Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angel83 είπε:

      Κορίτσια είμαι να σκάσω... Έχω κορονοιο.. Πρώτη φορά κολλάω. Περίμενα αυτή τη βδομάδα να ξεκινήσουμε για εμβρυομεταφορά.. Έτυχε σε καμία? Πόσο καιρό μετά κάνατε εμβρυομεταφορα? Θα μπορέσω να κάνω τον άλλο μήνα ή πρέπει να περάσει περισσότερος καιρός; 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Περαστικα καταρχας! Ελπίζω να το περνάς ελαφριά! Λοιπόν εμένα φίλη μου με κοβιντ έκανε την μεταφορά και αυτή τη στιγμή είναι εδώ και μια βδομάδα με το μωράκι της αγκαλιά! Και στο δικό μου κέντρο που είναι διαφορετικό από της φίλης μου μου είπαν πως αν τυχόν έχω κοβιντ σε όποια διαδικασία κάνουμε προχωράμε κανονικά δεν επηρεάζει κάπου. Τουλάχιστον έτσι μου είπαν εμένα.οποτε ρωτα τον γιατρό σου και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά! 

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπερα.

Δεν ειμαι καλα κοριτσια!!!!!!

Απο χθες ειμαι στις μαυρες μου(φανταστιτε οτι ειχα να φαω απο χθες το μεσημερι...μπουκια δεν πηγαινε κατω...)

Και σαν μην εφτανε αυτο.......

Ο θαησυρουλης μου ανεβασε αποψε,38,8

Εκανε κατι εμετους μικρους απο χθες,ολο φλεμματα,

αλλα ηταν πολυ ζωηρος και δεν φανταστικα τι με περημενε σημερα!!!!

Ασε που τελικα γιαυτο δεν ειχε ορεξη το καμαρι μου...και

εγω τον ταιζα με το ζορι.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αποψε λοιπον,μου εκανε 3 φορες εμετο μες το φλεμμα.....

και φυσικα κοιμηθηκε νηστικος,με 50μλ νερο μονο!!!!

Αυριο τον παω παιδιατρο,δεν το ρισκαρω.....

και θα ζητησω αντιβιωση,μη φαει ολη την ταλαιπωρια και μετα

την παρει..(την αντιβιωση)τελικα.

Οποτε ειμαιααα να σκασω!!!!!!!!

Χρειαζομαι ψυχολογο!!!!!!!!!

Περαστικά στο θησαυρό και μην αγχώνεσαι παιδάκι είναι και είναι λογικό.

Πολλά φιλάκια και γρήγορα να είναι περδίκι.

καλημερες!!!

το κανετε? εμεις καλα, βρεχει και εχει αερα αρκετο, τωρα θα φουντωσω το τζακι, φουντωσες και μένα όμως που θέλω τζάκι τώραααααααααααα εβαλα και το κοτοπουλικο της μικρης να βραζει και μετα θα κανω και κοτοσουπα για εμας.

Ειμαστε καλα με την μικρη, γκρινιαζει λιγο τα απογευματα, το χερακι το εχει ολη μερα στο στομα, δεν τρωει και πολυ καλα και κατα τα αλλα μας τρελαινει με τα ναζακια της και τα χαμογελακια της... Τι καλά!!!

Τι διαβαζω Δωρακι μου, αρρωστουλης παλι ο θυσαυρακος? ελα μωρε μην στεναχωριεσαι, θα περασει και αυτο, και στις Μανουλες Ιουνιου τα μισα αρρωστουλικα ειναι..

Εβιρακι και η δικια σου η περδικα αρρωστουλα ηταν? περαστικα σας!

Οσο για τις σοκολατες που ειδες χτες, μην τολμησεις να βαλεις φωτο!!!:tongue::tongue:

χαχαχαχαχα!!!

Διαβασα μονο την τελευταια σελιδα..

φιλακια σε ολες και να καλωσορισω και εγω τις καινουριες φιλες!!!

Καλημέρα σε όλες!Τικάνετε σήμερα?

Δωράκι περαστικά στο παιδάκι σου!

Και ο μικρός μου ακόμη πυρετό έχει,ψήθηκε όλη νύχτα..Εχθές έλειπε ο γιατρός και έτσι θα τον πάω σήμερα.Το μενού σήμερα έχει μακαρόνια με κιμά!

Περαστικά και στο δικό σου παιδάκι.

καλημερα κοριτσια......εχουμε πολυ πολυ κρυο στην κομοτηνη,.....αερα και εριξε και λιγο χαλαζι....θελω να βγω να παρω την ασφαλεια του αυτοκινητου το οποιο μας χαλασε σημερα το πρωι.δεν κουνιεται ουτε λιγο.πως θα το πληρωσουμε δεν ξερω.,,ουφ....με εχει φαει το αγχος.σημερα θα φαμε πιπεριες γεμιστες.....φιλακια πολλα

Ελπίζω να είναι μικρή ζημιά ηρεμησε κοριτσάκι μου. Εχουμε περάσει με το πρώην αμάξι μας τα πάνδεινα.

Ρε κορίτσια πήγα σούπερ και φρίκαρα.Ηθελα κάτι πραγματάκια από lidl και λέω ας μπω και ΑΒ να δω τις περιβόητες προσφορές.Μα είναι δυνατόν σε τοπικό σούπερ να βρίσκω καλύτερες τιμές?Τέτοια αλυσίαδα λογικά δεν πετυχαίνει καλύτερες τιμές στα προϊόντα?Και μιλάμε για τεράστια διαφορά.Παίρνω τις πάνες του μωρού 14 και κάτι κι εκεί τις είδα 16και,Είπαμε πια με την αισχροκέρδεια.Τα πα και ξεθύμανα.

Μια φορα είχα πάει ΑΒ δεν το θεωρώ φτηνό.

Εβίρι SOS,την Κυριακή είναι τα γενέθλια του φουμπομωρού.Αρχικά είπαμε να μην κάνουμε τίποτα αλλά είναι βρε κορίτσια βαριά η καρδιά μου, αποφασίσαμε λοιπόν να καλέσουμε πολύ κοντινούς και να κάνω ελάχιστα πράγματα.Σκέφτηκα να κάνω μια σαλάτα μακαρόνια-τόνο,κλαμπ σάντουιτς και πίτσα.Υπάρχει κάτι άλλο πολύ οικονομικό που να μπορώ να φτιάξω και να το τρώνε οι περισσότεροι?

Και ο άντρας μου έχει την Κυριακή γεννέθλια θα κάνω τούρτα πες μου καμια ιδέα, παντεσπάνι κάνω μόνη μου.

ωχ...ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό

καλημερα οοοληη μερα. σημερα ξεκινησε λιγο στραβα η μερα μας. μας πηρε ο υπνος και ξυπνησαμε αρον αρον μια ωρα αργοτερα και...τρεχατε ποδαρακια μου!!!!:D

δωρακι περαστικα στον θυσαυρουλη. και στα υπολοιπα αρρωστουλικα.αννια περαστικουλια και σε σενα ...ααα!!!και στο σεμινακι καλη αναρρωση

φουμπι τι λενε για το αβ???γιατι εγω ψωνιζω αρκετα απο εκει.:confused:

φεφη και η δικη μου περναει διαφορες φασεις με το φαι. κουλ!!!

χρυσα τι σας ειπε ο γιατρος???

περιστερακι πολυ λυπαμαι..ειναι οδυνηρο να μην μπορεις να προστατευσεις τα υπαρχοντα σου:(:(

εμεις τρωμε γιουβαρλακια σημερα...βαριεμαι , εχει και βροχη, θελω παω πιτι μουυυυυ...μακια

Στείλε μου κα μένα έχω ένα χρόνο να κάνω φτου μου.

καλέ πού είστε; τρώτε όλες;

πεινάω, αλλά δεν ανεβαίνω ακόμα κουζίνα!

είμαι χαρούμενη, έγινε κάτι καλό!

θα σας πω σίγουρα από εβδομάδα!

αφορά στην Σύσα!

δεν το λέω γιατί ακόμα δεν είναι σίγουρο!

Και γω εγκυμοσύνη σκέφτηκα και φυσικά αφορα τη Χρύσπα αφου θα έχει αδερφάκι αλλά είπες δεν είσαι. Οπότε θα μας τα πεις όταν είναι Φιλάκια.

δωρακι μου περαστικα στον ραφαηλακο σου...μην στεναχωριεσαι κ σε βλεπει ετσι ο μικρος μια ιωσουλα θαναι πολλα μωρα ειναι τωρα ετσι τρυγυρναει ιωση...

κοριτσια θα σκασω απο το πρωι κλαιω εχω ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης με υψηλη θερμοκρασια το οποιο δεν εχει πεσει εχω 3 μερες καθυστερηση..εκανα το yes or no πριν 2μιση ωρες κ βγηκε αρνητικο υπαρχει περιπτωση να βγει λαθος?ο αντρας μου θα με φερει το μεσημερι το κλιαρ που το θεωρω πιο αξιοπιστο κ εκει θα καταλαβω τι φταιει..εχω ολα τα συμπτωματα που ειχα κ τοτε με την παλλινδρομηση..τι φταιει δεν μπορω να το χωνεψω ακομη...εχει κανει καμια σας yes or no κ να βγει λαθος αποτελεσμα?

Καλέ γιατι κλαίς;

Yes or no δεν έχω κάνει αλλά όταν ήμουνα έγκυος ειχα και πρεντίκτορ και κλιαρ μπλου αρνητικό. Μετά απο 3 μέρες ξαναέκανα και βγήκε θετικό. Προσωπικά στο τρυπάκι με τα τεστ δεν ξαναμπαίνω έχω ένα τεστ σπίτι αλλά αν νιώσω ότι είμαι θα πάω για χοριακή. Μακάρι να είσαι!!!

Καλησπέρα κορίτσια σήμα είμαι καλα το παλιοεντερο είναι αυτο που με πονάει τελικά..σήμερα φάγαμε μπιφτεκθα με πατάτες χόρτα κ έφτιαξε κ η γιαγιά του Τ λαχανοντολμαδες...περαστικά στα αρρωστουλικα μας,φεφη ότι καλύτερο εύχομαι :D...χρυσοβαλαντω πολλα τεστ βγαίνουν αρνητικά κ ας υπάρχει εγκυμοσύνη,πήγαινε σε ένα μικροβιολογικό κανε μια β΄χοριακη κ μέσα σε λίγες ώρες έχεις τα αποτελέσματα!!!

Αχ αννια μου ΄σπαστικός πόνος. Μην τρως όμως χόρτα.

Καλησπέρα

Πάλι κρύο, πάλι βροχή βαρέθηκα. Χτες έριξε καρέκλες. Ξου ξου Χειμώνα.

Σήμερα έκανα μακαρόνια με σάλτσα.

Περιστέρω πως είναι εκεί τα πράγματα; Σας σκέφτομαι.

Στρουφμομαμά είσαι πολύ γλυκιά δτο δτου στη κοιλίτσα.

Εβιρυ τι θέλω αυτη τη σοκολάτα.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ίδιο φαγάκι είχαμε κάγκλυ μου!

ρε κόρες, με πήραν από εεταα για επιδότηση βρεφονηπιακών σταθμών. μαλλον θα πάει η σύσα σε ιδιωτικό τζαμπαντάν!

κ πολύ καλό!

αυτά! τα είπα κ ξέδωσα.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

:lol:

:lol:

δεν παίζεστε!

σας απάντησα ότι πρόκειται για ιδιωτικό παιδικό σταθμό για την Σύσα!!!!

ουυυυυυουυυυυυυυυ!

δεν θέλω αλλο παιδάκι τώρα.

τώρα θέλω να αγαπήσει ο άντρας μου εμένα, να το ζήσω.

δεν έχω χώρο για τίποτα άλλο!

πείτε με εγωίστρια, αλλά το έχω ανάγκη!

ΚΑΘΟΛΟΥ εγωιστικο δεν το βρισκω. αν και πιστευω οτι σε αγαπαει και πολυ μαλιστα
ίδιο φαγάκι είχαμε κάγκλυ μου!

ρε κόρες, με πήραν από εεταα για επιδότηση βρεφονηπιακών σταθμών. μαλλον θα πάει η σύσα σε ιδιωτικό τζαμπαντάν!

κ πολύ καλό!

αυτά! τα είπα κ ξέδωσα.

μπραβο, πολυ χαιρομαι!!!!!εμας οι καλοι σταθμοι ειναι εκτος του προγραμματος επιδοτησης δυστυχως. μετο καλο το συσακι!!!:D:D
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για την εμψυχωση σας..εχετε δικιο αυριο θα παω να κανω χοριακη..μια κοπελα με ειπε οτι το αποτελεσμα ειναι ακυρο γιατι δεν το κανα με τα πρωινα ουρα κ για να ουρησω μετα ηπια 2 καφεδες ισχυει κατι τετοιο?αυριο θα ξερω ...


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...........

ρε κόρες, με πήραν από εεταα για επιδότηση βρεφονηπιακών σταθμών. μαλλον θα πάει η σύσα σε ιδιωτικό τζαμπαντάν!

κ πολύ καλό!

αυτά! τα είπα κ ξέδωσα.

Μπράβο το μωρό μου !!! Είδες τελικά Φέφη μου ???? :rolleyes: μια ανάσα είναι κι αυτό !

Χρυσοβαλάντω μου,

Άντε κοπέλα μου. Σταμάτα να κλαις και να αγχώνεσαι και πήγαινε ΒΟΥΡ για χοριακή ! Κι εμένα το 1ο τεστ που είχα κάνει στον Νικολιό έδειχνε αρνητικό σου λέω !!! Και βγήκε ένας πάιδαρος, μα ΤΙ παίδαρος !!! (ευλογώ τα γένια μου τώρα !)

Πω πω κόρες, έχω ένα κεφάλι καζάν σκέτο (όχι από το άλλο το καλό δλδ το καζάν-ντιπί !!!) φταίει αυτή η κ@λο-υγρασία .... έξω τσουρ τσου από το πρωί δε λέει να σταματήσει κι έχουμε και μάθημα ντάρλικνγς στις 19:30 κιόλας... αργάμισυ !!!

Καλά μου κουράγια λοιπόν ! και βαριέεεεεμαι απίστευτα !

Πάλι καλά που σιδέρωσα εχθές.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αφροδιτούλα μου έτσι είναι!

κάντυ μου εγώ που δεν είμαι μανούλα του κουκουβαγιομάνα σε λέω έχεις παίδαρο γιο! ΑΛΗΘΕΙΑ! είναι γιαβρί!

κ εγώ σιδερωσα χθες, αλλά κ σήμερα πάλι σιδερωμα, ούχα σύσας! έβαλε χθες πλυντήριο ο φέφος!

συν μαγείρεμα, τάισμα, αλλαγμα, ψυχαγωγία σύσας! μπανιαρίσματα!

πάει η μέρα τέλεσε, που λέει κ το παιδάκι μου!

κάντυ πώς πάνε τα μαθήματα;

χρυσοβαλαντάκι μου, είσαι, είσαι!

άντε κορίτσι μου με το καλό! να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου!

είμαστε γουρλούδες!

Link to comment
Share on other sites

αφροδιτούλα μου έτσι είναι!

κάντυ μου εγώ που δεν είμαι μανούλα του κουκουβαγιομάνα σε λέω έχεις παίδαρο γιο! ΑΛΗΘΕΙΑ! είναι γιαβρί!

κ εγώ σιδερωσα χθες, αλλά κ σήμερα πάλι σιδερωμα, ούχα σύσας! έβαλε χθες πλυντήριο ο φέφος!

συν μαγείρεμα, τάισμα, αλλαγμα, ψυχαγωγία σύσας! μπανιαρίσματα!

πάει η μέρα τέλεσε, που λέει κ το παιδάκι μου!

κάντυ πώς πάνε τα μαθήματα;

χρυσοβαλαντάκι μου, είσαι, είσαι!

άντε κορίτσι μου με το καλό! να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου!

είμαστε γουρλούδες!

κάντυ συμφωνώ με την φέφη.κουκλάκια τα παιδάκια σου φτου φτου!

επίσης καλή δύναμη.μόνο που τα διάβασα κουράστηκα...και της φέφης μαζί.

φεφάκι μακάρι να μπείτε αφού είναι καλός.

που χαθήκατε σήμερα?


Link to comment
Share on other sites

αφροδιτούλα μου έτσι είναι!

κάντυ μου εγώ που δεν είμαι μανούλα του κουκουβαγιομάνα σε λέω έχεις παίδαρο γιο! ΑΛΗΘΕΙΑ! είναι γιαβρί!

κ εγώ σιδερωσα χθες, αλλά κ σήμερα πάλι σιδερωμα, ούχα σύσας! έβαλε χθες πλυντήριο ο φέφος!

συν μαγείρεμα, τάισμα, αλλαγμα, ψυχαγωγία σύσας! μπανιαρίσματα!

πάει η μέρα τέλεσε, που λέει κ το παιδάκι μου!

κάντυ πώς πάνε τα μαθήματα;

χρυσοβαλαντάκι μου, είσαι, είσαι!

άντε κορίτσι μου με το καλό! να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου!

είμαστε γουρλούδες!

φεφη μου σε ευχαριστω πολυ οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα θα μπαινω να μιλαμε μου κανει καλο εισται ενα πολυ ομορφο παρεακι;)


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

φεφη μου σε ευχαριστω πολυ οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα θα μπαινω να μιλαμε μου κανει καλο εισται ενα πολυ ομορφο παρεακι;)

ετσι να μας μιλας να σε κανουμε να χαμογελας!τελικα εκανες κ αλλο τεστ ή θα πας αυριο για χοριακη?


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι πολυλογούδικα κορίτσια είστε εσείς;

Μαράκι μάλλον στην έδρα μου θα τον πιούμε τον καφέ.Πού να τρεχω στην Πάτρα;Αφού θα περνάς εσύ...

Φέφη μας αναστατωσες πάλι...Πυθία εσύ...

Χρυσοβαλάντω μακαρι να είναι τα πράγματα όπως τα επιθυμείς

Κάγκλι μου σε ευχαριστω...

Η αλήθεια είναι ότι βρεχει ασταμάτητα,αλλά όχι με την ίδια ένταση φυσικά.Αν συνεχιστεί αυτό θα βγουν νέες ζημιές-ήδη εμφανίζονται δηλαδή-μιας και ο τόπος δεν μπορεί να αντεξει τοσο πολύ νερό...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες μου.

Ευχαριστω σας για την αγαπη σας και τις ευχες σας.

Λοιποοοοον....

Πηγαμε παιδιατρο το πρωι...(Αφου ξυπνησαμε στις 7 με 39 πυρετο....και με χιλια παρακαλια ηπιε 230 μλ γαλα σε δυο δοσεις...,εφαγε και μια μπανανουλα με ενα αχλαδακι σε κρεμα.....) οταν τον εξετασε,ευτυχως δεν ειχε ακροαστικα...(ευτυχως και παλι...) αλλα εχει πυωδη αμυγδαλιτιδα...:-(:sad:

Το καλο ειναι οτι μεσα σε ενα μηνα που ειχαμε να παμε,εβαλε μισο κιλο και πηρε ενα ποντο!!!!:D (12μιση κιλα και 92 ποντους....μικροκαμωμένος,το ξερω!!!!:rolleyes:)

Το μεσημερι εφαγε κοτοσουπιτσα αρκετα καλα,αλλα ξυπνησε μετα απο 2 ωρες με κλαματα και με 39,3 πυρετο.

Ε,εκανε εναν εμετο και μετα τον καναμε ενα χλιαρο μπανακι,που παρολο που τρελενεται για μπανιο αυτη τη φορα δεν ηθελε να μπει με τιποτα!!!!!!

Τωρα εχει φαει μισο γιαουρτακι και με 38,5 πυρετο,παιζει και ειναι πολυ ευδιαθετος....(παλι καλα!!!!)

Το θεμα ειναι οτι εχθες το βραδυ,πριν ανεβασει πυρετο ειχαμε παει σε ενα παιδακι να παιξουν........

Και ρωτησα παιδιατρο,αν θα κολλησει κι εκεινο και μου ειπε...σιγουρα!!!!!

Φτου ρε γμτ....κριμαααα δεν θελω με τιποτα.Μακαρι να μην κολλησει η ψυχη μου.

Φεφη,μπραβο για τον παιδικο.......τυχερη η Συσα!!!!

Χρυσοβαλαντω κοριτσακι μου,μην κλαις ψυχουλα μου,κανε μια χοριακη.

Αν ειναι θετικη εχουμε γλεντι,αν οχι...δεν πειραζει....καποια στιγμη θα ερθει.....

Ο Θεουλης ξερει γιατι και ποτε!!!!!!

Οταν εχασα το ενα απο τα διδυμακια,στεναχωριομουν παρα πολυ,αλλα ελεγα κατι περισσοτερο θα ξερει Ο Θεος......ισως απο κατι ηθελε να με προστατεψει.....

Οταν παλι γεννησα τον θησαυρουλη μου προωρα,ειπα"Γιατιιιι"μετα που σκεφτηκα πιο ψυχραιμα παλι σκεφτηκα οτι για να τον εβγαλε νωριτερα απο την κοιλια μου,κατι κακο ηθελε να προλαβει.......

Και ειμαι σιγουρη,οτι και τις δυο φορες ,το μικρακι μου ο καλος Θεουλης το προστατεψε και δεν ειχε παθει κατι.Οπως μου τον προστατευει και τωρα!!!!!

Οποτε να σκεφτεσαι οτι ΕΚΕΙΝΟΣ παντα μας φυλαει απο χειροτερα.

Ευχομαι να εισαι εγκυος μεσα απο την καρδια μου.φιλια.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες μου.

Ευχαριστω σας για την αγαπη σας και τις ευχες σας.

Λοιποοοοον....

Πηγαμε παιδιατρο το πρωι...(Αφου ξυπνησαμε στις 7 με 39 πυρετο....και με χιλια παρακαλια ηπιε 230 μλ γαλα σε δυο δοσεις...,εφαγε και μια μπανανουλα με ενα αχλαδακι σε κρεμα.....) οταν τον εξετασε,ευτυχως δεν ειχε ακροαστικα...(ευτυχως και παλι...) αλλα εχει πυωδη αμυγδαλιτιδα...:-(:sad:

Το καλο ειναι οτι μεσα σε ενα μηνα που ειχαμε να παμε,εβαλε μισο κιλο και πηρε ενα ποντο!!!!:D (12μιση κιλα και 92 ποντους....μικροκαμωμένος,το ξερω!!!!:rolleyes:)

Το μεσημερι εφαγε κοτοσουπιτσα αρκετα καλα,αλλα ξυπνησε μετα απο 2 ωρες με κλαματα και με 39,3 πυρετο.

Ε,εκανε εναν εμετο και μετα τον καναμε ενα χλιαρο μπανακι,που παρολο που τρελενεται για μπανιο αυτη τη φορα δεν ηθελε να μπει με τιποτα!!!!!!

Τωρα εχει φαει μισο γιαουρτακι και με 38,5 πυρετο,παιζει και ειναι πολυ ευδιαθετος....(παλι καλα!!!!)

Το θεμα ειναι οτι εχθες το βραδυ,πριν ανεβασει πυρετο ειχαμε παει σε ενα παιδακι να παιξουν........

Και ρωτησα παιδιατρο,αν θα κολλησει κι εκεινο και μου ειπε...σιγουρα!!!!!

Φτου ρε γμτ....κριμαααα δεν θελω με τιποτα.Μακαρι να μην κολλησει η ψυχη μου.

Φεφη,μπραβο για τον παιδικο.......τυχερη η Συσα!!!!

Χρυσοβαλαντω κοριτσακι μου,μην κλαις ψυχουλα μου,κανε μια χοριακη.

Αν ειναι θετικη εχουμε γλεντι,αν οχι...δεν πειραζει....καποια στιγμη θα ερθει.....

Ο Θεουλης ξερει γιατι και ποτε!!!!!!

Οταν εχασα το ενα απο τα διδυμακια,στεναχωριομουν παρα πολυ,αλλα ελεγα κατι περισσοτερο θα ξερει Ο Θεος......ισως απο κατι ηθελε να με προστατεψει.....

Οταν παλι γεννησα τον θησαυρουλη μου προωρα,ειπα"Γιατιιιι"μετα που σκεφτηκα πιο ψυχραιμα παλι σκεφτηκα οτι για να τον εβγαλε νωριτερα απο την κοιλια μου,κατι κακο ηθελε να προλαβει.......

Και ειμαι σιγουρη,οτι και τις δυο φορες ,το μικρακι μου ο καλος Θεουλης το προστατεψε και δεν ειχε παθει κατι.Οπως μου τον προστατευει και τωρα!!!!!

Οποτε να σκεφτεσαι οτι ΕΚΕΙΝΟΣ παντα μας φυλαει απο χειροτερα.

Ευχομαι να εισαι εγκυος μεσα απο την καρδια μου.φιλια.

Δωράκι,κοριτσάκι μου πόσα έχεις περάσει? Ευχομαι να τελειώσει η ταλαιπωρία σας με την εγχείρηση του θησαυρού σου κι από δω και πέρα να είσαι μόνο χαμόγελα.Μεσα απ'την καρδιά μου στο εύχομαι.

Το ότι είναι ευδιάθετος είναι πολύ θετικό.Η γιατρός τι σας είπε?Μάλλον θα κάνει τον κύκλο του και θα περάσει!


Link to comment
Share on other sites

περαστικα Δωρακι,μια χαρα θα ειναι συντομα ο θησαυρουλης!μωρε τι να κανεις,μια θα κολλησεις εσυ,μια θα το μεταδωσεις,οι ιωσεις ετσι ειναι...ε κ εμενα η γιατρος μου ειπε οχι πολλα πολλα με μωρακια κ παιδακια,ε και αμα ειναι να κολλησω θα κολλησω.ο αντρας μου,η μανα για πχ δεν βγαινουν εξω..αστα δεν μπορεις να προφυλαχθεις οσο κ να θελεις!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι να μας μιλας να σε κανουμε να χαμογελας!τελικα εκανες κ αλλο τεστ ή θα πας αυριο για χοριακη?

τελικα δεν ειμαι μολις τωρα εκανα κ το κλιαρ κ βγηκε κ αυτο αρνητικο...τουλαχιστον ας με ερθει κ να ξεμπερδευω..ειμαι λιγο πεσμενη αλλα θα ξανααναιβω γρηγορα


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...