Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Ζητά προεμφυτικο το δικαίουσε Κ ελενξε Κ μήτρα με nsg για τυχόν λοιμώξεις . Μόνο έτσι δεν θα πας στην τύχη Κ ότι γίνει. Τουλάχιστον θα ξέρεις ότι το έμβρυο Κ η μήτρα είναι οκ. 

      Βάζουν Κ 4ης μέρας δεν είναι αιτία αποτυχίας αυτό . 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημερούδια!!!!

Πολύ κρύο ρε κορίτσια.... Και θέλω να βγω κι έξω...

Για σήμερα δεν μαγείρεψα! Θα φάμε περισσεύματα γιατί δεν είναι καιρός να πετάμε!

όχι κ τσούπρα!

τσούχτρα, ναι! το δέχομαι! έχω κάψει εγώ κόσμο, καλή ώρα!!!!!!!σε πλειστηριασμό είμαι...:rolleyes:

Αχ μαρη φέφη τι με κάμνεις....

Πετάς μια βόμβα και μετά τέλος;;;;:confused::confused:

τι εννοεις???και εγω δεν καταλαβα.υπαρχει κοπελα στην μαγειροπαρεα μας που δινει αλλα στοιχεια εδω και αλλα στο φεις???αυτο εννοεις, για να καταλαβω???

Ελα ντε;;;;; Μας δουλεύει κανονικότατα; Και τι λόγο έχει να το κάνει;

Με κολασατε με το χαλβά και κάνω δίαιτα. Οταν σπούδαζα είχα μάθει απο τη μαμά μιας φίλης μου χαλβά με σιμιγδάλι και ινδοκάρυδο. Απο τότε μόνο έτσι τον κάνω και είναι τέλειος.

Να τον δοκιμάσεις και με πορτοκάλι,μέλι και ξηρούς καρπούς!

καλησοερα ομορφες,δεν μπορεσα να σας διαβασω ελπιζω ολες να ειστε καλα!!!!ρε κοριτσια πρεπει να φταιει ο καιρος αλλα ολη μερα κοιμαμαι...οπως στην αρχη της εγκυμοσυνης,κ οταν ξυπναω νυσταζω κιαλο χιχιχι!

Απόλαυσέ το Αννούλα!!!!! Τώρα που μπορείς για να έχεις και αποθέματα για μετά!:tongue:;)

κι επειδή τηρώ τις υποσχέσεις μου αυτή εξαιρετικά αφιερωμένη:tongue:

sdc16243c.jpgsdc16243c.jpg

Κακούργα!!!!! Αυτά αν θα μας τα βάζεις καλοκαίρι μας βλέπω να κάνουμε χαρακίρι!!!

Δωράκι, κι εμένα +4 με βλέπω, αλλά με δύο τεσσάρια.

:lol::lol::lol::lol:

Βγηκα μια γυρα στην γειτονια και εμαθα για την κοπελιτσα αυτος που την απηγαγε ηταν το αγορι της αλλα κατα πολυ μεγαλυτερος της και οταν αυτη θελησε να χωρισουν ο κυριος δεν το δεχοταν και οργανωσε ολο αυτο νομιζοντας οτι ετσι θα της αλλαζε γνωμη.Εδω και 2 μηνες την παρενοχλουσε και με αλλους τροπους αλλα μετα αποφασησε την απαγωγη.Τον επιασαν στην χαλκιδα και το κοριτσι ειναι ασφαλης σε συγγενικο προσωπο. Ευτυχως που ολα καλα πηγαν αν εξαιρεσεις την ψυχολογια της κοπελας που ειναι χαλια.

Ε,ρε που καταντήσαμε.....

Το παιδί είναι για ψυχιατρείο έτσι; Δηλαδή αυτό, δεν υπάρχει!!!!:!::!:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αγαπουλες!!

δεν εχω αποφασισει ακομα τι θα κανω για μαμ, μονο το μοσχαρι της κορης βραζει ηδη.

Τι κανετε? εμεις ολα καλα, χτες χορτασα βολτες, το πρωι εξω, το μεσημερι περπατημα το απογευμα χορο, ωραια περασα.

Φουμπι τελεια η φωτο, ετσι ηταν και χτες εδω η παραλια. ειχε ενα κυμα, αλλο πραγμα!

Αννακι μου κοιμησου αλλα μην πιστευεις αυτα που λενε για τα αποθεματα..:D:D

Ελενη δεν πιανει, εγω κοιμηθηκα παρα πολυ 9 μηνες, παρα πολυ ομως, αλλα δεν χορταινεται ο ατιμος... Τωρα με την περδικα παλια νυσταζω..

Link to comment
Share on other sites

Αννακι μου κοιμησου αλλα μην πιστευεις αυτα που λενε για τα αποθεματα..:D:D

Ελενη δεν πιανει, εγω κοιμηθηκα παρα πολυ 9 μηνες, παρα πολυ ομως, αλλα δεν χορταινεται ο ατιμος... Τωρα με την περδικα παλια νυσταζω..

Aσε καλέ λίγο να της το φέρουμε μαλακά!!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδιαααααααααααααα!!!αχ κοριτσια κ που κοιμαμαι παλι νυσταζω,οποτε σιγουρα αποθεμετα δεν θα χω χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

βρε ατιμες μας τσακισατε με τις ιστοριες με τις πεθερες κ εβλεπα προχθες στον υπνο μου οτι μαλλωνα με την δικη μου,ενα κλαμμα αλλο πραγμα..κ οχι τιποτα αλλο εχουμε μια χαρα σχεση!!!!!!παντως τα ονειρα στην εγκυμοσυνη μπορει να σε κανουν Φωσκολο χαχαχαχαχα!!!

οπως ειπα εμπειρια απο κακια πεθερα δεν εχω,αλλα το μονο που σας λεω ειναι οτι ο αντρουλης σας πρεπει να κανει τα σωστα κουμαντα,αλλιως παει το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!

Σημερα εχει γεννεθλια ο πεθερουλης κ θα φαμε εκει,καλαμαρακια,διαφορα θαλασσινα,πατατουλες,σαλατες κ γενικα γιαμιιιιιιιι θεματακια!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Aσε καλέ λίγο να της το φέρουμε μαλακά!!!!;)

:lol::lol::lol::lol::lol: δεν με νοιαζει καθολου,ας πανε ολα καλα(που ΘΑ ΠΑΝΕ) κ ας μην ξανακοιμηθω για μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ασε που εχω κ την μανουλα μου κοντα οποτε κατι θα κανουμε χαχαχαχαχα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααααααααα!!!αχ κοριτσια κ που κοιμαμαι παλι νυσταζω,οποτε σιγουρα αποθεμετα δεν θα χω χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

βρε ατιμες μας τσακισατε με τις ιστοριες με τις πεθερες κ εβλεπα προχθες στον υπνο μου οτι μαλλωνα με την δικη μου,ενα κλαμμα αλλο πραγμα..κ οχι τιποτα αλλο εχουμε μια χαρα σχεση!!!!!!παντως τα ονειρα στην εγκυμοσυνη μπορει να σε κανουν Φωσκολο χαχαχαχαχα!!!

οπως ειπα εμπειρια απο κακια πεθερα δεν εχω,αλλα το μονο που σας λεω ειναι οτι ο αντρουλης σας πρεπει να κανει τα σωστα κουμαντα,αλλιως παει το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!

Σημερα εχει γεννεθλια ο πεθερουλης κ θα φαμε εκει,καλαμαρακια,διαφορα θαλασσινα,πατατουλες,σαλατες κ γενικα γιαμιιιιιιιι θεματακια!!!

Νατον χαιρεσε τον πεθερουλη σου πωπω ωραια φαγητα θα φας σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Να τον χαίρεστε και καλή όρεξη με τα καλούδια σας!!!!;)
Νατον χαιρεσε τον πεθερουλη σου πωπω ωραια φαγητα θα φας σημερα.

σας ευχαριστω,ναι τον χαιρομαστε τον καλο μας γιατι ειναι αστερι!!!!!αχ ναι θα φαμε καλα σημερα χιχιχι!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:lol::lol::lol::lol::lol: δεν με νοιαζει καθολου,ας πανε ολα καλα(που ΘΑ ΠΑΝΕ) κ ας μην ξανακοιμηθω για μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ασε που εχω κ την μανουλα μου κοντα οποτε κατι θα κανουμε χαχαχαχαχα!!!

Άντε τυχερούλα!!!! Θα μοιράσετε και τα ξενύχτια!!!!:P:p


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια.

Δώρα μου, προσπαθησε να μην κουράζεσαι!

σμαρτάκι, αν ήμουν γονιός της ανήλικης θα έβαζα άνθρωπο να τον ξυλοφορτώσει τον πανηλίθιο!

κάγκλυ μου, κ εγώ αποθήκευσα τις συνταγές κ για χαλβά κ για μανιτάρια-σπανάκι!

αφροδίτη μου είσαι θεά, μην το ξεχνάς.

ελένη μου, αυτό που είχα πει μπορεί κ να είναι μπούρδα. το πιθανότερο.

αυτό που θελω να συγκρατήσεις είναι να προσέχεις στο φέης, 1ον να μην αποδέχεσαι φιλίες, αν δεν τσεκάρεις ποιός είναι.

2ον να ρυθμίσεις τις λειτουργίες απορρήτου, αν το λέω σωστά!

εβίρι, είσαι δημαρχέσσα! μη σε πω δασκάλα!

η φούμπι ζωγραφίζει με τις τούρτες!

Αννούλα, κοιμήσου εσύ κ το στρουμφάκι μεγαλώνει!!!!!

χθες έκανα χοιρινή τηγανιά. έψησα κ πατάτες στο φούρνο με μείγμα μπαχαρικών για πατάτες φούρνου από την Πόλη! αυτό που κατάλαβα είναι ότι είχε πάπρικα, άνηθο, βασιλικό κ άλλα που δεν κατάλαβα.

σήμερα θα ψήσω λουκάνικα κ συνοδευτικό οι πατάτες που έχω ήδη, γι'΄αυτό έψησα πολλές!

αύριο τί μαγειρεύω;

έχω λάχανο κ θέλω να το αξιοποιήσω.

ποιός είπε για λαχανόρυζο με κιμά; η προκομμένη μου κοράκλα;

δεν έχω κάνει ποτέ λαχανόρυζο, ούτε το κλασικό. τί ρύζι χρειάζεται;

δώσε συνταγή πληζ μπας κ την κάνω αύριο! γιατί σημερα θέλω να κάνω καμιά δουλειά!

χθες το σπλάχνο άνοιξε το μπουκάλι με το νερό, το λούστηκε πατόκορφα κ έλεγε συνέχεια "μπιμπεΡό". λούτσα το χαλί, λούτσα η παιδική της κουζίνα.

την ίδια την άλλαξα ως κ στο πάμπερ! όλα!

από το Σάββατο κατέκτησε το Ρ κ το λέει συρτά κ απολαυστικά συνέχεια!

ντόΡα, να πάΡω, τί χαΡά, τώΡα, φέΡε, κ.οκ.

το παπαγαλάκι μου!

Link to comment
Share on other sites

Άντε τυχερούλα!!!! Θα μοιράσετε και τα ξενύχτια!!!!:P:p

ασε η μανουλα μου το περιμενει με τετοια λαχταρα που ειναι ικανη να κοιμαται εκεινη μαζι του χαχαχαχαχαχαχαχα,κ καλα για να μην κουραζομαι:tongue::tongue::tongue:!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια.

Δώρα μου, προσπαθησε να μην κουράζεσαι!

σμαρτάκι, αν ήμουν γονιός της ανήλικης θα έβαζα άνθρωπο να τον ξυλοφορτώσει τον πανηλίθιο!

κάγκλυ μου, κ εγώ αποθήκευσα τις συνταγές κ για χαλβά κ για μανιτάρια-σπανάκι!

αφροδίτη μου είσαι θεά, μην το ξεχνάς.

ελένη μου, αυτό που είχα πει μπορεί κ να είναι μπούρδα. το πιθανότερο.

αυτό που θελω να συγκρατήσεις είναι να προσέχεις στο φέης, 1ον να μην αποδέχεσαι φιλίες, αν δεν τσεκάρεις ποιός είναι.

2ον να ρυθμίσεις τις λειτουργίες απορρήτου, αν το λέω σωστά!

εβίρι, είσαι δημαρχέσσα! μη σε πω δασκάλα!

η φούμπι ζωγραφίζει με τις τούρτες!

Αννούλα, κοιμήσου εσύ κ το στρουμφάκι μεγαλώνει!!!!!

χθες έκανα χοιρινή τηγανιά. έψησα κ πατάτες στο φούρνο με μείγμα μπαχαρικών για πατάτες φούρνου από την Πόλη! αυτό που κατάλαβα είναι ότι είχε πάπρικα, άνηθο, βασιλικό κ άλλα που δεν κατάλαβα.

σήμερα θα ψήσω λουκάνικα κ συνοδευτικό οι πατάτες που έχω ήδη, γι'΄αυτό έψησα πολλές!

αύριο τί μαγειρεύω;

έχω λάχανο κ θέλω να το αξιοποιήσω.

ποιός είπε για λαχανόρυζο με κιμά; η προκομμένη μου κοράκλα;

δεν έχω κάνει ποτέ λαχανόρυζο, ούτε το κλασικό. τί ρύζι χρειάζεται;

δώσε συνταγή πληζ μπας κ την κάνω αύριο! γιατί σημερα θέλω να κάνω καμιά δουλειά!

χθες το σπλάχνο άνοιξε το μπουκάλι με το νερό, το λούστηκε πατόκορφα κ έλεγε συνέχεια "μπιμπεΡό". λούτσα το χαλί, λούτσα η παιδική της κουζίνα.

την ίδια την άλλαξα ως κ στο πάμπερ! όλα!

από το Σάββατο κατέκτησε το Ρ κ το λέει συρτά κ απολαυστικά συνέχεια!

ντόΡα, να πάΡω, τί χαΡά, τώΡα, φέΡε, κ.οκ.

το παπαγαλάκι μου!

ωχ αμαν ελιωσα με αυτα που μαγειρεψες!!!κ οσο για το λαχανο κανε το ή θεικους λαχανοντολμαδες ή με κρεα!λαχανορυζο δε τρωω με τιποτα λεμε,κ ειναι περιεργο γιατι τρελλαινομαι για λαχανοντολμ που εχουν ρυζι..τι να πει κανεις...

πεθαινω για Χ!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!κ εχω πει κανονιστε συμπεθερες μην ερθει ο γιος μου,ή κ κορη,κ σας τα ανατρεψει ολα :tongue::tongue::tongue::tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

να τον χαίρεστε Άννα μου. η περιστερω μου πού είναι; μου λείπει!

η αγγελικούλα;

καλημέρα έλεν!καλημέρα μαρία!

ελπίζω να μη ξέχασα καμιά.

φιλούρες, πάω να εργαστώ αφοσιωμένα, γιατι έτσι δεν τελειώνω τίποτα. όλα μισά!

φούμπι μου σου το ξαναλέω, στείλε μου στοιχεία κ θα το αναλάβω με την πρώτη ευκαιρία! αύριο είναι ιδανική μερα το πρωί μέχρι το μεσημέρι. πιθανόν να είμαι μόνη εδώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...