Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angel83 είπε:

      Κορίτσια είμαι να σκάσω... Έχω κορονοιο.. Πρώτη φορά κολλάω. Περίμενα αυτή τη βδομάδα να ξεκινήσουμε για εμβρυομεταφορά.. Έτυχε σε καμία? Πόσο καιρό μετά κάνατε εμβρυομεταφορα? Θα μπορέσω να κάνω τον άλλο μήνα ή πρέπει να περάσει περισσότερος καιρός; 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Περαστικα καταρχας! Ελπίζω να το περνάς ελαφριά! Λοιπόν εμένα φίλη μου με κοβιντ έκανε την μεταφορά και αυτή τη στιγμή είναι εδώ και μια βδομάδα με το μωράκι της αγκαλιά! Και στο δικό μου κέντρο που είναι διαφορετικό από της φίλης μου μου είπαν πως αν τυχόν έχω κοβιντ σε όποια διαδικασία κάνουμε προχωράμε κανονικά δεν επηρεάζει κάπου. Τουλάχιστον έτσι μου είπαν εμένα.οποτε ρωτα τον γιατρό σου και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά! 

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785


Διαφημίσεις

Είστε όπως πάντα...χείμαρρος!!!!!!!

Κάντυ χρόνια πολλά της κούκλας σου,να είναι γερή,να την χαίρεσαι!Και της πεθερούλας χρόνια πολλά,βεβαίως βεβαίω...

Κάντυ και Δωράκι μας κολάσατε πάλι...Κακούργες...

Αφροδίτη με τσάκωσες,ε;Θα τα πούμε αύριο.Για να μάθω για τη μπουμπού πήρα.Τι είναι αυτό που έχει;Το έχω ξανακούσει,αλλά δεν κατέχω...

Συμπεθεριλίκια πολλά βλέπω...

Σύσα+Θησαυρός

Καραμελίτσα+Περιστερόπουλο

και τώρα το νέο ζευγάρι του μαγειροκαφέ...

Φίλος ΝΒ+Αφροδιτομωρό!!αυτο που το πας?θαχουμε και τα μεσα!!!!

Το καφέ των συμπεθέρων...

Φέφη, Σελήνη αγαπάει Χοχο...Γύρισε στη φύση,γύρισε στη φύση...Μαρή που τα θυμάσαι όλα!!!Αν τολμάς γράψε και τη συνέχεια...το ποσο γαλασα δεν λεγεται. καλα γκαμηλα η φεφη!![/QUOTE]

αργησαμε περιστερακι μου . ειχε κοσμο στη γιατρο , μετα πηγαμε για τα φαρμακα και καθυστερησαμε. παλι 38,6 εχει. μακια. τα λεμε τουμοροου!!!!

Link to comment
Share on other sites

να σας είχα όλες στο τετράγωνο να σας μάζευα για καφέ το απόγευμα...τί καλά που θα ήταν!

όλες όμως!

ρε τελειωμό δεν θα είχαμε! κ τα ψυχολογικά θα πήγαιναν περίπατο! ούτε απωθημένα από πεθερές, μανάδες, κουνιάδια, αντρούληδες, αρρώστιες, οικονομικά, δουλειές, από τίποτα. θα τα κάναμε όλα λιανά! κ ξεκαρδιστικά!

με καφέ θα ξορκίζαμε τη μουνταμάρα!

θέλω γειτόνισσες λίτσα κουκλίτσα, φούμπι καλό παιδί, αφροδίτη μέσα σε όλα, περιστέρω αδερφούλα, εβίρι χρυσοχέρα κ σοφή δημαρχέσσα, μαρία στοργική μανούλα, κουφέτο χαρά Θεού, άννα πουλάκι μου, άννια μικρούλα μου νοικοκυρούλα μου, ζωπ φίλη, κάντυ μου ευγενικό μου κορίτσι, δώρα μου (τα σέβη μου σε όλα σου), αγγελικούλα μου τριδυμούλα, έλεν λατρεία!, κάγκλυ μου γλυκιά μου, φαίη μου αγαπούλα, σμαρτάκι μου κορούλα μου (πόσο σου μοιάζω), χρύσα κ χρυσοβαλάντω, ελένη αγγλία, λινούλα καλές μου,

μου είστε πολύτιμες, να είστε όλες καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σας είχα όλες στο τετράγωνο να σας μάζευα για καφέ το απόγευμα...τί καλά που θα ήταν!

όλες όμως!

ρε τελειωμό δεν θα είχαμε! κ τα ψυχολογικά θα πήγαιναν περίπατο! ούτε απωθημένα από πεθερές, μανάδες, κουνιάδια, αντρούληδες, αρρώστιες, οικονομικά, δουλειές, από τίποτα. θα τα κάναμε όλα λιανά! κ ξεκαρδιστικά!

με καφέ θα ξορκίζαμε τη μουνταμάρα!

θέλω γειτόνισσες λίτσα κουκλίτσα, φούμπι καλό παιδί, αφροδίτη μέσα σε όλατι εννοεις????:D:D, περιστέρω αδερφούλα, εβίρι χρυσοχέρα κ σοφή δημαρχέσσα, μαρία στοργική μανούλα, κουφέτο χαρά Θεού, άννα πουλάκι μου, άννια μικρούλα μου νοικοκυρούλα μου, ζωπ φίλη, κάντυ μου ευγενικό μου κορίτσι, δώρα μου (τα σέβη μου σε όλα σου), αγγελικούλα μου τριδυμούλα, έλεν λατρεία!, κάγκλυ μου γλυκιά μου, φαίη μου αγαπούλα, σμαρτάκι μου κορούλα μου (πόσο σου μοιάζω), χρύσα κ χρυσοβαλάντω, ελένη αγγλία, λινούλα καλές μου,και φεφη θυσαυρος

μου είστε πολύτιμες, να είστε όλες καλά!

και μονο που το διαβασα μου εφτιαξες τη:Dν διαθεση!!!!καλα λέω εγω οτι εισαι θυσαυρος!!!!μακαρι να γινοταν εστω και για μια ωρα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

στα δικα μας τωρα, τελικα εχουμε κολλησει βρογχιολιτιδα:(:(. ξεκιναμε αντιβιωση απο το βραδυ.στεναχωρηθηκα πολυ. ευτυχως κοιμηθηκε τωρα:( λιγο ,αλλα ο βηχας καλα κρατει:(:(και ανεβαζει και παλι πυρετο. σε 2 μερες μουπε οτ θαναι καλυτερα. για να δουμε...με πηρε τηλ και το πεθερικο και με φουντωσε παλι....γκρρρρ...δε θα το συνεχισω ομως γιατι εχω καταντησει κουραστικη και βαρετη και σε σας και στον αντρα μου και στον εαυτο μου τελικα...:cool::cool:αυτα. περιστερακι δεν ημουν εδω.θα τα πουμε αυριο. μακια στο ψυχουλακι σου...παω να μαγειρεψω μιας και κοιμαται γιατι μετα δε θαμαφηνει.. θελει αγκαλιτσα

Περαστικα αφροδιτουλα.Κι εμεις απο βροχιολιτιδες......ουυυυυυυυυυυυ οσες θες.

και εγω επισης. ο θεος να βαλει το χερι του....καλη δυναμη...:(:(
......................................

τί είναι η βρογχιολίτιδα; περαστικά της της μικρούλας σου!

Φεφη,ετσι εμεινα :o:shock: οταν διαβασα οτι δεν ξερεις τι εστι βροχιολιτιδα.

Μπραβοοοοοοοοοο1!!!!!!!!

Δεν σου είπε να κάνετε εισπνεόμενα δλδ ??? πώς θα περάσει ? με το Άγιο Πνεύμα ? στο γράφω γιατί από... βρογχιολίτιδες ου ου ένα κάρο... αν ανοίξεις το βιβλιάριο του Ν μόνο αυτό θα δεις στις παρατηρήσεις...

εχει και Νοτιά πάντως και ίσως να το επηρρεάζει το παιδί πολύ και είναι τώρα σε έξαρση -- περαστικά σας !!!!

Κι εμεις μια απο τα ιδια.Κυριως οταν ηταν μηνων.....

Τωρα τελευταια ειχε περασει βροχιολιτιδα τα χριστουγεννα.

Απο 11 μηνων τελευταια φορα κι ενω ηταν στο νοσοκομειο για την βοηθητικη επεμβαση.......Τι να πεις!!!!

Ευτυχως τωρα δεν πολυ κανει.....(εμοτικον που κανει το σταυρο του..)

ναι , δεν τογραψα εεε???ναι εισπνοες κανονικα αερολιν και φλιξοταιτ 3 και 2 φορες την ημερα αντιστοιχα. και το απογευμα αεριους. και ειναι στην πιο βαρια μορφη γιαυτο και μας εδωσε αμεσως αντιβιωση. οι συχνες βρογχιολιτιδες ειναι που μας εκαναν να ταλαιπωρηθουμε παααρα πολυ περισυ και να αλλαξουμε και παιδιατρο, μιας και αυτη εχει παρει και ειδικευση και στα αναπνευστικα νοσηματα, την εμπιιστευομαι απολυτα. ααα!!!!επισης παιρνουμε ολο το χειμωνα και τα singulair, που ειναι προληπτικα και ετσ παιρναμε γενικα πιο ελαφρια τις αρρωστιες μας. δεν ξερω παντως, οτι υπαρχει απο ιωση και γριπα, το κολλαμε. πολυ ευαισθητο το καρδουλακι μου. μεταξια τωρα που μεγαλωσατε καπως κολλαει παλι???

Αχ αυτα τα εισπνεομενα...λ

ΑΧ, ΒΑΧ!

ακόμα μισή ώρα!

δεν περνάει να πάω σπιτάκι μου!

ωραίο συπεθεριό!

δώρα -φέφη

περιστεράκι-μαρία αν κ παίζεται κ ο γουργούρης της πάστας! θα αποφασίσει η καραμελένια έφη!

κάντυ-αφροδίτη

Τι ωραια ταιριασματα!!!

το προσέξατε ότι καλοπιάνω τις αγορομάνες, έτσι; τις έβαλα πρώτη μούρη!

:lol::lol::lol::lol:
Είστε όπως πάντα...χείμαρρος!!!!!!!

Κάντυ χρόνια πολλά της κούκλας σου,να είναι γερή,να την χαίρεσαι!Και της πεθερούλας χρόνια πολλά,βεβαίως βεβαίω...

Κάντυ και Δωράκι μας κολάσατε πάλι...Κακούργες...Συγνωμη περιστερω μου,φταιω το ξερω.:mrgreen:

Συμπεθεριλίκια πολλά βλέπω...

Σύσα+Θησαυρός

Καραμελίτσα+Περιστερόπουλο

και τώρα το νέο ζευγάρι του μαγειροκαφέ...

Φίλος ΝΒ+Αφροδιτομωρό!!

Το καφέ των συμπεθέρων...

Εδω κι αν ειναι πανεμορφα τα ταιριασματα!!!!!

Φέφη, Σελήνη αγαπάει Χοχο...Γύρισε στη φύση,γύρισε στη φύση...Μαρή που τα θυμάσαι όλα!!!Αν τολμάς γράψε και τη συνέχεια...

Καλα που τα θυμωσαστε ολα αυτα;

Ουφ κοριτσακια,σημερα ο γιος μου με μπαΐλντισε με το θεμα φαγητου.

Εχει αρχισει να δυσανασχετεί με τα φρουτακια παλι....

Πολυ κακοφαγο παιδι εχω ρε κορες.

ΕΧΩΩΩΩΩΩ ΣΚΑΣΕΙ!!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

αν ξέχασα κάποια λατρεία είμαι απαράδεκτη κ ζητώ συγνώμη. να μου το πείτε να διορθώσω!

φιλούρες στις μούρες!

Είσαι μια γλύκα...

και μονο που το διαβασα μου εφτιαξες τη:Dν διαθεση!!!!καλα λέω εγω οτι εισαι θυσαυρος!!!!μακαρι να γινοταν εστω και για μια ωρα:rolleyes:

Αχ μακαρι να γινοταν...

Τη συμπεθερα Μαριώ πάντως πιστεύω να την δω από κοντά σύντομα

Τα έχουμε πει

Link to comment
Share on other sites

να σας είχα όλες στο τετράγωνο να σας μάζευα για καφέ το απόγευμα...τί καλά που θα ήταν!Αχ τι καλαααααααααααααα που θα υαν,πραγατικα πανεμορφα!!!!

όλες όμως!

ρε τελειωμό δεν θα είχαμε! κ τα ψυχολογικά θα πήγαιναν περίπατο! ούτε απωθημένα από πεθερές, μανάδες, κουνιάδια, αντρούληδες, αρρώστιες, οικονομικά, δουλειές, από τίποτα. θα τα κάναμε όλα λιανά! κ ξεκαρδιστικά!

με καφέ θα ξορκίζαμε τη μουνταμάρα!

θέλω γειτόνισσες λίτσα κουκλίτσα, φούμπι καλό παιδί, αφροδίτη μέσα σε όλα, περιστέρω αδερφούλα, εβίρι χρυσοχέρα κ σοφή δημαρχέσσα, μαρία στοργική μανούλα, κουφέτο χαρά Θεού, άννα πουλάκι μου, άννια μικρούλα μου νοικοκυρούλα μου, ζωπ φίλη, κάντυ μου ευγενικό μου κορίτσι, δώρα μου (τα σέβη μου σε όλα σου), αγγελικούλα μου τριδυμούλα, έλεν λατρεία!, κάγκλυ μου γλυκιά μου, φαίη μου αγαπούλα, σμαρτάκι μου κορούλα μου (πόσο σου μοιάζω), χρύσα κ χρυσοβαλάντω, ελένη αγγλία, λινούλα καλές μου,

μου είστε πολύτιμες, να είστε όλες καλά!

Αρε φιλεναδα,τι ωραια που τα γραφεις.......

Εισαι παιδι διαμαντι!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου σας διαβάζω και με κάνετε να χαμογελώ!

Δεν πολυγράφω γιατί έχω μιζεριάσει και δε θέλω να σας πρήζω όταν νιώσω καλύτερα θα επανέλθω δυναμικά!

Αφροδίτη μου περαστικά στο αφροδιτομωρό! Εύχομαι να περάσει πολύ γρήγορα!

Δωράκι καλύτερα η μανούλα?

Κάντυ μου γλυκιά να χαίρεσαι την κοράκλα σου την κουκλίτσα! κι εμένα γιορτάζει ο σύζηξ σήμερα αλλά δεν κάνουμε τίποτις

Περιστέρω μου τι αποφάσισες τελικά με τη διαιτολόγα? τι κάνει η μαμά σου?

Φεφόνι μου αγαπημένο,τι να πω για σένα! Πόσο διαφορετικά θα ήταν όλα αν υπήρχαν στην καθημερινότητα μου άνθρωποι σαν κι εσάς!

Όσο για τις βρογχιολίτιδες και τις χημειοπροφυλάξεις να δοξάζεις το Θεό που δεν τα ξέρεις!Δεν χάνεις τίποτα!

btw χημειοπροφύλαξη είναι όταν παίρνει κανείς μικρή δόση αντιβίωσης καθημερινά για αρκετό χρονικό διάστημα.Λειτουργεί ας το πούμε προληπτικά.

Στα κοριτσάκια που ξέχασα ,και ιδιαίτερα στην Αγγελική μου στέλνω πολλά πολλά φιλιά!

Α ξέχασα να σας πω, μ'έχει πιάσει μαγειρικός οίστρος,χθες έκανα μοσχαράκι κοκκινιστό με ρύζι, πορτοκαλόπιτα, κρουασαν.Σήμερα το σουφλε του νανουρίσματος και ένα τουρτοειδές δικής μου εμπνεύσεως-της οικονομίας- να τρατάρω τους δικούς μου.

ΚΑΙ ΒΑΛ'ΤΕ ΜΠΡΟΣ ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΡΗΗΗΗΗ...ΘΕΛΩ ΝΥΦΕΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!:tongue:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...