Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

γεια σας ομορφες!!!!!περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα παιδακια κ μανουλες!εποχικο ειναι θα περασει......αντε να ρθει η ανοιξη να χαλαρωσουμε απο ολα,να βγουμε κ λιγο απο το σπιτι!α κ θεσσαλονικιες φετος δεν θα χιονισει,εχω κανει συμφωνια μιας κ δεν μπορω να το χαρω να μην γινει καθολου μουχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Φεφι ευχομαι να μην πονεσεις,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟΥΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΥΣ ΛΕΜΕ!!!

λοιπον σημερα θα φαμε κοτοσουπα απο την μανουλα,γιαμιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ρε κόρες! όσο με φορτώνουν στη δουλειά, τόσο περισσότερα μου ζητούν!

το έχουν παρακάνει. ίσως το έχω παρακάνει με το να ανταποκρίνομαι.

κ σήμερα μου το έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα η γυναίκα ενός από τα αφεντικά, όταν της είπα να το κάνω αύριο κ μετά από επιμονή της, είπα να το κάνω το μεσημέρι.

τους έχω καλομάθει όλους!

κ δεν είμαι καθόλου καλός άνθρωπος όταν κάνω έκρηξη!!!!!!!μα καθόλου!

Μήπως ήρθε ο καιρός να αρχίσεις να λες και κανένα όχι? Με τρόπο βέβαια του στυλ προλαβαίνω οριακά ή το καθυστερώ λιγάκι ( όσο σε παίρνει βέβαια, μην χάσεις και την δουλειά σου! )

όχι Δώρα μου δεν βγάζω φρονιμίτη. σάπιο κόκκαλο βγάζω.

φιλούρες!

Aγγελικούλα τι φοβερό τοπίο....

Αφού δεν βλέπουμε άσπρη μέρα στην κυριολεξία είπα να την δούμε σε φώτο....

Δώρα δίκιο έχεις ρε γμτ... Μόνο εδώ δεν έχει χιονίσει...Μόνο το κρύο τρώμε..:(:(

Δεν κινείται και πολύ το καφέ μας σήμερα νομίζω.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μαγειροκόριτσα!

Σίγουρα μας έχει κάποιος ματιάσει εδώ μέσα ολές,αφού η καθεμιά μας όλο και κάτι έχει παθει αυτές τις ημέρες.

Ο περιστερης τελικά είχε γαστρεντερίτιδα,που την κόλλησε και το περιστερόπουλο!

Ολη νύχτα την περάσαμε στο πόδι, το μικρουλάκι ήταν σχετικά ήσυχο και ευτυχώς που του εκδηλώθηκε μια λογική ώρα και πήρα με άνεση τον γιατρό(αυτή βέβαια είναι η δουλειά του)αλλά και δεν πανικοβλήθηκα.Τωρα κοιμήθηκε στο καρεκλάκι του.Από χθες δεν έχει ξανακάνει εμετό και μάλλον το περνά ελαφρά.Κάνω ό,τι λέει ο γιατρός που τον πήρα και σήμερα το πρωί.

Χθες βράδυ το περιστερόπουλο έβγαλε στο μισάωρο μια πλυντηριά ρούχα,πάντα΄κρεβατιού,κάλυμμα στρώματος.Εκεί που το πλέναμε και το αλλάζαμε πυτζαμάκια-φανελάκι εκεί το ξαναλλάζαμε

Πάλι καλά που ειχα βαλει καποιες πλύσεις την Κυριακή και δεν ξεμεινα από ρούχα

Αλλά για να εχω και το κεφάλι μου ήσυχο κατεβασα τα χθεσινοβραδυνά απλυτα στη μανα μου τα οποία στεγνώνουν από τη 1 το πρωί.

Για το πλυντήριο κάναμε το ανταλλακτικό που χρειάζεται παραγγελία,γιατί λόγω κρίσης δεν φερνουν!!!Κορυφαίο;

Ειχε πάρει ενα φτηνιάρικο ο περιστερης την Πέμπτη που το μερεμέτισε,γιατί αυτό βρήκε μόνο,και να τα αποτελέσματα...

Στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε Ζώπυρον και Αφροδίτη!!!

Λέτε να κολλήσω κι εγώ;

Πόσο κρατάει;

Δεν εχω πάθει ποτε μου τετοιο πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

σήμερα έχω οδοντίατρο κ μετά γναθοχειρούργο!

θα με συνοδεύσει ο άντρας μου, για υποστήριξη!!!!μόνος του προσφέρθηκε, δεν του έφερα αντίρρηση, αλλά ελπίζω να είναι καλό παιδί κ να μη μου λιποθυμήσει στην πορεία!:lol:

κατά συνέπεια, η πεθερά μου θα κρατήσει το παιδί σπίτι!!!!!!!!!!

έτσι έχω το σπίτι λαμπίκο κ πριν φύγω για γιατρούς, πριν μου φέρουν το παιδί οι γονείς μου, θα κάνω ένα πέρασμα να είναι όλα ο.κ.

της έβαλα από χθες χαλβά σε ταπεράκι της, να το πάρει μαζί της το βράδυ!

γιατί είμαι κ καλή νύφη!:rolleyes:

πολλή δουλειά, πίεση κ κάπου πρέπει να σταματήσει αυτό το βιολί!

λίγο στο ρελαντί τέλος πάντων!

σας φιλώ σταυρωτά!

Καλή δύναμη Φεφάκο μου με το δόντι

Μακάρι να ξεμπερδεψεις γρηγορα και να μην ταλαιπωρηθείς

Χαρά στο κουράγιο σου που εκανες κι όλο το σπίτι για να το βρει λαμπίκο το πεθερικό

Αλλά καλά έκανες,όπως και με τον χαλβά

Μην της αφηνεις κανένα περιθώριο για το οτιδήποτε

Και πες τους να μην σε παραφορτωνουν στη δουλειά με περισσότερα απ' όσα μπορείς να αναλάβεις...Αμάν πια..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μαγειροκόριτσα!

Σίγουρα μας έχει κάποιος ματιάσει εδώ μέσα ολές,αφού η καθεμιά μας όλο και κάτι έχει παθει αυτές τις ημέρες.

Ο περιστερης τελικά είχε γαστρεντερίτιδα,που την κόλλησε και το περιστερόπουλο!

Ολη νύχτα την περάσαμε στο πόδι, το μικρουλάκι ήταν σχετικά ήσυχο και ευτυχώς που του εκδηλώθηκε μια λογική ώρα και πήρα με άνεση τον γιατρό(αυτή βέβαια είναι η δουλειά του)αλλά και δεν πανικοβλήθηκα.Τωρα κοιμήθηκε στο καρεκλάκι του.Από χθες δεν έχει ξανακάνει εμετό και μάλλον το περνά ελαφρά.Κάνω ό,τι λέει ο γιατρός που τον πήρα και σήμερα το πρωί.

Χθες βράδυ το περιστερόπουλο έβγαλε στο μισάωρο μια πλυντηριά ρούχα,πάντα΄κρεβατιού,κάλυμμα στρώματος.Εκεί που το πλέναμε και το αλλάζαμε πυτζαμάκια-φανελάκι εκεί το ξαναλλάζαμε

Πάλι καλά που ειχα βαλει καποιες πλύσεις την Κυριακή και δεν ξεμεινα από ρούχα

Αλλά για να εχω και το κεφάλι μου ήσυχο κατεβασα τα χθεσινοβραδυνά απλυτα στη μανα μου τα οποία στεγνώνουν από τη 1 το πρωί.

Για το πλυντήριο κάναμε το ανταλλακτικό που χρειάζεται παραγγελία,γιατί λόγω κρίσης δεν φερνουν!!!Κορυφαίο;

Ειχε πάρει ενα φτηνιάρικο ο περιστερης την Πέμπτη που το μερεμέτισε,γιατί αυτό βρήκε μόνο,και να τα αποτελέσματα...

Στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε Ζώπυρον και Αφροδίτη!!!

Λέτε να κολλήσω κι εγώ;

Πόσο κρατάει;

Δεν εχω πάθει ποτε μου τετοιο πράγμα...

Περαστικά σας περιστεράκι και κράτα γερά!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε σήμερα?

Έχουμε όλοι παγώσει, αλλά αυτές τις ημέρες το μυαλό μου πάει σε όλους τους αστεγούς,οι οποίοι όλο και αυξάνονται έτσι που μας κατάντησαν!:mad:Θα επιζήσουν με αυτή την παγωνια?αχχχχ, και εγω θελωωωω....

Κατα τ'άλλα ο μικρός μου τελικά φαίνεται ΟΚ αν και δεν έχει καθαρίσει τελείως η μύτη του και λογω και του καιρού δεν τον πήγα σχολείο.Σήμερα μαγειρεύω μπιφτέκια μμμμμ...στα καρβουνα και πατζάρια με χόρτα.

χιονίζει, αλλά έχει ήλιο. εδώ στη δουλειά το έχει στρώσει!

μακάρι να ήταν περαστικό για το αφριδοτομωρό!

εσύ σίγουρα δεν έχεις κάτι άλλο; καθυστέρηση ας πούμε;οχι αγαπη δεν εχω τιποτα τετοιο. πριν μια βδομαδα ειχα την κοκκινομουρα. πρεπει να κρυωσα. σημερα ευτυχως ειμαστε καλυτερα και οι 2

σήμερα έχω οδοντίατρο κ μετά γναθοχειρούργο!ωχχχχ.δε εχω χειροτερο:(

θα με συνοδεύσει ο άντρας μου, για υποστήριξη!!!!μόνος του προσφέρθηκε, δεν του έφερα αντίρρηση, αλλά ελπίζω να είναι καλό παιδί κ να μη μου λιποθυμήσει στην πορεία!:lol:μπραβο του. ελπιζω να μην το στηριζεις ΕΣΥ:D, αλλα εκεινος

κατά συνέπεια, η πεθερά μου θα κρατήσει το παιδί σπίτι!!!!!!!!!!γκρρρ....

έτσι έχω το σπίτι λαμπίκο κ πριν φύγω για γιατρούς, πριν μου φέρουν το παιδί οι γονείς μου, θα κάνω ένα πέρασμα να είναι όλα ο.κ.ενναλαξ την κρατανε την μικρη???

της έβαλα από χθες χαλβά σε ταπεράκι της, να το πάρει μαζί της το βράδυ!

γιατί είμαι κ καλή νύφη!:rolleyes:παραεισαι μου φαινεται!!!!

πολλή δουλειά, πίεση κ κάπου πρέπει να σταματήσει αυτό το βιολί!

λίγο στο ρελαντί τέλος πάντων!

σας φιλώ σταυρωτά!

στον άντρα μου άρεσαν αυτά που έκανα κ το χάρηκα, αλλά νωρίτερα είπα κ κάποια πραγματάκια που υπό άλλες συνθήκες θα περνούσα στο ντούκου.

όχι πια!!!!!!μπραβο πολυ καλα εκανες. ελπιζω να επιασε τοπο και να εγινε υπο ομαλες συνθηκες η κουβεντα

καλέ ήταν πιο απλό από όσο νόμιζα!!! θέμα συνήθειας τελικά!

Καλημερα σε ολες πολυ κρυο αλλα να στρωσει χιονι δεν το βλεπω.Για σημερα φασολαδα ζεστη.Αφροδιτη περαστικα σε σενα και στο Αφροδιτομωρο.Ζωπυρον περαστικα σε ολους σας.Μαμουλα μου γναθοχειρουργο ακουω φρονιμιτες θα βγαλεις? Χρυσα81 και εγω σκεφτομουν τους αστεγους σημερα,ακουσα ομως οτι εχουν παραχωρησει χωρους θερμενομενους,ελπιζω να μην εχουμε καποιο θυμα.Εviri τι τρομαρα πηρες νυχτιατικα η μικρη δεν ξυπνησε με ολο αυτον τον θορυβο?DEL σε σκεφτομαι εισαι καλυτερα?
ευχαριστω smartaki μου
Καλημερα σε ολες.

Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλια της παρεας!!!!

Τελικα εδω ΔΕΝ χιονισε δυστυχως.....

εχει ηλιο.....εγω ομως θελω ΧΙΟΝΙ:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αμα πια.........

.Σημερα ευτυχως μαγειρεμα γιοκ.

Θα φαμε απο χθες χοιρινο με πρασα

κι ο θησαυρακος μου κοτοπουλακι με αστρακι.

μακαρι να χιονισει, μπας και δουμε ασπρη μερα!!!
Καλημερα σε ολες.

Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλια της παρεας!!!!

Τελικα εδω ΔΕΝ χιονισε δυστυχως.....

εχει ηλιο.....εγω ομως θελω ΧΙΟΝΙ:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!91491-dx-winter-snow-screensaver.jpg

Έφτασεεεεεεε! Παρηγορήσου με την φωτογραφία προσωρινα!!!

τελεια φωτο, και ειδικα αν την κοιτας διπλα στο τζακι με καλη παρεα και καλο φαιιιι...πεινασα..

ρε κόρες! όσο με φορτώνουν στη δουλειά, τόσο περισσότερα μου ζητούν!

το έχουν παρακάνει. ίσως το έχω παρακάνει με το να ανταποκρίνομαι.

κ σήμερα μου το έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα η γυναίκα ενός από τα αφεντικά, όταν της είπα να το κάνω αύριο κ μετά από επιμονή της, είπα να το κάνω το μεσημέρι.

τους έχω καλομάθει όλους!οντως τους εχεις καλομαθει. πρεπει να το σταματησεις σιγα σιγα. οσα περισσοτερο προσφερεσαι, τοσο σε εκμεταλλευονται

Aγγελικούλα τι φοβερό τοπίο....

Δώρα δίκιο έχεις ρε γμτ... Μόνο εδώ δεν έχει χιονίσει...Μόνο το κρύο τρώμε..:(:(

Καλημέρα!

Κανει κρύο αγωνιά, θέλω τζάκι και γωνιά!!!!:tongue:και εγωωωωω

Μιλάμε για πολύ κρύο!!!! Με -8 έφυγα το πρωί... Δεν μιλάμε για την αίσθηση....:rolleyes:

Την Λουκια δεν την έστειλα ούτε σήμερα γιατί εκτός από τον ψώφο που έχει την τριγυρνάει και μια γριπούλα οπότε είπα όσο μπορώ να την φυλάξω!

γεια σας ομορφες!!!!!περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα παιδακια κ μανουλες!εποχικο ειναι θα περασει......αντε να ρθει η ανοιξη να χαλαρωσουμε απο ολα,να βγουμε κ λιγο απο το σπιτι!α κ θεσσαλονικιες φετος δεν θα χιονισει,εχω κανει συμφωνια μιας κ δεν μπορω να το χαρω να μην γινει καθολου μουχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Φεφι ευχομαι να μην πονεσεις,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟΥΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΥΣ ΛΕΜΕ!!!

λοιπον σημερα θα φαμε κοτοσουπα απο την μανουλα,γιαμιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!

οτι πρεπει ειναι η σουπιτσα σημερα. φιλια στο στρουμφακι
Γεια σας μαγειροκόριτσα!

Σίγουρα μας έχει κάποιος ματιάσει εδώ μέσα ολές,αφού η καθεμιά μας όλο και κάτι έχει παθει αυτές τις ημέρες.

Ο περιστερης τελικά είχε γαστρεντερίτιδα,που την κόλλησε και το περιστερόπουλο!

Ολη νύχτα την περάσαμε στο πόδι, το μικρουλάκι ήταν σχετικά ήσυχο και ευτυχώς που του εκδηλώθηκε μια λογική ώρα και πήρα με άνεση τον γιατρό(αυτή βέβαια είναι η δουλειά του)αλλά και δεν πανικοβλήθηκα.Τωρα κοιμήθηκε στο καρεκλάκι του.Από χθες δεν έχει ξανακάνει εμετό και μάλλον το περνά ελαφρά.Κάνω ό,τι λέει ο γιατρός που τον πήρα και σήμερα το πρωί.

Χθες βράδυ το περιστερόπουλο έβγαλε στο μισάωρο μια πλυντηριά ρούχα,πάντα΄κρεβατιού,κάλυμμα στρώματος.Εκεί που το πλέναμε και το αλλάζαμε πυτζαμάκια-φανελάκι εκεί το ξαναλλάζαμε

Πάλι καλά που ειχα βαλει καποιες πλύσεις την Κυριακή και δεν ξεμεινα από ρούχα

Αλλά για να εχω και το κεφάλι μου ήσυχο κατεβασα τα χθεσινοβραδυνά απλυτα στη μανα μου τα οποία στεγνώνουν από τη 1 το πρωί.

Για το πλυντήριο κάναμε το ανταλλακτικό που χρειάζεται παραγγελία,γιατί λόγω κρίσης δεν φερνουν!!!Κορυφαίο;

Ειχε πάρει ενα φτηνιάρικο ο περιστερης την Πέμπτη που το μερεμέτισε,γιατί αυτό βρήκε μόνο,και να τα αποτελέσματα...

Στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε Ζώπυρον και Αφροδίτη!!!

Λέτε να κολλήσω κι εγώ;

Πόσο κρατάει;

Δεν εχω πάθει ποτε μου τετοιο πράγμα...

περαστικα σας περιστερακι. πως ειναι το περιστεροπαιδο σημερα??κριμα το πουλακι μου...ο εμετος τα εξαντλει τελειως:(:(περαστικα και γρηγορα
Link to comment
Share on other sites

μετα λυπης μου θα σας πω τα δυσαρεστα νεα μου:rolleyes::rolleyes:

ξαναρχισαν οι στομαχικες διαταραχες και μαμωτο ειμαι στη δουλειααα!!!!

εμαθα οτι θα εχουμε νεες μειωσεις στη μισθοδοσια απο αυτο το μηνα!!!που θα παει αυτο, μου λετε???σε λιγο θα κοψουμε και το φαι:confused::confused::confused:

απο σημερα αρχιζω να δουλευω κανονικο ωραριο, που σημαινει οτι θα σχολαω 5 και που επισης σημαινει οτι το αφροδιτομωρο θα μενει αλλα 1 ωρα στα πεθερικα(αυτο συνεπαγεται με ....οταν λειπει η γατα χορευουν τα ποντικια!!!).

μετα πως να ειμαι καλα????οεοοοο???

και το κρυο τρομερο!!!!μπρρρρρ....καλα που ειστε και σεις και τα λεμε και ξεθυμαινουμε λιγο:):)

Link to comment
Share on other sites

έχω λαλήσει στη δουλειά!

τους έχω κακομάθει!

στον άλλο δεν τολμούν να ζητήσουν "τώρα" τίποτα! κ να ζητήσουν ξέρουν πως υπάρχει σύνδεση με κάιρο!

αφροδίτη του άντρα μου του τα είπα σε καλό κλίμα!

αυτό σκοπεύω να κάνω στο εξής για όλα.

σε ό,τι αφορά το καλή νύφη...τα είπα ένα χεράκι κ στον πεθερό χθες σε χιουμοριστικό πάλι κλίμα! αλλά τα είπα! για την πεθερά πήγαιναν ...! μια χαρά νιώθω!

δεν τα κρατάω πια μέσα μου!

η ζωή είναι μικρή!

Link to comment
Share on other sites

μετα λυπης μου θα σας πω τα δυσαρεστα νεα μου:rolleyes::rolleyes:

ξαναρχισαν οι στομαχικες διαταραχες και μαμωτο ειμαι στη δουλειααα!!!!

εμαθα οτι θα εχουμε νεες μειωσεις στη μισθοδοσια απο αυτο το μηνα!!!που θα παει αυτο, μου λετε???σε λιγο θα κοψουμε και το φαι:confused::confused::confused:

απο σημερα αρχιζω να δουλευω κανονικο ωραριο, που σημαινει οτι θα σχολαω 5 και που επισης σημαινει οτι το αφροδιτομωρο θα μενει αλλα 1 ωρα στα πεθερικα(αυτο συνεπαγεται με ....οταν λειπει η γατα χορευουν τα ποντικια!!!).

μετα πως να ειμαι καλα????οεοοοο???

και το κρυο τρομερο!!!!μπρρρρρ....καλα που ειστε και σεις και τα λεμε και ξεθυμαινουμε λιγο:):)

Αφροδιτούλα μήπως να έπαιρνες μία αναρρωτική αύριο για να συνέλθεις λίγο?

Οι μειώσεις δυστυχώς μας αφορούν όλους. Κι εμείς μία από τα ίδια:confused::confused::confused:

Αυτό το όταν λείπει η γάτα.....με εκνευρίζει απίστευτα γιατί κι εμένα η πεθερά μου κάτι τέτοια κάνει. Αυτός ήταν και ο λόγος που η κόρη μου πήγε παιδικό στα 2 και εφόσον τα οικονομικά μας το επιτρέπουν αυτό θα κάνω και με τον μικρό από Σεπτέμβρη.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

έχω λαλήσει στη δουλειά!

τους έχω κακομάθει!

στον άλλο δεν τολμούν να ζητήσουν "τώρα" τίποτα! κ να ζητήσουν ξέρουν πως υπάρχει σύνδεση με κάιρο!

αφροδίτη του άντρα μου του τα είπα σε καλό κλίμα!

αυτό σκοπεύω να κάνω στο εξής για όλα.

σε ό,τι αφορά το καλή νύφη...τα είπα ένα χεράκι κ στον πεθερό χθες σε χιουμοριστικό πάλι κλίμα! αλλά τα είπα! για την πεθερά πήγαιναν ...! μια χαρά νιώθω!

δεν τα κρατάω πια μέσα μου!

η ζωή είναι μικρή!

Ολόσωστη σε βρίσκω;););)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μετα λυπης μου θα σας πω τα δυσαρεστα νεα μου:rolleyes::rolleyes:

ξαναρχισαν οι στομαχικες διαταραχες και μαμωτο ειμαι στη δουλειααα!!!!

εμαθα οτι θα εχουμε νεες μειωσεις στη μισθοδοσια απο αυτο το μηνα!!!που θα παει αυτο, μου λετε???σε λιγο θα κοψουμε και το φαι:confused::confused::confused:

απο σημερα αρχιζω να δουλευω κανονικο ωραριο, που σημαινει οτι θα σχολαω 5 και που επισης σημαινει οτι το αφροδιτομωρο θα μενει αλλα 1 ωρα στα πεθερικα(αυτο συνεπαγεται με ....οταν λειπει η γατα χορευουν τα ποντικια!!!).

μετα πως να ειμαι καλα????οεοοοο???

και το κρυο τρομερο!!!!μπρρρρρ....καλα που ειστε και σεις και τα λεμε και ξεθυμαινουμε λιγο:):)

Aφροδιτη μηπως εφαγες κατι που δεν επρεπε και ξαναρχισαν οι στομαχικες διαταραχες? Πλεον θα δουλευουμε για να πληρωνουμε φορους και χαρατσια ε και αν περισευει κατι μπορει να τρωμε κιολας αλλιως τι το θες και εσυ το φαι καλε?:) Ναι αλλα οταν επιστρεφει η γατα ολα μπαινουν στην θεση τους:D
Link to comment
Share on other sites

έχω λαλήσει στη δουλειά!

τους έχω κακομάθει!

στον άλλο δεν τολμούν να ζητήσουν "τώρα" τίποτα! κ να ζητήσουν ξέρουν πως υπάρχει σύνδεση με κάιρο!

αφροδίτη του άντρα μου του τα είπα σε καλό κλίμα!

αυτό σκοπεύω να κάνω στο εξής για όλα.

σε ό,τι αφορά το καλή νύφη...τα είπα ένα χεράκι κ στον πεθερό χθες σε χιουμοριστικό πάλι κλίμα! αλλά τα είπα! για την πεθερά πήγαιναν ...! μια χαρά νιώθω!

δεν τα κρατάω πια μέσα μου!

η ζωή είναι μικρή!

Ετσι καλα κανεις οτι θες να πεις το λες με χαμογελο και δεν μαζευεις και αποθημενα.
Link to comment
Share on other sites

Να ΄μαι και πάλι!

Το περιστεράκι δεν έχει ξανακάνει εμετό από χθες βράδυ,ευτυχώς!Του δίνω μικρά γεύματα από αραιωμένο γάλα κάθε 2-3 ώρες και νεράκι με μια σύριγγα κάθε τόσο για να μην μου αφυδατωθεί.Ο γιατρός είπε να του φτιάξω ρυζάκι,αλλά δεν το τρώει με τίποτα,εναλλακτικά μου είπε να του δώσω κρέμα ρυζάλευρο-βανίλια.Ούτε αυτό το έτρωγε.Πήρα πρωτοβουλία και του αραίωσα την κρεμα με νερό και του την εδωσα σαν γαλατάκι.Το ήπιε μια χαρά και είναι εντάξει,μόνο κάπως στον κόσμο του το καημένο.Φυσικά έχω ακυρώσει τα μαθήματα και κάθομαι με το ζουζούνι μου και απορώ πώς δεν εχω κλατάρει ακόμα που δεν εχω κλείσει μάτι

Εντάξει,δεν έχει κάτι σοβαρό το παιδί...Αλλά χθες βραδυ που εψαχνα στο ιντερνετ για αντιμετώπιση γαστρεντεριτιδας σε μωρό 13 μηνων,μου έβγαλε μια είδηση για ενα μωρό σε αυτήν την ηλικία που πέθανε 2 χρόνια πριν από γαστρεντεριτιδα και πανικοβλήθηκα

Καλό το ίντερνετ,αλλά καμιά φορά,'αστα βράστα!!

Και τώρα το ανέκδοτο της ημέρας!

Λάστιχο για το πλυντήριο δεν υπάρχει και θα το παραγγείλουν από Αγγλία.Θα το έχουμε σε 20 μέρες.Μεχρι τοτε λένε από το σερβις μπορούμε να πλένουμε έχοντας το...γιαλαντζί λάστιχο και να βαζουμε λίγα λίγα τα ρούχα.Επιτυχία!!!!!!!!!!

Και ρωτάω τώρα είναι δυνατόν;

Τπ πλυντήριο μας είναι ένα κοινό,συνηθισμένο πλυντήριο από αυτά τα ευρείας κατανάλωσης,που διαφημιζόνται συνεχώς και εχουν μεγάλο αγοραστικό κοινό,ούτε πανάκριβο,ούτε ντιζαϊνάτο...Και δεν υπάρχει λάστιχο;Σε ολόκληρη τη χώρα;

Θα ξαναψάξουν είπαν βέβαια

Γκρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

μετα λυπης μου θα σας πω τα δυσαρεστα νεα μου:rolleyes::rolleyes:

ξαναρχισαν οι στομαχικες διαταραχες και μαμωτο ειμαι στη δουλειααα!!!!

εμαθα οτι θα εχουμε νεες μειωσεις στη μισθοδοσια απο αυτο το μηνα!!!που θα παει αυτο, μου λετε???σε λιγο θα κοψουμε και το φαι:confused::confused::confused:

απο σημερα αρχιζω να δουλευω κανονικο ωραριο, που σημαινει οτι θα σχολαω 5 και που επισης σημαινει οτι το αφροδιτομωρο θα μενει αλλα 1 ωρα στα πεθερικα(αυτο συνεπαγεται με ....οταν λειπει η γατα χορευουν τα ποντικια!!!).

μετα πως να ειμαι καλα????οεοοοο???

και το κρυο τρομερο!!!!μπρρρρρ....καλα που ειστε και σεις και τα λεμε και ξεθυμαινουμε λιγο:):)

Αχ Αφροδιτάκι μου σε καταλαβαίνω...

Τα έχουμε πει και τηλεφωνικώς αυτά

Είναι και το στομάχι σου που πονά και κάνει το άγχος σου ακόμα μεγαλύτερο

Ούτε για το ωράριο μπορείς να κάνεις κάτι,ούτε για τη μείωση μισθού...

Δυστυχώς...

Να λες ευτυχώς που υπάρχει η δουλειά και να παρηγοριέσαι

Σήμερα πληρώσαμε και το δεύτερο χαράτσι

Οσο και να προσπαθώ να ξεχαστώ και να κάνω πράγματα με το παιδάκι μου και τον περιστερη ή για τον εαυτό μου πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μου υπάρχει τρελή αγωνία για το τι θα γίνει αύριο

Είναι πραγματικά τραγική η κατάσταση

Και απορώ που δεν ξεσηκώνεται κανενας

Δεν υπάρχουν κουράγια κι ο κόσμος φοβάται πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...