Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 12/10/2024 at 2:31 ΜΜ, Γεωργία38 είπε:

      Καλημερα κορίτσια την δεύτερα εχω υπερηχο αλλα βλεπω οτι το στήθος ξεπρηζεται .την προηγουμενη εβδομάδα υπηρχαν εμβρυικα στοιχεια αλλα γενικά δεν εχω συμπτωματα  μονο το στήθος είχα και ανα μερες λίγο ζαλαδα 

      Μην αγχωνεσαι τα συμπτωματα μπορει να ερχονται και να φευγουν. Εγω μια μερα ημουν χαλια με αναγουλες ζαλαδες κτλ και μετα για κανα 2 μερες μπορει να μην ειχα απολυτως τιποτα. Με το καλο το μωρακι σου!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

φεφι μολις συνηλθα κι εγω.....θηριο βρε εισαι!!!ακου χωρις αναισθησια!!!!εβιρι οντος εγραψες!!!εισαι απιστευτη,να κανω ομως μαι ερωτηση!τι ψωμι εκανες σε κατσαρολα?και περαστικα ρε κοριτσια κλ γαστρεντεριτιδα ουτε να την ακουω!!!κυριος οταν ειναι σε παιδακια γμτ.αντε γρηγορα περαστικαααα!εγω εκανα εξετασεις κ τριγλυκεριδια κ χολυστερινη ξεφυγαν αρκετα κ τα κιλα μου οποτε για 1η φορα στην ζωη μου κανω συντηριτικη διαιτα γτ αμα με μεινει κανα κουσουρι θα κανω χαρακιρι!!!!οποτε κομενα ολα...μπουχουουυυυ!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Εβιρι εγραψες με τον οργασμο της κουζινας χαχαχαχαχα!

Τα κατάφερα και την "άναψα" από παντού. :D:D:D:D

φιλακια ομορφες!ουπς κ μολις κλωτσισε το στρουμφακι,ηταν για να σας πει καληνυχταααααααα!!!

Μωλέ με τα πατουσάκια του τα κούτσικα.

Αν εσύ έχεις παραιτηθεί απ'τα πάντα τι παράδειγμα τους δίνεις?

Αχχχ!Γι'αυτό δεν έγραφα τόσες μέρες...αυτό ήθελα ν'αποφύγω...αν δεν τα πω όμως κάπου θα σκάσω!

Παρατήρησέ τον καλύτερα για μερικές μέρες. Μήπως θέλει στήριξη για να πάρει μπροστά; Ίσως από μόνος του δεν βρίσκει τον τρόπο και το κουράγιο να το κάνει, δηλαδή να παραμερίσει τα καθημερινά ογκώδη προβλήματα προκειμένου να χαμογελάει και να παίζει με τα παιδιά. Προσπάθησε να σκεφτείς έναν τρόπο που θα τον κάνεις να ξαναβρεί το κουράγιο του.

Εβιρυ με αποτελειωσες πάλι με την κουζίνα και δεν είμαι καλά.

Θα προσπαθήσω περισσότερο τότε.

Εγω εχω εδω και 7 μέρες έχω αναγούλες το βράδυ(δεν είμαι εγκυος) και σήμερα είναι το χειρότερο μου. Εχω απο τις 5 μέχρι τώρα λέτε με τη δίαιτα να χάλασα το στομάχι μου;ή κόλλησα καμια γαστρεντερίτιδα;

-1 κιλό.

Αν είχες γαστρεντερίτιδα θα είχες τα συμπτώματα όλη την ημέρα κι όχι επιλεκτικά μόνο τις βραδυνές ώρες. Μήπως κάτι απ' αυτά που τρως δεν το δέχεται το στομάχι σου; Για παράδειγμα, εγώ ψοφάω αν φάω πολλές φυτικές ίνες, όπως μια φορά που ταλαιπωρήθηκα για 1 βδομάδα από κάτι παξιμάδια κρίθινα που είχα φάει. Πρόσφατα με πείραξαν για 2-3 μέρες κάτι δημητριακά της μικρής που έφαγα σε ποσότητα επειδή ήταν πολύ νόστιμα. Υποψιάζομαι κολίτιδα για μένα.

Έχεις βάλει στη διατροφή σου τρόφιμα που πρώτα δεν τα έτρωγες, ή που τα έτρωγες αρκετά αραιά ή σε μικρές ποσότητες;

να κανω ομως μαι ερωτηση!τι ψωμι εκανες σε κατσαρολα?

Ψωμί στιφάδο.

Βρε, το ψωμί ήταν ξαπλωμένο στο φούρνο. :lol::lol: Δε σου λέω την είχα αναμένη πατόκορφα την κουζίνα;

Link to comment
Share on other sites

Εβιρι εγραψες με τον οργασμο της κουζινας χαχαχαχαχα! όντως!

φιλακια ομορφες!ουπς κ μολις κλωτσισε το στρουμφακι,ηταν για να σας πει καληνυχταααααααα!!!

άχ τι ωραία! να του πεις πως έχει πολλά φιλάκια κι από μάς!!!!

Φούμπι συμφωνω με την εβιρυ πάρτε τα κουτάλια μηη σου πω τα κουταλάκια του γλυκού. Αχ!Νου φαίνεται πως ξεμείναμε από κουταλάκια του γλυκού Κagly μου...

Εγω εχω εδω και 7 μέρες έχω αναγούλες το βράδυ(δεν είμαι εγκυος) και σήμερα είναι το χειρότερο μου. Εχω απο τις 5 μέχρι τώρα λέτε με τη δίαιτα να χάλασα το στομάχι μου;ή κόλλησα καμια γαστρεντερίτιδα;

-1 κιλό.

Κορίτσια δεν θυμάμαι άλλα καλό βράδυ

περαστικά κοριτσάκι!

φεφι μολις συνηλθα κι εγω.....θηριο βρε εισαι!!!ακου χωρις αναισθησια!!!!εβιρι οντος εγραψες!!!εισαι απιστευτη,να κανω ομως μαι ερωτηση!τι ψωμι εκανες σε κατσαρολα?και περαστικα ρε κοριτσια κλ γαστρεντεριτιδα ουτε να την ακουω!!!κυριος οταν ειναι σε παιδακια γμτ.αντε γρηγορα περαστικαααα!εγω εκανα εξετασεις κ τριγλυκεριδια κ χολυστερινη ξεφυγαν αρκετα κ τα κιλα μου οποτε για 1η φορα στην ζωη μου κανω συντηριτικη διαιτα γτ αμα με μεινει κανα κουσουρι θα κανω χαρακιρι!!!!οποτε κομενα ολα...μπουχουουυυυ!!!

σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς...κι εγώ πρέπει να το πάρω απόφαση αλλά να δούμε πότε.

Χθες το σπλάχνο το μεγάλο δεν είχε φάει τίποτα όλη μέρα. Φτιάχνω κι εγώ μια αφράτη ζύμη απ'το μυαλό μου-παραδόξως βγήκε πολύ ωραία- του έβαλα σαλτσούλα και τυράκι και τα έκανα πουγκάκια για να μη φαίνονται αυτά που είναι μέσα,θα σας τα πω άλλη ώρα τα κολλήματα μας. Το κακό ειναι πως στα δικά μας έβαλα και λίγο μπέικον και λιαστή ντομάτα.Βγήκαν κόλαση...πως ν'αντισταθείς μετά?

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο foubi viewpost.gif

Αν εσύ έχεις παραιτηθεί απ'τα πάντα τι παράδειγμα τους δίνεις?

Αχχχ!Γι'αυτό δεν έγραφα τόσες μέρες...αυτό ήθελα ν'αποφύγω...αν δεν τα πω όμως κάπου θα σκάσω!

Παρατήρησέ τον καλύτερα για μερικές μέρες. Μήπως θέλει στήριξη για να πάρει μπροστά; Ίσως από μόνος του δεν βρίσκει τον τρόπο και το κουράγιο να το κάνει, δηλαδή να παραμερίσει τα καθημερινά ογκώδη προβλήματα προκειμένου να χαμογελάει και να παίζει με τα παιδιά. Προσπάθησε να σκεφτείς έναν τρόπο που θα τον κάνεις να ξαναβρεί το κουράγιο του.

Eviri μου γλυκιά τα προβλήματα είναι όντως τεράστια,σ'αυτό δεν έχει άδικο. Αλλά ενώ του προτείνω λύσεις,είναι σαν να μη θέλει να κάνει καμιά προσπάθεια. Δε ξερω τι έχει πάθει, μου λέει μόνο σταμάτα γιατί είμαι πιεσμένος αλλά δεν κάνει κάτι για να διορθώσει την κατάσταση. Όταν του βάλω γκάζια το παραδέχεται κι εκείνος πως όντως υπάρχουν λύσεις και αρχίζει το θα,θα,θα αλλά στο τέλος πάλι δεν κάνει κάτι. Αυτό είναι που με έφτασε στα όρια μου. Αυτή η απραξία. Ναι φαίνονται όλα βουνό .Αλλά αν δεν ξεκινήσεις απ'τα μικρά πως θα φτάσεις στα μεγάλα?με επιασε πάλι η πάρλα!

Καλημέρα είπα? Καλημέραααααα!


Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα από το χιονισμένο λουλουδιστάν. δεν πάω δουλειά σήμερις κ είμαι χαρούμενη. ό,τι έλεγα χθες ότι θα ήθελα να δω πρωινάδικα χουχουλιάζοντας στον καναπέ!!!!!!

κάγκλυ μου, σίγουρα δεν είσαι;

περαστικά στο ζωπυρούλι, στα περιστερόπαιδα, στη μανούλα της συμπεθερούλας μου!

Δώρα ο άντρας σου είναι θησαυρός κ σου αξίζει!!!!!!!!!γι' αυτό κ ο θησαυρούλης είναι μάλαμα!!!!αλήθεια το λέω!

εβίρι μου πάλι έγραψες!

κουφετάκι είμαι θηρίο στον πόνο, αντέχω. άλλα δεν αντέχω, το ψέμμα. εκεί έχω αλλεργία, ακόμα κ στο πιο μικρό!

να προσέχεις την υγεία σου καλή μου!

φούμπι μου να μην το ξαναπείς αυτό. όποτε θέλεις είμαι στη διάθεσή σου! μακάρι να βοηθήσω ουσιαστικά!

φιλούρες!

Λίτσα μου, πες μια καλημέρα. μου λείπεις!

άννια, όλα καλά;

Άννα, τί καλά!!!!!!αγαπάμε στρουμφάκι με τρέλα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας Μαμουλα μου τυχερη που δεν πας δουλεια σημερα κοιτα να απολαυσεις το χιονακι με το φεφοπαιδο.Για σημερα εχω κρεατοσουπα οτι πρεπει για το κρυο.Ακουσα χθες στις ειδησεις για εναν δικαστη που ασελγουσε στον γιο του.δικαστηκε σε 18 μηνες οι οποιοι μετατραπηκαν σε 6 μηνες και συνεχιζε να δικαζει το παιδακι του ειπε οτι το απειλουσε οτι δεν θα του παρει παγωτο αν δεν του ικανοποιουσε τις ορεξεις του:confused: καλα η μανα δεν πηρε ειδηση οτι κατι δεν παει καλα?Σοκαριστικα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα από το χιονισμένο λουλουδιστάν. δεν πάω δουλειά σήμερις κ είμαι χαρούμενη. ό,τι έλεγα χθες ότι θα ήθελα να δω πρωινάδικα χουχουλιάζοντας στον καναπέ!!!!!!Μια χαρα...απολαυσετο!!!!!

τη μανούλα της συμπεθερούλας μου!Ευχαριστω καρδια μου

Δώρα ο άντρας σου είναι θησαυρός κ σου αξίζει!!!!!!!!!γι' αυτό κ ο θησαυρούλης είναι μάλαμα!!!!αλήθεια το λέω!Φιλακιααααααα

εβίρι μου πάλι έγραψες!Πραγματι

κουφετάκι είμαι θηρίο στον πόνο, αντέχω.Κι εγω επισης άλλα δεν αντέχω, το ψέμμα. εκεί έχω αλλεργία, ακόμα κ στο πιο μικρό!Μα τετοια ταυτιση;;;

Λίτσα μου, πες μια καλημέρα. μου λείπεις!Κι εμενααααααα;

Καλημερα σας Μαμουλα μου τυχερη που δεν πας δουλεια σημερα κοιτα να απολαυσεις το χιονακι με το φεφοπαιδο.Για σημερα εχω κρεατοσουπα οτι πρεπει για το κρυο.Ακουσα χθες στις ειδησεις για εναν δικαστη που ασελγουσε στον γιο του.δικαστηκε σε 18 μηνες οι οποιοι μετατραπηκαν σε 6 μηνες και συνεχιζε να δικαζει το παιδακι του ειπε οτι το απειλουσε οτι δεν θα του παρει παγωτο αν δεν του ικανοποιουσε τις ορεξεις του:confused: καλα η μανα δεν πηρε ειδηση οτι κατι δεν παει καλα?Σοκαριστικα.

Δεν παμε καλα τελικα.......

Ρε τους μ@λ@κες.........

Και ειμαι σιγουρη οτι οταν ο πατερας ασελγει στα παιδια...

Η ΜΑΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!!!!!!!!!

Εβιρι,εγραψες παλι!!!!!!!

Αννα,φιλακια στο στρουμφακι μας!!!!

Καλημερα απ εδω.

Εδω χιονιζει απο χθες....παει να το στρωσει αλλα μετα σταματαει και λιωνει...

Τωρα χιονιζει πολυ παντως.

Εβαλα τον θησαυρουλη να το δει και δεν ξεκολλουσε...:D

Για σημερα κανω κοτοπουλο....το μισο (μπουτια...-πλαταρια) με πατατες στο φουρνο και το μισο (στηθος-πλευρα) το κανω κοτοσουπα.....


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!σημερα η πεθερουλα θα μας κανει μουσακα!!!!γιουπι κ γιαμι μαζι!!!!!

εδω χιονισε εχθες για τα καλα,αλλα φυσικα δεν το εστρωσε,τωρα τιποτα!μωρε ωραιο το χιονι αλλα λυπαμαι ζωακια κ αστεγους κ εττσι δεν το χαιρομαι...

Καγκλι γιατι τοσο σιγουρακι οτι δεν εισαι εγκυος?οι πολλες παντως αναγουλες αλλα λενε χιχιχιχ!!!

φιλακια πολλα ομορφουλες!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαγειρισουλες και Χρονια Πολλα!!

Σημερα ειναι της Υπαπαντης του Κυριου και γιορταζει η Καλαματα.

Βεβαια βρεχει, καθε χρονο βρεχει τετοια μερα..

Εγω σπιτακι, τζακακι, μωρακι!!!!

Το μεγαλο μωρακι δεν ηρθε ακομα θα ερθει το μεσημερι.

Χτες ειμασταν ολη μερα εξω με την κορη, βολταραμε πρωι -απογευμα!

Σας διαβασα στα πεταχτα, ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες μας για την ατοπικη δερματιτιδα της Εφης, ειναι καλυτερα σημερα.

Εβιρακι γελασα με τον οργασμο, εμενα παλι η δικια μου κουζινα αυτες τις μερες κανει αποχη.

Καγκυ, περαστικα σου κοπελα μου..

Αννακι μουσακας? γιαμι δεν λες τιποτα!!!!

Τα αρρωστουλικα τι κανουν?

Σημερα μαγειρευει η γειτονοκουμπαρα, δεν ξερω τι...

Φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

ΡΥΖΟΓΑΛΟ

Υλικά

1/2 κούπα ρύζι Καρολίνα ή γλασέ

1 1/2 κούπα νερό

1/4 κουταλάκι αλάτι

4 κούπες γάλα

2 κουταλιές κορν φλάουρ

λίγη βανίλια

1/2 κούπα ζάχαρη

κανέλα

Ατομα: 6

Χρόνος προετοιμασίας: 10'

Χρόνος ψησίματος: 30'

Εκτέλεση

Βάλτε το ρύζι σε σουρωτήρι και ξεπλύνετέ το με λίγο νερό. Βάλτε το νερό και το αλάτι σε κατσαρόλα επάνω σε δυνατή φωτιά. ΄Οταν αρχίσει να βράζει, ρίξτε το ρύζι κι ανακατέψτε καλά. Σκεπάστε την κατσαρόλα, χαμηλώστε τη φωτιά και σιγοβράστε, μέχρι ν' απορροφηθεί όλο το νερό. Στο μεταξύ, χωρίστε 1/4 κούπας γάλα και διαλύστε σ' αυτό το κορν φλάουρ και τη βανίλια. Βράστε το υπόλοιπο γάλα και ρίξτε το μαζί με τη ζάχαρη στην κατσαρόλα με το ρύζι. Ανακατέψτε, σκεπάστε και σιγοβράστε επί 20'. Ρίξτε το διαλυμένο στο γάλα κορν φλάουρ και βράστε ανακατεύοντας συνεχώς, ώσπου να πήξει το μίγμα ελαφρά, 5'-8' περίπου. Κατεβάστε από τη φωτιά και μοιράστε το ρυζόγαλο σε 6 μπολάκια. ΄Οταν κρυώσει ελαφρά, πασπαλίστε την επιφάνεια με λίγη κανέλα, αφήστε το να κρυώσει εντελώς, σκεπάστε τα μπολάκια με πλαστική μεμβράνη και φυλάξτε τα στο ψυγείο.

Κοριτσακια,απλα δεν υπαρχει!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή μας ημέρα !!!!!

Διάβασα, αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τί και πώς...

Περιστέρω μου,

Γνώμη μου: μην τα παρατήσεις... και στο γράφω με πόνο ψυχής σχεδόν... γιατί κι εγώ από την στιγμή που σταμάτησα να πηγαίνω στην διαιτολόγο απλά συνητούμαι στα κιλά μου, αλλά δεν έχω χάσει... αν αντέχετε οικονομικά να πηγαίνεις κι ας χάνεις και μισό κιλό την εβδομάδα !

Φέφη μου,

Πολύ χαίρομαι που είσαι σπιτάκι και χουχουλιάζεις... να κοιτάξεις να το ευχαριστηθείς... χουοχουλιάζει και ο Φέφος μαζί ή τον έστειλες στη δουλειά τον έρμο ???? χα χα:lol:

Α και να μην ξεχάσω... υποτροφίες δίνουμε μόνο σε τεκνά μανδάμ !!!! :wink: χαιρέτα το το όνειρο φιλενάδα !!!!

Ντελ μας,

Μπες κοριτσάκι να γράψεις κάνα νέο... είστε καλά ????????????

Δεν παμε καλα τελικα.......

Ρε τους μ@λ@κες.........

Και ειμαι σιγουρη οτι οταν ο πατερας ασελγει στα παιδια...

Η ΜΑΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!!!!!!!!!

QUOTE]

Δωράκι,

Οι παλιοί έλεγαν "μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις" ...

εμένα δεν χωράει το μυαλό μου ότι θα υποπτευόμουν έστω κάτι τόσο σοβαρό και πως θα έκανα το παγώνι... άρα, μάλλον μιλάμε για προβληματικές και δυσλειτουργικές καταστάσεις/οικογένειες...

πω πω φρίκη ! ούτε να το φανταστώ δεν το αντέχω !!!!

Εβίρι,

Πώς είναι σήμερα η κουζίνα σου μάνα μου ???? αποκαμωμένη φαντάζομαι με τόση χαρά που έζησε χθες ε ??? μεγάλες στιγμές !:tongue:

Εμείς σήμερα θα φάμε μπιφτεκακια με πατατούλες επί του φούρνου και σαλάτα. Για τα παιδιά σίγουρα μια σουπίτσα στα γρήγορα !

Α, Δώρα,

Μια φορά είχα επιχειρήσει να φτιάξω ρυζόγαλο κι έγινε μ ά π α.. θα δοκιμάσω και την συνταγή σου αγαπούλα και θα σε πω

Φούμπι,

Ξεκούνα τον εσύ τον συζυγίτο...

Link to comment
Share on other sites

Κι επειδή βλέπω ότι είμαστε λιγο κάπως στην παρέα, σας δίνω ένα λινκ μιας πολύ καλής φίλης που την γνωρίζω χρόνια και είναι καλό παιδί και άξιο παληκάρι να εμψυχώνεστε κατά καιρούς

http://lifecoachingbyvickytzei.blogspot.com/

Πιστέυω πως η δουλειά και η προσπάθειά της, αν και σε εμβρυϊκό σχεδόν στάδιο στην χώρα μας, θα έχει απήχηση !!!!!

Link to comment
Share on other sites

πω πω διαβασα για την ασελγεια στο παιδακι,τι να πω κριμα κ αδικο.....τα παιδακια πρεπει να ζουν ευτυχισμενα κ οχι σε τετοιο ανωμαλο περιβαλλον..

Δωρα μας ξακισες με το ρυζογαλο,αν κ οπως σπυ ειπα σαν αυτο που φτιαχνει η μανουλα μου δεν ειναι κανενα χιχιχιχιχι!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Κι επειδή βλέπω ότι είμαστε λιγο κάπως στην παρέα, σας δίνω ένα λινκ μιας πολύ καλής φίλης που την γνωρίζω χρόνια και είναι καλό παιδί και άξιο παληκάρι να εμψυχώνεστε κατά καιρούς

http://lifecoacingbyvickytzei.blogspot.com

Πιστέυω πως η δουλειά και η προσπάθειά της, αν και σε εμβρυϊκό σχεδόν στάδιο στην χώρα μας, θα έχει απήχηση !!!!!

κοριτσι δεν δειχνει τιποτα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...