Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

σχετικά με το περιστατικό της ανθρωποκτονίας άκουσα στις ειδήσεις ότι η μουλάρω-πεθερά δεν την ήθελε τη νύφη της.είχε τεράστια περιουσία, αλλά δεν βοήθαγε τον γιο της, αν κ άνεργος κ με 3 παιδιά, γιατί έβαζε όρο να την χωρίσει!

πήγε η δόλια μάνα να την παρακαλέσει να τους βοηθήσει, εκείνη αμφισβήτησε την πατρότητα των 3 παιδιών,

η πεθερά άρπαξε μαχαίρι, η νύφη στη θολούρα της, έπαθε αμόκ η κοπέλα, την μαχαίρωσε 62 φορές ή παραπάνω!

της αναγνωρίζω πρότερο έντιμο βίο, άμυνα κ βρασμό ψυχής!!!!!!!

κ ποινικά δεν γνωρίζω, ειλικρινά απορώ πώς τα πέρασα τα μαθήματα!

έλεος πια!!!!!

να τα πάρει τώρα στο μνήμα η φουφάλα!!!!!

όσο για τα δικά μου, κόρες το πρόβλημα το έχω με τον φέφο. δεν το λέω έτσι.

έχουμε θέματα σοβαρά. πέραν της όρκας!

περιμένω κάτι κ μετά θα αποφασίσω!

το ότι τον αγαπάω είναι αλήθεια, αλλά δεν αρκεί να αγαπάω μόνο εγώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 και εγω εχω πει στα παιδια μου αν βλεπουν να ξεφευγω να με βαζουν στην θεση μου και θα προσπαθησω το παραδειγμα της παθερας μου να ειναι προς αποφυγην πιστευω να το καταφερω.Δεν νομιζω οτι οι πεθεροπληκτες γινονται καλυτερες πεθερες ειναι θεμα χαρακτηρα αντιθετα εχω ακουσει οτι αφου περασαν ασχημα αυτες απο τηνπεθερα το ιδιο θα κανουν και στην νυφη:confused: κατι σαν εκδικηση δ.λ.δ.

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το περιστατικό της ανθρωποκτονίας άκουσα στις ειδήσεις ότι η μουλάρω-πεθερά δεν την ήθελε τη νύφη της.είχε τεράστια περιουσία, αλλά δεν βοήθαγε τον γιο της, αν κ άνεργος κ με 3 παιδιά, γιατί έβαζε όρο να την χωρίσει!

πήγε η δόλια μάνα να την παρακαλέσει να τους βοηθήσει, εκείνη αμφισβήτησε την πατρότητα των 3 παιδιών,

η πεθερά άρπαξε μαχαίρι, η νύφη στη θολούρα της, έπαθε αμόκ η κοπέλα, την μαχαίρωσε 62 φορές ή παραπάνω!

της αναγνωρίζω πρότερο έντιμο βίο, άμυνα κ βρασμό ψυχής!!!!!!!

κ ποινικά δεν γνωρίζω, ειλικρινά απορώ πώς τα πέρασα τα μαθήματα!

έλεος πια!!!!!

να τα πάρει τώρα στο μνήμα η φουφάλα!!!!!

όσο για τα δικά μου, κόρες το πρόβλημα το έχω με τον φέφο. δεν το λέω έτσι.

έχουμε θέματα σοβαρά. πέραν της όρκας!

περιμένω κάτι κ μετά θα αποφασίσω!

το ότι τον αγαπάω είναι αλήθεια, αλλά δεν αρκεί να αγαπάω μόνο εγώ.

Οτι προβλημα εχεις με τον Φεφο αν υπαρχει διαθεση για διαλογο και απο τις δυο πλευρες πιστεψε με θα το λυσετε το θεμα ειναι αν υπαρχουν εξωτερικες παρεμβασεις τοτε ειναι πιο δυσκολο,γι αυτο εξω οι τριτοι απο το σπιτι σας και ολα θα φτιαξουν.
Link to comment
Share on other sites

η φεφομάνα πάντως κακοπέρασε από την πεθερά της! τα έμαθα από αλλού!

αλλά την είχε μακριά! πού κ να την είχε κάθε τρεις κ λίγο στο σπίτι της!!!!!

τώρα μας παριστάνει ότι αγαπιόντουσαν σαν μάνα με κόρη!

πολύ θέατρο μιλάμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το περιστατικό της ανθρωποκτονίας άκουσα στις ειδήσεις ότι η μουλάρω-πεθερά δεν την ήθελε τη νύφη της.είχε τεράστια περιουσία, αλλά δεν βοήθαγε τον γιο της, αν κ άνεργος κ με 3 παιδιά, γιατί έβαζε όρο να την χωρίσει!

πήγε η δόλια μάνα να την παρακαλέσει να τους βοηθήσει, εκείνη αμφισβήτησε την πατρότητα των 3 παιδιών,

η πεθερά άρπαξε μαχαίρι, η νύφη στη θολούρα της, έπαθε αμόκ η κοπέλα, την μαχαίρωσε 62 φορές ή παραπάνω!

της αναγνωρίζω πρότερο έντιμο βίο, άμυνα κ βρασμό ψυχής!!!!!!!

κ ποινικά δεν γνωρίζω, ειλικρινά απορώ πώς τα πέρασα τα μαθήματα!

έλεος πια!!!!!

να τα πάρει τώρα στο μνήμα η φουφάλα!!!!!

Αμάν τι σκατοχαρακτήρας ήταν........

όσο για τα δικά μου, κόρες το πρόβλημα το έχω με τον φέφο. δεν το λέω έτσι.

έχουμε θέματα σοβαρά. πέραν της όρκας!

περιμένω κάτι κ μετά θα αποφασίσω!

το ότι τον αγαπάω είναι αλήθεια, αλλά δεν αρκεί να αγαπάω μόνο εγώ.

Όχι δεν αρκεί να αγαπάς μόνο εσύ, αυτό είναι αλήθεια. Αλλά από όσα μας έχεις γράψει γενικά για τον φέφο όλο αυτόν τον καιρό πιστεύω πως κι εκείνος σ΄αγαπάει απλά δεν έχει βρει τον σωστό τρόπο να σου το δείξει.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 και εγω εχω πει στα παιδια μου αν βλεπουν να ξεφευγω να με βαζουν στην θεση μου και θα προσπαθησω το παραδειγμα της παθερας μου να ειναι προς αποφυγην πιστευω να το καταφερω.Δεν νομιζω οτι οι πεθεροπληκτες γινονται καλυτερες πεθερες ειναι θεμα χαρακτηρα αντιθετα εχω ακουσει οτι αφου περασαν ασχημα αυτες απο τηνπεθερα το ιδιο θα κανουν και στην νυφη:confused: κατι σαν εκδικηση δ.λ.δ.

Αμάν Παναγία μου κάνω τον σταυρό μου να είμαι καλοπροαίρετη απέναντι στην νύφη μου. ( Αρκεί φυσικά να την εγκρίνω:tongue::tongue::tongue:)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι δεν αρκεί να αγαπάς μόνο εσύ, αυτό είναι αλήθεια. Αλλά από όσα μας έχεις γράψει γενικά για τον φέφο όλο αυτόν τον καιρό πιστεύω πως κι εκείνος σ΄αγαπάει απλά δεν έχει βρει τον σωστό τρόπο να σου το δείξει.

συμφωνώ Αγγελική...δεν γίνεται τίποτα όταν μόνο ο ένας αγαπάει,προσπαθει και κάνει υποχωρήσεις ...αυτά τα πράγματα πρέπει να είναι αμοιβαία...

πάντως φεφάκι πιστεύω πως αν το θέλετε πολύ και οι δυο θα βρεθεί η λύση...κάποιοι άνθρωποι πρέπει να στριμωχτούν πολύ για να πάρουν αποφάσεις...

Αμάν Παναγία μου κάνω τον σταυρό μου να είμαι καλοπροαίρετη απέναντι στην νύφη μου. ( Αρκεί φυσικά να την εγκρίνω:tongue::tongue::tongue:)

πάντως κι εγώ κορίτσια θα τους πω να με βάζουν στη θέση μου αν παρεκτρέπομαι...μην κάνουμε αυτά που κοροϊδεύουμε, ε?


Link to comment
Share on other sites

Ωχ τι διαβαζω....

οχι τιποτα αλλο,εχω και γιο!!!!!

Εγω λεω παντα στον καλο μου,να με βαζει στη θεση μου,οταν αργοτερα γινω πεθερα.

Τι να πεις........


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας εκαταλείπω για σήμερα, σχολάω.

Πολλά πολλά φιλάκια στα μουτράκια:wink:;-):wink:;-)

Τα λέμε το πρωί, εκτός κι αν ξαναπήξω όπως σήμερα οπότε με βλέπω καλό μεσημέρι:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.

Ματς μουτς!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

στον γαμπρό μου θέλω να φερθώ σωστά ως πεθερά.

αρκεί να είναι καλά η κοράκλα μου! ό,τι μου ζητήσει η κοράκλα μου θα κάνω!

αλλά θα της λέω την αλήθεια, αν μου ζητάει τη γνώμη, ούτε θα την κανακεύω τζάμπα, ούτε θα την πιέζω να κάνει υποχωρήσεις παγίως για να σώσει μονόπλευρα το γάμο της.

γιατί το τελευταίο κάνουν οι γονείς μου, ενώ στενοχωριούνται για όσα γίνονται! κ λέγονται εις βάρος μου κ εις βάρος τους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμφωνω με την Αγγελικη απο οτι εχουμε καταλαβει σε αγαπαει ο Φεφος σου να δεις θα καταλαβει καποια πραγματα και θα αλλαξουν τα πραγματα λιγο ταρακουνημα θελει.

Link to comment
Share on other sites

στον γαμπρό μου θέλω να φερθώ σωστά ως πεθερά.

αρκεί να είναι καλά η κοράκλα μου! ό,τι μου ζητήσει η κοράκλα μου θα κάνω!

αλλά θα της λέω την αλήθεια, αν μου ζητάει τη γνώμη, ούτε θα την κανακεύω τζάμπα, ούτε θα την πιέζω να κάνει υποχωρήσεις παγίως για να σώσει μονόπλευρα το γάμο της.

γιατί το τελευταίο κάνουν οι γονείς μου, ενώ στενοχωριούνται για όσα γίνονται! κ λέγονται εις βάρος μου κ εις βάρος τους!

Αυτο ακριβως σκεφτομαι κι εγω.

Οποιος φταιει εκεινος θα τα ακουει....

Οταν κανει λαθος ο θησαυρος μου,θα το λεω χυμα

και θα υπερασπιζομαι την νυφη οταν εχει δικιο.

Το σωστο σωστο!!!!!!

Αρκει να τους βλεπω αγαπημενους και ευτυχισμενους,εκει θα πεταω.

Να βλεπω το αγορακι μου να ειναι χαμογελαστο...ευτυχισμενο......

Αλλα βρε συμπεθερα,αφου τα χουμε πει......

Στα πουπουλα θα τα χουμε τα παιδια μας,εγω την νυφη.....και εσυ τον θησαυρο-γαμπρο σου.:lol::lol::lol:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Φεφη μια μεγάλη αγκαλιά απο μένα και πραγματικά ευχομαι να σας πάνε όλα καλά.

Εγω δεν μπορώ να με φανταστώ ως πεθερά γιατι ακόμα δεν με εχω δει πως θα είμαι σαν μαμά.

Φουμπι σε ευχαριστώ πολύ αν και δεν μου αρεσει το όνομα μου.

Και η μαμά μου είναι πεθερόπληκτη. Κορίτσια όχι γιατί είναι μάνα μου δεν θα πω για τον άντρα μου δεν τον βλέπει και κάθε μέρα λογω απόστασης. Αλλά στη νύφη μας τι να πώ. Δεν έχει πει κουβέντα άσχημη ουτε σε μας που είμαστε κόρες της να πει ενα παράπονο. Τι ρωτάει για όλα σε σχέση με το μωρό.Δεν κάνει ότι θέλει αυτή όταν το κρατάει αλλά ότι της πούνε. Γενικά τη βοηθάει πολύ και της δείχνει πάντα πόσο την αγαπάει. Και το μόνο που λέει όσο τα παιδιά μου είναι ευτυχισμένα για μένα είναι οι καλύτεροι νύφη και γαμπρός.

Εγω απο την πεθερά δεν εχω σοβαρά προβλήματα αλλά έχει πει και έχει κάνει πράγματα που με έχουν πληγώσει. Είμαστε και μακριά όμως οπότε δεν μπλέκεται.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια, γεια σας! Εσείς που είστε της μαγειρικής μήπως μπορείτε να μου δώσετε καμία συνταγούλα για απλό, οικονομικό και εύκολο γλυκάκι; ( ξέρω ότι ζητάω πολλά) αλλά κάθε γνώμη, συμβουλή και συνταγή είναι καλοδεχουμενη.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...