Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angel83 είπε:

      Κορίτσια είμαι να σκάσω... Έχω κορονοιο.. Πρώτη φορά κολλάω. Περίμενα αυτή τη βδομάδα να ξεκινήσουμε για εμβρυομεταφορά.. Έτυχε σε καμία? Πόσο καιρό μετά κάνατε εμβρυομεταφορα? Θα μπορέσω να κάνω τον άλλο μήνα ή πρέπει να περάσει περισσότερος καιρός; 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Περαστικα καταρχας! Ελπίζω να το περνάς ελαφριά! Λοιπόν εμένα φίλη μου με κοβιντ έκανε την μεταφορά και αυτή τη στιγμή είναι εδώ και μια βδομάδα με το μωράκι της αγκαλιά! Και στο δικό μου κέντρο που είναι διαφορετικό από της φίλης μου μου είπαν πως αν τυχόν έχω κοβιντ σε όποια διαδικασία κάνουμε προχωράμε κανονικά δεν επηρεάζει κάπου. Τουλάχιστον έτσι μου είπαν εμένα.οποτε ρωτα τον γιατρό σου και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά! 

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

α!!!δεν παίζω.αυτές τις μέρες μας πετάς τις βόμβες και εξαφανίζεσαι:tongue:

κοπέλα μου τα τεστ είναι πολύ πιθανόν να είσαι έγκυος και να βγουν αρνητικά.το αντίθετο νομίζω δεν γίνεται. Κάνε λίγη υπομονή.Εύχομαι μέσα απ΄την καρδιά μου να είσαι!

σε ευχαριστω πολυ το απογευμα που θα κανω το κλιαρ θα ξερω αν ειμαι η δεν ειμαι


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

σε ευχαριστω πολυ το απογευμα που θα κανω το κλιαρ θα ξερω αν ειμαι η δεν ειμαι

μην απογοητευεσαι, μπορει και να εισαι. κανουν λαθη και τα τεστ. κανε ενα ακομη το πρωι. νομιζω οτι λενε οτι ειναι καλυτερα το πρωι.ευχομαι να εισαιιιιι!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσάρες!

Σας έχασα αυτές τις μέρες γιατί είμασταν ΚΑΙ εμείς αρρωστουλια και μαλιστα οικογενειακώς!!!:rolleyes:

Δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθήσω..

Δώρα περαστικούλια

Φέφη εύχομαι το καλύτερο και μας λες όταν είσαι έτοιμη!;)

Φιλιά σε όλες!

καλως το κοριτσακι μας το καλο!περαστικα σας οικογενεακος!!!!!!

Χρυσα μου καλη δεν μπορω να καταλαβω γιατι τρελλαινεσαι με τα τεστ,κανε μια χοριακη να χεις 1000%μια απαντηση!!!!!!κ μην κλαις,εχουμε ξαναπει πως οσο κ να γινουμε χαλια δεν θα καταφερουμε τιποτα,το μονο να υποφερουμε κ να χαλαμε την ζωη μας...σου κανω μια μεγαλη αγκαλιτσα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλη μερα!!!

χρωσταω ενα κεικ πορτοκαλι απο χθες, θα το κερασω απογευμα!

προς το παρον κερναω μοσχαρακι γιουβετσι!καλη ορεξη!!!


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω τρωω κατι κουλουρακια. τιιιιι??????πες μας. εισαι εγκυος???

άει μαρή, αφού είπα ότι αφορά στην Σύσα:tongue:

τώρα δεν θέλω άλλο μωρό.

είμαι τόσο μπερδεμένη που δεν λέει!

κοριτσια θα σκασω απο το πρωι κλαιω εχω ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης με υψηλη θερμοκρασια το οποιο δεν εχει πεσει εχω 3 μερες καθυστερηση..εκανα το yes or no πριν 2μιση ωρες κ βγηκε αρνητικο υπαρχει περιπτωση να βγει λαθος?ο αντρας μου θα με φερει το μεσημερι το κλιαρ που το θεωρω πιο αξιοπιστο κ εκει θα καταλαβω τι φταιει..εχω ολα τα συμπτωματα που ειχα κ τοτε με την παλλινδρομηση..τι φταιει δεν μπορω να το χωνεψω ακομη...εχει κανει καμια σας yes or no κ να βγει λαθος αποτελεσμα?

κοριτσάκι μου, άσε τα κλήαρ κ τα θολά τεστ.

κάνε μια χοριακή γιανα είσαι απολύτως σίγουρη!

είχα κάνει τεστ κ είχε βγει αρνητικό, ενώ ήμουν έγκυος!

σε παρακαλώ, άσε το τεστ κ πιάσε χοριακή σε μικροβιολόγο!

μακάρι να είσαι ήδη! σου το εύχομαι ολόψυχα!

α!!!δεν παίζω.αυτές τις μέρες μας πετάς τις βόμβες και εξαφανίζεσαι:tongue:

μα εσείς εξαφανιστήκατε!

κοπέλα μου τα τεστ είναι πολύ πιθανόν να είσαι έγκυος και να βγουν αρνητικά.το αντίθετο νομίζω δεν γίνεται. Κάνε λίγη υπομονή.Εύχομαι μέσα απ΄την καρδιά μου να είσαι!

ακριβώς

Kαλημερα κοριτσάρες!

Σας έχασα αυτές τις μέρες γιατί είμασταν ΚΑΙ εμείς αρρωστουλια και μαλιστα οικογενειακώς!!!:rolleyes:

Δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθήσω..

Φέφη εύχομαι το καλύτερο και μας λες όταν είσαι έτοιμη!;)

Φιλιά σε όλες!

εσύ ξέρεις, τα είπαμε στο φ.μπ!

καλέ για ιδιωτικό παιδικό σταθμό πρόκειται! αμέσως στην γκαστριά το μυαλό σας! γαλιάντρες!:lol:

καλως το κοριτσακι μας το καλο!περαστικα σας οικογενεακος!!!!!!

Χρυσα μου καλη δεν μπορω να καταλαβω γιατι τρελλαινεσαι με τα τεστ,κανε μια χοριακη να χεις 1000%μια απαντηση!!!!!!κ μην κλαις,εχουμε ξαναπει πως οσο κ να γινουμε χαλια δεν θα καταφερουμε τιποτα,το μονο να υποφερουμε κ να χαλαμε την ζωη μας...σου κανω μια μεγαλη αγκαλιτσα!

είσαι αστέρι λέμε!

κ κουκλάρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ντέρμπυ, ευχαριστώ δεν θα πάρω. μόλις έφαγα σπαγγέτι. κ τώρα μασουλάω μανταρίνια!

δεν έχω όρεξη σήμερα, μετά τον χθεσινό οίστρο!

για πορτοκαλόπιτα είμαι μέσα, στείλε ταπεράκι!

Link to comment
Share on other sites

καλε Φεφι λεγε θα σκασουμε... εισαι εγκυος καλε?????

:eek::eek::eek::eek::eek:καλε τι εχασααααα!!!!ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πες μας καλε τι εγινεεεεεεεε!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια σήμα είμαι καλα το παλιοεντερο είναι αυτο που με πονάει τελικά..σήμερα φάγαμε μπιφτεκθα με πατάτες χόρτα κ έφτιαξε κ η γιαγιά του Τ λαχανοντολμαδες...περαστικά στα αρρωστουλικα μας,φεφη ότι καλύτερο εύχομαι :D...χρυσοβαλαντω πολλα τεστ βγαίνουν αρνητικά κ ας υπάρχει εγκυμοσύνη,πήγαινε σε ένα μικροβιολογικό κανε μια β΄χοριακη κ μέσα σε λίγες ώρες έχεις τα αποτελέσματα!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια σήμα είμαι καλα το παλιοεντερο είναι αυτο που με πονάει τελικά..σήμερα φάγαμε μπιφτεκθα με πατάτες χόρτα κ έφτιαξε κ η γιαγιά του Τ λαχανοντολμαδες...περαστικά στα αρρωστουλικα μας,φεφη ότι καλύτερο εύχομαι :D...χρυσοβαλαντω πολλα τεστ βγαίνουν αρνητικά κ ας υπάρχει εγκυμοσύνη,πήγαινε σε ένα μικροβιολογικό κανε μια β΄χοριακη κ μέσα σε λίγες ώρες έχεις τα αποτελέσματα!!!

αχ αυτο το παλιαντερο μας τρελλαινει στην εγκυμοσυνη!!!!!να μην τρως για λιγο χορτα κ ειδικα τους λαχανοντολμαδες..το παθα προσφατα,κ αν κ ειναι απο τα αγαπημενα μου φαγητα λεω να τα ξαναφαω αφου γεννησω με το καλο!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλε Φεφι λεγε θα σκασουμε... εισαι εγκυος καλε?????

:lol:

:eek::eek::eek::eek::eek:καλε τι εχασααααα!!!!ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πες μας καλε τι εγινεεεεεεεε!!!

:lol:

Καλησπέρα κορίτσια σήμα είμαι καλα το παλιοεντερο είναι αυτο που με πονάει τελικά..σήμερα φάγαμε μπιφτεκθα με πατάτες χόρτα κ έφτιαξε κ η γιαγιά του Τ λαχανοντολμαδες...περαστικά στα αρρωστουλικα μας,φεφη ότι καλύτερο εύχομαι :D...χρυσοβαλαντω πολλα τεστ βγαίνουν αρνητικά κ ας υπάρχει εγκυμοσύνη,πήγαινε σε ένα μικροβιολογικό κανε μια β΄χοριακη κ μέσα σε λίγες ώρες έχεις τα αποτελέσματα!!!

:lol:

δεν παίζεστε!

σας απάντησα ότι πρόκειται για ιδιωτικό παιδικό σταθμό για την Σύσα!!!!

ουυυυυυουυυυυυυυυ!

δεν θέλω αλλο παιδάκι τώρα.

τώρα θέλω να αγαπήσει ο άντρας μου εμένα, να το ζήσω.

δεν έχω χώρο για τίποτα άλλο!

πείτε με εγωίστρια, αλλά το έχω ανάγκη!

Link to comment
Share on other sites

καλέ πού είστε; τρώτε όλες;

πεινάω, αλλά δεν ανεβαίνω ακόμα κουζίνα!

είμαι χαρούμενη, έγινε κάτι καλό!

θα σας πω σίγουρα από εβδομάδα!

αφορά στην Σύσα!

δεν το λέω γιατί ακόμα δεν είναι σίγουρο!

Ας είναι καλά τα νέα σου και πες τα μας από εβδομάδα!

δωρακι μου περαστικα στον ραφαηλακο σου...μην στεναχωριεσαι κ σε βλεπει ετσι ο μικρος μια ιωσουλα θαναι πολλα μωρα ειναι τωρα ετσι τρυγυρναει ιωση...

κοριτσια θα σκασω απο το πρωι κλαιω εχω ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης με υψηλη θερμοκρασια το οποιο δεν εχει πεσει εχω 3 μερες καθυστερηση..εκανα το yes or no πριν 2μιση ωρες κ βγηκε αρνητικο υπαρχει περιπτωση να βγει λαθος?ο αντρας μου θα με φερει το μεσημερι το κλιαρ που το θεωρω πιο αξιοπιστο κ εκει θα καταλαβω τι φταιει..εχω ολα τα συμπτωματα που ειχα κ τοτε με την παλλινδρομηση..τι φταιει δεν μπορω να το χωνεψω ακομη...εχει κανει καμια σας yes or no κ να βγει λαθος αποτελεσμα?

Κάνε χοριακή όπως σου είπαν και τα άλλα κορίτσια!

Kαλημερα κοριτσάρες!

Σας έχασα αυτές τις μέρες γιατί είμασταν ΚΑΙ εμείς αρρωστουλια και μαλιστα οικογενειακώς!!!:rolleyes:

Δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθήσω..

Δώρα περαστικούλια

Φέφη εύχομαι το καλύτερο και μας λες όταν είσαι έτοιμη!;)

Φιλιά σε όλες!

Περαστικούλια σας!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω αλλο παιδάκι τώρα.

τώρα θέλω να αγαπήσει ο άντρας μου εμένα, να το ζήσω.

δεν έχω χώρο για τίποτα άλλο!

πείτε με εγωίστρια, αλλά το έχω ανάγκη!

Δεν είσαι εγωίστρια, εκφράζεις αυτό που νιώθεις και μπράβο σου! Από ποτε είναι εγωισμός οι ανάγκες μας?????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

:lol:

:lol:

:lol:

δεν παίζεστε!

σας απάντησα ότι πρόκειται για ιδιωτικό παιδικό σταθμό για την Σύσα!!!!

ουυυυυυουυυυυυυυυ!

δεν θέλω αλλο παιδάκι τώρα.

τώρα θέλω να αγαπήσει ο άντρας μου εμένα, να το ζήσω.

δεν έχω χώρο για τίποτα άλλο!

πείτε με εγωίστρια, αλλά το έχω ανάγκη!

θα σε πω ανθρωπο λογικο!!!στο χω ξαναπει οταν καποια εχει ενα παιδακι ηδη πρεπει να παλευει κ για την αγαπη της,την οικογενειακη ευτυχια-ηρεμια κ αν ολα ειναι ετσι οπως τα χει ''ονειρευτει'' κ αν φυσικα θελει να κανει κ αλλο παιδακι!!!εγω τουλαχιστον ειμαι αυτης της λογικης!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

κ για όποια δεν κατάλαβε

Δεν είμαι έγκυος, δεν προσπαθώ για παιδί, δεν θέλω άλλο παιδί προς το παρόν, είμαι υπερκαλυμμένη, αλλά και ευγνώμων για το παιδί που μεγαλώνω!

Δόξα τω Θεώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...