Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Ζητά προεμφυτικο το δικαίουσε Κ ελενξε Κ μήτρα με nsg για τυχόν λοιμώξεις . Μόνο έτσι δεν θα πας στην τύχη Κ ότι γίνει. Τουλάχιστον θα ξέρεις ότι το έμβρυο Κ η μήτρα είναι οκ. 

      Βάζουν Κ 4ης μέρας δεν είναι αιτία αποτυχίας αυτό . 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Περιστερω παρούσα!!

Είπα να κάνω δουλειές σήμερα,για να πάμε καμιά βόλτα το Σ/Κ,αλλά κάποιος με γκαντέμιασε!!

Καθάρισα δυο από τα υπνοδωμάτια(ευτυχώς πρόλαβα),έφτιαξα και μοσχαρόσουπα του μπούλη,έβαλα και ένα πλυντήριο...και εκεί άρχισε το πανηγύρι!

Εβγαλε μια ένδειξη με κόκκινο φωτάκι,το έθεσα ξανα σε λειτουργία και όλα καλά,μετά ξανα τα ίδια,μετά έψαξα στο βιβλιαράκι με τις οδηγίες και έκανα ό,τι έγραφε...Πάλι όλα καλά.Το ξανάβαλα,αλλά πάλι έβγαλε την κόκκινη ενδειξη

Τελική 'αδειασα το νερό και πήγα τα ρούχα στη μάνα μου να τα βάλει σε ένα πρόγραμμα ξεβγάλματος γιατί ήδη πλένονταν 3 ώρες!!!

Ακόμα δεν πήρα τον τεχνικό γιατί δεν έχω προλάβει κι αύριο μέρα είναι...

Τάισα περιστεράκι,έφαγα κι εγώ μπιφτέκια με σαλατούλα και λίγα μακαρόνια

Σε λίγο θα φύγω,θα ξαναρθω και θα ξαναφυγω...Εχει τρεξιμο η σημερινη μέρα

Κρίμα που δεν έκανα κάποια άλλη δουλειά

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω με τίποτα.Μόνο τα πάνω-πάνω

Ελπίζω αργοτερα να βρω χρόνο

Μάκια

Ελπίζω περιστεράκι να μην είναι τίποτα σοβαρό το θέμα του πλυντηρίου σου και να λυθεί όσο πιο ανέξοδα γίνεται! Εμένα το δικό μου τρώει κάτι φλασιές ώρες ώρες και αρνήται να στήψει. Το βγάζω κι εγώ από την μπρίζα για λίγο και όταν το ξαναβάζω να στύψει το κάνει.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ελπίζω περιστεράκι να μην είναι τίποτα σοβαρό το θέμα του πλυντηρίου σου και να λυθεί όσο πιο ανέξοδα γίνεται! Εμένα το δικό μου τρώει κάτι φλασιές ώρες ώρες και αρνήται να στήψει. Το βγάζω κι εγώ από την μπρίζα για λίγο και όταν το ξαναβάζω να στύψει το κάνει.

Μακάρι...

Αλλά σα να μου φαίνεται ότι κάνει ντράγκα-ντρούγκα ο κάδος

Ούτε τρια χρόνια δεν το εχω

Θα το δει κι ο περιστερης πρωτα μην είναι κάτι απλό και δεν χρειάζεται τεχνικός,αλλά δεν το νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο το δικό σου, don't worry!!!!!

ντάτσει, γιατί προς το παρόν ανησύχησα!

Καλημέρα όμορφα κορίτσια.

καλημέρα όμορφη δασκάλα

Φτιάχνω μακαρόνια με κιμά.

πεινάω, έλεος!

Η μεγάλη μου κόρη όταν ήταν περίπου 2 χρόνων είχε φορέσει τις μπότες μου που εμένα μου έφταναν μέχρι το γόνατο. Φαντάζεσαι πώς ήταν; Σαν παπουτσωμένος γάτος.

η Σύσα φοράει κ του μπούλη κ της μαμούλας, μπορεί κ ένα από το καθένα.

το κακό είανι που παίζει με αυτά κ χαλάει κόσμ οαν της τα πάΡουμε!

Καλημερα κοριτσαι τι κανετε??δεν προλαβαινω να σας διαβασω εμεις εδω καλα φουσκωνουμε σιγα σιγα χιχιχιχιχιχι...Φιλια σε ολες :* :*

μάκια κ σε σένα !

Μπραβο που το καταφερατε.

Κι εμας τρωει καθιστος στο τραπεζι...οταν δεν τρεχει περα δωθε......

αλλα οχι μονος του,ο πασας μου θελει να τον ταιζω στο στομα!!!

Μονο μπισκοτα-ψωμακια-γαριδακια...τετοια τρωει μονος του!!!!

κ εγώ για να πω τον πόνο μου το είπα Δώρα μου αυτό για το μπάνιο.

κατάλαβα ότι το είπες με χιούμορ.

γιατί του δίνεις γαριδάκια;;;;;; στενοχωρέθηκα τώρα! αλήθεια.

σε ό,τι αφορά το τάισμα στη μαμά μου τρώει στην καρέκλα, αλλά προκειμένου να την καλοταϊσει, την ακολουθεί παντού με το πιάτο!!!!

εγγυημένο τάισμα η ειρήνη! αλλά δεν είναι τρόπος αυτός! άσε το παραμύθιασμα. πολύ ψέμμα κ δεν το ανέχομαι. θα μου το καταντήσει κουτορνίθι ή ψετρόνι!

η πεθερά έως πρόσφαταα την έβαζε στο καρότσι............

οπότε το ότι έπιασε ο λόγος μου, κυρίως επειδή έβαλε το χεράκι του κ ο φέφος με το μέρος μου, κάτι σημαίνει! αλληλούια!

Να τον χαίρεστε!!!!

άννα μου σου είπα να τον χαίρεσαι τον πεθερούλη;

άντε του χρόνου θα είστε στα γενέθλιά του με τον εγγονό που θα του χαρίσεις!

Κουκουβααααααα!

εντελώς!;)

μαγειρισουλες, τελικα εβαλα αρακουλι ταπεινο!!

αυριο θα φαμε σνιτσελ απο τις κουμπαρες οποτε μην κανω παλι κρεας σημερα.

Κοριτσια εγω την συνταγη με τον λαχανορυζο δεν την ανοιξα καν,

να φανταστείς ότι προ Σύσας ούτε να το φτύσω. μετά έκανα στροφή σε όλα τα φαγητά!

δεν μου αρεσει καθουλο, απορω πως ο Φεφος θα βαλει και τονο εκει μεσα!

καλά ο φέφος μπορεί να φάει κ τοστ! στην τελική κ τα ντελίβερυ πρέπει να επιβιώσουν!

Λοιπον αγαπουλες παω να κανω καμια δουλιτσα, τωρα που κοιμαται το πλασμα.

Φρουτο δεν εφαγε, μαλλον το παιδι μου προτιμα το κρεας!!!

φιλιακια σε ολες, μην γραψετε παλι τα απαντα!!!

:tongue:

Θα σου 'ρθει κι εσένα, μην ανησυχείς !!!:tongue:

Έχετε δει στο φατσαμπουκ την Σεμίνα με το 10ποντο το σανδάλι που γελάει κιόλας ????? Μόνο που τώρα τελευταία , πριν επιχειρήσει οτιδήποτε, με κοιτάει (τα μάτια της "γελάνε" εν τω μεταξύ της θκατούλας) και με ρωτάει "Να το βάλωωωωωω ?" χα χα

δεν το θυμάμαι. θα το δω!

Γειά σας!!!!

Φιλιά!!!!

Κι εμένα η κόρη μου είχε βάλει στο μάτι ένα ζευγάρι χρυσά πέδιλα που είχα πάρει και τα φόρεσα μία φορά γιατί τελικά δεν με βολέψανε. Τελικά τα πήρε εκείνη και έπαιζε την δασκάλα!!! Και επειδή της ήταν και κομματάκι μεγάλα, εκείνη τότε φορούσε 35 κι εγώ 41, φορούσε κάτι πετσετέ χοντρές κάλτσες για να μην γλυστράνε τα δάχτυλά της μπροστά, κα δώστου πήγαινε κι ερχόταν στο σπίτι......

χρυσό μου!:)

α καλά αν σας πω τι έκανε ο δικός μου χθες...

άνοιξε ένα συρτάρι που έχω ένα τσαντάκι ασημένιο με στρας(το είχα πάρει για τη βάφτιση και το χω καταχωνιασμένο) και το ζαλώθηκε με το λουράκι.

εγώ κοιτούσα κάπως έτσι:shock::shock::shock:

και μου λέει "έλα μαμα να σου κάνω ένα τσίμπι, είμαι γιατρός, θα σε κάνω καλά"

ουφφφφφ!

έτσι ακριβώς το διάβαζα κ εγώ, όπως τα λες. στη μέση κάπου λέω θα της πει ότι πάνε για πόλεμο, ..κ τελικά το παιδί ήθελε να κάνει τον ντόκτορ!:lol:

Καλα αυτο με τα παιδακια που φοραν οτι βλεπουν να φοραμε εμεις,ειναι πολυ τρυφερο και αστειο μαζι.

Μας μιμουντε μωρε!!!!!

Φαγατε κορες;

Εμεις οχι ακομα.Τάισα θησαυρο,τον εβαλα για νανι και περημενω να ερθει ο αγαπουλης να φαμε τις...φακες:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.

Εβρασα και μπροκολο με λαχανο και λιγη φετα......

γρρρρ γουργουριζει το στομαχακι μου....σαν γατακι κανει!!!!!:tongue:

κ εγώ φεύγω για μάσα γιατί σε λίγο θα πέσω κάτω...

Καλή όρεξη Δωράκι! Δεν σε ζηλεύω πάντως ούτε για τις φακές ούτε και για το μπρόκολο:confused::confused::confused:.

Εγώ έφαγα τυροπιτούλα εδώ στην δουλειά. Στο σπίτι δεν ξέρω, κάτι θα βρω. Οι υπόλοιποι τρώνε φακές!

α πα πα!!!!ζεστή; σφολιάτα; κουρού;

σε είπα; θα κάνω γαλατόπιτα, να γλυκάνω τον φέφο που τρελαίνεται για γαλατόπιτα της μάνας μου. απλά με έτοιμο φύλλο!

Δώρα την έκανες την κρέμα;

χαχαχα!!!

Κορυφαία τα μικρούλια μας!!!

Εμένα πάντως βολεύεται και με τα δικά μου και με του μπαμπά της!!!

Ιδίως όταν βάζει τα ορειβατικά είναι....:lol::lol::lol:

τα ίδια. ευτυχώς δεν έχουμε ορειβατικά. είμαστε ταμμένοι είπαμε στο σπίτι. γκρρρρρρρ!!!!

Περιστερω παρούσα!!

Μάκια

μάκια σου!

ελπίζω να είναι κάτι που απλά θα φτιάξει ο περιστερης!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι...

Αλλά σα να μου φαίνεται ότι κάνει ντράγκα-ντρούγκα ο κάδος

Ούτε τρια χρόνια δεν το εχω

Θα το δει κι ο περιστερης πρωτα μην είναι κάτι απλό και δεν χρειάζεται τεχνικός,αλλά δεν το νομίζω

Άμα σκαμπάζει από τέτοια καλά είναι. Και εμάς ο δικός μου μας έχει γλυτώσει από έξοδα ουκ ολίγες φορές μια και πιάνουν τα χέρια του!

Φεφακι, κουρού ήταν!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για πλυντηρια διαβαζω και το δικο μου το εχω καμια 15 χρονια και απο το καλοκαιρι μεχρι τωρα μου εχει χαλασει 2 φορες και μου το εφτιαξε ο αντρας μου ευτυχως αλλα ποσο θα κρατησει τα εχει φαει τα ψωμια του.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δικό μου τρώει κάτι φλασιές ώρες ώρες και αρνήται να στήψει. Το βγάζω κι εγώ από την μπρίζα για λίγο και όταν το ξαναβάζω να στύψει το κάνει.

Πάρε και μια βίτσα και τότε να δεις τα στύβει ή δεν τα στύβει.

Μακάρι...

Αλλά σα να μου φαίνεται ότι κάνει ντράγκα-ντρούγκα ο κάδος

Έτσι κάνει και το τραμ το τελευταίο.

Ντράγκα-ντρουγκ το καμπανάκι

Ντράγκα-ντρουγκ μες στο βραδάκι

Ντράγκα-ντρουγκ το καμπανάκι

να μας πάει κούτσα-κούτσα στο παλιό μας το τσαρδάκι

Αλήθεια το δικό σου πλυντήριο τι διαδρομή κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Για πλυντηρια διαβαζω και το δικο μου το εχω καμια 15 χρονια και απο το καλοκαιρι μεχρι τωρα μου εχει χαλασει 2 φορες και μου το εφτιαξε ο αντρας μου ευτυχως αλλα ποσο θα κρατησει τα εχει φαει τα ψωμια του.

Και το δικό μου δεν είναι καινούριο, 14 χρόνια το έχω....

Πάρε και μια βίτσα και τότε να δεις τα στύβει ή δεν τα στύβει.

Έχει ακούσει .......

Έτσι κάνει και το τραμ το τελευταίο.

Ντράγκα-ντρουγκ το καμπανάκι

Ντράγκα-ντρουγκ μες στο βραδάκι

Ντράγκα-ντρουγκ το καμπανάκι

να μας πάει κούτσα-κούτσα στο παλιό μας το τσαρδάκι

Αλήθεια το δικό σου πλυντήριο τι διαδρομή κάνει;

χαχαχαχαχα! Έβιρι έλιωσα στο γέλιο! Είμαι στην δουλειά, γελάω μόνη μου και με κοιτάνε καλά καλά!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Πάρε και μια βίτσα και τότε να δεις τα στύβει ή δεν τα στύβει.

Έτσι κάνει και το τραμ το τελευταίο. χα χα χα εισαι απαιχτη εχω πεθανει στα γελια ευτυχως που ειμαι μονη μου πες και αλλα καλε:D

Link to comment
Share on other sites

Πάρε και μια βίτσα και τότε να δεις τα στύβει ή δεν τα στύβει.

Έτσι κάνει και το τραμ το τελευταίο.

Ντράγκα-ντρουγκ το καμπανάκι

Ντράγκα-ντρουγκ μες στο βραδάκι

Ντράγκα-ντρουγκ το καμπανάκι

να μας πάει κούτσα-κούτσα στο παλιό μας το τσαρδάκι

Αλήθεια το δικό σου πλυντήριο τι διαδρομή κάνει;

χαχαχαχαχα...έσκασα στα γέλια αλλά βάλτε και μια προειδοποίηση βρε κορίτσια να μη γινόμαστε ρεζίλι που γελάμε μόνες μας σαν τις χαζες:D

καλά δεν την παλεύω άλλο με το πιτσιρίκι μου.

συζητούσαμε για τις απόκριες, μου λέει θέλω να ντυθώ σπάιντερμαν-πράγμα που πολύ θα με βόλευε αν του έκανε η περσινη στολή.

-Αγάπη μου ντύθηκες πέρσι, διάλεξε κάτι άλλο.

-Καλά τότε θα ντυθώ αρκούδα:rolleyes:

αχ Θεέ μου, πού πάει και τα βρίσκει?????

ελπίζω να το ξεχάσει μέχρι να έρθει η ώρα να πάρουμε στολή γιατί που θα βρω στολή αρκούδας για το τρίχρονο οέο?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα

Σήμερα φάγαμε μπριζόλες με σαλατα.

Το πρωι πήγαμε σε ενα εμπορικό με τη κουμπάρα μου και το μικρό. Και κει που φευγαμε κατεβαίναμε τις κυλιομενες και άρχισε ο Νικόλας να τρέχει πάω να τον πιάσω αλλά δεν τα κατάφερα και πέφτει. Τι κλάμα Χριστέ μου κατα στεναχωρέθηκα.

Πάλι άρχισε το κρύο αντε να ύγει αυτός ο Χειμώνας.

εβιρυ με κάνεις και γελάω με αυτά που λες. επίσης πώς το κάνεις το ψωμί αν μπορείς βάλε συνταγή αν είναι εύκολο έχω μπολικο αλεύρι να το επιχειρήσω.

περιστέρω το πλυντήριο δεν έστυβε. Εγω αυτο είχα πάθει έπλυνε κανονικά και όταν έφτασε στο στύψιμο αναβόσβηνε το λαμπάκι έκανε ένα γρ γρ γρ και δεν προχωρούσε. Ανοιξα ένα καπάκι που έχει κάτω δεξιά ξεβίδωσα εκεί με το ΄χερι θέλει λίγο προσοχή γιατι βγάζει νερά και εκεί έχει ένα σαν ανεμηστεράκι και είχε μαζέψει κάτι κρόσια απο ένα καρέ το καθάρισα και μετα δούλεψε κανονικά.

Τρελαίνομαι για λαχανοντολμάδες αλλά δεν έχω κάνει ποτέ η ανεπρόκοπη. Επίσης το λαχανόρυζο με ξετρελαίνει.

Αννια φούσκωσε η κοιλίτσα; Μεγαλώνει το σποράκι σου. Τι ωραία!!!


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πάρε και μια βίτσα και τότε να δεις τα στύβει ή δεν τα στύβει.

Έτσι κάνει και το τραμ το τελευταίο.

Ντράγκα-ντρουγκ το καμπανάκι

Ντράγκα-ντρουγκ μες στο βραδάκι

Ντράγκα-ντρουγκ το καμπανάκι

να μας πάει κούτσα-κούτσα στο παλιό μας το τσαρδάκι

Αλήθεια το δικό σου πλυντήριο τι διαδρομή κάνει;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα φτυσε το ερμο από το πολύ φόρτωμα!Σαν γαϊδούρι στην ανηφόρα το έχω...

Το μερεμετά ο περιστέρης...

Του΄χει λασκαρει μια βίδα

Του πλυντηρίου του' χει λασκάρει...

Για τον περιστέρη παίζεται...:tongue:

Και κόπηκε κι ενα λουρί

Το πόρισμα,όταν γυρίσω από το τελευταίο μάθημα...

Ελπίζω να μην διαλύσει το σύμπαν με τα μαστορεματα

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα φτυσε το ερμο από το πολύ φόρτωμα!Σαν γαϊδούρι στην ανηφόρα το έχω...

Το μερεμετά ο περιστέρης...

Του΄χει λασκαρει μια βίδα

Του πλυντηρίου του' χει λασκάρει...

Για τον περιστέρη παίζεται...:tongue:

Και κόπηκε κι ενα λουρί

Το πόρισμα,όταν γυρίσω από το τελευταίο μάθημα...

Ελπίζω να μην διαλύσει το σύμπαν με τα μαστορεματα

Να τα, τώρα εγώ τι να σκεφτώ; Του λάσκαρε η βίδα, το έχεις δεμένο με λουρί που το έκοψε, μήπως το ταΐζεις κι από το μπολάκι του σκύλου;

Link to comment
Share on other sites

η Σύσα φοράει κ του μπούλη κ της μαμούλας, μπορεί κ ένα από το καθένα.

το κακό είανι που παίζει με αυτά κ χαλάει κόσμ οαν της τα πάΡουμε!

Μια απο τα ιδια!!!!!!!!(Μα φτυστά!!!!!)

κ εγώ για να πω τον πόνο μου το είπα Δώρα μου αυτό για το μπάνιο.Την πλενεις παντα;Γιατι;Εγω τωρα πια μονο με μωρομαντιλα τον καθαριζω.

κατάλαβα ότι το είπες με χιούμορ.Ειπα κι εγω......

γιατί του δίνεις γαριδάκια;;;;;; στενοχωρέθηκα τώρα! αλήθεια.Μη στεναχωριεσαι καλη μου,δεν τρωει για χορταση....ισα για την ζηλια του δινω,οταν ζηταει επιμονα!!!!!

σε ό,τι αφορά το τάισμα στη μαμά μου τρώει στην καρέκλα, αλλά προκειμένου να την καλοταϊσει, την ακολουθεί παντού με το πιάτο!!!!

εγγυημένο τάισμα η ειρήνη! αλλά δεν είναι τρόπος αυτός! άσε το παραμύθιασμα. πολύ ψέμμα κ δεν το ανέχομαι. θα μου το καταντήσει κουτορνίθι ή ψετρόνι!

η πεθερά έως πρόσφαταα την έβαζε στο καρότσι............

οπότε το ότι έπιασε ο λόγος μου, κυρίως επειδή έβαλε το χεράκι του κ ο φέφος με το μέρος μου, κάτι σημαίνει! αλληλούια!

Α,οκ!Τωρα καταλαβα.

Μπραβο στον Φεφο!!!!

Δώρα την έκανες την κρέμα;

Σημερα θα την κανω...θα σου πω εντυπωσεις!!!!

!

Εβιρη,να'σαι καλα που μας κανεις και γελαμε!!!!!!

Περιστερω,μακαρι να μην ειναι σοβαρη βλαβη.

Εμενα περυσι δεν μου αδειαζε τα νερα,φεραμε εναν φιλο του καλου μου νπου ξερει απο αυτα και ευτυχως το εφτιαξε...ειχε βουλωσει απο κατι ξεχασμενα κερματα σε καποια τσεπη.

Φετος εκανε το ιδιο το πλυντηριο της μαμας μου,αυτο ομως δυστυχως ειχε παθει ζημια κατι στον καδο και ηθελε αλλαγη.....70 ευρωπουλα στον κ@λ@.

Εγω μολις εκατσα.

Μαζεψα πραγματακια γιατι αυριο παμε στο χωριο....

(Μανουλα σου ερχόμαστε!!!!!!!!!)

Αχ τι καλα,επιτελους!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...