Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Ζητά προεμφυτικο το δικαίουσε Κ ελενξε Κ μήτρα με nsg για τυχόν λοιμώξεις . Μόνο έτσι δεν θα πας στην τύχη Κ ότι γίνει. Τουλάχιστον θα ξέρεις ότι το έμβρυο Κ η μήτρα είναι οκ. 

      Βάζουν Κ 4ης μέρας δεν είναι αιτία αποτυχίας αυτό . 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπερα σας το ξενυχταμε βλεπω ε? Δωρακι μου πως πας με την μεση σου?Βγηκα μια γυρα στην γειτονια και εμαθα για την κοπελιτσα αυτος που την απηγαγε ηταν το αγορι της αλλα κατα πολυ μεγαλυτερος της και οταν αυτη θελησε να χωρισουν ο κυριος δεν το δεχοταν και οργανωσε ολο αυτο νομιζοντας οτι ετσι θα της αλλαζε γνωμη.Εδω και 2 μηνες την παρενοχλουσε και με αλλους τροπους αλλα μετα αποφασησε την απαγωγη.Τον επιασαν στην χαλκιδα και το κοριτσι ειναι ασφαλης σε συγγενικο προσωπο. Ευτυχως που ολα καλα πηγαν αν εξαιρεσεις την ψυχολογια της κοπελας που ειναι χαλια.

:mad::-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε????ειμαι η αφροδιτη και τα βλεπω ροζζζζ...αφηστε χθες κοιμηθηκα απο τις 10,30.με πονουσε τρομερα το κεφαλι μου. και σημερα λιγο αλλα ειναι υποφερτο. με ειδαν ομορφη στο παρτυ και με ματιασαν :lol::lol::lol:.

να φοράς ματάκι να μην σε ματιάζουν:wink:;-):wink:

αντε πεμπτη σημερα, φτανει το σκ. τι κανετε???εμεις πηγαμε στα γενεθλια χθες αλλα δεν καθησαμε πολυ.ηταν ολα τα μωρα κουρασμενα και γκρινιαζαν.:rolleyes:η δικια μου μονο χορευε και τραγουδουσε:tongue::tongue:.και ελεγε στα αλλα:ελα, ετσουμε(χορεψουμε):lol::lol:.

Αχου μωρέ το κοριτσάκι μου! μέσα στην καλή χαρά θα ήτανε....

φουμπι φτιαξες μας μια τουρτιτσα σημερα, μας τρεχουνε τα σαλια.ωραια φωτο!!!.δωρα ελπιζω να ειναι καλυτερα η μεσουλα σου σημερα.μηπως να πας σε κανεναν γιατρο??

Θα συμφωνήσω.....

σμαρτακι, πρεπει να ειναι πολυ καταρακωμενη η ψυχολογια του κοριτσιου και της οικογενειας του. καγκλυ θα φτιαξω τον χαλβα σου σημερα κιολας!!!φεφουλα γιατι δεν σε καταλαβαινω???κινεζικα μου φαινονται!!!αννουλα κοιμησου, ξεκουρασου και απολαυσε το...:-Pμεταξια καλη δουλεια.περιστερω που εισαι???σε πηρε ο υπνος σημερα????καλημερα αγγελικουλα, εβιρυ, ζωπ, αννια, μαρτζι...

Καλημερούδια!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερουδιαααααααααααααα!!!αχ κοριτσια κ που κοιμαμαι παλι νυσταζω,οποτε σιγουρα αποθεμετα δεν θα χω χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

βρε ατιμες μας τσακισατε με τις ιστοριες με τις πεθερες κ εβλεπα προχθες στον υπνο μου οτι μαλλωνα με την δικη μου,ενα κλαμμα αλλο πραγμα..κ οχι τιποτα αλλο εχουμε μια χαρα σχεση!!!!!!παντως τα ονειρα στην εγκυμοσυνη μπορει να σε κανουν Φωσκολο χαχαχαχαχα!!!

οπως ειπα εμπειρια απο κακια πεθερα δεν εχω,αλλα το μονο που σας λεω ειναι οτι ο αντρουλης σας πρεπει να κανει τα σωστα κουμαντα,αλλιως παει το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!

Σημερα εχει γεννεθλια ο πεθερουλης κ θα φαμε εκει,καλαμαρακια,διαφορα θαλασσινα,πατατουλες,σαλατες κ γενικα γιαμιιιιιιιι θεματακια!!!

Να τον χαίρεστε!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol: δεν με νοιαζει καθολου,ας πανε ολα καλα(που ΘΑ ΠΑΝΕ) κ ας μην ξανακοιμηθω για μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ασε που εχω κ την μανουλα μου κοντα οποτε κατι θα κανουμε χαχαχαχαχα!!!

Έίμαι σίγουρη ότι δεν θα σε πειράζει αλλά και η βοήθεια της μανούλας ευπρόσδεκτη νομίζω....

καλημερούδια.

Δώρα μου, προσπαθησε να μην κουράζεσαι!

σμαρτάκι, αν ήμουν γονιός της ανήλικης θα έβαζα άνθρωπο να τον ξυλοφορτώσει τον πανηλίθιο!

θα συμφωνήσω μαζί σου!

κάγκλυ μου, κ εγώ αποθήκευσα τις συνταγές κ για χαλβά κ για μανιτάρια-σπανάκι!

αφροδίτη μου είσαι θεά, μην το ξεχνάς.

ελένη μου, αυτό που είχα πει μπορεί κ να είναι μπούρδα. το πιθανότερο.

αυτό που θελω να συγκρατήσεις είναι να προσέχεις στο φέης, 1ον να μην αποδέχεσαι φιλίες, αν δεν τσεκάρεις ποιός είναι.

2ον να ρυθμίσεις τις λειτουργίες απορρήτου, αν το λέω σωστά!

εβίρι, είσαι δημαρχέσσα! μη σε πω δασκάλα!

η φούμπι ζωγραφίζει με τις τούρτες!

Αννούλα, κοιμήσου εσύ κ το στρουμφάκι μεγαλώνει!!!!!

χθες έκανα χοιρινή τηγανιά. έψησα κ πατάτες στο φούρνο με μείγμα μπαχαρικών για πατάτες φούρνου από την Πόλη! αυτό που κατάλαβα είναι ότι είχε πάπρικα, άνηθο, βασιλικό κ άλλα που δεν κατάλαβα.

σήμερα θα ψήσω λουκάνικα κ συνοδευτικό οι πατάτες που έχω ήδη, γι'΄αυτό έψησα πολλές!

αύριο τί μαγειρεύω;

έχω λάχανο κ θέλω να το αξιοποιήσω.

ποιός είπε για λαχανόρυζο με κιμά; η προκομμένη μου κοράκλα;

δεν έχω κάνει ποτέ λαχανόρυζο, ούτε το κλασικό. τί ρύζι χρειάζεται;

δώσε συνταγή πληζ μπας κ την κάνω αύριο! γιατί σημερα θέλω να κάνω καμιά δουλειά!

χθες το σπλάχνο άνοιξε το μπουκάλι με το νερό, το λούστηκε πατόκορφα κ έλεγε συνέχεια "μπιμπεΡό". λούτσα το χαλί, λούτσα η παιδική της κουζίνα.

την ίδια την άλλαξα ως κ στο πάμπερ! όλα!

χαχαχαχα! Ο δικός μου σήμερα το πρωί λούστηκε με τον καφέ της γιαγιάς του:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Ήταν ελληνικός κι ευτυχώς δεν έκαιγε.....

από το Σάββατο κατέκτησε το Ρ κ το λέει συρτά κ απολαυστικά συνέχεια!

ντόΡα, να πάΡω, τί χαΡά, τώΡα, φέΡε, κ.οκ.

το παπαγαλάκι μου!

Κουκουβααααααα!

ασε η μανουλα μου το περιμενει με τετοια λαχταρα που ειναι ικανη να κοιμαται εκεινη μαζι του χαχαχαχαχαχαχαχα,κ καλα για να μην κουραζομαι:tongue::tongue::tongue:!!!

Σκέψου το, δεν είναι κακή ιδέα μία φορά στις τόσες:wink:;-):wink:

να τον χαίρεστε Άννα μου. η περιστερω μου πού είναι; μου λείπει!

η αγγελικούλα;

παρούσα!!!!!

καλημέρα έλεν!καλημέρα μαρία!

ελπίζω να μη ξέχασα καμιά.

φιλούρες, πάω να εργαστώ αφοσιωμένα, γιατι έτσι δεν τελειώνω τίποτα. όλα μισά!

φούμπι μου σου το ξαναλέω, στείλε μου στοιχεία κ θα το αναλάβω με την πρώτη ευκαιρία! αύριο είναι ιδανική μερα το πρωί μέχρι το μεσημέρι. πιθανόν να είμαι μόνη εδώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

[Καλημερα τσουπρες.

Πως κοιμηθηκατε;

Εμεις καλα,αν εξαιρεσω που καποια στιγμη ο θησαυρος εκει που κοιμοταν ησυχα,αρχισε να κλαιει σπαρακτικα και να φωναζει μαμαααααααααα.

Τον αγκαλιασα,του εδω νερακι κι ευτυχως ηρεμησε και κοιμηθηκε ξανα ησυχα!!!!!!

Μπορεί να είδε κάποιο όνειρο που τον τρόμαξε ο μικρούλης σου.

Εχω ριξει τρελο γελιο,ο θησαυρουλης φωραει τις παντοφλες του μπαμπα του και προσπαθει να περπατησει και γρηγορα.....:lol::lol:(Ο μπαμπας φωραει 45 νουμερο και ο θησαυρος...24!!!!!!)

Το ίδιο κάνει και ο δικός μου με όποια παντόφλα όμως βρει διαθέσιμη!!!!

σήμερα επιτέλους έφαγε στο τραπέζι της γιαγιάς καθισμένη στην καρέκλα σαν μεγάλος άνθρωπος. έφαγε μόνη της πρώτα το ψωμί, μετά το τυρί-κασέρι, μετά το αχλάδι!!!!!!!!

είχαμε ζητήσει από την πεθερά-με δική μου πρωτοβουλία-να σταματήσουν τα βιολιά, η κάθε γιαγιά τα δικά της κ το πώς την βολεύει! κ να ακολουθήσουν τις οδηγίες μου!

βγήκα δικαιωμένη!

Συγχαριτήρια!!!!

Καλημερα κοριτσαι τι κανετε??δεν προλαβαινω να σας διαβασω εμεις εδω καλα φουσκωνουμε σιγα σιγα χιχιχιχιχιχι...Φιλια σε ολες :* :*

καλημέρα και σε σένα κορίτσι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

μαγειρισουλες, τελικα εβαλα αρακουλι ταπεινο!!

αυριο θα φαμε σνιτσελ απο τις κουμπαρες οποτε μην κανω παλι κρεας σημερα.

Κοριτσια εγω την συνταγη με τον λαχανορυζο δεν την ανοιξα καν, δεν μου αρεσει καθουλο, απορω πως ο Φεφος θα βαλει και τονο εκει μεσα!

Δωρακι ρωτησες αν πλενουμε κωλακο? εγω ναι, παιρνω τα πολλα με μωρομαντηλο και μετα νυπτηρα, τωρα η τσουγδιτσα μου τεντωνει τα ποδια της και ετσι την πλενω στην μπανιερα.

Φανταστειτε το Εβιρομωρο να φοραει παπουτσια της εβιρι, θελω και η δικια μου...!!!

Λοιπον αγαπουλες παω να κανω καμια δουλιτσα, τωρα που κοιμαται το πλασμα.

Φρουτο δεν εφαγε, μαλλον το παιδι μου προτιμα το κρεας!!!

φιλιακια σε ολες, μην γραψετε παλι τα απαντα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.............

Η μεγάλη μου κόρη όταν ήταν περίπου 2 χρόνων είχε φορέσει τις μπότες μου που εμένα μου έφταναν μέχρι το γόνατο. Φαντάζεσαι πώς ήταν; Σαν παπουτσωμένος γάτος.

........

Φανταστειτε το Εβιρομωρο να φοραει παπουτσια της εβιρι, θελω και η δικια μου...!!!

!!!

Θα σου 'ρθει κι εσένα, μην ανησυχείς !!!:tongue:

Έχετε δει στο φατσαμπουκ την Σεμίνα με το 10ποντο το σανδάλι που γελάει κιόλας ????? Μόνο που τώρα τελευταία , πριν επιχειρήσει οτιδήποτε, με κοιτάει (τα μάτια της "γελάνε" εν τω μεταξύ της θκατούλας) και με ρωτάει "Να το βάλωωωωωω ?" χα χα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!!!

Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω. Θα μπω πιο μετά.

Φιλιά!!!!

Θα σου 'ρθει κι εσένα, μην ανησυχείς !!!:tongue:

ναι είναι δεδομένο:D...κι εμένα προχθές φορούσε τις γαλότσες-οι οποίες είναι πιο βαριές απ'αυτόν και έκοβε βόλτες στο σαλόνι

Έχετε δει στο φατσαμπουκ την Σεμίνα με το 10ποντο το σανδάλι που γελάει κιόλας ????? Μόνο που τώρα τελευταία , πριν επιχειρήσει οτιδήποτε, με κοιτάει (τα μάτια της "γελάνε" εν τω μεταξύ της θκατούλας) και με ρωτάει "Να το βάλωωωωωω ?" χα χα

όχι ρε πως το έχασα αυτό? θα τσεκάρω μετά...


Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα η κόρη μου είχε βάλει στο μάτι ένα ζευγάρι χρυσά πέδιλα που είχα πάρει και τα φόρεσα μία φορά γιατί τελικά δεν με βολέψανε. Τελικά τα πήρε εκείνη και έπαιζε την δασκάλα!!! Και επειδή της ήταν και κομματάκι μεγάλα, εκείνη τότε φορούσε 35 κι εγώ 41, φορούσε κάτι πετσετέ χοντρές κάλτσες για να μην γλυστράνε τα δάχτυλά της μπροστά, κα δώστου πήγαινε κι ερχόταν στο σπίτι......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

α καλά αν σας πω τι έκανε ο δικός μου χθες...

άνοιξε ένα συρτάρι που έχω ένα τσαντάκι ασημένιο με στρας(το είχα πάρει για τη βάφτιση και το χω καταχωνιασμένο) και το ζαλώθηκε με το λουράκι.

εγώ κοιτούσα κάπως έτσι:shock::shock::shock:

και μου λέει "έλα μαμα να σου κάνω ένα τσίμπι, είμαι γιατρός, θα σε κάνω καλά"

ουφφφφφ!


Link to comment
Share on other sites

α καλά αν σας πω τι έκανε ο δικός μου χθες...

άνοιξε ένα συρτάρι που έχω ένα τσαντάκι ασημένιο με στρας(το είχα πάρει για τη βάφτιση και το χω καταχωνιασμένο) και το ζαλώθηκε με το λουράκι.

εγώ κοιτούσα κάπως έτσι:shock::shock::shock:

και μου λέει "έλα μαμα να σου κάνω ένα τσίμπι, είμαι γιατρός, θα σε κάνω καλά"

ουφφφφφ!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλα σε φανταζομαι τι σοκ κ τι ανακουφιση μετα χαχαχαχαχαχαχα!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα αυτο με τα παιδακια που φοραν οτι βλεπουν να φοραμε εμεις,ειναι πολυ τρυφερο και αστειο μαζι.

Μας μιμουντε μωρε!!!!!

Φαγατε κορες;

Εμεις οχι ακομα.Τάισα θησαυρο,τον εβαλα για νανι και περημενω να ερθει ο αγαπουλης να φαμε τις...φακες:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.

Εβρασα και μπροκολο με λαχανο και λιγη φετα......

γρρρρ γουργουριζει το στομαχακι μου....σαν γατακι κανει!!!!!:tongue:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλή όρεξη Δωράκι! Δεν σε ζηλεύω πάντως ούτε για τις φακές ούτε και για το μπρόκολο:confused::confused::confused:.

Εγώ έφαγα τυροπιτούλα εδώ στην δουλειά. Στο σπίτι δεν ξέρω, κάτι θα βρω. Οι υπόλοιποι τρώνε φακές!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Περιστερω παρούσα!!

Είπα να κάνω δουλειές σήμερα,για να πάμε καμιά βόλτα το Σ/Κ,αλλά κάποιος με γκαντέμιασε!!

Καθάρισα δυο από τα υπνοδωμάτια(ευτυχώς πρόλαβα),έφτιαξα και μοσχαρόσουπα του μπούλη,έβαλα και ένα πλυντήριο...και εκεί άρχισε το πανηγύρι!

Εβγαλε μια ένδειξη με κόκκινο φωτάκι,το έθεσα ξανα σε λειτουργία και όλα καλά,μετά ξανα τα ίδια,μετά έψαξα στο βιβλιαράκι με τις οδηγίες και έκανα ό,τι έγραφε...Πάλι όλα καλά.Το ξανάβαλα,αλλά πάλι έβγαλε την κόκκινη ενδειξη

Τελική 'αδειασα το νερό και πήγα τα ρούχα στη μάνα μου να τα βάλει σε ένα πρόγραμμα ξεβγάλματος γιατί ήδη πλένονταν 3 ώρες!!!

Ακόμα δεν πήρα τον τεχνικό γιατί δεν έχω προλάβει κι αύριο μέρα είναι...

Τάισα περιστεράκι,έφαγα κι εγώ μπιφτέκια με σαλατούλα και λίγα μακαρόνια

Σε λίγο θα φύγω,θα ξαναρθω και θα ξαναφυγω...Εχει τρεξιμο η σημερινη μέρα

Κρίμα που δεν έκανα κάποια άλλη δουλειά

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω με τίποτα.Μόνο τα πάνω-πάνω

Ελπίζω αργοτερα να βρω χρόνο

Μάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλή όρεξη Δωράκι! Δεν σε ζηλεύω πάντως ούτε για τις φακές ούτε και για το μπρόκολο:confused::confused::confused:.ουτε κι εγω!!!!!!!!

Εγώ έφαγα τυροπιτούλα...Μμμμμ οχι κι ασχημα,θελω κι εγω!!!!! εδώ στην δουλειά. Στο σπίτι δεν ξέρω, κάτι θα βρω. Οι υπόλοιποι τρώνε φακές!

χαχαχα!!!

Κορυφαία τα μικρούλια μας!!!

Ναι μωρε τα πουλακια μας!!!

Εμένα πάντως βολεύεται και με τα δικά μου και με του μπαμπά της!!!

Ιδίως όταν βάζει τα ορειβατικά είναι....:lol::lol::lol:

Χαχαχαχαχχαχα


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...