Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερα και απο μας...Νυσταζω απιστευτα θελω ολη μερα να κοιμαμαι...Και εδω βρεχει σημερα και ξεπαγωσα μισο κοτοπουλο να κανω σουπιτσα,εμεις το απογευμα αν ερθει νωρις ο Τ θα παμε στα γενεθλια της ανηψιας του αλλιως σπιτι..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημερα.

Βροχη και εδω φυσικα!(αλλα μου αρεσει τρελα!!!!)

Φεφουλα μου,εμεινα καγκελο με οσα διαβασα για πεθερικα,αν και πανω κατω τα ξερω,αλλα εμεινα πιο πολυ οταν διαβασα αυτα που γραφεις για τον Φεφο.....

Ευχομαι σημερα να ειναι ολα καλα μαζι του,να εχετε ηρεμησει κι οι δυο και να μην υπαρξουν αλλα τετεια θεματακια μεταξυ σας.

Δεν αξιζει αλλωστε να μαλωνετε εσεις,για δαυτους...(βλεπε πεθερικα...)

Και εννοειτε οτι ξερω οτι αυτα που εγραψες για τον Φεφο,δεν τα εννοεις.....

Αφου τον αγαπας τρελα......και θελω να ελπιζω (αν και ειμαι σιγουρη) οτι κι εκεινος σε αγαπαει το ιδιο τρελα!!!!!!!!!

Αννια,εισαι τυχερη γιατι εχεις τον Τ στο πλευρο σου.....Αυτο ειναι μεγαλο ατου για σενα και μεγαλο - γιαυτους!!!!!!!!

Πωπω κοριτσακια,πολυ δυσκολα περνατε με τα πεθερικα.........

Ευτυχως δεν βιωσα παρομοιες καταστασεις!

Σημερα (μην βαρατε πλιιιιιζ....) θα φαμε ....πιτογυρο........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ο θησαυρος μου θα φαει μοσχαροσουπα απο χθες.

Αυτες τις μερες αρχισε να ποναει εντονα η μεση μου και η πλατη μου......

ουτε πως να κατσω δεν ξερω και φυσικα ουτε κοιμαμαι καλα.

(ο λογος που θα φαμε πιτογυρο σημερα...)

Εβαλα και μια σκουπα,με τα χιλια ζορια,εβαλα πλυντηριο, ξεσκονισα και παει λεγοντας!!!!!!!

Παω για τα φρουτακια του θησαυρου,τα λεμε μετα.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες επιτελους καταφερα να μπω καποιο προβλημα ειχε η συνδεση.Για πεθερες διαβαζω ωχ ωχ ωχ παναγια μου καμενη και εγω τα ειχα δοκιμασει ολα τι βολτες τι διακοπες τι γλυκια συμπεριφορα δεν επιανε τιποτα δεν με ηθελε για νυφη της τελος.Τι εκανα? τιποτα ποτε δεν ηρθα σε αντιπαραθεση μαζι της και οταν εκανα ενα παραπονο στον αντρα μου αυτος παντα μου ελεγε ελα μωρε μεγαλη γυναικα ειναι μην δινεις σημασια και αυτο προσπαθουσα να κανω μεσα μου ομως στεναχωριομουν πολυ ελεγα καλα αυτος δεν βλεπει? τι προσπαθει να κανει αυτη στο σπιτι μας? και ομως ο αντρας μου εβλεπε απλα δεν μιλαγε σε μενα ισως δεν ηξερε πως να κοψει τον ομφαλιο λωρο η εκανε υπομονη μηπως και αλλαξει η συμπεριφορα της.Να σας πω οτι μεναμε και στην ιδια οικοδομη τι ωραια που ηταν ευτυχως οχι τωρα πια.Καποια στιγμη ο αντρα μου αντιμετωπιζε καποια επαγγελματικα προβληματα και ενα βραδυ ερχεται και του λεει στην ψυχρα χωρισετην αυτην και ολα θα λυθουν,ε αυτο ηταν που εκανε τον αντρα μου να ξυπνησει και να κοψει τον λωρο μια και εξω.Ολα αυτα σας τα εγραψα για καταλαβεται οτι καμια φορα οι αντρες πρεπει να ταρακουνηθουν λιγο για να δουνε καποια πραγματα και να δωσουν προτεραιοτητες.Μαμουλα μου σε σκεφτομαι ψυχραιμια ακουσε με που σου λεω στο τελος η αγαπη παντα ειναι νικητης.Λοιπον για σημερα εχω κοτοπουλο ψητο με σαλτσα μουσταρδας.Φιλακια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη ο αντρα μου αντιμετωπιζε καποια επαγγελματικα προβληματα και ενα βραδυ ερχεται και του λεει στην ψυχρα χωρισετην αυτην και ολα θα λυθουν,:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

καλά και στον δικό μου του το έλεγαν πριν παντρευτούμε...πιστεύω θα του το χουν πει και μετά...αλλά στη ψύχρα μπροστά μου δεν θα το έλεγαν ποτέ...α!!! έχουν τρόπους οι γλυκιές μου(μάνα και κόρη)...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλά και στον δικό μου του το έλεγαν πριν παντρευτούμε...πιστεύω θα του το χουν πει και μετά...αλλά στη ψύχρα μπροστά μου δεν θα το έλεγαν ποτέ...α!!! έχουν τρόπους οι γλυκιές μου(μάνα και κόρη)...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
χα χα χα χα εσυ εισαι τυχερη βρε.Εγω παντως απαλαχτηκα απο εκεινην απαλαχτηκα:D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πω πω!!!! Καλέ τι έχετε γράψει;

Για σήμερα εγώ θα φάω παστίτσιο από μανούλα, το κοριτσάκι μου βραστό που είχα στην κατάψυξη και ο χάμπυ ψαράκι φούρνου γιατί άρχισε διαιτα (και άρχισε και η δικιά μου δυστηχία που θα φτιάχνω διπλά φαγητά):tongue:

Επισης να σας ενημερώσω ότι επιτέλους έκανα λογαριασμο στο facebook οπότε όποιο κοριτσάκι θέλει μου στέλνει λεπτομέρειες για να σας κάνω φιλεναδίτσες!!!!:lol::lol:

σημερα γιναμε αβοκαντο

tt129d88.aspx

Μπράβο Αννούλα!!!!

Σημερα εχει γεννεθλια το αγαπακι μου!!!!!

Πολυχρονος και παντα γερος κι ευτυχισμενος να ειναι!!!!!!!!

Να τον χαίρεσαι Δωρα!!!!

Κορίτσια καλησπέρα έχω χάσει την μπάλα με όσα γράφετε..δεν προλαβαίνω να μπαίνω πια...εγώ όλα καλα με τον γιατρο ακούσαμε καρδούλα απλά θα παίρνω ουτρογκεσταν γιατι έχω πονακια,εύχομαι να είστε όλες καλα καλο βράδυ!

Μπράβο Ανια!!!! Όλα καλά θα πάνε!

του έχει γίνει βίωμα ότι μονά ζυγά δικά του!αυτό που αυτές τις μέρες με έχει φέρει στα όριά μου είναι που με τις φωνές του, κ συνακόλουθα με τους καβγάδες μας, έχει επηρεαστεί η Σύσα που παρουσιάζει φοβίες!

δεν θα ήθελα να γράψω λεπτομέρειες, αλλά αντί να κάνει κάτι να το αλλάξουμε...υποψιάζεται χαζομάρες, βλέπει εχθρούς εκεί που δεν υπάρχουν!

κ πίστψέ με αυτό πονάει περισσότερο από ο,τιδήποτε!

δεν θέλω να χωρίσω, δεν θέλω να τον χαρίσω στην μανούλα του!

το πόσο χαρούμενη είναι αυτές τις μέρες δεν περιγράφεται!

έχω δηλαδή να αντιμετωπίσω ένα βουνό θέματα σύνθετα κ έχω την χαρά της τρελής στα μούτρα μου που πρέπει να την παλέψω με χαμόγελο κ ψυχραιμία!

αχ κ να την ξεμάλλιαζα την αντροχωρίστρα!!!!!! τρίχα τρίχα!!!!

ζώπυρον, να με συμπαθάς κορίτσι μου, αν δεν αναφέρομαι σε συνταγές, αλλά σε αυτή την παρέα είναι σαν να κάνω ψυχανάλυση! αν θέλετε να κάνετε άλλο τόπικ, κάντε το!

Ε όχι και να τον χαρίσεις! Εσύ είσαι τρελλή και παλαβή για τον Φέφο!

Τέτοιες καταστάσεις νομίζω περνάμε όλοι μας!

Δωσε λίγο χρόνο στη σχέση σας και κυρίως μην ασχολείσαι με την όρκα!

Προσπαθησε να λύσεις τα προβλήματα! Εχεις έναν μοναδικό τρόπο να φέρνεις τους ανθρώπους εκεί που θες! Εκμεταλέυσου το!

κ εκ των υστέρων, μαθαίνω-επαληθεύω-ότι γνώριζε χαρτί κ καλαμάρι τα γεγονότα!

Σάυτό φταίνε τα καμάρια μας που δίνουν ραπορτο!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ θα επικαλείσαι τις ορμόνες της Ιωάννας.

Χαχαχαχα! Καλό!!!

Μαράκι, ξέρεις ποια είναι η πλάκα; Ότι κάποτε ήταν νύφες κι αυτές οι σημερινές πεθερές. Σίγουρα κάποιο παράπονο είχαν κι αυτές από τις δικές τους πεθερές, αλλά όταν ήρθε η δική τους η σειρά τα ξέχασαν όλα όσα τράβηξαν κι έγιναν ίσως και χειρότερες. Κορίτσια ας μη ξεχάσουμε κι εμείς που μεγαλώνουμε παιδιά ότι θα έρθει και η δική μας η σειρά να βλέπουμε τα παιδιά μας να ζουν με ένα ξένο. Με κάποιον που πρέπει να τον κάνουμε παιδί μας. Εύχομαι εμείς να ξεφύγουμε από την πεπατημένη.

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι κι εγώ. Και όταν με το καλό μεγαλώσει ο γιός μου θα του πω να με κράξει κανονικά να με δει να παρεκτρέπομαι!!!

Στη θέση σου εγώ θα προσπαθούσα να την κάνω φίλη μου, ώστε να την έχω σύμμαχο στο μέλλον. Πώς; Αυτό εξαρτάται από το είδος του ανθρώπου που είναι, από τη γεωγραφική απόσταση που σας χωρίζει, από το μορφωτικό επίπεδο κλπ. Για να γίνω συγκεκριμένη, τη δική μου πεθερά την έχω πάει βόλτα σε καφετέρια, της έχω προτείνει να την πάω σινεμά αλλά έτυχε κάτι άλλο εκείνη την ημέρα και δεν πήγαμε, έχουμε πάει για κρέπες μαζί, όταν βγαίνουμε με τον άντρα μου στο χωριό τις μισές φορές θα του πω να την πάρουμε μαζί μας. Ο πεθερός μου δεν είναι της βόλτας τα βαριέται κάτι τέτοια. Εκείνη είναι το ακριβώς αντίθετο. Προτείνοντάς της αυτά τα απλά, που δε μου στοιχίζουν τίποτα ξέρεις πόση χαρά της δίνω; Είμαι σίγουρη ότι αυτό συμβάλλει στα υπέρ μου.

Η μάνα που έχει αγόρι, πιστεύει ότι δε θα υπάρξει ποτέ άξια αντικαταστάτριά της για το γιο της. Άρα το κλειδί είναι ή να την πείσεις ότι είσαι η αξιότερη ή να της λες διαρκώς κολακείες και να της εκφράζεις το θαυμασμό σου για την αξιοσύνη της. Δοκίμασέ το και ίσως να δεις διαφορά.

Για τα εσωτερικά με το Φέφο δε θα πάρω θέση, απλά θα επιθυμούσα να έρθεις αύριο και να μας πεις ότι όλα βαίνουν καλώς κι ότι τα βρήκατε.

Καλημερα σε ολες επιτελους καταφερα να μπω καποιο προβλημα ειχε η συνδεση.Για πεθερες διαβαζω ωχ ωχ ωχ παναγια μου καμενη και εγω τα ειχα δοκιμασει ολα τι βολτες τι διακοπες τι γλυκια συμπεριφορα δεν επιανε τιποτα δεν με ηθελε για νυφη της τελος.Τι εκανα? τιποτα ποτε δεν ηρθα σε αντιπαραθεση μαζι της και οταν εκανα ενα παραπονο στον αντρα μου αυτος παντα μου ελεγε ελα μωρε μεγαλη γυναικα ειναι μην δινεις σημασια και αυτο προσπαθουσα να κανω μεσα μου ομως στεναχωριομουν πολυ ελεγα καλα αυτος δεν βλεπει? τι προσπαθει να κανει αυτη στο σπιτι μας? και ομως ο αντρας μου εβλεπε απλα δεν μιλαγε σε μενα ισως δεν ηξερε πως να κοψει τον ομφαλιο λωρο η εκανε υπομονη μηπως και αλλαξει η συμπεριφορα της.Να σας πω οτι μεναμε και στην ιδια οικοδομη τι ωραια που ηταν ευτυχως οχι τωρα πια.Καποια στιγμη ο αντρα μου αντιμετωπιζε καποια επαγγελματικα προβληματα και ενα βραδυ ερχεται και του λεει στην ψυχρα χωρισετην αυτην και ολα θα λυθουν

καλά έπεσα κάτω:confused::confused::confused: Το ξεστόμισε αυτό μπροστά σου???? Απίστευτη:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

,ε αυτο ηταν που εκανε τον αντρα μου να ξυπνησει και να κοψει τον λωρο μια και εξω.Ολα αυτα σας τα εγραψα για καταλαβεται οτι καμια φορα οι αντρες πρεπει να ταρακουνηθουν λιγο για να δουνε καποια πραγματα και να δωσουν προτεραιοτητες.Μαμουλα μου σε σκεφτομαι ψυχραιμια ακουσε με που σου λεω στο τελος η αγαπη παντα ειναι νικητης.Λοιπον για σημερα εχω κοτοπουλο ψητο με σαλτσα μουσταρδας.Φιλακια σε ολες

Σήμερα τρώμε φακές.

Φεφάκι πιστεύω πως παρά τα όσα είπαμε χθες όλα καλά θα πανε μάτιαμου με τον αντρούλη σου:wink:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες!

είμαι καλά, την παλεύω!

ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.

περισσότερο την εβίρι, θα μου επιτρέψετε! εκτιμώ κ όσα έγραψες κ τον τρόπο.

έτσι είχα ξεκινήσει εβίρι μου, όχι υστερόβουλα, αλλά αληθινά! γιατί αυτή μου τον γέννησε, μεγάλωσε....

αλλά ΔΕΝ!

μετά από πολλά σκηνικά, κατάλαβα ότι δεν αλλάζει κανείς τους, ούτε φέφος ούτε φεφομάνα!

αλλά εγώ ζω με τον φέφο. οπότε με την φεφομάνα είμαι τυπική, όταν είμαστε τα δυο μας, κ τσακίρ κέφι όταν είναι κ τρίτοι!

ό,τι κάνει κ η ίδια!!!!!!

αν μου πει κάτι που θα με φουντώσει, απλά ξεφουντώνω, κ τα λέω στην αδερφή μου, σε καμιά φιλενάδα μου για εκτόνωση.

ποτέ πια στον φέφο.

ακόμα κ τις τελευταίες μέρες που ξερω τί γίνεται, ποτέ δεν του την κατηγόρησα!!!δεν την ανέφερα καν! δεν είμαι μπάζο όπως παλιά!!!!

όσο κ να έχω προσπαθήσει τους προηγούμενους μήνες να την πλησιάσω...ΔΕΝ!

κ το παίζει κ φοβισμένη στον άντρα μου, ότι φοβάται να πάμε για καφέ, να έρθει....

οπότε, ό,τι καλό έχω να πω το λέω ενώπιον μαρτύρων, πεθερού ή πεθερού κ φέφου. έχω καλύψει τα νώτα μου.

στο θέμα μας, δεν υπάρχει πρόθεση να το διαλύσουμε, θα προσπαθήσουμε κ θα δούμε τί καταφέρνουμε.

έχουμε πιεστεί πολύ! υπάρχει ένταση κ πρέπει να μάθουμε να την διαχειρίζόμαστε ως ενήλικες.

φταίω κ εγώ γιατί πλήγωσα τους γονείς μου κ την αδερφή μου με τόσα στενάχωρα!!

δεν έπρεπε όπως είπε η λίτσα να δώσω αφορμή-δικαίωμα!

μέγα λάθος μου! το έχω κάνει πολλές φορές!!!!

κατά τα άλλα το απόγευμα η μικρή μου έφαγε κρεμούλα, εγώ σιδέρωσα τα ρούχα της, ξανατακτοποίησα την ντουλάπα της, συρτάρια της, έβαλα στη βαλίτσα ρούχα της που της είναι μικρά!

έβγαλα το πλυντήριο πιάτων που είχε βάλει ο φέφος.

εκείνος άπλωσε το πλυντήριο ρούχων που είχε βάλει νωρίτερα. είχε ψωνίσει από σούπερ κ έμεινε σπίτι μαζί μας!

ετοίμασα τραχανά, που μου ζήτησε το σπλάχνο, την τάισα, έκανα κέηκ που μου ζήτησε ο φέφος, έφαγε όλη η φεφοοικογένεια!

ετοίμασα μια τονοσαλάτα του φέφου με λάχανο, ντομάτα, τόνο, στην οποία ο φέφος πρόσθεσε μαγιονέζα κ τσιμπούσε κ από αυτή το φεφόπαιδο!!

γενικώς το φεφόπαιδο χθες έτρωγε συνέχεια, ήταν πολύ χαρούμενο κ είχε μεγάλη χαρά που έπαιζε με τον μπαμπά της! δεν τον άφηνε ούτε για κατούρημα!!!!!

πόσο το χάρηκα! κ ο φέφος το ίδιο!

το βράδυ αποκοιμήθηκα την ίδια ώρα που κοίμιζα το παιδί!!!!!

τελικά ήρθα στη δουλειά.

η σχέση μου με τον φέφο θέλει δουλειά κ χρόνο!!!!!!! για να δείξει!!!!!!

σήμερα ο φέφος τρώει ρεβύθια-τα έβγαλα χθες από κατάψυξη. η φέφη κοτόπουλο με χυλοπίτες, που μου έμειναν αμανάτι!!!!!

το απόγευμα θα κάνω ρυζάκι, να το συνοδεύσω με τα μπιφτεκια που έφερε η πεθερά, για αύριο.

φιλιά σε όλες.

άννια μου, έτσι που τα περιέγραψες τα αβγά, θέλω κ εγώ που δεν είμαι έγκυος!

Δώρα μου περαστικά κ πρόσεχε αγαπούλα μου! κ εγώ θα ήθελα κάτι "βρώμικο", αλλά τώρα!

κάκγλυ μου, είναι γλύκας κ εσύ γλυκιά!

αγγελική, όντως αγαπιόμαστε, αλλά χρειάζονται πολλά περισσότερα.

περιστερω μου θα γίνεις σούπερ μοντελ.

λίτσα, θεά η γιαγιάκα! μου θυμίζει τη γιαγιά μου!!!!!!!

αφροδίτη μου, μην αναφέρεσαι στα πεθερικά. δεν βγάζεις τίποτα! δεν έχει νόημα!!!! σε άλλα, βάλε όρια!

κάντυ μου μερσί κ από εδώ! καλύτερα όχι τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Σάυτό φταίνε τα καμάρια μας που δίνουν ραπορτο!

όντως αυτό είναι η πηγή του κακού για πολλές καταστάσεις.

στείλε πμ για το fb

κ το παίζει κ φοβισμένη στον άντρα μου, ότι φοβάται να πάμε για καφέ, να έρθει.... τι φοβάται καλέ? μη της ρίξεις τίποτα στο καφέ?

...............

στο θέμα μας, δεν υπάρχει πρόθεση να το διαλύσουμε, θα προσπαθήσουμε κ θα δούμε τί καταφέρνουμε. φεφάκι προσωπικά δεν πιστεύω πως υπάρχει ανθρώπινη σχέση που να μη χρειάζεται προσπάθεια...το ζω με το Φούμπο, το ζω εξίσου έντονα και με τους δικούς μου...δεν ξέρω αν είμαι περίπτωση αλλά η μοναδική σχέση για την οποία δεν χρειάζεται να προσπαθώ είναι αυτή με τα παιδιά μου...

έχουμε πιεστεί πολύ! υπάρχει ένταση κ πρέπει να μάθουμε να την διαχειρίζόμαστε ως ενήλικες.

φταίω κ εγώ γιατί πλήγωσα τους γονείς μου κ την αδερφή μου με τόσα στενάχωρα!! χειρότερα δε θα ήταν να σε βλέπουν να υποφέρεις και να μην ξέρουν?

......

η σχέση μου με τον φέφο θέλει δουλειά κ χρόνο!!!!!!! για να δείξει!!!!!!

εσύ ξέρεις τις καταστάσεις αλλά δώσε όσο χρόνο πρέπει ώστε να γίνει ότι είναι καλύτερο για το Συσάκι σου. Αυτό που κρίνεις εσύ σωστό!

Φιλιά


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εύχομαι μόνο να μη σας ψυχοπλάκωσα... συγνώμη
Μαμουλα μου μην το ξαναπεις αυτο θυμασαι που σας ψυχοπλακωνα και εγω πριν λιγο καιρο? Ειπαμε εδω ειμαστε η μια για την αλλη,και ολα θα φτιαξουν θα το δεις ολοι οι γαμοι περνανε κρισεις ιδιως τα πρωτα χρονια ειναι τσεκαρισμενο.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...