Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

      Σε καταλαβαίνω απόλυτα...κάνω και innohep...υπομονή και κουράγιο...ας είναι καλά τα μωράκια μας και χαλάλι όλα...😉

      Όχι να μη ταραχτεις!!!πως το περνάς???κανείς πυρετό??

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

χαχαχα!:lol:

δεν χορταίνουμε ποτέ τη μάνα μας!

Ναι,ποτε δεν χορταίνονται!!!!!

Φεφη σχετικα με την εξοδο των αντρων μας,εμενα δεν βγαινει ποτε μονος του...ουτε για καφε αλλα ουτε για ποτο.

Μονο αν κατα την ωρα των ιδιαιτερων μαθηματων,που κανει,εχει ενα κενο μιας ωρας...τοτε θα κανονισει να βρεθει με καναν φιλο του για καφε,να περασει η ωρα.

Αλλιως παντα μαζι βγαινουμε....Οχι οτι δεν του το επιτρεπω,αλλα δεν θελει!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ρε κάντυ, ο δικός μου είναι συνέχεια μέσα. πιο μέσα δεν έχει. 3 φορές πήγε για καφέ κ μία για ποτό, από το 2008 που παντρευτήκαμε.κ με το ίδιο πρόσωπο, που θα το γνωρίσω επιτέλους αυτό το ΣΚ με τη φαμίλια του!

ψέμματα, πήγε κ 1-2 φορές με άλλα γνωστά μου πρόσωπα!

κ μου έχει προτείνει να πάω κ εγώ κ να κρατήσει εκείνος το παιδί.

αλλά εγώ προτιμούσα συνήθως να πάω στην αδερφή μου ή να μείνω σπίτι να κάνω καμιά δουλειά!

αααααααααααααα, μου έχει κρατήσει το παιδί κ έχω πάει για καφέ. 2-3 φορές. με φίλες μου που γνωωρίζει!

δεν έχω παράπονο από τον άντρα μου σε αυτό.

παράπονο έχω που δεν μας φτάνει ο χρόνος! που θέλω κ τοπαιδί μαζί κ τον άντρα μου κ να μείνουμε μόνοι μας κ να είμαστε ξεκούραστοι κ να είναι το σπίτι καθαρό...κ στη δουλειά εντάξει...κ γιατί δεν παίρνω τα βουνά δεν ξέρω!

αστειεύομαι. την παλεύω!

Link to comment
Share on other sites

Ναι,ποτε δεν χορταίνονται!!!!!

Φεφη σχετικα με την εξοδο των αντρων μας,εμενα δεν βγαινει ποτε μονος του...ουτε για καφε αλλα ουτε για ποτο.

Μονο αν κατα την ωρα των ιδιαιτερων μαθηματων,που κανει,εχει ενα κενο μιας ωρας...τοτε θα κανονισει να βρεθει με καναν φιλο του για καφε,να περασει η ωρα.

Αλλιως παντα μαζι βγαινουμε....Οχι οτι δεν του το επιτρεπω,αλλα δεν θελει!!!!!

Εμενα βγαινει με τους φιλους του για καφε οπως και εγω με τις δικες μου και βγαινουμε και μαζι για καφε και φαγητο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πολύ κρύο ρε κορίτσια!

Για σήμερα γαριδομακαρονάδα!

Εχω έναν τρελό πονοκέφαλο εδώ και 4 μέρες και κοντέυω να σαλτάρω!

Την Λουκία δεν την έστειλα παιδικό λόγω κρύου... Θα την κρατήσει μέχρι και την Τετάρτη ο χάμπυ που έχει άδεια!

Αννούλα τι ευχάριστα είναι αυτά; Εύχομαι να φας πολλές πολλές κλωτσιες!!!;)

Δωράκι με το καλό να ξαναπάτε στην μανούλα! Να είστε γερόι να θυμόσαστε την πεθερά σου...

Φέφη ασε τον άνθρωπο να πάει για καφέ. Τι πειράζει; Η επόμενη φορά θα είναι για 'σενα!;)

Μεταξία συλληπητήρια...

Αφροδίτη ολα οκ τώρα;

Ζωπ περαστικά και γρήγορα!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχει πολύ κρύο κ εδώ στη δουλειά. πάγωσα!

καλά έκανες έλεν για την λουκίτσα!

πόσο μου τη δίνουν οι άνθρωποι που είναι σαν τον τζάμπα της διαφήμισης!

Για πες καλε τι εγινε?
Link to comment
Share on other sites

έστειλα πριν χρόνια υπόθεση θειού μου στον άντρα μου..

πληρώσαμε κ από πάνω! δανεικά κ αγύριστα!

κ φυσικά με πήρε τηλέφωνο κ τον άκουσα στέρεο. όχι τίποτα άλλο, αλλά θα σηκώσει κ πίεση.

ρε πώς γίνονται πλούσιοι μερικοί!!!!!!!

δεν ξέρει που τα έχει ο μπάρμπας!

που αν ήμουν στη θέση του, αφού κέρδισε την υπόθεση, θα έπρεπε να δώσει από μόνος του!

όχι να πάρει κ δανεικά!

πω πω! μπαρούτι ο αγαπούλης!

αλλά μου απαγόρευσε να μιλήσω εγώ στα μπαρμπάδια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κ τώρα πείτε μου κάτι γρήγορο να του ετοιμάσω για το βράδυ, γιατί από κούραση κ νεύρα δεν θα φάει τίποτα.

να τον καλοπιάσω! ρίξτε ιδέες!

και με το δικιο του να συγχιστει!!!η γιαγια μου ελεγε το εξης σοφο:καλυτερα τις δουλειες σου να τις κανεις με ξενους παρα με συγγενεις!!!και τοχω βιωσει και εγω αυτο!!!!

λοιπον μπορεις να του κανεις καρμποναρα, σουφλε ζυμαρικων στο φουρνο, κανενα λουκανικακι με πατατες τηγανητες....μμμ????τι λες???ποιο ειναι το αγαπημενο του??

Link to comment
Share on other sites

κ τώρα πείτε μου κάτι γρήγορο να του ετοιμάσω για το βράδυ, γιατί από κούραση κ νεύρα δεν θα φάει τίποτα.

να τον καλοπιάσω! ρίξτε ιδέες!

Μια ωραια καρμποναρα θα την φαει λες?
Link to comment
Share on other sites

και με το δικιο του να συγχιστει!!!η γιαγια μου ελεγε το εξης σοφο:καλυτερα τις δουλειες σου να τις κανεις με ξενους παρα με συγγενεις!!!και τοχω βιωσει και εγω αυτο!!!!

λοιπον μπορεις να του κανεις καρμποναρα, σουφλε ζυμαρικων στο φουρνο, κανενα λουκανικακι με πατατες τηγανητες....μμμ????τι λες???ποιο ειναι το αγαπημενο του??

Ετσι με συγγενη φαε πιες αλλα δουλεια μην κανεις και εγω το εχω βιωσει εχει δικιο ο ανθρωπος.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφιές μου!

Τώρα μαζεύτηκα απ'έξω.

Ο περιστέρης έμεινε σπίτι.Μάλλον δεν έχει ίωση,αλλά κρύωμα.Οπότε του απαίτησα να μείνει,μην γίνει χειρότερα

Με τον περιστέρη στο σπίτι λοιπόν,αποφάσισα κι εγώ να εξέλθω.Πήγα φαρμακείο,κομμωτήριο να φτιάξω την αφάνα,πήγα να πάρω το καινούριο μου παντελόνι,που το είχα αφήσει να το κοντύνουν,πήρα και δύο σουτιέν γιατί μου ήταν απολύτως απαραίτητα(μετά από γέννα και θηλασμο άλλαξα νούμερο τελικά,μικρότερο ευτυχώς)πέρασα και από σούπερ μάρκετ.

Αυτή η βόλτα με ανανέωσε!

Σούπερ βολτούλα αφού ανανεώθηκες!!

Α και πήγα και fresh line και πήρα κάτι μάσκες για το πρόσωπο.Το θέμα είναι και να τις κάνω κάποια στιγμή,το απόγευμα, άμα έχω κέφια.

Στο μεταξύ ο περιστέρης είναι καλύτερα κι αφού θα είμαι κι εγώ σπίτι όλη μέρα κι έχει και λιακάδα ίως πάμε την βολτούλα που ακυρώσαμε χθες

Να πάτε, να πάτε!!

Για φαγητό ο περιστέρης θα φάει σούπα ρυζάκι λόγω στομαχιού και εγώ μια σαλάτα με τόνο μαρούλι,λάχανο,καρότο,καλαμπόκι

Αυτά!

Σας φιλώ

Περαστικά σε όλους σας!Μας έχουν πιάσει όλους οι ιώσεις αυτές τις ημέρες!

Στο σχολείο του γιου μου από 12 είχαν μείνει 4 παιδιά,αλλα και ο δικός μου νομίζω πως κάποια καινούρια ψώνισε.Μου φαίνεται πάλι συναχωμένος!:(

Περαστικούλια σας κι εσάς!!!

Η παραπάνω δήλωση αποτελεί αγαπημένο μότο της Αγγελικής(2).... αν το έχετε προσέξει όλο λέει "Και οι ζαχαροπλάστες τί θα γίνουν, κλέφτες ?" "και τα μαγαζιά τί θα γίνουν, κλέφτες ?" και ο ένας ? και ο άλλος ???? χα χα αχ βρε Αγγελική, μου αρέσει να σε πειράζω η αλήθεια είναι αλλά αφού όλο το λες, τί φταίω ???????? :lol:

Δεν έχω πρόβλημα να με πειράζεις Ματαξία μου! Άλλωστε εμείς θα τα πούμε κα κατ΄ιδίαν κάποια στιγμή οπότε.......:tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Βρε γλωσσοκοπάνες-γαλιάντρες τι γράψατε πάλι μέσα σε μιά ώρα;Εεεεεεεε;

Εμείς φάγαμε,κάναμε μπάνιο και τον μπούλη και τώρα θα βγω για περπάτημα.Εχει ήλιο με δόντια

Γι' αυτό είπα να μην βγούμε όλοι μαζί τελικά.Δεν πειράζει,όταν ζεστάνει ο καιρός θα τον βγάζω καθε μερα έξω τον μικρό

Κάντυ συλληπητήρια για τη θεία σου...

Και μιας και λέτε για εξόδους αντρών να σας πω κι εγώ ότι ο περιστέρης μου βγαίνει και μόνος του και δεν με πειράζει καθόλου.Γκρινιάζω μόνο,αν βγει και δεν το έχω χορτάσει πολλές ώρες στο σπίτι.

Και φυσικά δεν έχει αντίρρηση να κρατά το παιδί για να βγαίνω εγω.Μόνο που αυτό δεν γίνεται πολύ συχνά γιατί δεν το αποφασίζω πια τόσο εύκολα.

Ευτυχώς έχουμε και κοινούς φίλους και δεν υπάρχει πρόβλημα να κάει ο καθένας μας παρέα και με τους φίλους του άλλου.

Τωρα ονειρεύομαι να βγούμε ενα βράδυ μόνα μας,τα δυο μας και το προγραμματίζω για τις απόκριες.Ανοιξε ενα ρεμπετάδικο που δουλεύει μια φίλη μου στην κουζίνα που εχει και σεφ και θα ήθελα πολύ να πάω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...