπυ ωραιες οι ιδεες σου.

εβιρυ δεν παιζω!!!!λυθηκε γρηγορα το κουιζ και δεν προλαβαμε ολες!!!:confused::confused:

χρυσοβαλαντω μου γλυκια μην απογοητευεσαι και μην το σκεφτεσαι, θα ερθει στην ωρα του. μακια

εμεις τα ιδια. εδω στη δουλεια ειμαι και βαριεμαι. το πρωι για να πλυθει η κορη μου της ειπα ολη την ιστορια με την σταχτοπουτα και για να παμε στο μπανιο :καθρεφτη, καθρεφτακι ποια ειναι η πιο ομορφη???και ελεγε:γω, μαμα, γω, μαμα....και μουλεγε παλι, παλι...το τι γελιο εκανε ο χασμπυ..μου λεει τι αλλο θα σκεφτεις!!!!:D:D

οι υπολοιπες που ειστε???βαρυ το παπλωμα σαν της εβιρυ????ελενη, αγγελικη, αννια, αννα, μεταξια,...?????

Link to comment
Share on other sites

Το παιδάκι μου είχε και απόψε τη νύχτα πυρετό,ο γιατρός που τον είδε εχθές είπε πως μόνο ίωση έχει,αλλά μας έδωσε και αερολίν ,μην τυχον κάνει βρογχίτιδα,γιατι κάτι άκουσε:rolleyes:Ειμαστε στο τρίτο εικοσιτετράωρο ,ελπίζω να είναι καλύτερα σήμερα.

Εχθές το βράδυ ψήσαμε μπριζόλες στο τζάκι,μήπως φάει και ο μικρός αλλά τίποτα.Σήμερα μαγειρεύω γίγαντες στο φούρνο με λουκάνικο.Δεν ξέρω τι να βάλω του μικρού,ίσως καμιά ψαρόσουπα...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια...κρυο και σημερα και πολυυυυ βροχη!!!!

χρυσαμου καλα εισαι???

φεφακι εννοειται οτι πρεπει να μιλαμε. δεν ειπαμ

ε οτι το καφε μας ειναι η ψυχαναλυση μας????:D:D

περιστερακι αναρρωσατε πληρως????τρωει το παιδι???

δωρα πως ειναι ο θυσαυρουλης???επεσε ο πυρετος???

φουμπι, δεν πειραζει βρε!!!θα τα πουμε αλλη στιγμη. ηθελα αρχικα να μου πεις τι συνταγη κανεις για το κεικ, απο που παιρνεις χαρτακια και τι μεγεθος και μετα για το πανω. με την ευκαιρια σου, δεν βιαζομαι. απλα ειπα να αρχισω να κανω δοκιμες και ναμαι ετοιμη μεχρι τοτε.:wink:

καγκλυ μου κανεις δεν σε λυπαται. απλα οτι θελεις να το λες να ξαλαφρωνεις και να το συζηταμε, γιαυτο ειμαστε:wink:

ελενη αγγλια και ντερμπυ ωραιες οι ιδεες σου.

εβιρυ δεν παιζω!!!!λυθηκε γρηγορα το κουιζ και δεν προλαβαμε ολες!!!:confused::confused:

χρυσοβαλαντω μου γλυκια μην απογοητευεσαι και μην το σκεφτεσαι, θα ερθει στην ωρα του. μακια

εμεις τα ιδια. εδω στη δουλεια ειμαι και βαριεμαι. το πρωι για να πλυθει η κορη μου της ειπα ολη την ιστορια με την σταχτοπουτα και για να παμε στο μπανιο :καθρεφτη, καθρεφτακι ποια ειναι η πιο ομορφη???και ελεγε:γω, μαμα, γω, μαμα....και μουλεγε παλι, παλι...το τι γελιο εκανε ο χασμπυ..μου λεει τι αλλο θα σκεφτεις!!!!:D:D

οι υπολοιπες που ειστε???βαρυ το παπλωμα σαν της εβιρυ????ελενη, αγγελικη, αννια, αννα, μεταξια,...?????

Θέλει φαντασία για να γλιτώνουμε τις φωνές.:):wink:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Για σήμερα έκανα μπριζολίτσες λαιμού με πατατούλες στο φούρνο!

ελεος επρεπε να κανω 2 τεστ να φαω τη σφαλιαρα μου κ να συνελθω μολις πηγα τουαλετα κ ειχα πολλα υγρα κ παρατηρησα 2 σταγονες ροζ αρα κατεβαινει...καθε φορα ετσι την παταω αλλη φορα θα περιμενω μια εβδομαδα κ μετα χοριακη..

Κορίτσι το μόνο που δεν θέλει είναι άγχος!

Σου το λέω εκ πείρας!!! Αν αφοσιωθείς σε κάτι αλλο και το μυαλό σου δεν είναι συνέχεια εκεί θα δεις πόσο γρήγορα και εύκολα θα έρθει το μπεμπέ!!! Και εύχομαι να είναι πολύ γρήγορα!

Εντ δε γουίνερ ιζ...... Κάγκλυυυυυυυυ. Πιάνω σαν σωστή την αρχική σου σκέψη που ήταν 7, αλλά δεν το είπες.

Καλε; 7;;;;;; Εσύ είσαι χειρότερη από μενα!!!:lol::lol::lol:

Δωράκι περαστικά σας! Τώρα με την αντιβίωση θα συνέλθει το παιδί!

Φέφη πότε θα ξεκινήσει;

Κι εμείς στους γιατρούς είμασταν χθες... Η Λουκία εχει υγρό στα αυτάκια και ο χάμπυ βροχίτιδα!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

φουμπι, δεν πειραζει βρε!!!θα τα πουμε αλλη στιγμη. ηθελα αρχικα να μου πεις τι συνταγη κανεις για το κεικ, απο που παιρνεις χαρτακια και τι μεγεθος και μετα για το πανω. με την ευκαιρια σου, δεν βιαζομαι. απλα ειπα να αρχισω να κανω δοκιμες και ναμαι ετοιμη μεχρι τοτε.:wink:

κέικ κάνω αυτή που γράφει πάνω στην φαρίνα.είχα δοκιμάσει και κάποιες άλλες αλλά διαπίστωσα πως το μυστικό για αφράτο κέικ είναι στο χτύπημα...όσο πιο πολύ το χτυπάς τόσο πιο αφράτο γίνεται. χαρτάκια παίρνω από το σούπερ τα κλασσικά.τα βάζω όμως σε μια φόρμα που έχω για μάφιν για να μη μου χύνονται. στα περασμένα γενέθλια επειδή ήμουν με την κοιλιά τούρλα έφτιαξα μόνο τα διακοσμητικά και πήρα έτοιμα από τα lidl,πολύ οικονομικα.:oops::oops::oops:τώρα για το μωρό θα προσπαθήσω να φτιάξω κέικ σε γλειφιτζούρι.θα βάλω φωτο αν τα πετύχω.

Ότι άλλο χρειαστείς για την ζαχαρόπαστα πες μου!

εμεις τα ιδια. εδω στη δουλεια ειμαι και βαριεμαι. το πρωι για να πλυθει η κορη μου της ειπα ολη την ιστορια με την σταχτοπουτα και για να παμε στο μπανιο :καθρεφτη, καθρεφτακι ποια ειναι η πιο ομορφη???και ελεγε:γω, μαμα, γω, μαμα....και μουλεγε παλι, παλι...το τι γελιο εκανε ο χασμπυ..μου λεει τι αλλο θα σκεφτεις!!!!:D:D

σωστήηηη.δεν θέλει κόπο,θέλει τρόπο!!!;)

Το παιδάκι μου είχε και απόψε τη νύχτα πυρετό,ο γιατρός που τον είδε εχθές είπε πως μόνο ίωση έχει,αλλά μας έδωσε και αερολίν ,μην τυχον κάνει βρογχίτιδα,γιατι κάτι άκουσε:rolleyes:Ειμαστε στο τρίτο εικοσιτετράωρο ,ελπίζω να είναι καλύτερα σήμερα.

Εχθές το βράδυ ψήσαμε μπριζόλες στο τζάκι,μήπως φάει και ο μικρός αλλά τίποτα.Σήμερα μαγειρεύω γίγαντες στο φούρνο με λουκάνικο.Δεν ξέρω τι να βάλω του μικρού,ίσως καμιά ψαρόσουπα...

Καλημέρα!

Κι εμείς στους γιατρούς είμασταν χθες... Η Λουκία εχει υγρό στα αυτάκια και ο χάμπυ βροχίτιδα!

περαστικά στα αρρωστούλικα παιδάκια!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Για φαγητό λέω να φτιάξω τα κολοκυθάκια που έχω στο ψυγείο, αν δεν αλλάξω γνώμη. Θα δω σε λίγο.

Μη μου στενοχωριέστε που δεν προλάβατε να συμμετάσχετε στο κουίζ με τις κουβέρτες, καμμιά άλλη μέρα θα σας βάλω να μαντέψετε πόσες κάλτσες φοράω. Όχι ακόμη φοράω μόνο ένα ζευγάρι.

Χρυσοβαλάντω, το πιο σωστό είναι να μην ξανασκεφτείς εγκυμοσύνη. Όσο σκέφτεσαι, μήπως είμαι σήμερα, μήπως θα είμαι αύριο, τόσο θα απομακρύνεται το αποτέλεσμα. Κάτι σωστό που είπες είναι να αφήσεις ένα διάστημα περίπου μιας εβδομάδας καθυστέρησης για να κάνεις τεστ. Τότε, θα είναι και πιο σίγουρο.

Εβιρυ 7;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Εγω γυρνάω συνέχεια στο κρεβάτι (ο άντρας μου με λέει σβούρα)θα είχα ξεπλατιστει.

Είναι βαριές αλλά εγώ ξεγλιστράω από κάτω, χωρίς να τις σηκώνω.

εβιρυ δεν παιζω!!!!λυθηκε γρηγορα το κουιζ και δεν προλαβαμε ολες!!!:confused::confused:

Εντάξει, σήμερα θα βάλω πολλά βρακιά και θα σας βάλω να μαντέψετε πόσα είναι

:καθρεφτη, καθρεφτακι ποια ειναι η πιο ομορφη???και ελεγε:γω, μαμα, γω, μαμα....και μουλεγε παλι, παλι...το τι γελιο εκανε ο χασμπυ..μου λεει τι αλλο θα σκεφτεις!!!!:D:D

Κι εγώ γέλασα που το διάβασα

βαρυ το παπλωμα σαν της εβιρυ????

Κι ασήκωτο.

Καλε; 7;;;;;; Εσύ είσαι χειρότερη από μενα!!!:lol::lol::lol:

Σαν το κουκούλι του μεταξοσκώληκα ήμουν, απ' έξω το σφιχτό κουκούλι και μέσα το σκουλίκι. Ρε ίδιο όμως!!!!!!!!!!!!!

Κι εμείς στους γιατρούς είμασταν χθες... Η Λουκία εχει υγρό στα αυτάκια και ο χάμπυ βροχίτιδα!

Ωωωωωω σας πήρε βαριά η ίωση. Περαστικά Ελένη μου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες μου.

Ευχαριστω σας για την αγαπη σας και τις ευχες σας.

Λοιποοοοον....

Πηγαμε παιδιατρο το πρωι...(Αφου ξυπνησαμε στις 7 με 39 πυρετο....και με χιλια παρακαλια ηπιε 230 μλ γαλα σε δυο δοσεις...,εφαγε και μια μπανανουλα με ενα αχλαδακι σε κρεμα.....) οταν τον εξετασε,ευτυχως δεν ειχε ακροαστικα...(ευτυχως και παλι...) αλλα εχει πυωδη αμυγδαλιτιδα...:-(:sad:

Το καλο ειναι οτι μεσα σε ενα μηνα που ειχαμε να παμε,εβαλε μισο κιλο και πηρε ενα ποντο!!!!:D (12μιση κιλα και 92 ποντους....μικροκαμωμένος,το ξερω!!!!:rolleyes:)

Το μεσημερι εφαγε κοτοσουπιτσα αρκετα καλα,αλλα ξυπνησε μετα απο 2 ωρες με κλαματα και με 39,3 πυρετο.

Ε,εκανε εναν εμετο και μετα τον καναμε ενα χλιαρο μπανακι,που παρολο που τρελενεται για μπανιο αυτη τη φορα δεν ηθελε να μπει με τιποτα!!!!!!

Τωρα εχει φαει μισο γιαουρτακι και με 38,5 πυρετο,παιζει και ειναι πολυ ευδιαθετος....(παλι καλα!!!!)

Το θεμα ειναι οτι εχθες το βραδυ,πριν ανεβασει πυρετο ειχαμε παει σε ενα παιδακι να παιξουν........

Και ρωτησα παιδιατρο,αν θα κολλησει κι εκεινο και μου ειπε...σιγουρα!!!!!

Φτου ρε γμτ....κριμαααα δεν θελω με τιποτα.Μακαρι να μην κολλησει η ψυχη μου.

Φεφη,μπραβο για τον παιδικο.......τυχερη η Συσα!!!!

Χρυσοβαλαντω κοριτσακι μου,μην κλαις ψυχουλα μου,κανε μια χοριακη.

Αν ειναι θετικη εχουμε γλεντι,αν οχι...δεν πειραζει....καποια στιγμη θα ερθει.....

Ο Θεουλης ξερει γιατι και ποτε!!!!!!

Οταν εχασα το ενα απο τα διδυμακια,στεναχωριομουν παρα πολυ,αλλα ελεγα κατι περισσοτερο θα ξερει Ο Θεος......ισως απο κατι ηθελε να με προστατεψει.....

Οταν παλι γεννησα τον θησαυρουλη μου προωρα,ειπα"Γιατιιιι"μετα που σκεφτηκα πιο ψυχραιμα παλι σκεφτηκα οτι για να τον εβγαλε νωριτερα απο την κοιλια μου,κατι κακο ηθελε να προλαβει.......

Και ειμαι σιγουρη,οτι και τις δυο φορες ,το μικρακι μου ο καλος Θεουλης το προστατεψε και δεν ειχε παθει κατι.Οπως μου τον προστατευει και τωρα!!!!!

Οποτε να σκεφτεσαι οτι ΕΚΕΙΝΟΣ παντα μας φυλαει απο χειροτερα.

Ευχομαι να εισαι εγκυος μεσα απο την καρδια μου.φιλια.

πυωδη κιολας ε,?ψυχουλιτσα μου..γρηγορα να γινει καλα..περαστικα σας δωρα..κοριτσια σας θαυμαζω.ειστε τοσο ψυχραιμες με τα παιδια σασ οταν αρρωστησουν....ελπιζω κι εγω οταν με το καλο κανω μωρακι ετσι να ειμαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α είναι ωραίο!γίνεται και με ρύζι.βράζεις πρώτα τις φακές-μια βράση μόνο και πετάς το νερό.Μετά τις βάζεις και βράζουν και ρίχνεις ρύζι ή κριθαράκι ή και απ'τα δύο.Τα αφήνεις να χυλώσουν και ρίχνεις τσιγαρισμένο κρεμμυδάκι και αλάτι!Πολύ νόστιμο μαζί με τονάκι και πανεύκολο. Ετσι το κάνω εγώ δεν ξέρω η νερμπι αν έχει άλλη συνταγή!

αυτο ειναι παραδοσιακο φαγητο της Συμης.οταν ειχαμε παει με μεταθεση θυμαμαι το ειχα δει και μου εκενε εντυπωση...πολυ ωραιο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4-6 χρόνια θα επιστρέψουμε. Για τις παράπλευρες δεν ξέρω να σου πω, δεν ξέρω τι με περιμένει ακόμη. Πάντως αυτές τις μέρες κρύωνα και μέσα στο σπίτι αφόρητα. Αφού όταν με είδε ο άντρας μου να ανοίγω τη ντουλάπα του στην οποία κάτω-κάτω έχω τις κουβέρτες πετάγεται απότομα και μου λέει: "μη μου πεις ότι θα βάλεις κι άλλη κουβέρτα"; Κι εγώ του απαντάω: " όχι καημένε το χοντρό δερμάτινό σου θέλω να φορέσω πάνω από τη πυτζάμα για να ξαπλώσω"

χαχα αχ ρε εβιρι μην γινεις παγος.καλε βαλε μια θερμοφορα κατω απ την κουβερτα.φουρνος θα γινει.οταν πρωτοηρθα κομοτηνη δεν αναβα καλοριφερ γιατι δεν ηθελα να πληρωνουν πολλα οι δικοι μου(γιαυτο περασα πνευμονια:wink:)και σκεφτομουν πως να ζεσταθω....παιρνω το επαγγελματικο το πιστολακι κατω απο την κουβερτα το ανοιγω 5 λεπτα ...ε σηκωθηκα μουσκεμα.καθε βραδυ μετα ηξερα.......δοκιμασμενεσ πατεντεσ:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα.

χρυσοβαλάντω μου το ροζ μπορώ να σου πω ότι είναι ένδειξη εγκυομοσύνης!

εδώ εγώ στο κοριτσάκι μου είχα αίμα στις μέρες περιόδου, είχα κάνειο κ το τεστ που έδειξε αρνητικό...

ώσπου στην 8η εβδομάδα πήγα γυναικολόγο κ είδαμε το νινί μου!!!!!

εβίρι, οι κουβέρτες είναι λεπτές; φορούσες κ το δερματινο; μαρή έγινες παστό σκουλήκι!

έλεν, περαστικά στην λουκίτσα σου κ στον χάμπυ!

αφροδίτη, έχεις φαντασία, ζωγραφίζεις! θα το κάνω κ εγώ με την Σύσα!

φούμπι μου είσαι χρυσοχέρα, τέλος!

περιστεράκι μου πώς είστε, το παιδί;

χρύσα μου, περαστικά στον γιόκα κ για το άλλο μακάρι να έρθει γρήγορα!

μου αρέσει να διαβάζω ανθρώπους με πίστη!!!!!

κάγκλυ μου φιλάκια!

χθες έκανα κοτόπουλο με πατάτες λεμονάτες στο φούρνο,

έβρασα κοκκαλάκια κοτόπουλου με λίγο ψαχνο από στήθος, με καροτάκι, έγινε ένας ωραιότατος κοτόζουμος...χαχαχα...το σούρωσα, έβαλα αστράκι, 2 ντοματίνια κήπου, αλάτι, πιπερι, λάδι, ρίγανη κ έτοιμο φαγάκι για την σύσα τα βράδια!

άλλο που δεν έφαγε, παρά το ότι της έβαλα κ κασεράκι τριμμένο!

έφαγε μόνο κρέμα!

κατά τα άλλα, έβαλα σκούπα, τίναξα ριχτάρια, έπλυνα από πιάτα τα πάνταόλα, σιδέρωσα ρούχα του παιδιού...

ακόμα δεν έχω συνεννοηθεί οριστικά με την διευθύντρια. σε λιγάκι θα πάρω να τα πούμε.

πολύ φόρτωμα στη δουλειά. ώρες ώρες ασφυκτιώ!

έχω κ την αυριανή επέμβαση, που μου δένει τα χέρια, αφού δεν ξέρω σε τί κατάσταση θα είμαι την Παρασκευή, αν θα πάρω άδεια, πότε θα μπορέσω να πάω να δω τον σταθμό...πότε έχω περιθώριο...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

χρειάζομαι ξεκούραση! είμαι στην τσίτα!

να φύγω, να πάω ΑΛΛΟΥ!

Δώρα μου πώςείναι ο ρ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Για σήμερα έκανα μπριζολίτσες λαιμού με πατατούλες στο φούρνο!

ρε ελενη πρωινιατικα....ποσο :-P ..ποσο μου αρεσουν αυτεσ οι μπριζολεσ......και τις πατατεσ τισ κανουν μουρλια ...στειλε κανενα πιατακι............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...