Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Ζητά προεμφυτικο το δικαίουσε Κ ελενξε Κ μήτρα με nsg για τυχόν λοιμώξεις . Μόνο έτσι δεν θα πας στην τύχη Κ ότι γίνει. Τουλάχιστον θα ξέρεις ότι το έμβρυο Κ η μήτρα είναι οκ. 

      Βάζουν Κ 4ης μέρας δεν είναι αιτία αποτυχίας αυτό . 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Ποιά είχε πει καλέ για το σπανάκι-μανιτάρια στο φούρνο?? Δεν θυμάμαι και θέλω να ρωτήσω αν το σπανάκι το βάζουμε άβραστο/αζεμάτιστο:confused: κι αν μπορώ να ρίξω και ρύζι:confused:...

Μάρτζι μου, χρόνια σου πολλά και όμορφα!

Σμαρτάκι, έχω πάθει σοκ! Γράψε μας τα νεώτερα.

Οι εγγυούλες που είναι??

Σας φιλώ!

υ.γ. Φούμπι, φτιάχνω πολλά γλυκά αλλά τούρτα ποτέ! Λες να το... αποπειραθώ?:rolleyes::mrgreen::roll:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Δεν προλαβαίνω κόρες μου σήμερα να σας διαβάσω... μέχρι και την Παρασκευή, πρώτα ο Θεός, εδώ θα γίνεται του Κουτρούλη ο γάμος !!!

Έχουμε πολύ κόσμο....

μου λείπετε !

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πουλάκι μου εκτός από Τσελεμεντές είσαι και ημερολόγιο/εορτολόγιο ον λάιν!!!:lol::lol:

χαχαχα!όντως!!!

Άραγε ποια;;;;;;

Ντουβρουτζα δεν θα πεις τίποτα!:lol:

τι σου κάνανε κοριτσάκι?

Ναι, γιορτάζω κι ευχαριστώ πολύ για τις ευχές αλλά και τις συνταγές. Αυτό με την ινδική θα το δοκιμάσω ΣΙΓΟΥΡΑ!

χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα!!!!!!!

τι εννοεις???και εγω δεν καταλαβα.υπαρχει κοπελα στην μαγειροπαρεα μας που δινει αλλα στοιχεια εδω και αλλα στο φεις???αυτο εννοεις, για να καταλαβω???

εγώ πάντως δεν είμαι γιατί έχω βγάλει τα άπλυτά μου στη φόρα:tongue:μπορεί να σας το διαβεβαιώσει και η Φέφη που είδε τη φώτο κι έπαθε ντουβρουτζά.... έ Φέφη είδες τι ειλικρινής άνθρωπος είμαι?

για το άλλο θέμα δε σου έστειλα γιατί δε θέλω να σου φορτώνομαι τώρα με που έχεις κι εσύ τα δικά σου, άν δεν βγάλω άκρη όμως ....ετοιμάσου να ξεδώσεις

Οι εγγυούλες που είναι??

που είναι αλήθεια?

υ.γ. Φούμπι, φτιάχνω πολλά γλυκά αλλά τούρτα ποτέ! Λες να το... αποπειραθώ?:rolleyes::mrgreen::roll:

ζώπ είναι πολύ εύκολο, μπορείς να το κάνεις και με άλλα μπισκότα όπως cream cracker...όποτε το φτιάχνω εξαφανίζεται το ταψί στο άψε σβήσε...


Link to comment
Share on other sites

τί με κάμεις κουφετάκι μου, τί με κάμνεις!!!!!!!!!

πατσά έτρωγα με τον μπούλη μου μια φορά κ έναν καιρό, όταν ήμανε ελεύθερο πουλί κ μ' αγαπούσανε πολλοί!!!!!!!!!!!;):lol:

μια σαλατιέρα τίγκα θέλω!

όχι κ τσούπρα!

τσούχτρα, ναι! το δέχομαι! έχω κάψει εγώ κόσμο, καλή ώρα!!!!!!!σε πλειστηριασμό είμαι...:rolleyes:

θέλω το λεξικό μου, περιστερω με ακούς;:-P

κ εγώ κρυουλιάρα. μαρή είναι η καλύτερη ευκαιρία να ζεσταθείτε τουγκέδερ!!!!!!!!!!μη πιάνς;;;;;;;;;;)

Σι πιάνου αλλά για φαντάσου μας μαζί κι εγώ να είμαι στο ιντερνέτι και να θάβω για παράδειγμα την πεθερά μου?????? Τι ζέσταμα θα είναι αυτό?????Πιανού ο μώλος θα ζεσταθεί περισσότερο δεν ξέρω!!!!!

μπράβο αγαπούλα για το ροζζζζζζζζζ!

μερσί για τη δουλειά.

χρόνια σου πολλά κ ευτυχισμένα με υγεία, αγάπη!!!!

Μαρτζι χρόνια πολλά και από μένα!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν προλαβαίνω κόρες μου σήμερα να σας διαβάσω... μέχρι και την Παρασκευή, πρώτα ο Θεός, εδώ θα γίνεται του Κουτρούλη ο γάμος !!!

Έχουμε πολύ κόσμο....

μου λείπετε !

Κόσμο??? Ελπίζω για καλό......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

κάντυ μου, κάντυ μου, σου μιλάει ο κλυν! πού είσαι κάντυ μου;

αγγελική μου, εσύ ξεκίνα ζέσταμα, κ άσε μας εμάς κ τα φ.μπ! νταξ; εσύ να είσαι καλά αγάπη!

φούμπι μου, τώρα ένας λόγος παραπάνω να μου τα στείλεις! είμαι σε φόρμα! σε σας είμαι ο κλιν!

Link to comment
Share on other sites

Κόσμο??? Ελπίζω για καλό......

"Κόσμο" εννοώ στην δουλειά... μέχρι την Παρασκευή που λήγει η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων....;)ασ' το ΑγγελικήΝο2, ΜΗΝ ξεκινήσουμε εμείς οι δυο*..... δεν έχουμε δίκτυο είπαμε... κάτι είναι ανάδρομο αυτή την εβδομάδα !!! α χα χα ! ένα λεπτό μπήκα και πάλι γελάω μόνο μου !!!

*όχι, πες μου τί κατάλαβες ?????????? :idea: θέλω να το ακούσω !:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γιορτάζω κι ευχαριστώ πολύ για τις ευχές αλλά και τις συνταγές. Αυτό με την ινδική θα το δοκιμάσω ΣΙΓΟΥΡΑ!

Χρόνια πολλά margi

Ελεγα να κανω καμια δουλεια που κοιμαται το νινι μου αλλά όλο εδω γυρνάω

Κακούργες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια. Τι κάνετε;

Σήμερα έκανα χάντρες φασολάκια είχε η δίαιτα αλλά δεν τα τρώει ο άντρας μου οπότε χάντρες.

σμαρτάκι σκιάχτηκα με την απαγωγή. Εγώ αν το έβλεπα αυτό θα ήθελα ηρεμιστικά. Εχω και εγω τις φοβίες μου. Ημουνα μια φορά στο λεωφορείο και στο πεζοδρόμιο ένας νεαρός χτύπαγε μια κοπέλα και έπαθα σοκ. Θέλω έναν ψυχολόγο μάλλον γιατί θα δουν πολλά τα μάτια μας ακόμα.

Με κολασατε με το χαλβά και κάνω δίαιτα. Οταν σπούδαζα είχα μάθει απο τη μαμά μιας φίλης μου χαλβά με σιμιγδάλι και ινδοκάρυδο. Απο τότε μόνο έτσι τον κάνω και είναι τέλειος.

Εχασα 2 κιλά και προχοράω. Μόλις χάσω άλλα 4 θα κάνω χαλβά.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

γειά σου κοράκλα μου! να περάσεις όμορφα κ εσύ με την οικογένειά σου! κ εσύ αφροδιτούλα!

κάντυ μου, είμαι που είμαι κλυν, με αποχάζωσες! τί λες μανούλα μου;

μπας κ έχει πανσέληνο αυτές τις μέρες; ή απλά το σήμα μου είναι ανύπαρκτο;

Link to comment
Share on other sites

μπράβο γλυκούλα μου για τα 2 κιλά! τέλεια!

για δώσε συνταγή χαλβά με ινδοκάρυδο!!!!! εκτός αν σε φέρνω σε δύσκολη θέση. δεν επιμένω. όταν φτάσεις στα 4, δηλαδή σύντομα, στείλε μου ένα πιάτο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κάντυ μου, κάντυ μου, σου μιλάει ο κλυν! πού είσαι κάντυ μου;

αγγελική μου, εσύ ξεκίνα ζέσταμα, κ άσε μας εμάς κ τα φ.μπ! νταξ; εσύ να είσαι καλά αγάπη!

φούμπι μου, τώρα ένας λόγος παραπάνω να μου τα στείλεις! είμαι σε φόρμα! σε σας είμαι ο κλιν!

με μπέρδεψες μαρή κλυν και κλιν...τι είναι αυτά και δεν καταλαβαίνω?

*όχι, πες μου τί κατάλαβες ?????????? :idea: θέλω να το ακούσω !:lol:

εγω πάντως ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩ!

Oυφ τελειωσα την δουλεια για σημερα και ειπα να μπω να σας πω καλο απογευμα και να περασετε καλα με τα παιδακια σας φιλακια.

Καλή ξεκούραση

Εχασα 2 κιλά και προχοράω. Μόλις χάσω άλλα 4 θα κάνω χαλβά.

Μπράβο!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...