Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Μαμουλα μου μην το ξαναπεις αυτο θυμασαι που σας ψυχοπλακωνα και εγω πριν λιγο καιρο? Ειπαμε εδω ειμαστε η μια για την αλλη,και ολα θα φτιαξουν θα το δεις ολοι οι γαμοι περνανε κρισεις ιδιως τα πρωτα χρονια ειναι τσεκαρισμενο.

Αυτο ακριβως!!!!!!!

Κι εγω τι κανω οταν νιωθω χαλια ψυχολογικα και με πιανουν οι φοβιες μου;

Φεφουλα μου,κι οχι μονο,ειμαστε παντα εδω......

Ολες μας εδω βρησκουμε παρηγορια,η μια περνει δυναμη απο την αλλη.

Ευτυχως,ειμαστε πολυ καλη και δεμενη ομαδα που οποτελλειτε απο μια ομορφη φιλια.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αυτο ακριβως!!!!!!!

Κι εγω τι κανω οταν νιωθω χαλια ψυχολογικα και με πιανουν οι φοβιες μου;

Φεφουλα μου,κι οχι μονο,ειμαστε παντα εδω......

Ολες μας εδω βρησκουμε παρηγορια,η μια περνει δυναμη απο την αλλη.

Ευτυχως,ειμαστε πολυ καλη και δεμενη ομαδα που οποτελλειτε απο μια ομορφη φιλια.

Δωρακι μου τι κανει ο θυσαυρουλης σου? Σε ξαναπιασε η μεση σου προσεχε οχι δουλειες και ξεκουραση
Link to comment
Share on other sites

φεφη εννοειται οτι δεν ενοχλεις και δεν πρηζεις καμμια μας.ολα καλα θα πανε. παρε τον χρονο σου. σμαρτακι πως ειναι το παιδι??ολα καλα???φουμπι θα σου στειλω και γω μηνυμα για το fb.

Link to comment
Share on other sites

φεφη εννοειται οτι δεν ενοχλεις και δεν πρηζεις καμμια μας.ολα καλα θα πανε. παρε τον χρονο σου. σμαρτακι πως ειναι το παιδι??ολα καλα???φουμπι θα σου στειλω και γω μηνυμα για το fb.
Καλα παει δοξα το θεο παει και βολτες εξω σιγα σιγα γιατι μπουχτισε μεσα και ολα καλα μεχρι στιγμης.Η μικρουλα σου τι κανει?
Link to comment
Share on other sites

Φέφη μην αγριέψω τώρα! Ακου μας ψυχοπλακώνει.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Είπαμε μία για όλες και όλες για μία:wink:;-):wink:

Μπράβο στο κοριτσάκι σου που τρώει μια χαρά και στον φέφο που ευχαριστήθηκε παιχνίδι με την κόρη του!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα παει δοξα το θεο παει και βολτες εξω σιγα σιγα γιατι μπουχτισε μεσα και ολα καλα μεχρι στιγμης.Η μικρουλα σου τι κανει?

Mπράβο σμαρτάκι!!!!

Πολύ ωραία νέα! Να βρει το παιδί και πάλι τους ρυθμούς του σιγά σιγά!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Α!!!!! Φέφη σήμερα διάβασα στο ίντερνετ ότι μία νύφη σκότωσε την πεθερά της. Μήπως ήσουν εσύ???????:-P:-P:-P

Μπα Αγγελική... Στην Χαλκιδική ήταν και δεν ήταν όυτε η Φέφη ούτε εγώ... Δηστυχώς... Μπας και γλίτωνε καμιά!!!!!:lol::lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπα Αγγελική... Στην Χαλκιδική ήταν και δεν ήταν όυτε η Φέφη ούτε εγώ... Δηστυχώς... Μπας και γλίτωνε καμιά!!!!!:lol::lol::lol:
χα χα χα κρυφτειτε πεθερες εχουμε ασχημες διαθεσεις:lol:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α!!!!! Φέφη σήμερα διάβασα στο ίντερνετ ότι μία νύφη σκότωσε την πεθερά της. Μήπως ήσουν εσύ???????:-P:-P:-P

αλήθεια? δεν το άκουσα...και φανταστείτε λέει η δικαστης να είναι καμιά πεθερόπληκτη και να την αθωώσει...έ ρε γλέντια...


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες ρίξτε μια ματιά εδώ όποτε έχετε χρόνο....http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100003358760376

θέλω τις γνώμες σας

Επισης να σας ενημερώσω ότι επιτέλους έκανα λογαριασμο στο facebook οπότε όποιο κοριτσάκι θέλει μου στέλνει λεπτομέρειες για να σας κάνω φιλεναδίτσες!!!!:lol::lol:

Και στις 2 κούκλες... από εμένα, θα περιμένετε αργάμιση το βράδυ που θα έχουν αποκοιμηθεί τα τέκνα μου να "μπω" :rolleyes: να δω !

εύχομαι μόνο να μη σας ψυχοπλάκωσα... συγνώμη

Δεν ψυχοπλακωνόμαστε έτσι εύκολα εμείς λέμε ! Προς Θεού, όλοι περνάμε τις φάσεις μας, έχουμε άλλες μέρες καλές και άλλες άσχημες.... μην το σκέφτεσαι και, κυρίως, μην το ξαναπείς !

Α!!!!! Φέφη σήμερα διάβασα στο ίντερνετ ότι μία νύφη σκότωσε την πεθερά της. Μήπως ήσουν εσύ???????:-P:-P:-P

Σιγά να μην της κάνει την τιμή να φάει την ζωή της στην στενή !!!! Εγώ στεναχωρήθηκα που το άκουσα για την κοπέλα (32χρονη με 2 ή με 3 ανήλικα ???? θα σας γελάσω) και ξεκίνησε από οικονομικές διαφορές απ' όσο πήρε το αυτί μου δλδ ! για φαντάσου βρε τον άντρα της που έχασε και την μάνα του + την γυναίκα των παιδιών του .... :lol: στο ψυχιατρείο θα καταλήξει ο έρμος !!!

Link to comment
Share on other sites

Δωρακι μου τι κανει ο θυσαυρουλης σου? Σε ξαναπιασε η μεση σου προσεχε οχι δουλειες και ξεκουραση

Καλα ειναι το θησαυρακι μου...μια χαρα.....σμαρτακι μου,σε αναμονη για το χειρουργειο.Το παλικαρι σου πως τα παει;πρεπει να προσεχει τωρα ετσι;

Εμενα δυστυχως με πεθανε η παλιομεση,αρχισαν τα οργανα.

Και ποσο να προσεχω;γινετε αυτο;

Α!!!!! Φέφη σήμερα διάβασα στο ίντερνετ ότι μία νύφη σκότωσε την πεθερά της. Μήπως ήσουν εσύ???????:-P:-P:-P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...