Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angel83 είπε:

      Κορίτσια είμαι να σκάσω... Έχω κορονοιο.. Πρώτη φορά κολλάω. Περίμενα αυτή τη βδομάδα να ξεκινήσουμε για εμβρυομεταφορά.. Έτυχε σε καμία? Πόσο καιρό μετά κάνατε εμβρυομεταφορα? Θα μπορέσω να κάνω τον άλλο μήνα ή πρέπει να περάσει περισσότερος καιρός; 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Περαστικα καταρχας! Ελπίζω να το περνάς ελαφριά! Λοιπόν εμένα φίλη μου με κοβιντ έκανε την μεταφορά και αυτή τη στιγμή είναι εδώ και μια βδομάδα με το μωράκι της αγκαλιά! Και στο δικό μου κέντρο που είναι διαφορετικό από της φίλης μου μου είπαν πως αν τυχόν έχω κοβιντ σε όποια διαδικασία κάνουμε προχωράμε κανονικά δεν επηρεάζει κάπου. Τουλάχιστον έτσι μου είπαν εμένα.οποτε ρωτα τον γιατρό σου και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά! 

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ρίξτε μια ματιά σε αυτήν τη φωτογραφία...

Είναι η διασωση μιας μάνας και των δυο παιδιών της σε χωριό της Ηλείας...

Φυσικά και δεν είναι λίμνη αυτό που βλέπετε...

Δείτε στο βάθος το σπίτι και τα οχήματα...

http://ilialive.gr/cache/com_zoo/images/diasosi_0fe59e1c3a5d9305964114a17789dd28.jpg

Και αυτό είναι μια άποψη του νοσοκομείου μας...

http://ilialive.gr/cache/com_zoo/images/nosokomeio1_4a61232836549b899332a0ad08aa522a.jpg

Και αυτά είναι αυτοκινητα...

http://ilialive.gr/cache/com_zoo/images/plimmira_gata_c4ac597967d09a615ad2c8c5f93ac782.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημέρα όλη μέρα.

εδώ βρέχει, έχει απίστευτη υγρασία!

περιστερω μου το είπαν στα μεγάλα κανάλια ήδη από χθες το μεσημέρι, αλλά μετά ασχολήθηκαν όλοι με το πώς θα στήσουν την "άμυνα" των πολιτικών αρχηγών!

ρετάλια!

εβίρι, ο εβίρος δεν μιλάει γερμανικά; εντύπωση μου κάνει! στρατ. ακόλουθος είναι; γίνεται διπλωμάτης να μη γνωρίζει γερμανικά;

σήμερα θα κάνω μακαρονάδα με απλή σάλτσα ντομάτας κ το απόγευμα λέω να σιδερώσω ό,τι έχει στεγνώσει!

βαριέμαι, αλλά είμαι ακόμα εδώ!

αφροδιτούλα μου έλιωσα με την κόρη σου! μάκια της!

φούμπι μου πολύ χάρηκα με τη βόλτα σας, σαν να ήμουν εκεί! κ τί προκομμένο κορίτσι που είσαι! έκανες τυροπιτούλα, ετοιμάζεις μποστάνι! εύγε!

μπράβο στο φουμπομωρό για το περπάτημα! ποιός το πιάνει τώρα!

Ελένη αγγλία πού εργάζεσαι; εννοώ τί δουλειά κάνεις;

τα γερμανικά τα σιχαινόμουν από παιδί. τώρα δεν έχει παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?Εμείσ μετα απο δυο μέρες απουσίας από το σπίτι μας επιστρέψαμε εχθές το απόγευμα.Μαζί μας όμως φέραμε και μία ίωση και έτσι ο γιος μου από τη νύχτα έχει πυρετό!:-(

Για σήμερα είχα προγραματίσει αρακα και φασολάκια λαδερά,αλλα μάλλον θα φιάξω και χόντρο με χυλοπίτες για το μικρό μου,να φάει λιγο σουπίτσα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια

Το ξενυχτάω,όπως βλέπετε...

Κοιμήθηκα μαζί με τον μικρό κάπως νωρίς, ξύπνησα πριν λίγο και δεν έχω καθόλου υπνο

Εχω στενοχωρηθεί πολύ με αυτά που έγιναν εξαιτίας της κακοκαιρίας

Η κατάσταση είναι τραγική και μου κάνει τρομερή εντύπωση που τα περισσότερα κανάλια χθες βράδυ σα να υποβάθμισαν το θέμα στα δελτία ειδήσεων

Σίγουρα υπήρχαν πολλά σημαντικά πολιτικά ζητήματα που προηγούνταν,αλλά και πάλι...

Είναι μικρή υπόθεση ενας ολόκληρος νομός να μην έχει νοσοκομείο;Εβλεπα χθες στα τοπικά νέα τα νεογέννητα και τις λεχώνες που τους έκαναν διακομιδή σε κέντρα υγείας(που κι αυτά υπολειτουργούν)και σφίχτηκε η καρδιά μου.89 συνολικά άνθρωποι,κάποιοι με σοβαρές παθήσεις και 4 στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας διακομίστηκαν χθες σε άλλα νοσοκομεία και ο Θεός να βάλει το χέρι του για όσους εχουν σοβαρα προβλήματα.

Εφτιαξαν ενα υπερσύγχρονο νοσοκοκομείο σε μια γούβα,ενώ τότε που χτιζόταν είχε συσταθεί κίνηση πολιτών που μαχόταν να μην χτιστεί σε αυτήν την τοποθεσία.Οσα χρόνια λειτουργεί οι υπηρεσίες που παρέχει είναι ελλιπείς.Αναισθησιολόγο εχει δυο φορες την εβδομάδα μόνο!Το προσωπικό δεν επαρκεί.Τα πανάκριβα μηχανήματα που είχε αράχνιαζαν επί σειρα ετών στα υπόγεια,τώρα θα σαπίσουν κιόλας.

Στο νομό υπάρχουν άλλα δύο νοσοκομεία που υπολειτουργούν και εχουν και πολλά κτιριακά προβλήματα,ενώ τα κέντρα υγείας είναι επίσης σε άθλια κατασταση

Πείτε μου,αν πάθει κάτι ενας άνθρωπος πού θα πάει;

Γιατι δεν τα λένε αυτά τα κανάλια;

Κάποτε οι τηλεοπτικοί σταθμοί έπαιρναν την κλανιά του κουνουπιού και την ανέλυαν διεξοδικά!Και τώρα μια απλή αναφορά και...it's ok!

Πολλοί γνωστοί μου έπαθαν πολλές ζημιές.Υπάρχουν πολλοί άστεγοι αυτη την στιγμή που αντιμετωπίζουν μεσα σε όλα τα άλλα και σοβαρά οικονομικά προβλήματα.Ενα φιλικό μου ζευγάρι που είχε στο ημιϋπόγειο του σπιτιού του γκαραζ και επαγγελματική στέγη έπαθε μεγάλη ζημιά.Καταστράφηκαν τα πάντα,μαζί και το αυτοκίνητο.Πήγε η πυροσβεστική να βγάλει τα νερά και το σπίτι ξαναπλημμύριζε!

Τόσο πολύ νερό είχε η γυρω περιοχή.Το ίδιο γίνεται και με το νοσοκομείο.Αντλούν τα νερά και κατά ενα περίεργο τρόπο ξαναπλημμυρίζει...

Αχ σας ζάλισα,αλλά τι να κάνω;Τα λέω στις φιλενάδες μου...

Από αύριο θα έχουμε πάλι κακοκαιρία και εύχομαι να μην εχουμε χειρότερα...

Περιστεράκι,εσείς υποφέρετε από τις πλυμμήρες και εμείς απο την ανυδρία...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαγειροκόριτσα!!

Σόρρυ αν σας ψυχοπλάκωσα με το προηγούμενο ποστ.

Σήμερα θα φτιάξω μπιοφτεκάκια και φιλέτο κοτόπουλο στο φούρνο.

Μια μερα μου κράτησε η χλαπάτσα και συνεχίζω από σήμερα ξανα τη δίαιτα

Με την διαιτολόγο εχω ακυρώσει το ραντεβού λόγω γαστρεντερίτιδας.Πού να ξερω ότι θα κρατησει μια μερα μόνο...Καλύτερα όμως γιατί όπου να'ναι έρχεται και η κοκκινομούρα...Θα κανονίσω να πάω τελος της εβδομάδας

Θα σας εξομολογηθώ και το κρίμα μου...Δυο μέρες ήμουν νηστική,ε να μην φαω κι εγω ενα πιτόγυρο;Τον έφαγα χθες βραδυ που είχε γκαστριά ο περιστερης.Αυτος εφαγε τεσσερις!!Και μια μεριδα κοντοσούβλι!!

Αχ τι αντρα εχω...

περιστερω μου το είπαν στα μεγάλα κανάλια ήδη από χθες το μεσημέρι, αλλά μετά ασχολήθηκαν όλοι με το πώς θα στήσουν την "άμυνα" των πολιτικών αρχηγών!

ρετάλια!

Γι' αυτό ακριβώς τα έχω πάρει φέφη μου...

Διότι τα βραδυ-που υπήρχε σαφεστερη εικόνα της καταστροφής- υποβαθμίστηκε το θεμα,για να μην υπερτονιστεί η ευθυνη της πολιτείας που δεν φρόντισε για κανενα εργο μετα τις φωτιες του 2007

Μην θίξουμε τους μπούληδες στην κρίσιμη στιγμή...

Πού να δεις τα μούτρα των εγχωριων ρεταλιών στα τοπικά νέα μετα τα γεγονοτα

τα γερμανικά τα σιχαινόμουν από παιδί. τώρα δεν έχει παραπάνω...Moi aussi

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα καλη εβδομαδα να εχετε ολες.Για σημερα εχω φτιαξει σπανακορυζο.Peristeraki τα ακουσα στις ειδησεις κριμα οι ανθρωποι και ταΜΜΕ το περασανε στα ψιλα τι και αν πεθανε ανθρωπος αλλα ειναι τα σημαντικα γι αυτους και σαμπως θα κανει κατι το κρατος?Ποιο κρατος? Εδω δεν εκανε τιποτα τα προηγουμενα χρονια και εμεναν στα παχια λογια θα κανει τωρα?:confused: θα δωσει σε αυτους τους ανθρωπους αποζημιωση για τις ζημιες που υπεστησαν? Οι αστεγοι λεει ειναι γυρω στος 500 τι θα γινουν αυτοι οι ανθρωποι ? Σκασιλα τους ουφ τα ειπα και ξεθυμανα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη μας εβδομαδα.

Περιστερω,κριμα βρε παιδι μου στους ανθρωπους........

Τι καταστροφη κι αυτη!!!!

Σημερα εδω βρεχει,αλλα δεν εχει και τοοοοσο κρυο.

Για φαγητο,φτιαχνω μακαρονια με κιμα.

Ειμαι λιγο στα νταουν μου.......


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη μας εβδομαδα.

Περιστερω,κριμα βρε παιδι μου στους ανθρωπους........

Τι καταστροφη κι αυτη!!!!

Σημερα εδω βρεχει,αλλα δεν εχει και τοοοοσο κρυο.

Για φαγητο,φτιαχνω μακαρονια με κιμα.

Ειμαι λιγο στα νταουν μου.......

Καλημερα Δωρακι μου τι εχεις? Η μαμα σου πως παει?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα, κρυο και πολυ αερα εχουμε εδω..

Χαμος, η μπεμπαρα εφαγε ολη το φρουτο, σπανιως τα καταφερνει..

Για σημερα εχω κιμα απο προχτες και θα κανω 2 μπιφτεκακια και θα βαλω και φασολακια.

Περιστερακι μου, τα ειδα και εγω τα νεα σας, δυστηχως, κριμα οι ανθρωποι.. Τωρα για τους πολιτικους.. οτι και να πεις χαμενο παει..

Οσα απιδια φαγωθουνε κατσε μετρα τις ουρες τους..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Κυριακή,

Και όπως είπε και η Εβίρι σιγά σιγά ξεπροβάλει ο ήλιος από το βουνό!!!!!!

Κοιμήθηκα πάρα πολύ καλά σήμερα μετά από πολύ καιρό και πραγματικά νιώθω άλλος ανθρωπος.Και επειδή βαριέμαι να μαγειρέψω θα φτιάξω σάλτσα με πιπεριές και μανιτάρια και θα βράσω και μακαρόνια και μια χαρά θα φάμε σήμερα.

Καλή Κυριακή

χαιρομαι που εισαι καλυτερα κοριτσακι μου. πολυ καλα εκανες και ξεκουραστηκες:)
καλησπερα και απο μενα, σημερα φαγαμε στιφαδο μοασχαρακι..

Εσκασε μυτη το πρωτο μας δοντακι και ειμαστε μες την γκρινια...

σας διαβασα λιγο αλλα δεν με αφηνει και πολυ, ολο αγκαλια θελει..

και τωρα ξανακλαιει..

φιλια σε ολες!!!!

καλοστεριωτο και με το καλο να βγαλετε και τα υπολοιπα...μακια
Kαλησπερα κοπελιες!

Σημερα εμεις θα φαμε μουσακα :lol: Διαταγη του αφεντικου απο δω...Βρε καλε μου βρε χρυσε μου το καλοκαιρι φτιαχνουν μουσακα οχι τωρα...τιποτα. Μεχρι και ραγου εταξα και λαζανια..τιποτα. Ουτε εγκυος να ηταν.

Βρηκα και μια τελεια συνταγη για γλυκο με σοκολατα και μπανανα

2 συσκευασίες μπισκότα σοκολάτας

4 μπανάνες

500 ml κρέμα γάλακτος

8 κουταλιές της σούπας ζάχαρη άχνη

1 αβγό

1 βανίλια

7 κουταλιές της σούπας κακάο

7 κουταλιές της σούπας βούτυρο

Εκτέλεση

Σε ένα μπολ σπάμε ελαφρά τα μπισκότα και τα απλώνουμε σε ένα πυρέξ μετρίου μεγέθους.

Κόβουμε τις μπανάνες σε μικρά κομμάτια και τις ανακατεύουμε με τα μπισκότα.

Στο μεταξύ χτυπάμε την κρέμα γάλακτος στο μίξερ μαζί με 2 κουταλιές ζάχαρη άχνη.

Όταν το μείγμα αρχίζει να πήζει ελαφρά το περιχύνουμε στο πυρέξ και ανακατεύουμε το μείγμα. Στη συνέχεια το τοποθετούμε στο ψυγείο να παγώσει.

Για το γλάσο

Σε χαμηλή θερμοκρασία βάζουμε το κακάο, τις υπόλοιπες 6 κουταλιές σούπας άχνη ζάχαρη, το βούτυρο και προσθέτουμε και σιγά – σιγά το αβγό χτυπημένο μαζί με τη βανίλια.

Όταν ετοιμαστεί το γλάσο το αφήνουμε λίγο να κρυώσει και στη συνέχεια το περιχύνουμε πάνω από το μείγμα που έχουμε βάλει στο πυρέξ.

Το ξανά τοποθετούμε στο ψυγείο για 10 λεπτά και σερβίρουμε!

Απαιτούμενος χρόνος: 20 λεπτά

ωραιο φαινεται , θα το δοκιμασω . για την μηλοπιτα που λεγαμε μηπως βρηκε καμμια ωραια συνταγουλα???
αχ ξέχασα το σημαντικότερο!το φουμπομωρο σήμερα έκανε δειλά δειλά τα πρώτα του βηματάκια!τι χαρά!

με την ομιλία δεν ξέρω τι θα γίνει...πρέπει να του αφιερώνω περισσότερο αποκλειστικό χρόνο...

αχχχ, τι καλα!!!!τωρα ποιος τον πιανει!!!να του κανεις περπατοπιτα , να μην πεφτει:-)
Γεια σας κορίτσια

Το ξενυχτάω,όπως βλέπετε...

Κοιμήθηκα μαζί με τον μικρό κάπως νωρίς, ξύπνησα πριν λίγο και δεν έχω καθόλου υπνο

Εχω στενοχωρηθεί πολύ με αυτά που έγιναν εξαιτίας της κακοκαιρίας

Η κατάσταση είναι τραγική και μου κάνει τρομερή εντύπωση που τα περισσότερα κανάλια χθες βράδυ σα να υποβάθμισαν το θέμα στα δελτία ειδήσεων

Σίγουρα υπήρχαν πολλά σημαντικά πολιτικά ζητήματα που προηγούνταν,αλλά και πάλι...

Είναι μικρή υπόθεση ενας ολόκληρος νομός να μην έχει νοσοκομείο;Εβλεπα χθες στα τοπικά νέα τα νεογέννητα και τις λεχώνες που τους έκαναν διακομιδή σε κέντρα υγείας(που κι αυτά υπολειτουργούν)και σφίχτηκε η καρδιά μου.89 συνολικά άνθρωποι,κάποιοι με σοβαρές παθήσεις και 4 στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας διακομίστηκαν χθες σε άλλα νοσοκομεία και ο Θεός να βάλει το χέρι του για όσους εχουν σοβαρα προβλήματα.

Εφτιαξαν ενα υπερσύγχρονο νοσοκοκομείο σε μια γούβα,ενώ τότε που χτιζόταν είχε συσταθεί κίνηση πολιτών που μαχόταν να μην χτιστεί σε αυτήν την τοποθεσία.Οσα χρόνια λειτουργεί οι υπηρεσίες που παρέχει είναι ελλιπείς.Αναισθησιολόγο εχει δυο φορες την εβδομάδα μόνο!Το προσωπικό δεν επαρκεί.Τα πανάκριβα μηχανήματα που είχε αράχνιαζαν επί σειρα ετών στα υπόγεια,τώρα θα σαπίσουν κιόλας.

Στο νομό υπάρχουν άλλα δύο νοσοκομεία που υπολειτουργούν και εχουν και πολλά κτιριακά προβλήματα,ενώ τα κέντρα υγείας είναι επίσης σε άθλια κατασταση

Πείτε μου,αν πάθει κάτι ενας άνθρωπος πού θα πάει;

Γιατι δεν τα λένε αυτά τα κανάλια;

Κάποτε οι τηλεοπτικοί σταθμοί έπαιρναν την κλανιά του κουνουπιού και την ανέλυαν διεξοδικά!Και τώρα μια απλή αναφορά και...it's ok!

Πολλοί γνωστοί μου έπαθαν πολλές ζημιές.Υπάρχουν πολλοί άστεγοι αυτη την στιγμή που αντιμετωπίζουν μεσα σε όλα τα άλλα και σοβαρά οικονομικά προβλήματα.Ενα φιλικό μου ζευγάρι που είχε στο ημιϋπόγειο του σπιτιού του γκαραζ και επαγγελματική στέγη έπαθε μεγάλη ζημιά.Καταστράφηκαν τα πάντα,μαζί και το αυτοκίνητο.Πήγε η πυροσβεστική να βγάλει τα νερά και το σπίτι ξαναπλημμύριζε!

Τόσο πολύ νερό είχε η γυρω περιοχή.Το ίδιο γίνεται και με το νοσοκομείο.Αντλούν τα νερά και κατά ενα περίεργο τρόπο ξαναπλημμυρίζει...

Αχ σας ζάλισα,αλλά τι να κάνω;Τα λέω στις φιλενάδες μου...

Από αύριο θα έχουμε πάλι κακοκαιρία και εύχομαι να μην εχουμε χειρότερα...

εννοειται δεν μας ζαλισες. πολυ κριμα για τον κοσμο. και ανταυτου, καθονται και ασχολουνται με τα λαμογια:mad::-x:-xαισχος
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα καλημερα,,,τι κανετε κοριτσια?περιστερακι πραγματι ειναι λυπητερο αυτο που γινεται...τα εβλεπα το πρωι στις ειδησεις.κοριτσια για σημερα εχει γεμιστες πιπεριες....θα τις κανω με κιμα γιατι αλλιως το καμαρι μου δεν τις τρωει....καμια σαλατουλα και τυρακι....

Link to comment
Share on other sites

:(

καλημέρα όλη μέρα.

εδώ βρέχει, έχει απίστευτη υγρασία!

περιστερω μου το είπαν στα μεγάλα κανάλια ήδη από χθες το μεσημέρι, αλλά μετά ασχολήθηκαν όλοι με το πώς θα στήσουν την "άμυνα" των πολιτικών αρχηγών!

ρετάλια!

εβίρι, ο εβίρος δεν μιλάει γερμανικά; εντύπωση μου κάνει! στρατ. ακόλουθος είναι; γίνεται διπλωμάτης να μη γνωρίζει γερμανικά;

σήμερα θα κάνω μακαρονάδα με απλή σάλτσα ντομάτας κ το απόγευμα λέω να σιδερώσω ό,τι έχει στεγνώσει!

βαριέμαι, αλλά είμαι ακόμα εδώ!

αφροδιτούλα μου έλιωσα με την κόρη σου! μάκια της!

φούμπι μου πολύ χάρηκα με τη βόλτα σας, σαν να ήμουν εκεί! κ τί προκομμένο κορίτσι που είσαι! έκανες τυροπιτούλα, ετοιμάζεις μποστάνι! εύγε!

μπράβο στο φουμπομωρό για το περπάτημα! ποιός το πιάνει τώρα!

Ελένη αγγλία πού εργάζεσαι; εννοώ τί δουλειά κάνεις;

τα γερμανικά τα σιχαινόμουν από παιδί. τώρα δεν έχει παραπάνω...

και εγω επισης. σιχαινομαι και τους γερμανους και την γλωσσα τους
Kαλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?Εμείσ μετα απο δυο μέρες απουσίας από το σπίτι μας επιστρέψαμε εχθές το απόγευμα.Μαζί μας όμως φέραμε και μία ίωση και έτσι ο γιος μου από τη νύχτα έχει πυρετό!:-(

Για σήμερα είχα προγραματίσει αρακα και φασολάκια λαδερά,αλλα μάλλον θα φιάξω και χόντρο με χυλοπίτες για το μικρό μου,να φάει λιγο σουπίτσα.

χαιρομαι που περασατε καλα. περαστικα και στο παιδακι σου, ελπιζω να μην ειναι τιποτα:(
Καλημέρα μαγειροκόριτσα!!

Σόρρυ αν σας ψυχοπλάκωσα με το προηγούμενο ποστ.

Σήμερα θα φτιάξω μπιοφτεκάκια και φιλέτο κοτόπουλο στο φούρνο.

Μια μερα μου κράτησε η χλαπάτσα και συνεχίζω από σήμερα ξανα τη δίαιτα

Με την διαιτολόγο εχω ακυρώσει το ραντεβού λόγω γαστρεντερίτιδας.Πού να ξερω ότι θα κρατησει μια μερα μόνο...Καλύτερα όμως γιατί όπου να'ναι έρχεται και η κοκκινομούρα...Θα κανονίσω να πάω τελος της εβδομάδας

Θα σας εξομολογηθώ και το κρίμα μου...Δυο μέρες ήμουν νηστική,ε να μην φαω κι εγω ενα πιτόγυρο;Τον έφαγα χθες βραδυ που είχε γκαστριά ο περιστερης.Αυτος εφαγε τεσσερις!!Και μια μεριδα κοντοσούβλι!!

Αχ τι αντρα εχω...

καλα εκανες και εφαγες.σιγα μια παρασπονδια εκανες και εσυ, δεν χαλασε και ο κοσμος:)
Καλημερα καλη εβδομαδα να εχετε ολες.Για σημερα εχω φτιαξει σπανακορυζο.Peristeraki τα ακουσα στις ειδησεις κριμα οι ανθρωποι και ταΜΜΕ το περασανε στα ψιλα τι και αν πεθανε ανθρωπος αλλα ειναι τα σημαντικα γι αυτους και σαμπως θα κανει κατι το κρατος?Ποιο κρατος? Εδω δεν εκανε τιποτα τα προηγουμενα χρονια και εμεναν στα παχια λογια θα κανει τωρα?:confused: θα δωσει σε αυτους τους ανθρωπους αποζημιωση για τις ζημιες που υπεστησαν? Οι αστεγοι λεει ειναι γυρω στος 500 τι θα γινουν αυτοι οι ανθρωποι ? Σκασιλα τους ουφ τα ειπα και ξεθυμανα
ποσο συμφωνω....:(:(
Καλημερα και καλη μας εβδομαδα.

Περιστερω,κριμα βρε παιδι μου στους ανθρωπους........

Τι καταστροφη κι αυτη!!!!

Σημερα εδω βρεχει,αλλα δεν εχει και τοοοοσο κρυο.

Για φαγητο,φτιαχνω μακαρονια με κιμα.

Ειμαι λιγο στα νταουν μου.......

γιατι δωρακι μου???εγινε κατι???

καλημερα οοοολληηη μερα. χαλια μερα η δευτερα. εχει αρχισει και μια παραφιλολογια στη δουλεια απο το πρωι, αλλο πραγμα!!!!αν καποια ξερει ας μας πει!!!!λενε οτι θα γινει μπαμ μεσα στον μαρτη. δηλαδη αν γινει πτωχευση της χωρας, τα χρηματα που εχουμε σε τραπεζα, χανονται???δεσμευονται???χανουν την αξια τους???τι γινεται επιτελους????γιατι ο καθενας λεει το μακρι του και το κοντο του.....επισης ακουσς οτι στην καισαριανη εξαιρεθηκαν απο το χαρατσι της δεη. υπαρχει περιπτωση να γινει και σε αλλες περιοχες???εκρεμμουν λεει δικαστικες αποφασεις. οσοι δηλαδη τα πληρωσουν τι γινεται???φεφη ξερεις κατι???

αυτα τα ολιγα, κατα ταλλα βαριεμαι. για βροχη το παει αλλα εχουμε και πολυ αερα. θελω να παω πιτι μου. εχω σιδερο που δεν εκανα χθες:(:(:(.μακιαααα

Link to comment
Share on other sites

όχι αφροδίτη μου δεν ξέρω τίποτα σχετικά.

προσωπικά δεν ρισκάρω να μου κόψουν το ρεύμα!

πόσο θα με φορτώσουν σήμερα;;;;;;;;

σαν στυμμένο λενόνι νιώθω! κ ακόμα με πιέζουν να βγάλω κ άλλο ζουμί!

ουφ!

Δώρα μου τί έγινε; έλα πάρτο αλλιώς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...