Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

      8 ώρες πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Και εγώ θα συμφωνήσω με τα κορίτσια. Κάνε προεμφυτευτικό και το μικροβιωμα αν δεν το έχεις κάνει φυσικά. Εγώ βασικά θεωρώ ότι είναι θέμα του γιατρου πόσο θα ψάξει και θα ασχοληθεί με τα αίτια. Τουλάχιστον έτσι γίνεται σε μένα. Με τον γιατρό έχω να κάνω πρώτα και αυτός μου λέει τι και πως προχωράμε, στο κέντρο πάμε για να τα κάνουμε. Μην απογοητεύεσαι (όσο γίνεται) πάρε μια βαθιά ανάσα και κάνε πάλι την προσπάθεια σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 🤞🏻

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ρε, αφροδίτη!!! η "μαμά" πάει διατροφολόγο κ κάνει για 3!!!!!!!!

πριν έκανε για 2!!!!!!!

αχαχαχα!!!!!!!!!

ναι, ακριβώς αυτό το φίδι προσπαθώ να βγάλω, αλλά με τόση δια(Σ)τροφή, έχει πιάσει χώρο στα θεμέλια του σπιτιού μου. δεν ξέρει όμως τί δύναμη έχει η αγάπη μου!!!! κ πόσο μακριά μπορώ να φτάσω για να την ξαποστείλω!

Μαρία, αν δεις τί πρωτοέγραψα σήμερα, το πρόβλημα είναι στο σπίτι μας, όχι στο πατρικό των μαμάκηδων!!!

δεν απενεχοποιώ τον φέφο, αλλά δεν μπορώ κ να κάνω τα στραβά μάτια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

μαρία, μακάρι.

αγγελική, έτσι είναι κ σε μας. απλά ο πεθερός έχει άλλο χαβά κ δεν την μαζεύει γιατί έχει άγνοια του τί κάνει!

το απόγευμα θα τους φέρω όλους αντιμέτωπους με την πραγματικότητα! ε, ρε γλέντια!!!!!

θα κρατάω πρακτικά! μακάρι να ήξερα να χρησιμοποιήσω κάμερα!

όλα τα φώτα στραμμένα στην μπουλντόζα! τελευταία όταν λέγονται διάφορα, προσπαθεί να κρύβει τα ματια της-πρόσωπό της, γιατί την έχει προδώσει πολλές φορές κ την έχω ξεσκεπάσει επίσης αλλά πάντα με ξεκαρδιστικό χαμόγελο!!!!!

αυτό το τελευταίο λειτουργεί θανατηφόρα!!!!!!!!!!!

Λοιπόν αφου δεν θα είμαστε εκεί σου στέλνουμε καταρχήν τους αγωνιστικούς μας χαιρετισμούς και την πλήρη στήριξή μας στον δύσκολο αγώνα που έχεις να δώσεις! Είμαι σίγουρη ότι θα βγεις θριαμβεύτρια!

Περιμένουμε λεπτομερή νέα!

Άντε μήπως με εμπνεύσεις και δώσω κι εγώ καμία μάχη.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

το απόγευμα θα τους φέρω όλους αντιμέτωπους με την πραγματικότητα! ε, ρε γλέντια!!!!!

θα κρατάω πρακτικά! μακάρι να ήξερα να χρησιμοποιήσω κάμερα!

όλα τα φώτα στραμμένα στην μπουλντόζα! τελευταία όταν λέγονται διάφορα, προσπαθεί να κρύβει τα ματια της-πρόσωπό της, γιατί την έχει προδώσει πολλές φορές κ την έχω ξεσκεπάσει επίσης αλλά πάντα με ξεκαρδιστικό χαμόγελο!!!!!

αυτό το τελευταίο λειτουργεί θανατηφόρα!!!!!!!!!!!

μαρή φέφη τι θα τους κάνεις;

μήπως να κάτσεις στα αυγά σου μην τα πάρει ο φεφος που τα βάζεις με τη μαμα του

είπαμε,λάου,λάου...

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι έχει καταφέρει με τον τρόπο της να δημιουργήσει στον γιό της την εικόνα της κακομοίρας, που τώρα είναι μόνη της και μόνη συντροφιά έχει τα εγγόνια και τα παιδιά της! Και φυσικά ποτέ δεν λέει ευθέως ότι θέλει αλλά αφήνει υπονοούμενα τα οποία περνάει υπογείως και έχει τον γιόκα της του χεριού της. Ελάχιστα από τα στραβά πιάνει ο άντρας μου, της την λέει, αλλά εκείνη συνεχίζει ακάθεκτη το τροπάριο της κακομοίρας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Για να μην πω ότι έχει περάσει το μήνυμα και στην κόρη μου ότι είναι μοναχούλα και θέλει παρέα, οπότε η Κωνσταντίνα απαραιτήτως μία φορά την ημέρα θα πάει να κάνει παρέα στην γιαγιά η οποία φυσικά θα ψαρέψει κανονικότατα το παιδί.:confused::confused::confused:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πω-πω κοριτσια πραγματικα απορω πως μπορουν να κανουν δυσκολη την χωη των παιδιων τους.. Ελεος δηλαδη..

καλο κουραγιο να ευχηθω...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τροπάρι της κακομοιριάς το έχουν πολλές πεθερές,αλλά και πολλές μανάδες

Βλέπω την πεθερά μου που εχει όλα τα δίκια του κόσμου για να κάνει την κακομοίρα,αλλά είναι κυρία σε όλα της

Κι η μάνα μου που είναι μια χαρά ώρες ώρες είναι μέσα στην κακομοιριά

Εχει κλειστεί μέσα και εχει γαντζωθεί από το περιστερόπαιδο,ότι είναι η μόνη της χαρα και μου σπάει τα νεύρα

Link to comment
Share on other sites

μπηκα για λιγο και σας διαβασα στα πεταχτα,για τις πεθερες βαλτε και μενα μακαρι να ζουσε ο πεθερος μου να την ειχε ''κρατησει''σε ενα λογικο σημειο γαιτι εχει ξεφυγει τελειως η γυναικα θα επανελθω πιο μετα...Το μονο που μπορω να σας πω υπομονη,εγω κανω υπομονη μεχρι να φτιαχτουν τα χαρτια να φυγουμε για εξωτερικο μονο τοτε θα ειμαι απολυτα ευτυχισμενη ως προς αυτο το θεμα...Γιατι στο τελος θα καταληξει αυτη στο χωμα και εγω στη φυλακη..:mad::x:x:x


:-D

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια, να είστε καλά που γίνατε αφορμή να τα πω λίγο γιατί θα σκάσω καμία ώρα. Είπα να μπω κάποια στιγμή δίπλα να τα γράψω αλλά νιώθω αλλιώς με σας που μιλάμε τόσο καιρό. Τελικά καφέ για πάσα νόσο κα πάσα μακακία είμαστε και όχι μόνο μαγειροκαφέ!!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

μπηκα για λιγο και σας διαβασα στα πεταχτα,για τις πεθερες βαλτε και μενα μακαρι να ζουσε ο πεθερος μου να την ειχε ''κρατησει''σε ενα λογικο σημειο γαιτι εχει ξεφυγει τελειως η γυναικα θα επανελθω πιο μετα...Το μονο που μπορω να σας πω υπομονη,εγω κανω υπομονη μεχρι να φτιαχτουν τα χαρτια να φυγουμε για εξωτερικο μονο τοτε θα ειμαι απολυτα ευτυχισμενη ως προς αυτο το θεμα...Γιατι στο τελος θα καταληξει αυτη στο χωμα και εγω στη φυλακη..:mad::x:x:x

Ωχχχχχχ! Κι άλλη στην παρέα!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


.Γιατι στο τελος θα καταληξει αυτη στο χωμα και εγω στη φυλακη..:mad::x:x:x

:lol::lol::lol::lol:

Αντε μη σου γυρίσει το μάτι τώρα που είσαι εγκυούλα και πεις..."Δεν φταίω εγώ,οι ορμόνες,κύριε πρόεδρε!"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...