Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angel83 είπε:

      Κορίτσια είμαι να σκάσω... Έχω κορονοιο.. Πρώτη φορά κολλάω. Περίμενα αυτή τη βδομάδα να ξεκινήσουμε για εμβρυομεταφορά.. Έτυχε σε καμία? Πόσο καιρό μετά κάνατε εμβρυομεταφορα? Θα μπορέσω να κάνω τον άλλο μήνα ή πρέπει να περάσει περισσότερος καιρός; 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Περαστικα καταρχας! Ελπίζω να το περνάς ελαφριά! Λοιπόν εμένα φίλη μου με κοβιντ έκανε την μεταφορά και αυτή τη στιγμή είναι εδώ και μια βδομάδα με το μωράκι της αγκαλιά! Και στο δικό μου κέντρο που είναι διαφορετικό από της φίλης μου μου είπαν πως αν τυχόν έχω κοβιντ σε όποια διαδικασία κάνουμε προχωράμε κανονικά δεν επηρεάζει κάπου. Τουλάχιστον έτσι μου είπαν εμένα.οποτε ρωτα τον γιατρό σου και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά! 

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

αυτό με τα εμβόλια πολύ με αγχώνει.και δεν θεωρώ καθόλου επιστημονική φαντασία πως οι φαρμακοβιομηχανίες θα έκαναν τα πάντα για το χρήμα.Γι'αυτούς είμαστε νούμερα όχι ζωές.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

οπως το μινι μαρκετ της γειτονιας.εχουμε 3 μεγαλα σουπερ μαρκετ στην γειτονια και εξω απο το μινι βλεπεις ουρα και βγαινουν με σακουλεσ στα χερια.δεν πηγαινουν μονο για κατι που ξεχασανε..ενδεικτικα η μανιταροσουπα η κνορ στο σουπερ εχει 1,10.εκει την βρηκα με 0,67..αληθεια foubi αυτο που δειχνει για τα ΑΒ ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

εννοείς ότι ρίξανε τις τιμές όπως ήταν το 2008?

τι να σου πω.δεν αγοράζω πολλά επώνυμα προϊόντα και δεν συγκρατώ τιμές.πάντως στα μακαρόνια που είδα νομίζω μόνο μια μάρκα είχαν με αυτό το σήμα.και πάλι ήταν πιο ακριβή κάτι λεπτά από άλλες επώνυμες.ψιλομούφα μου φαίνεται αλλά δεν το λέω και με σιγουριά γιατί συγχήστηκα τόσο που δεν κοίταξα τίποτα άλλο


Link to comment
Share on other sites

καλημερα οοοληη μερα. σημερα ξεκινησε λιγο στραβα η μερα μας. μας πηρε ο υπνος και ξυπνησαμε αρον αρον μια ωρα αργοτερα και...τρεχατε ποδαρακια μου!!!!:D

δωρακι περαστικα στον θυσαυρουλη. και στα υπολοιπα αρρωστουλικα.αννια περαστικουλια και σε σενα ...ααα!!!και στο σεμινακι καλη αναρρωση

φουμπι τι λενε για το αβ???γιατι εγω ψωνιζω αρκετα απο εκει.:confused:

φεφη και η δικη μου περναει διαφορες φασεις με το φαι. κουλ!!!

χρυσα τι σας ειπε ο γιατρος???

περιστερακι πολυ λυπαμαι..ειναι οδυνηρο να μην μπορεις να προστατευσεις τα υπαρχοντα σου:(:(

εμεις τρωμε γιουβαρλακια σημερα...βαριεμαι , εχει και βροχη, θελω παω πιτι μουυυυυ...μακια

Link to comment
Share on other sites

φουμπι τι λενε για το αβ???γιατι εγω ψωνιζω αρκετα απο εκει.:confused:

εμεις τρωμε γιουβαρλακια σημερα...βαριεμαι , εχει και βροχη, θελω παω πιτι μουυυυυ...μακια

εγώ βρε είδα τεράστια διαφορά στις τιμές.Μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση γιατί είχα καιρό να πάω.

γιαμι!θέλω κι εγώ γιουβαρλάκια!αλλά δεν τα τρώει κανείς άλλος οπότε δεν φτιάχνω.κλαψ.

είμαι πολύ γαϊδούρα.Κάντυ μου περαστικά στο Σεμινάκι σου!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η Σύσα χθες δεν έφαγε απολύτως τίποτα από το απόγευμα ως το βράδυ!

είχα σκάσει από άγχος, τί συμβαίνει!

μέχρι που έφαγε λίγη κρέμα κ ήπιε λίγο γάλα!

περνουν κ φάσεις!

όντως όταν διαρκεί τόσο λίγο μην το παίρνεις κατάκαρδα.

κόρες πήρα τηλ τον γναθοχειρούργο για το κόστος της επέμβασης...μου έπεσε το σαγόνι! 500 κ βλέπουμε!

αυτό μου ξέφυγε.Μα 500 ευρώ?Πόυ ζούνε.Και μένα μου πήραν τόσο αλλά προ κρίσης και πάλι μου είχαν φανεί πολλά


Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Δεν ειμαι καλα κοριτσια!!!!!!

Απο χθες ειμαι στις μαυρες μου(φανταστιτε οτι ειχα να φαω απο χθες το μεσημερι...μπουκια δεν πηγαινε κατω...)

Και σαν μην εφτανε αυτο.......

Ο θαησυρουλης μου ανεβασε αποψε,38,8

Εκανε κατι εμετους μικρους απο χθες,ολο φλεμματα,

αλλα ηταν πολυ ζωηρος και δεν φανταστικα τι με περημενε σημερα!!!!

Ασε που τελικα γιαυτο δεν ειχε ορεξη το καμαρι μου...και

εγω τον ταιζα με το ζορι.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αποψε λοιπον,μου εκανε 3 φορες εμετο μες το φλεμμα.....

και φυσικα κοιμηθηκε νηστικος,με 50μλ νερο μονο!!!!

Αυριο τον παω παιδιατρο,δεν το ρισκαρω.....

και θα ζητησω αντιβιωση,μη φαει ολη την ταλαιπωρια και μετα

την παρει..(την αντιβιωση)τελικα.

Οποτε ειμαιααα να σκασω!!!!!!!!

Χρειαζομαι ψυχολογο!!!!!!!!!

Αχ εβιριιιιι,θα σκασω λεμε!!!!!!

Κοιτα,παιδιατρο θα τον παω,κυριως να του δωσει αντιβιωση και να δει ακροαστικα και λαιμα,γιατι με μια ματια που εριξα με ενα φακο,με τον καλο μου στο λαιμακο του...ειδα κατι ασπροκοκκινα δεξια και αριστερα....

Οποτε θελω να τον δει κ η γιατρος του,γιατι δεν ειναι να παιζω με τις ιωσης...ειδικα εγω,που πασχει το μικρακι μου απο καρδιοπαθεια!!!!!!!!

Οσο για τα φλεμματα,ξερω ορτι ειναι καλυτερα να τα βγαζει....

Αλλα κι ο εμετος μονο ,κοπωση φερνει!!!!!!

Μα πως γινετε να τον προσεχω τοοοοσο και να μου αρωστενει;

Αλλα ξερω πως κολλησε....Ηρθε τις προαλλες μια φιλη με το παιδακι της,που μολις ειχε αναρωσει...μαλλον οχι εντελως!!!!!

Μα περιση ενα χειμωνα ολοκλθρο δεν μου αρωστησε καθολου,μονο 2-3μερες με μιξουλες ηταν και τιποτα αλλο!!!!!!Φετος τι γινετε;

Η μικρουλα σου ειναι καλυτερα;

ωχ κοριτσακι μου περαστικα σας κ γρηγοραα!!!μωρε παιδακι ειναι θα κολλησει αλλα εχεις δικιο γιατι η δικια σας περιπτωση δεν ειναι απλη.σε καταλαβαινω απολυτα που αγχωνεσαι κ στεναγχωριεσαι αλλα κοριτσακι μου αυτο δεν κανει καλο σε κανενα!θα πατε στον γιατρο θα σας δωσει αγωγη κ ολα καλα θα ειναι!ελα χαμογελα ο Ραφαηλακος θελει να σε βλεπει χαρουμενη:D:D!φιλια πολλα!

καλημερα ομορφς,μας εχει μουχλιασει αυτη η βροχη ελεος!βλεπω κ τις καταστροφες κ με πιανει σκασιμο...περιστερακι μου ελπιζω να σταματησει το κακο...

Μεταξια μου σε ευχαριστω για το σχολιο της στρουφοκοιλιτσας,νιωθω υπεροχα που αρχισε να φαινεται!!!!!

για αλλη μια φορα περαστικα στα αρρωστα μας,φτου φτου να φυγουν οι ιωσεις κ να μην ξαναγυρισουν!!!

για σημερα μαλλον ψαρακι απο την μανουλα!φιλακια πολλα σε ολες!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλέ πού είστε; τρώτε όλες;

πεινάω, αλλά δεν ανεβαίνω ακόμα κουζίνα!

είμαι χαρούμενη, έγινε κάτι καλό!

θα σας πω σίγουρα από εβδομάδα!

αφορά στην Σύσα!

δεν το λέω γιατί ακόμα δεν είναι σίγουρο!

Link to comment
Share on other sites

καλέ πού είστε; τρώτε όλες;

πεινάω, αλλά δεν ανεβαίνω ακόμα κουζίνα!

είμαι χαρούμενη, έγινε κάτι καλό!

θα σας πω σίγουρα από εβδομάδα!

αφορά στην Σύσα!

δεν το λέω γιατί ακόμα δεν είναι σίγουρο!

εγω τρωω κατι κουλουρακια. τιιιιι??????πες μας. εισαι εγκυος???

Link to comment
Share on other sites

δωρακι μου περαστικα στον ραφαηλακο σου...μην στεναχωριεσαι κ σε βλεπει ετσι ο μικρος μια ιωσουλα θαναι πολλα μωρα ειναι τωρα ετσι τρυγυρναει ιωση...

κοριτσια θα σκασω απο το πρωι κλαιω εχω ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης με υψηλη θερμοκρασια το οποιο δεν εχει πεσει εχω 3 μερες καθυστερηση..εκανα το yes or no πριν 2μιση ωρες κ βγηκε αρνητικο υπαρχει περιπτωση να βγει λαθος?ο αντρας μου θα με φερει το μεσημερι το κλιαρ που το θεωρω πιο αξιοπιστο κ εκει θα καταλαβω τι φταιει..εχω ολα τα συμπτωματα που ειχα κ τοτε με την παλλινδρομηση..τι φταιει δεν μπορω να το χωνεψω ακομη...εχει κανει καμια σας yes or no κ να βγει λαθος αποτελεσμα?


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ πού είστε; τρώτε όλες;

πεινάω, αλλά δεν ανεβαίνω ακόμα κουζίνα!

είμαι χαρούμενη, έγινε κάτι καλό!

θα σας πω σίγουρα από εβδομάδα!

αφορά στην Σύσα!

δεν το λέω γιατί ακόμα δεν είναι σίγουρο!

α!!!δεν παίζω.αυτές τις μέρες μας πετάς τις βόμβες και εξαφανίζεσαι:tongue:

κοριτσια θα σκασω απο το πρωι κλαιω εχω ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης με υψηλη θερμοκρασια το οποιο δεν εχει πεσει εχω 3 μερες καθυστερηση..εκανα το yes or no πριν 2μιση ωρες κ βγηκε αρνητικο υπαρχει περιπτωση να βγει λαθος?ο αντρας μου θα με φερει το μεσημερι το κλιαρ που το θεωρω πιο αξιοπιστο κ εκει θα καταλαβω τι φταιει..εχω ολα τα συμπτωματα που ειχα κ τοτε με την παλλινδρομηση..τι φταιει δεν μπορω να το χωνεψω ακομη...εχει κανει καμια σας yes or no κ να βγει λαθος αποτελεσμα?

κοπέλα μου τα τεστ είναι πολύ πιθανόν να είσαι έγκυος και να βγουν αρνητικά.το αντίθετο νομίζω δεν γίνεται. Κάνε λίγη υπομονή.Εύχομαι μέσα απ΄την καρδιά μου να είσαι!


Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσάρες!

Σας έχασα αυτές τις μέρες γιατί είμασταν ΚΑΙ εμείς αρρωστουλια και μαλιστα οικογενειακώς!!!:rolleyes:

Δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθήσω..

Δώρα περαστικούλια

Φέφη εύχομαι το καλύτερο και μας λες όταν είσαι έτοιμη!;)

Φιλιά σε όλες!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...