Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας ομορφιές μου!

Τώρα μαζεύτηκα απ'έξω.

Ο περιστέρης έμεινε σπίτι.Μάλλον δεν έχει ίωση,αλλά κρύωμα.Οπότε του απαίτησα να μείνει,μην γίνει χειρότερα

Με τον περιστέρη στο σπίτι λοιπόν,αποφάσισα κι εγώ να εξέλθω.Πήγα φαρμακείο,κομμωτήριο να φτιάξω την αφάνα,πήγα να πάρω το καινούριο μου παντελόνι,που το είχα αφήσει να το κοντύνουν,πήρα και δύο σουτιέν γιατί μου ήταν απολύτως απαραίτητα(μετά από γέννα και θηλασμο άλλαξα νούμερο τελικά,μικρότερο ευτυχώς)πέρασα και από σούπερ μάρκετ.

Αυτή η βόλτα με ανανέωσε!

Α και πήγα και fresh line και πήρα κάτι μάσκες για το πρόσωπο.Το θέμα είναι και να τις κάνω κάποια στιγμή,το απόγευμα, άμα έχω κέφια.

Στο μεταξύ ο περιστέρης είναι καλύτερα κι αφού θα είμαι κι εγώ σπίτι όλη μέρα κι έχει και λιακάδα ίως πάμε την βολτούλα που ακυρώσαμε χθες

Για φαγητό ο περιστέρης θα φάει σούπα ρυζάκι λόγω στομαχιού και εγώ μια σαλάτα με τόνο μαρούλι,λάχανο,καρότο,καλαμπόκι

Αυτά!

Σας φιλώ

Με γειά τα ρουχαλάκια σου Περιστεράκι!Ευκαιρία για ανανέωση!

Κι εγώ πήρα ένα μπουφάν την περασμένη εβδομάδα αλλα πρέπει οπωσδήποτε να πάρω και εγώ εσώρουχα,έχουν παλιώσει όλα!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

το παιδί χθες ήταν άλλ' αντ' άλλα...στο φαγητό, στο παιχνίδι, στον δε ύπνο...ξύπνησε στις 2 ή νωρίτερα κ δεν κοιμήθηκε παρά μόνο αφού μας είχε εξαντλήσει κ είχε εξαντληθεί, δηλαδή αργάμιση!!!!

σήμερα το πρωί έριξε το κλάμα της αρκούδας, γιατί δεν ήθελε να την αφήσω από την αγκαλιά μου να ετοιμαστώ για τη δουλειά!κριμα η ψυχουλα μου:(:(ηθελε να κατσει με τη μαμουα...οταν μου το κανει εμενα αυτο νιωθω τρομερα ασχημα:rolleyes::rolleyes:

σήμερα τρώμε γεμιστές πιπεριές!

από τη μάνα μου ζήτησα φασολαδα, για να μην έχω μαγείρεμα.

θα ασχοληθώ με το σιδέρωμα κ το παιδί, καθότι θέλει να είμαστε μαζί, να "παίζει", να "ντιαβάζει", να είμαστε αγκαλιά!!!!!

φιλιά σε όλες!

τι καλα!!!να την λιωσεις στις αγκαλιες και στα φιλια..:tongue:
καλημερουδιααααααααααααααααα!!!!!!!που λετε μεχρι τωρα ενιωθα στρουμφοφτερουγισματα,προχθες σα να ενιωσα μια απαλη κλωτσια,αλλα λεω ιδεα μου ειναι...εχθες το καμαρι μου με εκανε να πιστευω πως με κλωτσαει χιχιχιχι!!!ολο τοκ τοκ ειμασταν!κ απο οτι καταλαβα ειμαστε απογευματιν προς βραδιν τυποι,μετα τις 7ξεκιναμε τα ωραια,αχ απολαυση!!!!!!!!κ στα δικα σας οσες τα θελετε!!!

αννα μου μπραβο, πολυ χαρηκα. τι ωραιο συναισθημα, ε???κανει αισθητη την παρουσια σου το πλασματακι:D.καλες κλωτσιες απο δω και περα:tongue:
ήδη κανόνισα Άννα μου την Πέμπτη να πάω εγώ για καφεδάκι! δυστυχώς θα είναι κλειστή η αγορά! αλλά κ αυτό κάτι είναι! για αρχή!και πολυ καλα θα κανεις!!!

τί καλά που νιώθεις το στρουμφάκι σου!!!!! είναι αξέχαστη εμπειρία!

τελικά η μαμούλα μου σιδέρωσε τα ρούχα του παιδιού. κ πήρε κ τα ριχτάρια να τα στεγνώσει στο σπίτι της!θα μου τα φέρει έτοιμα το απόγευμα κ φαγητό για το παιδί για το βραδάκι!

έτσι, εγώ θα βάλω μόνο πλυντήριο, θα απλώσω κ θα καθίσω με το παιδάκι μου!

ΜΑΝΑ ΜΟΥ!

μπραβο στην μανουλιτα, ευγε!!!!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Σερνόμαστε οικογενειακώς. Το ζωπυρόπαιδο ξεκίνησε αντιβίωση, ο άντρας μου κι εγώ παραπαίουμε (κολλήσαμε). Βέβαια, ο ζώπυρος βγήκε για δουλειά:shock:, εγώ από το κρεβάτι στον καναπέ και τούμπαλιν:confused:.

Δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω τα υπόλοιπα. Μόνο, Αννούλα μου... ΚΑΛΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!:D

Να μου είστε καλά κοριτσάκια μου, όταν μπορέσω θα ξαναμπώ.

υ.γ. Ντελ, πως είσαι?

περαστικουλια σας!!!!
Καλημέρα!!!!

Κοριτσάκια μου πιάστηκα!Πονάω πολύ απ την πλάτη ως τον αυχένα.Ηπια ένα μεσουλιντ αλλά τίποτα.Καμιά ιδέα?

βαλε απο εκεινες τις αλοιφες που καινε, κανουν δουλεια
καταρχήν ηρέμησε, δεν νομίζω ότι όλα αυτά έγιναν από το λιβάνι. Εκτός από αυτό μήπως το παιδί απλά νύσταξε και κοιμήθηκε όρθιο? Το έχει κάνει και ο μικρός μου μία φορά!

Μην κατηγορείς τον ευατό σου για ότι συνέβη. Συμβαίνουν σε όλους παρόμοιες καταστάσεις. Το θέμα είναι να έχεις την ψυχραιμία να τις αντιμετωπίσεις άμεσα. Δεν μπορείς να προβλέψεις όλες τις κινήσεις του παιδιού.....

οντως αγγελικουλα, δικιο εχεις...απροβλεπτα τα μικρα:rolleyes:
Γεια σας ομορφιές μου!

Τώρα μαζεύτηκα απ'έξω.

Ο περιστέρης έμεινε σπίτι.Μάλλον δεν έχει ίωση,αλλά κρύωμα.Οπότε του απαίτησα να μείνει,μην γίνει χειρότερα

Με τον περιστέρη στο σπίτι λοιπόν,αποφάσισα κι εγώ να εξέλθω.Πήγα φαρμακείο,κομμωτήριο να φτιάξω την αφάνα,πήγα να πάρω το καινούριο μου παντελόνι,που το είχα αφήσει να το κοντύνουν,πήρα και δύο σουτιέν γιατί μου ήταν απολύτως απαραίτητα(μετά από γέννα και θηλασμο άλλαξα νούμερο τελικά,μικρότερο ευτυχώς)πέρασα και από σούπερ μάρκετ.

Αυτή η βόλτα με ανανέωσε!

Α και πήγα και fresh line και πήρα κάτι μάσκες για το πρόσωπο.Το θέμα είναι και να τις κάνω κάποια στιγμή,το απόγευμα, άμα έχω κέφια.

Στο μεταξύ ο περιστέρης είναι καλύτερα κι αφού θα είμαι κι εγώ σπίτι όλη μέρα κι έχει και λιακάδα ίως πάμε την βολτούλα που ακυρώσαμε χθες

Για φαγητό ο περιστέρης θα φάει σούπα ρυζάκι λόγω στομαχιού και εγώ μια σαλάτα με τόνο μαρούλι,λάχανο,καρότο,καλαμπόκι

Αυτά!

Σας φιλώ

αχ μπραβο, πολυ καλα εκανες. ελπιζω να πατε σημερα και μαζι βολτουλα:)
Περαστικά σε όλους σας!Μας έχουν πιάσει όλους οι ιώσεις αυτές τις ημέρες!

Στο σχολείο του γιου μου από 12 είχαν μείνει 4 παιδιά,αλλα και ο δικός μου νομίζω πως κάποια καινούρια ψώνισε.Μου φαίνεται πάλι συναχωμένος!:(

περαστικα σας χρυσα μου
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιααααααααααααααααα!!!!!!!που λετε μεχρι τωρα ενιωθα στρουμφοφτερουγισματα,προχθες σα να ενιωσα μια απαλη κλωτσια,αλλα λεω ιδεα μου ειναι...εχθες το καμαρι μου με εκανε να πιστευω πως με κλωτσαει χιχιχιχι!!!ολο τοκ τοκ ειμασταν!κ απο οτι καταλαβα ειμαστε απογευματιν προς βραδιν τυποι,μετα τις 7ξεκιναμε τα ωραια,αχ απολαυση!!!!!!!!κ στα δικα σας οσες τα θελετε!!!

Αχ Αννουλα μου,τι καλααααααα!!!!!!!!!!

ήδη κανόνισα Άννα μου την Πέμπτη να πάω εγώ για καφεδάκι! δυστυχώς θα είναι κλειστή η αγορά! αλλά κ αυτό κάτι είναι! για αρχή!Και πολυ το αργησες συμπεθερουλα μου!!!!!!

Εδω τα μαγαζια κλεινουν δευτερα και τεταρτη.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.Επισης...

Σερνόμαστε οικογενειακώς. Το ζωπυρόπαιδο ξεκίνησε αντιβίωση, ο άντρας μου κι εγώ παραπαίουμε (κολλήσαμε). Βέβαια, ο ζώπυρος βγήκε για δουλειά:shock:, εγώ από το κρεβάτι στον καναπέ και τούμπαλιν:confused:.

Περαστικαααα

Καλημέρα!!!!

Κοριτσάκια μου πιάστηκα!Πονάω πολύ απ την πλάτη ως τον αυχένα.Ηπια ένα μεσουλιντ αλλά τίποτα.Καμιά ιδέα?

Να παρεις μια θερμαντικη κρεμα και να βαλεις τον φουμπο , να σου κανει εντριβη.Θα σε βοηθησει αρκετα.

Αφροδιτη μου,πολυ στεναχωρεθεθηκα με οσα περασες.Ευτυχως δεν ηταν τιποτα!!!

Μαρακι,πως πανε τα ξενυχτια της καραμελας;

Τρωει τωρα καλυτερα φαγακι-φρουτα;

Σμαρτακι,τι κανει το παιδι;

Να καλωσορισω κι εγω τα νεα κοριτσακια.

Καλη...σπερα πια...και καλη εβδομαδα.

Γυρισαμε εχθες κατα τις 10 το βραδυ.

Περασαμε πολυ καλα,ησυχια και ξεκουραση....(λεμε τωρα...:cool:)

Χθες καναμε το ετησιο μνημοσυνο την πεθερα μου.

Ο μικρος οργωσε την εκκλησια κι απο ησυχο αρνακι που ηταν...(Καποτε...:rolleyes:)τωρα εξελιχθηκε σε ταλιμπαν!!!!!!

Χθες δεν σταματησε ουτε ενα λεπτο και ηθελε να πηγαινει να ανεβαινει στη θεση που καθετε συνηθως ο δεσποτης...:confused:..οπου εχει 4 σκαλια για να ανεβεις κι ολο σκαρφαλωνε εκει.!!!!!

Δεν σταματησα ουτε λεπτο.ετρεχα πισω του ολη την ωρα.

Αλλα δεν με πειραζει μου αρεσει και σαν ταλιμπαν....λατρευω θησαυρο....

οπως και να χει!!!!!!!!!!!

Ειδαμε και την μικρη μας ξαδερφουλα που ενω χαρηκε στην αρχη, (οταν την ειδε....) μετα τη σνομπαρε κανονικοτατα!!!!!!

Κατα τα αλλα ολα καλα.

Φυσικα δεν χορτασα μανουλα,ηθελα κι αλλο!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σε όλους σας!Μας έχουν πιάσει όλους οι ιώσεις αυτές τις ημέρες!

Στο σχολείο του γιου μου από 12 είχαν μείνει 4 παιδιά,αλλα και ο δικός μου νομίζω πως κάποια καινούρια ψώνισε.Μου φαίνεται πάλι συναχωμένος!:(

μακάρι να μην είναι!

καλημερα κοριτσακια

σημερα το μενου εχει μπριζολα με πατατουλες στο φουρνο για μενα κ για τον αντρουλη μου ψαρακια με πατατουλες τηγανητες...

τί ωραίο όνομα!!!!!!!!

Εμείς πήγαμε εκκλησία και μετά για καφέ σε φιλικό σπίτι!Κάνει τρομερό κρύο,δεν νομίζω σήμερα να ξαναβγούμε...

Για το μεσημέρι βράζω φακές,καθότι είναι γρήγορες και θρεπτικές!

σωστή!

κ εγώ φακές επιθύμησα, αλλά θα μας φέρει φασολάδα η μανούλα!

Καλημέρα ! Καλή εβδομάδα !

θυμάμαι η γιαγιά μου η Μεταξία, ο Θεός να την αναπαύευ, έραβε παντού σε όλα μας τα ρούχα σταυρουδάκια μέχρι και μέσα από τα σώβρακα !!! :lol:

σωστή η μεταξία!

Φεφάκι μου γλυκό,

δεν κατάλαβα τί και πώς πήγε ο Φέφος αλοουν για καφέ... αλλά αφού τώρα πήγε (τετέλεσθαι το γεγονός δλδ) ε μην του το βγάλουμε από την μύτη του Χριστιανού !!! την επόμενη φορά θα είναι η σειρά σου... να του το δηλώσεις, να το ξέρει ! χα χα

δηλαδή κάνω βλακεία που τον έχω αφήσει 2-3 φορές για καφέ κ ποτό;

οι δικοί σας δεν βγαίνουν μόνοι τους;

Εμείς, καλά.. την βγάλαμε σπίτι όλο το Σ/Κ δεν ανοίξαμε την πόρτα μας, παρά μόνο για να κατεβάσουμε τα σκουπίδια ... :lol: και σήμερα το πρωί με το ζόρι τα έπεισα να τα ντύσω και να ξεκουβαλιούνται τα ψυχάκια μου μες στο κρύο !

τί καλά!

ζωή σε σας!

μάκια στα μαγουλάκια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Καλή εβδομάδα !

Αφροδίτη μου,

Διάβασα για το λιβάνι ! Και κατατρόμαξα !

Ευτυχώς το παιδί είναι καλά !

Και δεν πιστεύω αγάπη ότι μπορεί αυτό το γεγονός να συνδέεται με το λυποθυμικό επεισόδιο που ανέφερες ! :rolleyes: να επαγρυπνείς και να θυμάσει πως, ανα ήσουν μόνη σου, ο φόβος σου και μόνο θα σε καθοδηγούσε να πράξεις το σωστό ! Μην αισθάνεσαι τύψεις ! Δεν είμαστε γιατροί να ξέρουμε πώς πρέπει να αντιδράσουμε σε κάθε περίσταση... εύχομαι να μην συμβαίνει τπτ άλλο και να ήταν εντελώς μα εντελώς τυχαία όλα ! σευχαριστω πολυ μεταξια μου, μακαρι να ηταν ολα τυχαια...

Εμείς, καλά.. την βγάλαμε σπίτι όλο το Σ/Κ δεν ανοίξαμε την πόρτα μας, παρά μόνο για να κατεβάσουμε τα σκουπίδια ... :lol: και σήμερα το πρωί με το ζόρι τα έπεισα να τα ντύσω και να ξεκουβαλιούνται τα ψυχάκια μου μες στο κρύο !κριμαααα

Επίσης, πέθανε μια θεία (αδερφή της μαμάς μου αρκετά ηλικιωμένη), αρκετά μεγάλη γυναίκα.... νομίζω πως θα ξεκουραστεί επιτέλους εκεί που πάει...:( και περιμένω να μάθω νεα για την κηδεία της ... να ζητήσω άδεια ... και να δω τί θα κάμω με τα τέκνα μου ... συλληπητηρια για την θεια σου, ο θεος να την αναπαυσει..:(:(

η αφροδίτη με είχε ρωτήσει για τη λόλα. τώρα έφαγα φλασιά!

η λόλα είναι το κοριτσάκι από το αγγλικό παιδικό που βλέπει. τσάρλυ κ λόλα! είναι βραβευμένο κ αρκετά καλό, εκπαιδευτική σειρά κινουμένων σχεδίων.

λατρεμένη της κόρης μου! κ όπως κατάλαβες αφροδίτη, όταν είδε πυτζάμα με τη λόλα, έκανε λες κ είδε τη φιλενάδα της μετά από καιρό!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

δεν εχουμε φτασει εκει εμεις, γιαυτο και σε ρωτησα!!!χαρηκε το ψυχουλακι μου, μπραβο. η δικια μου παντως ,δεν ξερω αν ειναι λογο ηλικιας, δεν παρακολουθει παιδικα, τα βαριεται. μονο ενα dvd με τα γουρουνακια και τον λυκο βαζουμε τωρα τελευταια και αυτο για 5-10λεπτα. μονο dvd με τραγουδια βαζουμε. δωστης χορο και μουσικη και παρτης την ψυχηη...:lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

fefi μου χρυσα με λενε..το χρυσοβαλαντω μου το λεει ο αντρας μου για αυτο το χω βαλει κ σαν ψευδωνυμο...

αννουλα μου πολυ χαρηκα που ενοιωσες το μωρακι σου ειναι πολυ οραια η αισθηση κ απο δω κ περα θα το νοιωθεις ολο κ περισσοτερο...ειδικα αν τρως κ γλυκο ιδιαιτερα η σοκολατα το μωρο σου θαναι υπερκινητικο


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι καλα!!!να την λιωσεις στις αγκαλιες και στα φιλια..:tongue:

αυτό κάνω!

μπραβο στην μανουλιτα, ευγε!!!!

είναι ανεκτίμητη!

Καλη...σπερα πια...και καλη εβδομαδα.

Γυρισαμε εχθες κατα τις 10 το βραδυ.

Περασαμε πολυ καλα,ησυχια και ξεκουραση....(λεμε τωρα...:cool:)

Χθες καναμε το ετησιο μνημοσυνο την πεθερα μου.

Ο μικρος οργωσε την εκκλησια κι απο ησυχο αρνακι που ηταν...(Καποτε...:rolleyes:)τωρα εξελιχθηκε σε ταλιμπαν!!!!!!

Χθες δεν σταματησε ουτε ενα λεπτο και ηθελε να πηγαινει να ανεβαινει στη θεση που καθετε συνηθως ο δεσποτης...:confused:..οπου εχει 4 σκαλια για να ανεβεις κι ολο σκαρφαλωνε εκει.!!!!!

Δεν σταματησα ουτε λεπτο.ετρεχα πισω του ολη την ωρα.

Αλλα δεν με πειραζει μου αρεσει και σαν ταλιμπαν....λατρευω θησαυρο....

οπως και να χει!!!!!!!!!!!

κ εγώ!αν κ ομολογώ ότι δεν σε πιστεύω ότι είναι τόσο ζωηρός!

Ειδαμε και την μικρη μας ξαδερφουλα που ενω χαρηκε στην αρχη, (οταν την ειδε....) μετα τη σνομπαρε κανονικοτατα!!!!!!

Κατα τα αλλα ολα καλα.

Φυσικα δεν χορτασα μανουλα,ηθελα κι αλλο!!!!!

χαχαχα!:lol:

δεν χορταίνουμε ποτέ τη μάνα μας!

αφροδίτη, εμείς έχουμε αρχίσει κ μαθαίνουμε τα λόγια..;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια, καλα ειστε???εγω ξυπνησα με πονοκοιλο σημερα.οχι λογω αδιαθεσιας, μαλλον κρυωσα:(. αν δεν ηταν τελευταιες μερες του μηνα, δεν θα ερχομουν στη δουλεια. εχει κρυο και αφηστε τα...:rolleyes:

το αφροδιτομωρο (μαρεσε φεφουλα, κατοχυρωνεται) με το ζορι σηκωθηκε και με κλαμματα πηγε σχολειο. σημερα τρωμε φασολακια-θα τα φτιαξω οταν παω σπιτι - και μαλλον και κανενα ρυζακι για μενα. βοηθαει στον πονοκοιλο??

εχω πολυ σιδερο αλλα δεν θα το κανω σημερα. ειμαι πολυ κουρασμενη απτις δουλειες το σκ και δεν εχω κουραγιο. τουλαχιστον ειναι καθαρο και μαζεμενο το σπιτι μου. μακια...παω να συνεχισω την δουλεια:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

χρυσοβαλάντω με το καλό να γίνεις μαμούλα!

σε ευχαριστω κουκλιτσα κ για σενα το ιδιο ευχομαι...

την κυριακη περιμενω να αδιαθετησω μακαρι να μην ερθει η ατιμη


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δωρακι χαιρομαι που περασατε καλα,μεγαλωνει και ζωηρευει ο θησαυρος σου,ετσι ειναι οι αντρες σνομπαρουν τις γυναικες:D καλα ειναι ο γιος μου δεν πτοειτε ουτε απο το κρυο και ολο βολταρει εγω βεβαια φωναζω συνεχεια προσεχε και προσεχε του εχω σπασει τα νευρα αλλα δεν το θελω ετσι μου βγαινει:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφιές μου!

Τώρα μαζεύτηκα απ'έξω.

Ο περιστέρης έμεινε σπίτι.Μάλλον δεν έχει ίωση,αλλά κρύωμαΠαλι καλα,ευτυχως το κρυωμα,νομιζω δλδ,δεν κολλαει!!!!

.Οπότε του απαίτησα να μείνει,μην γίνει χειρότερα Αφου σε ακουσε...

Με τον περιστέρη στο σπίτι λοιπόν,αποφάσισα κι εγώ να εξέλθω.Πήγα φαρμακείο,κομμωτήριο να φτιάξω την αφάνα,πήγα να πάρω το καινούριο μου παντελόνι,που το είχα αφήσει να το κοντύνουν,πήρα και δύο σουτιέν γιατί μου ήταν απολύτως απαραίτητα(μετά από γέννα και θηλασμο άλλαξα νούμερο τελικά,μικρότερο ευτυχώς)πέρασα και από σούπερ μάρκετ.

Αυτή η βόλτα με ανανέωσε!Τελειααα!!!!!!!!

Α και πήγα και fresh line και πήρα κάτι μάσκες για το πρόσωπο.Το θέμα είναι και να τις κάνω κάποια στιγμή,το απόγευμα, άμα έχω κέφια.

Στο μεταξύ ο περιστέρης είναι καλύτερα κι αφού θα είμαι κι εγώ σπίτι όλη μέρα κι έχει και λιακάδα ίως πάμε την βολτούλα που ακυρώσαμε χθες

Για φαγητό ο περιστέρης θα φάει σούπα ρυζάκι λόγω στομαχιού και εγώ μια σαλάτα με τόνο μαρούλι,λάχανο,καρότο,καλαμπόκι

Αυτά!

Σας φιλώ

Να πατε και να περασετε πανεμορφα.

καλημερα κοριτσακια

σημερα το μενου εχει μπριζολα με πατατουλες στο φουρνο για μενα κ για τον αντρουλη μου ψαρακια με πατατουλες τηγανητες...

Που εισαι εσυ κοριτσακι μου;Ολα καλα;

Η μανουλα σου τι κανει;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Φεφάκι μου γλυκό,

δεν κατάλαβα τί και πώς πήγε ο Φέφος αλοουν για καφέ... αλλά αφού τώρα πήγε (τετέλεσθαι το γεγονός δλδ) ε μην του το βγάλουμε από την μύτη του Χριστιανού !!! την επόμενη φορά θα είναι η σειρά σου... να του το δηλώσεις, να το ξέρει ! χα χα

δηλαδή κάνω βλακεία που τον έχω αφήσει 2-3 φορές για καφέ κ ποτό;

οι δικοί σας δεν βγαίνουν μόνοι τους;

Τί να σου πώ βρε Φέφη μου...

Εμένα ο δικός μου, ζήτημα είναι να έχει λέιψει γι' αυτόν τον λόγο (διευκρινίζω, επειδή κατά τα λοιπά "όλο λείπεις" είναι που λέει και το άσμα... 3 φορές κοντά στα 5 χρόνια που είμαστε παντρεμένοι... αλλά, όχι, αν μου το ζήταγε -και ήξερα εννοείται την παρέα, όχι γενικά και αόριστα- θα του έλεγα βεβαίως και να πάει... εγώ πάλι, δεν έχει τύχει να το σκεφτώ σοβαρά για εμένα το ζήτημα γιατί καλά καλά δεν προλαβαίνω να πάω τουαλέτα μόνη μου ???? ο καφές θα με μαράνει ?... βέβαια, το βλέπω να έρχεται (ακούς Αγγελική2 ????????:rolleyes:) ε οκ για ένα καφεδάκι θα πάμε δεν θα 'ρθει και η συντέλεια του κόσμου...

Γενικά, εγώ ειμί δημοκρατικός τύπος σε αυτά... να κάνεις ότι θέλεις έως εκεί που η ελευθερία σου δεν ενοχλεί το έτερον ήμισυ... άρα, γνώμη μου, καλά κάνεις "που τον έχεις αφήσει" χα χα μου αρέσει ο τρόπος που το διατυπώνεις ! :lol: άμα σε αφήνει κι εκείνος, εύγε !

Ευχαριστώ για τα συλλυπητήρια ....

Για σήμερα, έχω περισσεύματα από και σκέφτομαι να φτιάξω ρεβύθια για αύριο ! :rolleyes: και ναι, είναι η 1η φορά που έχω σίδερο και χαίρομαι γιατί θα ζεσταθώ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πατε και να περασετε πανεμορφα.

Που εισαι εσυ κοριτσακι μου;Ολα καλα;

Η μανουλα σου τι κανει;

δωρακι μου μπορεις να μπεις λιγο φεις θελω να σε πω....


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

αφροδίτη μου κάνε καλύτερα κάτι σε σουπίτσα, ζεστή!

τραχανά, φιδέ, με ρυζάκι! σούπα όχι σκέτο ρυζάκι. κ απόλαυσε ζεστούλα κ αφροδιτομωρό! τελευταία κάνουμε φωλίκα με την κοράκλα μου. της το έμαθε ο μπούλης της. παίρνει μια μεγάλη κουβέρτα, την στρώνουν στον καναπέ κ κάνουν χαρούλες, σαν πιτάκι! φωλίκα! ζουζουνιάρικα!

χρυσοβαλαντάκι, δεν θα έρθει, γιατί θα έρθει αργόοοοοοοοοοοτερα το μωρό σου!!!!!! όλες μου οι ευχές να γίνει το όνειρό σου αληθινό! έχεις το όνομα της κοράκλας μου, όπως σε φωνάζει ο άντρας σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...