Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

      8 ώρες πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Και εγώ θα συμφωνήσω με τα κορίτσια. Κάνε προεμφυτευτικό και το μικροβιωμα αν δεν το έχεις κάνει φυσικά. Εγώ βασικά θεωρώ ότι είναι θέμα του γιατρου πόσο θα ψάξει και θα ασχοληθεί με τα αίτια. Τουλάχιστον έτσι γίνεται σε μένα. Με τον γιατρό έχω να κάνω πρώτα και αυτός μου λέει τι και πως προχωράμε, στο κέντρο πάμε για να τα κάνουμε. Μην απογοητεύεσαι (όσο γίνεται) πάρε μια βαθιά ανάσα και κάνε πάλι την προσπάθεια σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 🤞🏻

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Συμπεθέρα άρχισα να ΠΕΙΝΑΩ αυτές τις μέρες

Γι'αυτό και η γκρίνια

Να πεινάω και να μην χάνω;

Ενώ πρώτα έχανα και δεν πεινούσα;

Πάντως σήμερα -500γρ.σύνολο από 9/1,γκρρρρρρρρ...:-(:-([/QUO

τι απαισιοδοξια ειναι αυτη περιστερακι μου??σιγουρα δεν θα χανεις οπως στην αρχη. κατσε να δεις ποσο θα σε δειξει η ζυγαρια της διαιτολογας την δευτερα και μετα απογοητευεσαι.που δεν νομιζω δηλαδη οτι υπαρχει λογος. γερα...με τσαμπουκα!!!:D

γεια σας, κοριτσια...

ησυχιες βλεπω, εγω ειμαι μονη με την περδικα,δουλευει ο αντρουλης..

Σημερα φαγαμε με την γειτονισσα λαβρακι με βραστα λαχανικα, μπροκολο-πατατα-γλυκοπατατα-καροτο.

Πηγαμε και βολτα στα μαγαζια,

βρε κοριτσια ο μπουρναζος 160? τιμη εκπτωσεων ενα ζευγαρι μποτες????

θα μας τρελανει..εδω ο κοσμος δεν εχει να φαει...ας τις κρατησουν να τις καμαρωνουν!!!!

Ψωνισαμε και ρουχα της μικρης και κατι παιχνιδακια..

Καγκλυ μου δυσκολιες βλεπω ε? βρε κοριτσακι μακαρι να πανε ολα οπως τα θες και λιγοτερο ανωδυνα..

Αννακι αβοκαντακι??? εγω ξερεις ε, επαιρνα καθε εβδομαδα το φρουτο που ειμασταν και το καμαρωνα..

Δωρακι καλα να περασετε!!

Συμπεθερακι περιστερακι, σε ειδα καπου εδω μεσα να γκρινιαζεις για τα κιλα? οχι αγχος βρε..!!

κοριτσακια μου ευχαριστηθω πολυ για τις συμβουλες σας, ξυπνησε το πλασμα και ξαναεκανε παλι σκληρα και με πονο.

Της εβαλα ενα υποθετακι γλυκερινης αλλα το πεταξε αμεσως, ξαναπηρα την γιατρο αλλα ειναι σε τοκετο, θα δουμε πως θα φαει και το φαγητο της τωρα και βλεπουμε..

Το χαμομηλι το πινει αλλα δεν της αρεσει, γστο γαλα δεν μπορω να το βαλω γιατι μαλλον θα πρεπει να το πιω εγω...:lol::lol:υπομονη ...εμεις μολις ξεκινησαμε τα κανονικα φαγητα ειχαμε προβλημα αλλα μετα απο 1 μηνα ολα καλα. τωρα σαν την αγαπημενη συσα παμε 3-4 φορες τη μερα!!!:Dθα περασει. λιγο παραπανο αχλαδι και θα φτιαξει πιστευω..

ντελακι μου καλη δυναμη με την γιαγια σου και ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει η γυναικα..καλη δυναμη και κουραγιο και απο μενα ντελακι

Φεφακι γλυκο μου, φιλακια στο παραγωγικο Συσακι!!

Ιωαννακι μου ολα οκ ε? μπραβο βρε αγαπουλα!!

καλημερουδια,χαθηκα 2μερες γιατι ειχαμε τα ραντεβου μας με αιματολο κ διαβητολογο,αχ ξυπνουσαμε απο τις 7 κ γυρνουσαμε σπιτι μεσημερι,οποτε μετα κοιμομουν!!ευτυχως ολα καλα,συνεχιζουμε με τις ιδιες αγωγες κ διατροφες!!!

προχθες φαγαμε κοτοπουλο στο φουρνο με πατατουλες κ σαλατα κ το βραδυ μια τονοσαλατα.

σημερα γιναμε αβοκαντο

βρε τι ωραιο αβοκαντο ειναι αυτο που εχουμε στην παρεα???μπραβο αννουλα...τελεια τα νεα σου

Καλημερα.

Σημερα εχει γεννεθλια το αγαπακι μου!!!!!

Πολυχρονος και παντα γερος κι ευτυχισμενος να ειναι!!!!!!!!

Εδω, φυσαει πολυ εξω....εχει ηλιο βεβαια...αλλα εχει κατι δοντιααα...

Να δω πως θα παμε στη λαικη....ολοι μαζι.

Το απογευμα θα παμε σε γεννεθλια,εδω στην οικοδομη μας,Στον 3ο....

χαρα που θα κανει ο θησαυρουλης μου.

Χτες ειχαμε παει στην γειτονισα που ο γιος της ειναι σχεδων στην ηλικιια του θησαυρουλη μου και δεν μπορουσα να τον μαζεψω μετα.

Του λειπει η παιδικη παρεα και τα παιχνιδακια.

να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου. και μενα η δικια μου μολις ξυπνησε το απογευμα μου εφερε μπουφαν και σκουφι για να παμε στα παιδακια!!!

Η μέρα μου ξεκίνησε χάλια. Ρίξαμε έναν καυγά ωραίο ωραίο.

Γενικά περνάμε φάση το τελευταίο δίμηνο. Και κει που λέω να τα γράψω όλα εκει τα παίρνω και γίνεται της τρελής το πανυγήρι.

Αν δεν χωρίσω τώρα δεν θα χωρίσω ποτέ.

Φεφη θα μου κάνεις καλή τιμούλα έτσι δεν είναι;

Σήμερα μακαρόνια με κιμά.

Φιλάκια κοριτσάκια

καγκλυ μου ηρεμησε και χαλαρωσε οσο μπορεις. και εμεις περναμε φαση περιεργη τωρα τελευταια. δεν ξερω τι φταιει. τωρα οσο για το τελευταιο γεγονος που συνεβη, μην του ριχνεις αλλες ευθυνες. δεν εχει νοημα. τωρα προεχει να βρειτε μια καλη λυση και τα αλλα αργοτερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

κάντυ μου, αφροδιτούλα μου λείψατε!

αφροδίτη περαστικό να ήταν για το κοριτσάκι σου!

για τα άλλα ...σου έχω εμπιστοσύνη! θα τα καταφέρεις!

κάντυ μου, ναι θα βγούμε! α

αλλά μέσα στο ΣΚ θα κάνουμε κ καθαριότητα μαζί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! στο γραφείο του που έχω να πατήσω από ....ούτε που θυμάμαι!

κ αυτό κάτι είναι...

σας είπα που η μικρή μου εκφράζει τις διατροφικές της προτιμήσεις;

αχανά φέλω ή σέλω! τώλα!!!!!!

όσι μέλι!

τυλάκι φέλω!!!!!

το πιο αστείο είναι όταν με φιλάει, μου πιάνει το πρόσωπο κ μου το γυρίζει ανάλογα με το πού θέλει να με κάνει μά!

παιδί να κοιμάται αγκαλιά με τα φοφολάκια του=παντοφλάκια του έχετε δει-ακούσει ή μόνο το δικό μου βγάζει γούστα;

κάθε βράδυ παίρνουμε κάτι αγκαλιά!

πάντα όμως όταν πέφτουμε για ύπνο πρώτα βγάζουμε καλτσούλες, τις κρατάει σφιχτά στις χουφτίτσες της!

άλλοτε διαλέγει παραμύθι, κ ας είναι τεράστιο, άλλοτε κοΥλιέ(γελάτε με το σπλάχνο μου;;;;), άλλοτε (σ)τέκες, άλλοτε φαράσι παιδικό, άλογο, κούκλα, κοκολάκι=κοκαλάκι!, άλλοτε το αποσμητικό μου κ.ο.κ.

γενικώς πολλές φορές έχει βρεθεί τόσο ο φέφος όσο κ η φέφη να κοιμούνται με απίστευτα πράγματα στο κρεβάτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΣΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ....RESPECT...αλλα βρε φεφουλα εσεις ολη σας την προικα κουβαλατε για να κοιμηθειτε???χαχαχαααα:D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα έχω χάσει την μπάλα με όσα γράφετε..δεν προλαβαίνω να μπαίνω πια...εγώ όλα καλα με τον γιατρο ακούσαμε καρδούλα απλά θα παίρνω ουτρογκεσταν γιατι έχω πονακια,εύχομαι να είστε όλες καλα καλο βράδυ!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα έχω χάσει την μπάλα με όσα γράφετε..δεν προλαβαίνω να μπαίνω πια...εγώ όλα καλα με τον γιατρο ακούσαμε καρδούλα απλά θα παίρνω ουτρογκεσταν γιατι έχω πονακια,εύχομαι να είστε όλες καλα καλο βράδυ!

μπραβο ιωαννακι μου, ευχομαι να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη,μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μαγειροκόριτσά μου!

Τι κάνετε;

Για σήμερα θα ψήσω μοσχαρίσιες μπριζόλες

Το απόγευμα θα πάμε για καφέ σε έναν ξάδερφό μου και χθες βραδύ έφτιαξα μικρά κέικ να τους πάω για φίλεμα

Η μέρα μου έχει ξεκινήσει με σιδέρωμα και νευράκια!!!

Ο περιστέρης λέει να πάμε και καμιά βόλτα άμα προλάβουμε.Βέβαια αυτά ρυθμίζονται,αν παρατήσω το σίδερο...

Ο μικρός τρεις νύχτες τώρα ξυπνάει και κλαίει και δεν σταματά με τίποτα.Τον πήραμε λοιπόν στο κρεβάτι μας,αλλά έγιναν χειρότερα τα πράγματα...Χθες κοιμήθηκε μαζί μας λοιπόν και το τι κατατραπακιά φάγαμε κι ο πατερας του κι εγώ δεν περιγραφεται...Χώρια που στριφογύριζε και κόλλαγε πότε στον έναν και πότε στον άλλο.

Θα τα κόψω αυτά μαχαίρι...

Αμα τον βαζω καθε βράδυ στο κρεβάτι μας,φαντάρος θα το κόψει το χούι...

καλησπερα κοριτσια.πραμγατικα δεν μπορω οσο κ να θελω να σας παρακαλουθησω κ μετα νιωθω ασχημα γι αυτο δεν μπαινω ετσι κι αλλιως πολυ συγνωμη παντος.να πω οτι σημερα ειχαμε ψαρακια ψητα στα καρβουνα κ καροτοσαλατουλα.καλο βραδυ

Κουφετού μας έλειψες και αναρωτιόμασταν τι κάνεις

Να μπαίνεις και να γραφεις όποτε θέλεις,δεν χρειάζεται και να μας παρακολουθείς

Αλλά να μην σε χάνουμε

Φιλάκια!!

μπορειτε να μου πειτε πως απαντατε κανοντας παραθεση πολλων μηνυματων μαζι??/το ψαχνω απο δω, το ψαχνω απο εκει, τιποτα...

Οποιος ψάχνει βρίσκει και τελικά το βρήκες!!!Κι εμένα μου πήρε χρόνο να τα καταφερω

μου λειψατε αυτες τις μερες. ...αν και η διαθεση μου ειναι σκατα και τα νευρα μου στο φουλλλλ, οποτε κανω και΄λεω ωρες ωρες πραγματα που τα μετανιωνω...:rolleyes:δεν ξερω νιωθω πολυ κουρασμενη...απο ολους...:(εχει κολλησει και πανω μου η μικρη απο τα θεοφανεια και μετα. τρομερο κολλημα,ουτε για κατουρημα δεν παω μονη!!!

Και σε εμάς έλειψες!

Χθες σκεφτόμουν να σου τηλεφωνήσω,αλλά μετά έμπλεξα με ψιλοδουλειές...Καλύτερα που δεν σε πήρα 'ομως γιατί είχες κόσμο.

Μια από τα ιδια...Κυκλοφορεί ίωση κακοδιαθεσιάς και νεύρων...

Κορίτσια καλησπέρα έχω χάσει την μπάλα με όσα γράφετε..δεν προλαβαίνω να μπαίνω πια...εγώ όλα καλα με τον γιατρο ακούσαμε καρδούλα απλά θα παίρνω ουτρογκεσταν γιατι έχω πονακια,εύχομαι να είστε όλες καλα καλο βράδυ!

Σούπερ τα νέα σου!Ξεκούραση και προσοχή έτσι;

Μάκια στην κοιλίτσα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιααααααααααα!!!σημερα η γλυκια μου μανουλα θα μου φερει λαχανοντολμαδες,γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!πω πω απο εχθες τους ονειρευομαι!!!!!!!!!!!!

Αννια ωραια νεα,κ οσο για τα ουτραγκεσταν εγω τα παιρνω απο την αρχη κ θα συνεχισω μεχρι τελους καθαρα λογω ιστορικου οποτε μην μασας!το μονο προβλημα ειναι αν τα βαζεις κολπικα(που κανουν καλυτερα δουλεια) πολλες φορες δημιουργουν θεματακια στον κολπο...ενα τρεμουλο,ενα πρηξιμο,ενα κατι για να μην ξεχνας τι βαζεις χιχιχιχιχι!!!!!!!!!

Περιστερω μου υπομονη,δυσκολη φαση αλλα που θα παει θα καταφερεις να ξαναγινουν ολα οπως πριν!!!!!!

Φεφη πεθαινω για διατροφολογο Χ.,καλα ειναι θεα!!!!!!!!

δεν θυμαμαι αλλα γι αυτο πολλα πολλα φιλακια σε ολες!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Ιωάννα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά από 'δω και πέρα. Φαντάζομαι πόσο ωραίο χτύπο είχε η κούτσικη καρδούλα που ακούσατε, τίκι τακ, τικ, τακ, άχου το.

Λοιπόν, που λέτε σήμερα μαγειρεύει ο Έβιρος. φτιάχνει ένα κομμάτι χοιρινό στο φούρνο ψητό στους 150C και θα μας φτιάξει αργότερα τηγανητές πατάτες διαφορετικές, δηλαδή πρώτα θα τις βράσει ελαφρά, μετά θα τις τηγανίσει και θα τους ρίξει πάπρικα.

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera ομορφοκοριτσα.

Σημερα κυριακη,πηγαμε εκκλησια και κοινωνησε ο θησαυρουλης μου.

Γυρισαμε,τον ταισα την φρουτοκρεμα και εφτιαξα ωραιοτατη ψαροσουποιτσα με λαχανικα και λιγο ρυζακι,για ολους μας.

Τωρα παιζουμε ολοι μαζι.

Το αστειο ειναι οτι ο μικρος παιρνει ενα μπαλονι,απο τα πολλα που εχουμε φουσκωμενα και καθεται επανω του...:lol::lol::lol::lol: ποτε θα σπασει και θα βρεθει κατω,δεν ξερω!!!!!!!!!:rolleyes:

Αννια,μπραβο για την καρδουλα...!!!!

Προσοχη ομως με τα πονακια,να ξεκουραζεσαι και μην σκεφτεσαι οτι δεν μπαινεις.Η σκεψη μας ειναι μαζι σου παντα.

Περιστερακι,Θα χασεις βαρος κοριτσακι μου,μην το βαζεις κατω.

Οσο για τον μικρο κι υπομονη.Ισως ειναι και απο τα δοντια του.Κι εμεις μια απο τα ιδια εχθες...

Ολη την νυχτα με εψαχνε...ολο φωναζε μαμαααααα και ευτυχως που τον ειχαμε μαζι μας στο κρεβατι,γιατι μολις του μιλουσα αμεσως ηρεμουσε και κοιμοταν ξανα! Ασε το αλλο.....κατα την διαρκεια της νυχτας μπουκωσε η μυτουλα του και τον εβαλα οτρισαλιν.Ανοιξε μια χαρα η μυτουλα του και μετα τι ηθελε λετε;(μεσα στον υπνο του ολα αυτα) το οτρισαλιν...να το κραταει στο ενα χερι και στο αλλο το μαξιλαρι του.Οταν κοιμοταν βαρια,του επεφτε το σπρει...το επερνα εγω να το βαλω στην ακρη....το εψαχνε ο θησαυρος και δωστου κλαμα μεχρι που το αφησα ολη νυχτα στο χερι του!!!!!!

Δεν θυμαμαι αλλα.....συγνωμη!!!!!

Παω να ταισω σιγα σιγα τον μικρο μου θησαυρο.

Φιλια σε ολες και καλο υπολοιπο κυριακης!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Αχ μωρέ, πάλι πρώτη φορά μου ξανασυμβαίνει.

Βρε Αφροδιτούλα ξέχασα να σου απαντήσω πριν για τον κιμά. Μάλλον αργά σου απαντάω, αλλά ίσως και να σε προλάβω.

Ναι αυγά μπορείς να βάλεις και στη ζύμη του κιμά μαζί με τα υπόλοιπα υλικά, αλλά μπορείς να βράσεις και 2-3 ανάλογα με το τελικό μήκος του ρολό και να τα βάλεις καθώς το τυλίγεις στο σχήμα του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα είμαι πιο χαλαρή καλημέρααααααα...Πήρε τα μικρά ο Τ και πήγανε στις κούνιες,πολύ κρύο εδώ αλλά τα έντυσα σαν κρεμμύδια:tongue::tongue:ούτε μαγείρεμα έχω γιατί μαγείρεψε η πεθερά μου,επίσης από δουλειές πλέον κάνω ελάχιστα,να φανταστείτε δεν έχω ξεστολίσει ακόμα(το πάω με το παλιό):cool:


:-D

Link to comment
Share on other sites

Άννα τα φάρμακα τα παίρνω κολπικά αλλά τα βρίσκω στο εσώρουχο το πρωί που ξυπνάω

ασε αυτο που το πας!κ εγω το παθαινω αλλα ειναι το γυρω γυρω του φαρμακου,αυτο που πρεπει λιωνει μεσα μας!ασε στην αρχη ειχα φρικαρει,ελεγα λαθος τα βαζω κ βγαινουν τελικα η γιατρος μου μου ειπε πως ετσι πρεπει κ φευγει οτι δεν χρειαζετε να μενει!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

α ρε κοριτσια,πως ειναι δυνατον αναριωτιεμε πολλες φορες τοσο καλα παιδια να ειναι ολα μαζεμενα εδω!!σε ολα τα τοπικ που μπαινω τοσα χρονια.ανια να χεις μια τελιομηνη εγκυμοσυνη.χωρις προβληματα κ μλκιες!!ολα θα πανε κλ θα δεις!!σημερα κοφτο μακαρονακι κ περισευματα απο τις προηγουμενες μερες κατι λιγο κρεατοσουπα κατι μια μπριζολιτσα με λιγες πατατες.αιντε καθε μερα δεν μπορω βαρεθηκαααα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Άννα τα φάρμακα τα παίρνω κολπικά αλλά τα βρίσκω στο εσώρουχο το πρωί που ξυπνάω
ασε αυτο που το πας!κ εγω το παθαινω αλλα ειναι το γυρω γυρω του φαρμακου,αυτο που πρεπει λιωνει μεσα μας!ασε στην αρχη ειχα φρικαρει,ελεγα λαθος τα βαζω κ βγαινουν τελικα η γιατρος μου μου ειπε πως ετσι πρεπει κ φευγει οτι δεν χρειαζετε να μενει!

Aκριβως το ιδιο ελεγα κι εγω.

Μα ειναι δυνατον να τα βαζω κι αυτα να φευγουν;;;;

Αλλα ευτυχως ειναι αυτο που λες Αννουλα μου,φευγαν τα αχριστα και εμενε οτι χρειαζοταν να αποροφησει ο οργανισμος.

Ευτυχως μετα το πρωτο 3μηνο,μετα τα επαιρνα απο το στομα.....Βεβαια μου φερναν ζαλη,αλλα το αποτελεσμα μετραει...;)

Εγω επαιρνα 6 την μερα.Εσεις;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...