Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Βρέχει και δεν μου αρέσει καθόλου δεν μπορώ τι μουνταμάρα.

Τι κάνετε; Εγω καλά.Σήμερα καλαμαράκια με πατάτες τηγανιτες και γω πατατοσαλάτα.

φεφη είναι λογικό να τα λες στους δικους σου ανθρώπους και γω αυτό κάνω αλλά πιο πολύ στην αδερφή μου. Πραγματικά είναι το στηριγμα μου. Στη μαμά δεν λέω πολλά για να μην την στεναχωρώ. Τώρα για το θέμα σου δεν ξέρω πραγματικά την κατασταση αλλά εντελώς φιλικά και με όλη μου την αγάπη να σου πω κάτι. Τη πεθερά γράψτην, τυπικά όλα. Αφου δεν την έχεις και μέσα στα πόδια σου. Τώρα με τον φέφο σίγουρα τον ξέρεις καλά και ξέρεις τα κουμπιά του ώστε να τον έχεις με το μέρο σου.

φούμπι και ελενη θα σας στείλω π.μ για φ.μπ.

Αγγελική έχω την εντύπωση ότι οι πεθερόπληκτες γίνονται καλές πεθερές. Βέβαια υπάρχουν και οι εξαιρέσεις θα μου πεις. Θέλω να πιστευω όμως ότι η γενιά μας θα είναι αλλιώς.

Αφροδίτη είδα και δίπλα ότι κάνεις κολατσιό για τη δουλειά. Δως μου καμια ιδέα αν κάνεις κάτι αλλο απο τόστ.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Και στις 2 κούκλες... από εμένα, θα περιμένετε αργάμιση το βράδυ που θα έχουν αποκοιμηθεί τα τέκνα μου να "μπω" :rolleyes: να δω !

Δεν ψυχοπλακωνόμαστε έτσι εύκολα εμείς λέμε ! Προς Θεού, όλοι περνάμε τις φάσεις μας, έχουμε άλλες μέρες καλές και άλλες άσχημες.... μην το σκέφτεσαι και, κυρίως, μην το ξαναπείς !

Σιγά να μην της κάνει την τιμή να φάει την ζωή της στην στενή !!!! Εγώ στεναχωρήθηκα που το άκουσα για την κοπέλα (32χρονη με 2 ή με 3 ανήλικα ???? θα σας γελάσω) και ξεκίνησε από οικονομικές διαφορές απ' όσο πήρε το αυτί μου δλδ ! για φαντάσου βρε τον άντρα της που έχασε και την μάνα του + την γυναίκα των παιδιών του .... :lol: στο ψυχιατρείο θα καταλήξει ο έρμος !!!

Ο ερμος δεν ηταν ικανος να τακτοποιησει την μανουλα του και ανελαβε δραση η γυναικα του και της φανηκε πιο σωστο να καθαρισει μια και εξω.
Link to comment
Share on other sites

Και στις 2 κούκλες... από εμένα, θα περιμένετε αργάμιση το βράδυ που θα έχουν αποκοιμηθεί τα τέκνα μου να "μπω" :rolleyes: να δω !

ντατσι!!!;)

Σιγά να μην της κάνει την τιμή να φάει την ζωή της στην στενή !!!! Εγώ στεναχωρήθηκα που το άκουσα για την κοπέλα (32χρονη με 2 ή με 3 ανήλικα ???? θα σας γελάσω) και ξεκίνησε από οικονομικές διαφορές απ' όσο πήρε το αυτί μου δλδ ! για φαντάσου βρε τον άντρα της που έχασε και την μάνα του + την γυναίκα των παιδιών του .... :lol: στο ψυχιατρείο θα καταλήξει ο έρμος !!!

Ναι ρε Μεταξάκι,είδες; Τι φλασιά θα έχει φάει ο άνθρωπος;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ αυτό σκέφτηκα μόλις το διάβασα... ε ρε που μας φτάσανε οι άτιμες...

κι εγω αυτο σκεφτηκα

Εγώ στεναχωρήθηκα που το άκουσα για την κοπέλα (32χρονη με 2 ή με 3 ανήλικα ???? θα σας γελάσω) και ξεκίνησε από οικονομικές διαφορές απ' όσο πήρε το αυτί μου δλδ ! για φαντάσου βρε τον άντρα της που έχασε και την μάνα του + την γυναίκα των παιδιών του .... :lol: στο ψυχιατρείο θα καταλήξει ο έρμος !!!

Ναι ρε συ,κριμα την κοπελα και τα καιμενα τα παιδακια της.

Αλλα κι ο αντρας της καλος μαμακιας θα ηταν για να φερει τη γυναικα του σε αυτη τη πραξη.....


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ,κριμα την κοπελα και τα καιμενα τα παιδακια της.

Αλλα κι ο αντρας της καλος μαμακιας θα ηταν για να φερει τη γυναικα του σε αυτη τη πραξη.....

επίσης αυτό σκέφτηκα...τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται:tongue:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα ειναι το θησαυρακι μου...μια χαρα.....σμαρτακι μου,σε αναμονη για το χειρουργειο.Το παλικαρι σου πως τα παει;πρεπει να προσεχει τωρα ετσι;

Εμενα δυστυχως με πεθανε η παλιομεση,αρχισαν τα οργανα.

Και ποσο να προσεχω;γινετε αυτο;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Περαστικα σου ναι δεν γινεται οταν εχεις μικρο παιδι απλα ασε για λιγο τις δουλειες του σπιτιου για να καλυτερευσεις. Ναι προσεχει δεν κανει να σηκωνει ουτε 1 κιλο σε βαρος ξεκινησε ομως βολτες δεν μπορει αλλο μεσα και δικιο εχει.
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σου ναι δεν γινεται οταν εχεις μικρο παιδι απλα ασε για λιγο τις δουλειες του σπιτιου για να καλυτερευσεις. Ναι προσεχει δεν κανει να σηκωνει ουτε 1 κιλο σε βαρος ξεκινησε ομως βολτες δεν μπορει αλλο μεσα και δικιο εχει.

ωχου το μωρέ...φαντάζομαι πως θα είναι το γλυκό μου...εδώ εμείς δεν την παλεύουμε την κλεισούρα πόσο μάλλον αυτά...θα περάσει κι αυτό σμαρτάκι μου και μετά όλα θα είναι τέλεια...λίγη υπομονή ακόμα...


Link to comment
Share on other sites

ωχου το μωρέ...φαντάζομαι πως θα είναι το γλυκό μου...εδώ εμείς δεν την παλεύουμε την κλεισούρα πόσο μάλλον αυτά...θα περάσει κι αυτό σμαρτάκι μου και μετά όλα θα είναι τέλεια...λίγη υπομονή ακόμα...
22 χρονων ειναι το αντρακι μου και ετσι κανει υπομονη γιατι ξερει καλα τις επιπλοκες αν δεν προσεξει.
Link to comment
Share on other sites

επίσης αυτό σκέφτηκα...τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται:tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε dwraki εσυ φβ δεν έχεις? νομίζω σε ξαναρώτησα

Nai εχω,συγνωμη δεν το ειδα.

Θα σου στειλω πμ.

Περαστικα σου ναι δεν γινεται οταν εχεις μικρο παιδι απλα ασε για λιγο τις δουλειες του σπιτιου για να καλυτερευσεις. Ναι προσεχει δεν κανει να σηκωνει ουτε 1 κιλο σε βαρος ξεκινησε ομως βολτες δεν μπορει αλλο μεσα και δικιο εχει.

Ναι μωρε το παιδι,θα μπαφιασε μεσα.Καλα κανει και βγαινει.

Σιδερενιος να ειναι!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα παει δοξα το θεο παει και βολτες εξω σιγα σιγα γιατι μπουχτισε μεσα και ολα καλα μεχρι στιγμης.Η μικρουλα σου τι κανει?
καλα ειναι , δοξα το θεο. μεγαλωνε και μας τρελαινει:D
αλήθεια? δεν το άκουσα...και φανταστείτε λέει η δικαστης να είναι καμιά πεθερόπληκτη και να την αθωώσει...έ ρε γλέντια...
χαχαχχαααα

:lol::lol::lol::lol::lol:

Βρέχει και δεν μου αρέσει καθόλου δεν μπορώ τι μουνταμάρα.

Τι κάνετε; Εγω καλά.Σήμερα καλαμαράκια με πατάτες τηγανιτες και γω πατατοσαλάτα.

φεφη είναι λογικό να τα λες στους δικους σου ανθρώπους και γω αυτό κάνω αλλά πιο πολύ στην αδερφή μου. Πραγματικά είναι το στηριγμα μου. Στη μαμά δεν λέω πολλά για να μην την στεναχωρώ. Τώρα για το θέμα σου δεν ξέρω πραγματικά την κατασταση αλλά εντελώς φιλικά και με όλη μου την αγάπη να σου πω κάτι. Τη πεθερά γράψτην, τυπικά όλα. Αφου δεν την έχεις και μέσα στα πόδια σου. Τώρα με τον φέφο σίγουρα τον ξέρεις καλά και ξέρεις τα κουμπιά του ώστε να τον έχεις με το μέρο σου.

φούμπι και ελενη θα σας στείλω π.μ για φ.μπ.

Αγγελική έχω την εντύπωση ότι οι πεθερόπληκτες γίνονται καλές πεθερές. Βέβαια υπάρχουν και οι εξαιρέσεις θα μου πεις. Θέλω να πιστευω όμως ότι η γενιά μας θα είναι αλλιώς.

Αφροδίτη είδα και δίπλα ότι κάνεις κολατσιό για τη δουλειά. Δως μου καμια ιδέα αν κάνεις κάτι αλλο απο τόστ.

γιαουρτι, φρουτα, τοστ, κολουρι θεσνικης. για τον αντρουλη φτιαχνω πιτσα, πιτα, κανενα τοστακι, αναλογα με την ορεξη της προηγουμενης μερας. συνηθως φτιαχνω κατι για βραδυ και κανονιζω να εχει μεινει για να του βαλω την επομενη. στο τσακιρ κεφι φτιαχνω και καμμια κρεπα η τηγανιτα.:)
Ο ερμος δεν ηταν ικανος να τακτοποιησει την μανουλα του και ανελαβε δραση η γυναικα του και της φανηκε πιο σωστο να καθαρισει μια και εξω.
:-):smile::-)
Link to comment
Share on other sites

22 χρονων ειναι το αντρακι μου και ετσι κανει υπομονη γιατι ξερει καλα τις επιπλοκες αν δεν προσεξει.

:oops::oops::oops::oops:αχ σμαρτάκι μη με παρεξηγείς...είμαι καινούρια εδώ και δε σας έχω μάθει καλά...παρασύρθηκα μιας και οι περισσότερες είμαστε μωρόμάνες...


Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops::oops:αχ σμαρτάκι μη με παρεξηγείς...είμαι καινούρια εδώ και δε σας έχω μάθει καλά...παρασύρθηκα μιας και οι περισσότερες είμαστε μωρόμάνες...
Οχι βρε κοριτσακι μου δεν υπαρχει λογος να σε παρεξηγησω αλοιμονο,αλλωστε τα παιδακια μας οσο και να μεγαλωνουν εμεις μικρα τα βλεπουμε:D
Link to comment
Share on other sites

Βρέχει και δεν μου αρέσει καθόλου δεν μπορώ τι μουνταμάρα.

Τι κάνετε; Εγω καλά.Σήμερα καλαμαράκια με πατάτες τηγανιτες και γω πατατοσαλάτα.

φεφη είναι λογικό να τα λες στους δικους σου ανθρώπους και γω αυτό κάνω αλλά πιο πολύ στην αδερφή μου. Πραγματικά είναι το στηριγμα μου. Στη μαμά δεν λέω πολλά για να μην την στεναχωρώ. Τώρα για το θέμα σου δεν ξέρω πραγματικά την κατασταση αλλά εντελώς φιλικά και με όλη μου την αγάπη να σου πω κάτι. Τη πεθερά γράψτην, τυπικά όλα. Αφου δεν την έχεις και μέσα στα πόδια σου. Τώρα με τον φέφο σίγουρα τον ξέρεις καλά και ξέρεις τα κουμπιά του ώστε να τον έχεις με το μέρο σου.

φούμπι και ελενη θα σας στείλω π.μ για φ.μπ.

Αγγελική έχω την εντύπωση ότι οι πεθερόπληκτες γίνονται καλές πεθερές. Βέβαια υπάρχουν και οι εξαιρέσεις θα μου πεις. Θέλω να πιστευω όμως ότι η γενιά μας θα είναι αλλιώς.

Οι σχέσεις της δικιάς μου με την πεθερά της δεν ήταν και οι καλύτερες πάντως! Τέλος πάντων, είπαμε θα τους έχω πει από πριν να με βάζουν στην θέση μου:wink:

Αφροδίτη είδα και δίπλα ότι κάνεις κολατσιό για τη δουλειά. Δως μου καμια ιδέα αν κάνεις κάτι αλλο απο τόστ.

Ο ερμος δεν ηταν ικανος να τακτοποιησει την μανουλα του και ανελαβε δραση η γυναικα του και της φανηκε πιο σωστο να καθαρισει μια και εξω.

Κρίμα μόνο για τα 3 παιδάκια της που τα άφησε χωρίς μανούλα:-(:-(:-(

κι εγω αυτο σκεφτηκα

Ναι ρε συ,κριμα την κοπελα και τα καιμενα τα παιδακια της.

Αλλα κι ο αντρας της καλος μαμακιας θα ηταν για να φερει τη γυναικα του σε αυτη τη πραξη.....

Σωστή.....

Περαστικα σου ναι δεν γινεται οταν εχεις μικρο παιδι απλα ασε για λιγο τις δουλειες του σπιτιου για να καλυτερευσεις. Ναι προσεχει δεν κανει να σηκωνει ουτε 1 κιλο σε βαρος ξεκινησε ομως βολτες δεν μπορει αλλο μεσα και δικιο εχει.

Δίκιο έχει, εδώ εμείς και όταν ο καιρός είναι ηλιόλουστος δεν μπορούμενα μαζέψουμε το μυαλό μας, όχι το παιδί που πέρασε και την δοκιμασία που πέρασε και θέλει να ξεδώσει λίγο...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε κοριτσακι μου δεν υπαρχει λογος να σε παρεξηγησω αλοιμονο,αλλωστε τα παιδακια μας οσο και να μεγαλωνουν εμεις μικρα τα βλεπουμε:D

ουφφφφ! εμότικον που ξεφυσάει ανακουφισμένο:D...πάντως το τελευταίο ξαναπεστο...

kagly δε νομίζω να μπορούσε αλλο όνομα να σου ταιριάζε τόσο πολύ!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...