Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Ζητά προεμφυτικο το δικαίουσε Κ ελενξε Κ μήτρα με nsg για τυχόν λοιμώξεις . Μόνο έτσι δεν θα πας στην τύχη Κ ότι γίνει. Τουλάχιστον θα ξέρεις ότι το έμβρυο Κ η μήτρα είναι οκ. 

      Βάζουν Κ 4ης μέρας δεν είναι αιτία αποτυχίας αυτό . 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερα σας γαλιαντρες μου που λεει και η Περιστερω:D τι κανετε? Σημερα εχω ρεβυθια λεμονατα.Χθες το βραδυ ειχαμε μια απαγωγη στην γειτονια μας σοκαριστικα μια κοπελιτσα γυρω στα 19 τους ειδα απο την βεραντα να την τραβολογανε δυο αντρες να την βαζουν γρηγορα στο αυτοκινητο και απο πισω να τρεχει ενας αλλος αντρας και να φωναζει βοηθεια απαγωγη.Εμεινα σαν παγοκολονα δεν μπορουσα να αντιδρασω.Μετα ηρθε αστυνομια μαζευτηκε κοσμος.Που ζουμε ρε κοριτσια:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερα φιλεναδες!

τι κανετε, και εδω ο καιρος ειναι βροχερος και θελω να βγω να κανω κατι δουλιτσες αλλα θα δουμε.

Εβαλα πουρνο-πουρνο την φασολαδιτσα να γινεται, παραγγελια του μπαμπα και της νονας..!!

Κατα τα αλλα ελπιζω να ειναι μια καλη μερα για ολες!!

φιλακια, σας αγαπω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας γαλιαντρες μου που λεει και η Περιστερω:D τι κανετε? Σημερα εχω ρεβυθια λεμονατα.Χθες το βραδυ ειχαμε μια απαγωγη στην γειτονια μας σοκαριστικα μια κοπελιτσα γυρω στα 19 τους ειδα απο την βεραντα να την τραβολογανε δυο αντρες να την βαζουν γρηγορα στο αυτοκινητο και απο πισω να τρεχει ενας αλλος αντρας και να φωναζει βοηθεια απαγωγη.Εμεινα σαν παγοκολονα δεν μπορουσα να αντιδρασω.Μετα ηρθε αστυνομια μαζευτηκε κοσμος.Που ζουμε ρε κοριτσια:mad:

τρομερο!!!στο δρομο εγινε αυτο η μεσα στο σπιτι????ζουγκλα εχουμε καταντησει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

α! καλε ξεχασα το παιδι μου χτες πιανοταν απο το δυχτι του παρκου και προσπαθουσε να σηκωθει, η ψυχουλα μου... ηταν τελειο!!

μπραβο στο παιδακι σου, με το καλο να περπατησει:):)ωραιο το φαγακι σου, μιαμ, μιαμμμμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια......

χαθηκα τον τελευταιο καιρο,πολλες δουλειες και κακη διαθεση.....με χαλαει ο χειμωνας πολυ......φουντωνει η καταθλιψη μου:(3 μηνες και θα ερθει η ανοιξη όμως.....

έχετε γραψει πολλα αδυνατον να τα διαβασω εκτος απο τις τελευταιες δυο σελιδες...:tongue:

το ωραιο με αυτο το θεμα ειναι που ειναι σας ομαδικη ψυχαναληση......ετσι καναμε στις ομαδες.....ολοι λεγαμε και η θεραπευτρια μας ακουγε και εδινε "κατευθυνσεις".......εδω ολοι εχουν την ιδια θεση, ακομα καλυτερα......

και για να μην ειμαι of εντελως σημερα θα κανω φακες και θα βρασω μπροκολο...

φιλια σε όλες......;)

Link to comment
Share on other sites

α! καλε ξεχασα το παιδι μου χτες πιανοταν απο το δυχτι του παρκου και προσπαθουσε να σηκωθει, η ψυχουλα μου... ηταν τελειο!!
Μεγαλωνει η καραμελενια σου και αυτες ειναι οι πιο ωραιες στιγμες.
Link to comment
Share on other sites

θα σου ελεγα ενα τσιζκεικ που ειναι απλο, γρηγορο και οικονομικο, τρουφακια η κανενα κορμο ψυγειου. επισης χαλβα σιμιγδαλενιο, αν και δεν ειναι κανονικαο γλυκο(για μενα οτι δεν εχει τσοκολατα ΔΕΝ ειναι γλυκο:tongue::tongue::tongue:)

πωπω χαλβά!!!τι είπες τωρα!!!!γιαμ

οντως με το κελαηδημα τους μπορει να σκασουν αλλο πουλι:-):smile::-):smile:

ωχ!σσσσ: σιωπή μην το ακούσει ο άντρας μου και γίνει το χαϊδευτκό μου... κοντεύω να τον σκάσω τον χριστιανό απ'το πολύ "κελάηδημα":D

το παιδι μου χθες κοιμηθηκε οοολο το βραδυ στο κρεβατακι της ΜΟΝΗ.γιουπιιιιι:Dαφου το πρωι που ξυπνησαμε τρεξαμε και οι δυο να δουμε πως ειναι:lol::lol::lol:Θα μου πει καμιά σας πως στο καλο το καταφένετε αυτό. Εχω γίνει σαν σίγμα τελικό λέμεεεε!

ευχομαι σημερα ναναι μια καλυτερη μερα για ολες μας...μακια

Απ'το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί!

Σημερα εχω ρεβυθια λεμονατα.

πως γίνονται αυτά?Πρώτη φορά τ'ακούω.ενδιαφέρον φαίνεται ,για λέγε...

Χθες το βραδυ ειχαμε μια απαγωγη στην γειτονια μας σοκαριστικα μια κοπελιτσα γυρω στα 19 τους ειδα απο την βεραντα να την τραβολογανε δυο αντρες να την βαζουν γρηγορα στο αυτοκινητο και απο πισω να τρεχει ενας αλλος αντρας και να φωναζει βοηθεια απαγωγη.Εμεινα σαν παγοκολονα δεν μπορουσα να αντιδρασω.Μετα ηρθε αστυνομια μαζευτηκε κοσμος.Που ζουμε ρε κοριτσια:mad:

Πωπω! Τελικά τι έγινε? Καμιά φορά νιώθω αποκλεισμένη εδώ που ζούμε αλλά όταν ακούω κάτι τέτοια λέω μια χαρα, δόξα το Θεό!

α! καλε ξεχασα το παιδι μου χτες πιανοταν απο το δυχτι του παρκου και προσπαθουσε να σηκωθει, η ψυχουλα μου... ηταν τελειο!!

Μπράβο!!!!Μεγαλώνει το ζουζούνι!

καλημερα κοριτσια......

χαθηκα τον τελευταιο καιρο,πολλες δουλειες και κακη διαθεση.....με χαλαει ο χειμωνας πολυ......δεν είσαι η μόνη, don't worry φουντωνει η καταθλιψη μου:(3 μηνες και θα ερθει η ανοιξη όμως.....αλληλούια!!!

έχετε γραψει πολλα αδυνατον να τα διαβασω εκτος απο τις τελευταιες δυο σελιδες...:tongue:γαλιάντρες γαρ


Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτη δεν ξερω πως εξελιχθησαν τα πραγματα αλλα υποθετω οτι θα τους επιασε η αστυνομια αφου ηταν γνωστοι.Μεγαλωσα σε επαρχια σε νησι και πιστευω οτι δεν συγκρινεται με την ζωη της Αθηνας που ζεις σε ενα μονιμο αγχος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφροδιτη δεν ξερω πως εξελιχθησαν τα πραγματα αλλα υποθετω οτι θα τους επιασε η αστυνομια αφου ηταν γνωστοι.Μεγαλωσα σε επαρχια σε νησι και πιστευω οτι δεν συγκρινεται με την ζωη της Αθηνας που ζεις σε ενα μονιμο αγχος.
Λαθος μπερδευτηκα,Foubi ηθελα να πω.Αντι ντοματα στο τελος του μαγειρεματος στιβω λεμονι μια κουταλιτσα αλευρι τα ανακατευω τα ριχνω στην κατσαρολα περνει μια βραση χυλωνει και ειναι πολυ νοστιμα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Για σήμερα θα κάνω παντζάρια και σκορδαλιά. Για τη μικρή που δεν τα τρώει αυτά ίσως να κάνω κάποιο όσπριο. Θα ζυμώσω και ψωμί, τώρα μόλις ξεκολλήσω τα δάχτυλά μου από το πληκτρολόγιο.

Φούμπι αναρωτιέμαι αν κοιμήθηκες ανάλαφρα...

:lol::lol:Για το πιο μορφωμένη είναι σίγουρο:tongue:

Καλέ τι ανάλαφρα; Δεν είδες; Βούλιαξε το μαξιλάρι με μια λακκούβα νααα από το βάρος της γνώσης.

Χθες το βραδυ ειχαμε μια απαγωγη στην γειτονια μας σοκαριστικα μια κοπελιτσα γυρω στα 19 τους ειδα απο την βεραντα να την τραβολογανε δυο αντρες να την βαζουν γρηγορα στο αυτοκινητο και απο πισω να τρεχει ενας αλλος αντρας και να φωναζει βοηθεια απαγωγη.Εμεινα σαν παγοκολονα δεν μπορουσα να αντιδρασω.Μετα ηρθε αστυνομια μαζευτηκε κοσμος.Που ζουμε ρε κοριτσια:mad:

Μου φαίνεται ήρθε η ώρα να πει το Σικάγο....Αθήνα γίναμε. Συγκλονιστική η είδηση Σμαρτάκι και όπως είπες σοκαριστική να τη βλέπεις μπροστά σου. Τους γειτόνους αυτούς τους γνωρίζεις από κοντά; Μιλάτε δηλαδή; Έμαθες γιατί συνέβη η απαγωγή;

α! καλε ξεχασα το παιδι μου χτες πιανοταν απο το δυχτι του παρκου και προσπαθουσε να σηκωθει, η ψυχουλα μου... ηταν τελειο!!

Μωλέεεεεεεεεεε πούντο μου και πούντο μου, άχου το να το χαρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!

Σήμερα τρώμε γεμιστά.

στον γαμπρό μου θέλω να φερθώ σωστά ως πεθερά.

αρκεί να είναι καλά η κοράκλα μου! ό,τι μου ζητήσει η κοράκλα μου θα κάνω!

αλλά θα της λέω την αλήθεια, αν μου ζητάει τη γνώμη, ούτε θα την κανακεύω τζάμπα, ούτε θα την πιέζω να κάνει υποχωρήσεις παγίως για να σώσει μονόπλευρα το γάμο της.

γιατί το τελευταίο κάνουν οι γονείς μου, ενώ στενοχωριούνται για όσα γίνονται! κ λέγονται εις βάρος μου κ εις βάρος τους!

Λοιπόν τελικά εμείς είμαστε οι Δίδυμες, βιώνουμε ακριβώς τις ίδιες καταστάσεις!!!!

γειά σου αγγελική. καλή ξεκούραση.

ακόμα να αλλάξεις γνώμη για φ.μπ.; είδες η έλεν;

Τσουουουουουου!!!!!

εβίρι, ουυυυυυυυυυυυυυυυυυουυυυυυυυυυυυ!!!!!!

περιστέρω γελάς;


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Φεφη μια μεγάλη αγκαλιά απο μένα και πραγματικά ευχομαι να σας πάνε όλα καλά.

Εγω δεν μπορώ να με φανταστώ ως πεθερά γιατι ακόμα δεν με εχω δει πως θα είμαι σαν μαμά.

Φουμπι σε ευχαριστώ πολύ αν και δεν μου αρεσει το όνομα μου.

Και η μαμά μου είναι πεθερόπληκτη. Κορίτσια όχι γιατί είναι μάνα μου δεν θα πω για τον άντρα μου δεν τον βλέπει και κάθε μέρα λογω απόστασης. Αλλά στη νύφη μας τι να πώ. Δεν έχει πει κουβέντα άσχημη ουτε σε μας που είμαστε κόρες της να πει ενα παράπονο. Τι ρωτάει για όλα σε σχέση με το μωρό.Δεν κάνει ότι θέλει αυτή όταν το κρατάει αλλά ότι της πούνε. Γενικά τη βοηθάει πολύ και της δείχνει πάντα πόσο την αγαπάει. Και το μόνο που λέει όσο τα παιδιά μου είναι ευτυχισμένα για μένα είναι οι καλύτεροι νύφη και γαμπρός.

Μπράβο στην μανούλα σου!!!!! Εχει καταλάβει πως το παιδί της θα είναι ευτυχισμένο όταν εκείνη δεν δημιουργεί προβλήματα και προστριβές στο ζευγάρι με το να κάνει του κεφαλιού της. Ξανά μπράβο!!!!

Εγω απο την πεθερά δεν εχω σοβαρά προβλήματα αλλά έχει πει και έχει κάνει πράγματα που με έχουν πληγώσει. Είμαστε και μακριά όμως οπότε δεν μπλέκεται.

γεια σας μαγειροφιλεναδες,

σημερα ειμασταν εξω με τον μπαμπα μας και καναμε διαφορες δουλιτσες.

ετσι λοιπον μαγειρεψα πατατες τηγανιτες και αυγα

Μιαμ μιαμ από τα αγαπημενα μου φαγητά!!!!!

και μια μενα εβρασα μπροκολο-καροτο-πατατα και εβρασα αυγα.

Σας διαβασα, θελω να πω συγχαρητηρια στην Εβιρι για τις συμβουλες που εδωσε στο Φεφακι, εξαιρετικα συγκροτημενες και με σοφια.

Φεφακι μου ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα..

Διαβασα και αλλα πολλα αλλα συγνωμη, τα ξεχασα...

Πλεον δεν εχω και πολυ χρονο.

φιλακια σε ολες!!!

Ούτε εγώ έχω πολύ χρόνο και γι΄αυτό δεν ανήγω λογαριασμό στο φατσοβιβλίο. Ακούς Φέφηηηηηηηη!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας γαλιαντρες μου που λεει και η Περιστερω:D τι κανετε? Σημερα εχω ρεβυθια λεμονατα.Χθες το βραδυ ειχαμε μια απαγωγη στην γειτονια μας σοκαριστικα μια κοπελιτσα γυρω στα 19 τους ειδα απο την βεραντα να την τραβολογανε δυο αντρες να την βαζουν γρηγορα στο αυτοκινητο και απο πισω να τρεχει ενας αλλος αντρας και να φωναζει βοηθεια απαγωγη.Εμεινα σαν παγοκολονα δεν μπορουσα να αντιδρασω.Μετα ηρθε αστυνομια μαζευτηκε κοσμος.Που ζουμε ρε κοριτσια:mad:

Αμάν ρε κορίτσι, τι είδες και ταράχτηκες!!!! Να μην μπορείς να κυκλοφορήσεις έξω ή και ακόμη και στο σπίτι σου να μην είσαι ασφαλής??

Τελικά μάθατε γιατί έγινε όλο αυτό και αν τους έπιασαν?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...