Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 1/10/2024 at 7:59 ΠΜ, Lila86 είπε:

      Καλημερα! Εγώ δεν μπορώ να σου απαντήσω με εγγύηση αλλά μόνο να σου πω καλή επιτυχία και οποία μέρα τη κάνεις να βγει θετική!

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

αχ μου φαίνεται μας ματιάξανε ομαδικά σ'αυτό το τόπικ! είχαμε πει να πηγαίναμε τα πιτσιρίκια σε κανένα παιδότοπο...είπε πρώτα ο άντρας μου να βοηθήσει σε κάτι που φτιάχνει η αδερφή μου στο καινούριο της σπίτι. Ξεκίνησε το πρωί για να προλάβουμε να πάμε και τελείωσε μόλις τώρα...μαμώ τη γκαντεμιά μου!

Κατα τ'άλλα το φαϊ βγήκε γιαμι, οι πατάτες ΣΟΥΠΕΡ!!!

έκανα και την τυρόπιτα της Ζωπυρον αλλά πάνω στην ανακατωσούρα με τα πιτσιρίκια μου φαίνεται πως έριξα ένα φλυτζάνι αλεύρι αντί δύο, έτσι έχει πολύ λαδίλα...ευτυχώς ο Φούμπος είναι παμφάγος σ'αυτά και δε θα πάει χαμένη.

Ζωπυράκι τι κάνει ο μικρός?Καλύτερα?

Φέφη πραγματικά σε βρίσκω κουλ...εγώ θα κατέβαζα κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα αν πήγαινε μόνος για καφέ.Το ξέρω πως δεν είναι σωστό αλλά δεν την παλεύω...Ευχαριστώ για τις συμβουλές!Θα την ξανακάνω, πιστεύω βελτιωμένη την επόμενη φορά!Εδωσα μια δαχτυλιά κρέμα στο Φουμπομωρό και τρελλάθηκε!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλησπερα κοπελιες!

Αφροδιτη μου με το ολικο λιποθυμικο επεισοδιο εννοουσα αν εχασε τελειως ις αισθησεις της. Αλλα αφου αυτο δεν εγινε και απλα ηταν μια μικρη αδιαθεσια δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ανησυχεις,

Φουμπι για την εχινασια που λες, εγω πινω σε ροφημα οταν εχω κρυο, αλλα κανει δεν κανει δουλεια τι να σας πω ρε παιδια δεν ξερω. Εκει που εχω παρατηρησει ομως μεγαλη διαφορα ειναι οταν πινω ενα σιροπι το οποιο εχει μεσα εχινασια. Ειναι της Propoline, το φυτικο σιροπι και ειναι με βιολογικα βοτανα. Σε μια ασπρη συσκευασια με ροζ γραμματα αν δεν κανω λαθος. Ειναι το πιο ακριβο σιροπι για το βηχα που κυκλοφορει μαλλον, γιατι κανει 12 ευρω. Εγω το χρησιμοποιω απο τοτε που μας ειπε η φαρμακοποιος οτι ειναι το καλυτερο για κρυωμα γενικα και οντως βοηθαει παρα πολυ τον οργανισμο! Το συνιστω ανεπιφυλακτα.

Αυτα με τα σιροπια! Για φαγητο σημερα εβαλα στο φουρνο χοιρινο με πατατες, και χτες ειχα κανει μακαροναδα με γαριδες που μου βγαινει παρα πολυ καλη!!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Πολύ βαρετό απόγευμα Κυριακής...

Τουλάχιστον είμαστε μαζί τα τρία μας,πράγμα σπάνιο τις καθημερινές

Τελικά δεν πήγαμε πουθενά

Σιδέρωσα ένα βουνό ρούχα

Κι άλλα τόσα στεγνώνουν.Τα έπλυνα λίγα λίγα στο πλυντήριο για να μην κλατάρει

Ο περιστέρης έχει στομαχικές διαταραχές και είναι στα χάλια του

Το περιστερόπαιδο δεν έχει κοιμηθεί όλη μέρα και δεν βρίσκουμε ησυχία πουθενά

Φέφη και φούμπι σίγουρα μας εχουνε ματιάσει

Με εχει κόψει και η πείνα

Εφαγα λίγη σοκολάτα σήμερα.Δεν άντεχα,την λιγουρευόμουν τρελά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοπελιες!

Αφροδιτη μου με το ολικο λιποθυμικο επεισοδιο εννοουσα αν εχασε τελειως ις αισθησεις της. Αλλα αφου αυτο δεν εγινε και απλα ηταν μια μικρη αδιαθεσια δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ανησυχεις,

Φουμπι για την εχινασια που λες, εγω πινω σε ροφημα οταν εχω κρυο, αλλα κανει δεν κανει δουλεια τι να σας πω ρε παιδια δεν ξερω. Εκει που εχω παρατηρησει ομως μεγαλη διαφορα ειναι οταν πινω ενα σιροπι το οποιο εχει μεσα εχινασια. Ειναι της Propoline, το φυτικο σιροπι και ειναι με βιολογικα βοτανα. Σε μια ασπρη συσκευασια με ροζ γραμματα αν δεν κανω λαθος. Ειναι το πιο ακριβο σιροπι για το βηχα που κυκλοφορει μαλλον, γιατι κανει 12 ευρω. Εγω το χρησιμοποιω απο τοτε που μας ειπε η φαρμακοποιος οτι ειναι το καλυτερο για κρυωμα γενικα και οντως βοηθαει παρα πολυ τον οργανισμο! Το συνιστω ανεπιφυλακτα.

Αυτα με τα σιροπια! Για φαγητο σημερα εβαλα στο φουρνο χοιρινο με πατατες, και χτες ειχα κανει μακαροναδα με γαριδες που μου βγαινει παρα πολυ καλη!!!

Καλησπέρα νοικοκυρομαγείρισες!;);)Και για εμάς ένα βαρετό απόγευμα ήταν το σημερινό,αλλά δεν παραπονιέμαι,ας έχουμε την υγεία μας...

Η εχινάκια βοηθάει όταν την παίρνεις συστηματικά και όχι αφού αρρωστήσεις,τουλάχιστον εμένα με έχει βοηθήσει πολύ!

Τις ημέρες που γυρίζει ίωση στην οικογένεια η δεν νιώθω εγώ καλά, φροντίζω να παίρνω εξτρά βιταμίνη C...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα δεν εχω κουραγιο ουτε να σας διαβασω τοσο χαλια ειμαι,ολη μερα ζαλιζομαι ανακατευομαι και δεν μπορω να φαω τιποτα,αχ τια θα γινει??τα εχω παρατησει ολα στο σπιτι ενα φαι φτιαχνω και αυτο με δυσκολια....ευχομαι να ειστε ολες καλα φιλια


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά δεν πήγαμε πουθενά

Σιδέρωσα ένα βουνό ρούχα

Κι άλλα τόσα στεγνώνουν.Τα έπλυνα λίγα λίγα στο πλυντήριο για να μην κλατάρει

Σούπερ διασκέδαση.

Ο περιστέρης έχει στομαχικές διαταραχές και είναι στα χάλια του

Περαστικά του. Ένα χαμομηλάκι θα βοηθήσει, εκτός αν είναι διάρροια, οπότε απαγορεύεται. Η δεύτερη περίπτωση απαιτεί κόκα-κόλα.

Καλησπερα και απο μενα δεν εχω κουραγιο ουτε να σας διαβασω τοσο χαλια ειμαι,ολη μερα ζαλιζομαι ανακατευομαι και δεν μπορω να φαω τιποτα,αχ τια θα γινει??τα εχω παρατησει ολα στο σπιτι ενα φαι φτιαχνω και αυτο με δυσκολια....ευχομαι να ειστε ολες καλα φιλια

Αχ τι δύσκολο πράγμα αυτό να τα έχεις όλα μαζί τα συμπτώματα. Δεν πειράζει που δεν κάνεις τίποτα άλλο εκτός από το φαγητό. Εσύ να είσαι καλά και τα άλλα θα γίνουν άλλη φορά μόλις αισθανθείς καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Με εχει κόψει και η πείνα

Εφαγα λίγη σοκολάτα σήμερα.Δεν άντεχα,την λιγουρευόμουν τρελά.

και πολυ καλα εκανες!!! ευγε!

Καλησπερα και απο μενα δεν εχω κουραγιο ουτε να σας διαβασω τοσο χαλια ειμαι,ολη μερα ζαλιζομαι ανακατευομαι και δεν μπορω να φαω τιποτα,αχ τια θα γινει??τα εχω παρατησει ολα στο σπιτι ενα φαι φτιαχνω και αυτο με δυσκολια....ευχομαι να ειστε ολες καλα φιλια

αχ θυμαμαι τα δικα μου αλλα εγω ειχα μονο τον πονο μου και οχι και αλλα δυο πλασματα... και το φαγητο που κανεις μια χαρα ειναι Ιωαννακι μου.

Μακαρι να σου περασουν γρηγορα..

Κοριτσια τα φιλια μου σε ολες!!!!

Εβιρι παντα γραφεις με τις ατακες σου, με εχει πειραξει πολυ οτι χαλασα το πουλοβερ απο χαζομαρα μου...

Link to comment
Share on other sites

Κοπελιες αυτο με το σιδερο ελεος!

3 πλυντηρια σιδερωσα σημερα. Ο αντρας μου θελει καθε μερα αλλα ρουχα :confused:

και συνεχεια βαζω πλυντηρια! Αλλα το σιδερο το σιχαινομαι πιο βαρετη δουλεια δεν υπαρχει! Εν τω μεταξυ μια συναδελφος στη δουλεια του αντρα μου του προτεινε αφου λεει βαριεμαι, να της δινει αυτηνης τα ρουχα του να τα σιδερωνει και θα τον χρεωνει 5 ευρω το πουκαμισο.

Οταν μου το πε λεω ετσι εισαι..καλη κα.....τσα ειναι κι αυτη..:mad: δινε μου εμενα 5 την εβδομαδα! ακομα να με πληρωσει :rolleyes:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

αφροδίτη, τί έγινε με το παιδί; πώς είναι τώρα; πουλάκι μου σας σκέφτομαι!εισαι μαλαμα!!!!

ζώπυρον, ελπίζω να το ξεπεράσατε ήδη. ζεστά ροφήματα κ εχινάκεια. η πρόπολη σε σας επιτρέπεται γιατί είστε μεγάλα παιδιά.

ποιά ρώτησε για εχινάκεια; η χρύσα; γουέλ καμ του άουρ κλαμπ! από 2 χρόνων κ πάνω!

χθες πήγα με φέφο αγορά κ πήρε κοστούμι, ζώνη, εγώ μια φόρμα πολύ προχώ-κοραλί ολόσωμη στράπλες με ξεχωριστό πάνω μέρος. όμως στο σπίτι που το δοκίμασα είναι ολίγον τί κολλητό...στο μώλο...οπότε θα το επιστρέψω κ θα πάρω άλλη-2 βιβλία για την Σύσα-1 με μια ιστορία για κουνελάκια κ 1 με τον τέρυ κ το τρακτέρ του, επιτυχία τρελή ο τέΡης με το τρακτέΡ-,:)

έτσι χθες πέσαμε για ύπνο νωρίς μάνα κ κόρη, αφού πρώτα ντελιβεριάσαμε με τον φάδερ της!:wink:

σήμερα άλλαξα σεντόνια, πετσέτες, ο φέφος έβαλε πλυντήριο, άπλωσε, εγώ έπλυνα τα πάντα σε κουζινικά...ένας νεροχύτης πλυμμένα κ μισός πάγκος να στεγνώνουν. παπάριασαν τα χέρια μου!:rolleyes:

μετά το έριξα στο ξεσκόνισμα. με την ευκαιρία καθάρισα ντουλάπι μπαχαρικών. το τί ληγμένο είχα....γι' αυτό τα σουντζουκάκια μου δεν. είχε λήξει το κύμινο.και εγω τα πεταξα και ο αντρουλης με κοροιδευε γιατι αλεει δεν παθαινουν τπτ παρολο που γραφουν ημερομηνια ληξης

ντροπή μου!

έστειλα ολίγα πουκάμισα στη μανούλα μου. εκείνη μου έστειλε τυροπιτα ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΛΕΜΕ! κ γεμιστές πιπεριές ένα ταψί!

το απόγευμα αφού τάισα το φεφόπαιδο πήγαμε σε μεγάλο σούπερ μάρκετ κ μ εντ σπ.. ευχαριστηθήκαμε βόλτα κ να σας πω την αγορά μπαχαρικών την απόλαυσα, αν κ δεν είχε ό,τι καλύτερο.μπραβο σας:)

της άρεσε μαι πυτζάμα με τη λόλαποια ειναι η λολα οεοοο???, ανοιξιάτικη. της την πήρα κ της διάλεξα κ ένα τζιν φόρεμα με μπλουζάκι κ καλσόν πάλι με τη λόλα, ανοιξιάτικο. όλα με λεφτάκια από γονείς μου από τις γιορτές!!!!!!!

χτυπούσαμε παλαμάκια μάνα κ κόρη από χαρά!:D:D

στο σπίτι φόρεσε πάνω από το φόρεμά της τις πυτζάμες της!!!!!!! έπαιζε με τα ρούχα μέχρι το μπάνιο!

ήταν μια όμορφη μέρα.

αύριο σιδέρωμα ΠΟΛΥ!!!!! χαλβάς κάγκλυ, σκούπα, τουαλέτες. το απόγευμα μάλλον στην αδερφή μου κ τις ανεψούλες!

ρίχνει χιονόνερο!

με γεια τα ρουχαλακια σας. χαιρομαι που περασατε ομορφα. ειδες που βγηκατε?????:wink:
Εσύ έστειλες πουκάμισα και σου επεστράφησαν σε τυρόπιτα. Εγώ τι να της στείλω για να μου επιστραφεί σε μπουγάτσα;
γεια σου εβιρυ με τις ατακες σου!!!θεα!!!γελασα απιστευτα!!!!:lol::lol::lol:
Kαλημέρα κορίτσια!Ευχαριστώ όλες για τα καλοσωρίσματα,χαίρομαι πολύ που είμαι μαζί σας!:):)

Αφροδίτη φαντάζομαι τη στεναχώρια που πέρασες!Ολα περαστικά να είναι!Αφού είναι καλά σήμερα προφανώς ήταν τυχαίο γεγονός!αχ χρυσα μου μονο στεναχωρια, μονο τυψεις!!!!μακαρι να ειναι τυχαιο[/QUOTE]

καλημερουδια!σημερα θα φαμε διαφορα ψητα κρεατα στην πεθερουλα!

αχ Αφροδιτη ποσο τρομαξες,φανταζομαι την ταραχη σου!μωρε απο το θυμιαμα δεν θα παθει κατι,κ οσο για την λιποθυμια ισως ηταν απλα νυστα..ηρεμησε ολα θα ειναι καλα!μακαρι να ειναι ετσι. σευχαριστω καλη μου

γειά σας κόρες!

αφροδίτη, μια χαρά το αντιμετώπισες! μακαρι να ήμουν τόσο ψύχραιμη κ εγώ. στο θέμα παιδί είμαι χέζος!που την ειδες την χαρα???χεστηκα πανω μου!!!

ζώπυρον περαστικά.

εβίρι, χαίρομαι που περάσατε όμορφα.

περιστερω μου, κρίμα για το πλυντήριο. όμως χαίρομαι που θα πάτε για φαγητό έξω. βολτούλα!

εδώ έχει πολύ κρύο. δεν χιόνισε τελικά, αλλά μυρίζει χιόνι!

ελένη αγγλία να έρχεσαι συχνότερα ρε κορίτσι!

άννα, καλή όρεξη! είδες οι ρηνούλες; προκομμένες! κ ΜΑΜΟΥΛΕΣ!

χρύσα μου ούτε εγώ έχω καταψύξει κομμάτια πίτας. πες μας για το αποτέλεσμα αν είναι καλό να το κάνω κ εγώ!

φιλιά. τελείωσα ένα βουνό σιδέρωμα!

λαμποκόπησα τις τουαλέτες, έβαλα σκούπα επειγόντως καθώς το τέκνο μου σκόρπισε ψωμάκι παντού!!!!!!!!!!!

πάω για το φρουτάκι της ή χυμό πορτοκαλιού κ αμέσως για χαλβά!

τρώμε πιπεριές γεμιστές κ οι τρεις!

το παιδί έχει σκυλοβαρεθεί. χρειάζεται οπωσδήποτε βόλτα το απόγευμα.

φιλιά σε όλες κ περισσότερα στην αφροδίτη κ την κουκλίτσα της!

καλό υπόλοιπο Κυριακής!ευχαριστω αγαπη. επισης. φιλακια:wink:[/QUOTE]

Γεια σας και πάλι

Φέφη είσαι προκομένο κορίτσι εσύ

Ζωπυρούλα περαστικούλια!

Βγάζω καπνούς κορίτσια!

Ακυρώθηκε η βόλτα μας!κριμααααα...

Δυστυχώς...

Επειδή έχει πολύ κρύο και η ημέρα γενικά είναι μουντή σκέφτηκα να αφήσω τον μικρό στους δικούς μου να τον κρατήσουν να βγουμε τα δύο μας με τον περιστέρη,που έχει να συμβεί αυτό αιώνες!!

Αλλά η κυρία μάνα μου απάντησε πολύ ψυχρά στην παράκλησή μου.Κι όταν την ρώτησα αν εχει να πάει κάπου και δεν μπορεί να κρατήσει το μικρό(ενώ δεν έχει στάνταρ,γιατί είναι και η αδερφή μου σπίτι και φεύγει με το λεωφορείο των 5.30,οπότε μέχρι εκείνη την ώρα θα είναι μαζί της)να σας πω τι μου είπε;"Και να είχα να πάω κάπου,δεν πάω,αφού θες να κρατήσω τον μικρό"

Λοιπόν εγώ τέτοιες χάρες δεν τις θέλω και με τέτοιο στυλάκι και υφάκι

Γι' αυτό χωρίς να της πω τίποτα,αποφάσισα να μην της τον αφήσω και να μείνουμε στο σπιτάκι μας,τα τρία μας.Φαγητό δεν υπάρχει κι ούτε πρόκειται να μαγειρέψω.Θα πάρουμε κάτι απ' έξω.Για τον μικρό έχω φτιάξει κοτόσουπα.

Εχω πολύ στενοχωρηθείμη μου στεναχωριεσαι αλλο

Ηθελα πολύ να βγούμε έξω με το παιδάκι μας μια βόλτα ή έστω οι δυο μας.Εχω να πάω έξω από την Πρωτοχρονιά,που πήγαμε οικογενειακώς για έναν καφέ.Δεν είναι μεγάλο το διάστημα,αλλά θέλω πολύ να βγω έξω και να μην είναι για δουλειά, για ψώνια ή για κάποια τυπική επίσκεψη σε κάποιο σπίτι.Πείτε με μουρλή,αλλά ήθελα να ντυθώ,να βαφτώεγω στις πολυ μαυρες μου το κανω και μεσα στο σπιτι χωρις να παω πουθενα, εκει να δεις μουρλα:):), να πάω κι εγώ μια βολτούλα.Μέχρι και τις δουλειές του σπιτιού έκανα μεσοβδόμαδα με ζόρι λόγω περιορισμένου χρόνου,για να βγούμε σήμερα

Αλλά κι αυτή η μάνα μου είναι...Πώς να την χαρακτηρίσω...

Από τη μια τσαντίζεται όταν δεν βλέπει το παιδί κι από την άλλη δεν μπορεί να προσφερθεί με την καρδιά της να το κρατήσει να βγούμε,εφόσον εχει τετοιο παλιόκαιρο.

ετσι ειναι οι μαναδες, απτη μια τα θελουν, απτην αλλη παραπονουνται. κανονησε μια απτις επομενες μερες να πας, ειτε με τον περιστερη ειτε με καμμια φιλη, ετσι να ξεσκασεις και συ λιγο. το χρειαζεσαι και σου αξιζει.
Καλημέρα!

Αφροδίτη ευτυχώς που δεν ήταν τίποτα σοβαρό. Ισως η λιποθυμία να ήταν όντως από την πολλή νύστα και μεσα στον πανικό σου να σου φάνηκε έτσι. Εγώ το παθαίνω συνέχεια αυτό.Μπορείς να φανταστείς πως ήμουν όταν ο μικρός πήρε ένα τσιγάρο της αδερφής μου και το χωσε στο στόμα. Μπροστά στα μάτια μας. Για μέρες μετά έβγαζα απ'το μυαλό μου συνέχεια συμπτώματα. Κόντευα να τρελλαθώ!ευχαριστω κοριτσακι.και εγω το ιδιο. πηγε να κοιμηθει το καημενο και το τρομαξα γιατι νομιζα οτι ζαλιζοτανε. για γελια και για κλαμματα ειμαι!!!

Όσο για τις τύψεις, πονεμένη ιστορία....

OTE=maria-elpida;1427691]αγαπουλες καλημερα,

σπιτακι σημερα, περιμενουμε κατι φιλους και θα κανω και γαλακτομπουρεκο, γιναμε 7 μηνων σημερα..να τα χιλιασετε

Αφροδιτακι μου τι ηταν αυτο με το λιβανι βρε? παει τωρα περασε!ναι μαρακι μου ευτυχως περασε. σευχαριστω

για σημερα θα κανω μακαρονια με πεστο.

καλη κυριακη αν και με εχει πειραξει πολυ που χαλασα ενα πουλοβερδε θα πεθανεις κιολας, θα του παρεις αλλο καλε

Link to comment
Share on other sites

θα πήγαινα κ θα την έγραφα στα απ' αυτά μου. σόρρυ κιόλας! προέχει η χαρά μου! τόσο εγωιστικά!

εσύ να είσαι καλά!

έκανα τον καγκλοχαλβά, αλλά δεν ενθουσιάστηκα.

το σιμιγδάλι ήπιε όλα τα υγρά του, αλλά δεν σκούρυνε. έκανα κάτι λάθος;

φιλιά. το παιδί έχει διαλύσει το σύμπαν...γκρρρρρρρρρ!!!!!!!!

κριμα που δεν πηγατε βολτιτσα!!!!πολυ ψυχραιμη σε βρισκω με τον φεφο. ελπιζω να το κανονησετε μεσα στη βδομαδα
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ μου φαίνεται μας ματιάξανε ομαδικά σ'αυτό το τόπικ! είχαμε πει να πηγαίναμε τα πιτσιρίκια σε κανένα παιδότοπο...είπε πρώτα ο άντρας μου να βοηθήσει σε κάτι που φτιάχνει η αδερφή μου στο καινούριο της σπίτι. Ξεκίνησε το πρωί για να προλάβουμε να πάμε και τελείωσε μόλις τώρα...μαμώ τη γκαντεμιά μου!πραγματικα ματι ειναι αυτο!!!

Φέφη πραγματικά σε βρίσκω κουλ...εγώ θα κατέβαζα κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα αν πήγαινε μόνος για καφέ.Το ξέρω πως δεν είναι σωστό αλλά δεν την παλεύω...και εγω καπως ετσι, δυστυχωςς!!!Ευχαριστώ για τις συμβουλές!Θα την ξανακάνω, πιστεύω βελτιωμένη την επόμενη φορά!Εδωσα μια δαχτυλιά κρέμα στο Φουμπομωρό και τρελλάθηκε!

χαχαχχαα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα δεν εχω κουραγιο ουτε να σας διαβασω τοσο χαλια ειμαι,ολη μερα ζαλιζομαι ανακατευομαι και δεν μπορω να φαω τιποτα,αχ τια θα γινει??τα εχω παρατησει ολα στο σπιτι ενα φαι φτιαχνω και αυτο με δυσκολια....ευχομαι να ειστε ολες καλα φιλια

και αυτο μια χαρα ειναι . τον εαυτο σου και το μωρακι σου να κοιτας και ολα ταλλα γινονται

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Πολύ βαρετό απόγευμα Κυριακής...

Τουλάχιστον είμαστε μαζί τα τρία μας,πράγμα σπάνιο τις καθημερινές

Τελικά δεν πήγαμε πουθενά

Σιδέρωσα ένα βουνό ρούχακαι εγω εχω 3 για αυριο:(:(

Κι άλλα τόσα στεγνώνουν.Τα έπλυνα λίγα λίγα στο πλυντήριο για να μην κλατάρει

Ο περιστέρης έχει στομαχικές διαταραχές και είναι στα χάλια τουπεραστικα του. προσοχη στο παιδι , μην τυχον και κολλησε καμμια ιωση

Το περιστερόπαιδο δεν έχει κοιμηθεί όλη μέρα και δεν βρίσκουμε ησυχία πουθενά

Φέφη και φούμπι σίγουρα μας εχουνε ματιάσει

Με εχει κόψει και η πείνα

Εφαγα λίγη σοκολάτα σήμερα.Δεν άντεχα,την λιγουρευόμουν τρελά.πολυ καλα εκανες!!!να σου φυγει απτο μυαλο

Link to comment
Share on other sites

Κοπελιες αυτο με το σιδερο ελεος!

3 πλυντηρια σιδερωσα σημερα. Ο αντρας μου θελει καθε μερα αλλα ρουχα :confused:

και συνεχεια βαζω πλυντηρια! Αλλα το σιδερο το σιχαινομαι πιο βαρετη δουλεια δεν υπαρχει! Εν τω μεταξυ μια συναδελφος στη δουλεια του αντρα μου του προτεινε αφου λεει βαριεμαι, να της δινει αυτηνης τα ρουχα του να τα σιδερωνει και θα τον χρεωνει 5 ευρω το πουκαμισο.

Οταν μου το πε λεω ετσι εισαι..καλη κα.....τσα ειναι κι αυτη..:mad: δινε μου εμενα 5 την εβδομαδα! ακομα να με πληρωσει :rolleyes:

πολυ εξυπνη η κυρια, μπραβο της:cool::cool::cool:
Link to comment
Share on other sites

σα ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση και τα καλα λογια που μου ειπατε. μου ηταν πολυτιμα!!!ευτυχως δεν ειχαμε κανενα αλλο συμπτωμα απο χθες. βεβαια την ειχαμε ολη μερα πο κοντα. εμενα οτι και να εκανε μου φαινοταν καπως. ειμαι πτωμα καλα, δεν κοινηθηκα και χθες το βραδυ , να δω πως θα βγαλω τη βδομαδα:rolleyes:.καθαρισα ολο το σπιτι, εβαλα πλυντηρια .η μικρη επαθε μαμακιαση και δεν ξεκολλουσε απο πανω μου!!!αφου για να σκουπισω της εδωσα το σκουπακι να σκουπιζει και εκεινη:):).το απογευμα και εμιες στο σπιτι. εχει πολυ κρυο. αυτα!!!!παω για νανι. μακια σε ολες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...